Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 23, 2024, 10:16:05

Автор Тема: Абе само аз ли нямам достъп до страницата на СЕГА с фалцета на Бойко ? :)  (Прочетена 52252 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
В България имаше нещо подобно, с над 50% чуждестранни пари се купи циклотрон за БАН. Май четвърта или пета година кашоните с циклотрона отлежават в склад за отпадъци. Някой от Брюксел е организирал тази работа, няма как да е другояче...
И една атомна централа така си седи - в кашоните.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
В България имаше нещо подобно, с над 50% чуждестранни пари се купи циклотрон за БАН. Май четвърта или пета година кашоните с циклотрона отлежават в склад за отпадъци. Някой от Брюксел е организирал тази работа, няма как да е другояче...
И една атомна централа така си седи - в кашоните.
Това в кашоните не беше ли казан за ракия дето две общини Белене и Козлодуй се карат коя да го вземе за радост на местните алкохолици?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Теменужката Му каза, че тва е централа.
Обаче ме замисли - ако братушките са им сметнали акълите на тия, като нищо са ни пратили някой бальшой самовар! :nuts:
Голем бъзик! micky харесва това. :beer-405:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Нищо общо с еврофондовете!

Ама, това не са еврофондове както ги разбираме ние. Да, чисти "инвестиции" не се правят, но се подпомагт финансово компании, които местят производства към периферията. Но тези пари косвено подпомагат инвестициите в икономиките на дадените държави. Стотиците милиарди в полската икономика, които не са американски, откъде дойдоха? Знаеш ли що европейски завод се изпопремести там?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
но се подпомагт финансово компании, които местят производства към периферията. Но тези пари косвено подпомагат инвестициите в икономиките на дадените държави.

Само че това с проекти не става. Става с държавна политика  - да знаеш какво искаш, да поработиш и да си се подготвил предварително и да ходиш да навиваш инвеститора да ти дойде на крак. После може и да ползваш ЕСФ например за преквалификация на работна ръка (това в масовия случай). Имаше и вариант (и все още го има) на т. нар. "интегрирани проекти" между няколко фонда, ама това е тера инкогнита за родния управленски елит - дори не могат да включат за какво става дума, та камо ли да си представят как се развива държава в подобни мащаби - паралелни проекти в различни отрасли, с връзка между приоритетите на всеки фонд. Важното е да се гепят парите на парче и да ни "излязат документално нещата". Честно, не ми се пише повече на тази тема, щото се вбесявам зверски, а на всичкото отгоре съм наясно, че нещата са извън контрол. Не си представям как ще се оправи цялата свинщина
« Последна редакция: Май 12, 2019, 18:52:42 от Асол »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Това в кашоните не беше ли казан за ракия дето две общини Белене и Козлодуй се карат коя да го вземе за радост на местните алкохолици?
За да няма караници, дясната ръка на др. Нинова искаше да докара още едни кашони с казан за ракия, само за Козлодуй, отделно от беленските.  :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Не си представям как ще се оправи цялата свинщина
Е, все пак доста стадиони се строят и ремонтират... :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Това в кашоните не беше ли казан за ракия дето две общини Белене и Козлодуй се карат коя да го вземе за радост на местните алкохолици?
За да няма караници, дясната ръка на др. Нинова искаше да докара още едни кашони с казан за ракия, само за Козлодуй, отделно от беленските.  :smokin:

Насвиха му сърмите за въпросните простотии.. Между другото почваш много да приличаш на Ловкия - каквато и да е темата, все до батко, братко и хохегер го докарваме

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Между другото почваш много да приличаш на Ловкия - каквато и да е темата, все до батко, братко и хохегер го докарваме
Понякога гледам репортажи из телевизиите и ми прави впечатление кой стои неизменно от ляво или от дясно непосредствено до любимите вождове. Едната фигура е символ на решаване на проблемите с казани за ракия, другата - на добри отношения с порошенкова Украйна... :smokin:
PS. Гледах и откриването на текущата предизборна кампания, с картина и звук. :smokin:
« Последна редакция: Май 12, 2019, 19:02:29 от Калинчо »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Това в кашоните не беше ли казан за ракия дето две общини Белене и Козлодуй се карат коя да го вземе за радост на местните алкохолици?
За да няма караници, дясната ръка на др. Нинова искаше да докара още едни кашони с казан за ракия, само за Козлодуй, отделно от беленските.  :smokin:
Две нови атомни централи е добра идея.
micky много харесва това. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Две нови атомни централи е добра идея.

Идеята изобщо не беше добра. Идеята беше кретенска!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Насвиха му сърмите за въпросните простотии..

Aбе, те тогава се бяха ошашавили и се чудеха  какви чупки да правят, белким Козяк им удари едно рамо. Това с американските реактори беше пиниз. Който е бил в час го е разбрал, но много хитро го използваха и постигна ефект - ето, продължават да го дъвчат

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9505
    • Профил
Отврат, искам да разбера, ти разбра ли от достоверен източник, че ЕС не налива пари да развива промишлеността на отделно взети държави, нито у нас, нито у конкуренциите.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Отврат, искам да разбера, ти разбра ли от достоверен източник, че ЕС не налива пари да развива промишлеността на отделно взети държави, нито у нас, нито у конкуренциите.

Не, а ти?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Две нови атомни централи е добра идея.

Идеята изобщо не беше добра. Идеята беше кретенска!
Кретенско е Оня  :t0328: с магнолията да ми обяснява че съм крив за цената на тока шото съм си пуснал климатика!
Кретенско е психо-зелени и калинки да ми говорят за енергетика.
Но има едно такова правило - когато всички кретенясат, ще излезе че аз съм кретен.
« Последна редакция: Май 12, 2019, 19:26:49 от Ной »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
ти разбра ли от достоверен източник, че ЕС не налива пари да развива промишлеността на отделно взети държави, нито у нас, нито у конкуренциите.
Какви достоверни източници трябват, душице златна, за да се проумее, че ЕС харчи (под) 1% от БВП на страните, при това над половината - за земеделието или подобни неща. Развитието зависи не от този 1% или 0.5% а от останалите 99% и съответното сиво вещество и организация.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Мики, с Калин обсъждаме "грандиозната идея" на Драго Стойнев да тропоса в Козлодуй реактор на Уестингхаус!!! Идеята беше кретенска! Добре, че ония фалираха..

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Идеята на Драго беше наистина голям провал.
Уестингхаус бяха вече на кантар, не се случи, защото сделката беше почти като за Ф-ките, много авансови плащания, 100% държавна гаранция, отделно искаха да зареждат Козлодуй с техни горивни клетки. Не си спомням , но не беше ли по времето на мистър Клийн ( Серго соросоидчето).
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9505
    • Профил
Отврат, искам да разбера, ти разбра ли от достоверен източник, че ЕС не налива пари да развива промишлеността на отделно взети държави, нито у нас, нито у конкуренциите.

Не, а ти?
Чудна работа... А какво разбра от обясненията на Асол?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Идеята на Драго беше наистина голям провал.
Уестингхаус бяха вече на кантар, не се случи, защото сделката беше почти като за Ф-ките, много авансови плащания, 100% държавна гаранция, отделно искаха да зареждат Козлодуй с техни горивни клетки. Не си спомням , но не беше ли по времето на мистър Клийн ( Серго соросоидчето).

Не беше. По времето на Орешарски Драго беше енергиен министър

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Уестингхаус можеше да бъде сменен на секундата с Арева, до колкото си спомням и те участваха.
Ся, аз може да съм див русофил, но нямам нищо напреки френците. Скъпичко е, но не колко фотоволтаиците и перките.
А на нас със страшна сила ни необходима добавка към двата хилядника!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Грешката е моя.
Приписах на СерГей един грях повече.
Ще го преживее и без това е заслужил да застане пред стената и Мики да го "снима".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
По времето на Серго соросоидчето беше сключен договора за Белене и бяха поръчани тамошните казани за ракия.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
 
Quote (selected)
с Арева, до колкото си спомням и те участваха.

Правилно си спомняш. За АЕЦ Белене - там участваха :D

На България и трябват АЕЦ, а не перки и соларки. Последните разставени в идиотски количества, като най-личните от тях спретнати от "еврофондове" и реални потребители на държавна помощ. Заради това "токът" ти скоро няма да намалее. "Зелената енергия" иска жертви..
« Последна редакция: Май 12, 2019, 19:34:49 от Асол »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
СерГей и без това е заслужил да застане пред стената и Мики да го "снима"
Идеята за изборните машини на д-р Гийотен по ми харесва.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сега си припомних.
Големия шлем на Първанов.
Президента и Доган водеха царчето на синджир, Сергей разписваше.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
СерГей и без това е заслужил да застане пред стената и Мики да го "снима"
Идеята за изборните машини на д-р Гийотен по ми харесва.
Да те по-рядко засичат. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Едно от най-жалките неща, сполетели загубената ни държава(да не кажа овчедушен избирател) е развалянето на Големия шлем на Първанов. Тепърва ще ручаме жабетата заради националните си простотия и тъпотия.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Да те по-рядко засичат.
Глюпости! Смазвали са ги през 10-на "елита".
АКМС-а не ми отказа на една стрелба едно 30-на пълнителя.
Перфектна машина! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
За нефтопровода бях против.
Сега също съм.
Газопроводът е друго нещо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Едно от най-жалките неща, сполетели загубената ни държава(да не кажа овчедушен избирател) е развалянето на Големия шлем на Първанов. Тепърва ще ручаме жабетата заради националните си простотия и тъпотия.
Кратко, точно и ясно! :way_to_go-1308:

Всъщност бих добавил и едно: Национална катастрофа!
« Последна редакция: Май 12, 2019, 19:58:23 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10098
    • Профил
Начи, никакъв Вестингхаус нямаше да има. Това беше блъф за омилостивяване на Големия бял вожд. И на малко индианци у нас.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8795
  • Fuck the EU
    • Профил
На вавилонската кула наречена "европейски парламент" (изглежа нарочно недовършена, като в картината на Петер Брьогел Стари), трябва да сложат истинския му девиз: „Надежда всяка тука оставете, вие, що пристъпвате тук“, (по Данте).
Вие си ги избрахте!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8795
  • Fuck the EU
    • Профил
Всякакви прилики са случайни!  ;D
Вие си ги избрахте!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Всякакви прилики са случайни!  ;D
Понатрупаха се доста случайности.
Почнахме от един, два, три, скоро и до 9 кръга/скорости ще го докараме. :bluegrab:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8795
  • Fuck the EU
    • Профил
Вие си ги избрахте!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
Като коментирате Белене два момента.
Първият. Още в края на осемдесетте когати ни споледя "демокрацията" проекта беше спрян с довода че е излишен. Още тогава е планишрана деиндустриализацията на страната.
Вторият требе упоменем ка беше, благоевградското кметче дето отиде при крадлив дедо, а сига па в БСП. При положение че имаш закупан на склад реактор и втори договорен, подготвени площадки за монтирането им .... да започвеш отначало проектиране с друг вид реактор, вместо да монтираш готовите е престъпление. ІЗАгуба на време на страшно много пари .....
Единствената причина е че комисионните са най-вече на етап проектиране, проучване ..... там за неколко листа хартия се дават умопомрачителни суми. ....

А Паскалев май. Костадин. Нетова и на Офчароффф е заслугата да нямаме втора АЕЦ.
Боко също, но той е друга бира.
« Последна редакция: Май 12, 2019, 20:45:09 от 66 »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Мисля, че малко бъркаш 66.
Паскалев, при дедо, само рестартираха проекта. И не са и са си помисляли тогава за друг реактор.
Просто бе минало много време след стопирането му и трябваше наново да се рестартира поекта, като бе извършена огромна техническа работа /част от нея напр. дигитализиране на цялата хартиена проектна документация тогава - май че беше около 200 000 документа./
Както се полагаше по закон - пуска се и търг и той се печели пак от руснаците, но процедурата си е процедура. Проблемът дойде после - при тройната се забавиха, макар че и тогава се извърши огромна работа. Но можеха и по бързо да действат - в миналия форум се дискутираше често това, съжалявам, че не съм запазил няколко поста на Чарли Дарвин, беше ги систематизирал добре.
След това дойде времето на Содом и Гомор.
« Последна редакция: Май 12, 2019, 21:29:28 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Максимус, за снимките -  :aplause:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
при тройната се забавиха, макар че и тогава се извърши огромна работа. Но можеха и по бързо да действат
Не си мисли, че забавянето е случайно.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
не беше случайно - дпс беше и е твърдо против.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
порожанестия е минал в кръгова отбрана /цък/:
Quote (selected)
"Пропуснал съм да напиша заплатата си от министерството от предходната година - години наред съм попълвал по този начин. Другото е на втора страница - дали съм в раздяла, дали съм във фактическо съжителство с друго лице. Аз съм в нормално съжителство - женен. Там в края има една четвърта опция по новия закон - "желаете ли да се възползвате от това, лицето, с което сте във фактическо съжителство", там има една отметка ЕГН. И по инерция съм попълнил ЕГН-то на съпругата ми. Не съм декларирал фактическо съжителство - приемам, че техническата грешка е моя, бих обърнал внимание да помислят IT специалистите дали да се отваря активно тази опция. Вместо "да" или "не", излиза ЕГН, и по инерция съм сложил ЕГН-то на моята съпруга", обясни случилото се Порожанов.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Кръгова, ама колкото и да се въртиш гъ.ът ти  е все отзад.
Пропуква се и ДПС.
Quote (selected)
Роднини на лидера на ДПС държат половината къщи за гости в Борино
https://www.segabg.com/forum-topic/rodnini-na-lidera-na-dps-durzhat-polovinata-kushti-za-gosti-borino
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8088
    • Профил
На съм убеден Giuseppe.
Тънкостта е че освен за рестартиране на проекта се взема решение да е изцяло в нов вид реактори.
При подготвена изцело площадка и закупан реактор, втория договорен и почти готова плащадка........
А че има много работа, аме така е. Препроектиране, къртене и нов бетон .....
На практика ако поне единия реактор, а всеки хилядник си е отделен евергоблок, тоест си се монтира отделно, не беше подменян още при онова правителство е можели да имаме работеща централа. А другите трети и нататъка да слагат каквито искат.
Пак казвам за подобен подход, единствения разумен довод са големите комисионни.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Quote (selected)
Тънкостта е че освен за рестартиране на проекта се взема решение да е изцяло в нов вид реактори.
Последната фраза ми се губи в паметта нещо.
Кога това и от кого?
Питам за времето до края на тройната.
Мани го онова заекващото.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
При подготвена изцело площадка и закупан реактор,

Реакторът беше Шкода, времето за което говорим (рестартирането на проекта) 2004 г. От тук нататък всичко е ясно и за никакви комисионни не можем да говорим и да ги изтъкваме като основна причина!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11144
    • Профил
Ето ви малко интересно четиво по случая.
https://www.168chasa.bg/article/1398547
Само да не пропусна, че Башикаров бе офицер от ПГУ.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
ГЕРБ атакува президента Радев пред ЦИК
дописката във вестника:
https://www.segabg.com/hot/gerb-atakuva-prezidenta-radev-pred-cik

По-интересен е коментара на Асол:
Quote (selected)
Поредните гербави маймунджилъци.  Мятат се екстременти във всички посоки, та дано се размаже:
1. Апартаментгейт
2. Злоупотребите при магистралостроителството МУ
3. Злоупотребите в ДФЗ
4. Злоупотребите в софийското МУ градоустройство
5. Ортаклъкът с ДПС и невъзможността МУ да изпъди догановите министри (единият  с фобии от земетръси, другият - който не познава жена си
6. Поредното нарушение на закона ( ЗА) от НЕГО, обявил се за председател на предизборния щаб на гербави и други прилепала
7. Славното "законотворчество" на Нотариата МУ
8. Храненето на журналята МУ
9. Бездействието на прокуратурата и конп-ирите МУ
10. "Класацията" на България на всички възможни опашки като "държава".
Пардон...държавата МУ
в т.10 леко послъгва. На първо място сме поне по бедност и смъртност. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
А според мен е може би най–уязвим по т. 6 по–горе:

Quote (selected)
6. Поредното нарушение на закона (ЗА) от НЕГО, обявил се за председател на предизборния щаб на гербави и други прилепала
:lightbulb_idea-1364:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
А според мен е може би най–уязвим по т. 6 по–горе:

Quote (selected)
6. Поредното нарушение на закона (ЗА) от НЕГО, обявил се за председател на предизборния щаб на гербави и други прилепала
:lightbulb_idea-1364:

То ако има прокурор може да кара наред и още на 3-та 4-та точка да го завърже в чувал и да го пусне по Перловска река. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
То ако има прокурор може да кара наред и още на 3-та 4-та точка да го завърже в чувал и да го пусне по Перловска река.
Пропускаш т.9
ИИ-то, май чете диагонало, а? :beer-405:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Още след втората съм го пратил да гласува с изборната машина на д-р Гилотен.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Да повторим. Машината на мосю Гилотен е атрактивна, но не ефективна и с доста бъгове.
Затова се препоръчват машините на мосютата Калашников и Драгунов. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Да повторим. Машината на мосю Гилотен е атрактивна, но не ефективна и с доста бъгове.
Затова се препоръчват машините на мосютата Калашников и Драгунов. :smokin:
Повтаряй!
От точка две надолу ще имаш неподвижна мишена с 30 санта по-ниска.
Само да не стане като в спортните страници:
" На полосата по биатлон чеченският състезател след 5 неуспешни стрелби довърши мишената с нож!" :way_to_go-1308:
« Последна редакция: Май 13, 2019, 19:51:52 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А според мен е може би най–уязвим по т. 6 по–горе:

Quote (selected)
6. Поредното нарушение на закона (ЗА) от НЕГО, обявил се за председател на предизборния щаб на гербави и други прилепала
:lightbulb_idea-1364:
Абцелютно правилно наблюдение!  АС съди само по законосъобразност и Боци е вътре с двата крака. Какво означава това на практика, че Боци не прави разлика между административно и наказателно производство. В административното е прието, че всичко което не ти е разрешено, е забранено :smokin:
« Последна редакция: Май 13, 2019, 22:00:58 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Абцелютно правилно наблюдение!  :smokin:

Едно нарушение повече или по-малко?
От как е на власт наруши почти всичко по администратините закони, докато е бил "охранител" и секретар в МВР и повечето членове на НК.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
То ако има прокурор може да кара наред и още на 3-та 4-та точка да го завърже в чувал и да го пусне по Перловска река. :beer-405:
Има един, ама мъмри Президента.
Или го скастря, според другата дописка.
Е ви и двете
https://www.segabg.com/hot/cacarov-smumri-prezidenta
https://www.segabg.com/category-bulgaria/cacarov-skastri-prezidenta-za-konsultaciite-za-glaven-prokuror

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23730
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Аз под първата се разписах.
Quote (selected)
Пон., 13/05/2019 - 19:56
buratinob
Прав е Цацата.
Той е избран от Него!
Някакъв Радев от някакви си 2 милиона.
Трябва да се пази ерархията.😂
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
То ако има прокурор може да кара наред и още на 3-та 4-та точка да го завърже в чувал и да го пусне по Перловска река.
Пропускаш т.9

Наистина сме пропуснали – и Буратино, и аз.

Quote (selected)
9. Бездействието на прокуратурата и конп-ирите МУ

Защото, без да знам как точно е дефинирано в момента това бездействие, би трябвало направо да се счита за УГЛАВНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ !  :bluegrab:

 :i_didnt_do_it!-2146:
« Последна редакция: Май 13, 2019, 22:44:31 от Джиджи »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7413
    • Профил
Да повторим. Машината на мосю Гилотен е атрактивна, но не ефективна и с доста бъгове.
Затова се препоръчват машините на мосютата Калашников и Драгунов. :smokin:
Машината на мосю Гилотен има по-добро възпитателно действие, пък и пести мунициите  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.