Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 10:19:41

Автор Тема: Абе само аз ли нямам достъп до страницата на СЕГА с фалцета на Бойко ? :)  (Прочетена 49972 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...

Защото не виждаш, че Баце и герберастията са пряка функция от ЕС!

ТАКА Е БИЛО ЗАМИСЛЕНО!

На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...
Мутрата се държи на власт благодарение на ЕС. Защото е удобен на Началниците.

А илекторатя на Баце? И той ли е пряка функция на ЕС и на неговите Началници?

Да.
  :b0756:

Quote (selected)
Защото такова масово изпростяване по времето на социализма не е имало.

А ся – заради кого е изпростяването? Заради ЕС или заради Баци? 

Казах го вече -- заради ЕС. Баци е следствие от него.

Дан'би Баци да е изпростял предварително в ЕС или случайно да съ йе родил там?  :t1814:

Щото ний влязохме в ЕС на 1 януари 2007 г., а той застъпи  като мин.пред през юли 2009 г.

Виж ся, Ддантгуин.

Колкото и вече да ми се спи и да правя грешки, през лятото на 1998 г. бяхме на две групи български преводачи за по 1 месец на Study Visit по покана ЕК в Брасълс. За да ни запознаят с Европейските институции, както и за кратък „проверочен курс” по превод.

Тогава доста високомерно /но не официално!/ ни „уведомиха”, че колкото и да ни се иска да влезем в ЕС, това няма да стане скоро!!!

Какво изпростяване, какъв Баце, и какво влияние на ЕС върху простотията на собствения ни електорат?!  :m1708:

Виж ся, Джи -- изпростяването е факт. Да не би да не се слагахме пред ЕС с идеята да ни приемат там?! Нима не започнахме да правим образованието по западен образец? И отрекохме системата, по която ние сме учили? Хайде да не си говорим приказки, става ли?
the lamers club honourable member …

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Разрушаването на образованието в България започна през средата на 90-те, с пари и по указания на Световната банка, през нароилите се НПО-та, кои премахна оценките в училище, кой забрани на двойкаджиите да повтарят, кой написа безумните програми и идиотските учебници, кой премахна училищата "П. Берон" за бавно развиващи се деца и ги вкара в нормалните, да да дърпат другите деца назад, и т.н, и т.н...

Евро атлантизмът, Брюксел и Вашингтон докараха простотията в България, предумишлено, целенасочено!
Вие си ги избрахте!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...

Защото не виждаш, че Баце и герберастията са пряка функция от ЕС!

ТАКА Е БИЛО ЗАМИСЛЕНО!

На мен ЕС не ми пречи. Но мутрата ми пречи ...
Мутрата се държи на власт благодарение на ЕС. Защото е удобен на Началниците.

А илекторатя на Баце? И той ли е пряка функция на ЕС и на неговите Началници?

Да.
 

Quote (selected)
Защото такова масово изпростяване по времето на социализма не е имало.

А ся – заради кого е изпростяването? Заради ЕС или заради Баци? 

Казах го вече -- заради ЕС. Баци е следствие от него.

Дан'би Баци да е изпростял предварително в ЕС или случайно да съ йе родил там?  :t1814:

Щото ний влязохме в ЕС на 1 януари 2007 г., а той застъпи  като мин.пред през юли 2009 г.

Виж ся, Ддантгуин.

Колкото и вече да ми се спи и да правя грешки, през лятото на 1998 г. бяхме на две групи български преводачи за по 1 месец на Study Visit по покана ЕК в Брасълс. За да ни запознаят с Европейските институции, както и за кратък „проверочен курс” по превод.

Тогава доста високомерно /но не официално!/ ни „уведомиха”, че колкото и да ни се иска да влезем в ЕС, това няма да стане скоро!!!

Какво изпростяване, какъв Баце, и какво влияние на ЕС върху простотията на собствения ни електорат?!  :m1708:

Виж ся, Джи -- изпростяването е факт. Да не би да не се слагахме пред ЕС с идеята да ни приемат там?! Нима не започнахме да правим образованието по западен образец? И отрекохме системата, по която ние сме учили? Хайде да не си говорим приказки, става ли?

Става. Поне засега ...

Аз и без това изговорих вчера достатъчно приказки тук в продължение на 12 часа – от 13:00 часа на обед до 01:00 часа в полунощ.  :faint-2220:

И не че друг път не съм стояла и до по–късно, но снощи бях направо изцедена.  :D

За друг път обаче – може и да не става ...  :cool-1084:
« Последна редакция: Май 05, 2019, 17:50:46 от Джиджи »

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
Е значи Корнела ще е срещу Путин, така ли?
Значи Корнела има зависимости, които със 100% ще и пречат да служи на българските интереси. Между другото благодаря за информацията, казва много.

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил

Имаше едно видео в тубата, в което Баце казваше че ГЕРБ е замислен и създаден от фондация Ханс Зайдел , че всеки месец им пращат пари...
Сега остава да се каже и кой е замислил и създал въпросната фондация и ще си дойдем на думата.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Щом синът на Корнела е взет на работа в  Goldman Sachs, то е ясно на кого ще служи тя, там взимат само "наши" проверени хора.
Е значи Корнела ще е срещу Путин, така ли?
Значи Корнела има зависимости, които със 100% ще и пречат да служи на българските интереси. Между другото благодаря за информацията, казва много.

Добре! Приемаме, че Корнела не става! Да разгледаме фактите:
1. 10 години България се ликвидира от една криминална прослойка на чуждо командване
2. Всички като теб твърдят, че те трябва да се махат
3. Това става обикновено чрез избори
4. Как могат да се изритат шебеците, като следва да се има предвид, че държавата не разполага с кой знае колко време преди да се спомине?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
4. Как могат да се изритат шебеците, като следва да се има предвид, че държавата не разполага с кой знае колко време преди да се спомине?
На изборите на 26–ти ли?!  :b0707:
« Последна редакция: Май 10, 2019, 22:29:58 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Нумерологично ли не ти харесва ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Нумерологично ли не ти харесва ?
Да не са ги назначили пак в "ретроградния" Меркурий? :blurry_drunk-2127:
Тез европци нямат ли си някоя Алена?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
то напоследък май не остана небесно тяло, дето да не се е ретроградирало специално за боку.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Добре! Приемаме, че Корнела не става! Да разгледаме фактите:
1. 10 години България се ликвидира от една криминална прослойка на чуждо командване
Пишем 30 години и почваме да разсъждаваме наново. Щото разграбването не почва отпреди 10 години.
Та, ко праим?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Хубави въпроси:
Quote (selected)
Добре! Приемаме, че Корнела не става! Да разгледаме фактите:
1. 10 години България се ликвидира от една криминална прослойка на чуждо командване
2. Всички като теб твърдят, че те трябва да се махат
3. Това става обикновено чрез избори
4. Как могат да се изритат шебеците, като следва да се има предвид, че държавата не разполага с кой знае колко време преди да се спомине?

1. Годините са повече от 10. Като най-видно, нагло и безскрупулно бе в първите 10. Сега е още повече, но се и понаучиха на мурафети. Колко и да са тъпи, имат опитни и добри в бандитизма, учители.
2. Твърденията не са действия, а вербални пожелания при налична латентна безпомощност. Силата просто се упражнява, ако я има, де. А такава в плебса няма - причини много. Пример: - агънцата на Порожанов из Странджа...
3. Най-малкото става с някакви си избори. Важно е кои броят, а не колко и за кого са гласувалите. Примери - океан.
4. Консуматорите на банани сами го казаха преди седмица, две: - Страх ги е от военен преврат. Това е единственият действащ начин в съвремието. Но тук - нямайте страхове и грижи. НЯМА КОЙ да нареди и поведе. Парадът на 6-ти бе показателен. Да не говорим, че структурите са обвладани от "партньорите" и местните им адепти и слуги.

5. Единствено крушението на сащисания паразит, но без да пострадат другите шебеци и не-шебеци поставени на власт, може да доведе до ново бързо глобално преразпределение и удовлетворяване на отмъстителните нагони в плебсовете...
 8)
Туй тъдява е само малка забава в съботното пладне...
 :bigok:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
4. Консуматорите на банани сами го казаха преди седмица, две: - Страх ги е от военен преврат. Това е единственият действащ начин в съвремието. Но тук - нямайте страхове и грижи. НЯМА КОЙ да нареди и поведе. Парадът на 6-ти бе показателен. Да не говорим, че структурите са обвладани от "партньорите" и местните им адепти и слуги.
Има някаква логика да ги е шубе. Армията (приблизително половин руска дивизия) е напълно достатъчна да помоли вежливо и по места и в столицата "структурите" да не шават.
Пък и "по места" на хората по принцип им е нахрень, че в София си мерят шипките.
Големият проблем е в легитимацията на новата власт. Това става в едно посолство и то не е руското.
Ако от там не получат "добро" ще стане много кофти, като в крайна сметка опиканите и обосрани герпери ще се завърнат на бял кон.
И тогава, понеже на господ да се молим - файда йок, ни остава единствената надежда някой новобранец в РВСН да натисне случайно копчето...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Пишем 30 години и почваме да разсъждаваме наново. Щото разграбването не почва отпреди 10 години.
Та, ко праим?
освиркваме натуралната тъпотия, писана от кайлето, тва правим. щото останалите от тези 30 години /без глиганите/ бяха многократно наказвани за решенията, които са взели. за пример за бсп може да вземеш изборите от 2014. за пример за сдс и деривати - цялостното им представяне към момента.

сал едим баци и сичките бацекрепители, каквато си и ти, седят чисто бели и се оправдават с другите.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
БСП трябва да докаже, че ако дойде на власт:

1. Няма да е първаново-станишевата послушна на Брюксел неолиберална джендърно-мултикулти партия
2. Няма да слугува на Вашингтон и ще махне амер. бази от България
    (За силна войска сега нямаме пари, но силен и добронамерен съюзник можем да имаме)
3. Няма да зависи от ДПС
4. Няма пак да си има "Батко и Братко", няма да обогатява сибствени олигарси
5. Ще работи на първо място за бедните 90 % от българите, на второ за средните 9 %, а не за свръхбогатия 1 %
6. Ще смени из корен мафията на съдиите прокурорите и висшите ченгета
    във всички градове и села, във всички служби и службички,
    и ще ги замени с честни, смели и кадърни хора (които никак не ми е ясно откъде ще намери).
7. Те ще разследват съвестно и ще осъдят справедливо мафиотските си предшественици,
    а няма да поемат по техния път
8. Ще промени драстично данъчната с-ма
9. Ще принуди чуждите робовладелци (наричани сега "инвеститори" и "работодатели") да дават еврипейски,
    а не африкански възнаграждения. Ако не искат - да се пръждосват. Да дойдат такива, които ще го направят.
10. Ще направи така, че в България да поискат да се върнат да работят и живеят българите,
     а не да събира мизерно-платени чужденци.
11. Ще възстанови унищожената промишленост и унищоженото селско стопанство.
     Независимо от съпротивата на Брюксел.
12. Ще възстанови съсипаното образование и да измете от него емилджасимските лъжи.
13. Ще превърне лекарите от търгаши и чиновници пак в лечители.
14. Ще прекрати безнаказаността на циганите, както и наливането на пари (уж за тяхната "интеграция")
     в джобовете на сороски НПО-та и цигански тартори.
15. Ще разследва всички грабежи през изминалите вече почти 30 г.. Да прекрати всички бандитски "договори".
16. Ще приеме закони за осветляването на всички организации и хора, които получават пари и облаги,
     за да работят против България.

Много ли е това ? Да, много е. И е много трудно. Но без всичко това просто няма да има България.
Ако не може или не иска да го направи (оправдавайки се със сушата, кишата, Гришата и междунар. положение), значи не трябва да бъде на власт. И това важи за всекиго и за всяка партия, не само за БСП.
« Последна редакция: Май 11, 2019, 13:26:48 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
нор, ако щеш още 117 точки изреди, но истината е, че шебеците трябва да бъдат разкарани максимално бързо.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
нор, ако щеш още 117 точки изреди, но истината е, че шебеците трябва да бъдат разкарани максимално бързо.
Не съм казал обратното. И ще гласувам за БСП. Но съм много голям песимист. Надявам се само на Русия.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Надявам се само на Русия.
Надай се мъжо на пияни жени! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Ти на нещо друго ли се надяваш ? Българите да гласуват като един срещу бандитите, които са на власт от 30 г. ?
Или да въстанат с оръжие ? Или "армията" ни да направи патриотичен преврат и САЩ да не ни из"демократизират" ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Русия ще се намеси само ако стане дивотия като в Югославия, или Сирия. Иначе не.
Това разликата с СССР - ама дайте да дадете вече го няма.
Освен това сме закрепостени към едни структури - ЕС и НАТО. Там трябва да е разборката какво може и какво не може.
А Русия само печели време за да наточи топорите. Башка че има голям проблем с 404, ше тръгне нас да оправя.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Пишем 30 години и почваме да разсъждаваме наново. Щото разграбването не почва отпреди 10 години.
Та, ко праим?
освиркваме натуралната тъпотия, писана от кайлето, тва правим. щото останалите от тези 30 години /без глиганите/ бяха многократно наказвани за решенията, които са взели. за пример за бсп може да вземеш изборите от 2014. за пример за сдс и деривати - цялостното им представяне към момента.

сал едим баци и сичките бацекрепители, каквато си и ти, седят чисто бели и се оправдават с другите.
Ти байно ще спреш ли да обиждаш и ще станеш ли нормален човек?
Дотогава отсвирвам натуралната тъпотия и простащина на изказа ти.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Българите да гласуват като един срещу бандитите, които са на власт от 30 г. ?
То на избори се гласува не срещу, а за. А те сички кандидати са на власт от 30 г.
И ко праим сега?
Оня и тоя моля да не провокират простащини.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
То на избори се гласува не срещу, а за. А те сички кандидати са на власт от 30 г.
И ко праим сега?
Има чекче - против всички.
Преди години МишоК в някакво студио обясняваше колко такива % трябват за да стане голям мармалад.
Умряла работа, но законна.
Другия законен вариант е не гласуването. То е по-остро, така заявяваш че Системата не те кефи.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
То на избори се гласува не срещу, а за. А те сички кандидати са на власт от 30 г.
И ко праим сега?
Има чекче - против всички.
Преди години МишоК в някакво студио обясняваше колко такива % трябват за да стане голям мармалад.
Умряла работа, но законна.
Другия законен вариант е не гласуването. То е по-остро, така заявяваш че Системата не те кефи.
против всички е тъпота - практически няма разлика дали си го чекнал това или си теглил един голям кръст на бюлетината и тя е невалидна. а негласуването не заявява нищо освен това, че не си гласувал. дали щото не ти се занимава, дали щото протестираш, дали щото си неграмотен и не можеш да прочетеш бюлетините - не е ясно. ясно е само, че не си гласувал.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Тъпотия или не не искам да правя компромиси.
Когато харесам някого ще му се доверя.
Обратната класация за най-малкото зло не е избор за мен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Ти байно ще спреш ли да обиждаш и ще станеш ли нормален човек?
ти няма ли някога да престанеш да се вреш по темите, от които освен че нямаш никакъв хабер, си и тотално неспособна да научиш нещо? напоследък си ходеща простотия с претенции.

да си ме забелязала под идиотщините, които пускаш за трети очи, извънземни и т.н.? кво си се разпищолила тук?

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Другия законен вариант е не гласуването. То е по-остро, така заявяваш че Системата не те кефи.
И резултатът ще е 70 % негласували, 30 % гласували. В Парламата 150 дупетати от ГЕРБ и 90 от ДПС.
Тия, дето системата не ги кефи (70 %) - с 0 депутати. И Бацето ще царува до смъртта си.
« Последна редакция: Май 11, 2019, 17:09:15 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
И резултатът ще е 70 % негласували, 30 % гласували. В Парламата 150 дупетати от ГЕРБ и 90 от ДПС.
което е целта на цуцко. щото колкото по-малко гласуват, толкова по-голямо става значението на всички машинации. ако си купил 50 циганина, то те са ти достатъчни да спечелят кметския вот при общо 99 гласа. и тотално недостатъчни, ако са гласували 990.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
И резултатът ще е 70 % негласували, 30 % гласували.
А ако са 90% негласували?
Едно че явно има системен проблем, две че много трудно се пренарисуват бюлетините.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ако са 90% негласували цуцко ще го е яд, че е влезнал в преразход и е платил повече, отколкото е трябвало.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ти байно ще спреш ли да обиждаш и ще станеш ли нормален човек?
ти няма ли някога да престанеш да се вреш по темите, от които освен че нямаш никакъв хабер, си и тотално неспособна да научиш нещо? напоследък си ходеща простотия с претенции.

да си ме забелязала под идиотщините, които пускаш за трети очи, извънземни и т.н.? кво си се разпищолила тук?
А ти кой си, дето се мислиш за всезнаещ и нареждаш на кой къде да пише? Модератор ли се бараш?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Quote (selected)
И резултатът ще е 70 % негласували, 30 % гласували.
А ако са 90% негласували?
Едно че явно има системен проблем, две че много трудно се пренарисуват бюлетините.
Системата така я напраиха едни в началото на демокрацията, че нищо да не зависи от теб. Кои го направиха, всезнаещите да кажат.
Системата така е направена, че да няма измъкване от нея. Преливаш от едното зло към другото и обратно и толкоз.
После се появяват просветителите и ти дънят канчето, че тия на власт са лоши и да гласуваш за другите. На следващите избори наобратно се появяват други просветители. И можеш само да се лашкаш.
А системата е така направена, че да е почти невъзможно да се промени.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
А системата е така направена, че да е почти невъзможно да се промени.
Решение винаги има.
Quote (selected)
Изобретателят на револвера Самюъл Колт направи хората равни
Това даже американците са го разбрали.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
А системата е така направена, че да е почти невъзможно да се промени.
И това е съвсем нормално, иначе щеше да се нарича Хаос.
Освен това, Системата осигурява т.нар. стаЛбилност. Малко или много...
А дали ще е режимът на Борисов, или режимът на Корнела ми е през шипката.
Би ме заинтригувал режимът на Радев, ама тоя тарикат нещо не се занимава с глупости. :)
Засега. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Аз поне не съм чул до сега нито един логичен аргумент за това, че не трябва да се гласува.
Извънземните и гъбарските "аргументи" не ги броя.
За тези случаи си има медицина.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Системата така я напраиха едни в началото на демокрацията, че нищо да не зависи от теб. Кои го направиха, всезнаещите да кажат.
Системата така е направена, че да няма измъкване от нея.
...
А системата е така направена, че да е почти невъзможно да се промени.
омммм омммм омммм крионннн крионнн крионннн третото окоооооооооо третото окооооооооооо  :blurry_drunk-2127:

давай, кайле, още можеш :too_happy-1067:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Аз поне не съм чул до сега нито един логичен аргумент за това, че не трябва да се гласува.
В наше село, пардон град царува, пардон кметува една даскалка.
Познай от три пъти от коя партия е!
Освен това познавам зам. кметицата по строителство и нам кво си.
Много читава жена, познавам я от сто години. Но не е герперка, не знам дали не е станала симпатизантка на жГЕРП, но не ми се вярва.
А и кметицата май не прави белички.
Общо взето царуват си, пардон кметуват си кротичко.
И още едно уточнение. Града се управляваше предимно от левите. Само че с левите ръце.
Сега возникает въпрос: Аз как да ида да гласувам? :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Сега возникает въпрос: Аз как да ида да гласувам? :)
пеш. не би трябвало да ти е необходимо превозно средство - секциите са достатъчно нагъсто.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
И кви да ги дървя у секцията - да гласувам за ГЕРп може би?!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
ом бом бром, това за общественото устройство и системата може да го разбере даже ученик в седми клас, но не и фанатик-ниновец
оммммм
По-скоро извънземните ще кацнат на жълтите пльочки, отколкото нинова ще оправи държавата
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Мики, 99,999% да не гласуват, стига 15 цигани да идат до секцията и цялото останало общество да си седи дома - изборите са валидни.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
По-скоро извънземните ще кацнат на жълтите пльочки, отколкото нинова ще оправи държавата
А, виж тука ме съгласи!
Но може поне да спре разрухата...
Ако иска. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Мики, 99,999% да не гласуват, стига 15 цигани да идат до секцията и цялото останало общество да си седи дома - изборите са валидни.
Има някакви прагове....
Но не е важно, ако се напъне някой да управлява с 10% /да речем/ одобрение, ще е от тук до пладне.
Освен това има и един шофьор на самолети дето просто ще ги разглоби за здравей здрасти.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Няма прагове.
както казах, системата така е направена.
А дали някой ще управлява с 10% одобрение. Че него какво го грее това одобрение? Тия 15 цигани гласуват за неговата партия и той управлява със 100% мнозинство.
240 депутата и всички министри и министерства
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Може и да няма прагове. Не знам, а и не ме интересува.
Но ще стане като във Франция, само че тук ще е сериозно.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Ми не може да не те интересува, щото зомеш да не се гласува, а аз ти обяснявам с така наложената ни система, че и негласуването не е решение.
Щото докато ние скачахме по площадите, ония не само си разпределиха баницата, ами и създадоха така добре устроена правна машина, че да няма как да гъкнат скачащити, като почнат да изтрезняват.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Решение, не решение - това е положението.
Мааалко по-нагоре в един пост е изложено универсалното решение:
"Чакаме братушките".
Шото нас някой трябва да ни оправя, да ни вчесва....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
И не е само това.
За да се променят разни неща, трябва Велико народно събрание, а за да има велико народно, трябва ... да дойдат извънземните или братушките да пуснат бомба над това, иначе ТАКА Е НАПРАВЕНО, че да не става
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
За да се променят разни неща, трябва Велико народно събрание
Квото трябва, тва ще има и каквото трябва ще се бута.
Ама трябва да имаш гръб. Много як гръб!
Иначе ще ни насметат за нула време.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
То и за това е помислено.
Как да нямаш як гръб. Или за да склониш някой да ти е як гръб, тоя някой какво ще поиска в замяна.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ом бом бром, това за общественото устройство и системата може да го разбере даже ученик в седми клас, но не и фанатик-ниновец
оммммм
По-скоро извънземните ще кацнат на жълтите пльочки, отколкото нинова ще оправи държавата
бе то и осмокласник може да разбере кво е писал порожановия в декларацията си, ама ти искаш разяснение оттатък. а това, че сама се поставяш под нивото на "даже ученик в седми клас" - сама си го написала :too_happy-1067:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
иначе алтернатива има - отиваш и гласуваш. като преди това си правиш труда да се осведомиш кои участват в изборите, кво предлагат, смятат ли да го изпълнят и така нататък - все неща обикновени, с двете очи се виждат, може даже и крион да ги е забелязал, не знам.

ако нищо не ти харесва - намираш сподвижници, прочиташ кое как се прави и участваш в следващите избори. и като крион ти даде съвет - печелиш 50+% и сама си правиш правителство и си управляваш. виж колко е лесно.

обаче иска четене, което теб те елиминира. значи си намираш някой, който да ти чете и да ти пише клипчета, а ти гледаш. ето, и това може да се преодолее.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
нерде обшествено устройство, нерде залагане на капани в началото на демокрацията, нерде порожанов...
и краставицата му
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
иначе алтернатива има - отиваш и гласуваш. като преди това си правиш труда да се осведомиш кои участват в изборите, кво предлагат, смятат ли да го изпълнят и така нататък - все неща обикновени, с двете очи се виждат, може даже и крион да ги е забелязал, не знам.

ако нищо не ти харесва - намираш сподвижници, прочиташ кое как се прави и участваш в следващите избори. и като крион ти даде съвет - печелиш 50+% и сама си правиш правителство и си управляваш. виж колко е лесно.

обаче иска четене, което теб те елиминира. значи си намираш някой, който да ти чете и да ти пише клипчета, а ти гледаш. ето, и това може да се преодолее.
Пълни глупости!
Ти четеш ли се изобщо, или проблем с ишиаса?!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
кое е глупости, мики? за предстоящите избори има 27 кандидата. знаеш ли ги кои са? кого /личности/ и какво /идеи, политики/ предлагат? ако не ги знаеш - нямаш право да твърдиш, че няма за кого да гласуваш.

ако ги знаеш и не намираш подходящ - що не си се пробвал да се кандидатираш? нищо чудно такива като теб да има много, можеш да ги убедиш, че ти си човекът.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
нерде обшествено устройство, нерде залагане на капани в началото на демокрацията, нерде порожанов...
и краставицата му
нерде трето око. оммммммммммммм омммммммммммм омммммммммммм

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
кое е глупости, мики? за предстоящите избори има 27 кандидата. знаеш ли ги кои са? кого /личности/ и какво /идеи, политики/ предлагат? ако не ги знаеш - нямаш право да твърдиш, че няма за кого да гласуваш.

ако ги знаеш и не намираш подходящ - що не си се пробвал да се кандидатираш? нищо чудно такива като теб да има много, можеш да ги убедиш, че ти си човекът.
За предстоящите европейски е нормално да не ги зная. Е, айде зная Йончева и покрай скандалите Христов.
Причината е много проста - аз не искам България в тоя шантав съюз!
А кАжи ми как да гласувам за излизане?

За другата ти глупотевина - кой нормален човек ще се навре в блатото, ей тъй! Шото onzi и micky да имат избор...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
А кАжи ми как да гласувам за излизане?
честно казано - нямам представа. може би трябва да организираш референдум. но не е задължително да помогне. ей ги бритите - имаха рферендум и още не могат да излязат. ей го и ссср - и там имаше референдум, хората гласуваха за запазване, ама ссср го разпаднаха.


Quote (selected)
За другата ти глупотевина - кой нормален човек ще се навре в блатото, ей тъй! Шото onzi и micky да имат избор...
сигурен ли си, че е блато? като гледам, има наплив за там.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Има наплив, но е за кеширане на едни знаци.
Аз не знам как си го представяш - Радев каже две приказки и скачат да вият на умряло, е тъй...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Но ще стане като във Франция, само че тук ще е сериозно.
Нищо няма да стане тук. Опростачването и обуначването е стигнало и задминало точката на клиничната социална смърт.
БТВ един от "илачите" това да се случи е и добре насажданата от всички правилни институции /ако медии и фондации от сорта АзБ са такива/ мантра, че за когото и да се гласува - все тая, кукловодите са едни и същи.Да, ама не!
Ако в твоя случай Мики си съгласен с това управление на твоя град - ОК, няма за какво да ходиш да гласуваш - други ти вършат работата. Но ми е интересно дали ще си размърдаш задника, ако другите вземат, че започнат да си вършат своята работа, която да е с различен фокус от твоя?
п.с. не съм чел последните коментари, може и да повтарям някого.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.