Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 19:47:26

Автор Тема: Re: Коронавирус в България  (Прочетена 22710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #60 -: Март 24, 2020, 21:06:10 »
*
« Последна редакция: Март 25, 2020, 08:56:03 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #61 -: Март 24, 2020, 21:26:08 »
Quote (selected)
Не, не всички повтарят - дадох линк към твърдението на българина от СЗО от СЕГА.
Линкът ти е без отношение към това, което се напъна да оспорваш, и този прост факт ти бе ясно посочен. Кое не разбра?
Quote (selected)
Дадох два линка, включително на професора от Марсилия.
Линковете ти са без отношение към това, което се напъна да оспорваш, и този прост факт ти бе ясно посочен. Кое не разбра?
Quote (selected)
Дадох линкове от Ухан, че "звярът" е укротен далеееееч преди тези 70%.
Беше ти ясно обяснено, че не можеш да твърдиш колко са процентите, защото не знаеш колко са преболедувалите. Продължавайки да повтаряш същата глупост, тя не става по-смислена.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #62 -: Март 24, 2020, 23:30:11 »
 :D

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #63 -: Март 25, 2020, 03:41:16 »
Моля хигиенистът да съобщи (ако иска) защо са трити и мнения, нямащи нищо общо с културната дискусия на няколко приятели?
Благодаря.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #64 -: Април 02, 2020, 22:32:31 »
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 23:12:54 от Captain Buddy »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #65 -: Април 02, 2020, 22:40:07 »
...
 Към достоверността им мисля не можеш да имаш претенции, най-малкото защото не съм си ги изсмукал от пръстите, а съм ги взаимствал от официални източници.

Посочи "официалните" си източници, за да има смисъл да си губя времето!

кофти, че не остана кого да питаме, че и госинджър пише вече предимно в стария форум, а не в тоя микроблог на буратиното, колето, джузепето и все остальные онцы...ма ако некой друг знае, да каже от коя страна пише касапина и от коя страна пише кептъна?

п норчо май е спрял да пише в знак на солидарност с екзила на баба му?  :nuts:

пп гьозепе, фройд е мноо доволен кат пишеш "фирминтация", макар и по повод на ракията  :smokin:

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #66 -: Април 02, 2020, 22:51:56 »
...
 Към достоверността им мисля не можеш да имаш претенции, най-малкото защото не съм си ги изсмукал от пръстите, а съм ги взаимствал от официални източници.

Посочи "официалните" си източници, за да има смисъл да си губя времето!

кофти, че не остана кого да питаме, че и госинджър пише вече предимно в стария форум, а не в тоя микроблог на буратиното, колето, джузепето и все остальные онцы...ма ако некой друг знае, да каже от коя страна пише касапина и от коя страна пише кептъна?

п норчо май е спрял да пише в знак на солидарност с екзила на баба му?  :nuts:

пп гьозепе, фройд е мноо доволен кат пишеш "фирминтация", макар и по повод на ракията  :smokin:
Ей го още един юнак, тръгнал да установява истината за разпространието на Covid-19 в Австрия по IP-то на пишещите за него. Вие тоя форум съвсем сте се разпищовили. От къде накъде някой ще иска администраторите да се публикуват лична информация за пишещите без тяхното съгласие?
Имах много по-високо мнение за пишещите тук, затова и съм се регистрирал преди горини и пиша отвреме на време, когато реша, че има нещо което мога да кажа по някоя тема. Явно нещата не са такива каквито са били преди години каквто бяха във форума на Сега, или липсата на правила и ограничения провокират участниците да показват и други неизвестни за другите страни на своя характера.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #67 -: Април 02, 2020, 23:00:23 »
Ей го още един юнак, тръгнал да установява истината за разпространието на Covid-19 в Австрия по IP-то на пишещите за него. Вие тоя форум съвсем сте се разпищовили. От къде накъде някой ще иска администраторите да се публикуват лична информация за пишещите без тяхното съгласие?
Имах много по-високо мнение за пишещите тук, затова и съм се регистрирал преди горини и пиша отвреме на време, когато реша, че има нещо което мога да кажа по някоя тема. Явно нещата не са такива каквито са били преди години каквто бяха във форума на Сега, или липсата на правила и ограничения провокират участниците да показват и други неизвестни за другите страни на своя характера.

сори, ма къде видя някой да иска нещо от администратори, м?

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #68 -: Април 02, 2020, 23:06:33 »
сори, ма къде видя някой да иска нещо от администратори, м?
В бързината не съм прочел точно какво си писал, за което се извинявам. Кептъна пише от България щото е там в момента, иначе по негови думи от 85-та е в Австрия. За мен няма кого да питаш, защото не съм контактувал почти с никого от форума на Сега. Това от къде точно пиша, няма никакво отношение към верността на данните в постингите ми.
« Последна редакция: Април 02, 2020, 23:37:44 от kasapina »

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #69 -: Април 03, 2020, 08:35:18 »
Quote (selected)
пп гьозепе, фройд е мноо доволен кат пишеш "фирминтация", макар и по повод на ракията  :smokin:
Тройчо, допускам в бързината даже и правописни грешки, макар че в случая "е" е до "и" и вероятно това е причината.
Бъди здрав!
п.п.Как е приятелят ти? Да не би да е карантиниран, че си се олабил тук?
п.п.п. Понякога използвам и "фирминтирали" по друг повод и тогава е точно, но сега няма да се върна да проверявам къде си го чел. Толкоз време вече ти отделих!
« Последна редакция: Април 03, 2020, 08:37:43 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #70 -: Април 03, 2020, 09:35:33 »
Quote (selected)
като/ако ми покажат диплом с медицинска специалност  “епидемиолог”, възможно е да започна ДАЖЕ и да им обръщам внимание оттук нататък. Но едва ли
As usual – когато спицялиската по „пространството на воденицата“ беше съвсем вежливо попитана нещо простичко и за пореден път осъзна, че не може да отговори, реагира по единствено достъпния за нея начин: поизгуби си нервичките, връцна се и се изсули като ... из гащи.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #71 -: Април 03, 2020, 09:50:11 »
  Джинджи Ринджи, бубаМара си отиде - Трой си дойде :beer-405: :t0328:..Верно, че светът върви към по-добро :aplause:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #72 -: Април 03, 2020, 09:53:48 »
Quote (selected)
As usual – когато спицялиската по „пространството на воденицата“ беше съвсем вежливо попитана нещо простичко и за пореден път осъзна, че не може да отговори, реагира по единствено достъпния за нея начин: поизгуби си нервичките, връцна се и се изсули като ... из гащи.
As usual - спецЯлиста, дето го нема, “реагира по единствено достъпния за него начин” - мина на ad hominem, щото друго нема. И диплом по епидемиология така и не показа, нема и нема.

BOTHER.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #73 -: Април 03, 2020, 10:14:42 »
Quote (selected)
As usual - спецЯлиста, дето го нема, “реагира по единствено достъпния за него начин” - мина на ad hominem, щото друго нема. И диплом по епидемиология така и не показа, нема и нема
Глей ти чудеса! Да спомене човек достойното професионално поприще на някого – това, за което са му дали научни титли – било лични нападки. Ми това не са ли неща, с които да се гордееш? Тц, тц. Или може би лична нападка е, когато ти посочат, че бягаш от отговор и че всъщност не можеш да отговориш?
Може би по същата с(т)ранна логика горката спицялиска по сичку смята, че трябвало да имам „диплом по епидемиология“ и да го показвам? И откъде накъде? А, сетих се: за да се изсули за пореден път от отовори и коментари по същество.
« Последна редакция: Април 03, 2020, 10:17:17 от аменеменема »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #74 -: Април 03, 2020, 10:33:30 »
Quote (selected)
Може би по същата с(т)ранна логика горката спицялиска по сичку смята, че трябвало да имам „диплом по епидемиология“ и да го показвам? И откъде накъде

Оттук:

Quote (selected)
аменеменема
Re: Коронавирус в България
« Отговор #1339 -: Април 02, 2020, 18:43:33 »
аргументите му, при цялата категоричност на тезата му, нямат общо с вирусология и епидемиология

За да се твърди подобно нещо е необходимо твърдящият да е специалист вирусолог и епидемиолог.

Очаквах от този форум нещо повече от склерот..., както и да е.
Ревизия.
« Последна редакция: Април 03, 2020, 10:45:38 от SvSophia »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #75 -: Април 03, 2020, 10:56:00 »
Обръщам внимание на силно изнервената дама, че за да видиш в нечии писания отсъствие на аргументи от областта X съвсем не е нужно да имаш диплом по X. Например и съвсем невеж в аритметиката човек би забелязал, ако в даден текст няма аритметични доводи. Ако тя настоява на обратното, то не само ни кара да се чудим дали в суматохата не е изгубила удивително развитата си професионална способност да разбира текст, но рискува и да създаде за себе си впечатление на човек, на когото способността да разсъждава не е силна страна.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #76 -: Април 03, 2020, 12:21:14 »
@аменеменема & SvSophia

 :t1207: :t1233:

Излагате се. И двамата.
the lamers club honourable member …

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #77 -: Април 03, 2020, 13:02:21 »
Quote (selected)
:t1207: :t1233:

Излагате се. И двамата.
Инсинуация.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #78 -: Април 24, 2020, 12:59:50 »
...

