Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 15, 2024, 21:59:21

Автор Тема: И сега? …  (Прочетена 593867 пъти)

0 Потребители и 104 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15660 -: Април 29, 2024, 20:28:55 »
Quote (selected)
Не позволявайте да Ви манипулират! Недостойно е.

Не гледайте видео изрезки в които чувате мои думи извадени от контекста на разговора. Тия изрезки ги правят политически подлеци, назначени отгоре за псевдолидери на ниските обществени прослойки. Ако ви интересува цялата, а не някаква полуистина, намерете или поискайте да ви покажат цялото интервю с мен!!! Само така ще разберете, че нечестивецът и подлец е всъщност наемен убиец. Той е съвършения мръсник с наметало на праведник, който унищожава, а не гради.

Търсете цялата истина и след това издавайте присъди! Така правят разумните.

Николай Марков
https://pogled.eu/%d0%bd%d0%b5-%d0%bf%d0%be%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%bb%d1%8f%d0%b2%d0%b0%d0%b9%d1%82%d0%b5-%d0%b4%d0%b0-%d0%b2%d0%b8-%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%bf%d1%83%d0%bb%d0%b8%d1%80%d0%b0%d1%82-%d0%bd%d0%b5%d0%b4/
На недополковника май някой му е срал в гащите.
Квичи кат ПростоКиро.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15661 -: Април 29, 2024, 20:33:54 »

Имаше едни плейметки известни като "Черната Златка" и "Русата Златка"  , много вървежни.
Ама много са се сдухали, амортизирала ги е "професията".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15662 -: Април 29, 2024, 22:18:57 »
https://pogled.eu/не-позволявайте-да-ви-манипулират-нед/
На недополковника май някой му е срал в гащите. Квичи кат ПростоКиро.
37-секунден видеооткъс от разговор с Карбовски, в който Марков казва, че трябва "да се даде цялата власт на ДПС еднолично да управлява".

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15663 -: Април 29, 2024, 23:11:53 »
Лъчо, защо го няма продължението на тия 37 секунди?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7520
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15664 -: Април 30, 2024, 00:44:30 »
Цитат на: lucho
Много по-добре е да се гласува за невлизаща в НС малка партия или коалиция, отколкото да не се гласува.
Такова гласуване намалява процента на всички останали и е добро гласуване против "сглобката" за тези, които не искат да подкрепят никоя влизаща в НС партия или коалиция.
В никакъв случай не трябва да се гласува с "не подкрепям никого" – това е уловка и е равносилно на това, да не се гласува изобщо.

Не е вярно! Процентното разпределение на влезлите партии си остава същото.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15665 -: Април 30, 2024, 11:19:43 »
Процентното разпределение може да остава същото, но процентът на всички влизащи намалява и някоя, която е на границата, може да не може да влезе.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15666 -: Април 30, 2024, 11:43:34 »
Лъчо, защо го няма продължението на тия 37 секунди?
Не знам. Ето го пак същия откъс, който пускат пред самия Марков и той казва, че това не е цялото изречение, но какво е цялото изречение, не казва:

https://www.facebook.com/groups/395445586025825/posts/753013223602391/

Някой знае ли какво е цялото изречение?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15667 -: Април 30, 2024, 12:46:47 »
Процентното разпределение може да остава същото...
Пак размислих. Не е така! Например, нека имаме 5 влизащи партии с 30%, 20%, 15%, 10%, и 5% (общо 80%) и 20% за всички невлизащи. Ако добавим още 1% за още една невлизаща шартия, влизащите ще имат общо 79%, а не 80% и този 1% ще дойде от всички поравно, т.е. те ще станат 29,9%, 19,9%, 14,9%, 9,9% и 4,9%. А съотношението на тези проценти не е същото като преди. Например 30% / 20% = 1,5, но 29,9% / 19,9% ≈ 1,5025. Така и за останалите съотношения на проценти.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15668 -: Април 30, 2024, 14:59:53 »
И горното нещо взе да ме съмнява, че е правилно, затова нека направим същата сметка, но не с проценти, а с брой гласове. Нека имаме 5 влизащи партии съответно с 1000000, 666667, 500000, 333333 и 166667 гласа, както и 666666 гласа за невлизащи, или общо 3333333 гласа. Ако добавим още 33333 гласа за още една невлизаща партия (или общо стават 3366666), то процентите на влизащите, които отначало са 30% : 20% : 15% : 10% : 5% (от общия брой действителни гласове), вече стават (с точност до 0,01%) 29,7% : 19,8 : 14,85 : 9,9% : 4,95. Съотношението на тези проценти е същото. Така че вярно било, че съотношението на процентите се запазава! Само дето всички се понижават и най-малките, които иначе прескачат бариерата, може вече да не я прескочат.

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1400
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15669 -: Април 30, 2024, 16:48:50 »
Лъчо, не се напрягай да смяташ, асвен ако не си правиш мозъчна гимнастика за кеф. Накрая резултатите ще са сасвито кажат от Посолството. Все!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15670 -: Април 30, 2024, 17:13:17 »
Quote (selected)
Връщат 20% ДДС върху хляба и брашното от 1 юли
Това решиха изненадващо депутатите
https://www.vesti.bg/bulgaria/vryshtat-20-dds-vyrhu-hliaba-i-brashnoto-ot-1-iuli-6197595
Голям праз!
Депутатите са доволни че това което те потребяват - ресторанти и СПА хотели ще са с ниско ДДС.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15671 -: Април 30, 2024, 17:17:38 »
Лъчо, защо го няма продължението на тия 37 секунди?
Не знам. Ето го пак същия откъс, който пускат пред самия Марков и той казва, че това не е цялото изречение, но какво е цялото изречение, не казва:

https://www.facebook.com/groups/395445586025825/posts/753013223602391/

Някой знае ли какво е цялото изречение?
По спомен. Говореха за идиотите в политиката и колко на показ са излезли и НМ викаше, че нека нека, хем така всички ще ги видят и на много ще им се отворят очите, а Карбовски контрираше, е, ама не така, това не е добре, а Марков отговаряше, че е добре.
Има го видеото в тубата при Карбовски. Можеш да си го изгледаш цялото.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15672 -: Април 30, 2024, 17:26:20 »
Quote (selected)
Най-вероятният водач на листата на „Продължаваме промяната“ за Бургас на предстоящите парламентарни избори е акад. Николай Денков, потвърдиха съпредседателите на партията Асен Василев и Кирил Петков.
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/eksministur-shte-vodi-listi-na-pp-db
Мое да нямаме студентски град, ама ще компенсираме с академичен.
Ало, Варна!
КОЙ сега е N 1 ?
 :m1302:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11270
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15673 -: Април 30, 2024, 17:28:35 »
 Пак се уредихте!
Ей, гоуеми връзкари сте!
 :t2824:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15674 -: Април 30, 2024, 17:44:06 »
Quote (selected)
Лена Бориславова: Ще се откажа от имунитета си, ако бъда пречка за разследване
През последните дни името ми стана повод за поредна политическа атака в навечерието на предсрочни парламентарни избори
https://telegraph.bg/bulgaria/novini/lena-borislavova-shte-se-otkazha-ot-imuniteta-si-ako-byda-prechka-za-razsledvane.-prez-poslednite-dni-imeto-mi-stana-povod-za-poredna-politicheska-ataka-v-navecherieto-na-predsrochni-parlamentarni-izbori-412987
Що па да не се откаже?
Потуратурата я крие 10 месеца, ще я укрие още колкото да мине давност.
Те Баце и Шиши - видни корпуленти скриха под тогата, че за една мишка ли няма да намерят място?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15675 -: Април 30, 2024, 19:42:33 »
 
Quote (selected)
„Вчера сутринта изгледах всички новини, всичко започваше със скандала „Корал“. Какъв скандал има?

Дали има фалшифицирани подписи някой трябва да го докаже. Но тук има адвокатска тайна и не може тя да бъде разпространявана публично.“

Това заяви в предаването „Лице в лице“ по бТВ съпредседателят на „Демократична България“ Атанас Атанасов.

По думите му Кирил Петков просто е искал да напусне една неправителствена организация.

„Тук няма пари, няма корупция, няма някакви дялове. Това, че законът изисква някаква друга форма е различен въпрос“, подчерта той.
https://fakti.bg/bulgaria/877290-atanas-atanasov-vsichki-govorat-za-koral-a-kakav-e-skandalat
Монката беше по-първосигнален:
"Майната му на православието!".
Гнома е по-изтънчен;
То па един закон...
« Последна редакция: Април 30, 2024, 19:52:31 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15676 -: Април 30, 2024, 21:29:39 »
„Тук няма пари, няма корупция, няма някакви дялове. Това, че законът изисква някаква друга форма е различен въпрос“, подчерта той.

И това е бивш прокурор, лицемер нещастен, корумпиран!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15677 -: Април 30, 2024, 21:49:28 »
Quote (selected)
Някой знае ли какво е цялото изречение?
По спомен. Говореха за идиотите в политиката и колко на показ са излезли и НМ викаше, че нека нека, хем така всички ще ги видят и на много ще им се отворят очите, а Карбовски контрираше, е, ама не така, това не е добре, а Марков отговаряше, че е добре.
Има го видеото в тубата при Карбовски. Можеш да си го изгледаш цялото.
Търсих го там, но Карбовски е правил страшно много интервюта с Марков с огромна обща продължителност и не знам в кое от всички тях е този момент.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15678 -: Април 30, 2024, 22:06:18 »
Ми и аз не помня. Така или иначе, разговорът беше, че колкото по-бйрзо става по-зле, толкова по-бързо ще се пробудят хората. Като го слушах, се сетих за една приказка на Ошо, който казваше, че ако махалото е залетяло много на една страна, няма никакъв смисъл да пробваш да го центрираш. Напротив, трябва да му помогнеш да го добуташ до края и тогава да го пуснеш и то само ще се върне наобратно. И тогава да го центрираш.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 307
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15679 -: Април 30, 2024, 22:29:48 »
Ми и аз не помня. Така или иначе, разговорът беше, че колкото по-бйрзо става по-зле, толкова по-бързо ще се пробудят хората. Като го слушах, се сетих за една приказка на Ошо, който казваше, че ако махалото е залетяло много на една страна, няма никакъв смисъл да пробваш да го центрираш. Напротив, трябва да му помогнеш да го добуташ до края и тогава да го пуснеш и то само ще се върне наобратно. И тогава да го центрираш.
Тук тънкостта е да разбереш къде му е краят, че да го добуташ точно до него. Също като дъното - колко пъти смятахме, че сме го стигнали за тия над 30 години, пък има още и още...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15680 -: Април 30, 2024, 22:39:14 »
И аз не знам къде е, ама тоя път наистина е близо, не виждаш ли, че всичко се тресе. От интуиция, от това, което виждам, от това, което ми го говорят звездите, Апокалипсисът в момента тече. И тия са озверели.
И всички въшки са излезли на чело...е, не всички, но много. То това няма да продължава вечно. Не ги ли виждаш, че вече ни се пазят, ни си слагат маски, ни внимават какво говорят. Това е игра ва банк, пък каквото стане.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7520
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15681 -: Май 01, 2024, 00:45:32 »
Цитат на: deneb
kak да разбереш къде му е краят

Когато уж желязно изчислените планове на господарите на материалния свят започват да се провалят все по-често и тежко, значи срещу тях се е включила сила, много по-голяма от тяхната. Невидима за тях, защото действа на по-високо ниво.
Тогава те ще гледат, и няма да вярват на ушите си  :i_laughing:

Ще дърдорят пълни глупости като урсулите и еврогейовете. Вече и външният министър на САЩ стана за смях, което е мн. сериозен знак за вътрешния им срив. Сравни го с Кисинджър. Сравни Макрон с Де Гол. Сравни Шолц с Бисмарк. Сравни дори хиндитата и пакитата в брит. правителство с кървавите англ. пирати преди няколко века.

Краят е, когато някой влиза да плува в река с крокодили, крещейки :
"тук крокодилите са малки, слаби, стари, страхливи, с изпадали зъби и скоро ще умрат".
« Последна редакция: Май 01, 2024, 00:51:12 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zeitgeist

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2306
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15682 -: Май 01, 2024, 01:53:30 »
Цитат
Най-вероятният водач на листата на „Продължаваме промяната“ за Бургас на предстоящите парламентарни избори е акад. Николай Денков, потвърдиха съпредседателите на партията Асен Василев и Кирил Петков.

Очевидно потайните социологически проучвания са показали, че в Бургас живеят най-високият процент идиоти.
Което и моите - непрофесионални - наблюдения сочат.  😉
« Последна редакция: Май 01, 2024, 03:30:10 от Zeitgeist »

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 307
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15683 -: Май 01, 2024, 14:27:43 »
Нор1, Кайли, всичката вакханалия я виждам, както сте описали, ама аз и при влизането ни в ЕС приказвах, че няма за кога и влизаме в разпадащ се съюз, ама минаха толкова години и преди да се разпадне това чудо адово, първо нас ще смели в търбуха си. В този смисъл "краят" може и ще продължи десетилетия. А човешкият живот е кратък, през това време ще унищожат духом и физически цели поколения. 

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7520
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15684 -: Май 01, 2024, 15:04:35 »
Няма да е никак дълго. Събитията в света вече стават равноускорително.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15685 -: Май 01, 2024, 15:46:53 »
2050 всичко ще е до такава степен приключило, че няма и да помним да е било. А, и ще има миниледников период вече.
Зорът е до 2030. Неслучайно му викат на 2020-2029 WOW-ing 20-ies.
По сведения 2024 е най-шашава, може и 2025 да засегне. Демек, баш сега сме на топа на устата. +- не остана, как викат уволняващите се.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 307
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15686 -: Май 01, 2024, 19:50:27 »
Искрено се надявам да сте прави.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15687 -: Май 01, 2024, 21:00:24 »
Почти едночасово интервю на Катинчарова с Боян Чуков: https://www.youtube.com/watch?v=638uGPcBD5w

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11270
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15688 -: Май 01, 2024, 21:26:46 »
Quote (selected)
2050 всичко ще е до такава степен приключило, че няма и да помним да е било.
Аз залагам на 2070!
Щото едва ли ще го има ня...форумчето дотогава.
 :popcorn:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 307
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15689 -: Май 01, 2024, 22:15:34 »
Quote (selected)
2050 всичко ще е до такава степен приключило, че няма и да помним да е било.
Аз залагам на 2070!
Щото едва ли ще го има ня...форумчето дотогава.
 :popcorn:
Ти пък! На мен и 2050 ми е достатъчно далече, а 2070 сякаш е нереална  :)))
И да го няма форумът и някои от нас, що пречи да го спретнем в някой друг свят?
Който дойде последен, да каже кое как е, тогава ще се отчитат и залозите   :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11270
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15690 -: Май 01, 2024, 22:25:37 »
2050 е постижима мечта за някои от вас, Денеб.
Затова залагам на по сигурното - 2070.
Кой ли ще остане да каже тогава - тая (тоя) пък, кви глупости са писали.
 ;)
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15691 -: Май 01, 2024, 22:42:42 »
Quote (selected)
Димитър Манолов: Статистически българинът живее по-добре отколкото преди 20 години
...
Статистически българинът живее по-добре, но ако го питате самия него – не е по-добре. Имаме в себе си наслоен негативизъм и склонност към самоподценяване. Това коментира в ефира на Нова телевизия Димитър Манолов, президент на КТ „Подкрепа”.
https://epicenter.bg/article/Dimitar-Manolov--Statisticheski-balgarinat-zhivee-po-dobre/348520/2/0
С такива синдикати и такива "леви" не ни трябват други врагове.

Quote (selected)
В старата пленарна зала БСП събра социалисти, за да обявят обединената лява Алтернатива.

На покана се отзоваха партия "Мир", "Целокупна България", "Движение за социален хуманизъм", политически клуб "Екогласност," и 15 неправителствени и граждански движения за  "широко ляво обединение".
https://epicenter.bg/article/sreshtata-bsp/348467/2/0
Двайсетина леви около БСП, двайсетина около "Левицата".
Старото СДС подсмърча жално в ъгъла, даже те не успяха да се нацепят на толкова люспи.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15692 -: Май 01, 2024, 22:48:38 »
2050 дотолкова ще са се променили нещата и ще е оттекло всичко, ще живеем в различни реалности и даже няма да си спомняме. Така казва един от звездите ми го говорят, ама те имат много странно чувство за хумор. Щото един друг пък на въпрос на човек дали ще види това, за което му говори, каза - Да, ще го видиш...е, може да не си в това тяло, но със сигурност ще го видиш.
Та и тоз с 2050, де няма да си спомняме... Той направи няколко предсказания, де се сбъднаха, обаче. Едното е за войната в Украина, само дето каза, че през 2019 ще избухне с голяма доза вероятност голям конфликт в това, което ние наричаме "бившия източен блок". После 2020 и 2021 спорихме що не е познал и аз доказвах с пяна на уста, че ковид, Китай, Китай е бил в този блок и т.н. И после стана тя каквато стана.

БМ каза миналата година, че 2024 ще е най-турбулентната, а 2025 ще почне начисто, обаче после каза, че може да се отнесе и в 2025. Така че БМ очаква да си изплисква легенът още към година и после да почнат да затихват вълните. Значи до година кой жив ще види.
Пък Крион каза, че вече е сигурно, че новата цивилизация ще избухне в Африка. Не че старата ще бъде унищожена, ми както САЩ навремето са направили държава, която избуяла, така сега ще е в Африка. И то, ако идва миниледникова, нищо чудно...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11270
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15693 -: Май 01, 2024, 23:16:39 »
Quote (selected)
Пък Крион каза,
Пък Жузепе каза, да се откажеш от това вино, дето  си го купуваш досега, Кайле.
Земи пробвай нещо друго, понякога пък помага.
 :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9700
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15694 -: Май 02, 2024, 00:14:25 »
Пък ти живееш извън времето и пространството и между едното лягане и другото.
Блазя ти.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7520
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15695 -: Май 02, 2024, 08:45:11 »
Цитат на: kаily
Пък Крион каза, че вече е сигурно, че новата цивилизация ще избухне в Африка.

Новая Африканская цивилизация имени Вагнера  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15697 -: Май 02, 2024, 20:13:27 »
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15698 -: Май 02, 2024, 21:26:51 »
Кога съм твърдял подобно нещо? Уважавам го, при все че не съм съгласен на 100% с него.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15699 -: Май 02, 2024, 21:33:12 »
Може да бъркам, но веднъж го спомена, във връзка с негласуването?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15700 -: Май 02, 2024, 21:49:32 »
Не си спомням проф. Иво Христов да е агитирал за негласуване.



БСП иска пълна забрана на хазарта: https://www.youtube.com/watch?v=HX14GNkqYDQ
И "Възраждане" иска това: https://www.facebook.com/kostadin.eu/videos/25325702547078598/
Не ми е ясна позицията на ИТН по въпроса.

По принцип смятам, че за партии, които не са за пълна забрана на хазарта, не трябва да се гласува.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15701 -: Май 03, 2024, 16:52:29 »
Quote (selected)
Борисов и Караянчева оглавяват листите на ГЕРБ в по два града, ето и кои са другите водачи
https://glasove.com/novini/borisov-i-karayancheva-oglavyavat-listite-na-gerb-v-po-dva-grada-eto-i-koi-sa-drugite-vodachi
Тефлоновият шлифер реабилитира поцинкованата кофа.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15702 -: Май 03, 2024, 16:59:54 »
Quote (selected)
Bird: Документите на всички фирми и фондации на Кирил Петков са със “сглобени” подписи
https://glasove.com/novini/bird-dokumentite-na-vsichki-firmi-i-fondatsii-na-kiril-petkov-sa-sas-sglobeni-podpisi
Ленка общата беше и в министерството покрай него.
Ще бъде прелюбопитно ако се проверят документите "подписани" там от простоКиро като министър, после като минпред. :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15703 -: Май 03, 2024, 17:22:44 »
Великите фалшификатори са сложили мъжкото ЕГН на Кирил Петков Петков на мястото на женското ЕГН на Венеция Огнянова Нецова – Ангова:



(Мъжките ЕГН-та имат четна предпоследна цифра, а женските – нечетна.)

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4361
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15704 -: Май 03, 2024, 17:44:25 »

Тефлоновият шлифер реабилитира поцинкованата кофа.
Не е реабилитация, а доживотна компенсация за ПКП

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2995
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15705 -: Май 03, 2024, 18:43:38 »
Quote (selected)
Да си оптимист за България означава да си глупак или демагог. Това е умираща страна...
Това каза проф. Иво Христов, социолог и геополитически анализатор, в интервю пред БНР. И въпреки песимизма си добави: "Винаги има надежда, но както винаги съм казвал, ако има за България надежда, тя не е благодарение, а е въпреки българите, разбирайте го метафорично!"
https://glasove.com/intervyuta/prof-ivo-hristov-da-si-optimist-za-balgariya-oznachava-da-si-glupak-ili-demagog-tova-e-umirashta-strana

Гледам вкиснатия мрънкяч пак се е заел да дращи по повърхността на Очевидното и се сещам как едно време на Фройд му се наложило да си преправя цялата теория за либидото след като се сблъскал с Мазохизма. Чудя се, освен да побългарява "закона" на Парето, дали професора знае за края на тази приказка?
*********   ✹    *********


Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15707 -: Май 03, 2024, 21:19:52 »
СГЛОБКИ...

✔Първа сглобка = БКП + СДС (правителство на Димитър Попов)

✔Втора сглобка = СДС + ДПС (правителство на Филип Димитров)

✔Трета сглобка = плаващото парламентарно мнозинство на Мултигруп и Илия Павлов (правителство на Любен Беров)

✔Четвърта сглобка = НДСВ + БПС + ДПС + Новото време на Кошлуков (правителство на Симеон Сакскобургготски)

✔Пета сглобка = БСП + НДСВ + ДПС (правителство на Сергей Станишев)

✔Шеста сглобка = ГЕРБ + Синята коалиция + "Атака"+ РЗС (правителство 1 на Бойко Борисов)

✔Седма сглобка = ГЕРБ + АБВ на Георги Първанов + ДБГ на Меглена Кунева + ДСБ (правителство 2 на Бойко Борисов)

✔Осма сглобка = ГЕРБ + Атака + НФСБ + ВМРО (правителство 3 на Бойко Борисов)

✔Девета сглобка = ПП-ДБ+БСП+ИТН (правителство на Кирил Петков)

✔Десета сглобка = ПП-ДБ + ГЕРБ (правителство на Николай Денков)

ЕДИНАДЕСЕТА СГЛОБКА?

Сега вместо да се обсъждат партийни програми, концепции и списък с мерки за управление се обсъжда като най-важното кои личности ще водят канидатдепутатските листи - кои първи политици ще размахват гегите над стадата човекоовце.

Григор Лилов
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15708 -: Май 03, 2024, 21:44:57 »
Григор Лилов

И какво се възмущава Григор Лилов? От Освобождението насам България е управлявана само от коалиции. Скрити и явни. Дори при соца БКП управляваше с БЗНС. В България не може да има еднопартийно управление.
И какви програми да се обсъждат, след като "програмите" на всички партии са членство в ЕС и НАТО, пазарна икономика и "подпомагане" на малък и среден бизнес? Дори Възраждане не възразяват срещу членството в ЕС. Една марка лъчи.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15709 -: Май 04, 2024, 11:32:50 »
Благодатният огън ще пристига довечера в Русе.
От Румъния.
Пак добре че не идва от Украйна да е един такъв истински.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2200
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15710 -: Май 04, 2024, 12:21:55 »
И какви програми да се обсъждат, след като "програмите" на всички партии са членство в ЕС и НАТО, пазарна икономика и "подпомагане" на малък и среден бизнес?
. На трапезата на император Марк Нерва (30-98 г.) разговорът се завъртял за един много известен  злодей при двора на Домициан*. Всеки гост знаел и разказвал някакъв случай с негово участие. Най-сетне императорът се провикнал:
- Някой може ли да предположи къде би се намирал този мерзавец, ако беше още жив?
- Вероятно би седял заедно с нас на трапезата, - осмелил се да отвърне един от гостите.
Императорът замълчал.
-------------------
* Домициан управлява Римската империя от 81 до 96 година, след убийството на когото на престола се възкачва Нерва.

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2200
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15711 -: Май 04, 2024, 19:38:10 »
Quote (selected)
Изнасилвания и намушквания ежедневно - новата реалност в Европа
https://tribune.bg/bg/mneniq/iznasilvaniya-i-namushkvaniya-/
...В момента в Амстердам живеят 56% мигранти. Хага – 58% мигранти. Ротердам, почти 60 % мигранти. И, разбира се, повечето от тези имигранти идват от нехристиянски, незападни, африкански и близкоизточни страни. Заключението е, че в повечето от нашите градове нидерландското население вече е по-многобройно.
Но нека погледнем нататък. Лондон, 54% мигранти. Отново заключение, местното население е по-малобройно.
Брюксел, “шокиращо”, 70% мигранти.
Това си струва да се прочете и по възможност осмисли.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15712 -: Май 05, 2024, 19:24:08 »
Дори Възраждане не възразяват срещу членството в ЕС.
Не е точно така. Те искат предоговаряне на условията за членство и в случай на отказ (какъвто според мен вероятно ще последва) – референдум за излизане от ЕС.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15713 -: Май 05, 2024, 19:26:53 »
Quote (selected)
Заключението е, че в повечето от нашите градове нидерландското население вече е по-многобройно.
Имат грешка. Последната дума трябва да бъде "по-малобройно".

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15714 -: Май 05, 2024, 19:30:10 »
"Новата" телевизия (искам си старата!) пак е сгафила:


Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23928
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15715 -: Май 05, 2024, 19:30:33 »
Няма такова нещо като предоговаряне на условията за членство.
Те са еднакви за всички, можем да искаме само частично членство - те такава гарга няма.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2200
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15716 -: Май 05, 2024, 20:10:39 »
Quote (selected)
Заключението е, че в повечето от нашите градове нидерландското население вече е по-многобройно.
Имат грешка. Последната дума трябва да бъде "по-малобройно".
Точво така. Забелязах го, но грешката е толкова очевадна, че не пожелах да изменям цитата.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9069
    • Профил
    • Личен сайт
Re: И сега? …
« Отговор #15717 -: Май 05, 2024, 20:15:02 »
Quote (selected)
Няма такова нещо като предоговаряне на условията за членство. Те са еднакви за всички, можем да искаме само частично членство - те такава гарга няма.
Като правен невежа не съм наясно, но интуитивно подозирам, че няма да ни разрешат нищо да предоговорим, затова референдум за излизане! А имайки предвид, че от 35 години няма ни един успешен референдум, такъв може да има само след завземане на властта. По принцип този, който е на власт, може да направи всичко, което не противоречи на физичните закони. Ако някой от правните закони, дори основният, пречи, може да се промени. (Тези закони са най-променливите величини.)
« Последна редакция: Май 05, 2024, 20:34:01 от lucho »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8114
    • Профил
Re: И сега? …
« Отговор #15718 -: Май 05, 2024, 20:28:43 »
Няма такова нещо като предоговаряне на условията за членство.
Те са еднакви за всички, можем да искаме само частично членство - те такава гарга няма.
Не е баш тъй :smokin:
Например ирланците когато требеше да се подписва тоя новия педерски договор направиха референдум и казаха НЕ.
Та сичкото гейропец им прави салтанати, насипа капа евра, договаря специални отстъпки ..... та правителството им да кандиса.
Ингилизите докато бяха в "съюза" имаха специална предотговорена клауза и плащаха редуцирана вноска. Това Тачър го предоговори.
А кажи чи размера на вноската не е в самият фундамент
И т.н.  :smokin: