Преглед на печата … > По света …

НАТО

<< < (2/159) > >>

Nor1:

--- Цитат на: Джиджи ---за да е на еднo място това, което предстои в Космоса
и
заради редовните срещи на върха на НАТО
--- Край на цитат ---

Като излязат от строя западните спътници (космическите), да знаеш, че е дошло времето за
последната среща на върха на НАТО-то.
 :smokin:

buratinob:
Срещана "върха", ама ниско им е връхчето.
Руснаците смятаха за космос май 100 км.
Учените за космос приемат извън слънчевата система.
Реднеците го броят над 80 км.
Щото само до там стигат барабар с Фалконите, НАСА и батутите.
Липсва ми Кайли да каже каква я мислят извънземните.
В парсеци ли смятат космоса или в лакти? :too_happy-1067:

zLaGaD:
Нека не се сърди автора, но темичката е тъпа. Коментарите към нея също не са напълно адекватни. Защо? Защото в тази организация членува и нашата територия-кочина ведно с аборигените и свинките барабар. НАТО е бардак от политически коври и това вече става ясно на почти всеки с над 20% интелект айкю. Да не се окаже само, когато утре се разпадне тоя гнилоч, че само ние и румънците ще останем в него, просто защото няма да покриваме критериите за напускане, както всички критерии.

Джиджи:

--- Цитат на: zLaGaD в Ноември 20, 2019, 18:58:02 ---Нека не се сърди автора, но темичката е тъпа. Коментарите към нея също не са напълно адекватни.
--- Край на цитат ---

Абе, сигурна съм аз, че ако ти бях спретнала темичка със заглавие "Евразийски съюз", нямаше нито темичката да е тъпа, нито коментарите да са "не напълно адекватни".
 :b0230:

Защото, къде са тъпите 29 държави-членки на НАТО от цял свят: Албания, Белгия, Германия, Гърция, Дания, Естония, Исландия, Испания, Италия, Канада, Латвия Литва, Люксембург, Нидерладия, Норвегия, Обединеното кралство, Полша, Португалия, Румъния, САЩ, Словакия, Словения, Турция, Унгария, Франция, Хърватия и Чехия ...

иии ...

Къде са 5-те исполина от Централна Азия: Беларус, Казахстан, Русия, Армения и Киргизстан, независимо от желанието на Узбекистан и Таджикистан „да се присъединят в близко бъдеще”, но все още не са го направили …
 :bounce-946:

micky:
Джидж, ометеши военен блок с полу-икономически такъв...
Има един СНГ, ама и той не е военен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия