Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 09:44:53

Автор Тема: "АФИС": ГЕРБ губи ролята си на първа политическа сила  (Прочетена 33371 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Quote (selected)
Фирмина ще ви каже, той знае

 
Вероятно горното е проява на твоето добро чувство за хумор!?
Мигар се съмняваш, че Той (Фирмина) знае?
Няма как, Той знае всичко.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1618
    • Профил
.
« Последна редакция: Април 24, 2020, 13:21:38 от Captain Buddy »

Неактивен Златопер

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 15
    • Профил
д-р Петър Вутов е роден в село Бъркач, Плевенско през 1917г.. Дълги години е на дипломатическа работа като посланик на България в Щатите, Египет, Холандия и т.н.  Няколко години, мисля че от 63 до 66гг. е Министър на културата. Една от причините за махането му като министър е връзката му с певицата Катя Попова, загинала при самолетна катастрофа край Братислава.

След 10-то ноември, при избора на Петър Младенов за председател на Държавния съвет, взема думата в Народното събрание и се обърква като поздравява новоизбрания държавен глава с " новоизбраният председател на Държавния съвет другарят Тодор Живков ". Все пак по това време е вече над 70 годишен, но за това си объркване бива подиграван като при споменаване на името му разменят първите букви на личното и фамилното му име...Спомням си  че синът му Миролюб беше през 80-те години главен специалист в Министерство на външната търговия, беше затворен и не правеше никакво особено впечатление.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ото, ти всичко знаеш, тия от списъка на олда имат ли червено минало по линия на баща-майка-вуйчо-жена?
Щото Асол се е родила преди 10 години и нищо не помни преди това, всички били от герб... може бе, не споря. Ама те преди десет години били ли са родени и ако да, къде са се вихрили...А мамите им преди десети?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Туткалчев

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 139
    • Профил
Ами ти преди Десети?

Чок觧

  • Гост
Обещай ми светло минало...  :D
https://www.youtube.com/watch?v=JrLvQkzUPV4

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил

Quote (selected)
Ами ти преди Десети?
Остави, ти не си виждал радиоточка.
Губиш си времето. 
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил

Quote (selected)
Ами ти преди Десети?
Остави, ти не си виждал радиоточка.
Губиш си времето.


Ти да не се опитваш да кажеш, че ония от твоя списък са се издигнали без никакви връзки, само благодарение на гениалните си способности и КИ?

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
"Фирмина" знае за много неща доста повече от мнозина други. Не бихме рекли, че знае достатъчно, обаче. Затова и вече почти половин век гризе с настървение книжките, пълхът му с плъх книжен. Методът му е прост, но пък предпазва от самоцелност - запита ли се нещо, не мирясва, докато не му намери отговор. Отговорите, по правило, водят до нови въпроси. А понякога и повече от един са отговорите. Съответно и въпросите. Защото нещата са сложни. Но пък това изгражда структура на знанието. Което е за предпочитане.

Това, че осмивате знанията на "Фирмина", без да си имате и понятие за тях - както би било и за всяко друго знание, за което не знаете нищо, впрочем - прави смешни вас, не него.  8)

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Нищо не казвате за "Президентска партия" ... :m1731:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Нищо не казвате за "Президентска партия" ... :m1731:
Ами то още няма такава, не се знае дали ще има. От онова което се вижда към момента е ясно, че една евентуална такава няма да се отличава сериозно от вече съществуващите и ще продължи да провежда същата антибългарска политика, както всички останали партии минали през властта.

Некви индикации за това в поведението на Радев като президент?  :m1728:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На настоящия етап и при сегашната конюнктура не е време за президентска партия.
Според мен такова начинание само допълнително ще атомизира лявото политическо пространство, печелившата политика би била Президентът да изкара два мандата  и след това да оглави БСП, когато и без това Корнелия ще трябва да освободи поста.

С първото, че не е време за такава партия, съм абсолютно съгласна, а и Радев е достатъчно умен, за да не споменава подобно нещо. През лятото /когато бяхме още ТАМ!/ в СЕГА излезе неква партенка, но веднага я смотаха, щото страстите почнАха да се нажежават.

За създаването на такава партия само след два президентски мандата на Радев обаче на мен ми се види доста рано – може би най-рано след три, три и половина негови мандата – и сепак в зависимост от това, накъде ше духа тогаз ветъро.

А ако случайно Радев реши да оглави БСП /което не вярвам!/, ще загуби гласовете на всички като мен извън БСП, които преди време прозряхме качествата му и гласувахме за него. И ще остане само с подкрепата на БСП-ейци, от което няма да произтече абсолютно нищо!  :ive_got_it-1379:

П.П. И един въпрос: Как цитирате на едно място мнения от различни страници на една и съща тема, щото на мен нещо не ми се получава.  :m1708:
« Последна редакция: Ноември 14, 2018, 10:25:26 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Как цитирате на едно място мнения от различни страници на една и съща тема, щото на мен нещо не ми се получава ?
Цитираш нещо, но не го постваш, копираш това, което ти е в полето, даваш назад на страницата, цитираш нещо друго, но пак не го постваш, а в полето с втория цитат след него пействаш предното копнато и така. Разбира се, може и повече цитати в 1 пост по тоя начин.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Разликата между ГЕРБ и БСП ако сега има парламентарни избори се свива до 2,1%, а на база гласуващи двете партии на практика имат равен резултат. Това показват данните за електоралните нагласи на "Маркет Линкс". Изследването на социологическата агенция е национално представително, с извадка от 1032 души. Финансирано е от Маркет Линкс и е проведено между 15 и 24 октомври.
Според данните ДПС и Обединени патриоти ще присъстват и в следващото Народно събрание, в което добри шансове за парламентарно присъствие има и Демократична България.
Социолозите са категорични, че отношението към политическата класа в страната остава силно негативно. Нивата на доверие към ГЕРБ падат до 30%, а недоверието към голямата управляваща партия вече е над 60%. Сходни са данните и на двата показателя и при БСП, посочват от Маркет Линкс.

Единствената държавна институция с положителен рейтинг е Президентството. Одобрението за държавния глава е 52%. В същото време доверието към правителството пада до малко над 20 процента, докато неодобрението вече гони 60 на сто.
Рекордно ниско е одобрението за дейността на Народното събрание - едва 13 процента.
Оценките за развитието на страната са негативни. Три към едно е съотношението на хората, които са критично настроени (69%) и тези с положително мнение (23%), показват данните на "Маркет Линкс".

http://glasove.com/categories/novini/news/market-links-gerb-i-bsp-sa-s-izravneni-pozicii

 
« Последна редакция: Ноември 14, 2018, 18:22:11 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Благодаря, Nor1!  :thank_you-1098:

А колкото до добрите шансове за парламентарно присъствие на „Демократична България”, това може само да ме радва, щото за последно ги бях отписала окончателно.

Но ако според едно по-непосредствено проучване на „Маркет линкс” преди следващите парламентарни избори – когато и да са те! – прогнозите за „Демократична България” останат същите като сега, нема да ми сЪ наложи да не гласувам за пръв път на избори след пръкването на дИмУкрацията!  :bounce-3294:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ако останат същите прогнозите - няма да влязат в парламента. С 3 % не се влиза...и това при условие, че не се разбутат предизборно :nuts:

Пешо

  • Гост
Ако останат същите прогнозите - няма да влязат в парламента. С 3 % не се влиза...и това при условие, че не се разбутат предизборно :nuts:
Ако на изборите се получат точно предвидените резултати, "Демократична България"със сигурност ще влязат. Тези 3% от гласовете ще станат близо 6% от гласувалите.
Това при условие, че нерешилите се разпределят пропорционално.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Според мен това им е таванът. От неопределилите се много рядко успяват да вземат, а и споменът за патерици на Боцо не е избледнял. Ако успеят да влязат, изобщо не се съмнявам, че отново ще се гушнат с НЕГО

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Ако успеят да влязат, изобщо не се съмнявам, че отново ще се гушнат с НЕГО
Ще бъде интересно за трети път да настъпят мотиката, като се замисля нормално за жълтопаветни момченца с джендърско излъчване. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Според мен това им е таванът.
ТцЪ! Таванът им е некъде къде 10%.

... споменът за патерици на Боцо не е избледнял.

Радан и Христо никога не са били патерица на Баце, тъй като веднага след като Баце ги излъга и провали съдебната реформа, и двамата си дигнаха чуковете. Каква патерица, какви 5 лева?! Толкоз ли не помниш?  :faint-2220:

Ако успеят да влязат, изобщо не се съмнявам, че отново ще се гушнат с НЕГО


Говорим за Радан и Христо. Туй да не е Кукуна:P

П.П. Уф, пак не направих цитата според указанията та Nor1, ама пак нямам време. Мей бе next time!  :cool-1084:
« Последна редакция: Ноември 15, 2018, 16:10:24 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Връщам се на заглавието - "АФИС": ГЕРБ губи ролята си на първа политическа сила”, за да изкажа предположението, че този път ГРОБ могат да загубят и най-ценното си – властта, тъй като явно става ноо напечено.

Откъм икиндия не знам за кой пореден път вече под прозорците ми на „Плиска” минават различни /май?/ шествия, скандирайки „Оставка, оставка!”.

Нещо, което не се е случвало не помня вече от колко време насам.  :m1728:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Има оставка
на Валери Симеонов
http://news.bnt.bg/bg/a/vitsepremiert-valeri-simeonov-podava-ostavka

Чок觧

  • Гост
Опит за "изпускане на парата" ! Мерзавци ! :firefrog:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Има и по лошо.
С несръчните си ръце да строшат клапана.

« Последна редакция: Ноември 16, 2018, 22:51:20 от силивряк »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Има оставка
на Валери Симеонов
http://news.bnt.bg/bg/a/vitsepremiert-valeri-simeonov-podava-ostavka
Ама май за друга остафка иде реч ...  :t1817:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
 :way_to_go-1308: прочела си   ... но на
и задаваш въпросиотговори.




Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Аааа, не ги имайте вий толкоз прости у ГЕРБ и най паче зад тях тези, де стоят.

Върви операция "Запасен парашут". Запасен. Че като речах "резервен", инструкторът ми викаше шемет, резервният е в склада, горе няма да ти свърши работа, като се омоташ.

Прочее, вадят се напред, уж в контекст на идещите местни избори разни "бели и пухкави" успешни кметове от благоденстващите кътчета на мамковината - кеф ти Заарата, кеф ти Пиргоса - та с благи думи от благи места да ни внушават единение.

Просто и в ГЕРБ има такива, които, замисляйки се за "деня след", са готови да "уплътнят" формата на едно ново управление, дори, боже упази, с БСП начело.

Не че в БСП няма такива, де. На тях и други им бях открил темичка на едно друго място - "Мечты идиота". Да, има такива. На тях им се струва пригодно да прикъткат ГЕРБ, вместо да им разваля рахатя в опозиция. Борисов в почивка. Цветанов в немилост. Дончев напред с трима-двама кмета, от по-младите, и хей, живот, здравей, здравей.

Но ... Но сметката без кръчмаря. А тез дни кръчмарят е в лошо настроение. Сезонна депресия. Или нещо друго, ама надали.

Един стар, стар, по този повод, виц. Заякът, стреснат, вижда как Вълкът му налита бегом. Замижва, да не гледа смъртта в очите и ... нищо. Вълкът профучава покрай него и търчи в шубраките. Заякът си вика нещо става. И бяга подир Вълка. По едно време го настига и пита абе, куме, какво става. Бягам, вика Вълка, че някой, с една топка, таковал Лъвицата и сега Лъвът, бесен, реве и обикаля гората. Бягат пак. По едно време Заека пак пита чакай бе, куме, ти колко топки имаш. Две, отговаря Вълка. Ами и аз съм с две, що бягаме, тогава, пак пита Заяка. Бягаме, кумец, щото Лъвът първо ги къса, пък после ги брои.

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
То пък един кръчмар с триесегодишен махмурлук. Все го крадат келнерите, че и помежду си. Лапат яко и черпят навлеци за негова сметка. Уж ги сменя а като погледнеш пак са си те.
Хубаво е да потърси нови, ама не. Сладка работа, само за наши момчета.
Защо да си разваля тертипя? Е, от време на време се ядоса, поразвика се, па му мине.
Хубав човек.


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Сега си давам сметка след година и половина, че може би направихме грешка, че излъчихме двамата лидери, може би трябваше да посочим други хора.
Това заяви лидерът на "Атака" Волен Сидеров по повод оставката на Валери Симеонов и предложението му вицепремиерът Красимир Каракачанов също да се оттегли от управлението в ефира на bTV.
"Загубихме комуникацията и всичко това. Опасявам се да не последваме съдбата на реферматорите. Тях ги няма на политическата сцена", посочи той. "Тази оставка я предлагам като спасителна акция, а не като нападка към Каракачанов, че може да подкрепяме управлението и без да заемаме ръководни фигури. Имаме нужда от обновяване. Не говоря за напускане на управлението, а за оттеглянето на лидерите. Има спад на доверието в патриотите. И на определени действия", смята Сидеров.
"Отдавна говорех да се концентрираме върху важните неща а не акции по дискотеки. Комуникацията между нас трима се влоши, защото те са заети. Понякога не сме се виждали и със седмици. Това мое виждане се знае, то не е ново. Дайте да се концентрираме върху неща, които са важни за стандарта на Българите", посочи още Сидеров.
Сидеров посочи, че не е говорено дали той ще поеме ръководен пост на вицепремиер. "Не е обсъждано с никого и не е ставало дума", заяви той. Лидерът на Атака коментира и премиерът Бойко Борисов. Явно има промяна и в него защото преди определени дни каза, че оставката на Симеонов ще счупи коалицията, но това се се случи.
Припомняме, че вчера в ефира на "Офанзива" по Канал 3 Сидеров поиска оставката на Валери Симеонов да бъде последвана от оставка и на другия вицепремиер от ОП Красимир Каракачанов, защото "двамата не са издържали теста на властта".
В отговор пред Епицентър. бг Красимир Каракачанов заяви: "Ако Сидеров е толкова загрижен, да дойде на Коалицинен съвет и там да си даде предложението, а не да ми дава съвети през медиите. Аз не пропускам да ходя на работа всеки ден, нека и той да тръгне редовно на работа".

"Цялото поведение на Сидеров е двойнствено - търси варианти при които хем да е във властта, хем да я критикува. Ако не желае да е в състава на "Обединени патриоти" - да го заяви ясно", подчерта пред медията ни лидерът на ВМРО.
:bubblegum:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
всъщност от тримата партиотични лидери сидеров е най-малко оцапан именно щото не е в правителството. и сега пробва с прийомите на радан кънев - хем сме в управлението, хем го критикуваме.

ако мине.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Гледам, че в съседната тема професорът е предвидил, че протестите ще затихнат. Аз мисля, че ще затихнат, но ще се продължат по малко, но редовно за най-различни поводи......и предвиждам рязка ескалация януари, най-късно февруари вече за всичко общо. Ще видим, кой ще излезе прав...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Обаче Боко симптоматично се снишава. Нема го никакъв.
Тва с Цвък е мноо лоша идея. Като нищо ще свърши по зле и от "мамата".

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Значи, за зимния сезон постановката "Бушониада".
Волен се вживял в роля и след първия бушон, ръчка втория, който творчески "мисли".
Управление без заемане на постове , "мозъчни" атаки, преосмисляне и нови нива. Снишаване и там. Учат се или по скоро инструкции? Сценарий ? Импровизации?
Бойко, нищо ново , млъква и чака ролята на булката беглец, но този път нещо не го пущат. Цецо много говори. Загрява? Като бушон? Като радиатор. Като нов герой ? Бутонел бушон.
Протестите ще затихнат, защото на никой от режисьорите за сега не му трябва масовка.


Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Протестите ще затихнат, защото на никой от режисьорите за сега не му трябва масовка.


