Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:57:18

Автор Тема: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки  (Прочетена 95747 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #420 -: Юли 26, 2019, 21:07:00 »
Quote (selected)
сиреч нямаш проблеми да лъжеш и да ползваш каквито и да е фалшивки

Искам ясно да заявиш тук, че тази снимка е "фалшивка". Тогава ще мога също така ясно да ти река за кого тук лъжата не е проблем.

И така, последно, твърдиш, че това не е Вигенин, това не Станишев и такава снимка не е направена, така ли?

ти май имаш проблем с разбирането на писан текст. това, че снимката е фалшива, го твърди вигенин, не аз. аз го цитирам. дотук ясно ли ти е?

продължавам. никой не го опровергава. дотук ясно ли ти е?

продължавам. въобще не очаквах, че ще се спечеш толкоз, като те хвана в разпространяване на фалшивки. не ти е за пръв път да седиш гордо до лъжци, нито да лъжеш. включително и няколко мнения по-горе. дотук ясно ли ти е?

за мен по-интересно е коя е оригиналната снимка и кой точно е изрязан от нея. и защо. дотук ясно ли ти е?

айде бегай.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #421 -: Юли 26, 2019, 21:26:15 »
Ясно ми е, че си  :t0328:. Това ми е ясно. Но нищо. Остава да ми обясниш как изрязаното ще промени факта на останалото. Какъв ли ще е този толкова съществен контекст ...

Колкото до "тъч линии" и "терени", ето ви най-благоприятният за вас вариант - публикацията на сайта на МФ

Quote (selected)
https://mfa.bg/bg/news/6504

Quote (selected)
„Взехме решение, ако не бъдат предприети бързи действия за сваляне на напрежението в Украйна, в четвъртък, 6 март, на извънредното заседание на държавните и правителствените ръководители от ЕС да бъде взето решение за прилагането на санкции – спиране на визовия диалог с Русия, на преговорите по ново споразумение на ЕС с Русия и други“, заяви Кристиан Вигенин.

Това е. Вие си правете изводите. По чия заръка и защо. Ама надали ... Има, щото, още много да учите.
« Последна редакция: Юли 26, 2019, 21:38:04 от Ной »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #422 -: Юли 26, 2019, 21:31:14 »
Ясно ми е, че си  :t0328:. Това ми е ясно. Но нищо. Остава да ми обясниш как изрязаното ще промени факта на останалото. Какъв ли ще е този толкова съществен контекст ...

ами ето ти пример за орязване и контекст. в картинка, да не те затруднявам:
« Последна редакция: Юли 26, 2019, 21:38:33 от Ной »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #423 -: Юли 26, 2019, 21:33:57 »
А бе Фирмин!
Кога Вагинини беше от вашите и заедно лапахте кИфтета или бели бъбреци ( вие си знаете )
що тогава не рИва, а сега рИвеш като .. сещаш се?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #424 -: Юли 26, 2019, 21:39:55 »
Аааа, разбрах! Липсва един, де пази сянка на Станишев и Вигенин с балтията, невям? И един друг, де им вее вятър с паунови опашки. Нали?  8) А текст ти не можеш да четеш с разбиране. Вигенин никъде не твърди, че снимката е фалшива. Твърди, че се използва за нечистоплътни намеци. С което съм напълно съгласен.  И тук случаят не е този. Не илюстрирам, повтарям и потретвам, намеци за тяхна хомосексуална връзка. Илюстрирам, че Вигенин беше един от най-приближените до Станишев членове на ИБ. Вероятно, най-довереният. Това илюстрирам.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #425 -: Юли 26, 2019, 21:44:23 »
Темата направо си плаче за закриване.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #426 -: Юли 26, 2019, 21:47:11 »
Темата направо си плаче за закриване.
А, не! Те тука денем тестват сървъра да не е умрял. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #427 -: Юли 26, 2019, 21:48:06 »
Ясно ми е, че си  :t0328:. Това ми е ясно. Но нищо. Остава да ми обясниш как изрязаното ще промени факта на останалото. Какъв ли ще е този толкова съществен контекст ...

Колкото до "тъч линии" и "терени", ето ви най-благоприятният за вас вариант - публикацията на сайта на МФ

Quote (selected)
https://mfa.bg/bg/news/6504

Quote (selected)
„Взехме решение, ако не бъдат предприети бързи действия за сваляне на напрежението в Украйна, в четвъртък, 6 март, на извънредното заседание на държавните и правителствените ръководители от ЕС да бъде взето решение за прилагането на санкции – спиране на визовия диалог с Русия, на преговорите по ново споразумение на ЕС с Русия и други“, заяви Кристиан Вигенин.

Това е. Вие си правете изводите. По чия заръка и защо. Ама надали ... Има, щото, още много да учите.

Ха Ха
Фирмине аз те имах все пак за експерт.
Оказва се че твоите студенти няма за какво да ти плащат.
Не се учудвам че БСП е в такова положение.
С такива експерти слава Богу че доживя до Нинова.

Все пак не разбрах защо Вигенин отиде в Киев 2014 година?
Кой го прати там?
Би трябвало да имаш инсайд?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #428 -: Юли 26, 2019, 21:56:49 »
Темата направо си плаче за закриване.
Както казваше майката на Малката Вера, аз ако спра да правя кисели краставички, той да не би да спре да пие?
И аз така си мисля, че ако затворя тук, ще избие другаде. Засега това гърненце си го наглеждам, похлупакът е винаги на няколко копчета разстояние, лед има за бързо охлаждане, ако чак толкова закъсаме.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #429 -: Юли 26, 2019, 21:59:18 »
А бе Фирмин!
Кога Вагинини беше от вашите и заедно лапахте кИфтета или бели бъбреци ( вие си знаете )
що тогава не рИва, а сега рИвеш като .. сещаш се?

Абе,  :t2407: :pissed-891: , що не идеш да си завреш дългия нос в архива на Другото място, да си направиш справка, вместо да си ръсиш простотиите. 

http://old.segabg.com/article.php?id=701491

http://old.segabg.com/article.php?id=651756

http://old.segabg.com/article.php?sid=2014082900040000203

http://old.segabg.com/article.php?sid=2014032100019985003

Сигурно има и още там някъде.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #430 -: Юли 26, 2019, 22:03:57 »
Quote (selected)
https://mfa.bg/bg/news/6740

Рапорт даден. Рапорт приет.  8)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #431 -: Юли 26, 2019, 22:05:09 »
А бе Фирмин!
Кога Вагинини беше от вашите и заедно лапахте кИфтета или бели бъбреци ( вие си знаете )
що тогава не рИва, а сега рИвеш като .. сещаш се?

Абе,  :t2407: :pissed-891: , що не идеш да си завреш дългия нос в архива на Другото място, да си направиш справка, вместо да си ръсиш простотиите. 

http://old.segabg.com/article.php?id=701491

http://old.segabg.com/article.php?id=651756

http://old.segabg.com/article.php?sid=2014082900040000203

http://old.segabg.com/article.php?sid=2014032100019985003

Сигурно има и още там някъде.
Прочетох първото, наистина си се изказал против.
Което малко ме озадачи.
Ти какъв си, принципен плювач на издигналите се над теб?
Тогава също си ръбал "правата линия" както и сега, кога си загубил посоката, тогава или сега? Или целта няма значение или методите нямат значение, важното е Фирмин да е на върха на опозицията в партията като един недооценен Макиавели.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #432 -: Юли 26, 2019, 22:08:34 »
Quote (selected)
Тогава също си ръбал "правата линия" както и сега, кога си загубил посоката, тогава или сега?

Да оставим този въпрос пред високия ти интелект за отговор. Сигурно няма да се забави със следващата простотия.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #433 -: Юли 26, 2019, 22:12:52 »
Quote (selected)
Тогава също си ръбал "правата линия" както и сега, кога си загубил посоката, тогава или сега?

Да оставим този въпрос пред високия ти интелект за отговор. Сигурно няма да се забави със следващата простотия.

Е можеше и просто да кажеш:
- Не знам, не помня! :bigok: :bigok:
Признаването на проблема е малка крачка към преодоляването му, поне така твърдят едни дето са се клели в Хипократ.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #434 -: Юли 26, 2019, 22:16:26 »
О, и знам, и помня. Уви. А както видя и сам, има си архив - при отслабена памет и когнитивни способности. Съвсем достъпен. Към 50 000 поста. Няма как да няма нещо злепоставящо Firmin. Иди и рови. Ще намериш.  >:(

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #435 -: Юли 26, 2019, 22:20:20 »
Ти наистина я обичаш тая партия.
Ще дадеш и живота си да изгониш и последния член, че да не я мърсят. :yes-1289:
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #436 -: Юли 26, 2019, 22:23:12 »

Ха Ха
Фирмине аз те имах все пак за експерт.
Оказва се че твоите студенти няма за какво да ти плащат.
Не се учудвам че БСП е в такова положение.
С такива експерти слава Богу че доживя до Нинова.

Все пак не разбрах защо Вигенин отиде в Киев 2014 година?
Кой го прати там?
Би трябвало да имаш инсайд?

Отговор няма.
Не съм очаквал нещо друго.
Може би все пак ще ни каже някой кой го прати момчето в Киев?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #437 -: Юли 26, 2019, 22:25:07 »
Quote (selected)
Може би все пак ще ни каже някой кой го прати момчето в Киев?

Виждам, че отличникът в теб напира да ни смае със знание. Що да те лишаваме, при толкоз трепет.  8)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #438 -: Юли 26, 2019, 22:27:47 »
Аааа, разбрах!
не си, но продължавай да опитваш. може да те озари просветление.

Quote (selected)
А текст ти не можеш да четеш с разбиране. Вигенин никъде не твърди, че снимката е фалшива.
ето ти го вигенин, едно към едно, от няколко мнения нагоре:

Quote (selected)
Снимката, така, както е известна в момента, е фалшифицирана.
https://www.mediapool.bg/vigenin-tvardi-che-populyarnata-mu-snimka-sas-stanishev-na-shezlongite-e-falshifitsirana-news208492.html

та кой, викаш, не можел да чете с разбиране  :bigok:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #439 -: Юли 26, 2019, 22:32:21 »
Quote (selected)
Може би все пак ще ни каже някой кой го прати момчето в Киев?

Виждам, че отличникът в теб напира да ни смае със знание. Що да те лишаваме, при толкоз трепет.  8)

Не че се обиждам за отличника, но не е вярно.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #440 -: Юли 27, 2019, 12:36:10 »
Quote (selected)
"На тези избори БСП ще успее да извади ново поколение политици, подготвени през последните 3 години. За оставки не мислим, защото знам, че можем да спрем феодалното управление в българските общини", каза Добрев.

Както казват старците в турските сериали, "С тоз акъл, де го имаш, много ще патиш". Хайде да видим зайчетата, дето ще "извадиш" от цилиндъра ти, фокуснико. Такива като теб ще да са, подготвени. Дето партийната ти кариера е върху спомена за баща ти и протекцията на Първанов, като негов съратник. Е, какво пък. Тъкмо ще видим какво си подготвил. Като дългогодишен корифей на работата с младите, но и като оргсекретар. И как можеш да спираш "феодално управление" в българските общини.

А Нинова да внимава. Че тези, дето я туриха на стола, ще си избършат сакатлъците с нея, накрая. Пък ти си изборът им за приемник. Нали, Кире? Или пък Майчето? Нееее, нея я готвите да смени Радев. Че прекали с търпението на актуалните сахиби. Нали? Всекиму - неговото. Такива едни дълги топки. 8)


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #441 -: Юли 27, 2019, 12:40:36 »
Quote (selected)
Или пък Майчето? Нееее, нея я готвите да смени Радев.
Аслъ само за президентин не сте я далдисвали. Е няма такава Мая!!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #442 -: Юли 27, 2019, 12:44:26 »
Ба! Ти да видиш ...

Quote (selected)
"В момента приличам ли ви на Румен Радев?". Това попита омбудсманът Мая Манолова в ефира на NOVA телевизия. Въпросът ѝ беше по повод на това дали ще се кандидатира за кмет на София.

"Решението ще бъде изцяло мое. Ясно е, че някой много се притеснява от моята кандидатура. Много пъти съм казала, че ако се кандидатирам само от граждански позиции, с подкрепата на гражданите. Нека само напомня, че имах над 200 номинации за президент от структурите на БСП", допълни Манолова.

"Управляващите правят всичко възможно да ме вбесят и амбицират с отношението към това, което правя и с пренебрежението към законпроектите, които внасям", заяви тя. 

 ???

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #443 -: Юли 27, 2019, 13:03:09 »
Ти да видиш ...

Mи, гледай! Тя е на съси чуек и трябва да я подкрепяш. И мъжо ѝ тоже.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #444 -: Юли 27, 2019, 13:06:50 »
А ето и опорките Нинови, топли-топли ...

Quote (selected)
"Срещу нас се сипят упреци и удари, твърди се, че партията е разцепена. Кой е партията? Вие сте партията! Не онези 200 души, които сте избрали да ви управляват. 80 депутати са повече от 38! Пет евродепутати са повече от четири! БСП е единствената партия, побеждавала ГЕРБ на избори.
Ние не се продаваме.
Ние не се предаваме.
Ние продължаваме!, каза Нинова и предизвика буря от овации на поляната.

Тя се обърна към множеството: Подайте ръка на всеки българин, който милее за Отечеството!
Заедно да извървим пътя за промяната на България!
 
"Народе - изправете се и ГЕРБ ще паднат!", призова лидерът на левицата.

Жалка картинка ...  >:(


Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #445 -: Юли 27, 2019, 13:15:53 »
Жалка картинка ...

Нале? 80 депутати са по-кисело грозге от 38! Пет евродепутати са по-кисело грозге от четири!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #446 -: Юли 27, 2019, 13:27:50 »
Квинтесенцията, изтръскана от бодряшки извиквания, които трябва да минат за лозунги:
Quote (selected)
"Срещу нас се сипят упреци и удари, твърди се, че партията е разцепена. Кой е партията? Вие сте партията! Не онези 200 души, които сте избрали да ви управляват. 80 депутати са повече от 38! Пет евродепутати са повече от четири! БСП е единствената партия, побеждавала ГЕРБ на избори.

Да обобщим:
1. Председателят на БСП противопостави току що БСП на Националния съвет на БСП, на когото е председател.
2. Ако "не онези 200 души, които сте избрали да ви управляват" са партията, то как да сме сигурни, че 80 депутати или пък 5 евродепутати, които сме избрали, са партията?
3. 80 вън от парламента, видя се, не е повече от 38 вътре. Със сигурност е далеч от 121, а така също и от 95. Както и 5 си е все така доста по-малко от 7.
4. Ако става дума за местни избори, това не е така - БСП не е единствена в това. Ако пък става дума за президентските, то да се пришива на БСП победата на независимия кандидат Радев е малко ... нахално. Към стотиците хиляди, които го подкрепиха, а съвсем не са членове и симпатизанти на БСП и никога няма да бъдат.
5. И кой ще поеме подадената от Нинова ръка, когато вижда нахалството и и неспособността да консолидира партията? Съвсем скоро ще разберем, впрочем. По резултата.
« Последна редакция: Юли 27, 2019, 13:31:04 от Firmin »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #447 -: Юли 27, 2019, 14:42:45 »
А ето и опорките Нинови, топли-топли ...

Quote (selected)
"Срещу нас се сипят упреци и удари, твърди се, че партията е разцепена. Кой е партията? Вие сте партията! Не онези 200 души, които сте избрали да ви управляват. 80 депутати са повече от 38! Пет евродепутати са повече от четири! БСП е единствената партия, побеждавала ГЕРБ на избори.
Ние не се продаваме.
Ние не се предаваме.
Ние продължаваме!, каза Нинова и предизвика буря от овации на поляната.

Тя се обърна към множеството: Подайте ръка на всеки българин, който милее за Отечеството!
Заедно да извървим пътя за промяната на България!
 
"Народе - изправете се и ГЕРБ ще паднат!", призова лидерът на левицата.

Жалка картинка ...  >:(
Не е жалка, а класическа, макар и да знаем как се повтаря историята.
Само с образователна цел
https://www.vbox7.com/play:10e17e8b&pos=sn_49

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #448 -: Юли 27, 2019, 16:10:29 »
Тези, които биха гласували за БСП са повече от нейните членове, а нейните членове са повече от номенклатурчиците на БСП. Политиката на БСП трябва да се определя от нейните членове и симпатизанти, а не от червените барони, оплетени в "сложни йерархични мрежи от връзки и отношения, градени десетилетия, поколения". Въпросните червени барони трябва да бъдат изхвърлени заедно с прислужващите им номенклатурчици.
БСП трябва да брани интересите на българските работници (презрително наричани от слугите на Съсела "червени потници"), а не на "черните жилетки" и меките китки.
« Последна редакция: Юли 27, 2019, 16:13:00 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #449 -: Юли 27, 2019, 16:31:08 »
Да попитам.
По Станишево време Фирмин ходеше ли на Бузлуджа?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #450 -: Юли 27, 2019, 16:49:30 »
Quote (selected)
Въпросните червени барони трябва да бъдат изхвърлени заедно с прислужващите им номенклатурчици.

Да, разбира се. Това е планът. Нинова ще бъде използвана за тази цел, употребена, а после и изхвърлена като парцал, какъвто, всъщност, и е. Да разчисти пътя на следващата генерация барони и прислужващите им номенклатурчици - ченгетата от Библиотекарския и техни ментори и партньори по света и у нас. "Червените потници" ли? И тези като теб? Те са лесни. Малко червено за цвят, малко лозунги, малко нацелувани баби и внуци, някоя друга китка за колорит ... Кво му плащаш!

А ти ... Ти, драги, си един глупак. Един от многото глупаци, които си мислят, че на назначенката на Костов, сламеният приватизатор на Техноимпекс, протежето на Овчаров, Дългия Инкасатор, с купения от Гергов стол, и пука за "българските работници".

Колкото до мен ... На мен душата ми изсъхна за тези 30 години. Остава ми само удовлетворението да се смея с гръмък смях на глупаците като теб. Защото сте инструмент за собствената си погибел, с упоритото си невежество. То е, което ви прави слепи и толкова лесни - плячка за ненаситната лакомия за пари и власт на шайка самозабравили се социопати.

Изправете се, прочее. Отхвърлете ГЕРБ. Нека паднат. Отдавна им е време. А кака ви Корнела и тези, в сенките, зад нея, са готови - ще ви яхнат кат черна кобила на селски събор. Пък вие радостно цвилете и танцувайте, вейте гриви и чаткайте с копита. Това, разбира се, ако въобще оцелее ездачката до тогава. Иначе друг ще ви яхне, но пак от тези.

И, последно. На мен точно тези проповеди няма да ми ги държиш. Щото сигурно си бил в детската градина, кат ти гледам акъла, ако и въобще роден, когато на няколко десетки хиляди съм цитирал Ленин, "За чистката в партията". И то в твърде специфичен момент.

Чети, просвещавай се. Нали си апологет на "чистката".

https://leninism.su/works/83-tom-44/928-o-chistke-partii.html

Само, по някое време, си задай въпроса костовашката приватизаторка и капиталистка, с този аршин, ленинския, премерена, за къде е.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #451 -: Юли 27, 2019, 16:50:50 »
Да попитам.
По Станишево време Фирмин ходеше ли на Бузлуджа?

Това е хубав въпрос. Ти как мислиш - ходел ли е?  ???

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #452 -: Юли 27, 2019, 16:54:34 »
Не зная.
Стана ми любопитно.
Ако не иска Фирмин може да не отговаря.
Няма лошо.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #453 -: Юли 27, 2019, 16:55:36 »
Quote (selected)
Изправете се, прочее. Отхвърлете ГЕРБ.

А ти Фирмине от коя страна ще бъдеш?
Щото до сега подпираш гърбината на Баце да не вземе да се катурне поредното творение на модела  "сложни йерархични мрежи от връзки и отношения, градени десетилетия, поколения".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #454 -: Юли 27, 2019, 16:59:52 »
Не зная.
Стана ми любопитно.
Ако не иска Фирмин може да не отговаря.
Няма лошо.

А ето ти отговора ми:

http://old.segabg.com/article.php?sid=2011081000090000162

Нещо да се е променило, че и аз да се променя? Не мисля. Firmin е непоклатим.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #455 -: Юли 27, 2019, 17:00:58 »
А ето и опорките Нинови, топли-топли ...

Quote (selected)
"Срещу нас се сипят упреци и удари, твърди се, че партията е разцепена. Кой е партията? Вие сте партията! Не онези 200 души, които сте избрали да ви управляват. 80 депутати са повече от 38! Пет евродепутати са повече от четири! БСП е единствената партия, побеждавала ГЕРБ на избори.
Ние не се продаваме.
Ние не се предаваме.
Ние продължаваме!, каза Нинова и предизвика буря от овации на поляната.

