Преглед на печата … > По света …

Русия (Re: Russia)

<< < (6890/6916) > >>

buratinob:
Значи все пак моята кристална топка не лъже кое е вярно и кое не.
Ако бях на кеф и новината ми харесваше щях да се потупам по рамото щото съм по-голям пич от платените писачи които с "новини" си вадят хляба по медиите.
П.П. Няма волни интерпретации.
Едните викат "те сами си го свлиха", другите " той така си беше - паднал".
Кое е факт и кое "факт"?

cekyko:

--- Цитат на: buratinob в Март 28, 2024, 22:48:19 ---Значи все пак моята кристална топка не лъже кое е вярно и кое не.
Ако бях на кеф и новината ми харесваше щях да се потупам по рамото щото съм по-голям пич от платените писачи които с "новини" си вадят хляба по медиите.
П.П. Няма волни интерпретации.
Едните викат "те сами си го свлиха", другите " той така си беше - паднал".
Кое е факт и кое "факт"?

--- Край на цитат ---

значи крайно време е да се запознаеш с фактите, преди да се метнеш в толкова напоителен флейм.

има повече от два погледа върху ситуацията, но само ти агресивно и бездоказателствено твърдиш единствено за френлифайър.
и правиш егаси изводите на база това си предположение.

на коментарите, че са възможни и по-вероятни са други причини последва отказ въобще да приемеш това дори теоретично. и отприщи едно заяждане, че опонента ти е закостенял, прост и незнамсикъвощетам ретроград и некъвситам.

що бе, джанъм, си го причиняваш? изложи се достатъчно с тия биткойн-два, що ти трябва и за сушката да се инатиш?

ти въобще разбра ли моята  теза или си се дръцкаш щот те е фанала музата?

cekyko:
fyi
https://t.me/ukraina_ru/194214
Обыски проходят в офисах криптобирж ABCeX и Beribit в "Москва-Сити"

Последняя находится на 52-м этаже башни "Федерации" — силовики вскрыли двери и ворвались в помещения, сообщает (https://t.me/breakingmash/53013) Mash.

Предварительно, связано это с терактом в "Крокусе". Незадолго до этого неожиданно перестали работать и сайты обеих бирж. Ранее СК сообщал о части денег, которые террористы получали как раз через крипту.

Zeitgeist:

--- Quote (selected) ---35-летний Карен Енгибарян, который спасал людей из горящего концертного зала «Крокус Сити Холл», умер в больнице от острой инфекции дыхательных путей, сообщили в Союзе армян России.

В Telegram-канале Союза армян России рассказали, что мужчина в момент трагедии находился неподалеку от концертного зала. Увидел дым на крыше концертного зала и побежал к центральному входу. В Союзе добавили, что Енгибарян, рискуя жизнью, вытаскивал людей из дыма, отводил их к медикам и возвращался обратно, чтобы помочь другим, а одному из пострадавших отдал свою верхнюю одежду. Домой Карен вернулся только под утро, пишет «Коммерсант».

В итоге мужчина сильно надышался угарным газом и простыл. Его госпитализировали с диагнозом «острая инфекция дыхательных путей», состояние ухудшалось на протяжении следующих дней. К сожалению, спасти его не удалось, говорится в сообщении.
"Взгляд"
--- Край на цитат ---

buratinob:

--- Quote (selected) ---Налагането на вето върху резолюцията на Съвета за сигурност на ООН за удължаване на мандата на експертната група, която наблюдава спазването на санкциите срещу Северна Корея е в съответствие с интересите на Русия, каза пред журналисти говорителят на Кремъл Дмитрий Песков, цитиран от ТАСС.

"Тази позиция съответства повече на нашите интереси", каза той в отговор на въпрос за това какви са причините за налагане на вето върху резолюцията на ООН от страна на Москва.
--- Край на цитат ---
https://www.vesti.bg/sviat/rusiia-za-vetoto-za-kndr-tova-sa-nashite-interesi-6194985
Това ми харева.
Простичко казано като да го разберат простаци.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия