Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:19:10

Автор Тема: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България  (Прочетена 107486 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #240 -: Октомври 26, 2019, 17:36:13 »
Quote (selected)
На коментари за външността на половинките на политици хич не им е тук мястото
Не става дума за всякакви политици, а за президента на страната. Това как изглежда съпругата му пред света може да ти изглежда незначително, но има пряко отношение към реномето на страната. По тази причина за мен е важно тя да изглежда добре. А тъй като е и красива жена, това не би трябвало да е чак толкова трудно.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #241 -: Октомври 26, 2019, 18:13:30 »
... за мен е важно тя да изглежда добре. А тъй като е и красива жена, това не би трябвало да е чак толкова трудно.

:yes-1289:
Ефирната визия на Десислава Радева

:aplause:
Деси Радева при посещението на кралица Рания

:roll-1076:
Десислава Радева и Мелания Тръмп
« Последна редакция: Октомври 26, 2019, 18:17:05 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #242 -: Октомври 26, 2019, 19:58:24 »


Нощници, или бельо?!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #243 -: Октомври 27, 2019, 08:31:22 »
Нощници, или бельо?!

Eeeee, браво! И да няма налично нещо грозно, ти ше го нарисуваш!!  :pissed-891:

Ще се пръснеш от хейт!!! :nuts:
« Последна редакция: Октомври 27, 2019, 08:41:29 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #244 -: Октомври 27, 2019, 09:12:02 »
 Джиджи, какво е това "хейт" ма? :m1731:
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #245 -: Октомври 27, 2019, 14:28:54 »
Джиджи, какво е това "хейт" ма? :m1731:

Hate. :D

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #246 -: Октомври 27, 2019, 18:52:38 »
Въпросът ми беше реторичен.  :) Да се подразбира - не може ли на български?
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #247 -: Ноември 10, 2019, 17:00:50 »
Обръщение на президента Румен Радев по повод на 30-годишнината от ноемврийския пленум на ЦК на БКП, с който бе сложено началото на демократичните промени у нас.

Quote (selected)
"Преди 30 години България пое с ентусиазъм по нов път. Надеждата за по-добър живот обаче се сблъска с дълбоки обществено-икономически сътресения, за които българите платиха висока цена. Грабителската приватизация, пренаписването на историята, обезличаването на българската култура и традиции са част от явленията, които ни тласнаха към материална и духовна бедност. Осъзнахме, че промяната е труден процес, а не еднократен акт.

Резултатите от дългия път към демокрация и пазарна икономика все още будят повече тревога, отколкото успокоение.

България направи своя важен геополитически избор, но не успя да изгради трайни основи за върховенство на закона, разделение на властите и свобода на словото.

Затова и днес политическите констатации продължават да се разминават с реалността на мнозинството граждани. Бедността, безнаказаните корупция и престъпност и ниското качество на обществените услуги продължават да прогонват младите и отнемат от бъдещето ни.

Необходимо е да търсим решения, адекватни на съвременните реалности. През последните години израснаха поколения, които не се вълнуват от стари идеологеми. Нашите деца изискват да говорим за бъдещето. Да погледнем в утрешния ден с техните очи.

Ако искаме България да се превърне в НОРМАЛНА ЕВРОПЕЙСКА ДЪРЖАВА – с висок стандарт, качество на живот и сигурност, трябва да гарантираме необратимост на демократичните процеси, върховенство на закона, прозрачност и ефективност на институциите, изграждане на нова политическа култура и формиране на свободно и овластено гражданско общество.

Реалната промяна, която да осмисли живота и да даде перспектива на всеки български гражданин, зависи от всички нас. Отстояването на демокрацията изисква ежедневна воля срещу всеки опит за подмяна. Изисква да отхвърлим апатията и отчуждението, които откъсват хората от собствената им държава и оставят малцина да решават на тъмно нейното бъдеще. Няма сила, която да устои на сплотения около каузата да възроди държавата си и да отстоява достойнството си български народ".

https://www.segabg.com/hot/rumen-radev-dulgiyat-put-kum-demokraciya-oshte-budi-trevoga

Няма дума в това обръщение на Радев, с която да не се съглася. Освен високопарността в последното изречение, което пък вероятно подобава точно на президент – и то по толкова важен повод.  :D

Най-важното за мен обаче е, че това не са празни приказки. Тъй като само преди няколко дни г-н Радев доказа на практика, че

Quote (selected)
Отстояването на демокрацията изисква ежедневна воля срещу всеки опит за подмяна.

С отказа си да подпише указ за назначаването на Гешев. И връщането на решението на ВСС, в което да си трескат главите.  :t2412:

 :bravo-1290:
« Последна редакция: Ноември 10, 2019, 17:33:27 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #248 -: Ноември 10, 2019, 17:05:23 »
Обръщение на президента Румен Радев по повод на 30-годишнината от ноемврийския пленум на ЦК на БКП, с който бе сложено началото на демократичните промени у нас.

Ама, президентът на тържествено събрание-концерт на БКП ли е бил, че е поизнесъл приветствено слово послучай светлата дата?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #249 -: Ноември 10, 2019, 17:11:11 »
Quote (selected)
Това написа в неделя сутринта президентът Румен Радев на фейсбук страницата си по повод...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #250 -: Ноември 10, 2019, 17:15:30 »
Ама, президентът на тържествено събрание-концерт на БКП ли е бил, че е поизнесъл приветствено слово по случай светлата дата?
:t26115:
Писал е ф Сураттефтеря. :giggle-3307:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #251 -: Ноември 10, 2019, 17:20:31 »
Quote (selected)
Няма дума в това обръщение на Радев, с която да не се съглася. Освен високопарността в последното изречение, което пък вероятно подобава точно на президент – и то по толкова важен повод.  :D
Ами спри да гледаш на него като на бодрячески призив, а като на условие. Отвъд това е отишъл само Левски и малцина като него, поставяйки точката, която ти не видиш след четирите ? ? ? ?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #252 -: Ноември 10, 2019, 17:22:50 »
Quote (selected)
Това написа в неделя сутринта президентът Румен Радев на фейсбук страницата си по повод...

Ииии ...!!! Ся що трябва да ми правиш скомина?!  :D

Затуй с твойте играчки по твоята глава ...  :sniperer: :m1313:  :animated-smileys-stargate-015

P.S. А съм пуснала трички, щот н'тъ знам точно къде си.  :nuts:
« Последна редакция: Ноември 10, 2019, 17:26:18 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #253 -: Ноември 10, 2019, 17:34:59 »
Сорииииии Джидж! :t0328:
Бе шот ми стана интересно и на мен от къде го изкопа туй тържественото, та ходих да чета у вестника и съм те преварил.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #254 -: Ноември 10, 2019, 17:45:55 »
Сорииииии Джидж!
Бе шот ми стана интересно и на мен от къде го изкопа туй тържественото, та ходих да чета у вестника и съм те преварил.

Начи не ми вярваш?! Шегичка!!! ;D
Ама си имаме президент като слънце!!!   :m1235: :wacky-3318: :t0328:
« Последна редакция: Ноември 10, 2019, 17:48:13 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #255 -: Ноември 10, 2019, 17:57:02 »
Ама си имаме президент като слънце!!!
Факт! Обаче ни е само един, а прасета - тысячи....
Което се опитвам да обясня на човека с лопатката, ама той май е от кочинката.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #256 -: Ноември 10, 2019, 18:23:13 »
Ама си имаме президент като слънце!!!
Факт! Обаче ни е само един, а прасета - тысячи....

Тоже факт!!!  :nuts:

А аз ноо се надявам на следните две неща:

Първо, МаяМа да успее да предизвика касиране на изборите в София, за да ни станат двамка. И не съм чак толкоз проста – нито пък чак такъв песимист! – че да не знам, че това може да се случи. Защото резултатите от изборите на хартия отдавна вече са факт. А Мая е напориста!!! :aplause:
и
Фторо, отказът на Радев да подпише указа за назначаване да има ефект, ако ще президентът да стигне и до Конституционния съд!!! За да не бъде позволено да влезе в кочинката баш шопар с ланец и неограничена власт.!!! Защото Радев също е повече от напорист – летец-изтребител, бееее ... !!!   :0007:

Quote (selected)
Което се опитвам да обясня на човека с лопатката, ама той май е от кочинката.

Мани го тоя! Аз вече спрях да му обръщам внимание, щото вече прекали ...  :icon_idea:
« Последна редакция: Ноември 10, 2019, 18:28:30 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #257 -: Ноември 10, 2019, 18:41:16 »
Quote (selected)
Което се опитвам да обясня на човека с лопатката, ама той май е от кочинката.

Малко са нещата, които ти можеш да обясниш на човека с лопатката. Обилно изпъстрените ти с емотикони, излишни препинателни знаци, подчертавания, цвят, болд и италик фантазми само показват що става в бедната ти главица.
Нищо от горното няма да се случи. Мая няма да касира избора в София. Президентът няма да отнесе въпроса с избора на Гешев в конституционния съд. Дори и по чудо това да стане, КС няма да уважи жалбата му. Което ще отслаби позициите му преди избора през 2021.
Чудеса не стават. Десните в София сте твърде разглезени от живота. Мислите си, че по един или друг ваш моментен каприз ще падат Йерихонски стени. Искахте да свалите Фандъкова, а дори в изборния ден още не бяхте решили дали наистина го искате. Сега не знаете да се радвате ли, да скърбите ли. До изборите през 2021 ще се отметнете кат апостол Петър до първи петли. Не веднъж и не дваж. И накрая ще изберете. Погрешното.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #258 -: Ноември 10, 2019, 18:54:01 »
НГВС-то, я положи!
Спри да закачаш жените бе бомбе.
Джиджи е цитирала мен.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #259 -: Ноември 10, 2019, 19:06:43 »

Quote (selected)
НГВС-то, я положи!
Спри да закачаш жените бе бомбе.
Джиджи е цитирала мен.

Изпускаш се нещо на стария, а, новобранец? Ами да е избрала, милата, кого цитира. Това не променя, впрочем, което съм написал. На моята възраст съм вече доста далеч от това "да закачам жените". Оставам го на младоци като теб, оперени.  8)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #260 -: Ноември 10, 2019, 19:43:47 »
Това си е избрала - това цитирала.
Ти отпочвай да мислиш защо цял форум ти скача на превеликите мъдрости като на недоклано прасе.
И проблема не е във форума - това вероятно си го знаеш от опит.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #261 -: Ноември 11, 2019, 10:03:39 »

Quote (selected)
НГВС-то, я положи!
Спри да закачаш жените бе бомбе.
Джиджи е цитирала мен.

Ами да е избрала, милата, кого цитира.
:nuts:

За пореден път доказваш, че ТИ не можеш да цитираш по правилата. Защото от цялата ти логорея тук с десетки – ако не и стотици цитати! – няма нито един, в който да си посочил КОГО точно цитираш. Въпреки че веднъж те помолих съвсем любезно да го правиш, за да не скролим всички останали като гламави.

Но аз вече нямам тоя проблем, тъй като от два дни за мен ти повече не съществуваш тук. Даже няма да си правя труда да те поставям на ИГНОР.
Мики,  :blow_kisses-1105:
« Последна редакция: Ноември 11, 2019, 10:06:56 от Джиджи »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #262 -: Ноември 22, 2019, 10:41:44 »
Силно изказване на Радев, което не мога да подмина без да отбележа.
http://focus-news.net/news/2019/11/21/2721908/prezidentat-rumen-radev-imame-nuzhda-ot-obrazovani-hora-te-trudno-se-poddavat-na-neistini-i-na-populistki-vnusheniya.html

Quote (selected)
София. Ние имаме нужда от образовани хора, защото образованият човек трудно се поддава на неистини и на популистки внушения, образованият човек е брониран от ежедневните бомбардировки с новини за небивал и икономически и социален напредък. Това каза президентът Румен Радев по време на откриването на церемонията по връчване на четиринадесетите годишни награди „Най-голям корпоративен дарител”, предаде репортер на Агенция „Фокус“. Той добави, че образованите хора не позволяват да им бъдат нахлузвани розови очила.
„Образованият човек мисли критично, търси проблемите в обществото, търси най-добрите методи така, че те проблеми да се решават. Той търси не само своето лично облагодетелстване, той търси развитието и просперитета на обществото като цялост“, посочи той.
Румен Радев благодари на всички, които продължават да даряват и които продължават да влагат в таланта и бъдещето на младите българи.

Теодора ПАВЛОВА
:way_to_go-1308:
http://focus-news.net/news/2019/11/21/2721949/prezidentat-rumen-radev-udostoi-neli-i-robart-gipsan-s-priza-lichnost-doprinesla-za-razvitie-na-daritelstvoto-v-balgariya-v-ramkite-na-godishnite-nagradi-nay-golyam-korporativen-daritel-za-2019-g.html

Quote (selected)
София. Дарителството не означава да дадеш финансови средства, то означава да имаш осъзнат подход към проблемите на другите и развитието на цялото общество, аз не деля дарителите на големи и малки. Това каза президентът Румен Радев по време на откриването на церемонията по връчване на четиринадесетите годишни награди „Най-голям корпоративен дарител”, предаде репортер на Агенция „Фокус“. Президентът сподели, че за него е чест отново да бъде домакин на церемонията, организирана от Българския дарителски форум.

„Фактът, че отново сме заедно, за да отличим най-добрите сред дарителите в България, е знак, че дарителството има здрави корени в нашето общество. Те водят далеч назад, към нашето Възраждане, към нашите възрожденски идеали, към съграждането на нова България, защото имотните хора от онова време много добре са проумели, че имането има смисъл, само когато го влагаш в градеж, в служба на обществото. Мисълта за градеж, а не за грабеж е владеела умовете на нашите видни общественици и държавници от едно време“, посочи Румен Радев.
По думите му на фона на намаляващите случаи на дарения за последните 5 години и сянката на приближаващата рецесия, делът на непаричните дарения расте.

„Хората даряват все повече вещи, даряват труд, а това е много ценно – това да отделиш от собственото си свободно време, от своята енергия, от своя личен комфорт, от времето за семейството, за да направиш така, че другите да живеят по-добре. Фокусът на тазгодишната дарителска кампания е устойчивостта на даренията, в това има дълбок смисъл, защото трябва да се потърсят такива форми на дарителство, в които вложените средства, време и енергия да се увеличават с времето“, добави президентът. По думите на Румен Радев влагането на дарения в наука и образование е добър пример за такъв вид устойчивост.

„Затова расте и делът на инвестициите в дарителство от компании, от НПО в институции, които образоват, и в хора, които имат амбицията да се образоват. Това за мен е най-устойчивата и перспективна дарителска инициатива за едно общество“, допълни още президентът Радев.

Теодора ПАВЛОВА
:way_to_go-1308:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #263 -: Декември 11, 2019, 19:36:41 »
За кой не гледал, а му се гледа - кукуРизина интервюира Румен Радев:
Радев: Ако кабинетът беше купил "Грипен" вместо F-16, пак щях да съм против
"Правителството погази открития и честен конкурс, който да ни даде най-добри условия и това тепърва ще носи последствия", заяви президентът
https://btvnovinite.bg/predavania/lice-v-lice/radev-ako-kabinetat-beshe-kupil-gripen-vmesto-f-16-pak-shtjah-da-sam-protiv.html
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #264 -: Декември 11, 2019, 20:18:29 »
Слушах го. Май се утвърди практиката в медиите съдържанието да се отличава от заглавията. Президентът каза "по начина, по който купи F-16".

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #265 -: Декември 11, 2019, 20:39:43 »
Quote (selected)
Борисов: Радев е двуличен човек
Премиерът не разбирал откъде е "тази злоба" у президента

https://www.segabg.com/hot/borisov-radev-e-dvulichen-chovek

Quote (selected)
"Президент е този, който е обединител на нацията. А Румен Радев действа като опозиционен лидер, който за 40 минути не каза нищо добро за държавата. Аз гледах само първата минута и отидох да играя футбол.

"От пет минути те гледам как един час дъвчиш дъвка!" :bigok:
« Последна редакция: Декември 11, 2019, 20:42:18 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #266 -: Декември 11, 2019, 20:51:01 »
Гледах (по-скоро слушах) им новините. Бацо го втъкнаха накрая като "новина от последните минути".
Беше БЕСЕН!!!
Мнооооого БЕСЕН. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #267 -: Декември 11, 2019, 20:58:07 »
Ауууу, сега прочетох:
Quote (selected)
По думите му "никога не се е интересувал от президентския пост. "Той не е се държи като държавен глава - да тръгне по студията да се разправя с партийни лидери му е под достойнството, според мен", допълни Борисов.
Кви студия бе бухал?!!! Интервюто на кукуризова беше от Дондуков!
Това не си ти да киснеш при дръжките на микрофони и да мяткаш лишчета!
« Последна редакция: Декември 11, 2019, 21:51:11 от von Gossinger »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #268 -: Декември 11, 2019, 21:02:21 »
Мдааа. Готов ие! И все повече му личи. На Боко.  :smokin:
 

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #269 -: Декември 11, 2019, 21:06:02 »
То за тая година далаверата свърши.
Днеска са опраскали едни бързи 2,7 милиарда.
Самолетите ги платихме.
Цацата стана Компир, онова другото и то се възцарява.
Останаха само "гадовете" да Го тормозят.
Може да фърля кърпата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #270 -: Декември 11, 2019, 21:50:05 »
Quote (selected)
Може да кажете, че съм садист, но огромно удоволствие ми прави да гледам гърчовете на настъпаният червей. Самобитнота му тъпота изпъква още по силно на фона на интервюто на Президент Радев. До скоро бях загубил надежда, че читав човек може да пробие в политиката.
Гепих си го от другия форум. :t0328:
Ма стоя зад всяка дума на колегата, даже и сгрешените.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #271 -: Декември 11, 2019, 21:55:09 »
Румен Радев:

"Българите ще са добре, когато политиците им заживеят само от заплата."

По-точно и кратко не може да се каже.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #272 -: Декември 11, 2019, 21:56:36 »
Румен Радев е ПИЧ !!!
Още от появата си на българската политическа сцена.  :bravo-1290:

Мая Манолова също е ПИЧ !!!
Но от друго измерение и тепърва ще се доказва.  :b0303:
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 19:21:38 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #273 -: Декември 11, 2019, 22:04:25 »
Мая Манолова  :m1731: Не ѝ вярвам, но съм сигурен че тя си вярва, което е подвеждащо за хора със "слаб ангел".
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #274 -: Декември 11, 2019, 22:06:19 »
Quote (selected)
Мая Манолова също и ПИЧ !!!
Но от друго измерение

Определено не от моето измерение.
Трепкаме на различни честоти.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #275 -: Декември 11, 2019, 22:46:53 »
Цитат на: Джиджи
Мая Манолова също и ПИЧ !!!
Но от друго измерение и тепърва ще се доказва.

"от друго измерение" ? Ще говори от устата на Кайли ли ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #276 -: Декември 12, 2019, 09:51:32 »
Цитат на: Джиджи
Мая Манолова също и ПИЧ !!!
Но от друго измерение и тепърва ще се доказва.

"от друго измерение" ? Ще говори от устата на Кайли ли ?

Знам, че Кайлето ти липсва. Странно, но на мен също ... :sad-3295:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #277 -: Февруари 03, 2020, 17:51:39 »
днес часовете нещо са се възпалили на тема 'президентска партия'.
Quote (selected)
Конституцията и законите не могат да спрат Радев, ако той реши да прави партия, т.е. само от неговото решение зависи дали той ще го направи.

Убедена съм, че създаването на президентска партия вече се обсъжда в екипа на Радев, но доколко ще е успешна, е друг въпрос.
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8141103

Quote (selected)
Нищо чудно президентът Радев да рискува и да основе партия - мандатът му свършва през 2021 г.
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/8141113

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #278 -: Февруари 03, 2020, 18:06:48 »
Поредна атака, не успяха с компромат сега пробват с ласкателство да овакантят президентството.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #279 -: Февруари 03, 2020, 18:19:17 »
И недоразумението се изока.
Защо ли са го активирали?
Може и де се е самоактивирал, защото май са го забравили вече.
С една дума не му е лесна работата.
Няма знаци и сигнали и се налага да го кара на автопилот.

Росен Плевнелиев: Радев е нарушил закона и ще се бори за втори мандат, за да избяга от правосъдие
http://epicenter.bg/article/Rosen-Plevneliev--/205631/2/0
« Последна редакция: Февруари 03, 2020, 18:22:03 от AnonimusBG »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #280 -: Февруари 03, 2020, 18:22:40 »
Четох го на друго място.
Не разбраха ли, че като го изкарат на трибуната това чехълче ефекта е като от самопрострелване в крака?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #281 -: Февруари 03, 2020, 18:36:11 »
Не разбраха ли, че като го изкарат на трибуната това чехълче ефекта е като от самопрострелване в крака?
Точно това си помислих, когато видях какво е рекъл.
Този е най-мощната антиреклама на всяко начинание. Все едно глист да обяснява, че не ти е на ниво хигиената.

П.П.
Quote (selected)
"ако [Радев] на 9 май отиде в Москва, както е дал заявка, ще наруши драматично националния интерес на България" и ще обслужи руския национален интерес.
  :t2412:
А когато "нещото" [Чехльоф] на 3-ти март отказа даже да спомене каква е националността на нашите Освободители, чий ли интерес обслужваше.. Мухльо.

http://epicenter.bg/article/Gafovete-na-Plevneliev--Ot--irlandskata-pastirka--do-200-kilogramovoto-velikdensko-yaytse-za-papata/118821/2/48
« Последна редакция: Февруари 03, 2020, 18:48:38 от Kole »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #282 -: Февруари 04, 2020, 10:37:51 »
Quote (selected)
Нищо чудно президентът Радев да рискува и да основе партия - мандатът му свършва през 2021 г.
Няма да основе!!! :ive_got_it-1379:

Това заяви в ефир преди два дни /май при Цветанка?!/ Калоян МетодиевНачалник на Кабинета на Радев.

Quote (selected)
•   2020 г. започна кризисно. В момента има криза в управлението, която вече е глобална, тъй като е засегнала редица икономически сектори.

•   Има и институционална война, но СРС-тата са в прерогативите на Министър-председателя. Затова казусът Гешев-Радев трябва да бъде оставен на юристите.

•   Г-н Президентът е атакуван затова, че посочва проблемите – такива, каквито са. И поради тази причина търси изход за България чрез конституционни промени …

•   От друга страна, има СВРЪХАКТИВНОСТ от страна на ПРОКУРАТУРАТА. Но тъй като в момента никой не може да прецени нищо, чакаме резултатите от съдебен процес.

•   Като представител на правителството, г-н Томислав Дончев беше поканен на обсъждането на Изборния кодекс при президента. Защото 15-те процента невалидни бюлетини на кметските избори изкривиха със сигурност изборния резултат.

•   Г-н Радев има нерви и ще издържи посочената по-горе война. Но не е приятно – тъй като атаката към семейството му премина всякакви граници!!!
:bigok:
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 11:16:11 от Джиджи »

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #283 -: Февруари 04, 2020, 10:42:47 »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #284 -: Февруари 04, 2020, 10:48:10 »
Дилема

Ако иска да влезне в изпълнителната власт му трябва партия.
Ако направи партия, това ще тури край на шансовете му за втори президентски мандат.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #285 -: Февруари 04, 2020, 10:54:04 »
Пътища много.
Путин също няма своя партия.
Баце като градоначалник също беше само симпатизант и "неформален лидер".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #286 -: Февруари 04, 2020, 10:57:25 »
Всъщност, без да сравнявам Президента на България с ондулирания триперлия и ценител на мургави естрадни труженички, май и за втория изначално мълвата мълвеше, че партия няма да има. А после направи, но не помня вече как се казваше... Сякаш нещо като  "XYZ"... Или Х, У ... ама коя беше третата хич не помня...


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #288 -: Февруари 04, 2020, 11:23:25 »
Няма да основе!!!
А зря
:D
Няма да основе преди втората половина на президентския си мандат!  :ive_got_it-1379:

Това съм го предрекла преди време АЗ и се хващам на БАС!!!
N.B. А аз в "Керпеден" имам вече 2 баса и двата съм спечелила ...  :m1235:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #289 -: Февруари 04, 2020, 11:29:13 »
Много тревожен сценарий тук
https://afera.bg/%d0%b0%d0%bc%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d1%81%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d1%8f%d1%82-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b0-%d1%80%d1%83%d0%bc%d0%b5/

Тревожен, ама с включен ПлевенАлиев и представен от АФЕРА. :nuts:

А аз на АФЕРА хич вяра не връзвам ...  :t0328:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #290 -: Февруари 04, 2020, 11:36:17 »
И на мене ми се ще да не вярвам, Джиджи, но фактовете, подредени дотук заедно в пъзела, сочат тенденция точно наопаки засега, уви!
Опазил ни Бог!

Впрочем президентът се кани да прави изявление.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #291 -: Февруари 04, 2020, 11:41:06 »
Дилема
:yes-1289:

Quote (selected)
Ако иска да влезне в изпълнителната власт му трябва партия.
Ако направи партия, това ще тури край на шансовете му за втори президентски мандат.

Това също е вярно.  :way_to_go-1308:

Но тъй като Радев е умен мъж, най-вероятно ще изчака до началото на втората половина на президентския си мандат, ще прецени нещата и чак тогаз ще реши как точно да действа ...

Защото не трябва да се забравя, че президентът Радев бе избран с над 2 милиона български гласа. Сред които и аз.  :D

И поне доколкото на мен ми е известно, рейтингът му почти не е мръднал.  :m1731:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #292 -: Февруари 04, 2020, 11:45:01 »
Впрочем президентът се кани да прави изявление.

Ако имаш възможност и време, Софѝ, можеш ли да съобщиш кога и къде – тук, в тази тема? Благодаря.

Тъй като днес аз пак съм в движение ...  :nuts:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #293 -: Февруари 04, 2020, 11:52:39 »
Според Сейчасната газета, Джиджи, в 12:00 в Гербовата зала на “Дондуков” 2.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #294 -: Февруари 04, 2020, 12:05:30 »
Радев ги подкара. Изигра им немци в тил. Сега ще има вселенски рев в кочината

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #295 -: Февруари 04, 2020, 12:06:08 »
"Това управление води до разпад на държавността и лишаването ни от бъдеще"

"Официално свалям доверието си от това правителство"

Румен Радев, Президент на Република България

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #296 -: Февруари 04, 2020, 12:07:31 »
Сега ще има вселенски рев в кочината
О йес.
Искам сдъвкани каскети.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #297 -: Февруари 04, 2020, 12:08:02 »
Свидетели сме на остра криза на управлението на всички нива. Методичното погазване на закона и морала доведоха България до парализа на цели сектори, без аналог в българския преход.
 
Това заяви президентът Румен Радев в изненадващо Обръщение към народа днес по обяд.
 

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #298 -: Февруари 04, 2020, 12:13:21 »
Гражданска война като през 1923 едва ли, по-точно кой остана на територията, че да дръзне да се бунтува, но бял терор като през 1925 не е невъзможен..., макар че тия гешеФтни каскетаджии даже и за сравнение с ония кръволоци не чинят.
« Последна редакция: Февруари 04, 2020, 12:17:47 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Румен Радев – ПРЕЗИДЕНТЪТ на България
« Отговор #299 -: Февруари 04, 2020, 12:15:17 »
Снемам доверието си от правителството, което не действа в интерес на българските граждани, заяви президентът Румен Радев.
И призова: "Да се обединим в името на доброто на България!"
 
Според държавния глава днес делението не е между леви и десни, а между порочната власт и милионите почтени българи.