Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 10:19:27

Автор Тема: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!  (Прочетена 29644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Буратино,
завиждам ти, че си опериран откъм чувство за  смрад!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Ся, не че нещо ма потопа от "обърнати палачинки" предстои.
Първата лястовица беше телефона дето Йончева го прати на Цацата.
Още едно проучване малко след великден, за затвърждаване на резултата и перфактната буря пристига.
« Последна редакция: Април 24, 2019, 20:00:15 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
Случайно, ние сме от лудите. Дай адреЗа!
И аз искам! може ли, може ли?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Джузепе, това е част от живота.
Смърди!
Сега съм едно каберне и сирене горгонзола.
Смърди, ама стискам ноздри и се мъча. :t0301:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Буратино,
завиждам ти, че си опериран откъм чувство за  смрад!
Не е опериран, ама ги копае малко мекичко. Малко в стил "Асол".
Я да видиш мене там да ме изтърват - цирка е готов. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Мики в тая тема оттатък не ми се влиза.
Мисля, че не съм писал ( на трезво ).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Мислим, дето за туй събитие трябва да бъде ангажирано студио "Гешев, Цветанов и конпири", което да осигури медийно покритие на проверките за да се изпонатръшка населението от видео матряла Е

Ама, те иначе няма как да направят тази проверка. Ще пратят дознателите по селата да вземат тези къщи от общината и ще почнат да разпитват съседите кой, кога, къде, как е идвал, кой плащал и т.н. После ще турят всичко в гърнето, ще добавят чаена лъжичка чай, супена лъжица супа, кафяна лъжица кафе и манджата е готова. Сол на вкус.

ъъъ
Къщите са строени за гости. Искат инфо от компетентните органи за бройките „леглохраноден“, както му се викаше по татово, и са готови.
Сигурна съм, че и на теб да ти дадат таблица с къщите и леглохранодните, и ти за 20 минути мислене и оглеждане ще знаеш къде да тръгнеш да копаш по-дълбоко.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Ох, и аз съм на едно синьо сирене, ама го приключвам и не мога да кажа що беше, че изФърлих опаковката.
Иначе, към него - подробности! Една черешова, дето стана толкова мека, че Фсеки мисли, че го будалкам с градуса. А той стандарт - 40 плюс!
Сега, за смрадта - ако е суджук, може да мирише и на партенки, за синьото - споменах, ма на спарен боклук не издържам!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
Я да видиш мене там да ме изтърват - цирка е готов. :smokin:
Бе то мене почти всяка седмица - две ме изтърват, но за малко. Веднага си проличавам.
Което е и целта де!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
ъъъ
Къщите са строени за гости.
А как един не се сети да попита кои са гостите?
Днес по радио Шмокус (за съжаление в колата само това се слуша) напоително обясниха че късти за гости не може да има в развитите и туристически райони.
Но както и да е - направо да запитаме така: а кои са домакините?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Кайло, ако теб те турят шеф на следствието (ако може поне 10 години мандат), тържествено обещавам, че даже и аз ще тръгна да крада от фондовете :D

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мислим, дето за туй събитие трябва да бъде ангажирано студио "Гешев, Цветанов и конпири", което да осигури медийно покритие на проверките за да се изпонатръшка населението от видео матряла

Аааа, не! Не го туряй и Цветанов в туй "студио на Гешев и конпирите", щото той си има собствено студио.  :nuts:

Още от зората на управлението Му, га показваше на цел народ насиления с белезници на колене бивш военен министЕр, Николай Цонев, а БОП–овците му крещяха отгоре, че е криминален престъпник!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Zx7yw5NBl6k
« Последна редакция: Април 24, 2019, 20:12:53 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
че даже и аз ще тръгна да крада от фондовете :D
Уууу, ми аз...!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10093
    • Профил
 Искат инфо от компетентните органи за бройките „леглохраноден“, както му се викаше по татово, и са готови.

Ъъъ, ти знаеш ли изобщо как функционират къщите за гости? Кои са "компетентните" органи, които ще кажат кой е идвал, кой спал, кой ял и кой платил? Единственото, което компетентните знаят е дали има управител и дали му се плащат осигуровки. А всички имат управител. А и да не му плащат осигуровки, това не я прави некъща за гости.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Знам как функционират къщите за гости!
Требе да се построят, приемат, регистрират с неколко звезди или една, турят звънци, книги, адресни, табелки. Всичко се отчита. Като имат гости, данъци се плащат, държавата как знае колко нощувки са ѝ отчетени?
Проверих, къщата се дава за минимум две нощувки, цена с всичко близо 1000 лв. За двете нощувки.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Аз малко остарях за тия мероприятия, обаче нямате представа какъв глад е за точно такива къщи.
Уикенд, компания за 48 часа. Цените са поносими.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
че даже и аз ще тръгна да крада от фондовете :D
Уууу, ми аз...!
 :smokin:

Нямаш грижи :D

Други желаещи? Да не сме пък по-прости от гербавите да си спретнем едно опг, хем с повече акъл
« Последна редакция: Април 24, 2019, 20:30:07 от Асол »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Искат инфо от компетентните органи за бройките „леглохраноден“, както му се викаше по татово, и са готови.
не беше ли човеколеглохраноден?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Искат инфо от компетентните органи за бройките „леглохраноден“, както му се викаше по татово, и са готови.
не беше ли човеколеглохраноден?

Храната не ти е задължителна. В някои къщета има нещо като механички, които предлагат и храна (по заявка предварително, разбира се). Там и много як купон може да си спретнеш - някои от собствениците го игрАт диджеи..изгодно е и за групи. Говоря за такава, правена по САПАРД и до ден днешен работеща си. При това отговаря на всички условия - в слабонаселен район, но наоколо е много красиво
« Последна редакция: Април 24, 2019, 20:35:03 от Асол »

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Искат инфо от компетентните органи за бройките „леглохраноден“, както му се викаше по татово, и са готови.
не беше ли човеколеглохраноден?
Верно май така беше.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Аз пък съм най–впечатлена от заглавието на мярка 311 – „Разнообразяване към неземеделски дейности“ по Програмата за развитие на селските райони /ПРСР/ 2007 – 2013 г., финансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони.  :D

За жалост съм забравила как звучеше на английски, но със сигурност не беше чак толкоз колоритно.  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Леглохраноден за  хотели.
Хората дават терен за купони.
Може да пукаш бира, домашна гроздова или отлежали вина.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз пък съм най–впечатлена от заглавието на мярка 311 – „Разнообразяване към неземеделски дейности“ по Програмата за развитие на селските райони /ПРСР/ 2007 – 2013 г., финансирана от Европейския земеделски фонд за развитие на селските райони.  :D

За жалост съм забравила как звучеше на английски, но със сигурност не беше чак толкоз колоритно.  :nuts:

Ако се замислиш, обаче...това е добра добавка към пенсията на някои хора, които живеят в райони с висока безработица, пък и могат да наемат за туй онуй хора, дето са изпаднали отвсякъде...то, това беше и идеята на схемата, ама....Вижте, безобразията са по всички програми. Ако не се крадеше в такива мащаби и само от определени кръгови, ако слушаха по-умните и етични хора, ако имаха някаква съвест, ако...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Посещавах с компанията си къщи за гости в продължение на десетина години - до към 2011.
Даже веднъж се прежалих за къщата на един гербер от Пловдив, в с. Марково.
Никога, никога не са ми издавали бележки за плащане - винаги имаше обикновено някаква жена, която обслужва къщата, приема заявките и естествено и плащанията. Свой човек демек.
Най съм доволен от един чичка от Копривщица - само се отиваше до неговата къща където живее, получаваш си ключа и човека очаква при напускане да се отбиеш в къщата му да го върнеш и си платиш.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Посещавах с компанията си къщи за гости в продължение на десетина години - до към 2011.
Даже веднъж се прежалих за къщата на един гербер от Пловдив, в с. Марково.
Никога, никога не са ми издавали бележки за плащане - винаги имаше обикновено някаква жена, която обслужва къщата, приема заявките и естествено и плащанията. Свой човек демек.
Най съм доволен от един чичка от Копривщица - само се отиваше до неговата къща където живее, получаваш си ключа и човека очаква при напускане да се отбиеш в къщата му да го върнеш и си платиш.

По САПАРД имаше недостатъци в процедурите и изискванията, които в програмите по-късно се елиминираха :D

Ако си поискаш фактура, обаче - ти дават. Повечето не искат..пред кого ще се отчитат, като ходят да си починат

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Кеф цена няма!
На такива места се ходи с приятели.
Малко купени продукти, малко домашни специалитети.
Хародена клони към нула, ако не броиш килата кюфтета и вратни пържоли на барбекюто.
За градусите да не говорим, много бързо се изпарява от бутилките.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Апа преди герб беше дпс и беше още по-големо краднене.
Само казвам,че герб не са открили топлата вода.
Та кой беше навит да иде на две нощувки? Айде, нищо че е една звезда. Тишина, звезди, щурци, най-близкото населено място е на 5 км.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Не се прай на по интересна, оДколкото си. Дай линка и си глей извънземните на спокойствие.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Не се прай на селянин. Нали се сещаш, че и да искам, няма да ти го дам при такъв груб език.
Нали знаете как стават проверките. Търсете си, сравнявайте. Аз ви обясних, че къщите за тъщите гости не приемат и затова е много лесно да бъдат изловени, вие сте по-учени и знаете други начини.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Прокуратурата се оплака, че няма съдействие от общината за къщата на Манолев

https://www.segabg.com/forum-topic/prokuraturata-se-oplaka-che-nyama-sudeystvie-obshtinata-za-kushtata-na-manolev

Същите дето не могат да стигнат до терасата на компира щото не ги пуска ще разследват "всички къщи за гости".
Ами ако някоя е заключена или пази боже има куче в двора?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
Не се прай на селянин.
Кеф ми е, ше се прая на къфто си искам. Не, че съм опрял до твойта къща, но ми е интересно и ако ми хареса, мога да си заведа там компанията, затова и питах.Споменах, че имам опции колкото си искам, та не се опъвай като коза на стръмно.
Не знам що си такава комплексарка.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз ви обясних, че къщите за тъщите гости не приемат и затова е много лесно да бъдат изловени, вие сте по-учени и знаете други начини.

Като им е минал периодът на устойчивост, ще ги изловиш точно но вЪрба (не са длъжни да работят като такива!). А, ако са се обявили според изискванията  - пак нищо не можеш да докажеш. Как ще докажеш отказ, м?  Проблемът на Манолевия е, че още е под наблюдение и като сущий гербер не е изпълнил и това, което не му е струвало нищо - тъп като галош. Просто е като боб!

Е, Буратино, що според теб аз твърдя, че ще разследват трънки и глогинки? И това съвсем не е единствената причина
« Последна редакция: Април 24, 2019, 21:24:34 от Асол »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Quote (selected)
Просто е като боб!
Фасуль, на сленг демек.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Кайлето не го тревожете.
Ще и пусна извънземни от хасковската телевизия, ама просто тия дни беше малко напрегнато в холограмата...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Кайлето не го тревожете.
Ще и пусна извънземни от хасковската телевизия, ама просто тия дни беше малко напрегнато в холограмата...

Епа то депесарският елит от Хасково все с къщи за гости се е обзавел, щото не управляват заедно с НЕГО..затуй

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Дали ще стигнат до сараите?
Те май също бяха някаква евро далавера.
Център за обучение с барбекю? :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Сараите не са излизали от далаверата. А най им кацнА пилето на раменцата, га ТОЙ ни зауправлява - нЕма такова лапане...не си измислям, то се вижда не само по проектите

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Дали ще стигнат до сараите?

Забра’или сте морските сараи.

Quote (selected)
Полуостровът на Доган

Почетният лидер на ДПС превзема напълно нос Чукалята, където са летните му сараи

Темата накратко
:

• Почетният лидер превзема напълно нос Чукалята до Бургас, където са летните му сараи

• Формалният собственик на резиденцията придоби от държавата пълен контрол върху още един имот до комплекса

• Компанията, близка до лидера на ДПС, се опита да вземе и концесия за съседния плаж

Когато преди година историята на морските сараи на Ахмед Доган в парка "Росенец" стана публично достояние, едва ли някой е очаквал институционална реакция.

Сюжетът около мутробароковия дворец, разположен на нос Чукалята, точно до нефтеното пристанище на "Лукойл", беше като каталог на прехода - строителство, конкуриращо се със закона, ограничаване на достъпа до иначе общодостъпни земи, използване на публични финанси и разбира се... средства от КТБ.

Реакцията тогава предполагаше, че собственикът му и винаги готовите местни власти поне малко ще свият платната. Но не. Една година по-късно Доган продължава да получава от държавата и отново никой не изглежда притеснен от това.



https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2017/06/16/2990786_poluostrovut_na_dogan/
  :bigok:  :bigok:
« Последна редакция: Април 24, 2019, 21:55:30 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Ще и пусна извънземни от хасковската телевизия
Дриймтийм от извънземни  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ще и пусна извънземни от хасковската телевизия
Дриймтийм от извънземни  :nuts:

Дриймтийма се опартаментчи в София

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #100 -: Април 24, 2019, 22:08:22 »
Quote (selected)
Дриймтийма се опартаментчи в София
Цъ. От БАН са.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #101 -: Април 24, 2019, 22:33:24 »
Просто е като боб!

ъхъ
затова сте и до под кривата круша, а на нея се боб расте
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #102 -: Април 24, 2019, 22:37:58 »
Просто е като боб!

ъхъ
затова сте и до под кривата круша, а на нея се боб расте
Щастлив човек си ти Кайли.
Намери корена на всичките си проблеми.
Само да осъдят Йончева и светът ти ще стане прекрасен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #103 -: Април 24, 2019, 22:53:28 »
Вие никога ли няма да разберете, че който не е с вас, не е против вас?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #104 -: Април 24, 2019, 22:55:49 »
Quote (selected)
Вие никога ли няма да разберете, че който не е с вас, не е против вас?
Знаем, знаем!
Мъ и зад нас не оставяме, щот ноо джендър се навъди напоследък.
Олаби!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #105 -: Април 24, 2019, 22:57:03 »
Вие никога ли няма да разберете, че който не е с вас, не е против вас?
Да попитам само.
Йончева като не е с теб твой враг ли е.
За една приятелка питам.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #106 -: Април 24, 2019, 23:00:56 »
Зарибих я в нейната си тема, ама да видим дали ше клъвне. :smokin:

Чичко Филипов каза че извънземните блокират всички ядрени ракети.
Значи няма нужда от новите дрешки на ЗИПчик. :)
« Последна редакция: Април 24, 2019, 23:06:50 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11131
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #107 -: Април 24, 2019, 23:09:38 »
Quote (selected)
Зарибих я...
Не се фали ся, не си се озорил.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #108 -: Април 24, 2019, 23:16:47 »
Вие никога ли няма да разберете, че който не е с вас, не е против вас?
Да попитам само.
Йончева като не е с теб твой враг ли е.
За една приятелка питам.
Йончева не ми е враг, ама Асол така хубаво подскача, че не мога се сдържа...
А иначе, все пак, знам, че тя не го е направила, ама си е премълчала. Това май си беше престъпление?
Ама и да не е, егати разследващата журналистка.
Се пак.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #109 -: Април 24, 2019, 23:20:43 »
Валентин Вацев за България и света днес-април 2019
https://www.youtube.com/watch?v=M-8BcoehHM4

Модик, ако му намериш по-подходяща тема мести...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #110 -: Април 24, 2019, 23:22:12 »
Модик, ако му намериш по-подходяща тема мести...

Не знам дали се усещате, но си подритвате форума.
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #111 -: Април 24, 2019, 23:25:31 »
Целия форум ли си ритаме, или само участието в него?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #112 -: Април 24, 2019, 23:27:07 »
Quote (selected)
А иначе, все пак, знам, че тя не го е направила, ама си е премълчала. Това май си беше престъпление?
Престъпление, че преди да заживее с един човек не е разчепкала родословието му?
ЦЦ нали по тоя параграф го оневиниха, че тъщата нещо....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7399
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #113 -: Април 24, 2019, 23:29:48 »
Целия форум ли си ритаме, или само участието в него?

Целият.
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #114 -: Април 24, 2019, 23:32:54 »
 :t0328:
« Последна редакция: Април 24, 2019, 23:34:17 от Ной »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9483
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #115 -: Април 25, 2019, 13:13:29 »
Коритаров за къщите за гости и връзката им с Йончева (още не съм го гледала).
https://www.tvevropa.com/2019/04/kakvi-porazheniya-shte-nanesat-varhu-evroizborite-skandalite-za-apartamentite-na-polititsite/
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #116 -: Април 25, 2019, 13:27:50 »
тези скандали взеха да ми идват прекалено, особено днес, на Великия четвъртък
вдигнете глави за малко, навън е хубав и светъл свят! ;D
« Последна редакция: Април 25, 2019, 13:30:45 от Lillian »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7373
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #117 -: Април 25, 2019, 13:35:06 »
Коритаров за къщите за гости и връзката им с Йончева (още не съм го гледала)
A аз няма и да го гледам, нито чета. Него, АлЙор, ИвоИнд и др. такива.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #118 -: Април 25, 2019, 13:38:37 »
„Апартамент гейт” стигна и до страниците на „Файненшъл Таймс”
https://www.segabg.com/hot/apartament-geyt-stigna-i-stranicite-na-faynenshul-tayms

Опс. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8078
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #119 -: Април 25, 2019, 13:55:23 »
Как не ви е гнус бре?
От Коритаров.