Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 18:33:48

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 348930 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
   Mae Ashi сан & Ной, леле, wow, lol  и майко мила  :0005:  :well_done-1299:  Съм във възторг.
А, ти първа почна! Тон за песен даде и ние като добри другарчета подехме! Още не мога да се освестя от на Mae Ashi епилогичните стихове! Струва ми се, че онзи момък от Морското Училище е седнал с една чаша нещо добро и им се наслаждава, където и да е! Една гора дафинови дървета да си даде листата и клоните, пак са малко лаврите!  :notworthy:

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Не може, трупът ми още не е изстинал достатъчно!


  Топла да си! Топла да си! :notworthy:

 Яз не съм саглам.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил

А, ти първа почна! Тон за песен даде и ние като добри другарчета подехме! Още не мога да се освестя от на Mae Ashi епилогичните стихове! Струва ми се, че онзи момък от Морското Училище е седнал с една чаша нещо добро и им се наслаждава, където и да е! Една гора дафинови дървета да си даде листата и клоните, пак са малко лаврите!  :notworthy:
[/quote]
Така си е. Аз дали да не помоля управителката на супера до нас да ми задели два-три кашона дафинов лист, ако не стигне гората. Mae Ashi заслужава! Ти също, впрочем.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Радостно ми е - оттеглям се.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Радостно ми е - оттеглям се.
Надявам се, да храниш твоя пегас! И пиши по-често, виж какви хорови изпълнения можем! :t0328:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
17 март – Денят на Свети Патрик, културен и религиозен празник на Ирландия.

Миналата година ми се обадиха приятелчета от Дъблин – да почерпя тук с бутилка класно ирландско уиски Paddy. Почерпих. Тази година обаче, не са.

Тая година не са се обадили, не си почерпила. Разбирам.
А миналата, кой разбра за почерпката?

Voilà!

Честит Ден на Свети Патрик – национален празник на Република Ирландия и Северна Ирландия, които очакваме да се обединят в обозримо бъдеще.  :aplause:

Quote (selected)
Денят на Св. Патрик отбелязва пристигането на християнството в Ирландия



Празнува се от: Ирландци и ирландската диаспора, Католическата църква, Англиканската църква, Източно-православната църква, Лютеранската църква

https://bg.wikipedia.org/wiki/Ден_на_свети_Патрик

А моите приятелчета от  Дъблин и Белфаст, с които работихме заедно по света и у нас по европейска програма цели 5 години, още не са ме забравили!!!  ;D

Затова ме помолиха да почерпя тук в „Керпеден” /за който са уведомени!  :D/ по чаша класно ирландско уиски от тяхно име.



НАЗДРАВЕ!!! :beer-405:


« Последна редакция: Март 18, 2021, 16:25:50 от Джиджи »

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил

А, ти първа почна! Тон за песен даде и ние като добри другарчета подехме! Още не мога да се освестя от на Mae Ashi епилогичните стихове! Струва ми се, че онзи момък от Морското Училище е седнал с една чаша нещо добро и им се наслаждава, където и да е! Една гора дафинови дървета да си даде листата и клоните, пак са малко лаврите!  :notworthy:
Така си е. Аз дали да не помоля управителката на супера до нас да ми задели два-три кашона дафинов лист, ако не стигне гората. Mae Ashi заслужава! Ти също, впрочем.
[/quote]

 :t1813:
Благодаря! Аз невинен, така си го намерих... Матейко :* :* :*
Само не кършете клони и върше на тия лаври, че некой ще си остане с безвкусно кисело зеле :D
Здравчеее, знаеш ти де да боднеш семенцето, хитрушо! :D



Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Лавровий венец
чело красиво кичи
награда първа

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Quote (selected)
"Да ти е живо името, Тодорке мила!
На внуци, правнуци да дава сила!
Да си напета - кат кобилка на кушия!
Да си здрава - като орех сред кория!
Румена, засмена - като медна питка
Дар от мен да ти е тая росна китка!"

От Спас

Наздраве на имениците!  :t0328:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Честита Първа Пролет!
Честит Имен Ден на г-жа Тодорка Спасова и на всички, които празнуват днес с поздрав
w.youtube.com/watch?v=-cEEYVeGnKM
« Последна редакция: Март 20, 2021, 14:42:20 от Здравка »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5253
    • Профил
Честит ви Конски Великден! Ако има Тодори, Тодорки или съвременни Теодорки и Теодори- на всички да е честито!
Пет пари не давам за некакъв си там Патрик - да си го честват ирландците. Не е нужно чак толкова явно да се праиш на подлога - то си смърди откъде трийсетина години

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честит празник на именниците!

Quote (selected)
Като повечето от нашите традиционни празници и Тодоровден има езически произход. Неговата обредност е свързана с наследството на прабългарите и това е напълно естествено, тъй като нашите предци са били конен народ. Но към тази категория отнасяме не само прабългарите, но и траките и славяните. И траките и древните българи са били прочути със своите коне, за които говорят и древните автори. За разлика от траките и славяните, които са били уседнали земеделски народи – прабългарите са били номади. Въпреки това и при тях се наблюдавали тенденции към установяване на уседнал начин на живот. За това говорят останките от старите български столици.
https://www.forumnauka.bg/topic/3923-%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B5%D0%BD-15-%D1%96%D1%96%D1%96/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
баси форумът за наука, дето чепка вярата. а светците теодори - тирон и стратилат - тях какво?
Quote (selected)
Според житието на светеца Теодор бил римски войник в императорския полк в град Амасий (област Понт, Мала Азия).

По време на провежданата по заповед на император Юлиан Отстъпник кампания на принуждаване на християните да извършват езически жертвоприношения Теодор отказва да се подчини на заповедта на военачалника си да принесе жертва. Дават му няколко дни за размисъл. Вместо това подпалва езически храм, посветен на Кибела, за което е отведен на съд пред градоначалника. Заявява, че е християнин и затова е хвърлен в тъмница и обречен на гладна смърт. След известно време, установявайки, че Теодор все още е жив, градоначалникът отново му предлага да извърши жертвоприношение и да спаси живота си. След отказа му е подложен на жестоки мъчения, но остава верен на християнската вяра. Тогава градоначалникът го осъжда на смърт чрез изгаряне. Теодор се прекръства, сам се качва на кладата и умира като християнски мъченик.

Quote (selected)
През Средновековието култът към Теодор Стратилат е много разпространен. При основаването на Венеция, заедно със св. Марко, св. Теодор Стратилат е провъзгласен за патрон на града. И до днес една от най-големите реликви на венецианската църква „Сан Салваторе“, разположена недалеч от Риалто, е тялото на св. Теодор Стратилат, поставено в мраморен саркофаг в дясната част на олтара. Неизвестен майстор от XVII в. е изобразил върху северната стена на храма фреска за тържественото внасяне на тялото на светеца във Венеция и в определения за това храм. Мощите на светеца са били заграбени през 1257 г. и пренесени във Венеция през 1267 г. от латинските рицари кръстоносци. Преди това са се съхранявали в „Св. София“ – една от църквите на българския град Несебър, където се почитали от векове.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
честито на всички именници! те се оказаха много - включително дари, доротея, дария...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
баси форумът за наука, дето чепка вярата. а светците теодори - тирон и стратилат - тях какво?

Нищо, насадили са ги на местна почва да припокрият езическите обичаи.
Не е важно дали са теодори или тирони, важно е плавно да се променят традициите.
Местните хем празнуват старите хем почитат новите и след няколко века само новите.
Манипулацията не е измислена от Гьобелс.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: buratinob
Местните хем празнуват старите обичаи хем почитат новите и след няколко века само новите.
Дали ще е св. Валентин, св. Трифон Зарезан или бог Пан - обичаят е натряскване  :crying_with_laughter-3302:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Честит ви Конски Великден! Ако има Тодори, Тодорки или съвременни Теодорки и Теодори- на всички да е честито!
Пет пари не давам за некакъв си там Патрик - да си го честват ирландците.
Не е нужно чак толкова явно да се праиш на подлога - то си смърди откъде трийсетина години

Ъхъ, ама тук до момента е черпено само по повод на Деня на Св.Патрик: :cool-1084:

Quote (selected)
Денят на Св. Патрик отбелязва пристигането на християнството в Ирландия

Затова ме помолиха да почерпя тук в „Керпеден” /за който са уведомени!/ по чаша класно ирландско уиски от тяхно име.



НАЗДРАВЕ!!!
А ти кат' си толкоз окумуш и не си подлога, да беше почерпила и ти – поне по един повод ...  :crying_with_laughter-3302:

 
« Последна редакция: Март 21, 2021, 11:26:19 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честита първа тъжна пролет!
Когато природата се отваря за нов живот ние се затваряме в нов локдаун.
Орисия, няма да ни отмине и тая чаша, ще пием до дъно!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Simplified Solutions

  • Гост
Пролетта не е в кръчмите, моловете и фитнесите. Навън е, сред природата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Пролетта не е в кръчмите, моловете и фитнесите.
Не ми е жал за гореизброените, не съм им фен.
Това просто е малкото камъче което обръща колата, след година страхове даже малката надежда вече я няма и това ще ни донесе повече проблеми от вируса.
« Последна редакция: Март 22, 2021, 20:12:17 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Както каза един приятел, при карантината е страшна само първата година. Каза го преди доста време и може би се шегуваше, но година вече навършихме.
Нищо де, що е бъдеще, все е зло. Радвайте се, бършете си задника с намордника и го носете редовно.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не че нещо, ама лесно им е било на старозаветните евреи.
Излезли от Египет и направо в пустинята, има няма 40 години и стигнали обетованата земя.
При нас ще е по-трудно, останаха още 10 години докато си организираме пустиня, после още 40 да се въртим в кръг... :t1813:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Камъчето беше ненавременната отваряне, а не затварянето.
Просто Бабуина както си призна си гледа стадото, т.е. Партията.
Да направиш човикоподобно Примиер е се едно да дадаш на шебек зареден автомат.
Последствията са ясни. Имаме "български модел" :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23468
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Отваряне, затваряне няма значение, ако го правиш неадекватно и без мисъл все ще е лошо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
...се едно да дадаш на шебек зареден автомат...

ей го филмиран: https://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Пролетта не е в кръчмите, моловете и фитнесите.
Не ми е жал за гореизброените, не съм им фен.
Това просто е малкото камъче което обръща колата, след година страхове даже малката надежда вече я няма и това ще ни донесе повече проблеми от вируса.
Горе главата! Винаги има алтернатива! Онзи ден не ни пуснаха в една миниатюрна крайпътна кръчма, щото сме били адресно записани извън региона, който има право да обслужва кръчмето (три маси на кръст, двама човека персонал). Няма да създаваме калабалък, хората си пазят хляба, щото за сирене не вярвам да им остава.
Обаче десет километра по-нататък - селски пазар. Както се полага, всички маси на разстояние два метра, обаче може без маски, защото е открито пространство, нали така! Всеки има закачен по един пищимал я на ухо, а на врата, но си го е свалил "да опита" нещо. Стоим като коне на коневръз, с по една чаша супа в ръката и се чудим дали да си купим още пай. 67-и вика, абе ще трябва да го ядем чак у дома, а чавето казва, ами като не можем да идем на Ямайка, поне ямайски пай с бъбреци и пържола да пробваме, а тук има още овес с говеждо с лъжицата. Продавачът - червендалест веселяк - казва, тихо, да не чуе коня, щото това е неговият овес! Наоколо кибичат такива като нас със супа в ръката и забучен краещник на лъжицата. Подхилкваме се, че трябва да се договорим при поява на служители на реда кой от кой край на пазара се евакуира. Няма страшно, казва един дядо, ние сме откъм гърба на съдебната палата, а отпред има протест за изчезналите жени от Първите нации. Дамите бегом там и се хващат за плакатите! Няма значение за кой от трите, всичките са за едно и също! А мъжката част бута фургона, щото е заседнал!
Така де, челен опит.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
    Нали тука.. да се жаляме и доноси да правиме?
 
Мене  ме вълнуват шпионските разкрития..
  От една страна - първата ми булка беше рускиня, от друга - три месеца служих във ВЕКЕРЕТО.../преместиха ме от Артелната../ Пък и отивам къмто семсеичетери години.

 Хич ме не бива за Резидент.. Да се мъча за 2-3 иляди долара??  Ми от Фонд Земеделие ми идват пет..
 
 Ама ми са близки тия кандидат-шпиони.. Преди време имах един приятел.. пратили го в централата на НАТО.. В канцеларията-той с един румънец...
  Румунецът много отворен на тема компютри.. направил си поща.. Па пращал менюто от стола , па работното си време, па къде им бил гимнастическия салон .. и сичките уреди тама..
  Отде да знае завалият, че това е сикрет имформейшн....Сгащила го румънската разведка.. па процес, па нашият - свидетел..

  Напихме се .... че доволен.. Арно,вика, че нищо не разбирам от компютри и клавитури.. За едната бройка и аз шпионин да излеза.

   пп Тънка работа е шпионлука.. Бе стани политик, бе.. Безопасно е.


Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Отиде си и великата Татяна Лолова!!!
Беше неотразима с усмивката и чара си!
Дълбок поклон и светъл път!!!
 :t23145:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Почивай в мир!
Май беше последната от старите динозаври, поне аз не се сещам за друг. Има още един, но не е бил комик.
Приеха я пет дни преди да ме изпишат и бе добре, визитацията като минаваше през нейната стая и се чуваха смях и глъчки.
Не прощава това чудо!
Борила се е двайстина дни но...
Сбогом Татяна, остана си честна и със себе си и с другите.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Жизнелюбие и оптимизъм, умножени с огромен талант.
С това ще запомня Татяна Лолова.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Марина_Саакян
Flag of Russia
@Marinochka_San
·
13m
Годовщина агрессии НАТО #Югославия 24.03.1999
Исторический разворот Примакова

Несколько слов об убийцах...
Силы НАТО выпустили 3 тыс. крылатых ракет, около 80 тыс. тонн бомб, в т.ч кассетных, с обеднённым ураном - 15 тонн
Погибли около 4 тыс. человек
Ущерб -около $100 млрд

https://twitter.com/Marinochka_San/status/1374661041561419777

Еле́на Серге́евна Ка́тина - Ты прости, сестра моя, Югославия

https://www.youtube.com/watch?v=E-FaFP6EB1E

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Няма да плача за съдбата на сърбите. Руската гледна точка не ми е интересна тук.*
Сърбия още държи заграбените "Западни покрайнини", "дадени" по Ньойския договор.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%8C%D0%BE%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80
Имам спомен, че точно те нападнаха България в гръб по Съединението.
По темата трябва да се чете Чичо Фичо от стария форум. Абсолютно съм съгласен с него по този въпрос.


*Простотийте като "гластност" на ставрополския комбайнер и партийната номенклатура скъпо излязоха на много народи. Когато съветските хора си искаха СССР на референдум номеклатурата трябваше да ги чуе.
« Последна редакция: Март 24, 2021, 18:22:26 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Quote (selected)
Няма да плача за съдбата на сърбите.

Никой не те и кара. Даже може да организираш петиция, че им е малко бомбенето.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил

Исторический разворот Примакова
"
" Даже може да организираш петиция, че им е малко бомбенето."


Аз си имам друга работа. Да отварям окото на който се интерисува.

Този Примаков беше същият който при съобщаването за потъването на подводницата "Курск", на втори ред от "официалните лица" се хилеше като пача и се закачаше с някой. Съобщаването го правеше Путин, ако не се лъжа. Хиленето не се забравя. Омерзително.
Има го в тубата, ако някой иска да види руските нотабили от това време. 

« Последна редакция: Март 25, 2021, 00:01:40 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Това го изгледах с внимание.
Към авторите имам едно - две въпросчета и понеже няма как да им ги задам, ще се пробвам тук.
Първо - филма внушава, че се полагат огромни усилия да се прикрие торпедна атака към Курск, залагат се кариери на президенти, висши военни, прехвърлят се едни милиарди насам-натам, едно след друго се заглушават разкрития на преса, експерти, участници в учението, на карта стои дори успеха на намека, че Русия балансира между САЩ и Китай...въобще световната политика зависи от този случай!
Убеждават ни авторите, че се прави и невъзможното да се прикрие торпедна атака. Дори и на финала се реже подводницата със същата цел.
И изведнъж...на метър от срязването, като тиган на месечина лъсва онази кръгла дупка в корпуса, заради която се разиграва цялата "драма" описана във филма.
Дебилизъм? Внезапна смяна на политиката?С продължаващ сетне дебилизъм отново при разследването?
Не знам, но никой не може да ме убеди, че при впрегнат такъв огромен властови, човешки и финансов ресурс, не можеше на онези с флексовете да им внушат да преместят среза с един метър у леву!
Второ - приемам, че всичко е така, както се опитват да внушат франсетата - имало е торпедна атака и дупката е от там.
Тук възникват куп въпроси, но т.к. не съм специалист, бих споменал само някои:
- да се реши един капитан на амер. подводница да стреля по ядрена руска, при положение, че над главата му има куп руски кораби и опасността от  предизвикване на ядрен конфликт е огромна - то този капитан е или луд за незабавно връзване или тъпак. И двете версии не ми се виждат вероятни, а кой знае защо на вниманието на "прецизно" разследващите франсета убягва това, че и дори поне да се поинтересуваха бе кво аджеба се е случило с този капитан сетне.
-ОК, уплашил се - стрелял! Бе нямаше ли нещо, че все пак си трябва разстояние, освен това с това торпедо с обеднен уран - все едно си оставя подписа там. Над него - цяла армада, ми онези дето слушат сонарите и чуват и най малките звуци не би ли трябвало да са оглушели от запуск на торпедо? И това са десетки оператори - не само на руските, а и на другите кораби навъртащи се там в този момент?! ми сичко тва е се едно да скриеш слон в кибритена кутийка! Ама не - духнал той и си бяга!
Може би пак от дебилизъм.
-Путин всичко крие и се искат компенсации. Оказват се няколко милиарда били. Заеми!
Срещу това - договорено руснаците да си закрият базите във Виетнам и Куба!
Тук вече ми идва в повече и се питам колко ли струва Курск, базите, обезпечаването на цялата тази игра...
- Това се прави уж да не се сближат Русия и Китай във военно отношение. Иначе, уж свръхсекретното оръжие  - торпедата, руснаците го предлагат като на битпазар наляво и надясно - кой колкото ще. Тва как се връзва с внушенията?
....
Добър филм, интересен сюжет, сполучлива дъвка за плебса. Задават се повече въпроси, отколкото отговори се дават с него.
Франсетата са добри на тойзи нъмбър - да те доведат до отвора на ключалката на вратата, да надникнеш от там, да видиш гол женски крак от дестина сантиметра под и над коляното и да чуеш пъшкане като от парен локомотив.
И да се озърташ с надеждата да се покаже още нещо.
Фсичко е въпрос на фантазия.
Аз я нямам. Точно пък от този тип.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Дозирис
с обеднённым ураном - 15 тонн
Цитат на: Butch
Няма да плача за съдбата на сърбите.

Другото как да е, но уранът не трябва да бъде простен !
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Последната песен на Татяна Лолова.
Видеото е в края на статията.
Както госпожа Лолова казва, ами зарадвайте се и вие!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Днес е Благовещение – „Благовец”, денят на „благата вест”

Празнуват православни, католици и протестанти … Благовест, Благовеста и пр. …

А според народните вярвания, на този „благ ден” зарастват по-леко и по-бързо всички рани. 



https://dnes.dir.bg/gallery/blagoveshtenie-e-pravoslavni-katolitsi-i-protestanti-praznuvat

« Последна редакция: Март 25, 2021, 21:53:30 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Даскал Цеко е починал тези дни.

Лека му пръст, беше интересен събеседник.
the lamers club honourable member …

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Даскал Цеко е починал тези дни.

Лека му пръст, беше интересен събеседник.
Кръстника??? Кога това, Господи??? На осемнайсти март ми е последното писмо от него, беше пълен с енергия и планове!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Определено.
Лека му пръст.
Ковид? или не е ясно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Даскал Цеко е починал тези дни.

Лека му пръст, беше интересен събеседник.
Кръстника??? Кога това, Господи??? На осемнайсти март ми е последното писмо от него, беше пълен с енергия и планове!

тези дни, смятай ден-два-три докато стигне новината до нас.

аз знаех, че е болен, но само толкова. явно не е успял да се пребори с болестта.
the lamers club honourable member …

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1265
    • Профил
Лека му пръст :(

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Определено.
Лека му пръст.
Ковид? или не е ясно.

По-скоро не, но остава неясно точно от какво. А и не е редно да питам(е) според мен.
the lamers club honourable member …

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
:(
Жалко...
Лека му пръст

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Осиротя темата на Даскал Цеко.
Не можахме в любимата му тема, - неговото творение, да го изпратим.
Очаквах с Мислителя да се появят тук, но..
Съболезнования на Даскалшата. Толкова много сме чели за нея в разказите на Даскала.
Лек път, Даскале!

Simplified Solutions

  • Гост
Съпругата му също е в болница.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Сбогом даскале. Лек път нагоре.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Бог с даскал Цеко!!! Жалко, но нещата са такива, не са в наша власт.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
     Даскалу,   Светла Му памет, Светла Му памет!

 Даскала много казваше, много научавах.. Сеедно починал комшия.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Лека му пръст на Даскала!
Рядък ерудит беше...

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 312
    • Профил
Бог да прости Даскала Цеко, поклон дОземи...

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Лека му пръст на Даскал Цеко
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Днес е хубав ден за българската демокрация - пукнал е агент Алберт.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Даскале, светъл ти път!

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Светла му памет на Даскала.
Майстор-разказвач, граматик и майтапчия беше.
Палосич! Палосич!

Simplified Solutions

  • Гост