Тя се обърна към множеството: Подайте ръка на всеки българин, който милее за Отечеството!
Заедно да извървим пътя за промяната на България!
 
"Народе - изправете се и ГЕРБ ще паднат!", призова лидерът на левицата.

Жалка картинка ...  >:(

наистина си жалка картинка. защо бе, защо режеш цитата? защо?
Quote (selected)
Твърди се, че партията е разделена и разцепена и днес ние, вие, трябва да дадем ясен отговор на това – кой е партията. Не съм аз, не са тези 200 души, които сте избрали за свои ръководители – ние сме временно поставени от вас, за да свършим работа. Партията сте вие. Имаме нужда от вашата воля и дума днес.

е, фирмин, кой е партията? членовете или временно представляващите? кой? кой е суверенът - народът или представителите му в парламента?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #456 -: Юли 27, 2019, 17:02:32 »
Quote (selected)
А ти Фирмине от коя страна ще бъдеш?

Уви, на оня глупак Норчо на страната. Където съм избрал да бъда преди 40 години, дете още, и където съм бил винаги.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #457 -: Юли 27, 2019, 17:03:16 »
Quote (selected)
Firmin10 Август 2011 17:21
Запази едно място и за мен 
Поредната изцепка на Станишев и с-ие пикльовци.
Ти наистина си странна птица.
Дай инфо кой шеф на БСП или БКП си харесвал когато е бил на власт.

Quote (selected)
Firmin10 Август 2011 17:47
Бени,
Мисля си, 50 000 социалисти на Бузлуджа би преглътнала по-лесно от 50 000 социалисти на жълтите павета, нали? Замисляла ли си се над това? Аз да. По тази причина и не отивам на Бузлуджа, въпреки че съм социалист. Бузлуджа е удобно място да демонстрираш единство и сила, но, сакън!, без да клатиш лодката.
« Последна редакция: Юли 27, 2019, 17:06:24 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #458 -: Юли 27, 2019, 17:05:18 »
Quote (selected)
Firmin10 Август 2011 17:21
Запази едно място и за мен 
Поредната изцепка на Станишев и с-ие пикльовци. Резонно е да попитаме проблем с мъжествеността ли имаше премиерът и председател Станишев, та не постави и не реши този въпрос през последните 10 (!) години, откак е партиен лидер, 4 от тях - премиер.
Да им берем срама на стари години.
http://old.segabg.com/article.php?sid=2011081000090000162

Уважуха както пише младежта в Русия.
 :way_to_go-1308:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #459 -: Юли 27, 2019, 17:07:48 »
Аз не режа цитати, въздухарче. Доверявам се на "официоза" ви, на Мадам В.

http://epicenter.bg/article/Ninova-pred-40-000-na-Buzludzha--Narode--pomogni-ni-da-spasim-Balgariya--Edinni-za-Balgariya-/189135/2/48

 >:(

Каква е легитимността на кое да е представителство, ако неговият едноличен лидер твърди, че то не е неразривно цяло с представляваните? Ама дали ти стига пипето за такъв въпрос да си зададеш ...

 >:(

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #460 -: Юли 27, 2019, 17:11:07 »
Фирмине
Успокой все пак топката.
Достатъчно си умен и интелигентен.
Не ти отива.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #461 -: Юли 27, 2019, 17:15:00 »
Така е, buratinob. Така мисля и сега. Ако наистина, ама наистина-наистина, си толкова курназ да оспориш властта на ГЕРБ, ще струпаш 50 000 в Триъгълника на властта - между Народното събрание, Президентството, Министерски съвет - в сърцето. Не на теферич с кебапчета и сладка раздумка при планинските цветенца, на ливадката.

В това отношение психодесните са без укор. Събират се, не 50 000, 50 да са, но където трябва - под сърцето. И така става, че 50 там са с повече гражданска тежест от 50 000 в планината. Докато веят знамената си на Бузлуджа, а не под прозореца му, Борисов може да си е рахат и от съклет да им хвърля по някоя шегичка.
« Последна редакция: Юли 27, 2019, 17:26:43 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #462 -: Юли 27, 2019, 17:21:44 »
Quote (selected)
Дай инфо кой шеф на БСП или БКП си харесвал когато е бил на власт.

Жан. Но сигурно, защото ми е другар и, надявам се, приятел. Нали? Но и него съм критикувал и той го знае - че не се вслушва в тези, които го подкрепяха. След много години ми обясни защо е било така. Ако те можеха да знаят какво ми е в главата в този момент, щяха да ми простят, че съм им изглеждал малко "невнимателен" към съветите им. Това каза. Но и за това е за критика - в критичния момент той не се опря на партията, не поиска подкрепа и понесе кръста си сам. Направи го за партията, за единството и, да не я разцепи. Още не знам дали беше прав в това.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #463 -: Юли 27, 2019, 17:26:35 »
"Жан"е най-близкото до нивото на Иисус Христос за БПЦ което БСП имат.
Не се брои,още повече  че и него си го кълвал по глезените когато е трябвало да го подкрепяш.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #464 -: Юли 27, 2019, 17:33:45 »
Quote (selected)
Не се брои,още повече  че и него си го кълвал по глезените когато е трябвало да го подкрепяш.

Не се брои за тези, дето по това време са били на възраст да смучат неистово биберона си. Аз съм малко по-старичък.

Колкото за на Жан пищялките, дерт да нямаш. Корави са. Стара направа. Със закалка. И той знае най-добре кога и как съм го подкрепял. Ще рече - и за това дерт да нямаш.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #465 -: Юли 27, 2019, 17:42:57 »
Жан безспорно е трагична личност.
Неговите другари така да се каже го натаманиха.
Друг е въпросът защо се е хванал на хорото?
Явно тогава не са му стигнали опит и самопреценка.
Жалко. Като човек явно е свестен, но попадна в лош момент и в лоша компания.
И стана символ на пропаднала държава.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #466 -: Юли 27, 2019, 17:44:30 »
Quote (selected)
Не се брои,още повече  че и него си го кълвал по глезените когато е трябвало да го подкрепяш.

Не се брои за тези, дето по това време са били на възраст да смучат неистово биберона си. Аз съм малко по-старичък.

Колкото за на Жан пищялките, дерт да нямаш. Корави са. Стара направа. Със закалка. И той знае най-добре кога и как съм го подкрепял. Ще рече - и за това дерт да нямаш.

Май не си достатъчно старичък, но това не пречи да се вслушаш в  “Питай патило – не старило!”.
След като 30 години не си победил не е ли време да смениш стратегията?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #467 -: Юли 27, 2019, 17:47:45 »
Цитат на: Firmin
Уви, на оня глупак Норчо на страната.
Ти, драги, си един глупак.
удовлетворението да се смея с гръмък смях на глупаците като теб
кат ти гледам акъла

Виждат се тежките комплекси, които си получил от хора като мен. Както и причината за тях  :smokin:

А за Жан - не го познавам, но от това, което съм чел за него, го уважавам  :way_to_go-1308:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #468 -: Юли 27, 2019, 18:04:45 »
Quote (selected)
След като 30 години не си победил не е ли време да смениш стратегията?

Кой пък ти каза, че не съм победил. Напротив, в личен план практически няма от какво да се оплача. Колкото до стратегията ми, на нея нищо и няма. Проблем имат тези, които не слушат оценките и съветите ми и не следват стратегия, а най-малко пък - моята. Те решават. Те си и отговарят за резултата. Моята работа са неприятните и на всички тъй досадни факти. Покрай тях и аз им ставам досаден и твърде неприятен. ОК. Нямам проблем с това. Не са първите, които ще се размажат в стената, която не виждат. Това е техният начин. Но не е моят.

Офтопик. С "моя" си метод вчера, докато си "почивах", анализирах данните от избора през 2015. Няма да крия, с надежда да "изчисля" резултата от избора, който предстои през октомври. Изненадаааа! Да не вярваш - методът работи перфектно. Което прави резултатите предвидими. Разбира се, в определени, от точността на метода, граници. И понеже съм тъп, но упорит, ще намеря време да напиша едно "анализче" - всъщност продължение и разширение на анализа ми от по-рано, за преминалите избори. Не, няма да им го дам на Позитано. Що им е? Нинова рече кое е важно - да я бият с по-малко, отколкото са били Миков предния път. За това анализ не и трябва. Мога да и река в аванс - радуйся, така ще е. И ... толкова. Какво от това. ГЕРБ отново ще победи. Моделът в местното самоуправление ще си остане непроменен. И Корни ще има отново с какво да надъхва масите по ливадите на Бузлуджа, неспособна и негодна за повече. С надеждата ГЕРБ така да затъне в лайната си, че на народът да му писне и ... алилуя! ... да избере БСП и нея. Ама ... надали.  8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #469 -: Юли 27, 2019, 18:07:48 »
Quote (selected)
Виждат се тежките комплекси, които си получил от хора като мен. Както и причината за тях  :smokin:

Ъхъ! Без всяко съмнение - високият ти интелект ще да е, който ме комплексира.  :b0707:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #470 -: Юли 27, 2019, 18:13:58 »
Quote (selected)
Кой пък ти каза, че не съм победил. Напротив, в личен план практически няма от какво да се оплача.

МДААААААА!
Малката правда?
Трябва да почнеш новия "анаЛЛиз" с:
"Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само себе си" е долна инсинуация и
първообраз на дребно буржоазните фашистки попълзновения на червените потници над моя чифлик. :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #471 -: Юли 27, 2019, 18:30:50 »
Ако те можеха да знаят какво ми е в главата в този момент, щяха да ми простят, че съм им изглеждал малко "невнимателен" към съветите им. Това каза.

Е, ако не го беше толкова страх от американците, можеше и да направи нещо. Но партия и държава не се ръководят с "Ама, какво ще кажат американците". Само това му беше в главата. И затова отхвърляше всеки разумен съвет. Това каза ли ти го?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #472 -: Юли 27, 2019, 18:58:56 »
Quote (selected)
Малката правда?

Охо, чел си проф. Драгомир Поборников, невям? И?

Прочее, ще ти се критичната ми позиция да се свърже и обясни с личната и на домочадието ми мизерия? Уви. И да е имало такива времена, преминаха. Търси друго.

Гнусната тъпня "анаЛЛиз", която си взаимствал от някой по-тъп и от теб, когото погрешка си възприел като духовит, в случая е неприложима. Анализите си ги правя и пиша, не за да обслужа нечий височайш задник, а собственото си Любопитство и Любознателност. Ако ти липсва двойно "л", де.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #473 -: Юли 27, 2019, 19:02:36 »
Бе той и твоя явно драпа да стане "височайш".
Е намери ли нета лиз, че първата половина явно не ти е непозната.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #474 -: Юли 27, 2019, 19:04:05 »
Quote (selected)
Това каза ли ти го?

Не. Пропуснал е. Сигурно, щото страхът баш не е сред недостатъците му. Прочее, проблемът му беше не, че е чакал да чуе какво ще кажат американците, а че не пожела да слуша какво казват руснаците. Не е от послушните, това също. Но това вече сме го обсъждали подробно. Защо да повтаряме.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #475 -: Юли 27, 2019, 19:07:28 »
Quote (selected)
Бе той и твоя явно драпа да стане "височайш".

Напротив, добре си е, където е. Имам, щото, по широко разбиране за източниците на власт от това, къде моят или нечий друг дирник. Това изключва драпането, ако въобще властта ми е цел, де.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #476 -: Юли 27, 2019, 19:08:36 »
Quote (selected)
Прочее, ще ти се критичната ми позиция да се свърже и обясни с личната и на домочадието ми мизерия? Уви. И да е имало такива времена, преминаха. Търси друго.
Радвам се за теб и семейството ти.
Любопитно е все пак кога бяха другите времена?

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #477 -: Юли 27, 2019, 19:17:22 »
Quote (selected)
Прочее, ще ти се критичната ми позиция да се свърже и обясни с личната и на домочадието ми мизерия? Уви. И да е имало такива времена, преминаха. Търси друго.
Радвам се за теб и семейството ти.
Любопитно е все пак кога бяха другите времена?
По интересното е га са престанали.
И има ли това връзка с друже Съсел, който както е известно е широко отворен за секви леберални политики и люде.
 
А термина е "аналлизатор".
Много таквиз се кипрят по медиите. Първа писта дет се вика.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #478 -: Юли 27, 2019, 19:18:51 »
Quote (selected)
Любопитно е все пак кога бяха другите времена?

В различни периоди. В тежки за всички години. Когато съм бил без работа. Такива едни неща.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #479 -: Юли 27, 2019, 19:23:21 »
Надявам се че няма да се повторят.