Не съм много сигурна. Мен, ако ме питат е добре да има всяка седмица по за малко, а когато в края на януари пристигнат и другите екстри, ТОЙ да си понесе всички заслуги наведнъж :smokin:

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
О.К.
"Протестите леко ще (по)затихнат, защото на никой от режисьорите за сега не му трябва голяма масовка."
Така може ли?






Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Бойко, нищо ново , млъква и чака ролята на булката беглец, но този път нещо не го пущат.

Май тоз път номерът с булката беглец няма как да стане чак така лесно, щото лично президентът Радев заостри вниманието към очакван подобен изход от сегашната ситуация с протестите.  :ive_got_it-1379:

А заостри ли президентът вниманието към нещо, можем да сме сигурни, че не го е казал случайно. И евентуално ще се намеси. Как обаче? Само той си знай.  :m1731:

Неактивен Old_BG

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 409
    • Профил
Quote (selected)
Цецо много говори. Загрява? Като бушон? Като радиатор. Като нов герой ? Бутонел бушон.
От простотия!
Решенията дори на сложно изглеждащи неща, почти винаги са прости.
Тук ми се искаше да пусна вица за секретарката дето използвала индиго вместо тоалетна хартия, ама първо е дрът кат мен , второ си има друга тема за това.
Ениуей, тъй стоят нещата и с цецццооуу.
Има и друг момънт, за Пръвия, кат Му дойде времето - ще се погрижат, но за Фтория, може и да се напраят на разсеяни.
Та може да си мисли /къф термин намерих и аз!/, че прави добро фпечатление.
Масовото възприемане на някакво мнение, не е доказателство за неговата верност.

Неактивен силивряк

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 54
    • Профил
Полезният глупак.
Обяснява много неща.
 :way_to_go-1308:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ениуей, тъй стоят нещата и с цецццооуу.
Има и друг момънт, за Пръвия, кат Му дойде времето - ще се погрижат, но за Фтория, може и да се напраят на разсеяни.

Цецо се е самозабравил отдавна, щото му трябва на Баце.  :ive_got_it-1379:

Което не означава, че Баце не се е самозабравил още по-отдавна.  :cool-1084:

И само като си помисля какъв вой ще е от страна и на двамата в момента, в който протестите успеят – щото те сепак ще успеят някога, тъй като вече набират бясна скорост!

Туй, картинката с Тодор Живков на 10 ноември ше ни се стори само като ена от усмифките от старите ленти.   :scared-1349:

Неактивен Miranda

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 14
    • Профил
БСП пред ГЕРБ, това никога не бих го повярвала...

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
БСП пред ГЕРБ, това никога не бих го повярвала...
Що бе, Миранда ? За толкоз тъпи ли ги мислиш българските избиратели, че вечно да предпочитат да ги управляват некадърници ?
Ето днес - изборат за министър и зам-премиер някаква си, дето ѝ трябвало време "да се запознае с работата в министерството". Пък тя до вчера била в кабинета на министъра. Да се смееш ли, да плачеш ли ...

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
е да де, не са тъпи, знаят, че и бесепето са некадърници
Избирателите го знаят, сал вий тук се надате
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
http://pogled.info/avtorski/Rumen-Petkov/alternativata-ninova-e-teatar-tochno-kakto-beshe-stsenkata-mezhdu-trifonov-i-borisov.99184
Интересен за мен поглед.
Проблемите на ГЕРБ са си тяхна работа.
Проблемите на БСП са различни и основният е липса на идея какво да се прави.
Да се ровичкат дреболиите е много приятно и имиджово, но не носи реални ползи за държавата и останалите ( за сега ) граждани на територията.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
http://pogled.info/avtorski/Rumen-Petkov/alternativata-ninova-e-teatar-tochno-kakto-beshe-stsenkata-mezhdu-trifonov-i-borisov.99184
Интересен за мен поглед.
Проблемите на ГЕРБ са си тяхна работа.
Проблемите на БСП са различни и основният е липса на идея какво да се прави.
Да се ровичкат дреболиите е много приятно и имиджово, но не носи реални ползи за държавата и останалите ( за сега ) граждани на територията.
Е сеа ще го налазят Асол, онзи и този...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
е да де, не са тъпи, знаят, че и бесепето са некадърници
Избирателите го знаят, сал вий тук се надате

Кой ако не той, А? В нов вариант.
Немой грижа кайле. Този път герберите че заапат дряновицата.
Още при служебния кабинет че я заапат
 :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
буратинщини.

да търсиш мнението на рум пет от поглед за нинова е все едно да търсиш бацевото. знаеш ли какво е общото между погледския рум пет и баци?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
http://pogled.info/avtorski/Rumen-Petkov/alternativata-ninova-e-teatar-tochno-kakto-beshe-stsenkata-mezhdu-trifonov-i-borisov.99184
Интересен за мен поглед.
Проблемите на ГЕРБ са си тяхна работа.
Проблемите на БСП са различни и основният е липса на идея какво да се прави.
Да се ровичкат дреболиите е много приятно и имиджово, но не носи реални ползи за държавата и останалите ( за сега ) граждани на територията.
Е сеа ще го налазят Асол, онзи и този...

И Джиджи, ама дип че ми е на ИГНОР ...  :t0145:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
onzi - Днес в 14:13:50 »
буратинщини.
Ще взема да си направя отделна тема.  :m1731:
Понасъбраха ми се доста почитатели, къде 80% от форума. :beer-405:
Въобще истината е само една и един е нейният пророк, всички други са еретици и мястото им е на кладата.
"О, свещена простота!"
« Последна редакция: Ноември 23, 2018, 16:18:38 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
"О свещенна простота!"
о, свещена неграмотност!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Неграмотността се лекува.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Неграмотността се лекува.
тролщини. лекувай се тогава.

на първо време можеш да си отредактираш отново свещената простота и да сложиш запетая след "о".

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
БСП пред ГЕРБ, това никога не бих го повярвала...
Сега и аз не го вярвам.
Все още...
Ама чак "никога"!?!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
всъщност от тримата партиотични лидери сидеров е най-малко оцапан именно щото не е в правителството.

Това е вярно.  :way_to_go-1308:

Ама също толкоз е вярно, че е ноо повече оцапан от другите двама  патрЕотични лидери – от клечене пред НАТФИЗ и от разни задефки с чуждестранни гражданки и граждане по самолетите и аеродромите на България …  :t1933:

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Проблемите на БСП са различни и основният е липса на идея какво да се прави.


БСП има идея какво да се прави.
Quote (selected)
БСП: Промяната идва и ние можем да я поведем
Яхва протестите.
Ако успее, взима властта. Като вземе властта - същото като преди 10 години с тук-там посменени личица.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Проблемите на БСП са различни и основният е липса на идея какво да се прави.


БСП има идея какво да се прави.
Quote (selected)
БСП: Промяната идва и ние можем да я поведем
Яхва протестите.
Ако успее, взима властта. Като вземе властта - същото като преди 10 години с тук-там посменени личица.

Дано обаче да не е със същите резултати. Но може пък да има и изненади.  :m1731:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Не искам "изненади" у нас това е мръсна дума.
Никога няма добри изненади. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Чок觧

  • Гост
Не искам "изненади" у нас това е мръсна дума.
Никога няма добри изненади. :beer-405:

Все пак , президента Радев е една добра изненада  ... засега .

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Има изключения.
Признавам без бой! :D
Обаче са пренебрежимо малки, направо са в рамките на статистическата грешка.
Президента! :thumbs_up-3334:

За сега. :cool-1084:
« Последна редакция: Ноември 25, 2018, 20:07:06 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
“There goes my people. I must follow them, for I am their leader.” ― Mahatma Gandhi.

Но да се запитат нашите на Позитано 20 и честно да си отговорят. Освен политическата целесъобразност, имат ли други основания да последват протеста като негови лидери. Морални? Етични? Сатяграха е следване на истината. Ако спрат да се самозалъгват, току виж пък хората ги допуснали да тръгнат след тях. Или пък, знае ли човек, дори сред тях.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Освен политическата целесъобразност, имат ли други основания да последват протеста като негови лидери. Морални? Етични? Сатяграха е следване на истината.
ти няма как да видиш основанията - пречи ти омразата към нинова, клоняща към ирационалност. отдолу.