Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 14:05:29

Автор Тема: "Маркет линкс“: 60% от българите не вярват на ГЕРБ - изследване Октомври'2018  (Прочетена 5848 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Quote (selected)
В пореден месец, наситен с публични скандали, провокиращи обществено негодувание отчитаме тенденция на засилващи се негативни оценки за посоката на развитие на страната. Три към едно е съотношението между дела на критично настроените (69%) и тези с положително мнение (23%). С високи нива на песимизъм (57% от всички) са и очакванията за бъдещето на страната. Като цяло, младите българи продължават да са по-малко негативно настроени за развитието на страната и на домакинството си.
Картината на институционално доверие продължава да се характеризира с високо степен на критичност от страна на българските граждани. Народното събрание отново е в дъното на класацията с над 5 пъти по-висок дял на гражданите, които нямат доверие. Изключение от общата картина са Омбудсманът и президентската институция, които остават на другия полюс с доверие, надвишаващо няколкократно недоверието в тях.

Целия анализ можете да изтеглите от тук
« Последна редакция: Ноември 14, 2018, 21:43:17 от PlaNed »
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Чок觧

  • Гост
При "Електоралната нагласа" прави впечатление :
 "Друга" - 7,5%
и
"Не съм решил" -30,6%
че са повече от първите две !
А само
 "Друга" -7,5% , че е повече от последните четири по отделно .
А ако се появи нова партия с достоен лидер може да "обере" 30% на "Не съм решил" и част от 12% на "Няма да гласувам" .
Има място за голямо разместване !

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
А ако се появи нова партия с достоен лидер може да "обере" 30% на "Не съм решил" и част от 12% на "Няма да гласувам" .
ъхъ, слави се облизва.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
А ако се появи нова партия с достоен лидер може да "обере" 30% на "Не съм решил" и част от 12% на "Няма да гласувам" .
ъхъ, слави се облизва.
Не вервам Слави да си зареже рахатя в телевизията.  :t26157:

Щото за туй, дето си го писАл, се искат бая дупе, а още повече – "balls"!

Who has got balls? Ама не такиви ...  :jump_for_joy-951:

Не и „Bols Genever", the great pride of Lucas Bols.  :t2618:

Ха, нямаме емотикон за „balls” ...  :t0174:
« Последна редакция: Ноември 17, 2018, 14:06:01 от Джиджи »