Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 04:09:35

Автор Тема: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!  (Прочетена 27946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Цацаров проверява три къщи за гости на семейството на Йончева
За разлика от други случаи, този път ВКП се самосезира светкавично и праща полицаи по морето, за да търсят доказателства
И т.н. в газетата: https://www.segabg.com/hot/cacarov-proveryava-tri-kushti-za-gosti-na-semeystvoto-na-yoncheva

И от първите постове на колегите: източника на светкавичното самосезиране:
https://pik.bg/сензационно-разследване-на-пик-семейството-на-елена-йончева-с-3-къщи-за-гости-на-морето-ус-news836262.html

Циркът започва, а щяло да е след гергьовските празници. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Те сеги Йончевица го закина! Че я фанат! За дедовия  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Чак ме засърбяха ръчичките. Един път да ида да я намеря тази жена и да й дам акъл как да ги навре в кучи гъз и втори - да поизнаизкараме поне 100 -на шебека за чудо и приказ и....с  камъне и дръве, щото свинщината им е бетер луизианските блата

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
И Биволъ ги изнесе. А Асол се кълнеше, че по таа мерка такова нещо нема как да има.
https://dfz.bivol.bg/guesthouses/?q=%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BA+%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0&fbclid=IwAR1yffaa5U49_e3V4Fn7vNhDcgzyW3NcsH7hpiRmE292xRJ7Sl5KJEfF-8E
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Чак ме засърбяха ръчичките. Един път да ида да я намеря тази жена и да й дам акъл как да ги навре в кучи гъз и втори - да поизнаизкараме поне 100 -на шебека за чудо и приказ и....с  камъне и дръве, щото свинщината им е бетер луизианските блата
Ми чеши си ги още. докато начешем нашите, дето знаят от коя страна се хваща автомата.
И после мръннн -елита на нацията отаквозен. Ми... Къв да е??
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
И Биволъ ги изнесе. А Асол се кълнеше, че по таа мерка такова нещо нема как да има.
https://dfz.bivol.bg/guesthouses/?q=%D0%9F%D0%B0%D1%80%D0%BA+%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0&fbclid=IwAR1yffaa5U49_e3V4Fn7vNhDcgzyW3NcsH7hpiRmE292xRJ7Sl5KJEfF-8E

Кайло, биволите тая база, знаеш ли откога я имат...да може всеки да си рови в нея. Имат поне още 6 бази, за друго ровене. Тези бази, Кайло, ги има и държавата - просто биволите са ти ги турили накуп да можеш да си ровиш и кръстосваш данни на спокойствие и за удобство ...за квото те интересува. В тези бази - Наредбите за кандидатстване по схемите - ги няма!!! Предполага се, че като ровиш за нещо - знаеш кво е то! Ся сфанА ли?

Да допълня и още нещо - биволите реваха срещу ДФЗ, че не е качило всички проекти финансирани през години по тези мерки (тези, които е ДФЗ е качило, биволите са си ги свалили, един от тях е този, на когото се радваш). Къщето на Манолевия, обаче, е от тази другата група - дето ги няма официално изложени. Стана ли ти по-ясно?
« Последна редакция: Април 23, 2019, 20:15:38 от Асол »

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Асол, остави я да се порадва. И без тва тия дни само мъка. Между другото, тия вили се ракламират в един куп сайтове за почивки. Ако това има значение за някои особи, де...

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Очаквам да се появят и кадри как Йончева хвърля нещо на котките пред жилището си  и я мятат и общинарите с глоби. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен zLaGaD

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил
Защо се пънете да ограмотявате люлинската герберяшка сган, не мога да се начудя? Все едно на Килията да обяснявате, какво е строителство по нормативни актове и какво е незаконно сметище.  :nuts:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Асол, остави я да се порадва. И без тва тия дни само мъка. Между другото, тия вили се ракламират в един куп сайтове за почивки. Ако това има значение за някои особи, де...

Биби, на мен ми е ясно, че това са екстременти, ама знаеш ли колко Кайли има? Да не говорим, че дори при проява на мислене на най-първично ниво, като видиш, че "разследването" е на парцала - трябва да го бутнеш гнусливо встрани

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Често се цитира тоя Биволь, пък той си е оръдие за мокри икономически и политически поръчки на соросци… Да се прочели нещо в него срещу соросци!? Няма и да прочетете!

Друго се чудя - като се каже БХК - Красимир Кънев, Иво Прокопиев, Росен Плевнелиев, Асен Генов и пр. и пр. - всички са наясно за какво става дума...

Но иначе - ма в-к "СЕГА", ма Сашо Дончев, ма Христо Комарницки, ма Биволь, ма БОЕЦ (от известно време и него пробутват като "независим" страж на евро-атлантизъмъ!), ма Лозан Панов, - аууууууууууууууу, колко голяма работа са.

Пък то няма абсолютно никаква разлика между тях - една и съща политика водят...

------
заб. за Йончева съм се изказвал, но ще потвърдя, за да няма недоразумения - отношението ми е силно отрицателно (отрицателно!)

Въобще, както сте обърнали внимание, нямам някакви симпатии към представителите на политгюбрето. С мноооооооого големи резерви съм казвал неутрална дума за Доган, Монката и пр.
« Последна редакция: Април 23, 2019, 20:34:29 от Ганий »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Често се цитира тоя Биволь, пък той си е оръдие за мокри икономически и политически поръчки на соросци… Да се прочели нещо в него срещу соросци!? Няма и да прочетете!
В Биволъ има един сайтмап. Поне от линка на "първоизточника" ПИК.
И там вероятно има някакви къщурки, а какво да има стратегически ракети ли?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
В тези бази - Наредбите за кандидатстване по схемите - ги няма!!! Предполага се, че като ровиш за нещо - знаеш кво е то!
ъхъ, сфанах
Има три къщи по тая схема и те не се ползват по предназначение.
Кви наредби, кви пет лева те гонят?
Има наредби, де забраняват къщите сигурно.
 :mooning-448:
« Последна редакция: Април 23, 2019, 22:44:45 от von Gossinger »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
уф, след герберяшката сган, ДГД всичките, писнахте ми
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
На ти мистерии:
"Без формат" - Странни места по планетата Земя
https://www.youtube.com/watch?v=35gaQwA6iVg
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Оххх, Убавци. Барем малце не се ли усещат?
 
Начи по ино време Порожанов си аресва бъдещия "съпруг" на Йончева. И решава да го цани. Ся съм суджука или кам бахура историята мълчи.
Убаво ама младежа се оказва интелигентен. Зема парите и скача в леглото на бъдещите победители.
За този проект въобще немаше да разберем, ако Боко и Цацата не беха на такъз колосален ЗОР!
Още повече че погледнах снимка. Нещо средно между бунгало и къща за гости. Явно е един от малкото случаи дето парите са ползвани по предназначение.
Нищо опщо с мутренските изпълнения на гербария.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
уф, след герберяшката сган, ДГД всичките, писнахте ми

Кво значи сме ти писнали? Позволяваш си лукса да щрапаш по терени, дето си меко казано дилетант. Ами съобразявай се с възможностите си. И, да за да не се изтропаш отново неподготвена - тук има хора, които лично ме познават и то от години :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Простете за офтопика, но кой е "герберяшката сган", че не можах да разбера, а ми стана интересно?

Пешо

  • Гост
Асол, остави я да се порадва. И без тва тия дни само мъка. Между другото, тия вили се ракламират в един куп сайтове за почивки. Ако това има значение за някои особи, де...
Понеже изпуснах началото на интригата - може ли link към някой сайт от този куп ? И кои са вилите, де.

Пешо

  • Гост

Асол, остави я да се порадва. И без тва тия дни само мъка. Между другото, тия вили се ракламират в един куп сайтове за почивки. Ако това има значение за някои особи, де...
Понеже изпуснах началото на интригата - може ли link към някой сайт от този куп ? И кои са вилите, де.

Quote (selected)
Още повече че погледнах снимка. Нещо средно между бунгало и къща за гости.
Къде ?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил

Пешо

  • Гост
http://www.zoomstudio.org/bg/projects/residential/details/velika
Благодаря. А как да разбера, че тази картинка има нещо общо с Йончева ?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Ами с Йончева няма. Даже и брак да сключи това ще е придобито преди него.
Не знам. И аз май оттатък попаднах на линка. Не ми се рови. Май в ПИК го дали или нещо такова.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
уф, след герберяшката сган, ДГД всичките, писнахте ми

Кво значи сме ти писнали? Позволяваш си лукса да щрапаш по терени, дето си меко казано дилетант. Ами съобразявай се с възможностите си. И, да за да не се изтропаш отново неподготвена - тук има хора, които лично ме познават и то от години :smokin:
Ми... не си само ти правила къщи за гости, не ми обяснявай и не се обяснявай никъде, щото единствените ти обяснения са как никой нищо не разбира освен тебе, ама ти пък инфо не подаваш, освен срещу заплащане.
Демек един голем балон и нищо повече.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
уф, след герберяшката сган, ДГД всичките, писнахте ми

Кво значи сме ти писнали? Позволяваш си лукса да щрапаш по терени, дето си меко казано дилетант. Ами съобразявай се с възможностите си. И, да за да не се изтропаш отново неподготвена - тук има хора, които лично ме познават и то от години :smokin:
Ми... не си само ти правила къщи за гости, не ми обяснявай и не се обяснявай никъде, щото единствените ти обяснения са как никой нищо не разбира освен тебе, ама ти пък инфо не подаваш, освен срещу заплащане.
Демек един голем балон и нищо повече.

Много подробни обяснение дадох оттатък за Миранда, така че да ме разбере юрист. Тук малко по-горе, ти обясних с какви бази данни разполагат биволите. Те са ги направили за удобство на хора, които разбират от материята. Таз материя не се учи по форумите, ако и такива като тебе да се чувстват длъжни винаги да вземат отношения по нея. И, не е вярно, че никой освен мен не разбира. Чрез много разговори, линкове и проявен интерес  през годините много хора са започнали да разбират   (аз нямам никакви проблеми да обсъждам тези неща с доста от колегите. ти не си сред тях, обаче). Ти, обаче, си далеч от тази тема...много далеч...щото винаги имаш мнение, всичко си знаеш и извънземните ти нашепват всички истини. И няма сила на света, която да те накара да опиташ да проумееш нещо...последното е малка стъпка към трупане на знания...за експерт се иска много, много повече

А! И стига ти толкова. Карай си както си знаеш..аз пак се изпуснах да ти обърна внимание, пък с теб диалога е губене на време
« Последна редакция: Април 23, 2019, 23:31:27 от Асол »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
не ми обяснявай и не се обяснявай никъде, щото единствените ти обяснения са как никой нищо не разбира освен тебе
То туй май се отнася за друга съфорумничка  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Тук малко по-горе, ти обясних с какви бази данни разполагат биволите
Маааалко си сбъркала подхода с обяснения за Кайли  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Тук малко по-горе, ти обясних с какви бази данни разполагат биволите
Маааалко си сбъркала подхода с обяснения за Кайли  :bigok:

Еми пробвай ти, ако ще се справиш по-добре..аз вече нямам сили

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ми няма да ти чета обясненията, по-дълги и от партийната ви програма. Гледам, и оттам си станала за посмешище с врътните ти. Един път Биволъ бил сайт на място с много хубави разкрития, друг път бил егати ....
Явно истината ти е мила, ама партията ти е по-мила.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ми няма да ти чета обясненията, по-дълги и от партийната ви програма. Гледам, и оттам си станала за посмешище с врътните ти. Един път Биволъ бил сайт на място с много хубави разкрития, друг път бил егати ....
Явно истината ти е мила, ама партията ти е по-мила.
:i_sheepish:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
И от тая трънка нема да изскочи таушан. Герберските напъни са нефелни и пред интелигентни хора не фащат дикиш. Йончева не е била политик или чиновник  на една заплата. Тя дори още не е "политик". По тая логика Марешки къв се явява?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
снощи чух представител на Министерство на земеделието, който обясни, че къщите за гости по договор са били длъжни да функционират, като такива, до края на 2014 год.
дотогава са били под наблюдение на министерството, което не е установило нередности
след този срок, собствениците могат да използват къщите ,както намерят за добре
та, прокуратурата сега годините преди 2014 год. ли ще проверява?
и още, не знам дали по тези проекти може да се намесва тя, освен ако не е сезирана от някоя от страните
иначе има договор - ако е бил нарушен, Министерството си взема парите обратно

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Драги ... (всеки да си попълва на воля), нека и язека да се изокам заради погнусата с тая интрига. ГЪРБавите или "шайката", както я зоват интимно, са в цугцванг. И нямат печеливш ход. Просто защото господарите им им дигнаха мерника. Въпреки допусканото облажване на тумбак. Просто сбъркаха, че не проявиха още по-голяма верност и си позволиха да повъртят раз-два опашки към фаталната посока. Настъпва време разделно. Рупорът на "свободата" прозвуча и им образува грижи.

Не, че Йончева я обичат зад локвата и няма да и скроят окончателна шапка... Но за момента всяко отклоняване на вниманието на плебса от теми за дооглозгване с последващо схрускване и на кокалите, е спасяващо дебелите 4-буквия и лойни кожи. Подозирам, че и това Мюре подквакащо из Божем медиите е за заблуда и също няма да послужи. Както и май набедяването на Каракачанов с вмъкването му във вонята на апартаментният скандал: - в "Гласове" пише, че е Утка или Фейк. Другите Правоверни издания не съобщават обаче това.

И на последно място хайде да не се сдавяме отново тъдява, просто не е ефективно и е противо... нещо си. Просто не е гот за самите нас да се дърляме за радост на враговете на соцялизЪма, на капутилизъма, на извънземните, на плоската земя и пр. и пр. изми и този Честен Форум - даже на други ... оргазми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
оттатък тази тема е предизвикала неистова радост у де що има гербав трол - сто и една ловки славови принцеси са взели участие, при това без да имат абсолютно никакъв хабер по темата :smokin:

иначе ми е трудно да повярвам, че миранда е юрист. вероятно има овци-юристи, ама толко кълвящо на гола кука същество да се кипри с юридическо образование...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Айдааа...и братчето на Мара Габриел с какво? С апартамееент....

https://bivol.bg/apartamentgate-gabriel-nedelchev.html

 :D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
иначе ми е трудно да повярвам, че миранда е юрист.

Абе, как ще е юрист! Не си ли ѝ чел писанията. Тя не хал, ами хабер си няма от право.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
асол така беше писала.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Не съм го писала аз. Самата Миранда го е казвала. Аз слушам какво ми говорят

Иначе, беше безкрайно лесно да се сритат неграмотни гербави дупета..не, че те са останали с такова впечатление, де. Всичките са изпълнени с увереност, че са пълни със знания.. :D

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Ся, да ви кажа, покрай тия апартаменти се начетох на идиотски заглавия - нямам нерви да чета другия буламач...

От няколко хиляди (хиляди!) години е известно на Човечеството и правно уредено! Някои му викат и суперфиция*, простолюдието набляга на суперфиКция - както е в разглежданите случаи.

Туй право на строеж е вещно право и то ограничено.

Но за какво става дума и в кое ви пързалят!
Имаме част от цялото - оценката на правото на строеж е част от оценката на готовото (тук апартамент!) - и така е уредено (по спомени отпреди 5-6 години, но едва ли е променено.)

Една е оценката на един апартамент на фаза проект (пр. 100 лева), друга е на различните коти (1, 2, 3...) - пр. 33% (за примера 300 лева) и т.н., вкл.  (500 лева) и на стряха/покрив (на кораб, както казва ВС) - т.е. покрита е сградата, но не е завършена.

Правото на строеж зависи от степента на завършеност на страдата.
Други известни на широката публика понятия, свързани със строителството - завършеност до тапа, с/без мазилка, до ключ, и пр.

За да е завършена една сграда - всичко го знаят - нужен е прочутият тъй наречен акт 16 (т.е. годна за обитаване!) - акт за въвеждане в експлоатация.
Понякога сградата уж напълно е готова, а до сдобиването с акт 16 могат да минат мноооооооооооого години - т.е. нещо не е наред.

Та, да се върнем на същината - правото на строеж зависи от много неща.
И да се хокат разни големци и въобще лица, че са сключили договор по оценка на правото на строеж към момента на сключване на сделката е идиотизъм.

Пояснявам, за да разбере всеки - даже и най-най-най последният частен или наемен Нужникар, Хамалин, Чобанин, Боклукчия и пр. да купи апартамент (право на строеж!) - в нотариалния акт пак ще пише толкоз (част от цялото!) - без да има връзки, властови позиции.

Та ви лъжат най-безогледно с бомбастични заглавия - как били купувани жилища на безценица.

----
Другаде е измамата, но ме домързя, пък и стана длъжко!
Затова някой друг път ще се доизкажа!

« Последна редакция: Април 24, 2019, 14:55:13 от Ганий »

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Дотолкова се опияних и въодушевих, че спускам пояснение - * - от предното съобщение.

ЗС
Quote (selected)
2. СОБСТВЕНОСТ ВЪРХУ ПОСТРОЙКА

Чл. 63. Собственикът може да отстъпи на друго лице правото да построи сграда върху неговата земя, като стане собственик на постройката.
Също така собственикът на земята може да прехвърли отделно от земята собствеността върху вече съществуващата постройка.
Собственост върху постройка, отделно от земята под нея, може да се създаде и чрез доброволна делба.

Чл. 64. Собственикът на постройката може да се ползува от земята само доколкото това е необходимо за използуването на постройката според нейното предназначение, освен ако в акта, с който му е отстъпено правото, е постановено друго.

Чл. 65. Когато правото на собственост върху постройката е установено със срок, след изтичането на срока собствеността върху сградата преминава безвъзмездно върху собственика на земята.

Чл. 66. Собственикът на постройката може да я продаде на трето лице при съответно приложение разпоредбите на чл. 33.
Правото на строеж не се погасява, ако постройката или част от нея погине, освен ако в акта за учредяването е предвидено друго.
Предмет на правото на строеж може да бъде и строеж под повърхността на земята.
Право на надстрояване и право на пристрояване се учредява за надстрояване, съответно пристрояване на съществуваща сграда.

Чл. 67. Правото да се построи сграда върху чужда земя (чл. 63, ал. 1) се погасява в полза на собственика на земята по давност, ако не се упражни в продължение на 5 години.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
между другото, въпросната "велика" е листвана в букинг и може да се резервира за юни месец - цък

за периода от 14.06 до 16.06 /две нощувки/ искат 300лв.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
между другото, въпросната "велика" е листвана в букинг и може да се резервира за юни месец - цък

за периода от 14.06 до 16.06 /две нощувки/ искат 300лв.

Не е същото. Виж по-горе линка на 66

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
между другото, въпросната "велика" е листвана в букинг и може да се резервира за юни месец - цък

за периода от 14.06 до 16.06 /две нощувки/ искат 300лв.
300 лева във Велика е доста прекалено, това е нито на морето/предполагам има поне пет км. до плажа /нито в кой знае каква планина
ние имаме селска къща в този район, не виждам особен наплив на туристи, даже модата да се купуват къщи там отмина
защото, когато искаш да отидеш на плаж, трябва да се качиш на кола
да не говорим колко е трудно да се поддържа и опази имота
най-смешното е ,че живеем на 300 метра от морето ;D, но си почиваме на село
чакай да не пиша много, да не ме погнат и мен сега
« Последна редакция: Април 24, 2019, 18:05:33 от Lillian »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
е доста прекалено, това е нито на морето, предполагам има поне пет км. до плажа, нито в кой знае каква планина

Точно така. В това се крие чарът на кражбите по схемата (не всички проекти са кражби, обаче) - нещо подобно на магистралите МУ. Делка се разликата в цената на строежа - между платена и действителна. :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
300 лева във Велика е доста прекалено, това е нито на морето/предполагам има поне пет км. до плажа /нито в кой знае каква планина
сепак това е вила, в която могат да се съберат 8 човека, не знам 150лв как е:
Quote (selected)
Вила с 2 спални
Спалня 1: 1 голямо двойно легло
Спалня 2: 2 единични легла  и 1 разтегателeн фотьойл
Всекидневна: 1 разтегателен диван
отделно за 200лв имаш опция втора къща:
Quote (selected)
Къща с 3 спални
Спалня 1: 2 единични легла
Спалня 2: 3 единични легла  и 1 разтегателен диван
Спалня 3: 1 голямо двойно легло  и 1 разтегателeн фотьойл
Всекидневна: 1 разтегателен диван

така че излиза по 75лв на семейство, ако сте две семейства и си вземете вилата. или по 66, ако сте три и вземете къщата.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Познавам един с къща супер лукс насредата на нищото, 850 кв.в. РЗП, който си пожела една звездичка, щото така данъците са по-ниски, и си пусна къщата по 150 лв на нощ, щото така никой нема да е луд случайно да дойде в нея.
И не е от ГЕРБ, мрази ББ, а е стара комунистическа издънка.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
отврат
сепак това е вила, в която могат да се съберат 8 човека, не знам 150лв как е:
хубаво е за ден-два, с компания, за някакви празници може би
но не е място за продължителна почивка
Велика е едно село, няма нищо наоколо

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Голем майтап.
Ка поркуратурата щела проверява всички къщи по програмата.
Че и колите.
И тва за месец-два.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Голем майтап.
Ка поркуратурата щела проверява всички къщи по програмата.
Че и колите.
И тва за месец-два.

Не е майтап, а идиотщина и бляботене за наивници. Обаче, има и вЕрващи. Ей там един Славов ще срещне две фактури и е готов, ще бръкне у туристическите регистри, де не са още живи и прочее глупости за масова потреба
Няма как да го докажа, но като съдя от опита по ФАР, ИСПА и САПАРД (книжа в насипно състояние с етъркаляха по мазета, тавани и коридори) - мога да се хвана на бас, че вече са затрили повечето документи от предишния програмен период (минали са 5 години и чао, аморе!). Половин година няма да им стигне само да си намерят документите на оценителните комисии :D
« Последна редакция: Април 24, 2019, 19:03:05 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
нищо няма да проверяват. дават си два месеца да се слегне пушилката. после, ако ги питат, ще обясняват какви трудности имат и как продължават битката.

бюрократщини.

естествено, горното не важи за йончева - за нея ще се напънат.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
естествено, горното не важи за йончева - за нея ще се напънат.

При последния анонс, няма как само за тази вила да излязат с инфо - ще трябва да проверят поне всички проекти от тази процедура, за което вАжи същото, дето го описах по-горе

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
поркуратурата щела проверява всички къщи по програмата

Не прокуратурата. Тя ще нареди на всички районни полицейски управления да извършат проверката. По две-три къщи на село.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Тя ще нареди на всички районни полицейски управления да извършат проверката.

Мислим, дето за туй събитие трябва да бъде ангажирано студио "Гешев, Цветанов и конпири", което да осигури медийно покритие на проверките за да се изпонатръшка населението от видео матряла :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
А дали Елена не я дебнат за в случай че стане йородупетат - да се изтъпанчат в Брусель да и искат имунитета?
Щото инак не може да разследват разбирате ли...
Това е много ясен знак и силен сигнал как се борим с корумпетата!
А ако вземе че си отстъпи мястото - е, ше позяпаме, позяпаме и ше затворим темата.
Шото едва ли има толкова луди цаци да я закопчаят като Иванчева.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Според гафа е сериозен.
Има бая случаи дето изобщо не е и правен опит да се "влезе" в изискванията на програмата.- Т.е. барем една фактура да имат. Като се отчете, че е предизборно време и бая още ще е тъй, актива по места ще оформя сигнали и ще ги дава на партиите и телевизиите. Тва особено кат наближат местните.
Осигуриха програмата на телевизията на БСП до края на годината.
Цацата го е ударил на уволнение, "след мен и потоп", но ми се чини че туканка лавината нема е по-малка от "апартаментната".
 
Апропо. Интерестна е една статистика на подготвилите проектите.
« Последна редакция: Април 24, 2019, 19:23:01 от 66 »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Според гафа е сериозен.
Има бая случаи дето изобщо не е и правен опит да се "влезе" в изискванията на програмата.- Т.е. барем една фактура да имат. Като се отчете, че е предизборно време и бая още ще е тъй, актива по места ще оформя сигнали и ще ги дава на партиите и телевизиите. Тва особено кат наближат местните.
Цацата го е ударил на уволнение, "след мен и потоп", но ми се чини че туканка лавината нема е по-малка от "апартаментната".
 
Апропо. Интерестна е една статистика на подготвилите проектите.

Всъщност най-интересни са т. нар. свързани лица, ако щеш и разни властници и роднините им вътре (имам предвид съвпадение на кандидатстване по схема и роднината на власт) - тука е панаирът! А проверката се прави лесно, само някой да има желание да намеша и ГРАО, такава паяжина ще излезе, че Арахна ряпа да яде. Се е било, ама гербавите го обърнаха на бащиния - дори нямат приличие да участват само с подставени лица
« Последна редакция: Април 24, 2019, 19:21:12 от Асол »

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Познавам един с къща супер лукс насредата на нищото, 850 кв.в. РЗП, който си пожела една звездичка, щото така данъците са по-ниски, и си пусна къщата по 150 лв на нощ, щото така никой нема да е луд случайно да дойде в нея.
И не е от ГЕРБ, мрази ББ, а е стара комунистическа издънка.
Случайно, ние сме от лудите. Дай адреЗа!
Па и наш човек - камунист  :firefrog:

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
А за Мирандичка и аз имам някакви такива спомени.
Представям си я адвокат, в съда.
Готиния адвокат на другата страна и се усмихва и...
делото у киреча  :smokin:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Мислим, дето за туй събитие трябва да бъде ангажирано студио "Гешев, Цветанов и конпири", което да осигури медийно покритие на проверките за да се изпонатръшка населението от видео матряла Е

Ама, те иначе няма как да направят тази проверка. Ще пратят дознателите по селата да вземат тези къщи от общината и ще почнат да разпитват съседите кой, кога, къде, как е идвал, кой плащал и т.н. После ще турят всичко в гърнето, ще добавят чаена лъжичка чай, супена лъжица супа, кафяна лъжица кафе и манджата е готова. Сол на вкус.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Темата е подарък за партнерите.
Последния месец доста постиха покрай апартамендиадата. :bigok:
Нека живнат малко да изправят гребена, че оттатък локия бахур беше на кантар да обърне палачинката.
Което в неговото битие на служител на  .... си е харакири.
ЕС е вреден за вашето здраве!