За живота, вселената и всичко останало … > Наука и технологии, магия и чародейство …

Астропсихика - тема за врачуване по звезди и други такива анунакски работи

<< < (2/10) > >>

Banana Joe Maldonado:

--- Quote (selected) ---The USA government will go broke in the next year or two.
--- Край на цитат ---

Това е конкретиката, останалото е пълнеж.
И все пак, като всяка хипотеза, трябва да се тества.
На прима виста, Плутон е богатият, негово е всяко закопано имане и не означава автоматично бедност, даже тъкмо наопаки.
В тази карта прави впечатление, че парите при "раждането" на държавата са скрити, потайни, подмолна някаква история има.
Сега, при транзита, това се повтаря., пак се активира.

kаily:
Плутон е много опасна планета. Остави парите. Страшна и могъща.
Което ме подсеща, че асцендентът на Путин е скорпион, чиито управител е Плутон, а наталният му Плутон е на МС.

Banana Joe Maldonado:
Безопасни планети няма, но действително, събира Марс и Сатурн в едно - кофти история, бегай надалече  :)))

ПП Путин с Плутон в МС, разведчика ни той потаен  :i_laughing:
       Не знаех, иначе, нямам навика да гледам хороскопи принципно, на близки хора - съвсем.

kаily:
Барбара Марсиниак 25.12.2022
Сатурн през февруари прави за малко съвпад с луната на САЩ, която е на 27 гр във Водолей, пък декември-януари съвпад Плутон натален Плутон (моя грешка преди, не бях слушала добре). Рядка последователност от събития едно след друго.
Плутон ще изкара цялата корупция на повърхността.
Сатурн в Риби ще доведе до огромни промени и сривове навсякъде, където нямат добри управители. 2023 щатите ще се сринат, ще има огромна нестабилност и блабла и така по света докъм пролетта - лятото на 2025.
Сатурн в Риби lots lots lots of endings and exposures.
И разбира се - извънземното влияние (това тя го казва на 25 декември). Вие сте накрая на определен цикъл на развитие на цивилизацията.
Най-тъмното от всички най-тъмни ще се появи на бял свят.

kаily:
И моят Плутон е на МС, пък асцендентът ми скорпион.
Интересно е да се наложи картата на сащ и на Путин...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия