Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 01:57:11

Автор Тема: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова  (Прочетена 20406 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #60 -: Декември 26, 2018, 16:12:18 »
Без да съм юрист само ще вмъкна.
Когато съдът осъди някого се публикува наказанието и инициалите на осъденият.
Това във връзка с някаква евродиректива.
Как се вписва в тя картинка МВР пикчърс не знам, но ще ядем дървото санкциите ще си ги платим заради малоумните герберасти.
Юнкер може да го забаламосаме след няколко ишиаса на гладно и да смекчи доклада, но юристите от Европа не се съгласиха.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #61 -: Декември 26, 2018, 16:20:01 »
Quote (selected)
че едва ли двете дами са безгрешни - може да са направили някоя дребна пакост съзнателно, може да са подведени (не вервам да имат опита и знанията да могат да оценят от правна гледна точка всяко свое действие)...

Да не изключваме и най-фантастичния вариант - че се намират понякога и честни хора, особено случайни навлеци в системата, които, като видят заметени престъпления с имоти - (Петрова спомена за 14 апартамента и земи на военното министерство), се обръщат към прокуратурата и тя изненадващо (е, не толкова, ако си гледал достатъчно филми за мафията) ги изненадва с обвинение. 

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #62 -: Декември 26, 2018, 16:26:58 »
Да не изключваме и най-фантастичния вариант - че се намират понякога и честни хора, особено случайни навлеци в системата, които, като видят заметени престъпления с имоти - (Петрова спомена за 14 апартамента и земи на военното министерство), се обръщат към прокуратурата и тя изненадващо ... ги изненадва с обвинение.

Ми, значи пак стигаме до правораздавателната система!!!  :pissed-891:

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #63 -: Декември 26, 2018, 16:44:29 »
Да не изключваме и най-фантастичния вариант - че се намират понякога и честни хора, особено случайни навлеци в системата, които, като видят заметени престъпления с имоти - (Петрова спомена за 14 апартамента и земи на военното министерство), се обръщат към прокуратурата и тя изненадващо ... ги изненадва с обвинение.

нищо не твърдя по отношение на двете жени. съвсем не искам да ги очерням. това - най-малко. но скромните ми познания за живота на територията не изключват да са се случили и двете неща - да са допуснали грешки и да са се обърнали към прокуратурата.
и още, историята с апартаментите може да е поводът за действията срещу тях. но основната причина е назиданието, чини ми се.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #64 -: Декември 26, 2018, 17:08:06 »
но основната причина е назиданието, чини ми се.
Начи, ЕСПЧ в Страсбург не ни мърда …  :too_happy-1067:

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #65 -: Декември 26, 2018, 17:36:30 »
няма да ни е за сИфтЬе. :t2412:

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #66 -: Декември 26, 2018, 17:37:45 »
Quote (selected)
Съвсем вярно - по-безопасно е да проявиш конформизъм.
Какво му е неконформисткото да подкрепяш недоказани обвинения към някого, водещи до абсурдни репресии?
Неконформистко поведение в този, а и ред други, подобни случаи, би било да се въздържаш от издаване на присъда - осъдителна или оправдателна - и да изчакаш решението на съда.

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #67 -: Декември 26, 2018, 17:53:55 »
.... аз съм расла при социализма, обаче въпреки легендите за тогавашното мракобесие, не са ни свиквали да гледаме оковани жени по медиите в България. И смразяващи новини, че за наказание за престъплението, което още не е доказано, са спрели на едната ин витро процедурата и няма да я пуснат и да се лекува.
 
Това, мила, е един от тъпизмите, за които няма нужда от аргументация, както хленчи чоко.
Според теб излиза, че щом нещо не са ни го показвали по телевизора, значи не го е имало. Щото тогава медиигте бяха едни такива къде къде по-обективни и информативни от днешните, нали ?
Смях.
(джиджи - емотиконът от теб).

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #68 -: Декември 26, 2018, 17:54:32 »
Авторът на 'Конформистът' Моравия би се изненадал от твоето разбиране за конформизъм- антиконформизъм, защото доколкото не сме дигнали бунтове, точно това правим - мълчим си предпазливо, в знак на съгласие, като неговия герой. 
« Последна редакция: Декември 26, 2018, 18:04:34 от Banshee »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #69 -: Декември 26, 2018, 17:59:16 »
Quote (selected)
Според теб излиза, че щом нещо не са ни го показвали по телевизора, значи не го е имало.
Кажи са, според мен или според теб така излиза? :nuts: Казвам, че не са се хвалили с оковани затворници в онзи отрязък от време, на който аз бях свидетел, а пък тълкуванията са от тебе.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23673
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #70 -: Декември 26, 2018, 17:59:36 »
В едни по-смутни времена щяхме да говорим за колаборационизъм с престъпна власт, но ние си говорим за конформизъм..
А народен съд да ги.....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #71 -: Декември 26, 2018, 18:04:26 »
Quote (selected)
Начи, ЕСПЧ в Страсбург не ни мърда
Доста се злоупотребява и със Страсбург. Там се ходи, ако родните съдилища не са произнесли удовлетворяваща присъда. Ако Иванчева бъде оправдана, за месеците задържане и българските съдилища би трябвало да присъдят обезщетение. За зрелищно задържане на оправдан впоследствие, последната присъда беше за обезщетение 109 000 лева ако не се лъжа. Ако обаче бъде призната за виновна, не е ясно в Страсбург за какво ще правораздават. За условия на обитаване, както беше споменато по-горе, поне половин България ще трябва да бъде обезщетявана доста  по-сериозно от бившата кметица.

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #72 -: Декември 26, 2018, 18:13:52 »
Авторът на 'Конформистът' Моравия би се изненадал от твоето разбиране за конформизъм- антиконформизъм, защото доколкото не сме дигнали бунтове, точно това правим - мълчим си предпазливо, в знак на съгласие, като неговия герой.
Бунт ? За какво и срещу кого ? Заради едни заподозрени в корупция жени ?
Добре де, ти лично, като неконформист по Моравиа, защо не си на барикадите ?

Сериозно. Конформизмът съвсем не означава непременно съгласие с властите. Конформизъм означава също така и съгласие с тълпата, както виждам аз случая. И според мен това е по-лошият вариант.
Пък ти както искаш.

За медиите по онова време  -  ако единствената цел на изказването ти е била да ни информираш, че тогава действията на милиция и прокуратура, нито вътрешната архитектура на следствения арест не ги показваха по телевизора - да, съгласен съм. Но не разбирам защо си споменала тази тривиа ? Може би ти харесва идеята да се върнеш във времената, когато единствената информация беше за високите добиви от царевичните ниви в Долно Уйно ?

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #73 -: Декември 26, 2018, 18:24:04 »
Кайли се разбира с другопланетна раса, а ние нещо трудно се разбираме с тебе. :)
Не е ли по-близко до ума обяснението, че го споменавам, за да подчертая, че нямаме оправданието, че сме отраснали с пропаганда с оковани хора и публични екзекуции, за да ни се вижда нещо естествено сега.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #74 -: Декември 26, 2018, 18:28:51 »
И къде видя да се хваля, че не съм конформист? Всички сме, но в различни степени.

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #75 -: Декември 26, 2018, 18:41:33 »
Кайли се разбира с другопланетна раса, а ние нещо трудно се разбираме с тебе. :)
Не е ли по-близко до ума обяснението, че го споменавам, за да подчертая, че нямаме оправданието, че сме отраснали с пропаганда с оковани хора и публични екзекуции, за да ни се вижда нещо естествено сега.
Не е. Много далечна асоциация.
Quote (selected)
И къде видя да се хваля, че не съм конформист?
Между редовете на коментарите ти.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #76 -: Декември 26, 2018, 19:05:20 »
Смях.
(джиджи - емотиконът от теб).
Немаш проблем. Никъф!  :b0205: Въпреки че не е смешно.  :t2412:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #77 -: Декември 26, 2018, 19:10:31 »
Quote (selected)
Начи, ЕСПЧ в Страсбург не ни мърда
Доста се злоупотребява и със Страсбург.

Ми, самата майка на Иванчева се закани. Гледах я по телевизора!  :sad-3295:

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4337
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #78 -: Декември 26, 2018, 22:18:11 »
Общото съм го написала най-отдолу. Ако не си в състояние да видиш гората, значи нямаш холистично мислене. И се вкопчваш в дърветата.
Специално за теб - това е зле, ама 99,99% от нещата, свързани със съд и прокуратура са зле.  Защо отделяте 99,99% от вниманието си на един конкретен случай и напълно игнорирате всички останали? Освен ако не виждате само онова, което четете по медиите. Което означава, че сте на 100% манипулируеми.
Понеже се си постарала да отговориш специално за мен, ето ти - Специално за теб:
Понеже тук, в тази рубрика коментираме случая "Иванчева", затова коментирам случая "Иванчева".
Този отговор устройва ли те?
Не те!?!
 Да продължа тогава:

Когато коментирахме действията на прокуратурата по случая "Цвък многдомник", действия, които оневиниха наглия рушветчия, аз коментирах тях.

Когато коментирахме действията на правосъдната система по случаите "Арабаджиеви" и "Баневи", аз коментирах случаите Арабаджиеви и Баневи.

Когато коментирахме бездействието на прокуратурата по случая Мишо Бирата /Бог да го прости!/ и думите на премиера , отправени към шефа на митниците Ваньо Танов /Бог да го прости!/ , аз коментирах бездействието на прокуратурата.

Когато коментирахме начина, по който се въздейства върху Гриша Ганчев /чрез арест на невинния му син/ да се раздели с няколко свои ВЕЦа, аз коментирах това "законово" въздействие.

Когато прокуратурата заповяда на баретите да атакуват офисите на КТБ и с това заложиха началото на края и, аз коментирах заповедта на прокуратурата.

Когато градският прокурор с барети арестува ексминистър Н. Цонев /Ти си абсолютен престъпник!/ , аз коментирах това престъпно прокурорско деяние, което струваше на мен и на теб 100 хил. евро.


Да продължавам ли?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #79 -: Декември 27, 2018, 00:58:05 »
Брех, извънземният учител на Кайли май ще излезе с пъпешовидна глава  :blurry_drunk-2127:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #80 -: Януари 08, 2019, 15:16:58 »
не ми се отваря нова тема, но това заглавие:
Quote (selected)
СРС-тата срещу Иванчева: "Не искам децата в центъра" става "Не искам 10%"
ми напомня вица за айшето и гастрита.

медиапул и те са се изхитрили да не позволяват копиране. статията - цък

а вица за айшето:
Quote (selected)
Айшето отишла на лекар с болки в корема. Прегледал я човекът и поставил диагноза: - Гастрит на нервна почва.
Прибрала се тя у дома и Манго от вратата я пита:
- Какво ти е ма, Айше?
- Какво ми е, какво ми е... Аз като ти викам: Недей на камъниту, ти - на камъниту. И сега - ГЪЗ ТРИТ НА НЕРАВНА ПОЧВА!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #81 -: Януари 08, 2019, 16:56:11 »
и още нещо, сега забелязах кой е авторът в медиапул - самуил димитров май се е преместил. първата му статия в медиапул е от 20.12.2018, а последната в "сега" е също оттогава - цък, цък

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #82 -: Януари 08, 2019, 21:56:57 »
Самуил Димитров си седи в списъка с журналисти на в. Сега. Сигурно е драснал нещо за Медиапул за някой допълнителен хонорар.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #83 -: Януари 09, 2019, 12:02:37 »
седи си, ама от 20.12.2018 не е писал нищо в "сега". що си мислиш, че този списък се актуализира ежедневно?


Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #85 -: Януари 22, 2019, 14:00:11 »
...
Сериозно. Конформизмът съвсем не означава непременно съгласие с властите. Конформизъм означава също така и съгласие с тълпата, както виждам аз случая. И според мен това е по-лошият вариант.
.....
много интересен разговор, може ли да се намеся, че да го объркам  8)
абсолютно прав си Minderbinder в горното твърдение, дори не бях се замисляла върху този аспект на конформизма
подкрепям напълно, че тълпата ,както я наричаш, има голяма роля тук
напомня ми за Антигона тази история, когато тя  погреба брат си, Креон, който й е вуйчо, остана без избор, защото тълпата очакваше тя бъде наказана, тя беше и се случи това, което знаете
ако тълпата не беше определила този избор на владетеля, историята щеше да бъде друга, но това е трагедия и който трябва да умре, умира...
тук обаче нека помислим, кой формира мнението на тълпата в случая на Иванчева, кой развеждаше двете жени оковани, кой ги държа половин ден в центъра пред очите на цяла София и най-вече защо?
ако е акт за назидание, е трагична грешка, младите жени станаха национални героини и ще бъдат съдени като такива
владетелят е оставен без избор пак, поради глупостта си може би
може да е има и други причини, но аз съм последовател на Окам 8)

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2583
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #86 -: Януари 22, 2019, 15:09:58 »
Новият линк на Банши е интереснен. Излиза, както и се предполагаше, че цялата тази дандания с Иванчева и другата жена, си е много, ама много нескопосана провокация и акция за отмъщение. И преди време бе ясно, че няма нищо да излезе от постановката, но сега е направо ясно, че Европейският съд ще разкове тази кочина...
 :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #87 -: Януари 22, 2019, 15:16:49 »
аз продължавам да се изумявам от тоталното безхаберие и некадърност. тоз ваклия трябва да е абсолютен кретен, за да не може да наизусти 5-6 изречения и да ги повтаря като латерна.

баси долнопробното... нещо /щях да пиша предствление, ама то и това не е/.

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #88 -: Януари 22, 2019, 16:44:03 »
...
Сериозно. Конформизмът съвсем не означава непременно съгласие с властите. Конформизъм означава също така и съгласие с тълпата, както виждам аз случая. И според мен това е по-лошият вариант.
.....
много интересен разговор, може ли да се намеся, че да го объркам  8)
абсолютно прав си Minderbinder в горното твърдение, дори не бях се замисляла върху този аспект на конформизма
подкрепям напълно, че тълпата ,както я наричаш, има голяма роля тук
напомня ми за Антигона тази история, когато тя  погреба брат си, Креон, който й е вуйчо, остана без избор, защото тълпата очакваше тя бъде наказана, тя беше и се случи това, което знаете
ако тълпата не беше определила този избор на владетеля, историята щеше да бъде друга, но това е трагедия и който трябва да умре, умира...
тук обаче нека помислим, кой формира мнението на тълпата в случая на Иванчева, кой развеждаше двете жени оковани, кой ги държа половин ден в центъра пред очите на цяла София и най-вече защо?
ако е акт за назидание, е трагична грешка, младите жени станаха национални героини и ще бъдат съдени като такива
владетелят е оставен без избор пак, поради глупостта си може би
може да е има и други причини, но аз съм последовател на Окам 8)
Според мен мнението на демоса в този случай (както и в повечето други)  го формира медийното представяне. А защо медийното представяне бе такова - не знам.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #89 -: Януари 22, 2019, 17:16:23 »
Ама гръцкият хор (демосът, тълпата, common сенсът :D) викаха на Антигона, че е права, но ще си изпати за това. И на Креон, че не е прав и също ще си изпати за това, както и стана.
А в случая защо ни изманипулираха креоните от властта, чрез собствените си медии, да им видим накадърните манипулации в правораздаването?

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #90 -: Януари 22, 2019, 17:33:08 »
А в случая защо ни изманипулираха креоните от властта, чрез собствените си медии, да им видим накадърните манипулации в правораздаването?
Aberratio ictus. Мисля, че с двете дами беше прикрито нещо по-едро. Отвличане на вниманието на демоса, щото нещо далеч по-важно е трябвало да мине незабелязано. Само дето в сегашната информационна среда това става все по-трудна работа.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #91 -: Януари 22, 2019, 17:57:14 »
А, не са били дребни неприятностите, които са им създали с този референдум в Младост и със сигналите за разкрити далавери с имоти, които са изпратили на прокуратурата.
Но защо толкова небрежно скалъпено обвинение, аз си го обяснявам точно с неуважението им към обществото, като към тълпа от мълчащи агнета по подразбиране.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #92 -: Януари 22, 2019, 18:07:38 »
Но защо толкова небрежно скалъпено обвинение, аз си го обяснявам точно с неуважението им към обществото, като към тълпа от мълчащи агнета по подразбиране.
аз пък почвам да си мисля, че просто толко си могат. некадърността си е некадърност на какъвто и пост да я сложиш.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #93 -: Януари 22, 2019, 18:23:52 »
Ама гръцкият хор (демосът, тълпата, common сенсът :D) викаха на Антигона, че е права, но ще си изпати за това. ...
тук малко се отклонихме, ама е готин паралел
всъщност, когато Креон обясни на Демоса, че от безначалието няма нищо по-ужасно, то съсипва държавата и войската, само покорността на народа ги съхранява, Демосът му рече
Ако ума ни старост не е взела,
то струват ни се твоите думи прави.

обаче има една драма "Антигона" от Жан Ануи, доскоро я играеха в Театър София, но май вече не - ако има къде да я гледаш или прочетеш, страхотен текст, ти ще го оцениш, много точно отразяване на драмата на Креон, защото на неговите рамене натежаха всички решения и последствията им

работата е там обаче, че тези дето дрънкат окови напоследък, дори Minderbinder  да е прав,че е въпрос на медийно отразяване, не се съобразяват с това,че всички сме чели Антигона, тя е положителният герой :smokin:
« Последна редакция: Януари 22, 2019, 18:31:52 от Lillian »

Пешо

  • Гост
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #94 -: Януари 22, 2019, 20:18:31 »
Ама гръцкият хор (демосът, тълпата, common сенсът :D) викаха на Антигона, че е права, но ще си изпати за това. И на Креон, че не е прав и също ще си изпати за това, както и стана.
А в случая защо ни изманипулираха креоните от властта, чрез собствените си медии, да им видим накадърните манипулации в правораздаването?
Гръцкият хор не е глас на демоса, а на автора.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #95 -: Януари 22, 2019, 21:15:13 »
Quote (selected)
Гръцкият хор не е глас на демоса, а на автора.

Виждам , че предпочиташ да си говорим за гръцка драматургия, не за линка за Ваклинчо? 
Да, глас на автора също, но и демос, здрав разум, общоприето, дори мнението на боговете, въобще - vox populi по-късно.
Между другото, не съм настоявала да използваш думата "демос" като заместител на всичките и синоними, действай свободно, според контекста. :)


Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #96 -: Януари 22, 2019, 21:18:39 »
:) Музикален поздрав онтопик:
Common People

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Интервюто на Сашо Диков с Иванчева и Петрова
« Отговор #98 -: Януари 22, 2019, 21:49:53 »
:) Музикален поздрав онтопик:
Common People

...както и музикален поздрав офтопик - So cold the night

тва така бих гледал как поп ангелов го танцува...или льо пендьоара на цеко  :aplause:
« Последна редакция: Януари 22, 2019, 21:54:42 от SgtTroy »