Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 07:23:46

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 368229 пъти)

Giuseppe, Imko1 и 25 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бе аз не бих мерил плещите на нашия човек с педи. Простак си беше и той, направи го за вътрешна употреба. Лека му пръст!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Zdravka
на г-н Берлускони биха му харесали повече аплодисменти, отколкото траурни маршове.

Погребение с мажоретки  :0005:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Цитат на: Zdravka
на г-н Берлускони биха му харесали повече аплодисменти, отколкото траурни маршове.
Погребение с мажоретки  :0005:
И русата лелка, която титулуват ''гадателката на Берлускони'' за тамбур мажор.  :tongue_:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Аз предполагам , че Кавалире сигурно си е пожелал на погребнието му да изсвирят Бунга-бунга марша.  :surr: O:-)

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Напусна ни Трийт Уилиямс (Джо Бъргър в "Коса") на 71 г. Катастрофа с мотоциклет. Лека му пръст!
https://www.youtube.com/watch?v=-1LRD3DtFAo

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Да поменем мъченика Александър Стамболийски, предал Богу дух на днешния ден преди 100 години!

Неактивен Пенчо бре

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 705
    • Профил
Напусна ни Трийт Уилиямс (Джо Бъргър в "Коса") на 71 г. Катастрофа с мотоциклет. Лека му пръст!
https://www.youtube.com/watch?v=-1LRD3DtFAo
  Чудесен филм, страхотен артист. Катастрофа с мотоциклет на 71 години. Символично, за героя му, ако си спомним как завършва филма! R.I.P.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Quote (selected)
dabedabe « -: Днес в 08:55:12 »
Да поменем мъченика Александър Стамболийски, предал Богу дух на днешния ден преди 100 години!

Александър Стамболийски е убит на 15 юни, при жестоки мъчения лично от кап. Харлаков и терористи от ВМРО. За прикриване на тези, които са заповядали на кап. Харлаков убийството са изготвени две фалшиви телеграми от името на последния. Първата е изпратена на 14 юни в 9 ч. вечерта, а втората на 15 юни в 9:30 ч. сутринта. Тяхното съдържание е следното:
1. "В изпълнение на заповедта Ви приех бившия министър Ал.Стамболийски от Т.Пазарджик, но по пътя за Славовица автомобилът бе нападнат от въоръжени селяни и задигнаха Стамболийски. Наредих за немедлено преследване на нападателите. В дирите сме."
2. "Преследван и застигнат, избягалият бивш министър Ал.Стамболийски в местността "Айледжик" при съпротива падна убит на място."
Данните са от участника в преврата Димо Казасов.
-----------------------
Ако прегледате архивите на военните и полицията по време на партизанското движение ще се уверите, че по-голямата част от заловените партизани са "убити по време на бягство". (След залавянето им!)
« Последна редакция: Юни 14, 2023, 10:37:35 от Zmeja »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
днес е видовден. обаче за справедливост ще чакаме поне до догодина, чини ми се.
Quote (selected)
Днес православната църква отбелязва Видовден. На тази дата се почитат двамата светци Елисей и Вартоломей и тяхната сестра Вида.

Според народната традиция Видовден е ден за възмездие и справедливост, когато всеки си получава заслуженото за сторените дела.

Вярва се, че дори да има забавяне на правдата, тя ще дойде на Видовден.

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Бог да прости. Щурчо от "Сега" починал.
Палосич! Палосич!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Всички сме пътници. Бог да го прости! Минаха години, пръснахме се, позабравихме се.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Бог с Щурчо!

Има вече предимство пред останалите тук в реалността. Преминал е оттатък.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Щурчо. RIP.
Помня го, без да го познавам.
Всеки които не го мързеше го ползваше за боксова круша. В старият форум. И в този форум има такива. Които не ги мързи. И от другите има.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
За реката на живота, която отнасяла едни, за да донесе други.
"I am confirming that Al Pacino and Noor Alfallah have welcomed a son named Roman Pacino, no other statement or comments will be provided."
Дай Боже всекиму. Таткото на 83, младата майка на 29. :)))
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Днес се навършват 141 години от рождението на великия българин Георги Димитров Михайлов:



Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Щурчо. RIP.

Бог да го простѝ, винаги ми е липсвал ...  :t2334:

« Последна редакция: Юни 19, 2023, 13:07:44 от Джиджи »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Извинявам се, че съм закъснял, но преди 6 дни БМБ навърши 1000000 години по двоичната, 1000 години по четиричната и 100 години по осмичната бройна система:


Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Нещо за любителите на кръгли дати -
Днес, преди 400 години е бил роден


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Я!
Никога не съм знаел нещо подробно за Паскал, но пък съм предполагал, че е от 18 век някъде!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Как преди са имали време за всичко.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Дай Боже всекиму. Таткото на 83, младата майка на 29.
Парите и известността много изкривяват нещата от живота и се стига до куриози. И сините хапченца помагат ако ти е добре сърцето.
От "Празната тенджера по калдъръма"

AnonimusBG

  • Гост
Дай Боже всекиму. Таткото на 83, младата майка на 29.
Парите и известността много изкривяват нещата от живота и се стига до куриози. И сините хапченца помагат ако ти е добре сърцето.

Аз тук не виждам нищо друго освен едно младо курве полакомило се за кинтите на изкукуригалия старец.
При всичкото ми уважение към актьора Ал Пачино.
« Последна редакция: Юни 20, 2023, 23:33:27 от AnonimusBG »

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Дай Боже всекиму. Таткото на 83, младата майка на 29.
Парите и известността много изкривяват нещата от живота и се стига до куриози. И сините хапченца помагат ако ти е добре сърцето.

Аз тук не виждам нищо друго освен едно младо курве полакомило се за кинтите на изкукуригалия старец.
При всичкото ми уважение към актьора Ал Пачино.

Не си съвсем прав. Старите юнаци имат също нужда от млади и пъргави болногледачки. Това с децата е застраховка ( за болногледачката ) и е бонус за юнака ( процедурата де ). :well_done-1299:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Това с децата е застраховка ( за болногледачката ) и е бонус за юнака ( процедурата де ).
И ин витрото ли е бонус, или само ин вивото?  :think:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Това с децата е застраховка ( за болногледачката ) и е бонус за юнака ( процедурата де ).
И ин витрото ли е бонус, или само ин вивото?  :think:


  :giggie:
Ин витро е бонус за дофтора и кибиците наоколо, евентуално за уреда.:t2824:

P.S.Кокорчо пак го нема. Да не е станал финансов министър и тук работи по съвместителство и на хонорар?
« Последна редакция: Юни 21, 2023, 11:46:15 от Фют »

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
По повод успехите на дамата до Ал:
Quote (selected)
Мужики чем старше, тем богаче... серебро – в волосах, золото – в зубах, камни – в почках, сахар – в крови, железо – в артериях, недвижимость — в штанах и неистощимые запасы природного газа...

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
По повод успехите на дамата до Ал:
Quote (selected)
Мужики чем старше, тем богаче... серебро – в волосах, золото – в зубах, камни – в почках, сахар – в крови, железо – в артериях, недвижимость — в штанах и неистощимые запасы природного газа...



Имаше един супер филм по темата, " Аванти, аванти " на Били Уайлдер с Джек Лемон. :surr:

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Аз пък се сетих за онова деденце мултимилионер и вдовицата му, пищна блондинка, три пъти по-млада от него, някоя си Ана Никол Смит, считаща се за актриса. Бяха се избили наследниците му и старлетката за наследството, та радваха дълго време собствениците на американските и британските таблоиди. Не знам как завърши всичко това.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Имам някакъв спомен че май мацката почина от предозиране.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Имам някакъв спомен че май мацката почина от предозиране.
Вярно бе, тя рано се спомина, не помня от какво, най-вероятно си прав.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Имам някакъв спомен че май мацката почина от предозиране.
Вярно бе, тя рано се спомина, не помня от какво, най-вероятно си прав.
Предозирала беше, но не с дрога, а с медикаменти, които са ѝ били предписани. Хипохондрия някакава. А имаше хубав балкон...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Защо, г-син модератор, обсъждането на нечия кончина да е оф топик в тази тема? Какво се подразбира в ''и прочие''. Не се заяждам, опазил ме господ, само моля за разяснение.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
На 22 юни 1941 година в 4 часа сутринта нацистка Германия нападна Съветския съюз.

Началота на края на нацизма и фашизма. Да преклоним глава пред милионите жертви на тази война и никога да не допускаме това да се повтори, колкото и да се стараят някои.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Защо, г-син модератор, обсъждането на нечия кончина да е оф топик в тази тема? Какво се подразбира в ''и прочие''. Не се заяждам, опазил ме господ, само моля за разяснение.

Защото стигнахте и до балкона на починалата Ан-Никол Смит, а той дава обширен материал за обсъждане.
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Защо, г-син модератор, обсъждането на нечия кончина да е оф топик в тази тема? Какво се подразбира в ''и прочие''. Не се заяждам, опазил ме господ, само моля за разяснение.

Защото стигнахте и до балкона на починалата Ан-Никол Смит, а той дава обширен материал за обсъждане.
Какъв материал? Няма какво да се обсъжда. Та това беше единственото ѝ достойнство. С нищо друго не е блестяла. Нито с кой знае какъв интелект или актьорско майсторство.Има 3-4 филма, от които най-известният е "Голо оръжие 33 1/3" - пародия някаква на "Смъртоносно оръжие." Такива като нея - с лопата да ги ринеш. След време никой няма да я помни.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Защото стигнахте и до балкона на починалата Ан-Никол Смит, а той дава обширен материал за обсъждане.
Тук не мога да не се съглася с модератора. Темата не включва архитектура, дори след ''и прочие''. :tongue_:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Защо, г-син модератор, обсъждането на нечия кончина да е оф топик в тази тема? Какво се подразбира в ''и прочие''. Не се заяждам, опазил ме господ, само моля за разяснение.

Защото стигнахте и до балкона на починалата Ан-Никол Смит, а той дава обширен материал за обсъждане.
Какъв материал? Няма какво да се обсъжда. Та това беше единственото ѝ достойнство. С нищо друго не е блестяла. Нито с кой знае какъв интелект или актьорско майсторство.Има 3-4 филма, от които най-известният е "Голо оръжие 33 1/3" - пародия някаква на "Смъртоносно оръжие." Такива като нея - с лопата да ги ринеш. След време никой няма да я помни.

Значи споменаването и е било абсолютно излишно. И забележката ми е била напълно основателна :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Защото стигнахте и до балкона на починалата Ан-Никол Смит, а той дава обширен материал за обсъждане.
Тук не мога да не се съглася с модератора. Темата не включва архитектура, дори след ''и прочие''. :tongue_:

Не е и необходимо, просто се съобразявайте с нея :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Починал е журналистът Любомир Коларов. Лека му пръст.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Честит ЕНЬОВДЕН!!!

Денят на рождението на Йоан Кръстител, известен и като Йоан Предтеча.

Празнува се като такъв и на Запад, където едновременно с това се празнува и Деня на лятното слънцестоене.

И жалко, че мадам Херо Мустафа вече си замина и не може да си/ни набере малко билки … :)))





Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Честит Курбан байрям на българските граждани, изповядващи исляма. :)))
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
На 90-годишна възраст почина Христо Друмев, дългогодишен директор на НДК.
RIP
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Анжел Вагенщайн. На 100.  :pissed-891:  Дай боже всекиму.

егати гнусния коментар. нямам думи.
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 15:55:05 от паралелепипед »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Бог да го прости! Браво за постижението! Всеки се надява на повече. Какво нещо е животът! Съболезнования към близките!
« Последна редакция: Юни 29, 2023, 15:58:06 от dabedabe »

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
На всички именници днес (вкл и мен): Честито! и  :t0328:

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Анжел Вагенщайн! Още един от големите си замина...
Светла му памет!

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
На всички именници днес (вкл и мен): Честито! и  :t0328:
Честито и от мен! И да ни радваш с добрите си коментари!
Честит Имен Ден

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Peniko, жив и здрав бъди за радост на себе си и на близките! Наглеждай редовно доматити и крастафците. Наздраве!

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Благодаря, за поздрвленията!. То здравето на тая възраст и при наличието на "обременености" е силно относително, ама се надявам  да гледам зеленчуци и занапред... Май ще има и тази година. Страшно е сушава, но баба казваше "В сушава година малко, а в кишава - нищо" :)))

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Анжел Вагенщайн. На 100.
R.I.P.

А това е човекът, който преди някоя и друга година предвеща, какво ще се случи в Холивуд, след като всички сценарии вече се одобряват НЕ по художествена стойност, а по това, какви ДЕНЬГИ ще носят в хазната на най-огромния филмов гигант на света.
И за жалост, това отдавна вече се случи!!! :t2102:


Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Честит празник на всички, които помнят.

July morning!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Даа, едно време имаше музика за хората.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Приятно вспомнить – от самото място! – защото НЕ БЕШЕ чак толкоз отдавна!!!

July Morning 2011 - Камен Бряг, John Lawton (HD)
https://www.youtube.com/watch?v=MS5jS3SLkCc  :0005:

П.П. А по-късно семейството на Джон Лоутън и Валери Симеонов откриват паметник на роклегендата край Камен бряг.
https://www.youtube.com/watch?v=SB9SEbbVxcA

« Последна редакция: Юли 01, 2023, 16:12:48 от Джиджи »

Неактивен cekyko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2749
    • Профил
Приятно вспомнить – от самото място! – защото НЕ БЕШЕ чак толкоз отдавна!!!

July Morning 2011 - Камен Бряг, John Lawton (HD)
https://www.youtube.com/watch?v=MS5jS3SLkCc  :0005:

... аз пък не те помня и веднъж дори на брега преди десети.

аман от полюции.
тия, дето ни убеждаваха да се срамуваме от Сталин, се оказаха просто поклонници на Хитлер...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Приятно вспомнить – от самото място! – защото НЕ БЕШЕ чак толкоз отдавна!!!

July Morning 2011 - Камен Бряг, John Lawton (HD)
https://www.youtube.com/watch?v=MS5jS3SLkCc  :0005:
Джиджо, аз съм хеви метал поколение. И до ден днешен слушам тази музика. Аз ограничения не съм имала, а съм станала студентка преди "демокрацията" ви. Пет пари не давам за джулая ви морнинг, щото на мен това нищо не ми говори, не е говорило на моето поколение и много мразя да ми организират държавни мероприятия. Това го мразех на 18, 20 , 30 години и продължавам да го мразя и сега. Да ми организират "всенародни събития"

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 :i_laughing:

От 2007 г. аз съм жител както на София, така и на Балчик!

А през лятото Каварна /само на 17 км.!/, а и Камен бряг са ми само на един  :t2407: разстояние ...
Така че точно вий двамата по-горе, няма какво да се заяждате и да ме търсите да ме РАЗПОЗНАВАТЕ там ... :t9409:

« Последна редакция: Юли 01, 2023, 16:39:34 от паралелепипед »

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Пет пари не давам за джулая ви морнинг, щото на мен това нищо не ми говори, не е говорило на моето поколение и много мразя да ми организират държавни мероприятия

Джулаят никога не е бил държавно мероприятие. Вярно е, че властта си "затваряше очите," но никога не го е организирала. Прочее "затваряше си очите" и за някои други неща, Великден примерно, особено в последните години, но да не задълбаваме.