Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:53:06

Автор Тема: Идва по-голямата сестра на Истанбулската конвенция — „Пактът за миграция“ …  (Прочетена 142468 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил

- Един момент чакай, тук нещо не е наред - ние търчим към погубване! Върни се назад!
- Млъкни, ти вечно вчерашен и подстрекател на народа, ти си един популист който  подбужда единствено страхове!
Указател на посоката: "Мулти-култи. Страна без граници."
PS
Съмнявам се, че твоето гледище за миграцията е обективно, а не идеологически подплатено. Ако знаеше и си запознат дори с 10% от това което аз ЗНАМ по този въпрос, със сигурност би имал друго мнение. Определено сегашните "леви" на запад, са екзекуторите на собствените си народи! Казвам го не защото аз съм краен "десен" - даже и десен не съм.

Просто нямам разбиране и съчувствие за откровени паразити, мошеници, бандити, извратеняци. Независимо каква националност имат, цвят на кожата и пр. лакърдии. И не трябва да скърбим, че курсовете ни из бурният световен океан са различни, защото може и никой да не оцелее.
« Последна редакция: Февруари 15, 2019, 13:18:09 от Eisblock »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Разбрах.
Определяш нормалността чрез отношението към миграцията.
Не към миграцията, а към нашествието на маймуночовеци.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Разбрах.
Определяш нормалността чрез отношението към миграцията.
Не към миграцията, а към нашествието на маймуночовеци.

а потоците наши цигани на запад как мислиш ги оценява същият този запад, къде вижда мястото на тия цигани и ние ок ли сме да си ги вземем обратно и никога повече да не ги пускаме, м?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Да си ги взема обратно Индия.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил

Текст: - Руссия, моля освободи ни още веднъж!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Нели от старият форум написала нещо в Гласове. Предизвикала е целил 5 стр. коментари... Позволих си прибавя и моят медец там...
 :smokin:
Quote (selected)
Eisblock на 21.02.2019 в 00:58
Няма да се връщам към прежни форумни спомени с и за Нели и Фичо. При него има малка еволюция, но при Нели - не. ...

- Драга Нели, основното в твоя писаница е желанието да изравниш, кашираш и подмениш основният дефект на ИК: - Неистовото желание на световните Паразити да наложат перверзния джендъризъм за разрушаване устойте на бинарната биологична цивилизация: - Мъж и Жена. Да се осакатят още от детската люлка следващите поколения, да се раздробят нациите и размесят генетично те и да се подменят с какви ли не и от къде ли не! ... В крайна сметка да се изтреби "излишното" и непокорно население в името на реален, нов робовладелски строй! ...

Смесваш всичко на куп както каша за прасета, с допълнителна гарнитура от неистини, преувеличения и пресилване на тематиката. Ами да са те учили у дома да се защитаваш както трябва. Аз съм учил моите дъщери на това. С успех. Както и на всички останали истински ценности правещи ги цивилизовани люде! И когато те, децата самите не са могли да се защитят, съм взимал нещата в свой ръце! Защото те не са възпитани да се свиват и търпят неправдата... Така, че ще е най-добре сега да се пръждосат по дяволите всички самозвани защитници и изнудвачи в полза на всякаквите там извртеняци, интересчии, маниаци и побъркани схоластици, използвани за прокарване на геостратегически щения на Паразитите. Тези номера няма да минат, просто няма. ...

А нуждата екзекутивните и съдебната система да си гледат работата както трябва, е едно на ръка. За тази цел не нужно да се делегират интернационално специални права на частно организирани фанатици! Но за жалост именно вашите задлоквенски, налагани "ценности" отравят целият Свят и вече са го изправили на ръба на пропастта!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Нели от старият форум написала нещо в Гласове. Предизвикала е целил 5 стр. коментари... Позволих си прибавя и моят медец там...
 :smokin:
:aplause: :t0328:

Чок觧

  • Гост
Нели от старият форум написала нещо в Гласове. Предизвикала е целил 5 стр. коментари... Позволих си прибавя и моят медец там...
 :smokin:
:aplause: :t0328:

Няма да я чета - вашите коментари и реакции ми стигат !  :too_happy-1067:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Нели от старият форум написала нещо в Гласове. Предизвикала е целил 5 стр. коментари... Позволих си прибавя и моят медец там...
 :smokin:
:aplause: :t0328:
Мога да я сумирам в няколко думи: "Аз, горката, жертва на съдбата". Конвенцията е само повод за изливане на непомерните Нелини страдания, от които се убеждавам за сетен път, че тя е живяла в някакъв друг Пловдив в сравнение с този, в който съм живяла аз по същото време през два квартала.

Няма да я чета - вашите коментари и реакции ми стигат !  :too_happy-1067:

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Нищо не идва, а вече е дошло - пробутват я Стамбулската фетва точно там, където българите ги заболя и стресна най-много - сред децата. С някакво си проучване СЕЛФИ /как пък ги натъманяват абревиатурите/ на ЕК уж за образованието, в анкетата на което обаче децата трябва да определят пола си: момче, момиче, друго...
« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 20:23:26 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Счетоводителчето, по съвместителство министър на българското просвещение, разрешило да се проведе анкетирането,  се е счупило днес от обяснения-оправдания. Засега никой официално не му е поискал оставката.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Quote (selected)
Вариантите в анкетата са четири - момче, момиче, друго и предпочитам да не казвам. Анкетата е част от платформата SELFIE на Европейската комисия и е за всички 28 страни от ЕС, а у нас се разпространява от Министерството на образованието и науката. "В никакъв случай целта на инструмента не е да определи половата принадлежност. Това, което получихме, като първоначална неофициална информация, е, че причината да има и такъв вариант за отговор е, защото някои страни са възприели, нормативни, включително решения. Не е задължително те да бъдат базирани на принципа на самоопределяне. В Германия, това е по медицински причини, има такава възможност", коментира още министър Вълчев, цитиран от БТА.
http://glasove.com/categories/novini/news/selfie-pita-uchenicite-ot-koj-pol-sa-s-chetiri-vyzmozhni-otgovora

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сладур.
Първо ще пуснем анкетата, после ще питаме да и може да направим изключение.
Последният "мозък" в ОПГ-то беше Лъчо Мозъка. :b0201:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
"Не е задължително те да бъдат базирани на принципа на самоопределяне. В Германия, това е по медицински причини, има такава възможност", коментира още министър Вълчев, цитиран от БТА."
Е, като се прави в България, не можа ли да се барне таз анкетка? Или на принципа "Всичко или нищо" са я спуснали?
Пак като в учебника, където малкото ескимосче Джим изяло два кита, а приятелят му Пол изял пет!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Нашите смятат с филии със свинска мас.
Канада е друг стандарт, може и с китове или филии с китова мас. :yes-1289: :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
В "Гласове" има две страници дискусия по въпросът с тази дубиозна "анкета". http://glasove.com/categories/novini/news/selfie-pita-uchenicite-ot-koj-pol-sa-s-chetiri-vyzmozhni-otgovora?page=2 За да не повтарям същото и тук, ето тамошното мнение:

Quote (selected)
Eisblock на 22.02.2019 в 02:16
Министерството е длъжно или да зачеркне (почерни) ТОЗИ въпрос или да подмени анкетните листове с нови без джендърският въпрос или да откаже провеждането на тази анкета. Така и не става ясно ясно, за какво е тя (анкетата) и каква е конкретната ползата от нея! ...

Трябва най-сетне да патаксат управляващите с поляганията си пред нахалството на разни извратеняци и дегенерати! Поне 80% от застъпниците изповядващи тези перверзии не са генетически предразположени, а са жертва на пропаганда, обстоятелства, собствена простотия и напъни да се правят на интересни, докато стане късно да за връщане към нормалността. ...

Освен всичко друго, огледалната атака върви както към мъжете, така и срещу жените. Първите страдат от налаганият войнствен феминизъм, а жените - от също пропагандираното мъжеложство, липсата на социално възпитание и отглеждане на парникови "мъже". За цялата тази ДЕГРАДАЦИЯ са виновни заинтересованите кръгове из надоблачните пространства на политиката - принудени също да слушкат неясно кого точно. ... Основната и декларирана цел на световните Паразити е да редуцират населението на земята драстично. Има достатъчно доказателства, обстоятелства, изявления на разни Фактори - а и самите организирани и координирани действия за разложение на всички човешки устой, са достатъчно потвърждение за наличието на тази Глобална, деструктивна, разрушителна сила зад кулисите! ...

Остава всички да разберем, че ножът вече е не само допрян до кокала, а и го дълбае. И че е крайно време да не се позволи на бандата престъпници да затрият всичко и всички в услуга на господарите им!
« Последна редакция: Февруари 22, 2019, 02:22:40 от Eisblock »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето едно мнения в Гласове по темата. Мнение което отваря и насочва към още една, по-вонтлива джендърска яма копана усърдно и тук. Но все още се намира в някакъв вид сянка и скритост!!!
http://glasove.com/categories/novini/news/selfie-pita-uchenicite-ot-koj-pol-sa-s-chetiri-vyzmozhni-otgovora?page=2

Quote (selected)
Helleborus на 22.02.2019 в 10:53
Всъщност мен още повече ме притеснява влизането на Уницеф в българските училища, с участието на Нова ТВ и сълзите на Тити Папазов. За съжаление не виждам абсолютно никаква реакция в обществото. Този път те са се прикрили зад "борба с насилието", но все пак светът е пропищял от Уницеф. Ето само един линк към това, как се борят някои държави и какво им се причинява. https://www.comprehensivesexualityeducation.org/

Уницеф е организацията, която кара деца между 0-4 да си избират джендъра, след 4 да мастурбират и да задават учтиви въпросчета, като "Ще имаш ли нещо против да си сваля панталоните", "Приятно ми е като ме докосваш тук". Те са издали десетина учебници за сексуално обучение, като невинно изброяват всевъзможни разновидности на сексуална стимулация, придружено и с анимационни картинки и принуждават децата да ги възприемат като част от ежедневието в училището. Така че да видим като сте толкова гневни за един формуляр, дали ще се опитате да извадите Уницеф от училищата. Или може би на някой ще му хареса, все пак те ще работят и с ... родителите. Хората по света разпознават тази организация като такава, която радикализира и сексуализира деца, измествайки правото на семейството да дава възпитание.

Ето това става, когато чиновници, а не родители правят образование, това е държавната грижа.

- Има ли някой форумец и/или форумка, вече сблъскали се с тази нова перверзия? Има ли данни, когато намеря малко време ще потърся и аз за източници и примери. Редно е да разнищим и тази гадост и да се организира отпор.
« Последна редакция: Февруари 22, 2019, 11:34:12 от Eisblock »

Чок觧

  • Гост
В Бургас някакви джендъри са посещавали детските градини , Вълчев се прави на "ни чул , ни видял" , а сега се оправдава . Не ги знам тия болни мозъци от Уницеф ли са или от някакво друго перверзно НПО , ама не е на добре .

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил

Въпрос: - Какво ще е то, докторе? Момче или момиче?

Лекарят: - На нас вече не ни е разрешено да говорим за специфичният пол на бъдещето дете, обаче мога да кажа, че то има *ишле.
 8)

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ето продължение на дискусията цитирана по-горе:

Quote (selected)
Eisblock на 22.02.2019 в 11:39
Helleborus - напълно си прав! ... - Има ли някой тук който/която вече са се сблъскали с тази новонасаждана перверзия? Има ли данни и факти за прилагането на това ранно "пробуждане" на невинните деца?! Не се съмнявам, че и тук е зинала една нова пропаст, нова клопка, нова вълча яма пред наивният Плебс!!! Трябва да се разкрият пътищата и структурите налагащи тази нова извратеност тук.

Helleborus на 22.02.2019 в 12:21
Както вече казах, те са организация, която радикализира децата, освен, че ги сексуализира. И нахлува в техния живот, измествайки учителите, родителите, дори министерството. Самото нахлуване на един такъв нелегитимен „възпитател“ в среда, която е строго регулирана, в която дори един родител не може да се оплаче от програмата, помня как се присмяха на родителите, които не искаха Декамерон, означава вкарване на вълка в кошарата. Тук има заложена дискриминация от самото начало, защото нашите институции и семейства се считат за по-низши, за невежи и неспособни да се грижат за децата си, докато тази организация идва като нещо свръх, като непогрешима власт. Т.е. най-набиващото се на пръв поглед е дискредитирането в очите на детето на неговите собствени учители и родители, оспорване на техните правомощия да го възпитават, особено родителите, които също ще бъдат ПОУЧАВАНИ от Уницеф. Създава се у децата доверие и послушание спрямо тази нелегитимна власт и се дава възможност по-нататък тя да продължи да въздейства над съзнанието им.

Колкото до насилието, те са на принципа да победим злото, като му се отдадем. Разбира се, че в един свят, в който няма забрана за посегателства, понеже доброволно всеки си дава всичко и позволява да му се прави всичко, понеже няма морални норми и разграничаване на добро и зло, насилието ще изглежда по-малко видимо и ще цари „щастие“. Това е същата методика като при джендърите, за да не страдат те и да няма противопоставяне, всички да станем джендъри. Това са идеологии, които по дефолт разглеждат моралните табута и авторитети като насилие, те действат за тяхното изличаване. Като няма закони, няма и закононарушители, няма и угризения. Ако нищо не е забранено, всичко е позволено и всеки е доволен. А родител, учител, училище, което възпитава детето си „строго“ на някакъв морал е агресивно, горе-долу това е подхода.

Всъщност насилието е от тяхна страна и се състои в самото грубо изкореняване на нравствените авторитети и норми за правилно и неправилно. Ние трябва да решим да им потърсим сметка, с какво право и от чие име те си позволяват да ни назидават, аз поне не позволявам на всеки да ме назидава.

- Говорим за религия в училищата, а вкарваме Уницеф?

Заб. Оформил съм и добавям абзаци, за да се подобри читаемостта на изложението.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Потресаващ разказ за "демократичните" образователни "реформи" и резултатите им
http://glasove.com/categories/video/292

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Плакат на литовските социалдемократи:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Сигурно и по тая идеологическа линия има "високохудожествени" произведения  :t2407:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Ама оръжието на воина е специфично! Тоз син паспорт, затъкнат в пояса, римув, римув!  :smokin:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Стойте така, аз ли съм недоскив, или отзад е знамето с дъгата? Каква е тази неправилна ХЕТЕРОСЕКСУАЛНА двойка?! Къде са европейските ценности?! Веднага да се замени тази дамичка с могъщ викинг! Или масаят да се замести с тъмнокожо девойче с пръстени на шията и чинийка в долната устна! Аааа, ще ми пробутвате вчерашни идеи! Айсе, намери нещо съвременно, джанъм, това е вече минало недавно!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
тва не е хетеродвойка, само така изглежда. тук са се събрали девиация 12 и девиация 25.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
тва не е хетеродвойка, само така изглежда. тук са се събрали девиация 12 и девиация 25.
Не, не и не! Искам да е ясно обозначено - я с флагчета, я с номерца (макар че явно е правен опит с паспорта, ако броим звездичките, може и да е това!)! Няма да ми се объркват децата, я!
 :sniperer: :animated-smileys-stargate-015

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Това, че "еколози" и пр. лицемери били загрижени за пренаселеността на Земята е лъжа. Никой не се бори с раждаемостта на плодящите се като мишки в Индия, Нигерия, арабските д-ви и някои латиноси. Борят се за унищожаване на раждаемостта само на европейците. Методите са различни - някъде с икон. погром (като у нас), другаде с обеднен уран (Сърбия), а в Зап. Европа - с джендърство и с пропаганда на черни и кафяви оплодители на белите жени.  :t2042:
« Последна редакция: Март 02, 2019, 18:06:33 от Mr. Blue »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
В объркания свят на омразата едни групи са длъжни да мразят, а други трябва да бъдат мразени. Жените могат да мразят мъжете. Черните могат да мразят белите. Мюсюлманите могат да мразят християните. Хомосексуалните могат да мразят хетеросексуалните. Но никога обратното

http://e-vestnik.bg/29847/shega-s-prostia-balgarin-mozhe-s-rom-ili-bezhanets-ne/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
    Тази година Маршът на жените бе белязан от обвинения в “белота” (whiteness), които афроамерикански феминистки отправиха към еврейски феминистки, които пък обвиняват мюсюлманските феминстки в антисемитизъм, а жените феминстки обвиняват трансджендърните феминстки в “маскулинизъм” (maleness). От своя страна, мюсюлманските феминистки проявиха мъдрост, запазвайки за себе си мнението си относно присъствието на хомосексуалисти в демонстрацията. Демократическата партия е амалгама от групи, които по своята същност имат малко общи неща помежду си и няма никакъв опит да се формулира общо благо.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Quote (selected)
    Тази година Маршът на жените бе белязан от обвинения в “белота” (whiteness), които афроамерикански феминистки отправиха към еврейски феминистки, които пък обвиняват мюсюлманските феминстки в антисемитизъм, а жените феминстки обвиняват трансджендърните феминстки в “маскулинизъм” (maleness). От своя страна, мюсюлманските феминистки проявиха мъдрост, запазвайки за себе си мнението си относно присъствието на хомосексуалисти в демонстрацията. Демократическата партия е амалгама от групи, които по своята същност имат малко общи неща помежду си и няма никакъв опит да се формулира общо благо.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Палата N 7 просто. Но ето тези със санкции, бомби и пропагандни лъжи диктуват на целия свят какъв да бъде и как да живее.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил



Когато хората осъзнаят силата си заедно, тогава всичко ще бъде другояче!!!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Само че е в условно наклонение. За съжаление.

"Ако хората можеха да узнаят силата си, всичко щеше да е другояче"

Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Хубаво е, да се чуе от самият австрийски президент мнението му за миграцията като цяло. Тук:
https://www.facebook.com/Informationsschalter/videos/1836714419967072/

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Малките британчета ще учат задължително за гей отношенията - тук: http://glasove.com/categories/komentari/news/uchenicite-v-nachalnite-uchilishta-shte-se-zapoznayat-s-gej-otnosheniyata-spored-novite-pravitelstveni-nasoki

Написах коментар:
Quote (selected)
Eisblock на 08.03.2019 в 17:58

Helleborus, тези паразити, поставени и загнездили се на ключови места в държавите, имат именно тази задача. И те я следват неотклонно. Нищо не е случайно. Когато ИМ трябва нещо, те и съответната "наука" ще измудрят. Както и направиха под натиска на извратеняшките промотъри - нека си спомним, кога и защо голяма част от всички тези болестворни извратености бяха ИЗВАДЕНИ от списъците на различните болести!!! Не ми се рови, но по спомен, първо това се случи в САЩ - 70-те, а някъде през 90-те - в Европа/ЕС.

За легализиране на болестните сексуални девиации се бори именно тази малка, извратена маргинална част от общество, тази която доброволно се е поддала на "дребните си и безобидни" уж увлечения, а не хората с истинските си генетичните отклонения. Разбира се, че самите ЛГБТ нямат нито финансовата, нито административната, още по-малко - числената и морална мощ за да преорат общественото съзнание така, за да се стигне дотам, че цялата галимация да се налага и прокарва именно чрез държавните машини!!! При това, уж демокрацията е власт на мнозинството, на "Демоса" се твърди и тези мантри не затихват въпреки очевадните факти... Да не говорим, че това МНОЗИНСТВО се състои от все НОРМАЛНИ ХОРА според медицински, морални, етични и пр. принципи. Така техни човешки права се нарушават неимоверно драстично от малко крещящо, нахално МАЛЦИНСТВО. ... Ерго?

- Следва, което е и факт, че има сила зад държавната власт, която налага на глобално ниво и противоестественостите в ущърб на МНОЗИНСТВОТО и дори на самото Съзидание, срещу същността на човека, срещу плебсовете, срещу основните градивни устои и единици на социума. Тогава, дали твърденията, че богоборците искали да намалят земната популация на 500/600 милиона изобщо (изказване на Тед Търнър - притежател по това време на CNN), не са били точно в десетката и са верни?

Както и да е, но основното е, че се върви едно гигантско преформатиране на света и това в никакъв случай не е в интерес на народите, както и на самата цивилизация, такава каквато я познаваме!!!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Обаче какво докараха на тяхно място:
СЗО: Любовта е болест

https://bestdoctors.bg/article/id/840938
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
буратино, тва е неква тъпня, да не кажа откровена лъжа. в твоята статия пише, че
Quote (selected)
Експерти на Световната здравна организация /СЗО/ причислиха любовта към психичните разстройства и по този начин я наредиха до заболявания като алкохолизма и клептоманията. F 63.9 - под този номер любовта е записана в регистъра на заболяванията на Световната здравна организация.
сега отиваме на сайта на сзо и там хората си казват:
Quote (selected)
F63.9 Habit and impulse disorder, unspecified
ето ти го, от извора: цък

на тез бест доктори не им се доверявай твърде. ако ти кажат "добър ден" първо си погледни часовника - ден ли е, нощ ли, де да знаеш :bigok:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Най-сетне се вижда кои стоят зад чутовното влизане на зелените в Баварското управление. Зелените от Баварският Ландтаг (местен парламент):
https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/54434677_617852475306656_4308241622572728320_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fsof3-1.fna&oh=0c443251afc4165db645095ba93754f3&oe=5D12796E

- И да, не е шега!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Виж само кой им е ментора на зелените - Даниел Кон-Бендид!
Вие си ги избрахте!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Този го знам, да не слагам определение, че ... туй-онуй може да последва.

Но скоро ми светна нещо интересно под meiner Mütze - сетих се кои създадоха зелените. Няма две думи, че тези - Петра Кели и ген. Бастиан, изглеждаха далеч по-по от тези сегашните новобранци, хеле пък илюстрираните депутати. Да не говорим за други мили фигури от бундес-ръководството. Там най-малкият проблем е липсата на образование...

Та, основателите навремето са били явно напътствани, окуражени, финансирани и пр. неща, от едни батковци с трибуквена фирмена табела от зад Голямата локва... И сега вече инвестицията се отплаща богато!

Старият виц: - "За какво са ни атомни централи, нали токът си го взимаме от контактите?", намери вече и има нови светли примери и то, напълно истински. Чета ги из разни форуми. Най-интересното е също, че Тамошните, за да избегнат триенето за какво ли не в "Сурат-тефтеря" (Онзи ден изтриха един пуснат цитат от алт-канцлера Хелмут Шмит...) и зверската цензура на режима, взеха да си откриват акаунти в руският фейсбук. Много е весело там...
 8) :smokin:

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
В "Гласове" има пак една Реплика на Ангел Джамбазки. http://glasove.com/categories/na-fokus/news/angel-dzhambazki Позволявам си да си спестя "усилие" и време за да пиша някакъв коментар и тук по тези теми. А те са както винаги много акутни. Общо взето не съм ничии фен, но мнението на този ЕС-депутат в общи черти за ситуацията как ни се налага систематично чужда "вина", ако въобще може да се дефинира такава за нещо си, е повече от правилно.

Eisblock на 19.03.2019 в 13:22
Няма съмнение, че се води война срещу Европа и населението 'и. Независимо, че то вече и така е силно "мулти-култизирано". Но явно това е малко за определени задкулисни сили и те вече без много, много да ги е грижа за някакви си условности, са зацепели направо през Просото. Измислиха и "език на омразата". Удобен инструмент на тиранията над публиката. Така всяко изказване в полза на нормалните хора, на мнозинството, на т.нар. плебс, гоими или каквото там още са измудрили Те, се квалифицира така. И не само. ...

- В "меката" на демокрацията, западните страни, там вкарват и в затвора. Даже и убиват, осакатяват, раняват, пребиват - вкарвайки т.нар. европейска жандармерия и организират цивилни отряди биячи - винаги когато статутквото на тези Режими се почувства сериозно заплашено - справка сегашна Франция. А в Германия, където сега върви масивна подмяна на местното население, за определени изказвания се полагат по дефолт 3 години затвор. ...

Сега, че някой си, нейде си, може би е изпушил след като се е запознал с подробности из недалечното минало в Европа и тогавашните попълзновения за завладяването 'и, не е вина на мнозинството. То за сега е "благоразумно". Но се питам, след като тръгне в близко време очакваната нова вълна на подготвените в стартова позиция милиони мигранти в Турция и Ирак, и тези "гости" започнат масово ръгане и колене на местните в Европата с обичайните им ножове - в далеч по-големи мащаби - почти колкото това е ежедневие в Германия понастоящем, то какво ли ще запеем тогава или отново и отново ще тренираме "успешно" позата снишаване? ...

- Дали защото безумно се оставяме да ни водят към Кланица 22!?
« Последна редакция: Март 22, 2019, 14:36:16 от Eisblock »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Ей на и Гретхен стана обект на внимание в територията. А тя вече от месец и даже нещо, се грижи да заеме мястото на една модерна Рамонда Диен и поведе младежта. Даже, ако възхода на Грета бе станал доста по-рано, то аз бих приел, че любимата аФторка на Отвъдното, леля ви Аделинчето Марини, е позирала на снимката си със снимка на малката шведка в ръце. Но, така или иначе, в "Гласове" се появи и статия за Гретхен - "“Зелените кхмери” използват Грета Тунберг" http://glasove.com/categories/komentari/news/zelenite-khmeri-izpolzvat-gruta-tunberg. Със написаното съм съгласен, разбира се, - следя възхода на малката от самото начало. Може би може да се спори дали са Кхмери или Талибани - така ги именува моя милост. Та отдолу писнах и аз няколко капки Петмез от моето бурканче:

Quote (selected)
Eisblock на 22.03.2019 в 13:58

Целта е ликвидиране на европейците като население, самата Европа на националните държави и смесване на всичко вкарвано на турбо-мощност от къде ли не и напълно несмилаемо - мигрантите, в една хомогенна ярма за до-ликвидиране на местните, като количество, така и качество. ...

Зелените вече не са това което първоначално уж бяха. С присъединилите се тогава, наивни интелигенти към водачите от терористичната сцена, с щедро финансиране от задлоквенските три-буквени мастодонти, на видно място бе тяхната обсесивна "загриженост" за какво ли не. И тази, очакваемо, бе подплатена с много голяма доза технологично, научно, а и други неща - невежество...

Сега вече те се доизлюпиха от екологичната каквида и излязоха на сцената за разгъване на тоталитарното им движение. А то, явно подкрепяно от т.нар. уж "дясно" - което пък, отдавна не е това което бе преди десетилетия по времето на Социалната Пазарна Икономика. Присъединиха се и традиционните предатели на работническата класа (определение давано на социалдемокрацията в бившите социалистически страни и СССР), които си смениха амплоато и сега търпеливо подпомагат съюзника - "класовият си враг", в съвместните усилия да ликвидират нациите, държавите им и да ги подменят с исляма от Близкият изток и с Африканско населения. ...

На този фон именно сега е пусната да развява психопатично месиянсто, тази малка Грета. ...

Използването 'и е престъпление, при което като страничен ефект се цели да се доразкапе същността на училищната система. Не забелязвате ли до какви "върхове" се е сринала тази, след като е така нежно обгрижвана от различни шарлатани, джендъри, псевдо-либерали и по-точно: -Ловци на плъхове? Нека попитам, защо милите подрастващи, високо образовани деца и младежи, питомци на образователната система, не ИЗЛИЗАТ ДА ДЕМОНСТРИРАТ В СЪБОТА, а не да бягат от и да политизират училищните занятия в петък? - Не, че мнозинството в тях се е преучило кой знае колко, а и светлината на човешките знания, етика, морал да ги и обляла с невиждана мощ и да ги е заслепила така, че в петъците да не намират вратите на училищата си...

Ерго, цялата тази нова далавера е в полза на обичайно набедените неща: - Финикийските знаци. Т.е., те да се пренесат елегантно от множество малки джобчета, към огромните "джобове" на едни бедни "чичковци"...
« Последна редакция: Март 22, 2019, 14:34:43 от Eisblock »

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Под посочената по-горе статия за Грета, като флагман на зелените страхове, отчасти не безпочвени, но за повечето техни политически акции от ирелевантно значение, се появи и един отговор. Считам, че много интересен, защото до сега не бях чувал за подобен синдром. Оказва се, че не е болестно (на физична основа) състояние, а нещо друго. Считам, че и за вас тук това мнение би било интересно и затова си позволявам да представя тази негова част:

Quote (selected)
Аз имам синдрома на Аспергер. Не ми допада начинът, по който докторът говори за нас, макар да не ме учудва. Той прави това, в което обвинява родителите и. Той акцентира на нейният ''нервнопсихиатричен статус''. Ако докторът беше психиатър, а не уролог, може би щеше да знае, че синдромът на Аспергер не е болест, а състояние на съзнанието, нелечимо, тъй като психиатрите нищо не знаят за него,а уролозите пък ама съвсем никак. Акцентирането на ''нервнопсихиатричният статус'' на Грета се прави, за да манипулират невежите, че това е някаква луда, умно, но болно дете-идиотче. Аз също се чувствам ултралява зелена феминистка в областта на идеите, но знам, че всяка идея бива узурпирана от материални хора, които желаят да я осребрят. Колкото до физиономията на Грета, която, според урологът, ''не показва никакво съпричастие'', начинът, по който той говори за според него болни хора, също не показва съпричастие. ...

Quote (selected)
Eisblock на 23.03.2019 в 14:25

Към "веган на 22.03.2019 в 23:22"

- Съжалявам ако съм оставил чувство за липса на емпатия към това дете. Точно обратното е, но Общото е релевантно и вероятно мнението ми е било оцветено в повече от натрупваната ярост към причинителите заради умишленото избутване на Света към ръба на Пропастта! Или в частност - нашата част от него. Целта си преследват по всички възможни вектори и по всякакъв един начин. Отвратителни са всички манипулации предприемани вече и даже, без капка срам, да не говорим - за свян.

Напр. всички трябва да ревем за жертвите нейде си, станали жертви в резултат на манипулациите на точно тези - "силните на денят". Даже "жалеещите" сами приемат атрибутите на пристигналите за да ги подменят и започват да ги следват в асимилацията и претопяването. Но до сега не е забелязана каквато и да е масова, истерична емпатия в Другата страна отсреща. Защото Болестта криворазбрана "толерантност" е присъща и е знак на обречените. ...

Така, че и заболяването (ако е такова) на Грета е последствие и не е обект на коментара ми. Фиксирана е първопричината. Поздрави!

Неактивен rover

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 41
    • Профил
да се чувствам като в циганска или пернишка кръчма, където най-силният аргумент е най-високият децибел!
цъ. у перник е винкело. предвид темата - поредната ку*венция - винкело е за предпочитане.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Отдавна се каня да питам ddantgwyn.
Как реши, че е сестра?
При толкова много възможности. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Отдавна се каня да питам ddantgwyn.

Не мен, а Петьо Цеков трябва да питаш.
the lamers club honourable member …

Чок觧

  • Гост
Още едно л@йно във вентилатора:
Съветът на Европа прие документ, дефиниращ сексизма
https://dariknews.bg/novini/sviat/syvetyt-na-evropa-prie-dokument-definirasht-seksizma-2156581
"Съветът на Европа, който бди за спазването на човешките права в Европа, обяви днес, че е приел текст, включващ първата дефиниция на международно ниво на сексизма с цел да допринесе за преустановяването на този феномен, предаде Франс прес...."

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Още едно л@йно във вентилатора:
Съветът на Европа прие документ, дефиниращ сексизма
https://dariknews.bg/novini/sviat/syvetyt-na-evropa-prie-dokument-definirasht-seksizma-2156581
"Съветът на Европа, който бди за спазването на човешките права в Европа, обяви днес, че е приел текст, включващ първата дефиниция на международно ниво на сексизма с цел да допринесе за преустановяването на този феномен, предаде Франс прес...."

А кои страни участват в Съвета на Европа и има ли той общо с ЕС?  :image008:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Внимание: Европейският съвет, Съветът на Европейския съюз и Съветът на Европа са различни организации.

Съветът на Европа НЕ Е институция на ЕС. Това е международна политическа организация на страните от Европа, която работи за целите на европейската интеграция.

Членове: 47 европейски страни

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%82+%D0%BD%D0%B0+%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B0 

Синекура – откъдето и да я погледнеш!!!  :t0103:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Членове: 47 европейски страни
Да, ама един член леко им тегли майните. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Кой член? Не съм чула такова нещо.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Русия, миналата година окончателно си прибраха хората.
Доста време им търпяха циркаджилъците - първо им отнеха право на глас, после и право на изказване въобще.
Сещай се защо...
Писна им и ги зарязаха. Казаха че можело и да се върнат. Ако спрат с цирковете, демек друг път. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Благодаря.  :way_to_go-1308: Аз точно там не следя.

Ама те таквиз ги натвориха през последната година и кусур с разни конфекции и пактове, че заслужават всички да си вземат шапките.  :i_miss_you-1316:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
то се почна от "анексията" на крим. забраниха им да гласуват, съответно руснаците решиха, че в този случай няма смисъл да ги финансират. онез нададоха един вой, щото русия осигуряваше 15-20% от бюджета им, руснаците им съобщиха учтиво, че или ще имат пълни права като участник, или няма да има пари. и така.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Анексията на Крим, агресията над 404, руските войски в 404 и т.н. - пълния пакет глупости.
Най-забавното беше когато шефчето на съвета нареди на Русия да си плати вноските, шото била длъжна. :)
Не знам дали това не преля чашата, но най-накрая им теглиха майните. Бая време ги пцувах че аман от това тяхното "ребята, давайте жить дружно"!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!


Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Малко поизоставих темата, но в последно врем бях из вилаетите на новите "европейци", минах покрай сборища и сгляди предпочитани от тях. Но честно казано гледах да съм по-далече. Площадът с Кметството и шествията на часовниковите фигури в кулата му, след отброяване на 11-тият час, освен новите попълнения от видни специалисти, професори, талантливи инженери, доктори и общественици, имаше и най-обикновени туристи от изтока на Азиатския континент струпани да гледат забележителността. Кожени гащи и дриндъл-носии видях най-вече по витрините на няколкото специализирани магазини. Но те останаха извън интересите ни свързани повече с околностите и забележителностите, отколкото да се врем из тълпи хора от къде ли не. И да, местни рядко се виждат - те просто подсигуряват Бруто-социалният Продукт. За да има за всички...

Шокът от карането "Там" и шофирането отново по тези "улици" тук - прости ми Господи, че омърсявам това име - бе в първите дни смазващ, докато вече посвикнах на тресенето и по-силни тръпки и тласъци на ВСЕКИ САНТИМЕТЪР в уркопейската "столица". Но нейсе, нека се съсредоточим в по-латентни новини:

- Специалистите в страната на "новичоците", се оказва, че имали клиника където масово се сменял пола - с химически или оперативни методи на МАЛОЛЕТНИ. Тук: http://glasove.com/categories/skandalyt/news/tajms-tryabva-da-sprat-eksperimentite-za-smyana-na-pola-vyrhu-deca

Позволих с да напиша коментар, малко по-просторен заради един активист на Безпрекословното ваксиниране:

Quote (selected)
Eisblock на 14.04.2019 в 15:51

За жалост , постинга на "не са само парите, има и друго на 14.04.2019 в 12:24" е много, много прав!!!... - Джендъризма е създаден със съвсем определена цел.

Мръсните ваксини сега (тези пълни с живак, секвенции от раково ДНК и пр.) нямат нищо общо с ваксините от преди десетилетия с които се правеше превенция на епидемиологични заболявания. Чакам отговор на само един прост въпрос: - Защо на по-старите поколения се поставяха само ВЕДНЪЖ от даден тип ваксина и общо те бяха 10-на, докато сега се преваксинират децата на всеки 4 години и са над 50?...

Да ви подсещам ли за ГМО-то и късане на Т-ширтите от заразените с ЕАТС-ценности, че нямало "нищо страшно"? - Има и още как...

А за настоящето наводняване на Европа с всякакви другоземци, едни от други по-не култивиращи се и не приемащи всичко което ги заобикаля в Европа, но страстно стараещи се да паразитстват из социалните системи на развитите държави в ЕС, как да окачествим тази целенасочена ИНВАЗИЯ?! Дори и 'и измислиха цял "Пакт за миграцията" под шапката на стерилното ООН. Но дори и тъдява, най на краят тези Талази ще нахлуят в непреварими количества и тук. ...

Извършваните престъпления в тази там клиника, из Албиона, не е само там и единствена. Освен физическото осакатяване на деца, се предприема и налага още по-нагло, даже като държавна политика в редица държави на ЕС, безпардонно и психическо осакатяване на деца. Да не говорим, че атаката е към най-дълбоките пластове на психиката на човека, от най-крехка възраст - към неговата биологическа същност! Истината за жалост, широка известна до момента през 70-те, когато хомосексуализъма бе изваден от списъка на болестите при САЩисаните, а някъде през 90-те и в Европа, е - че това заболяване е само няколко процента генетично предопределено, непреодолимо за обикновена, нетренирана психика, докато всичките останали пълчища ВЕЧЕ, са резултат на целенасочена пропаганда, на "мода", на натрапчиви внушения по всякакви канали на възприятията и дори (май най-често) - на собствена простотия, подражателство и обикновен дебилизъм!!! ...

Така, че посочваният като чудовище в човешки вид, д-р Менгеле, в момента се мултиплицира с ужасяваща скорост: - първо в междуушията, а не след дълго - се масовизира реално всред хората. Натискът над европейските народи идва не само от частни лица, разни организации и НПО-та на $-хранилка, а и от цялата тази Завера, завладяла държавните юзди и следваща маниакални идеи, тезиси и насоки от към световната либерастия. ... Разбира се, всичко се прави единствено и само, за наше "всеобщо щастие" и "светло бъдеще"!

Радостното за спящото, дремещо и пасивно мнозинство е, че така то няма и да разбере, как е дотътрено да финала на цивилизацията!

Дерзайте!

(Наложи се да редактирам текста - в "Гласове" не е възможно... :'(
« Последна редакция: Април 14, 2019, 16:20:09 от Eisblock »