Преглед на печата … > У нас …

Комарницки - президент!

(1/3) > >>

Mr_Pitkin:
Позволих си да създам нова тема, в която при желание да се вписват изцепките на медията без политическа реклама.
Днешната изцепка за мен е отсъствието на една думичка за 15 септември - началото на учебната година.
Медията без политическа реклама изглежда не е намерила място за тази маловажна дата поради ангажиментите към спонсорите си, в чиито държави учебната година започва през август или в самото начало на септември.
Естествено досещам се, че скромният ми потенциал не ми позволява да формулирам интелектуална тема като "А сега накъде...", но медията без реклама е толкова благодатна, че поне един коментар през няколко дни би отбелязал впечатляващия й тренд по оная река нагоре без весла.

аменеменема:
Добра тема си създал – все някъде трябва да се псува, без да е ни най-малко неуместно.
Впрочем, защо побесня толкова Сашето, този достоен выпускник „Керосинки“?
Дали му бизнес резнаха с тази война, майно льо, или просто така му диктуват от Острова, където си държи кинтите?

dabedabe:
Придържайки се към темата, Комарницки хич го няма напоследък. С ориентацията ли има проблем, не знам.

Mr_Pitkin:

--- Quote (selected) ---защо побесня толкова Сашето, този достоен выпускник „Керосинки“?
--- Край на цитат ---
Кво Саше бе, лельо/свако (подбери подходящото за джендъра си)?
Медията без политическа реклама принадлежи изцяло на политически рекламисти, и няма нищо общо с никво „Саше”, с никъф бизнес, и с никви кинти. Дълбоко се съмнявам, че „Саше” въобще съществува като физическо тяло.

--- Quote (selected) ---Комарницки хич го няма напоследък
--- Край на цитат ---
Що да го няма бе, храни се добре и си е тука https://www.segabg.com/touche/tush-09-15-2022

аменеменема:

--- Цитат на: Mr_Pitkin в Септември 15, 2022, 22:11:55 ---Медията без политическа реклама принадлежи изцяло на политически рекламисти, и няма нищо общо с никво „Саше” с никъф бизнес и с никви кинти. Дълбоко се съмнявам, че „Саше” въобще съществува като физическо тяло.
--- Край на цитат ---
Значи Сашо Дончев е лъгал, представяйки се във в. „Сега“ за собственик на в. „Сега“.
За джендъра – нямам такова нещо. Ако ти имаш, чувай си го. Аз имам пол.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия