Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 20, 2024, 17:28:17

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 363090 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен .

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3308
    • Профил
при етикета на неговите- ще се приеме за откровение свише

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
6 август 1948 - роден Димитър Асенов Стоянов
~~~~~
6 август 1945 - унищожен японският град Хирошима
« Последна редакция: Август 06, 2021, 10:18:55 от фелдкурат Ото Катц »
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Радосвет Радев е починал внезапно днес. Мир на праха му.
+++

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Бог да го прости!

Познавах го от студентските години, даже бяхме нещо баджанаци по едно време.

Много умен, интелигентен, но арогантен, поради което нямаше приятели.

Спекулациите, че бил ченге и прочие са формални идиотщини. Вербували са го, щото му сечеше главата. Едва ли човек с неговия интелект ще седна да пише доноси за разните комунистически ближегъзци, което някои се опитват да внушават.

Способен, бърза мисъл, хубав глас, само външният му вид бе винаги като на старец. Чудя се дали има описано в медицината такова нещо като преждевременно остаряване.

От друга страна, Господ му даде една хубава смърт - на върха, малко преди финалното спускане надолу, щастлив, без да се мъчи - това си е късмет.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
На 19 юни 2018 г. Радосвет Радев е избран за Изпълнителен председател на БСК, като наследява поста от Божидар Данев след неговата кончина.
https://www.bia-bg.com/biateam/view/21/

Но не бе приет много радушно от “цялото кралско войнство”, като много се надявам това да НЕ Е било причина за преждевременната му кончина  –  само на 61 години!!!
R.I.P.

« Последна редакция: Август 07, 2021, 10:56:21 от Джиджи »

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Палосич! Палосич!

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/category-sport/zlatnite-momicheta-donesoha-treta-titla-za-bulgariya-tokio-2020
Браво! Браво! Браво! Е,  това е! Всичко останало е ала-бала. :0005:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Добре, че бяха българските спортистКИ на тая олимпиада, Браво на всички момичета, които така ни зарадваха. Мисля, че като за малка страна ще имаме достойно място в крайното класиране по медали, спечелени от отделните държави. Още веднъж - за българките в Токио :thup:.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Днес е първият рожден ден на Кръстника без него.
Приготвила съм за кардиналчетата в двора специална трапеза. Според местния фолклор, кардиналчетата идвали там, където идвали ангелите. Само дето много зачестиха напоследък. Не че ми е жал за семките, а за това, че с всяко едно кардиналче си отива и част от мен.  С Кръстника - историите за Русе, за киното, за Ленинград преди да стане обратно Петербуг, за кулинарните пристрастия и за Кръстницата Лена, за колегите по работа и не по нея, за два форума, и двата вече на Небесния Сървър, заедно с част от пишещите в тях. Майтапите и пожеланията за разни празници и без повод. Дребните клюки, кой къде е бил и какво е видял. Ненаписаните му книги. Незавършените истории.
Кардиналчетата тежат всяко някъде към двайсетина грама, колкото човешката душа, казват.
Наздраве, Кръстниче, и да ти се намира там, където си! Не се притеснявай за кардиналчетата, за тях грижата е моя работа.
Кръщелничето

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Нямах честта да познавам лично даскал Цеко, но харесвах написаното от него тук. Не знаех, че сме родени на толкова близки дати. Не знаех и за душите, въплътени в кардиналчетата. Някои хора липсват дълго, след като си отидат.
Не тъгувай, Ной. Животът продължава.

AnonimusBG

  • Гост
Иван Вазов
Опълченците на Шипка
(11 август 1877)

https://chitanka.info/text/3860

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Нямах честта да познавам лично даскал Цеко, но харесвах написаното от него тук. Не знаех, че сме родени на толкова близки дати. Не знаех и за душите, въплътени в кардиналчетата. Някои хора липсват дълго, след като си отидат.
Не тъгувай, Ной. Животът продължава.
