Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 02:40:31

Автор Тема: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки  (Прочетена 95790 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #900 -: Август 24, 2019, 21:16:59 »
нито ено од тези лични фпечатления не е аргумент фполза на съществуването на специална тема, която може да не се казва "Айде фсички на Фирмин!!!", но реално е точно тва.

Тези фпечатления са аргумент фполза на делитването на темата, доколкото тя претполага изостряне на конфронтацията, а не некво нюансирано и зряло опщуване.

Темата беше по-скоро капан - Фирмин да пише, а агитката да се концентрира върху остракирането му...и понеже доказани естети  :0007: като мен и теб нямат време и желание да слязат до лексиката на огузоците, на колегата Фирмин му се налага да се справя сам...

Норчо обаче почва да показва симптоми на стокхолмски синдром, не знам дали накрая в отбора на опонентите няма да останат само буратино и онци, дето са си лика прилика ениуей

Чудна темичка!!! Прочетена до момента 6,090 пъти ... иии ... с 901 коментара! :D
И добре, че я създаде AnonimusBG!  :raise_the_roof-1045:
« Последна редакция: Август 24, 2019, 21:25:24 от Джиджи »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #901 -: Август 24, 2019, 21:20:56 »
Строго персонализираните оценки започват да стават банални.
Това, че х е такъв и такъв, а у- онакъв и онакъв е известно и докладвано отдавна. Постоянното повтаряне не допринася нищо ново по темата и което е по-лошо - доскучава.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #902 -: Август 24, 2019, 21:22:02 »
Цитат на: SgtTroy
Ти само като човек ли го (Фирмин) харесваш, ели и като мъш, м?  :nuts:
Като ум го харесвам, като полит. позиция - не, пък като мъШ го оставям на теб и Рекчито.
« Последна редакция: Август 24, 2019, 21:29:46 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #903 -: Август 24, 2019, 21:55:19 »
Цитат на: SgtTroy
Ти само като човек ли го (Фирмин) харесваш, ели и като мъш, м?
Като ум го харесвам, като полит. позиция - не, пък като мъШ го оставям на теб и Рекчито.
:b0230:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #904 -: Август 24, 2019, 22:29:24 »
Е, други доказателства нужни ли са ви за това за какво става другарката Нинова?

Защото и в партията е като тук - няма дебат за политики и за управление, а за това кой кого харесва, мрази или пък какъв специалист е по сливи и задници, бил той широк или тесен.

Колко простичко щеше да е просто , както гръмко и с апломб бе заявено, платформата да е достъпна - за членове, симпатизанти, съратници, партньори, опоненти, за кибици и зевзеци - за обсъждане и дебат. И, кой знае, може би щяхме да си пишем тук за нещата, които са свързани с хората и местните им общности през следващите четири години от живота им.

С всичко е така покрай нея - гръмко, щото кухо. Негодно, нефелно и ялово. Затова и обречено.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #905 -: Август 24, 2019, 22:43:06 »
Самата концепция за обща платформа за местни избори е малоумна.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #906 -: Август 24, 2019, 22:50:27 »
Самата концепция за обща платформа за местни избори е малоумна.

самата корнелия е малоумна.

но иначе - недопускане на мигранти в нито една община не би ли могло да бъде част от общата платформа за местни избори?
както и в никой есграон да не се регват еднополови бракове, сключени другаде в ес.
или да си върнем двете загубени морета?

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #907 -: Август 24, 2019, 23:07:41 »
Самата концепция за обща платформа за местни избори е малоумна.

самата корнелия е малоумна.

