Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 23, 2024, 15:08:00

Автор Тема: Абе само аз ли нямам достъп до страницата на СЕГА с фалцета на Бойко ? :)  (Прочетена 52274 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Чок觧

  • Гост
"Детето на народа" Борисов ще действа брутално с имотните афери

Четох някаква статия в "Сега", как Бойко плюе на всички страни , как имал само един апартамент , пък другите по няколко и как щял да разчиства , и как БСП то не са му проблем и имало вътрешни борби и изведнъж - статията и коментарите изчезнаха ! Три страници коментари !  :too_happy-1067:

************
Това е в Нюз.бг - още не са го изтрили :

"Детето на народа" Борисов ще действа брутално с имотните афери
Диляна Панайотова
Автор: Диляна Панайотова
03.05.2019 23:34:05
Политика
Прегледи: 28506 Коментари (14)
"Детето на народа" Борисов ще действа брутално с имотните афери
Източник: БНТ
"Всеки, немислил с главата си или всеки, отдал се на манталитета си, ще понесе най-тежката отговорност. Тази заявка даде премиерът Бойко Борисов пред "Панорама" по БНТ по темата за скандалите с имотите на властта и с къщите за гости.
Постовете и оставките са наполовина свършена работа. Няма да остане ненаказан човек, увери той. Или парите ще бъдат върнати, или имотите ще бъдат конфискувани. А злоупотребителите ще си понесат отговорността.
Яд ме е, срам ме е, грешката е моя, призна Борисов и обясни, че нито веднъж не е отишъл на гости на свой министър, колега, кмет, областен управител. "Ако бях отишъл, щях да взема много по-рано мерки."
ГЕРБ е започнала да се чисти, а думата "морал" е станала актуална
Премиерът благодари на свободните медии, които разкриват аферите. Сгрешил съм, че не съм се интересувал, подчерта министър-председателят. Единственият изход от ситуацията е справедливост, закани се Борисов и увери: До край ще бъде направено всичко, за да се възцари справедливостта.
Скандалите обаче, по думите му, не са диагноза за управлението. При мен има един с апартамент с асансьор, а тези, които искат да идват са си купили цели сгради с асансьори, атакува той. Бойко Борисов не е съгласен да се слага етикет на партията му заради няколко човека и нападна приватизаторите. За себе си каза, че се е родил, живял и ще умре в Банкя и не бил позволил да се даде и един лев за ремонт на мястото, което обитава.
Ние знаем, че другите са маскари, захапа той червените. Левите правели приватизация за милиарди лева - цели сгради с асансьори. Всички национални катастрофи се случвали по време на управление на БКП или БСП.
Нашите симпатизанти ще оценят направеното, каза премиерът. Ще иска оставки, колкото трябва, по думите му. Борисов иска партията да е честна. Аз съм дете на народа, ще действам много брутално, даде заявка той.
Обичам Цветанов като дете, много години е покрай мен, коментира той най-близкия си в партията. Цветанов си сложил лъжицата с катрана в кацата с меда, както казвала майката на Борисов. С апартамента си Цветанов заличил всичко добро, което направил до момента. Лидерът на ГЕРБ не каза обаче каква ще е съдбата на Цветанов.
Всичко хубаво, което е направено сме го направили ние. Това, което сме направили ние, те не могат да го боядисат, цитира думи на Тодор Живков в ефира на БНТ Борисов. Той заяви, че изводите си ги е направил. Нашите избиратели искат от нас да сме чисти, това са оценявали и ГЕРБ трябва да бъде една истинска центристка, дясна, честна партия.
На 26 май щяло да се види дали хората са простили на ГЕРБ. Чеверме социалистите не са му проблем, тъй като "те вътре помежду си не се понасят". Проблем ми е моята партия, сподели той.
Бухалката се стовари върху ГЕРБ, изтъкна премиерът. Точно така се прави, доволен е Бойко Борисов.
На президента не му отивали коментарите за апартаментите. Той има много какво да направи, смята той. Забранил на герберите да коментират Румен Радев.
Борисов иронизира държавния глава, че след изказването му, с което призовава военните да не стоят безпристрастно, е започнал да обикаля казармите, но добре че българските военни били стабилни.
Борисов отрече да има амбиции за президентския пост. "Никога не съм искал да ставам президент, не ми е минавало през главата и не ми минава през главата", заяви Борисов и посочи, че след мандата неговата партия ще си оправя и призна, че планира реформи в партията. Няма обаче никакво намерение да подава оставка.
Глупости били критиките на социалистите за пълзящата диктатура. Нямало диктатура, защото всеки можел да излезе и да го напсува, по думите му. Само дето не е позволил да му удрят шамари.
ГЕРБ се клати сама, изтъкна още Борисов на въпрос кой клати властта - САЩ или Русия. Няма външна намеса в скандалите, според него. Опасността с мигрантите не е отминала. Тя важи с пълна сила, увери Бойко Борисов.
Важни сме за Русия, както и за всички останали, стана ясно от думите му. Може да сме и с Китай, със САЩ, с Орбан и Юнкер, според министър-председателя.
Много работа се върши, смята той. Не се чувства уморен.
Амбицията му е да построи АМ Хемус. За 2-3 години Северна България ще е друга, по прогнозата му. "Искам да видя и "Хемус", хората от Северна България да видят. Това не е утопия", заяви Борисов и допълни, че отсечката за Банкя - "последно ще я правя".
За властта той си спомни възхода и падението на Тодор Живков и на Симеон Сакскобургготски. Затова ме е яд на партията, каза Борисов. Никой политик не е обичан приживе, според коментара на Борисов и припомни, че и на никой от великите ни царе не знаем къде е гробът.
Няма да си отидем като маскари, закани се той. Десетилетия ще се говори за това, което сме направили, още имаме сили, допълни Бойко Борисов.
За пръв път той сподели и плановете си за оттегляне от политиката. Изкарвам си мандата, отивам си в Банкя и давам път на млади хора, каза премиерът и лидер на ГЕРБ.

https://news.bg/politics/deteto-na-naroda-borisov-shte-deystva-brutalno-s-imotnite-aferi.html
« Последна редакция: Май 04, 2019, 09:44:33 от Чок觧 »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7404
    • Профил
БОЙКО БОРИСОВ - ДЕТЕ НА НАРОДА !

Четох някаква статия , как Бойко плюе на всички страни , как имал само един апартамент , пък другите по няколко и как щял да разчиства , и как БСП то не са му проблем и имало вътрешни борби и изведнъж - статията и коментарите изчезнаха ! Три страници коментари !  :too_happy-1067:

А има ли изобщо такава статия? Че не се вижда на пръв и втори поглед.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
"Детето на народа" Борисов ще действа брутално с имотните афери

Четох някаква статия в "Сега", как Бойко плюе на всички страни , как имал само един апартамент , пък другите по няколко и как щял да разчиства , и как БСП то не са му проблем и имало вътрешни борби и изведнъж - статията и коментарите изчезнаха ! Три страници коментари !  :too_happy-1067:

А има ли изобщо такава статия? Че не се вижда на пръв и втори поглед.
Аз там я прочетох първо - в "Сега" . Доста наши форумци са я коментирали , но всичко изчезна . Като реших да отворя третата страница с коментарите ми написа :
 Имате ограничен достъп до тази страница! - без да съм регистриран( аз и нямам вече регистрация) После публикацията изчеззна барабар с коментарите
« Последна редакция: Май 04, 2019, 09:45:43 от Чок觧 »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Бойко Борисов в “Панорама” вчера:

- Водещ: Може ли човек да е едновременно с Тръмп, Путин, Юнкер?
- ББ: Както виждате - МОЖЕ!

 :rolly-1063:
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Бойко Борисов в “Панорама” вчера:

- Водещ: Може ли човек да е едновременно с Тръмп, Путин, Юнкер?
- ББ: Както виждате - МОЖЕ!

 :rolly-1063:
Верно ли го е казал, или е виц?!
Аз не издържах и две минутки киселата МУ физиномия...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Според "Лентата" го е казал, и аз нямам нерви да го гледам, но е напълно в речника на ББ да го каже.

На който му се рови, да търси видеото из нета.

Сега виждам, постнал го е Иво Мирчев във Фейса.
« Последна редакция: Май 04, 2019, 10:52:15 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Търсенето лесно: пишеш на гуглю "панорама бнт", цели три видеа водещи.
Обаче кой луд да гледа толкова много Бацета? :)
Май само Асол има такива нерви, но пък я няма.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Тука: https://www.lentata.com/page_14510.html
викат че наистина го изтресъл. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Нищо чудно. Статията на П. ЦЕКОВ също не може да се коментира.

Нощеска изгледах повторението на панорамата - и по-леми бисери има, например за военния преврат, поради което тръгнал по поделенията, и обещава, и нови самолети и магистрала и... доста арогантно се държа, прекъсвашв водещия... накрая заяви, че като построи всичко, накрая, и път до Банкя щял да направи, така работел той, за себе си мислел винаги накрая, та така.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ото свършил черната работа. :)
Колега, поне някаква насока в коя част на цирка да търся въпроса на Бойко към Бойко за Тръмп, Путин и Юнкер?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил
Човек трябва да намира пресечната точка и да стои в баланс, не можеш да заемеш едната страна и да си срещу останалите, щото просто новият свят не понася това.
Та не виждам какво толкова е изтресъл Бойко, да беше казал, че е с едните и срещу другите ли?
Винаги има и винаги е мъдро да се търси средния път, това па май го беше рекъл Буда.
Само вие тук настоявате, че ако не съм с едните, значи съм против тях. И обратното.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Винаги има и винаги е мъдро да се търси средния път, това па май го беше рекъл Буда.
Грешиш. Буда го е чул от Бойко.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Та не виждам какво толкова е изтресъл Бойко, да беше казал, че е с едните и срещу другите ли?
Ми той го е казал по-хубаво - и с едните, и с другите, и с третите!
Ако не е виц де...
Не знам, взех да се замислям да се прехапя и да го изгледам.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Та не виждам какво толкова е изтресъл Бойко, да беше казал, че е с едните и срещу другите ли?
Ми той го е казал по-хубаво - и с едните, и с другите, и с третите!

Няма нищо непривично за него.

По чиста аналогия с това, когато го питат какво са им сервирали, когато се връща отнякъде:
"Имаше и първо, и второ, и трето ..."   :yes-1289:

Quote (selected)
Не знам, взех да се замислям да се прехапя и да го изгледам.

Поне опитай, щото не е задължително до края. Аз снощи изгледах 15–20 мин. и ми беше предостатъчно. Развълнува мЪ, умили мЪ, разстрои мЪ ...  :image008:
« Последна редакция: Май 04, 2019, 13:31:42 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Баце често споменава Началника (и сочи нагоре), ама дали е чел Светото писание:

„Никой не може да слугува на двама господари: защото или единия ще намрази, а другия ще обикне; или към единия ще се привърже, а другия ще презре. Не можете да служите на Бога и на мамона”

(Мат. 6:24)
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Всъщност, няма значение дали го е казал, но такава му е цялата политическа кариера, винаги е опитвал да угоди и на Меркел, и на САЩ, и на Ердоган, и на Путин...

Преди време се вайкаше разочарован, "що не вземат да се разберат началниците", че да не се върти като ветропоказател.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Всъщност, няма значение дали го е казал, но такава му е цялата политическа кариера, винаги е опитвал да угоди и на Меркел, и на САЩ, и на Ердоган, и на Путин...
И тук няма нищо чудно. Зодия "Близнак":ive_got_it-1379:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
За Баце винаги е важела максимата: Език мой - враг мой! През всичките години на кариерата Му, гафовте и глупостите изречени от Него са замазвани от продажните ни журналисти - преститутки, обявил съм им бойкот и навсякъде ги бойкотирам, вестници не купувам от 10-15 г.

Гледай какво казах, "бойкотирам"!  :rolly-1063:

Бойко бойкотира нашата страна!
Вие си ги избрахте!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил
Всъщност, няма значение дали го е казал, но такава му е цялата политическа кариера, винаги е опитвал да угоди и на Меркел, и на САЩ, и на Ердоган, и на Путин...

Преди време се вайкаше разочарован, "що не вземат да се разберат началниците", че да не се върти като ветропоказател.
А на кого трябваше да неугоди?
Корнелия, примерно, на кого няма да угажда и как?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
А на кого трябваше да неугоди?
Да си чувала че ще си купуваме едни безобразно скъпи изтребители, които съществуват само виртуално?
И не се отплесвай в посока - ама то е дело Каракачанково.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Насилих се да слушам интервюто, сега разправя че комунягите нарязали самолетите ни Миг-23, а той тогава беше главен секретар на МВР, той участваше в това правителство.
Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Абе секретар на министерство е доста силно казано участие в правителство, но пък това че и от изтребители вече разбира, е точка в посока да се нахапя и аз да го изслушам.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Опс, каза го, на 24:58 мин.

https://www.bnt.bg/bg/a/boyko-borisov-vseki-shche-ponese-svoyata-otgovornost

 - Добре господин Борисов, може ли човек да е едновременно с Тръмп, Орбан, Юнкер, и с Китай, и с Русия?

 - Еми, както виждате, може!




« Последна редакция: Май 04, 2019, 14:10:32 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
На практика, Главен секретар на МВР, е повече от министър на МВР.

Главният секретар на МВР се назначава с указ на президента на републиката по предложение на Министерския съвет.

Що не си е хвърлил оставката тогава, в началото на 2005 г., ако не е бил съгласен с унищожението на армията ни - направиха го генерал майор, после - генерал лейтенант, ами през есента се кандидатира за кмет на София?
« Последна редакция: Май 04, 2019, 14:22:56 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Опс, каза го, на 24:58 мин.
https://www.bnt.bg/bg/a/boyko-borisov-vseki-shche-ponese-svoyata-otgovornost
 - Добре господин Борисов, може ли човек да е едновременно с Тръмп, Орбан, Юнкер, и с Китай, и с Русия?
 - Еми, както виждате, може!
На туй му се вика gangbang.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
Е значи Корнела ще е срещу Путин, така ли?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Опс, каза го, на 24:58 мин.

https://www.bnt.bg/bg/a/boyko-borisov-vseki-shche-ponese-svoyata-otgovornost

 - Добре господин Борисов, може ли човек да е едновременно с Тръмп, Орбан, Юнкер, и с Китай, и с Русия?

 - Еми, както виждате, може!
Благодарско Maximus!! :t0328:
Все пак въпросът не е: може ли да бъде И Тръмп, И Путин...
На мен това ми дойде нагорно. А че Той е приятел и брат на всички - това да, не е драма!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Всъщност, няма значение дали го е казал, но такава му е цялата политическа кариера, винаги е опитвал да угоди и на Меркел, и на САЩ, и на Ердоган, и на Путин...

Преди време се вайкаше разочарован, "що не вземат да се разберат началниците", че да не се върти като ветропоказател.
А на кого трябваше да неугоди?
Корнелия, примерно, на кого няма да угажда и как?
айде да поспреш с тъпотиите, м? ама само малко, и да си поприпомниш разни фактове от близкото минало, м? то верно, че напоследък те хващам как освен че не искаш да четеш, не искаш и да помниш, ама ставаш бетер рюриковна, м?

нинова документирано неугоди на некъв от енп-то, с когото се докараха почти до псувни, на жпес, с които беше същото, и на ръководството на пес. в състояние ли си да си припомниш сагата с истанбилската?

и искаше да натири баш председателя на пес от евролистата. това помниш ли го?

по-отдавна нинова искаше да се разберат с баци като мъже, ама баци отказа да се прави на мъж. и това ли не си спомняш?

така че корнелия, примерно, не е склонна да угажда на разни ойрочиновници. и това е доказано. щото в една дебела книга пише, че "по делата им ще ги познаете".

пък ти си слушай обещания.
« Последна редакция: Май 04, 2019, 14:49:23 от onzi »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
ясно другия път. освен ако не заподозреш и разните му журита по разните му международни математически олимпиади, щото и там да награждават 'само "наши" проверени хора.'

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Така, който е ровил - знае, Голдман Сакс е на Ротшилд, а Ротшилд си строи НСР с Китай и Русия, не с Америка, значи Корнела не знам с кой ще е, но няма да е срещу Ротшилд.  :rolly-1063:

Имах предвид, че Корнела е с ония горе, а не с нас долу, щото има само горе и долу.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Онзии, никой не те взима в банка щото знаеш да решаваш система диференциални уравнения,  :rolly-1063: :rolly-1063: , взимат защото си лоялен на кожодерите, висшата математика не решава нищо при лихварите, трябва да си безчовечен.
Вие си ги избрахте!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
... то и малкия Фичо работел там пък Дипломатът ВалХад какви ги ръси...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
За да си човечен човек, не е необходимо да си гений, даже гениалността пречи, тя е за сметка на социалността, вижте гениалния руски математик Пелерман, който реши хипотезата на Поанкаре, но това е за сметка на друго, Пелерман е асоциален тип, всички мислят че е скромен, но той е силно увреден. 
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
"то и малкия Фичо работел там пък Дипломатът ВалХад какви ги ръси"

Няма значение какви ги ръсиш, важното е на кого служиш и какво вършиш. А Фичо е ляв, пък лявото винаги е било под крилото на Банката.

Вие си ги избрахте!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Ето бе (това за Кайлето), тамън го пуснаха:
Quote (selected)
България ще настоява за равни плащания по проекта за новите американски изтребители Ф-16. Цената трябва да е фиксираната от парламента.
https://www.segabg.com/hot/bulgariya-shte-nastoyava-da-plashta-za-f-16-na-ravni-vnoski

Тук и дума няма за изтребители, а за плащания!
И че нещо можело и да има в Долна.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил

така че корнелия, примерно, не е склонна да угажда на разни ойрочиновници. и това е доказано. щото в една дебела книга пише, че "по делата им ще ги познаете".

Демек, ще излизаме от Евросъюза ли?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Чок觧

  • Гост
КАКВО НЕ КАЗА БАЦЕ В ”ПАНОРАМА”

03.05.2019 admin Мрежата, Начална горе 0

Той каза за грандиозни успехи, построил опери, невиждани чудесии, каза как сме били за пример, как бил “дете на народа”, как храбрият Цецо бил върхът на всичко хубаво в България, каза за Наглите, каза и как Дилянчо от Хасково бил с такава експертиза, че просто да му се чуди човек, ама бил малко така (тук Баце направи световно известния жест, описващ краденето), после каза, че грешката му на Баце била, че не ходел на гости, каза за завода Фолксваген и за магистралата за студентите в… с. Долна Митрополия.

Но не каза най-важното… то и никой не го пита де, облещеният водещ само се гънеше в почтителна сервилност и внимаваше да не сбърка опорните точки.
Баце не каза нищо, защото с неговия интелект и с неговия манталитет на месия няма как да види, че за България сега са нужни съвсем други подходи, други хора, съвсем друга стратегия, съвсем други действия, които да елиминират хаоса, нарочно поддържаната безизходица и статуквото в полза на досега управлявалите по безобразен начин страната корумпирани до безобразие партии – ГЕРБ, БСП, ДПС, СДС, НДСВ, ВМРО и техните фаворити, окрали и оглозгали докрай общественото богатство.
Не каза нещо, което е напълно ясно за целия свят, че в момента съществува изключително голяма заплаха, която е реална, непосредствена и смъртно опасна за самото съществуване на българската нация.
Въобще не спомена, то и не го питаха, нищо за демографската катастрофа, която ни убива.
Баце не каза, че България е на първо място в света сред 250 страни по намаляване на населението. От 9 млн. вече сме 6,7 млн., може би и много по-малко.
Не каза как прогнозите на Световната банка, ЦРУ, Евростат, Държавния департамент на САЩ и др. сочат, че през 2050 г. ще сме само 4- 4,5 млн. души, като етническите българи ще бъдат екзотично малцинство, а впоследствие ще изчезнат напълно.
Баце не каза, че българската нация умира.

Не каза, че по смъртност на населението (15,3‰) България твърдо заема първо място в света, че това стана по време на неговите три кабинета, ние се изкачихме от 19-то през 2010 г. по смъртност на населението на 1-во място в света през 2017 г.
Не каза, че по раждаемост сме на 214-то място от 220 държави, след нас са само два-три острова.
Не каза какъв е етническият произход на голямото мнозинство от родилките у нас. 55% от тях нямат за майчин език българския език, и този процент расте. Баце не каза, че България се циганизира и турцизира. Построени са 1300 джамии, при около само 500 действащи християнски църкви.
Баце не каза, че сме на първо място в Европа по инфаркти и ракови заболявания; от рак и от сърце всеки ден у нас умират 264 души, всеки час по 11 души.
Баце не каза, че благодарение на неговото управление ключително много българи (64% според националния консултант по психиатрия) имат психични проблеми.
Не каза, че цените на лекарствата в България са брутално високи и са недостъпни за бедните хора.
Баце не каза, че според Евростат 61% от възрастните български граждани са застрашени от мизерия и социално изключване. Същото се отнася, според Евростат, и за българските деца – 52% от тях живеят в пълна бедност, лишени от храна, дрехи, обувки и др.
Нищо не каза Баце и затова, че България е първа в ЕС по неграмотност, 41% от учениците ни са в някаква степен неграмотни.
Баце не каза, че според докладите на Европейската комисия, България е най-престъпната и най-корумпирана страна от Европейския съюз. Корупцията обхваща цялото общество, държавата, Парламента, Правителството, местната власт, икономиката, съдебната система, здравеопазването, образованието, културата и т.н.
Не каза нищо и затова, че по самоубийства, включително и детски самоубийства, заемаме първите места в Европа.
Баце сякаш не знае, че по време на неговото управление за 10 години по данни от медиите у нас се самозапалиха 62 души, бяха спадени само 15 от тях. Много българи се самозапалват, изразявайки своето негодувание и своето отчаяние от живота си в България.
Баце може би изобщо не схваща, че България е най-бедната, най-болна, най-престъпната, най-корумпираната, най-покварената (според Bloomberg), най-намаляващата по население изчезваща държава в Европа, която е рай за местни и чужди монополисти и крадци на национално имущество.
А българите, според международните изследвания и рейтинги, са най-мизерстващите, най-болните, най-неграмотните, най-отчаяните и най-нещастните хора в Европа и в света.
Какво още трябва да се случи в България и с българите, за да видим всички, че е налице изключително голяма реална и непосредствена екзистенциална заплаха за българската нация, която Баце не вижда. Той не вижда и новите хора, от “ВЪЗРАЖДАНЕ”, които ще бутнат ГЕРБ в канала.
Той вижда магистрали, Радев, село Банкя, Бистришките тигри, Хемус, папата и, разбира се, детето си Цецо и партията си ГЕРБ, която уби България.
Наздраве!
Акад. Петър Иванов
https://svobodnoslovo.eu/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D1%86%D0%B5-%D0%B2-%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0/?fbclid=IwAR3auAO_gJ2fOaEh5qxFU7_GC4SDpvl3XfJiJ5uA2DRb_YVcKmls2usTsY0
« Последна редакция: Май 04, 2019, 16:03:01 от Чок觧 »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Демек, ще излизаме от Евросъюза ли?
micky одобрява това! :t0328:

Но няма да стане, споко. Ние сме с манталитет на овце - трябват ни овчар и овчарник.
Дори и чисто хипотетично да вземем че се размечтаем за независимост - нали съм споменавал че нямаме армия?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил

така че корнелия, примерно, не е склонна да угажда на разни ойрочиновници. и това е доказано. щото в една дебела книга пише, че "по делата им ще ги познаете".

Демек, ще излизаме от Евросъюза ли?
демек си питала глупости.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Дори и чисто хипотетично да вземем че се размечтаем за независимост - нали съм споменавал че нямаме армия?

Туй, за армията, е всеизвестен факт.

Но не си споменавал, че при така мечтаната от теб независимост от нас НЯМА да зависи нищо ...  :t0328:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Джидж, независимост означава да не зависиш от някого. А не от теб нещо да зависи...
Пропагандата явно добре си върши работата.
Гьобелс нервно курит в сторонке!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Quote (selected)
че при така мечтаната от теб независимост от нас НЯМА да зависи нищо ...
Ама чак тогава ли?
Начи, нищо няма да се промени, но ше сме без мутра?
Аз - доволен, а дано!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Гьобелс нервно курит в сторонке!
А ти тоя лаф за независимостта и КОЙ от КОГО зависи не го ли знаеше?  :t0301:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
че при така мечтаната от теб независимост от нас НЯМА да зависи нищо ...
Ама чак тогава ли?
Начи, нищо няма да се промени, но ше сме без мутра?
Аз - доволен, а дано!

На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
А ти тоя лаф за независимостта и КОЙ от КОГО зависи не го ли знаеше?
Нец. Аз падам от Марс и извънземното още се ориентираме в обстановката. :smokin:

Хайде да го кажа с езика на науката (Кайле - прости ми!):
- максимален брой степени на свобода.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил
Ми на мен степента на свобода да се местя из Европа ми харесва. Ако се измъкнем от тая калпава Европа, тая свобода с какви други ще се замени и ветко миню батко братко и сие щяха ли да са в затвора без Европата?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
максимален брой степени на свобода.
Йес, сър! Но туй, дето си го мечтаеш, можеш да го постигнеш само тук.  :yes-1289:



Или тук:


Bon chance!!!  :beer-405:
« Последна редакция: Май 04, 2019, 17:52:21 от Джиджи »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
"На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ..."

Защото не виждаш, че Баце и герберастията са пряка функция от ЕС!

ТАКА Е БИЛО ЗАМИСЛЕНО!
« Последна редакция: Май 04, 2019, 17:56:49 от Maximus II »
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...
Мутрата се държи на власт благодарение на ЕС. Защото е удобен на Началниците.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...

Защото не виждаш, че Баце и герберастията са пряка функция от ЕС!

ТАКА Е БИЛО ЗАМИСЛЕНО!

На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...
Мутрата се държи на власт благодарение на ЕС. Защото е удобен на Началниците.

А илекторатя на Баце? И той ли е пряка функция на ЕС и на неговите Началници?  :b0201:
« Последна редакция: Май 04, 2019, 17:59:35 от Джиджи »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9506
    • Профил
И ако го нямаше ЕС, щеше да дойде кой?
Вие верно не мислите, земни, извънземни, две очи, три уши...
Сърбия в ЕС ли е и колко ѝ е свободна политиката? А Македония! А Белорус?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Браво, Кайле! :bravo-1290:!

Бай дъ уей, ако ти харесат по размер двете картинки по–горе, можеш да ползваш точните указания за изписване, които ти дадох оная вечер, но не помня вече къде.

А ако и ти не се сещаш, ще ти ги изпиша още веднъж тук, въпреки че ме мързи.  :D
« Последна редакция: Май 04, 2019, 18:06:26 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
И ако го нямаше ЕС, щеше да дойде кой?
Ей го бе! За това говорех!!!
Някой трябва да дойде.
Някой трябва да ни обгрижва.
Някой трябва да ни ремонтира.

Женска му работа. Но да речем че на по-добрия пол ви е простено такова мислене.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8796
  • Fuck the EU
    • Профил
Сега за електората, Джиджи, от тук http://zelka.org/details.php?id=568432 си дръпни филма "Брекзит", с Къмбърбач е, ще видиш че електоратът при демокрацията нищо не решава, решават едни елити, с помощта на лъжи и лъжци, героят на Къмбърбач е такъв манипулатор...

Ама, излезте от тая розова мъгла де!
Вие си ги избрахте!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
И ако го нямаше ЕС, щеше да дойде кой?
Вие верно не мислите, земни, извънземни, две очи, три уши...
Искаш да кажеш, че ако не е Той, ще дойдат Извънземните ? Или че Той е сложен от Извънземните ?
И кой е с три уши ? Цецо, нали ? Или Цецо е третото ухо на извънземния Баце ?
 :nuts: :nuts: :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Женска му работа. Но да речем че на по-добрия пол ви е простено такова мислене.

Не е до пола, Мики, до здрав разум е. Не забравяй в кой век живеем! 

А двете островчета по–горе можете да си ги разделите спокойно с Нор. Не виждам кой знай колко голяма разлика между тях.  :cool-1084:

А, виждам, че и Максимус се е намесил. Ей ся ше му спретна и на него САМОСТОЯТЕЛНО островче.  :bigok:
« Последна редакция: Май 04, 2019, 18:16:45 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Доста островчета има за вземане, но и това време наближи  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Женска му работа. Но да речем че на по-добрия пол ви е простено такова мислене.
...
А, виждам, че и Максимус се е намесил. Ей ся ше му спретна и на него САМОСТОЯТЕЛНО островче.  :aplause: :aplause:
..а на генлей д-р др. Борисов Б.М. спретна ли му островище?
А, моме?