Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 10:20:45

Автор Тема: Президентът със своя външна политика  (Прочетена 14050 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #60 -: Февруари 11, 2019, 11:47:40 »
Quote (selected)
Водещ критерий при подбора им ще бъде да не са свързани с БСП.

Само от любопитство ще ти задам на теб един въпрос (за журналята от Стандарт всичко ми е ясно) - как ще бъде доказано горното за определени интелектуалци и/или експерти!? Наистина, ти как мислиш, че ще стане това? :nuts:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #61 -: Февруари 11, 2019, 11:57:21 »
Quote (selected)
    Водещ критерий при подбора им ще бъде да не са свързани с БСП.
Това ми хареса!
Германия в последно време се старае да се освободи от краварската хватка и като че ли е нацелила ваксата - участвай в гласуването на санкции към Русия / и тъй и тъй ще се приемат/, говори за евроатлантическа солидарност /кво му плащаш, след като не си увеличаваш военния бюджет/ и т.н. и в същото време си прави това, което е изгодно за страната ти /строй си СП2/ и т.н.
Радев и той май бързо се научи на същото.
Какво значи "свързани"? Точно нищо! Може би да не са членове? Че колко му е ако са и ако ще влизат в този съвет да си замразят/прекратят членството/? Досущ като изборните длъжности изискващи да няма конфликт на интереси и предизвикващи кво? Да си прехвърлиш фирмата на бабалъка!
Почти съм уверен, че е такъв случая с този анонс! А от друга страна, каква радост предизвиква в матряла, а?
Сетне, ако има недоволни, че не било съвсем тъй - да се оплакват на арменския поп. А на него, на попа, и тъй и тъй винаги ще се намират оплакващи се.
Майната им!
Правилно Радев!
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 11:59:19 от Mr. Blue »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #62 -: Февруари 11, 2019, 12:03:00 »
Quote (selected)
Почти съм уверен, че е такъв случая с този анонс!

Аз пък съм сигурна, че това не е анонс на Радев, а на журналята от Стандарт (възможно е да е казал партийно необвързани експерти, което автоматично да се е превърнало в "да нямат връзка с БСП"). Той не би могъл да си го позволи, дори и да иска  да приобщи част от жълтопаветниците за повече представителност - не си струва да загуби базата си. Така че, колкото и да е неприятно на умнокрасивите, да се отъркат у властта покрай президента - няма да стане. Ако последният държи да си остане президент никога няма да ги завъди покрай себе си. То не е трудно да се види туй просто нещо, но меракът да управляваме и да се пънем че нещо зависи от нас е голям.... :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #63 -: Февруари 11, 2019, 12:23:08 »
Аз съгласен, Асол!
Ако джурналята са си го обяснили така - още по добре! Кьорав карти не играе! Но дори и точно това да е казал, възторга е за сметка на измамените /самоизмамилите се/ камилчета, свикнали да чуват точно това, което им се иска.
Виж за подбора на този съвет, непеошки ще видят участие през крив макарон. Достатъчно му бе на Радев един служебен кабинет изпълнен с правилни джендъри и тук-там читав човек. Хич, ама хич не ми изглежда на наивник на средна възраст, за да си позволи второ настъпване на мотиката.
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 12:27:19 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #64 -: Февруари 11, 2019, 12:29:55 »
Quote (selected)
Водещ критерий при подбора им ще бъде да не са свързани с БСП.

Само от любопитство ще ти задам на теб един въпрос (за журналята от Стандарт всичко ми е ясно) - как ще бъде доказано горното за определени интелектуалци и/или експерти!? Наистина, ти как мислиш, че ще стане това? :nuts:

Ми, ако има внисане на подобно искане, най–вероятно ше започне щателна проверка, която ше замъгли сичко останало, дето се случва в милата ни рОдина, и ше се дигне шум до небето. Щото щом на теб ти е хрумнало, нема как да не хрумне и на други.  :cool-1084:

Но тук не става въпрос за некъф избор, а за посочване на отделни лица от самия президент.
А и родината ни е толкоз малка, че сички си знаемЕ и кътните зъби.  :ive_got_it-1379:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #65 -: Февруари 11, 2019, 12:38:23 »
Джиджи, знам как се прави проверка за достъп до класифицирана информация, например. Зададох ти простия въпрос - как ще докажеш, че даден интелектуалец/експерт няма връзки/не симпатизира на БСП - това първо. Второ - Румен Радев няма да се простреля в главата по начина, който си описала. Това е толкова глупаво и наивно, че  дори Цецо няма да го направи... :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #66 -: Февруари 11, 2019, 12:40:53 »
Хи, хи, интересно ми е да разиграем пиеската НПО против други, за един Андрей Пантев. Например.Произволно избирам. И да приемем термина "свързан", като изречен от Радев.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #67 -: Февруари 11, 2019, 12:43:21 »
Аз пък съм сигурна, че това не е анонс на Радев, а на журналята от Стандарт (възможно е да е казал партийно необвързани експерти, което автоматично да се е превърнало в "да нямат връзка с БСП").
то като видиш кой е в началото на статията и няма кво да ровиш. отделно, че това са го казали "приближени", сиреч слухове отвсякъде. ето какво има на сайта им /цък/:
Quote (selected)
Министри на повикване избира президентът Румен Радев. Обявеният от него Съвет за стратегическо развитие, който трябва до дни да бъде създаден с указ на държавния глава, ще е готов екип за служебен кабинет, ако се наложат предсрочни избори. Очаква се в съвета да влязат интелектуалци, експерти, останали досега встрани от политиката, българи от Брюксел и офицери от запаса. Водещ критерий при подбора им ще бъде да не са свързани с БСП, съобщиха приближени до Радев

Съветът ще е правителство в сянка, коментира за "Стандарт" един от бащите на СДС - Александър Йорданов. Според социолози с новата структура държавният глава влиза в политическото прегрупиране за двойните избори тази година. Размяна на ролите вече се наблюдава при основните политически играчи - Бойко Борисов и Корнелия Нинова.

Копирано от standartnews.com

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #68 -: Февруари 11, 2019, 12:48:34 »
Джиджи, знам как се прави проверка за достъп до класифицирана информация, например. Зададох ти простия въпрос - как ще докажеш, че даден интелектуалец/експерт няма връзки/не симпатизира на БСП - това първо. Второ - Румен Радев няма да се простреля в главата по начина, който си описала. Това е толкова глупаво и наивно, че  дори Цецо няма да го направи... 

Вече писах, че няма да се доказва нищо, щото подборът ще става от самия президент. И избор няма да има.

А тва "да не симпатизира на БСП" е изключително важно за такива като мен, благодарение И на които беше избран самият президент.

Така че, г–н президентът знае много добре какво прави.  :way_to_go-1308:

А ти не се кахъри чак толкоз за него.  :b0315:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #69 -: Февруари 11, 2019, 12:58:51 »
Quote (selected)
А тва "да не симпатизира на БСП" е изключително важно за такива като мен, благодарение И на които беше избран самият президент.

За него със сигурност е по-важно, щото не е луд да се лиши от един милион гласа заради 30 000 (които не решихте абсолютно нищо), ако ме разбираш.  И, да, един Пантев е далеч по-ценен от един Радан Кънев, например  :nuts:

Така си и знаех, Онзи, без съмнение валчестият Александър коли и беси из президентството.  И както и си знаех, никъде не пише за връзки с БСП. Боже какво малоумие! Боже какви шарани! :D

И едно пророчество от мен. Ако едно, дори едно екземпле, закърмено от АЗБ се пласира около него - моменталически рейтингът му заминава на кино. Аз не се кахъря, ама ти като по-вътрешна в президентството вероятно знаеш това...като му гледам екипа, не мисля, че не си дават сметка за това
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 13:07:01 от Асол »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #70 -: Февруари 11, 2019, 13:32:04 »
В момента става въпрос единствено за екипа на бъдещия „Съвет за стратегическо развитие”, Асол. В който е ясно, че няма да влезе нито Пантев, нито Радан Кънев. А още по–малко и нито „едно екземпле, закърмено от АЗБ”. За това се хващам на бас!

И кво му е на екипа на Радев?! На мен и един Иво Христов ми е достатъчен.  :bigok:

Но явно на теб не е.  ;D

А сега изчезвам. По дела. Форумни, а не служебни …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #71 -: Февруари 11, 2019, 13:40:26 »
Quote (selected)
По дела. Форумни, а не служебни …
Ц,ц,ц...приемен час имаш ли вече Джиджи?
 :faint-2220:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Пешо

  • Гост
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #72 -: Февруари 11, 2019, 18:25:39 »
Що така никой не коментира 'мощния' протест срещу външната политика на Президента, състоял се вчера ?
Верно, 30 човека (според някои - само 28), но все пак е показателно. Преди време бях направил нещо като прогноза, че Герб ще започне по-сериозна кампания за дискредитиране на Радев и вчерашното ми се струва да е елемент от нея.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #73 -: Февруари 11, 2019, 18:28:12 »
какво като е бил първенец на випуска? задължен ли е бил да стане член на бкп или не? колко още примера ти трябват?

Ами не, но най-вероятно нямаше да е първенец на випуска. Май това се опитва да ти намекне бачо Кольо.
да, ама това не е вярно. по-натам като безпартиен може да расте по-бавно в службата, или да стигне горна граница, която не може да премине без членство в бкп, но за военно училище - не.

тва е все едно да твърдиш, че всички първенци на випуска на меи-софия, специалност атомна енергетика, е трябвало да са членове на бкп, иначе нямало да бъдат първенци.

Нерде МЕИ, нерде ВНВАУ.
the lamers club honourable member …

Пешо

  • Гост
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #74 -: Февруари 11, 2019, 18:31:36 »
Quote (selected)
Нерде МЕИ, нерде ВНВАУ.
Явно съм изпуснал нещо - Радев да не е учил за артилерист ?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Президентът със своя външна политика
« Отговор #75 -: Февруари 11, 2019, 18:49:38 »
Quote (selected)
Нерде МЕИ, нерде ВНВАУ.
Явно съм изпуснал нещо - Радев да не е учил за артилерист ?

Не, „А“ означава авиационно, но грешката е моя -- ВНВВУ трябва да е.
the lamers club honourable member …