но иначе - недопускане на мигранти в нито една община не би ли могло да бъде част от общата платформа за местни избори?
както и в никой есграон да не се регват еднополови бракове, сключени другаде в ес.
или да си върнем двете загубени морета?
Това са елементи от концепция за парламентарни избори, не местни. Ще трябва да се разработват след шеметната победа на местните. Може пък по план да върви работата, след победата на евроизборите преди няколко месеца. :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #908 -: Август 24, 2019, 23:11:18 »
недопускането на мигранти е ноо гейско обещание. Един амбициозен и националноодговорен политически субект треа да може да обещае, че освен мигранти нема да допусне фопщините:

крокодили
йети
пирани
Жозе Моуриньо
оня, дето щеше да очисти онеа
Дьорд Шорош
Горбачоф
майката на Колю
Колювата майка
Шекспир
Меркел
Макрон
оня капут, къде ме пререди ф ИзиПей
оня, къде ме засече на Руски паметник
Пушкин, щото тва е ебати тъпото име
и хиляди
знайни
и незнайни
типове
и типеси,
които ме
нервят

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #909 -: Август 24, 2019, 23:15:24 »
...както и че софия ше се побратими с будапеща и ше си внесем маджари с катерици да ни обучават как да недопускаме мигранти на наша територия, а също така и да разработят адекватни критерии и оценки на българщината, подобни на тези за унгарщината, които те си имат  :0014:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #910 -: Август 24, 2019, 23:23:50 »
одкровено казано, аз съм на страната на катериците. Сепак фсеки мой опит за опщуване с маджари досега се е увенчавал с провал.
Докато с катериците сме имали своите моменти, визирам най-вече оная нагла мишка с четки на ушите и рунтава опашка, която ми се качи на главата ф Сейнт Джеймси'с Парк и още малко щеше и да ми одкрадне цигарата од устата, ако не беше своевременно изплашена од истеричния смях на седемдесе и кусур годишния сеирджия до мен.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #911 -: Август 24, 2019, 23:44:42 »
недопускането на мигранти е ноо гейско обещание. Един амбициозен и националноодговорен политически субект треа да може да обещае, че освен мигранти нема да допусне фопщините:

крокодили
йети
пирани
Жозе Моуриньо
оня, дето щеше да очисти онеа
Дьорд Шорош
Горбачоф
майката на Колю
Колювата майка
Шекспир
Меркел
Макрон
оня капут, къде ме пререди ф ИзиПей
оня, къде ме засече на Руски паметник
Пушкин, щото тва е ебати тъпото име
и хиляди
знайни
и незнайни
типове
и типеси,
които ме
нервят

Само за Йети не си праф.


Фестествен ръст!!!  :way_to_go-1308: :way_to_go-1308: :way_to_go-1308:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #912 -: Август 24, 2019, 23:46:01 »
...както и че софия ше се побратими с будапеща и ше си внесем маджари с катерици да ни обучават как да недопускаме мигранти на наша територия, а също така и да разработят адекватни критерии и оценки на българщината, подобни на тези за унгарщината, които те си имат  :0014:
Отлична идея (като изключим лиготията за катериците).
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #913 -: Август 24, 2019, 23:48:41 »
кво имаш протиф шибаните катерици, Норчо?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #914 -: Август 24, 2019, 23:54:02 »
Мисла, че за Фирмин единствениат достоен начин да излезе от темата, че и от форума, е самоубийството.
Чакай, чакай, защо трябва да излиза Фирмин от форума?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #915 -: Август 25, 2019, 00:14:10 »
Що ме карате да чистя в събота, а?
Темата си беше създадена с едничката цел всяка друга тема да не се превръща в под-тема на "Нинова, БСП и Фирмин за тях". Ако Фирмин имаше не сапьорска лопатка, а да речем, торта с ягоди, вероятно тоналността щеше да е по-захаросана, ама на, каквото - таквоз! В крайна сметка, след като Фирмин настоява, че в БСП дебати няма и не се разрешават, тук им е мястото! Както е рекла любимата ми Наталья Болтянская
"И о всяком Якове - Зихрон-Яков Чтобы был хоть где-нибудь на века."
Зихрон яков
Не се карайте, че докторът ми ми е забранил да вдигам кръвно!  :smokin:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #916 -: Август 25, 2019, 01:07:35 »
аз вече май го споменах, не се броят намеренията, а резултатите од тяхната реализация.

1. Не сегрегираш. Щото фсяка сегрегация генерира глутница...със фсички произтичащи од тва импликации. Понеже хората сме опществени същества и сме склонни да се събираме ф глутници, не за друго.
2. Не сегрегираш. Щото фсяка сегрегация намалява членовете на глутницата до а)техното изчерпване или б)до некъф вид фашизъм.
3. Не сегрегираш. Щото тва е форум и смисълът од неговото съществуване е да предлага различни интерпретации на света и да защитава източниците на тези интерпретации.

Спорет мен, теа три правила са ок.

Щото сме хора. Май.
« Последна редакция: Август 25, 2019, 02:00:28 от wreckage »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #917 -: Август 25, 2019, 04:35:57 »
Хич, ама хич не обичам сандвичите с лютеница и ягодов крем. При условие, че се отнасям доброжелателно към сандвичите с лютеница и ягодовия крем отделно в купичка.
Затова и съществуват темите - да не се мешат ягодовият крем с лютеницата, щото такова май няма кой да го яде (ако има желаещи, да си рекат, ще видим какво може да се направи за специфичните вкусове).
 
Всички теми са отворени за всички. Резултатите от тази насилствена сегрегация по теми вместо чат тип "Селски Площад След Третата Ичкия Без Мезе" са показателни. Ето колегата Енгелс сам влачи какви ли не информации за технически новости и влиза в остри спорове по тях. Ето колегата Айсблок като гепне една отвъдна колумнистка, на дарперан я прави, и нищо, никой досега него не го е изял с парцалите или без гарнитура. Ето колегата рекидж що думи е изписал за футбола и никой не го е наритал (доколкото схващам, освен ако не се ругаете твърде витиевато за моите познания в спортните терминологии). Обсъждат се животрептущи за всеки българин теми, включително алкохол и мезета, и в практически всички случаи не ми се налага да вадя кофата с парцала, т.е. "глутницата" към темата е съвършено цивилизована, образована, начетена и разнообразно единна, независимо от сегрегацията по интереси.

Което идва да покаже, че специфичната тема има специфичен маркер предизвикващ специфична реакция. За която обаче глутницата не би следвало да бъде обвинявана. Специфичният маркер е толериран по служба, по стара дружба, по интерес и по уважение към сериозността на убежденията си, които защитава като опълченец на Шипка. За негов късмет има популация, която е частично примирена, частично забърсана и частично забавляваща се да води с него дискусия. Той го приема лично, реагира лично и ох, кръстът ще ми се отнеме от таз кофа в някои моменти! Но това е също форумна специфика.

Интерпретациите на света може и да включват интерпретации на интерпретиращите, но те за лична употреба и неписмени, ако обичате, освен ако не са комплименти. Считайте, че важи правилото за умрелите, или добро, или нищо. Инак следва  :t0328:

Несегрегиран форум вече имаше. Чата в Ская. Умря безславно в несегрегираната си част и удави любимата кръчмичка на който е кръстен този форум. Поучени от безутешното събитие, сега вече сегрегираме. Няма начин!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #918 -: Август 25, 2019, 08:38:25 »
Добре че естественият отбор си знае работата.
Щото не ми се мисли какъв Дзвер би се пръкнал като ГМО от Баце и Корни.
От змия и таралеж в най лошия случай ще получим бодлива тел.
 :cool-1084:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #919 -: Август 28, 2019, 23:10:12 »
Quote (selected)
Щото не ми се мисли какъв Дзвер би се пръкнал като ГМО от Баце и Корни.

Цецка Цачева, брюнетка.  :cool-1084:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #920 -: Август 29, 2019, 00:23:06 »
Добре че естественият отбор си знае работата.
Щото не ми се мисли какъв Дзвер би се пръкнал като ГМО от Баце и Корни.
От змия и таралеж в най лошия случай ще получим бодлива тел.
 :cool-1084:
Бъди малко по-евроатлантическо-толерантно-джендърно-обогатен и предположи какво може да се пръкне от Тиква и Съсел.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #921 -: Август 29, 2019, 00:28:34 »
Кире Добрев, плешив, с очилца.  8)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #922 -: Август 31, 2019, 15:01:23 »
Quote (selected)
Целта на БСП за предстоящите местни избори е да увеличи двойно броя на кметовете си. Това заяви лидерът на социалистите Корнелия Нинова, която присъства на областната конференция на партията в Русе, предаде БНР.

В момента кметовете на общини, избрани от листата на БСП, са 30, а партията ще води такава кампания, която да доведе до двойното им увеличение, коментира в Русе Корнелия Нинова.

За битката в София все още се чака решението на Мая Манолова и на 11 септември, когато е градската конференция на партията, ще стане ясно дали БСП ще я подкрепи или ще издигне друг кандидат.

На въпрос дали социалистите очакват подла кампания, както предрече премиерът Борисов, Нинова отговори: „Като гледам как започват, за пореден път съжалявам, че няма да бъдат избори на състезание на аргументи, и на програми, и на идеи. Все се оплакваме, че политиката е безидейна, че е жълта, че произвеждаме само скандали, а ето, сега е време за програми. БСП е единствената партия, която има програма за местните избори“.

 :m1731:

Аз си мислех, че БСП на Нинова си е поставила цел през 2019 да надделее над ГЕРБ. Пък то било просто да надделее над БСП на Миков от 2015.

Е, поне съм наясно вече. Лошо няма. Позитано 20 с повей на здравословен реализъм.

За пълнота на изложението. В момента общини в България са 265. Ако не се лъжа, в 129 от тях кметовете са на ГЕРБ. Следователно, Нинова трябва да постигне поставената си цел, а ГЕРБ да загуби повече от половината свои, за да има поне някакъв паритет в ... броя общини между БСП и ГЕРБ. Защото за такива неща като население, брой гласове, или пък брой общински съветници се пее в друга опера.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #923 -: Август 31, 2019, 16:29:43 »
Quote (selected)
Нужна е мобилизация
Трябва да се освободим от вътрешната опозиция!
Quote (selected)
След близо 30 години лутане и търсене на свой лидер БСП избра Корнелия Нинова.
Quote (selected)
Смела и решителна, тя с ясен и точен изказ представя своите виждания за бъдещото развитие на България.
Quote (selected)
Според мен, т.нар. вътрешна опозиция може да бъде оприличена на стара чанта от мачкан лак, скъсана, прашасала, която виси като експонат в Националния съвет. За да злепоставят др. Нинова, те изтъкват различни неубедителни причини. Опозицията е безидейна и не се поддава на промяна, но непрекъснато говори за колективно решение и управление.
Quote (selected)
"когато обикалях България, усещах, че хората обожават Нинова и няма да я предадат". Тя, Нинова е нашата гордост и надежда, истинско лице на партията, и затова я обичаме.
https://duma.bg/nuzhna-e-mobilizatsiya-n198528
 :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #924 -: Август 31, 2019, 16:31:55 »
Quote (selected)
Поради многото обаждания на читатели уточняваме, че автор на текста "Нужна е мобилизация", публикуван в рубриката "Искам думата" вчера, не е поетът Лъчезар Еленков, делегат на 49-ия конкрес на БСП от кв. "Лозенец" в София. Текстът бе ни изпратен с подпис Л. Еленков, а проверката ни показа, че негов автор е човек със същата фамилия - проф. Любен Еленков.
Редакцията се извинява на Лъчезар Еленков за получилото се недоразумение.
https://duma.bg/utochnenie-n198559
 :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #925 -: Август 31, 2019, 16:57:18 »
Да се направи задълбочен анализ на потенциалния обхват от риска: наводнения, свлачища, срутища и търкалящи се предмети, горски пожари и др., за да се предотвратят бедствията, особено в селските райони, и се успокоят хората, че нещо се прави за тях.

 :t0328:

Так держать!!!
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 06:47:10 от Ной »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #926 -: Август 31, 2019, 17:09:56 »
 :nuts:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #927 -: Август 31, 2019, 20:01:34 »
А, на този вече му се радвахме в съседната темичка, за Нинова.

Аз оттогава насам медитирам връз задълбочения анализ на потенциалния обхват на риска ... търкалящи се предмети. Особено в селските райони. Да се успокоят хората, че нещо се прави за тях.
 :m1731:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #928 -: Септември 01, 2019, 16:40:26 »
То май си е за нова тема:
Инициативен комитет издига Мая Манолова за кмет на 4 септември
Софийската организация на соцпартията е в готовност да я подкрепи
https://www.segabg.com/hot/iniciativen-komitet-izdiga-maya-manolova-za-kmet-na-4-septemvri
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #929 -: Септември 01, 2019, 17:26:20 »
За изборите в София си има тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #930 -: Септември 01, 2019, 17:28:45 »
За изборите в София си има тема.

Коя и къде? Щото май няма ...   :D

Аз също се канех да пиша за Мая ...
« Последна редакция: Септември 01, 2019, 17:30:56 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #931 -: Септември 01, 2019, 17:34:26 »
То май си е за нова тема:
Инициативен комитет издига Мая Манолова за кмет на 4 септември

Ами земи и отворИ.
И ми се струва, че най–добре ще е в "У нас".  :m1728:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #932 -: Септември 01, 2019, 17:39:58 »
Quote (selected)
ГЕРБ трудно ще спечелят отново София, ако има балотаж
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1127.0
 :image008:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #933 -: Септември 01, 2019, 17:42:05 »
То май си е за нова тема:
Инициативен комитет издига Мая Манолова за кмет на 4 септември

Ами земи и отворИ.
И ми се струва, че най–добре ще е в "У нас".  :m1728:

Е тоя път за разнообразие можеше и да е у вас. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #934 -: Септември 01, 2019, 17:44:10 »
Quote (selected)
Аз си мислех, че БСП на Нинова си е поставила цел през 2019 да надделее над ГЕРБ. Пък то било просто да надделее над БСП на Миков от 2015.
Е то заради  БСП на Миков имаме толкова "успешно управление на ГЕРБ"
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #935 -: Септември 01, 2019, 17:47:27 »
Аз ще се назландисвам до 4-ти все пак. Ако Мая вземе че все пак потвърди - може даже с анкетка. :)
И ако не ме преварят бързаците де...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #936 -: Септември 02, 2019, 10:59:19 »
http://epicenter.bg/article/Stoychev--Eventualna-kandidatura-na-Manolova-za-kmet-na-Sofiya-e-dobre-premislen-politicheski-hod/191730/2/0

Трябва вече да започнем да попълваме колекцията си със социологически прогнози.

Кънчо Стойчев: ГЕРБ няма да удържи позициите си в мащаба от последните местни избори, докато БСП е обречена на успех и ще подобри резултата си.

Е, поне вече знаем критерият за успех на избори - да подобриш резултата си спрямо предходен разгром. Все е нещо ...  ??? Аве, Дукс, обречените на успех те поздравяват!
 :clap-3332:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #937 -: Септември 02, 2019, 13:58:45 »
Цитат на: Firmin
предходен разгром
Да не искаш да кажеш, че Съсела докара БСП до разгроми ?  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #938 -: Септември 02, 2019, 14:58:58 »
Quote (selected)
Да не искаш да кажеш, че Съсела докара БСП до разгроми ?

Не беше само Станишев. Помагаха му.

Фактически местният избор през 2015 се падна посред мандата на Мишо Миков. Отговорността е негова. Но едва ли и вината, поне не в пълна степен.  ???

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #939 -: Септември 02, 2019, 15:25:32 »
Ако ви липсва сапунка и сапунявина, Мадам В. е винаги готова да ви насапуниса гърба

http://epicenter.bg/article/Mestnite-izbori-na-27-oktomvri---sadbovni-za-Borisov-i-Ninova--/191753/11/0


Докъде се докарахме, а? Пред заседание на Националния съвет на БСП Мадам В. да ни свежда партийната линия, начертана на Позитано 20. Срам и позор. Срам и позор.
Quote (selected)
Затова за лидера на ГЕРБ загубата и на един град през 2019-а ще бъде неуспех.
Quote (selected)
За Нинова, напротив – и най-малката дупчица в плътно-синята карта на ГЕРБ, ще се отчете като голям успех за БСП.

Ееех, да ви купя по един гевгир син, от старите, емайлиран, па да ви го нахлупя през ноември на празните глави, да ви дишат мозъчетата през дупчиците.  :pissed-891:


 :pissed-891:
« Последна редакция: Септември 02, 2019, 15:29:11 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #940 -: Септември 02, 2019, 16:45:53 »
Quote (selected)
Очаквайте приятни изненади! На тези местни избори БСП вади едно изцяло ново поколение политици, които са готвени през последните 3-4 години.

Това заявява зам.-председателят на БСП Кирил Добрев в интервю за „Дарикнюз“. Той е категоричен, че в общините, където БСП има свои кметове, продължава да стои зад тях и да ги подкрепя.

Запитан кое ще бъде победа за БСП на местните избори, Добрев отговаря: „Като шеф на щаба си поставям постижими цели. Тръгваме от доста задни стартови позиции. Към днешна дата имаме около 800 съветници и по-малко от 40 кмета. Удвояване броя на кметовете и 1200 съветници, означава връщане на позициите на БСП в местната власт.“

http://epicenter.bg/article/Kiril-Dobrev--Ochakvayte-priyatni-iznenadi--Na-mestnite-izbori-BSP-vadi-iztsyalo-novo-pokolenie-polititsi/191760/2/0

Кире го докара до осемсе дупчици на гевгира. Кире, не знам дали знайш, ама ГЕРБ има в момента 129 кмета. Ти да им пробиеш още четирийсе дупчици, техните стават ... 89 при твои 80. Верно това? Почти ще изравниш? Брей!  Или пък от на ДПС ще вземеш някоя община? Верно това? С кое бе, Кире? С елитните ти кадри от последните 3 години - "изцяло ново поколение"? ???

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #941 -: Септември 03, 2019, 15:13:01 »
Quote (selected)
Нашият основен опонент - всички прогнози сочат, че няма да задържат досегашните си позиции. На някои места при тях текат процеси на разнобой, разцепление и издигане на паралелни кандидатури на отхвърлени кандидати. Само от нас зависи дали при тези обстоятелства ще успеем. Това обаче изисква пълно единство, общи действия, единомислие и единодействие. Знаем си противоречията, споровете, знаем и амбициите. Моят призив е да ги оставим за месец май догодина. Реализацията на политиката ни минава през победа. Нека се обединим около тази цел. Успех на всички.

http://epicenter.bg/article/Korneliya-Ninova--BSP-shte-izlachi-ubeditelna-alternativa-/191845/2/0


А, ето и партийната линия ни е сведенаааа ...   :D 

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #942 -: Септември 03, 2019, 15:35:10 »
Quote (selected)
https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B8%D0%BA-tv-%D1%8E%D1%80%D0%B8%D0%B9-%D0%B0%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B8-%D0%B1%D1%81%D0%BF-%D0%B5-%D0%B2-%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B0-%D0%B0-%D1%84%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B5-news867286.html

Малко душ студен, за освежаване. :'(

Не с всичко съм съгласен, но с повечето няма как да не се съглася.  ???

На предния избор обвиниха Асланов, че е заблудил партийното ръководство с прекалено оптимистични прогнози. Сега се застрахова, види се - отрано е изкарал маркуча със студената вода, да полее градинката. Искате истината - е, на ви я, тогава. :D

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #943 -: Септември 03, 2019, 16:08:41 »
Quote (selected)
Нашият основен опонент - всички прогнози сочат, че няма да задържат досегашните си позиции. На някои места при тях текат процеси на разнобой, разцепление и издигане на паралелни кандидатури на отхвърлени кандидати. Само от нас зависи дали при тези обстоятелства ще успеем. Това обаче изисква пълно единство, общи действия, единомислие и единодействие. Знаем си противоречията, споровете, знаем и амбициите. Моят призив е да ги оставим за месец май догодина. Реализацията на политиката ни минава през победа. Нека се обединим около тази цел. Успех на всички.

http://epicenter.bg/article/Korneliya-Ninova--BSP-shte-izlachi-ubeditelna-alternativa-/191845/2/0


А, ето и партийната линия ни е сведенаааа ...   :D

Добър дееен! Аз това ти го казах, га се напиняше да ни обясняваш, че Нинова щяла да завиди на Майчето и щяла да е на контра. Ти изобщо комуникираш ли с другарите си или само с такива извън БСП? :D

Виж си личната поща!
« Последна редакция: Септември 03, 2019, 16:13:01 от Асол »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #944 -: Септември 03, 2019, 20:25:49 »
Мило, Нинова говори за отношенията в БСП. Манолова не е член на БСП, ако си забравила.  ??? И техните отношения са ... меко казано, "сложни".  8)

п.п. Видях си пощата. Нищо ново няма там.
« Последна редакция: Септември 03, 2019, 21:10:21 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #945 -: Септември 04, 2019, 12:00:26 »
Quote (selected)
http://epicenter.bg/article/Ninova--Namekva-se-za-ikonomicheska-kriza--no-nashata-ikonomika-ne-e-gotova-za-tova/191908/2/0

А така! Така се прави! Нинова,  :aplause: Браво! Силно.  :way_to_go-1308:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #946 -: Септември 12, 2019, 08:46:01 »
Отново силно представяне на БСП. Докладът на Калоян Паргов,  :way_to_go-1308:

http://epicenter.bg/article/Pargov--Za-poreden-pat-vlizame-v-bitka-s-nashiya-oponent-GERB--no-tozi-pat-sme-blizo-do-pobedata-/192496/2/48

Честен, точен и ясен в резултатите си анализ. Паргов, между другото, и въобще се справя много добре.

Решението на партийната организация в София,  :aplause:

Съжалявам само, че малко хора са присъствали на заседанието на общинската конференция (видя се от едно видео,
https://pogled.info/bulgarski/bsp-sofiya-redi-obshtinskata-si-lista-s-pesni-na-usta.108501
на което заместник председателят на ОбС на БСП Милка Христова пее родопска песен, за радост и възхита на делегатите - "БСП може много работи!"  :way_to_go-1308:  :D).

Успех, другари!  :way_to_go-1308:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #947 -: Октомври 02, 2019, 21:12:22 »
Бачо Фирмин, ето си ти темата!
Дай сега за руските ракетни двигатели. :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #948 -: Октомври 02, 2019, 21:19:20 »
Не, не е моя тема. Направиха ми я. За натиряне и заточение. И е обявена за БСП, а не за двигателите на Николай Кузнецов. Макар че аналогии са възможни.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #949 -: Октомври 02, 2019, 21:20:53 »
Ето ти Люлка:
https://www.youtube.com/watch?v=1ww1oUx7KEc
АЛ-31, ще ги сменят с 41 но още пилят.

Ето ти и Кузнецов:
https://www.youtube.com/watch?v=y3Vp-FPxFos
И тях ще сменят.

И още Кузнецов:
https://www.youtube.com/watch?v=q9RcXzwwLRY
Тези ги смениха.
« Последна редакция: Октомври 02, 2019, 21:29:49 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #950 -: Октомври 02, 2019, 21:31:32 »
Разчистила съм оттатък, върнете си се при въоръжението, да не влача тежки файлове насам-натам!
Голямо мерси предварително!  :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #951 -: Октомври 02, 2019, 21:45:38 »
RARE | Tupolev Tu-95MS Inflight | HD
https://www.youtube.com/watch?v=q-2dfEc70gU

Перфектните Кузнецовци! :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #952 -: Октомври 02, 2019, 21:58:43 »
Вечные двигатели» и их создатели. Николай Кузнецов
Авиационные двигатели часто называют именами их создателей. Так, ПС-90А, лучший двигатель в России для дальнемагистральной авиации, назван в честь Павла Соловьева, технический бестселлер ХХ века АЛ-31 носит имя легендарного Архипа Люльки, «Ночные охотники» в небо поднимают двигатели ВК-2500 с инициалами Владимира Климова, а самый мощный серийный турбовинтовой двигатель в мире НК-12 носит имя Николая Кузнецова.
https://rostec.ru/news/vechnye-dvigateli-i-ikh-sozdateli-nikolay-kuznetsov/

Хайде сега да четем. :t1252:
« Последна редакция: Октомври 02, 2019, 22:01:40 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #953 -: Октомври 02, 2019, 22:23:31 »
Вечные двигатели» и их создатели. Николай Кузнецов
Авиационные двигатели часто называют именами их создателей. Так, ПС-90А, лучший двигатель в России для дальнемагистральной авиации, назван в честь Павла Соловьева, технический бестселлер ХХ века АЛ-31 носит имя легендарного Архипа Люльки, «Ночные охотники» в небо поднимают двигатели ВК-2500 с инициалами Владимира Климова, а самый мощный серийный турбовинтовой двигатель в мире НК-12 носит имя Николая Кузнецова.
https://rostec.ru/news/vechnye-dvigateli-i-ikh-sozdateli-nikolay-kuznetsov/

Хайде сега да четем. :t1252:

Добре, нека четем.
http://www.lpre.de/sntk/NK-33/index.htm

 :cool-1084:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #954 -: Октомври 02, 2019, 22:33:02 »
От което разбираме че Кузнецовци са участвали в ракетните програми?
Джийзъс крайст, каква изненада.
Цялата страна, огромна страна е участвала.
Фирмин това не го знае, защото е учил как се анализира Нинова.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #955 -: Октомври 02, 2019, 22:38:16 »
Quote (selected)
Фирмин това не го знае, защото е учил как се анализира Нинова.

Имам подозрение, че когато Firmin вече е знаел доста от това, ти си бил, драги, само палав блясък в очите на баща ти.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #956 -: Октомври 02, 2019, 22:52:49 »
Аз и с големия взрив да съм се пръкнал, пак ще кажеш че съм пионерче.
Както и да е - тук си добре закотвен. Ако ти е тясно ше направим тема "Фирмин - мастъра на руските ракети".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #957 -: Октомври 02, 2019, 23:01:00 »
Quote (selected)
Ако ти е тясно ше направим тема "Фирмин - мастъра на руските ракети".
Ааа, аз такава претенция нямам и никога не съм имал. Ти беше този с категоричните твърдения и пренебрежението. Ще го отдадем на младостта ти и ще го забравим. Така е най-добре.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #958 -: Октомври 02, 2019, 23:10:32 »
Добре, значи засега няма да ти откриваме тема "РВСН и аз".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #959 -: Октомври 02, 2019, 23:46:57 »
Това е подходящо като за начало за колегата:
https://www.youtube.com/watch?v=_r5fNEJbfIg
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!