Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 21:18:06

Автор Тема: ПП „Възраждане“ и всичко останало, свързано с нея …  (Прочетена 39114 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
За комунистите всички останали са фашисти. Да е по-лесно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
За комунистите всички останали са фашисти. Да е по-лесно.

Всъщност нещата са далеч по-прости. Фашистите са правени и се правят с пари на заинтересовани боклуци. Не е нужно да си комунист за да можеш да проследяваш движението на парите. И кому е изгодно. Фашагите са на мода в по-ново време. В по-старо са си имали други имена. Започва се от т. нар. "кръстоносни походи". И поръчителите все константа. Древен фашизъм :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
За фашистите, всички останали са комунисти /каманяки, комуняги, комунета.../, за още по лесно.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Aсол
Надценяваш племето! За еврото има шанс, щото директното бъркане в ганювия джоб може да бъде чудесно обосновано, а ганю това най го бърка.

И ти го надценяваш. Простотията му е стигнала дотам, че (най-вече) пенсионерките си говорят, че ако не приемем еврото/нямаме редовно правителство/излезем от НАТО ще ни изгонят от "Европа" и ще останем без пари.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Цитат на: Aсол
Надценяваш племето! За еврото има шанс, щото директното бъркане в ганювия джоб може да бъде чудесно обосновано, а ганю това най го бърка.

И ти го надценяваш. Простотията му е стигнала дотам, че (най-вече) пенсионерките си говорят, че ако не приемем еврото/нямаме редовно правителство/излезем от НАТО ще ни изгонят от "Европа" и ще останем без пари.

Пенсиите вече са равномерно разпределени. Седесариатът също се пенсионира и почна да разваля общата прогресивна картинка/товари им неприемливо демографския профил на прогривните/, но работещите индивиди вече почват да се усещат.
Аз да ти кажа съм позитивно настроена откъм хлапетата. Щерка ми след два месеца става на 18 години. Тя ми разказва, че на есен вече почти всички ще могат да гласуват ....за Възраждане :nuts:

п. п. Малко се дрънкаме с нея, щото те са много патриотично настроени. Велика България - това, онова и се дразни, че аз разглеждам племето като оцеляващи примиренци. Но пък явно Костадинов им въздейства достатъчно. Не е зле като за промяна на обстановката. Лошото е, че реалността у Кочината бързо убива инициативата и патриотизма. Надявам се да са случили подходящия исторически момент...поредното преминаване на Дунава. Историята е ..цикъл
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 11:06:21 от Aсол »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
За фашистите, всички останали са комунисти /каманяки, комуняги, комунета.../, за още по лесно.

бих допълнил, ако исках да флеймя - и софиянци, и ченгета, и шопи

ама не искам :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Айде Джузепе има специално отношение към мен, ма ти от какъв зор? Ако аз някои неща съм позасилил като художествен похват, вий раздувате нещата прекомерно. Нещо ви дразни явно.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Айде Джузепе има специално отношение към мен, ма ти от какъв зор? Ако аз някои неща съм позасилил като художествен похват, вий раздувате нещата прекомерно. Нещо ви дразни явно.

Ами ако трябва да флеймя (или да вляза в ролята на литературен критик), бих казал, че явно дразни използването не на място на художествени похвати, особено на хиперболите :m1273:

Ама не искам.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Ма вий искате да направите форума едно изметено, скучно място. Как могат всички да мислят еднакво? Всяко мнение е пречупено през личната съдба. Толкова ли е сложно да се разбере това? Аз пък се дразня, че вече няма хора с чувство за хумор например.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Ма вий искате да направите форума едно изметено, скучно място. Как могат всички да мислят еднакво? Всяко мнение е пречупено през личната съдба. Толкова ли е сложно да се разбере това? Аз пък се дразня, че вече няма хора с чувство за хумор например.

Не е сложно и както виждаш, аз съвсем спокойно си разменям реплики с теб. И претендирам, че разполагам с великолепно чувство за хумор :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
"За или против участие на България във войната в Украйна".
Останалото са подробности.
Като спомена войната в Украйна, снощи в централните новини по държавната немска телевизия, казаха, че предстои затруднение  на въздушния трафик и забавяне на полетите в Европа, тъй като започват полети между Германия и Украйна за подкрепа на последната. Между редовете - военни самолети, базите са американски... Тези новини няма да чуете по Баклава Тв.
мдам. от онзи ден имаме обява, че до края на седмицата през нощта няма да има градски влакове /с-бан/ и от 22.00 до 01.00 ще ходят автобуси. обаче по нощите по релсите пътуват едни тежки композиции, едно чудо - не ти е работа.

това - инфо от първа ръка.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Ма вий искате да направите форума едно изметено, скучно място. Как могат всички да мислят еднакво? Всяко мнение е пречупено през личната съдба. Толкова ли е сложно да се разбере това? Аз пък се дразня, че вече няма хора с чувство за хумор например.

Не аз, вие го правите.

И да ви имам чувството за хумор - защо не го приложите към казаното към и от вас?
the lamers club honourable member …

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Дабе
Партийни квоти ала бала.
Но изпъчиха Пеевски на предна линия като знакова фигура за да си препикаят територията.
И ето ти поредната малка тактическа грешка пак.
Що ли така става почвам да се питам.
И пак да повторя що предложение за американските бази което няма никакъв шанс в това НС, а не референдум който има голям шанс?
Прилича на замитане под килима и измиване на ръцете.

Яаа. Нещо ДаеБ се накокържили заради Пеевски ( ака Доган ), ама ДПС им трябва за конституционно мнозинство.

"Цонев към Христо Иванов: Пеевски разработи проекта за промени в Конституцията, няма да го оттеглим"  :i_laughing:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
За комунистите всички останали са фашисти. Да е по-лесно.
Доста небрежно е изучавана историята. В противен случай
 не мога да си обасня как си праснал поредната простотия. Спомни си разработките на Председателя на Коминтерна др. Димитров за единен антифашиски фронт на комунисти, земеделци , социалдемократи и либерали.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
За комунистите всички останали са фашисти. Да е по-лесно.
Доста небрежно е изучавана историята. В противен случай
 не мога да си обасня как си праснал поредната простотия. Спомни си разработките на Председателя на Коминтерна др. Димитров за единен антифашиски фронт на комунисти, земеделци , социалдемократи и либерали.

С професионалните превратаджии от Звено начело :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
това за пеевски за мен е правилно - както от страна на бсп, така и от страна на възраждане. ето защо:

1. не може пеевски да е достатъчно добър за шеф на данс и да не е подходящ за член на неква си комисия. така че бсп направо можеха да гласуват "за"
2. възраждане не би трябвало да ги бърка кой е и кой не е член на комисиите. това е дъвка за продажните предатели и дебилните бунаци /не съм джиджи и нема да болдвам първите букви/.
3. дебилитета като иска някой да гласува, както на него му е угодно - да отиде, да поговори и да се разбере. диалог му викат.

пп. забравих славчувците. и за тях важат точки 2 и 3.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
или иначе казано: всяка подкрепа за дебилите и предателите трябва да бъде изключително добре обоснована. "гласувам за това, защото онова".

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Нищо че малката грешка в тактиката дава възможност на ПП-ДБ да запази светлия си образ и едновременно да изпълни договореността си с ДПС.
ПП-ДБ са целите в лайна. На това ли му викаш "светъл образ"? (Е, да, при рядък дрисък като техния лайната изсветляват малко, така че може и за светъл да мине.)
Quote (selected)
Това са дреболии които баламите ще преглътнат и скоро ще забравят.
Никой от нас не е "балама".
Quote (selected)
Както беше с гласуването за чужди войски на територията на БГ.
Този въпрос съм разгледал подробно тук. Не виждам поводи за обвинения там. По-късно Костадинов беше обяснил въпроса по-подробно тук.
Quote (selected)
Карай да върви затова пък внесоха предложение за американскиье бази за което беше ясно че няма как да мине в това НС. Защо не инициират пак референдум за базите. Вече имат опит, а и темата обещава по-голяма подкрепа отколкото за еврото. Дано го направят.
Това трябва да стане догодина. Евроизборите, когато ще бъде и референдумът за лева, ще бъдат точно след 1 година (от 6ти до 9ти юни) – има достатъчно време. И не само за базите, но и за членството в NATO, срокът на договора за което изтича също догодина (не съм гледал датата).

Използвам случая да изразя уважението си към теб, загдето си гласувал. Не знам колко далеч е посолството ни в Москва от теб, но при всички случаи за теб е било доста по-голямо усилие, отколкото за намиращите се на територията на страната българи, които просто трябва да отидат до най-близкото училище по местоживеене.

По принцип има 2 правилни подхода относно изборите. Единият е да си избереш за кого да гласуваш. Другият е, ако мислиш, че нямаш избор, да си направиш партия.
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 15:49:42 от lucho »

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Другият е, ако мислиш, че нямаш избор, да си направиш партия
Като гледам, само от тук ще произлязат поне 20 нови партии.
Моля те, не подавай подобни идеи!



Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Идеология
В платформата за управление на партията е записано, че важни за икономическото развитие на България са дълбоките връзки със стари икономически партньори: страни от Източна Европа, Арабския свят, Далечния изток и други извън ЕС. И като крайна цел – възстановяване на пълната държавна независимост на България.,
Няколкократно е задаван въпрос към лидера на партията, дали потвърждава, че партията му е с проруска идеология. Обикновено този въпрос му е задаван към края на неговите интервюта, на който той отвръща: „През цялото време говоря единствено и само за България, не знам къде Вие чухте да говоря за Русия. Тези твърдения целят само едно – да покажат че едва ли не ние сме поредните, но не сме. България трябва да бъде една независима държава, не влияеща се от други. Няма лошо да правим бизнес с други държави, стига и нашата страна да има интерес във това
.“

До тук добре. Не виждам нищо ''ляво'' в идеологията на ''Възраждане''. Неутралитетът, изповядван от Костадинов противоречи дълбоко на оня ''комунистически'' интернационализъм, с който сме отраснали повечето, да не кажа всички, пишещи в тоя форум. Гласувашите за ''Възраждане се определяте като хора с леви убеждения, поне аз съм с такова впечатление. Асольчиту дори се нарече ''червена'' при една от нашите колоритни размени на постове. Я ми обяснете, тези от вас, които вече не гласувате за БСП, защо гласувате за ''Възраждане''? До колкото ми е известно, в България към днешна дата има две комунистически партии - БКП и ПБК. Май са и вече обединени и те в коалиция, но за последното може и да греша. Та да повторя питането, към тези за които се отнася. Защо не разпознавате БКП и ПБК като ''своите'' партии и не гласувате за тях?
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 16:07:46 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
.....
Това кой, от къде, по какъв повод, защо???
Иначе е добре казано!

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
....
Това кой, от къде, по какъв повод, защо???Иначе е добре казано!Ако до сега си гласувал за БСП, а вече гласуваш за ''Възраждане'', ще питам директно, защо не гласуваш за някоя от българските комунистически партии? Костадинов е говорил много прагматично - бизнесотношения с всички държави, ако тези отношения са изгодни за България. Аз съм ЗА. За неутралитета и ползите от него за страната ни също съм писала преди време. И точно в този форум ме убеждавахте, че няма как да сме близнак на Швейцария на това кьоше между Изток и Запад, щот' история, география, геополитика и т.н.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Гласувашите за ''Възраждане се определяте като хора с леви убеждения, поне аз съм с такова впечатление. Асольчиту дори се нарече ''червена'' при една от нашите колоритни размени на постове. Я ми обяснете, тези от вас, които вече не гласувате за БСП, защо гласувате за ''Възраждане''? До колкото ми е известно, в България към днешна дата има две комунистически партии - БКП и ПБК. Май са и вече обединени и те в коалиция, но за последното може и да греша. Та да повторя питането, към тези за които се отнася. Защо не разпознавате БКП и ПБК като ''своите'' партии и не гласувате за тях?
Компартиите са повече, макар и не всички да изпълняват изискванията за политическа партия. Освен БКП и ПБК има или поне доскоро имаше и БРП(к), СКБ и КПБ. Само ПКБ, КБП и БПК няма от шестте възможни пермутации на трите букви "Б", "К" и "П". Защо не гласувахме за коалицията "Неутрална България", в която влизаха БКП и ПБК ли? Ами ето защо:
Quote (selected)
6   КОАЛИЦИЯ НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ (АТАКА, РУСОФИЛИ, КОМУНИСТИ)   10 505   0.42%
Просто такъв глас на този етап би бил напразно пропилян, уви. Сега на дневен ред стои националното ни освобождение. Класово освобождение в колония е невъзможно.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Това беше честен и за мен логичен отговор. Благодаря.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

AnonimusBG

  • Гост
Лъчо не ми се продължава, но знай че нито един от отговорите ти на моите така да кажем забележки не е убедителен.
И според мен просто се замазват гафовете на Костя.
А трябва да бъде точно обратното защото иначе ще забронзовее.
Надявам се че ме разбра какво искам да кажа.
Спирам вече по тази тема.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Разбирам. Нямам претенции да съм убедителен, щом дори собствената си съпруга не мога да убедя в случая. (Казвам ѝ аз, че и да не беше Пеевски, някой друг от ДПС щеше да бъде, защото те си имат квота, така че нищо нямаше да се промени, но не – разочарована е и това е! А тя ходи с тях да събира подписи за референдума!)

Но добре, дай малко да го покритикуваме тоя човек тогава! И така, той неведнъж казваше, че "Възраждане" нямат право на грешки и че първата грешка би била фатална за тях, защото ще загубят доверието на хората. Но безгрешни хора няма и това се отнася и за групите от хора, вкл. партийните ръководства. Какво излиза, че рано или късно ще направят грешка и тя ще бъде фатална ли?

Не съм съгласен! Грешката няма да бъде една. Много ще бъдат. Никога не е било, не е и не може да бъде иначе. Важното е да се учиш от грешките си.



21-минутно интервю на Николай Колев с Костадин Костадинов (един от въпросите е прословутото неучастие в гласуването за членството в комисия на главния препъникамък на българския политик – Делян Пеевски):

https://www.youtube.com/watch?v=l4UOWnKUx98
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 20:56:09 от lucho »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23775
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Сегашния цикъл на гербериадата започна с издигането на Пеевски, редно е да завърши със същата простотия.
П.П. Не че предишните свалени бяха по-красни. Поне бяха по-розови.
П.П.П. Някакви папки изчезнаха, после се материализираха като червени прашки.
Не разбрах ДАНС дали приеха за равностойна замяната на папки с прашки.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Разбирам. Нямам претенции да съм убедителен, щом дори собствената си съпруга не мога да убедя в случая. (Казвам ѝ аз, че и да не беше Пеевски, някой друг от ДПС щеше да бъде, защото те си имат квота, така че нищо нямаше да се промени, но не – разочарована е и това е! А тя ходи с тях да събира подписи за референдума!)

Но добре, дай малко да го покритикуваме тоя човек тогава! И така, той неведнъж казваше, че "Възраждане" нямат право на грешки и че първата грешка би била фатална за тях, защото ще загубят доверието на хората. Но безгрешни хора няма и това се отнася и за групите от хора, вкл. партийните ръководства. Какво излиза, че рано или късно ще направят грешка и тя ще бъде фатална ли?

Не съм съгласен! Грешката няма да бъде една. Много ще бъдат. Никога не е било, не е и не може да бъде иначе. Важното е да се учиш от грешките си.



21-минутно интервю на Николай Колев с Костадин Костадинов (един от въпросите е прословутото неучастие в гласуването за членството в комисия на главния препъникамък на българския политик – Делян Пеевски):

https://www.youtube.com/watch?v=l4UOWnKUx98

Възраждане засега е вождистка партия.
Такава беше и Атака.
Такава беше и ЛДПР на Жириновски.
И къде са те сега?
Те стават само за патерици, но не и за управляващи партии.
Разбирам че съм краен, но това е защото съм се нагледал на лъжци, слагачи и негодници.
И не ги понасям.
Така че някакъв нов проект трябва да ми докаже на мен че си струва, а не да ми разправя как след година по време на евроизборите ще прави референдум за американските бази.
Тогава най-вероятно ще е вече късно. Щото като нищо ще е война.
А циркът в НС с американските бази е само отбиване на номера защото всички знаят че няма да мине.
Включително и Костя.
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 21:37:30 от AnonimusBG »

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Quote (selected)
Възраждане засега е вождистка партия. Такава беше и Атака. Такава беше и ЛДПР на Жириновски. И къде са те сега? Те стават само за патерици, но не и за управляващи партии.
Неподходящи сравнения. Бил съм на партийно събрание на "Възраждане" във Варна с участието на техни народни представители от града. Нищо подобно на вождистка партия не са.

Между другото, всеки може да присъства на техните събрания във Варна, стига да не е провокатор. Провеждат се в клуба им (бившия клуб на "Атака") всеки понеделник от 18 ч.
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 22:01:53 от lucho »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Възраждане засега е вождистка партия.
Такава беше и Атака.
Такава беше и ЛДПР на Жириновски.
И къде са те сега?
Те стават само за патерици, но не и за управляващи партии.

Т.е. казваш, че вождистките партии не трябва да управляват.
Това са пълни глупости. От сандъка с демократични мантри.


Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Провеждат се в клуба им (бившия клуб на "Атака") всеки понеделник от 18 ч.

ха ха ха
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Lucho, ''Възраждане'' е точно толкова вождистка партия, колкото и ГЕРБ. И край Борисов има някакви, някои вече разпознаваеми лица, но я го махни от лидерското място и потъват след максимум година-две. Махни Костадинов и неговата партия изчезва още по-бързо. Там освен него, разпознаваеми лица все още няма. Май по едно време беше забранил и на хората си да дават интервюта в медиите. Дали все още е в сила тая забрана не знам, но и ти пускаш линкове само към негови интервюта. Други просто няма.
Костадинов не е глупак, в никакъв случай. Прекрасно знае, че БГ е в НАТО от почти 20 години и приказките за неутралитет с днешна дата са стръв за наивници. Но разбираемите страхове на хората, че ще бъдем въвлечени във войната, наливат вода в неговата мелница. И наистина щеше да бъде политически глупак, ако не беше яхнал тази вълна. Нямам кристална топка за поглед в бъдещето, но мисля, че ''Възраждане'' ще последва ''Атака'', НФСБ, ВМРО...Е, нищо ново.  :popcorn:
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
Там освен него, разпознаваеми лица все още няма. Май по едно време беше забранил и на хората си да дават интервюта в медиите. Дали все още е в сила тая забрана не знам, но и ти пускаш линкове само към негови интервюта. Други просто няма.
Нито едно от двете не е вярно! Нито им е забранил да дават интервюта, нито съм давал тук само негови такива. Давал съм интервюта и с Цончо Ганев, и с Деян Николов (между другото, видях Тодор Беленски, който е взел това интервю, на филмчето за протеста в София във вторник).

Относно "Атака", да не забравяме, че преди партия "Атака" имаше коалиция "Атака" и Сидеров я използва като ракета-носител за собствената си партия (в статията за коалиция "Атака" в Уикипедия се твърди, че в коалиция "Атака" е влизала и партия "Атака", но това не е вярно – по него време такава партия още нямаше). За НФСБ и ВМРО-БНД пък изобщо да не говорим. Самият Костадинов е бил във ВМРО-БНД и разочарован, е напуснал тази партия и задено с други 57 души е създал "Възраждане".
« Последна редакция: Юни 08, 2023, 22:23:37 от lucho »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Zdravka
мисля, че ''Възраждане'' ще последва ''Атака'', НФСБ, ВМРО

Лицемерно пишеш "мисля, че ... ще", а всъщност си мислиш "надявам се ... да".
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Така, проследих единия линк - интервюто е от юли 2022. За втория нямам време, но и това ми е достатъчно. Така, или иначе - две имена със спорадични изяви. А напоследък и чешмата да пусне човек от нея потича г-син Костадинов. И започва да се изтърква от повтаряне на едни и същи неща за които и той знае отлично, че е невъзможно да се осъществят.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
И точно в този форум ме убеждавахте, че няма как да сме близнак на Швейцария на това кьоше между Изток и Запад, щот' история, география, геополитика и т.н.
Не помня да съм те убеждавал в каквото и да е...

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Цитат на: Zdravka
мисля, че ''Възраждане'' ще последва ''Атака'', НФСБ, ВМРО

Лицемерно пишеш "мисля, че ... ще", а всъщност си мислиш "надявам се ... да".
Единственото нещо на което се надявам е, че с помощта на ИИ най-после ще открият ако не елексира на вечната младост, то поне елексира на вечната хубост. ;)
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
А напоследък и чешмата да пусне човек от нея потича г-син Костадинов. И започва да се изтърква от повтаряне на едни и същи неща за които и той знае отлично, че е невъзможно да се осъществят.
Възможно е и още как! Никога не казвай не само "никога", но и "невъзможно"! Колко на пръв поглед невъзможни неща станаха, ще станат и тези. "La lotta continua" (борбата продължава).

AnonimusBG

  • Гост
Възраждане засега е вождистка партия.
Такава беше и Атака.
Такава беше и ЛДПР на Жириновски.
И къде са те сега?
Те стават само за патерици, но не и за управляващи партии.

Т.е. казваш, че вождистките партии не трябва да управляват.
Това са пълни глупости. От сандъка с демократични мантри.

Прочети все пак.
Не казвам че не трябва да управляват(въпреки че си го мисля).
Те не могат.
Те обикновено са патерици на някой си.
И да не могат да управляват защото вождът още като е в опозиция потиска всичко което може да го затъмни.
Аз днес му писах на Лъчо че гафовете на Костя не трябва да се замазват а трябва да се мислят щото иначе ще забронзовее.
Който разбрал разбрал.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
И започва да се изтърква от повтаряне на едни и същи неща за които и той знае отлично, че е невъзможно да се осъществят.
Какво е невъзможно? България да стане независима държава? Да няма чужди войски на българска територия? Някакъв дребен чиновник от Козяк да не ви сглобява правителството?

Какви българи сте?
« Последна редакция: Юни 09, 2023, 00:33:33 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Какво е невъзможно? България да стане независима държава? Да няма чужди войски на българска територия? Някакъв дребен чиновник от Козяк да ви сглобява правителството? Какви българи сте?
Ние сме бързо изчезващ от лицето на земята народ. Над два млн са напуснали безвъзвратно страната. Щом нямат намерение да се връщат, значи все за нещо стават. Тези, за които се очаква да управляват страната в обозримо бъдеще са все по-неграмотни - буквално. Butch, прощавай за личния въпрос, но моля за отговор без детайли, разбира се, ти къде живееш -тук, или в друга част на света, та питаш ние, какви българи сме?
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Какви българи сте?

Разбери как мисли редовият български градски човек, той би искал и независимост, и суверенитет, но ужасно го е страх, че ще трябва той да поеме отговорността за това, не иска да плати цената за тия екстри. казвали са ми го многократно, абе, не може ли да си я караме като до сега, ами ако се обърка нещо... българинът не ще да порасне и да отговаря сам за съдбата си.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
ти къде живееш -тук, или в друга част на света, та питаш ние, какви българи сме?
Те тук съм!
В Стара Загора, На 6-ти етаж на мижав панелен блок*. Айса го видя, като дойде да ме вземе да ходим на "Копринка". Миналата година.
Коста може да предаде свойте избиратели, но засега не го е направил и като друго не може да направи ВИ казва "Царят е гол".
Не е малко, нали? На приказки до дoкарва. Прави "Talk to talk"! Дали може да направи: "Walk to walk" - нe е ясно.
https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/talk-the-talk-walk-the-walk
https://www.youtube.com/watch?v=k-RduxAYCQM

Както писах преди малко, дошло е подло време. Може да го натиснат, да му заплашат децата. Може да му направят истински атентат. Човек е слаб, може да поддаде. Но засега не го е направил. Аз му давам кредит.

* Нашата улица и много други е яко разкопана. Сменят се тръби, чиста вода, канализация. После се забравя да се сложи асфалт. Както на Крешчатик накрая на майдана на площада сееха картофи, това можем да направим и тук - да сеем картофи и лук на улицата. Благодарение на кмета от Герб (не че нещо свързано, но май е посещавал клуб на алтернативно сексуални).
« Последна редакция: Юни 09, 2023, 00:05:47 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9564
    • Профил
Като спомена асфалт, тук карат улицата, малки участъци, от близо месец. Изумяо ме как сутринта го разкопан, вечерта вече е асфалтирано наново, рядко на другия ден. Дълбочина малко по-малко или повече от два метра. После се преместят нататък. Сутринта гледах и слушах адсо бучене, тая вечер излизаме, то и асфалтирано и само преградите стоят. Виом, баааси....
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: AnonimusBG
Не казвам че не трябва да управляват(въпреки че си го мисля).
Те не могат.
Те обикновено са патерици на вожда си.

Така и трябва да бъде. Един вожд трябва да управлява, а партията да му осигурява кадри.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
''Благодарение на кмета от Герб (не че нещо свързано, но май е посещавал клуб на алтернативно сексуални).''
Butch, no way, нидей тъка, такова хубаво момче, Жеко ли се казваше  :think: Като встъпи в първия си мандат ескизааралийския кмет, грозно завидях. Млад, хубав...Май беше и най-младият кмет на областен град тогава. Не като нашия бузльо, дето за нищо не ставаше ни тогава, ни сега, въпреки че към днешна дата белото му е стопило пухкавите бузки.
Не бил Жеко, Живко бил и вече не е толкова хубав. И той, таквоз е обузлял. Явно постът го изисква  ;)
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8879
    • Профил
    • Личен сайт
14-минутно интервю на Златимир Йочев с Костадин Костадинов:

https://www.youtube.com/watch?v=zP7TRVRjmuA

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Лъчо, това писание на царския адютант за преврата 1923 е много добро. Бил е наблюдателен човек. И стилът му е добър.
...............
Гледам и историците поизтрезняха. Ще трябва да си учим истинската история отначало. А пък от много акъл докарахме армията си като след Ньойския договор.
« Последна редакция: Юни 10, 2023, 09:11:37 от dabedabe »

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Гледам и историците поизтрезняха. Ще трябва да си учим истинската история отначало. А пък от много акъл докарахме армията си като след Ньойския договор.

Дали поизтрезняха? Виж какво е писала Zeitgeist в дъсчената тема - за двамата професори от търновската школа.
the lamers club honourable member …

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Аз по повод дето снощи професорите Павлов и Янчев чепкаха преврата 1923. Май и те късно са прочели някои неща. А може и да са ги знаели.
..................
Довършвам писанието на адютанта на царя. Интересно е. И щеш не щеш ти се набива една аналогия Стамболийски - Борисов. Два нервни слона. Може би ще ви се види тъпа една такава аналогия.

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
https://clubz.bg/133272
Има и други слухове - за фиктивен развод на Костадин и Велина Костадинови през 2018, с цел запазване на скъп апартамент, който г-н Костадинов няма да е длъжен да декларира пред КПКОНПИ, тъй като е разведен по документи със съпругата си. /Тя, впрочем запазва фамилията на ''бившия'' си съпруг и живеят заедно/. Как един директор на регионален исторически музей / този в Добрич/ е успял да купи къща в затворен комплекс край Варна? Г-н Костадинов е декларирал, че за нея ще изплаща кредит 20 години. Каква е цената на къщата, знае ли някой? Подобни имоти струват над 500 000 евро. Имаше слухове /недоказани, впрочем/, че част от партийната субсидия на ''Възраждане'' е подпомогнала първоначалната вноска за имота. И цялото семейство живее там - мама, татко, две деца. Не знам на колко години стана синът на Костадинови. Май е време да му избират университет в съвсем обозримо бъдеще. На кой ли елитен ВУЗ ще се спрат?
-----
« Последна редакция: Юни 11, 2023, 15:20:11 от Zdravka »
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...


Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
https://clubz.bg/133272
Има и други слухове - за фиктивен развод на Костадин и Велина Костадинови през 2018, с цел запазване на скъп апартамент, който г-н Костадинов няма да е длъжен да декларира пред КПКОНПИ, тъй като е разведен по документи със съпругата си. /Тя, впрочем запазва фамилията на ''бившия'' си съпруг и живеят заедно/. Как един директор на регионален исторически музей / този в Добрич/ е успял да купи къща в затворен комплекс край Варна? Г-н Костадинов е декларирал, че за нея ще изплаща кредит 20 години. Каква е цената на къщата, знае ли някой? Подобни имоти струват над 500 000 евро. Имаше слухове /недоказани, впрочем/, че част от партийната субсидия на ''Възраждане'' е подпомогнала първоначалната вноска за имота. И цялото семейство живее там - мама, татко, две деца. Не знам на колко години стана синът на Костадинови. Май е време да му избират университет в съвсем обозримо бъдеще. На кой ли елитен ВУЗ ще се спрат?
-----

Страхотно нищожество си!


Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Страхотно нищожество си!
Разбирам раздразнението ти. И този твой фаворит, може да се окаже не по-добър от предходните, на които си имала доверие. Вината, обаче не е моя. Понеже не можеш да си излееш яда директно върху тях, нападаш мен. Нищо ново. Свикнала съм с това, да реагираш на моите постове като бик на червено.
 Вече съм повече циник, отколкото скептик. Всеки има право да вярва в каквото и когото си  иска. Аз с вярата си към кандидатите за хамама и влезлите там приключих преди години. Никой не е съвършен. Но катерещите се по палмата трябва много да внимават какво виждат тия отдолу.

Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Няма раздразнение, а правилно цветоусещане. И сте в жълто..жълти павета, жълто кредо, жълт живот. Цветът на посредствеността и подлогите. Сами си го избрахте - цвета. И в този ред на мисли бегай питай психарите, каква ви е диагнозата :smokin:

п. п. Разбирам, че ти е лесно и удобно да се разглеждаш като жертва на агресия, но това не е вярно. Ти си обект на разглеждане - нищо повече. Идеален обект бих казала. Представителна извадка. Бих ти благодарила дори, че доброволно улесняваш работа на хора, които дори не са си и помисляли за подобно сътрудничество
« Последна редакция: Юни 11, 2023, 16:16:27 от Aсол »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Здравке,
Създаваш лошо чувство: "Има слухове..."" Купил си къща..."
Ако живееше в панелче като мен щеше ли да има слух, че е по-достоен за партиен лидер?
Гнусна работа!
Ако имаш сведение за кражба, отнеси се до прокуратурата.Това със слухове да каляш човека, не ми изглежда достойно. Ти си знаеш!
Къде е бил на власт Коста, че да краде от "властта". Колко може да открадне един общински съветник във Варна?
Пиши не се срамувай!

Този "КлубZ", не очаквах да е такава помийна яма. Направил си къща? :i_sheepish:
Хората с къщи сигурно са корумпирани по логиката на "Клуб Z". Издателите му живеят на палатка. Нали? :t2102:
Но защо се учудвам? Те и за Васил Иванов Кунчев писаха, че имало слухове, че имал "настрани" жена. Настрани от какво? Настрани от комитетските дела. Е, и? То и за Джисъса от Назарет има слухове, че имал "настрани" жена - "Другата Мария". :)))
« Последна редакция: Юни 11, 2023, 16:40:51 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен ohubohu

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 771
    • Профил
Добре де, защо и се впрягате на Здравка? Не харесва Възраждане и Костадинов и като всеки, истински и уважаваш себе си, представител на умнокрасивитета търси слухове и/или ги създава, ако не намери такива. След това ги цитира, после казва "както писах по-горе", после става "на едно място прочетох" ... Няма смисъл да продължавам, нали? Механизмът е познат и добре усвоен от жълтопаветните ни партньори!
Какво очаквате? Че ще разбере, че това са глупости и елементарни манипулации? Хайде бе!
КлубЗ да не би да е пристрастна "медия"? Та там глаголи Истината от Първа инстанция! 

Неактивен Zdravka

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1275
    • Профил
Първо, авторът на  ''жълтопаветник'' е Христо Иванов.
Второ, когато Костадинов започна политическата си кариера,той живееше в панелен апартамент в един краен квартал-спалня.
Никой не е длъжен да ме харесва. Нямам проблем с това. Не е зле, човек да е наясно и със слуховете, които вървят около хората, които имат претенцията, че знаят кое е най-добро за България и нас, гражданите и. И, разбира се, ни убеждават нон-стоп, че те ще ни управляват най-добре. Няма дим без огън. Или преведено на новобългарски, не всичко е фейк.
Мислете каквото искате, воля ваша.
P.S. Слухът за използване на партийна субсидия за лични нужди, между другото тръгна от хора, напуснали ''Възраждане'' по свое желание и поради принципни несъгласия с лидера на партията.
Гледаш го, куче - мърляво, проскубано, а в очите - човек! Гледаш го, човек - наконтен, облечен, а в душата ...