Нека не съжаляват поклонниците на една видна форумка, известна с дълбочина на мисълта, многобройни постове и страст към цветни мърдащи картинки.
Тя временно не е тук, но има достоен заместник.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #79 -: Април 24, 2020, 13:04:52 »
...

Нека не съжаляват поклонниците на една видна форумка, известна с дълбочина на мисълта, многобройни постове и страст към цветни мърдащи картинки.
Тя временно не е тук, но има достоен заместник.
Колко си бил прозорлив, как позна че и давам да пише от мое име?

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #80 -: Април 24, 2020, 13:10:36 »
Quote (selected)
... и давам да пише от мое име?
Обратното е: тя на теб дава (по твоя молба) да се правиш на нея. Да си вдигнеш нивото над обичайното, тъй да се каже.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #81 -: Април 24, 2020, 13:23:39 »
Quote (selected)
... и давам да пише от мое име?
Обратното е: тя на теб дава (по твоя молба) да се правиш на нея. Да си вдигнеш нивото над обичайното, тъй да се каже.
Така е, особено като се има предвид, че нейното ниво е доста над твоето.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #82 -: Април 24, 2020, 13:30:41 »
Енгелза, пращиш от интелект и никога, ама никога не говориш несвързано, ше знайш.
Кво стана, нали броеше трупове и докладваше ката ден по четирсе пъти? Изместил те е някой по-вещ в тая работа ли?

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #83 -: Април 24, 2020, 13:44:48 »
Енгелза, пращиш от интелект и никога, ама никога не говориш несвързано, ше знайш.
Кво стана, нали броеше трупове и докладваше ката ден по четирсе пъти? Изместил те е някой по-вещ в тая работа ли?
Затъжил си се за прогнозите ми?
Ето ти една:
Въпреки че Турция се маскира зад Китай и Иран, няма да и стигнат сили да прескочи и Германия в класацията Total Cases, следователно след няколко дни Русия ще я гепи за задника. После знаеш какво следва.
7то място е специално в класацията Total Cases, едва ли Русия ще го остави на Турция.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #84 -: Май 03, 2020, 15:56:10 »
Quote (selected)
при което и да е положение, дори и при масови корона партита организирани от герб, корнелия власт няма да види, но тва не е утеха; липсата на адекватна опозиция е смущаваща.
Сори сържант, ма гейротаквозто е на смъртен одар. Ни съселисти ни гражданя за ойро ... имат сериозни шансове.
И това ще става все по ясно ден по ден.
 
А дигането на данъци нема помогне /въпреки резервите при банки и корпорации/, нема помогне и печатането /средно и дългосрочно/.
Че гледаме меки "западняшки" задници как носят на "перестройка" ми се чини

баце ви е и той интегралист.
ако утре се окаже, че равнението е по будапеща или по варшава, то бързо орбан или качински ще станат за пример.

според мен в европа ще има връщане към модела след всв, с видоизменения, разбира се, на силна държава и по-малце глобализъм.
а дали държавата ще действа в полза на гражданите си или ще е заложник на корпоративни интереси предстои да видим. някои държави ще са по един начин, други - по друг.
да

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #85 -: Май 03, 2020, 16:11:32 »
друг лидер, ако приемем подобна хипотеза, ще е технократ, в смисъла на непартиен експерт, подобно на италианския премиер, но няма да е корнелия.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #86 -: Май 03, 2020, 17:03:54 »
щото непремерените/неподплатените амбиции на корнелия са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление.

които амбиции са какви? че се старае да спазва това, което е обещала?

досега тя въведе мандатност и пряк избор на председател. вслуша се в предпочитанията на партийните членове относно разните му истанбулски конвенции, пактове за миграции и т.н.

не е имало случай да не изпълни решение на колективния орган, управляващ бсп.

все още не е изгонила никого, за разлика от предшествениците си. въпреки тоновете помия, които се леят отгоре ѝ от 'съпартийци'.

и неколкократно отказа да се сдуши с баци. това последното е особено обидно в очите на герговци.

та какви са амбициите ѝ, които я правят 'сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление'? м?

с факти, ако може.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #87 -: Май 03, 2020, 17:44:20 »
щото непремерените/неподплатените амбиции на корнелия са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление.

които амбиции са какви? че се старае да спазва това, което е обещала?

досега тя въведе мандатност и пряк избор на председател. вслуша се в предпочитанията на партийните членове относно разните му истанбулски конвенции, пактове за миграции и т.н.

не е имало случай да не изпълни решение на колективния орган, управляващ бсп.

все още не е изгонила никого, за разлика от предшествениците си. въпреки тоновете помия, които се леят отгоре ѝ от 'съпартийци'.

и неколкократно отказа да се сдуши с баци. това последното е особено обидно в очите на герговци.

та какви са амбициите ѝ, които я правят 'сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление'? м?

с факти, ако може.

Абсурд да ти отделя толко време  :smokin:
Не го вярвай, щом искаш, и изчакай изборите догодина, ако тя все още е начело на партията.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #88 -: Май 03, 2020, 17:49:02 »
Аре стига вече де! Ай кафа!
Каквато и дискусия да се почне, все ще клекнеш с тази Корнелия и осмърдиш пейзажа! Ми място ненацвъкано не остана вече!
Аре у Корнелия срещу Баце, оди там клякай - виж кой започва  -
Quote (selected)
друг лидер, ако приемем подобна хипотеза, ще е технократ, в смисъла на непартиен експерт, подобно на италианския премиер, но няма да е корнелия.
Въртиш, сучеш, кажеш нещо като мнение и завъртиш отгоре уеко спираловидно и миризливо връхче, що го правиш, а?
Да дразниш?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #89 -: Май 03, 2020, 18:19:22 »
Аре стига вече де! Ай кафа!
Каквато и дискусия да се почне, все ще клекнеш с тази Корнелия и осмърдиш пейзажа! Ми място ненацвъкано не остана вече!
Аре у Корнелия срещу Баце, оди там клякай - виж кой започва  -
Quote (selected)
друг лидер, ако приемем подобна хипотеза, ще е технократ, в смисъла на непартиен експерт, подобно на италианския премиер, но няма да е корнелия.
Въртиш, сучеш, кажеш нещо като мнение и завъртиш отгоре уеко спираловидно и миризливо връхче, що го правиш, а?
Да дразниш?

боли, о, как боли истината  :smokin:

които сме живи и здрави след следващите избори, ще видим

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #90 -: Май 03, 2020, 18:30:05 »
Тролче, последно и с умерен тон - има тема за Корнелия и Баци ти, върви там, запомни ли?
Боли ме кура от твоите простотии, но има разлика когато се гъбаркат двама или трима, в която и да е тема, а е съвсем друго троленето ти, което се отнася да всички посещаващи темата.
До едно време се траят пубертетски изпълнения тип пърдене в класната стая.
Не ме предизвиквай, знаеш, че не ми дреме ...
Последно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #91 -: Май 03, 2020, 18:32:45 »
Тролче, последно и с умерен тон - има тема за Корнелия и Баци ти, върви там, запомни ли?
Боли ме кура от твоите простотии, но има разлика когато се гъбаркат двама или трима, в която и да е тема, а е съвсем друго троленето ти, което се отнася да всички посещаващи темата.
До едно време се траят пубертетски изпълнения тип пърдене в класната стая.
Не ме предизвиквай, знаеш, че не ми дреме ...
Последно.

Този тон вкъщи, ако има пред кого, разбира се

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #92 -: Май 03, 2020, 18:38:39 »
Тролче, щях да те пратя да си ебеш путката майчина, но се сетих, че от пеерасче дори и това не може да се очаква.
Толкова ли не намери някой курест в Португалия да ти нацепва задника, че идваш да си го начесваш във форумчето?
Нали паре си имал се праскаш - ми плати си бе пидалче, то без паре как да стане. Ко нямаш - да ти съберем?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #93 -: Май 03, 2020, 18:41:49 »
Тролче, щях да те пратя да си ебеш путката майчина, но се сетих, че от пеерасче дори и това не може да се очаква.
Толкова ли не намери някой курест в Португалия да ти нацепва задника, че идваш да си го начесваш във форумчето?
Нали паре си имал се праскаш - ми плати си бе пидалче, то без паре как да стане. Ко нямаш - да ти съберем?

са само остава да спестиш на госинджър неудобството да е принуден да предава твоя айпи адрес и други данни за идентификация и да се обозначиш и идентифицираш на лични и там ще ти разкажа какво следва.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #94 -: Май 03, 2020, 18:43:37 »
щото непремерените/неподплатените амбиции на корнелия са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление.
които амбиции са какви? че се старае да спазва това, което е обещала?

Абсурд да ти отделя толко време  :smokin:
сиреч не можеш да докажеш твърдението си? демек разпространяваш неистини, или по-кратко казано - лъжи? неее, не мога да го повярвам  :bigok:

айде да те улесня малко и да ти предоставя шаблонче:
Quote (selected)
нинова има амбицията .......1........., което се явява сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление, защото .............2............., както е видно от .........3..........

на мястото на точките с единицата сложи амбицията
на мястото на точките с двойката сложи 1-2-3 изречения защо смяташ, че точно тази амбиция е толкова неправилна
на мястото на точките с тройката сложи някакъв линк, доказващ наличието на амбицията, която громиш
употребил си множествено число, така че постарай се поне за две-три амбиции да се изразиш.

Quote (selected)
Не го вярвай, щом искаш, и изчакай изборите догодина, ако тя все още е начело на партията.
дай първо да оправим миналото, щото амбициите на нинова са били изказани и засечени от теб в някакъв минал момент, и после да прогнозираме бъдещето.
« Последна редакция: Май 03, 2020, 18:46:01 от onzi »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #95 -: Май 03, 2020, 18:46:25 »
щото непремерените/неподплатените амбиции на корнелия са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление.
които амбиции са какви? че се старае да спазва това, което е обещала?

Абсурд да ти отделя толко време  :smokin:
сиреч не можеш да докажеш твърдението си? демек разпространяваш неистини, или по-кратко казано - лъжи? неее, не мога да го повярвам  :bigok:

айде да те улесня малко и да ти предоставя шаблонче:
Quote (selected)
нинова има амбицията .......1........., което се явява сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление, защото .............2............., както е видно от .........3..........

на мястото на точките с единицата сложи амбицията
на мястото на точките с двойката сложи 1-2-3 изречения защо смяташ, че точно тази амбиция е толкова неправилна
на мястото на точките с тройката сложи някакъв линк, доказващ наличието на амбицията, която громиш
употребил си множествено число, така че постарай се поне за две-три амбиции да се изразиш.

Quote (selected)
Не го вярвай, щом искаш, и изчакай изборите догодина, ако тя все още е начело на партията.
дай първо да оправим миналото, щото амбициите на нинова са били изказани и засечени от теб, и после да прогнозираме бъдещето.

не бе, тва отдавна се изроди в безсмислен спор, при който нито някой си променя позициите, нито някой добавя аргументи.

да изчакаме изборите догодина и ще видим.

няма ти правя списъци, според мен шансовете корнелия да оглави следващо правителство са нищожни - не виждам вариант бсп да има абсолютно мнозинство, много по-вероятен сценарий ми се вижда някаква коалиция (дори бсп + герп) и уж безпартиен премиер.

но тва ще се разбере след една година.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #96 -: Май 03, 2020, 18:49:56 »
Quote (selected)
и там ще ти разкажа какво следва.
Пидалче, личните са достъпни за всеки, а какво следва ич ми не дреме, още по малко пък - "там", обадих ти, че мога и тук.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #97 -: Май 03, 2020, 18:52:40 »
Quote (selected)
и там ще ти разкажа какво следва.
Пидалче, личните са достъпни за всеки, а какво следва ич ми не дреме, още по малко пък - "там", обадих ти, че мога и тук.

са не разбрах ти каза квото искаше да казваш и с цялата си смелост се скри или каза квото искаше да казваш, подписа се отдолу и си стоиш зад всяка казана дума?  :smokin:

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11067
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #98 -: Май 03, 2020, 18:59:15 »
Пидалче,
оди си го начукай да олабиш и повече не ме занимавай с простотиите си.
Досаден си ми, никога пидалче не мое ме дразни, щото е на доста надолу в еволюцията, но ми мирише и ми е досадно - това не исках, а ти го казах.
И аре повече все едно те няма.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #99 -: Май 03, 2020, 19:02:06 »
не бе, тва отдавна се изроди в безсмислен спор, при който нито някой си променя позициите, нито някой добавя аргументи.
...
няма ти правя списъци, според мен шансовете корнелия да оглави следващо правителство са нищожни - не виждам вариант бсп да има абсолютно мнозинство, много по-вероятен сценарий ми се вижда някаква коалиция (дори бсп + герп) и уж безпартиен премиер.

кое се е изродило? ти плесна некво твърдение, аз искам аргумент, за теб изведнъж възникна трудност да намериш същия и спорът стана безсмислен? ми признай си, че си излъгал. или това лъжата вече е висша ойроценност?

шансовете корнелия да оглави следващо правителство ще ги обсъждаме, когато видим аргументите ти за 'непремерените/неподплатените амбиции на корнелия', които 'са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление'. едно по едно. хронологически.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #100 -: Май 03, 2020, 19:03:37 »
Пидалче,
оди си го начукай да олабиш и повече не ме занимавай с простотиите си.
Досаден си ми, никога пидалче не мое ме дразни, щото е на доста надолу в еволюцията, но ми мирише и ми е досадно - това не исках, а ти го казах.
И аре повече все едно те няма.

тук половин час само четем как ти се олабваш, а пък после се криеш.
такова страхливо поведение не отива на същество толко нагоре в еволюцията  :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #101 -: Май 03, 2020, 19:09:40 »
не бе, тва отдавна се изроди в безсмислен спор, при който нито някой си променя позициите, нито някой добавя аргументи.
...
няма ти правя списъци, според мен шансовете корнелия да оглави следващо правителство са нищожни - не виждам вариант бсп да има абсолютно мнозинство, много по-вероятен сценарий ми се вижда някаква коалиция (дори бсп + герп) и уж безпартиен премиер.

кое се е изродило? ти плесна некво твърдение, аз искам аргумент, за теб изведнъж възникна трудност да намериш същия и спорът стана безсмислен? ми признай си, че си излъгал. или това лъжата вече е висша ойроценност?

шансовете корнелия да оглави следващо правителство ще ги обсъждаме, когато видим аргументите ти за 'непремерените/неподплатените амбиции на корнелия', които 'са сериозна пречка да се появи алтернатива на сегашното управление'. едно по едно. хронологически.

добре. непрекъснато лъжа за корнелия. лъжите ми са причината за всички нейни изборни резултати от 2017 насам.
така добре ли е?

по повод на ойроценностите - ти в азия ли живееш?

а спорът е безмислен защото нито ти, нито аз, нито ако евентуално някой изобщо ни чете, ще си промени мнението.
през 2020 хората са много по-аполитични, отколкото през, примерно, 1990.

последните илюзии от началото на 90те изчезнаха според мен след първата година на царя. оттам насетне по избори гласуват макс 60%, от които аз лично имам некви колебания колко може да са мъртви души.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #102 -: Май 03, 2020, 19:19:22 »
...а спорът е безмислен...
то спор няма. защото спор се води с аргументи, каквито ти нямаш. това твоето не е спор, а надвикване. за да стане спор, трябва да се постареш да докажеш твърденията си. ти не можеш.

и да, наистина си лъжец.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #103 -: Май 03, 2020, 19:24:02 »
Корнелия мина през Баце, Гешев и се спряла при коронавируса... :smokin:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #104 -: Май 24, 2020, 00:07:36 »
Quote (selected)
Не видях някъде да представяш аргументи срещу съществуването на Бог или богове
Само много възпалено разсъдъче може да роди малоумната идея, че трябва да правя това.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #105 -: Май 24, 2020, 01:16:04 »
Quote (selected)
Не видях някъде да представяш аргументи срещу съществуването на Бог или богове
Само много възпалено разсъдъче може да роди малоумната идея, че трябва да правя това.

Само изключително голям тъпанар може да се гордее с тъпанарщина като твоята.
Затова влез обратно в миризливия цигански тунел, от който си излязъл, казано най-възпитано.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #106 -: Май 24, 2020, 01:26:49 »
Само изключително голям тъпанар може да се гордее с тъпанарщина като твоята.
Затова влез обратно в миризливия цигански тунел, от който си излязъл, казано най-възпитано.
Горкото! Неспособно да води смислен разговор, избива го на простащина.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #107 -: Май 24, 2020, 01:32:27 »
Quote (selected)
Не видях някъде да представяш аргументи срещу съществуването на Бог или богове
Само много възпалено разсъдъче може да роди малоумната идея, че трябва да правя това.

Горкото! Неспособно да води смислен разговор, избива го на простащина.

Oхлади възпаленото си разсъдъче, пълно с малоумни идеи и простащини, като го прибереш обратно там, където те подсетих, олигофрен дрислив.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #108 -: Май 24, 2020, 02:07:19 »
Oхлади възпаленото си разсъдъче, пълно с малоумни идеи и простащини, като го прибереш обратно там, където те подсетих, олигофрен дрислив.
То продължава да се опитва да каже нещо. Всуе.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #109 -: Май 24, 2020, 02:10:45 »
Quote (selected)
Не видях някъде да представяш аргументи срещу съществуването на Бог или богове
Само много възпалено разсъдъче може да роди малоумната идея, че трябва да правя това.

Каквото ти казах, го направи колкото може по-скоро, та да спестиш вонята на околните си.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #110 -: Май 24, 2020, 21:13:48 »
Като не искаш да предоставиш аргументи за глупостите, които дрънкаш, можеш поне да спреш да дрънкаш.
Елементарни неща не знаеш, не схващаш, не си признаваш. И изписваш фермани с безсмислици и дървено философстване. Както в споровете ти с Дантгуин.

Както вече казах, не правиш разлика между представа, вяра и религия. И пак както вече казах, твърдиш неверни неща за това кой не може да е християнин.
Искането ми да се аргументираш не е прищявка, а отговор на твоите прищевки.
А защо си тук, това въобще не ме интересува.
Отново отеква звукът на кухата норчова лейка – самомнителна, арогантна и безпомощна да разсъждава. Общи приказки и пяна на устата. Дадох ти шанс за нормална реакция, различна от избълваната вчера и отишла в кошчето яростна простащина. Ти го провали го – твоя си работа.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #111 -: Септември 07, 2020, 12:55:51 »
Ама ти май наистина имаш изкривено самосъзнание или връзките в главЪтЪ ти не са съфсем у ред.  :D

С тва ми напомняш за Царот – Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.
На кого си превеждала, ма, ненормалнице недоклатена?!
На дедо ти цар, който говори свободно немски, английски, френски, испански и между другото поназнайва български?!

На Дедо ти Цар, Коле!!! :ive_got_it-1379:

На международни конференции със синхронен превод на по 5-6 езика, където и Господ не мож' да се справи без преводачи ...   :bigok:

N.B. 
...куха лейко, на международните конференции на дедо Симо ли си превеждала или на участниците в конференцията?

Виж какво си написала - Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.[/b] - дайба комплексирания боклук, прав е Колето...

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #112 -: Септември 07, 2020, 13:10:26 »
Ама ти май наистина имаш изкривено самосъзнание или връзките в главЪтЪ ти не са съфсем у ред.  :D

С тва ми напомняш за Царот – Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.
На кого си превеждала, ма, ненормалнице недоклатена?!
На дедо ти цар, който говори свободно немски, английски, френски, испански и между другото поназнайва български?!

На Дедо ти Цар, Коле!!! :ive_got_it-1379:

На международни конференции със синхронен превод на по 5-6 езика, където и Господ не мож' да се справи без преводачи ...   :bigok:

N.B. 
...куха лейко, на международните конференции на дедо Симо ли си превеждала или на участниците в конференцията?

Виж какво си написала - Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.[/b] - дайба комплексирания боклук, прав е Колето...
Кво ти разбира главата от превод на теб, бе?! :t0135:


Само почваш да грухтиш като недоклатен, щом ме видиш ...  :giggle-3307:

И да интригантстваш!!! В момента отговарям на Коле!!!! :t0135:
« Последна редакция: Септември 07, 2020, 13:27:40 от Джиджи »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #113 -: Септември 07, 2020, 13:26:36 »
Ама ти май наистина имаш изкривено самосъзнание или връзките в главЪтЪ ти не са съфсем у ред.  :D

С тва ми напомняш за Царот – Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.
На кого си превеждала, ма, ненормалнице недоклатена?!
На дедо ти цар, който говори свободно немски, английски, френски, испански и между другото поназнайва български?!

На Дедо ти Цар, Коле!!! :ive_got_it-1379:

На международни конференции със синхронен превод на по 5-6 езика, където и Господ не мож' да се справи без преводачи ...   :bigok:

N.B. 
...куха лейко, на международните конференции на дедо Симо ли си превеждала или на участниците в конференцията?

Виж какво си написала - Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.[/b] - дайба комплексирания боклук, прав е Колето...
Кво ти разбира главата от превод на теб, бе?! :t0135:


Само почваш да грухтиш като недоклатен, щом ме видиш ...  :giggle-3307:

Хм  :t1206: :t1206:
the lamers club honourable member …

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7387
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #114 -: Септември 07, 2020, 13:27:25 »
Ама ти май наистина имаш изкривено самосъзнание или връзките в главЪтЪ ти не са съфсем у ред.  :D

С тва ми напомняш за Царот – Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.
На кого си превеждала, ма, ненормалнице недоклатена?!
На дедо ти цар, който говори свободно немски, английски, френски, испански и между другото поназнайва български?!

На Дедо ти Цар, Коле!!! :ive_got_it-1379:

На международни конференции със синхронен превод на по 5-6 езика, където и Господ не мож' да се справи без преводачи ...   :bigok:

N.B. 
...куха лейко, на международните конференции на дедо Симо ли си превеждала или на участниците в конференцията?

Виж какво си написала - Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.[/b] - дайба комплексирания боклук, прав е Колето...

Хм, ще отворите работа на модератора, да знаете.
the lamers club honourable member …

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #115 -: Септември 07, 2020, 13:54:14 »
Ама ти май наистина имаш изкривено самосъзнание или връзките в главЪтЪ ти не са съфсем у ред.  :D

С тва ми напомняш за Царот – Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.
На кого си превеждала, ма, ненормалнице недоклатена?!
На дедо ти цар, който говори свободно немски, английски, френски, испански и между другото поназнайва български?!

На Дедо ти Цар, Коле!!! :ive_got_it-1379:

На международни конференции със синхронен превод на по 5-6 езика, където и Господ не мож' да се справи без преводачи ...   :bigok:

N.B. 
...куха лейко, на международните конференции на дедо Симо ли си превеждала или на участниците в конференцията?

Виж какво си написала - Дедо Симо, в чиято глава съм се разхождала нееднократно, когато съм МУ превеждала.[/b] - дайба комплексирания боклук, прав е Колето...
Кво ти разбира главата от превод на теб, бе?! :t0135:


Само почваш да грухтиш като недоклатен, щом ме видиш ...  :giggle-3307:

И да интригантстваш!!! В момента отговарям на Коле!!!! :t0135:
...мдааа, прав е Колето - недоизклатена ненормалница - мдаааа...
Да съберем пари, да й поръчаме мъж, да куртуляса преводачката на дедо Симо, а?

Питам адмнистратора и модератора - докога?
Мине, не мине време и боклукът осере всяка тема, до която се докосне (това без извинение).

Неактивен von Newmann®

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 281
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #116 -: Февруари 16, 2021, 03:31:11 »
Четейки последните съучастници, стигам до заключението, че коронавирусът в България произхожда от фашизоидното чудовище ген. Луков и неговото проводниче  - фашишчето Жъмбаски.

Вече стана ясно, че серумите за противодействие на Ковид-19 са с мустаци, имат австрийски ориджин и са преминали Ламанш, за да ликвидират островитяните.




Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #117 -: Февруари 16, 2021, 09:35:52 »
Четейки последните съучастници, стигам до заключението, че коронавирусът в България произхожда от фашизоидното чудовище ген. Луков и неговото проводниче  - фашишчето Жъмбаски.
Или объркан мозък, или развинтено въображение. Няма трето , което би обяснило как си свързал коронавируса с фашишчетата.

Неактивен von Newmann®

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 281
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #118 -: Февруари 16, 2021, 23:22:34 »
Четейки последните съучастници, стигам до заключението, че коронавирусът в България произхожда от фашизоидното чудовище ген. Луков и неговото проводниче  - фашишчето Жъмбаски.
Или объркан мозък, или развинтено въображение. Няма трето , което би обяснило как си свързал коронавируса с фашишчетата.

Не ти требэ много акъл, да зацепиш.


Неактивен von Newmann®

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 281
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #119 -: Февруари 17, 2021, 07:34:33 »
Та така. След като и тази тема от корона вирус изби на политика, да вметна на читающите младежки ремсисти, че както Христо Луков, така и Никола Жеков, са български патриоти.

Христо Луков е застрелян от Виолета Бохор Якова, сефарадска еврейска българска терористка, участник в комунистическото движение в България по време на Втората световна война като член на бойна група на БРП.

Quote (selected)
Из спомените на Радомирски за деня на атентата 13.02.1943 – към Якова „Ако сега не го очистим, не мога повече да срещна другарите. Колко време вече се разтакава тая работа. Ако с пистолета не успеем, решил съм да заредя къщата му с взрив и да я вдигна цялата.

Еврейката е задържана след престрелка с елитни части под пряко командване на уважаемият г-н Гешев, починал на 89 годшна възраст в САЩ (Питърсън Сити, Ню Джързи) и логично екзекутирана, като ония от терористичния отряд "Антон Иванов", които са се занимавали тоже с подривна (терористична) дейност.
« Последна редакция: Февруари 17, 2021, 07:39:22 от von Newmann® »