:t0328: А ти, лъвице, кога ще празнуваш? За теб - твърдо торта!  Или онези изумителни сладки в хотела, дето бяхме с малкото отроче!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Празнувах. На девети. :tongue_:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Празнувах. На девети. :tongue_:
О, тогава честито на патерица и за догодина ще те помним! За торта никога не е късно! И около мен има лъвове на килограм, явно декември е много, ама много плодотворен месец в този смисъл!  :t0328:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Благодаря. Никога не е твърде късно, или твърде рано за парче торта. Декември е един такъв никакъв месец във Варна. Уж коледен дух, празници, подаръци, а едно сиво, мъгливо, сополиво...Човек търси ближния за малко близост и в моя клас бяхме четири момичета, родени между седми и десети август. Не е много куул да си роден през август, когато си варненско дете. Или ти си с вашите на почивка, или останалата част от класа, кой на планина, кой на село...

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
...е, по мое време коледният дух беше предновогодишен дядомразовски и снежанкин, ма давай, кой ти гледа, как се казва добрият старец който оставя подаръци за теб пред входа на апартамента. Моите дядо Мраз все там ги оставяше, не знам защо. Обаче си правеше труда стареца да носи и в предприятията на мама и татко.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Днес е първият рожден ден на Кръстника без него.
Приготвила съм за кардиналчетата в двора специална трапеза. Според местния фолклор, кардиналчетата идвали там, където идвали ангелите. Само дето много зачестиха напоследък. Не че ми е жал за семките, а за това, че с всяко едно кардиналче си отива и част от мен.  С Кръстника - историите за Русе, за киното, за Ленинград преди да стане обратно Петербуг, за кулинарните пристрастия и за Кръстницата Лена, за колегите по работа и не по нея, за два форума, и двата вече на Небесния Сървър, заедно с част от пишещите в тях. Майтапите и пожеланията за разни празници и без повод. Дребните клюки, кой къде е бил и какво е видял. Ненаписаните му книги. Незавършените истории.
Кардиналчетата тежат всяко някъде към двайсетина грама, колкото човешката душа, казват.
Наздраве, Кръстниче, и да ти се намира там, където си! Не се притеснявай за кардиналчетата, за тях грижата е моя работа.
Кръщелничето
Светла му памет на Даскала, беше ярка личност!

Активен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
12.08.2000 г. - подводница Курск, 112 жертви...

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Това пък какъв кошмар е било, направо не ми се мисли...

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
  Днеска жалея за мои откровения от вчера..

Не послушах един колега  пазач, с философски лаф:  Тей..Кийзи...Баджанак, да ни рониш сълзи пак.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Близки хора си купиха ново жилище. Докато дойде време да се ходи на гости с подарък за дома и новодомците, разглеждам по техни указания в стрийт вюто улицата и кооперацията отвън. Кой ме дявол накара, от вю на вю да се озова в старата махала. Нашата кооперация, тази на най-добрата ми приятелка от детските години, на семейни приятели, на мамина дружка, училището...Разпиля ни животът. И така. :t23145:

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
...днес, на 75 тодишна възраст е починал Gerd Müller, нападател на Bayern Muenchen и немския национален отбор.

Мир на праха му - по-дъртите го помнят, най-малкото с неговия неповторим скок-възторг след втория гол срещу Холандия през 1974 на финала.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мюлер го помня. Малко бягаше като муха без глава. Бог да го прости! Ма не мога да забравя и Клинсман, га рева и се сополивеше. Има нещо недоизкусурено у германята.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
От географското разположение е. Много влага има в Тевтобургската гора, а малко слънце, да не кажа хич. За това и от тях текат сълзи и сополи, бетер Тити Папазов. Той да няма нещо тевтонско в произхода си?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Днес отбелязваме големия християнски празник – Успение Богородично



https://bntnews.bg/news/otbelyazvame-golemiya-hristiyanski-praznik-uspenie-bogorodichno-1165789news.html
На майка ми, която празнуваше на този ден. R.I.P.


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Почина легендарният барабанист на „Ролинг Стоунс“ Чарли Уотс
24 Авг. 2021



https://www.segabg.com/hot/category-culture/pochina-legendarniyat-barabanist-na-roling-stouns-charli-uots
R.I.P.


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10094
    • Профил
R.I.P.

Познаваше ли го, Жижи?

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Мюлер го помня. Малко бягаше като муха без глава. Бог да го прости! Ма не мога да забравя и Клинсман, га рева и се сополивеше. Има нещо недоизкусурено у германята.
Помниш дръжки, досаден цървул. Мюлер беше пословично известен с това, че изобщо на бяга. Беше гюмеджия, тежък, но с много рязък старт и на 10 метра "от място" никой не можеше да го бие, така вкарваше головете си.
Що си досаден цървул ли? Ами как досега не забеляза, че малоумната ти абревиатура никой никога досега нито я повтори, нито те пита какво значи, колкото и да я повтаряш като развалена грамофонна плоча. Или колко мразиш "шопите", макар в София, тези които чесъните като тебе наричат "шопи", много отдавана са малцинство; там масово мйекат, също като пейзаните като тебе.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Цитат на: Здравка в Август 15, 2021, 15:11:01

Само за протокола и яснота на изложението -- цитатът не е на Здравка, а на dabedabe :cool-1084:

Мюлер го помня. Малко бягаше като муха без глава. Бог да го прости! Ма не мога да забравя и Клинсман, га рева и се сополивеше. Има нещо недоизкусурено у германята.
the lamers club honourable member …

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Само за протокола и яснота на изложението -- цитатът не е на Здравка, а на dabedabe :cool-1084:
Мерси, и аз забелязах, но ти си като Герд Мюлер :)
Поправих го начаса, още некои технически фатки ми убягват :)

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
Мерси, и аз забелязах, но ти си като Герд Мюлер :)

aaaa, случайно беше :cool-1084:

Поправих го начаса, още некои технически фатки ми убягват :)

 :th_up:
the lamers club honourable member …

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
aaaa, случайно беше :cool-1084:

 :th_up:
Мюлер беше в най-силните си години 1.78 висок и 88 кг тежък, ако си спомням точно; една доста необичайна схема за централен нападател. Спомням си тогава четох за него, че силата му е в това, че както се разхожда лежерно на гюмето, като дойде някоя топка наблизо, той като лъв скача и я награбва пръв, готин беше, оригинален.

Неактивен p-k Lukash

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 313
    • Профил
Днес е първият рожден ден на Кръстника без него.
Приготвила съм за кардиналчетата в двора специална трапеза. Според местния фолклор, кардиналчетата идвали там, където идвали ангелите. Само дето много зачестиха напоследък. Не че ми е жал за семките, а за това, че с всяко едно кардиналче си отива и част от мен.  С Кръстника - историите за Русе, за киното, за Ленинград преди да стане обратно Петербуг, за кулинарните пристрастия и за Кръстницата Лена, за колегите по работа и не по нея, за два форума, и двата вече на Небесния Сървър, заедно с част от пишещите в тях. Майтапите и пожеланията за разни празници и без повод. Дребните клюки, кой къде е бил и какво е видял. Ненаписаните му книги. Незавършените истории.
Кардиналчетата тежат всяко някъде към двайсетина грама, колкото човешката душа, казват.
Наздраве, Кръстниче, и да ти се намира там, където си! Не се притеснявай за кардиналчетата, за тях грижата е моя работа.
Кръщелничето
Брей, като че ли беше вчера... Бог да прости великия Даскал Цеко, ерудит от класа, преживе атакуван от двама тукашни самозванци безделници - комунистически цървули.

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
Привет, поручик Лукаш!
Очевидно помниш добре Герд Мюлер, аз също го помня, но тези 88 кг не идват ли малко множко при ръст от 176-178 см?
Роналдо е 83 кг при 187 см ръст...

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
=====
Очевидно помниш добре Герд Мюлер, аз също го помня, но тези 88 кг не идват ли малко множко при ръст от 176-178 см?
Роналдо е 83 кг при 187 см ръст...


Gerd Müller
Geburtstag:    03.11.1945
Nation:    
Größe:    1,76 m
Gewicht:    74 kg

Europas Fußballer des Jahres:    1969/1970

https://www.dfb.de/datencenter/personen/gerd-mueller/spieler
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Мюлера, Бог да го прости! Никой не ти пречи да го боготвориш. Аз не съм запалянко, ама съм го запомнил. Всеки има право на мнение. Към професионалните спортисти и спортни коментатори имам резерви от край време. Това са едни циркаджии, и после уморени коне.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 704
    • Профил
Микис Теодоракис починал. R.I.P.

Винаги ще се свързва със "Зорба Гръка".  :notworthy:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Във Варна имаше много гръцки политемигранти, избягали от режима на полковниците. В моя випуск, в съседна паралелка учеше едно момиченце от такова семейство, симпатично и общително дете с хубава усмивка и големи зелени очи. Говореше си български като роден език и завърши медицина във Варна. Съдбата реши да ни срещне случайно след доста години. Доктор К., лекарка в солунска болница беше довела във Варна своя годеник за да му покаже къде са минали детството и ранната и младост. Все същата приятна и предразполагаща усмивка, българския вече с акцент...Дано е жива и здрава.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
От гърците сме можели много да научим. Па и да се погаждаме.
.....................
Бог да прости М. Теодоракис! И да е толкоз щедър и към нас. А Антъни Куин направи ролята на живота си. "Какво страхотно сгромолясване!". Ние не сме годни да приемем такъв поглед върху живота.
« Последна редакция: Септември 02, 2021, 13:06:52 от dabedabe »


Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
„, избягали от режима на полковниците.„

България, Източният блок и СССР първи признаха режима полковниците.
Бягащите от режима на полковниците 67г. бягаха във Франция. където на следващата година участват в Парижката пролет, и свалянето на  Де Гол.
В лицето на Микис Теодоракис  световната демократична общност изгуби един световен символ  на опортюнизма от 60те, 70те, 80те и 90те години.
А в Гърция никой не си спомня за филм някакъв, а за това, че в краят на 90те Микис без малко да стане ген. секретар на ГКП, но все пак здравият разум, и правата линия наделяват.   :cool-1084:

пп     Гърците не харесват „Зорба„, защото ги е опозорил, и показал какви диваци са.

Неактивен Предводител на команчите

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1860
    • Профил
Гърците не харесват „Зорба„, защото ги е опозорил, и показал какви диваци са.

Затва у сека кръчма тетрахордото дъни сиртаки ...

Бай Теодоракис беше истински балкански бисер. Името му няма да се забрави.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Затва у сека кръчма тетрахордото дъни сиртаки

 :crying_with_laughter-3302:
Преди тридесетина години, кога опортюнистите разваляха нащият блок може.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Алиса вижда нещата под руска лупа. Да не забележваме много.

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
И 20 години пребиваване в нази страна, с този народ.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Не се впрягай. Всичко е наред. Знаем се. Разбирам те напълно. И Русия допусна много грешки и ти го знаеш много добре.

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 704
    • Профил

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
„Микис Теодоракис се беше свързал с Димитрис Кутсумбас миналата година, като го информира за последните му желания, тъй като смяташе, че може би краят на живота му е близо.

Композиторът е помолил ГС на ЦК на ГКП Димитрис Кутсумбас да се обърне лично към него, за да „уважи не само моята идеология, но и моите борби за единството на гърците“.

Цялото писмо на Микис Теодоракис до Димитрис Кутсумбас

Сега в края на живота ми, по времето на равносметка, подробностите изчезват от съзнанието ми и „Големите размери“ остават. Така виждам, че прекарах най -критичните си, силни и зрели години под знамето на ГКП. Затова искам да напусна този свят като комунист “.

В писмото си големият композитор помоли генералния секретар на Централния комитет на ГКП да се обърне лично към него, за да може, както той пише: „не само моята идеология, но и моите борби за единството на гърците да бъдат уважени. „

Поклонението ще е вторник сряда четвъртък, желаещите може да прескочат до Атина

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23691
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Почина Жан-Пол Белмондо
https://glasove.com/categories/novini/news/pochina-zhan-pol-belmondo
 :t23145:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
...и Борислав Дионисиев

Неактивен Ловkия

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 994
    • Профил
https://glasove.com/categories/novini/news/pochina-zhan-pol-belmondo
 :t23145:
Най-чаровният и харизматичен френски артист, лека му пръст...

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 704
    • Профил
...и Борислав Дионисиев

Quote (selected)
Кой е този Стъдибейкър? Ваш роднина ли е Стъдибейкър? Баща ви ли е Стъдибейкър?

Не бива - веднага след великият Белмондо!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
За оня свят ред няма, некролозите се публикуват само по реда на случилото се. По-важно е дали има, или няма коментари.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
За оня свят ред няма, некролозите се публикуват само по реда на случилото се. По-важно е дали има, или няма коментари.
Така си е, да се надяваме да поотложим това с чашката за по-нататък, макар че никой жив не се е измъкнал от живота, нали така беше!
Поради щото дайте да речем по едно НАЗДРАВЕ! Тук и сега, че за после няма гаранции!  :t0328:

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Носете си новите дрехи, момчета!

Не казвайте утре ще бъдем красиви!
Не казвайте утре ще бъдем щастливи!
Не казвайте утре ще бъдем, ще бъдем...
Ще обичаме утре,
утре ще бъда любим.
Носете си новите дрехи, момчета!
Падаме, както ходим, умираме, както спим.

Не казвайте утре ще почнем голямото,
днес да спечелим пари за прехраната.
Не казвайте утре ще бъдем честни!
Днес тихичко ще се проврем...
Носете си новите дрехи, момчета
Ходейки - падаме, сънувайки - мрем.

Не казвайте утре със вик на площада
ще кажа истината, после - на клада!
На клада, но утре, а днес потърпете.
Днес се налага да премълчим.
Носете си новите дрехи, момчета
Падаме, както ходим.
Умираме, както спим.

Стефан Цанев

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Не знам дали му е тук мястото, но предполагам, че всички пишещи и четящи тук ще се броите електронно. Сайтът на НСИ работи без засечки, картата е елементарна, става за нула време. Не знам само, защо преброителите трябва да идват лично да вземат кодовете от домовете на преброилите се онлайн. Можеше да го измислят по-умно. До колкото си спомням предния път никой не дойде у нас да събира цифри, мЪ знам ли, отдавна беше, може и да греша.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
На 6-ти септември почина видният български дипломат и учен проф. д-р Еньо Савов, мой ментор и скъп семеен приятел.

Проф. д-р Савов завършва право в Софийския университет, защитава докторантура в Лайпцигския университет в Германия и се дипломира в Дипломатическата академия в Москва.

Изминава целия кариерен път от аташе в Берлин до посланик в Индия и постоянен представител на България в организациите на ООН във Виена. Също така заема поста на зам.-министър на външните работи на Република България.

Ръководи българската делегация на многостранните преговори за разоръжаване в австрийската столица. Той създава Катедрата по международни отношения в УНСС, чете лекции в университетите в София, Пловдив и Благоевград, удостоен е със званието "почетен професор" на Университета в Аахен, Германия, където чете лекции, и на УНСС.

Вечна му памет.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Чудя се защо изчезна SgtTroy?
дали е добре?

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11139
    • Профил
Белмондо.
R.I.P.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.