Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 01:58:00

Автор Тема: някой да е борил raspberry pi с тъчскрийн наскоро?  (Прочетена 6856 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
то ние го преборихме де /почти/, ама ми се стори сложно. значи распбери пи 3б+, дебиан jessy, някакъв монитор с тъчскрийн, завъртян в режим портрет. първата дивотия беше, че трябваше да завъртим тъча, а втората - че браузъра, дето трябва да е в киоск режим, не поемаше натиснатото от тъч скрийна и отказваше да възприеме кликовете.

та накрая работата стана с firefox и r-koisk аддон, ама ми се струва грубо. отделно, че сега, след някакви ъпдейти, работи около три пъти по-бавно от в началото.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: някой да е борил raspberry pi с тъчскрийн наскоро?
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2018, 22:30:28 »
то ние го преборихме де /почти/, ама ми се стори сложно. значи распбери пи 3б+, дебиан jessy, някакъв монитор с тъчскрийн, завъртян в режим портрет. първата дивотия беше, че трябваше да завъртим тъча, а втората - че браузъра, дето трябва да е в киоск режим, не поемаше натиснатото от тъч скрийна и отказваше да възприеме кликовете.

та накрая работата стана с firefox и r-koisk аддон, ама ми се струва грубо. отделно, че сега, след някакви ъпдейти, работи около три пъти по-бавно от в началото.

тц, аз не съм борил подобно нещо, макар че имам някакви планове за умна къща, но са много мътни засега.
the lamers club honourable member …