Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 02:12:38

Автор Тема: Дъска за съобщения, жалейки, доноси, предложения за брак и прочие...  (Прочетена 368015 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
За Швейк - браво и благодаря!

Ура!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил

3 март – Национален празник на България

« Последна редакция: Март 03, 2021, 08:36:08 от Джиджи »

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Честит национален празник!

Със чест, далеч от родната земя
тук паднахте вий за Русия мила.
Вий верността към родната страна
запазихте до гробната могила.
Не ви възпряха страшните вълни,
без страх вървяхте в бой за дело право.
Спокойно спете, храбреци орли,
потомците ще тачат вашата слава.
От обич към родината сега
преминахме по дирите ви бойни
да разгромим с велика мощ врага
и утвърдим победата достойна.


Септември 1944
Текст на Мавзолея и костиницата на Скобелевия парк.
Същият текст го има и на входа на храм-паметника "Рождество Христово", Шипка
« Последна редакция: Март 03, 2021, 13:05:47 от Aсол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честит национален празник!
Поне историята си е там, макар и нагризана от русофоби.
Напълно в "духа" на новото време Президентът празнува нелегално Националния празник след забраната за тържества, народа празнува в МОЛ-ове и кръчми.
Сервитьорска държава.
Господи, какви нищожества управляват държавата !", възкликна проф.Иван Илчев пред БНТ
« Последна редакция: Март 03, 2021, 17:14:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Quote (selected)
Щерю НАУМОВ

Върху билото на стария Балкан и в паметта на народа ни името на този връх се е издигнало до озарението на символ, до неповторимата красота на вечна легенда, до величието на светиня. Към него обръщаме поглед в дни на изпитание и патриотична гордост, когато се вглеждаме в стъпките на дедите си и в контурите на утрешния ден. Към него винаги пристъпваме смълчани, защото знaем, че се докосваме до истинско безсмъртие. В подножието му България вие венци от здравец и рози, за да остане вярна на признателността, бликаща направо от сърцата.

Към сияйната вис на Шипка многострадална България пътуваше цели пет века. Тръгна в онзи черен 17 юли 1393 г., когато Патриарх Евтимий за последен път удари камбаната над престолния Търновград. Движеше се през сипеи и урви, изкачваше хребети и зъбери, съхранила в жаравата на родното огнище въжделената мисъл да оцелее. Тази мисъл грееше в кандилата на манастирите, бълбукаше в предания и легенди, раждаше Чипровски буни и Велчови завери, Балканджи Йововци и Хайдут Сидеровци, буревестници като Паисий и титани на делото и мисълта като Раковски и Каравелов, Левски и Ботев, Каблешков и Бенковски, Волов и Петлешков, Бачо Киро и поп Харитон...

В горнилото на робството България узря за своята велика кървава сватба. През април 1876 г. бунтовният звън на копривщенските камбани отекна под гневните родни небеса. В името на свободата  прозвучаха знатните геройски думи "Свобода или смърт!". Изстрелите на черешовите топчета разцъфнаха като светла априлска надежда. Нейният изконен вик бе сподавен. След пролетния блясък на големия ден България замръкна като клета вдовица. И с очи, изтерзани от мъка, гледаше на север към  голямото си упование - Русия.

И тръгна Русия! Тръгнаха руските богатири на война - справедлива, освободителна! Поробителят затрепери от свещения гняв на орловци, на суздалци и владимирци. Рамо до рамо със своите светлооки братя тръгнаха и българските опълченски дружини.

България ги посрещна по древния славянски обичай - с хляб и сол. В прегръдките на тази  споделена радост победният марш на воините на Гурко и Столетов ставаше все по-неудържим. Превалили Балкана и равната шир на Тракия, те срещнаха очи в очи низамите на Сюлейман паша. А той тръгва към Шипка. За да започне величавият бой, който ще определи изхода на войната. Сам Сюлейман паша възкликва: "Едва ли някой е виждал толкова свирепа и кървава битка!". Когато положението става безнадеждно, 200 стрелци, по двама на кон, предвождани от генерал Радецки, изкачват билото на свещения връх. Тогава очевидецът на тези боеве Форбс, пратеник на лондонския "Дейли нюз", ще предаде: "В този момент Столетов, обхванат от силно вълнение, извика: "Слава тебе, Господи".

А когато лавина от руски войници и български опълченци се спуска на юг по склоновете на заснежения Балкан, Вейсел паша с глас висок извикал: "Тях ги е раждала една майка". Така турският пълководец се е докоснал до голямата истина за нетленното българо-руско братство. На Шипка се заражда това братство, споено с кръвта, мъжеството и саможертвата на руските бойци и българските опълченци.

Сто четиридесет и три години от тогава!   

Чутовният подвиг ще остане безсмъртен като дружбата между нас. Както го е възпял и Вазов:

"И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,

спомня тоз ден бурен, шуми и препраща

славата му дивна като някой ек

от урва на урва и от век на век!"

Тази братска обич и вечно единство с нашите двойни освободители сияе у народа ни и ние вървим и ще вървим един до друг, независимо от безродниците, които се опитват да ни попречат!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Aсол
Тази братска обич и вечно единство с нашите двойни освободители сияе у народа ни
и ние вървим и ще вървим един до друг, независимо от безродниците, които се опитват да ни попречат!

Дано скоро и тройни!
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Imko1

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 180
    • Профил

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Дами, честит празник!

https://www.youtube.com/watch?v=BgP0aKHyrps
Благодаря! Добре, че се обади, че нещо се бяхме запритеснили!  :t0328:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Честит празник на по-добрата половина от човечеството!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Благодаря от името на по-добрата половина :)
И от мен за форумните посестрими от всите краища на планетата. Прегръщам ви.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
честит празник на по-красивата половина от човечеството  :t0328:


Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
Честит празник на по-добрата половина от човечеството!

А и на, определено, по-красивата такава!
 :t0328:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Lou Ottens, Inventor Of The Cassette Tape, Has Died




A Philips cassette tape is shown in 1965. Lou Ottens, who led the invention of the first cassette tape, has died at 94.
Alfred Assmann/Picture Alliance via Getty Images


https://www.npr.org/2021/03/10/975598869/lou-ottens-inventor-of-the-cassette-tape-has-died?t=1615401045404&t=1615423062172

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
 :t23145: Още имам няколко из чекмеджетата, плюс първият уокман някъде го видях при миналото основно чистене! "Любе", Розенбаум, старите апокрифни записи на Висоцки, обменната лавка до метрото в Ленинград. Купчина народ изпращаща записи вместо писма, защото писмата се следят по-лесно и могат да бъдат прибрани на летището, а касетите с обложка на патриотически песни или фолклор не предизвикат ентусиазъм у митничарите. Епоха! Качество почти като на дървеното му блокче, но все нещо, наследници на "рок на костях"! (Забележка до мен си, да разкажа на чаветата какво е "рок на костях", че май го няма в речника.)
Дано там, където отива този момък, да му е още по-интересно! Такива не умират.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил


Честит 11-ти Март!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Ето ме и мен.

 :t1813:
 
Обещавам да не правя бели и обезпокоителни езически коментари :-))
*********   ✹    *********

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Ето ме и мен.

 :t1813:
 
Обещавам да не правя бели и обезпокоителни езически коментари :-))
Добре дошъл!
За белите - съгласна, но за обезпокоителните езически коментари - че това си е пропуснато развлечение! Виж, можеш да пробваш като Солженицин - да видиш докъде може. Ако срещнеш ето този коментарен емотикон  :t0120: - значи границата е близо.
 :t0328:

AnonimusBG

  • Гост
Не плаши човека.
Острите коментари би трябвало да се приветстват.
Езически?
Интересно.
Досега нямаше такива май?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Цитат на: Ной
можеш да пробваш като Солженицин - да видиш докъде може

Или като Жижиницина  :0007:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Само се шегувах - беше сред изброените в условията за регистрация и ми направи впечатление.
Ще се пазя от точилката и като цяло съм разбран човек :-)))
*********   ✹    *********

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не плаши човека.
Острите коментари би трябвало да се приветстват.



AnonimusBG

  • Гост
Не плаши човека.
Острите коментари би трябвало да се приветстват.


Ъхъ.
Не ме цензурирай.
Цитирай всичко.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Ето ме и мен.

Banana Joe, не те помня от Стария форум, но приеми фичките пожелания за "добре дошъл", които следват, лично от мен!

:m1277:


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Не плаши човека.
Острите коментари би трябвало да се приветстват.

Ъхъ.
Не ме цензурирай.
Цитирай всичко.

Естествено, че не те цензурирам – а и коя съм аС?!  O:-)

Но вместо да цитирам всичко, което си писал ти, бих предпочела Banana Joе да започне немедлено с езическите коментари – пропуснато развлечение според самата Ной!!!  :0005:

« Последна редакция: Март 12, 2021, 22:46:38 от Джиджи »

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Quote (selected)
ко стаа?
Че ко да стаа, кукумявките можели да си въртят главите на 180 градуса без проблем.
За разлика от падишаха - Той може да си върти гъзъ на 360, също без проблем.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Обещавам да не правя бели и обезпокоителни езически коментари :-))

Напротив, прави бели и обезпокоявай с  езически обряди! Че иначе е скучно.


...и добре дошъл!

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2975
    • Профил
Сърдечно благодаря, Джиджи.
Петък вечер ме отнесе в неизвестна посока, та какъвто и коментар да направя тази сутрин ще е обезпокоителeн :blurry_drunk-2127:
Ще оставя тази работа засега на Деньо и Единака ;-))
https://www.youtube.com/watch?v=BxRn_8Dsnnk
 :t0328:
*********   ✹    *********


Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Починала е Клара Маринова. От мен - нищо.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Фкъф смисъл од теб нищо?
Да не си обвинена фубийството ѝ?

Фмоето съзнание ени думи на Кл.Маринова оставиха незаличими следи, даже напрао се одпечатаха вътре ф главата ми. Иам предвит думите цукахара, фчупка, сдве и кълбета
« Последна редакция: Март 13, 2021, 18:42:43 от wreckage »

AnonimusBG

  • Гост
Фкъф смисъл од теб нищо?
Да не си обвинена фубийството ѝ?

Просто тъпак.
Откъде се взехте такива .......?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
спорет мен реакцията ти е леко небалансирана.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
спорет мен реакцията ти е леко небалансирана.
Балансираме гуми и джанти всякакви!
Както виждам клиента сам си носи въртящият момент. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
не знам скво съм заслужил тва одношение и ако треа да бъда одкровен, не съм ноо любопитен да науча.

Фмомента ми е по-интересно да разбера од кво е умряла Клара Маринова, бифша Караилиева, бифша Аткинз...
Од само себе си, или од външен агент?

...или май сестра ѝ беше Караилиева, Аткинз и...Вера?


Ако е тя, надявам се фсичко с нея да е нарет, за да може един ден живот и здраве да ми оперира главата и да махне одтам цукахарата, чупката и двете кълбета.
« Последна редакция: Март 13, 2021, 19:02:24 от wreckage »

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Фмомента ми е по-интересно да разбера од кво е умряла Клара Маринова, бифша Караилиева, бифша Аткинз.
Од само себе си, или од външен агент?

Който търси ще намери.
Успех.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Който търси какво?

AnonimusBG

  • Гост

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
...го намира?

Тва 100% сигурно ли е? Хмм...личният ми опит не потвърждава таа теория на сина на Госпот. Той може да е намирал фсичко, което е търсел, щото е имал суперсили, обаче не фсички имат суперсили. Аз няам.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Тва 100% сигурно ли е? Хмм...личният ми опит не потвърждава таа теория на сина на Госпот. Той може да е намирал фсичко, което е търсел, щото е имал суперсили, обаче не фсички имат суперсили. Аз няам.

Като замениш "го намира" с "му се случва" ще имаш 100% успеваемост и без супердупер сили.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Клара Маринова като еманация на ГоспоТ.
Според теб
Интересно, но глупаво.
Надявам се разбра идиотизма.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Клара Маринова като еманация на ГоспоТ.
Според теб

ква еманация и що спорет мен? Аз ли нахаках тука библейския цитат за търсенето и намирането?

Quote (selected)
Надявам се разбра идиотизма.
не толкова го разбрах, колкото ми се наби фочите.
« Последна редакция: Март 13, 2021, 19:19:59 от wreckage »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Починала е Клара Маринова. От мен - нищо.

информацията тече с неведома скорост към градскодесните. и с още по-неведома скорост се обработва от същите. не че нещо, ама маринова почина на трети март. днес сме тринадесети. десет дена са десет дена.

на четиринайсти април може и да ти мине през главата, че има парламентарни избори.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Починала е Клара Маринова. От мен - нищо.

информацията тече с неведома скорост към градскодесните. и с още по-неведома скорост се обработва от същите. не че нещо, ама маринова почина на трети март. днес сме тринадесети. десет дена са десет дена.

на четиринайсти април може и да ти мине през главата, че има парламентарни избори.
Онци, познавам само един човек, който следи всички некролози, ама то това му е мейнстрийм тема на блога, така че е професионално изкривяване. Останалите - когато чуем, тогава.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
е нали и аз точно това съм писал - неведоми са скоростите на транспорт и обработка на информацията при разни градскодесни елементи с руси фризури.

сепак като пристигне информацията и се обработи, може да се генерира по-адекватно мнение от цитираното от мен. щото ако прочетеш мнението здравчино, сеедно информацията за него иде директно и незабавно. а то първо писаха по вестници и сайтове, вероятно са обявили и по разни радиа и телевизии, прощаването беше преди пет дни, също беше отразено... сепак аз от дойчланд съм разбрал, тя от варна не е успяла съвсем навреме.

обаче друго си е да се изтъпаниш от позицията на градскодесен и да обявиш 'от мен - нищо'. нали? да.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
обаче друго си е да се изтъпаниш от позицията на градскодесен и да обявиш 'от мен - нищо'. нали? да.
Здравчето е як спортен фен, така че може да има зъб на Клара Маринова заради Вера Маринова, знам ли, асоциативно!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
според мен се изходи от позиция на праведен градскодесен, сиреч антикомунист с коефициент на интелигетност горе-доле колкото на връзка праз. типичният десен си е типичен десен.

и като е съзряла как е починала
Quote (selected)
Член на Висшия съвет на БСП и на Изпълнителното бюро на ВС на БСП, говорител на Висшия съвет на БСП, ръководител на Пресцентъра на БСП, депутат от БСП в 7-о ВНС, 36-о и 37-о Народно събрание

ами просто не се е стърпяла. човещинка. как беше:  „Аз — рекло магарето — на такова място като не си покажа магарията, защо нося това име?“

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
ето примерно калкито, а.к.а биндер и пешо /друг беснодесен/ как си трае и нищо не е писал за маринова. или още не е разбрал, или при него интелигентността е малко по-висока.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Денят Пи
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Денят Пи (на английски: Pi Day) е празник, на който се отбелязва математическата константа π (пи). Денят на пи се чества на 14 март (или 3/14 при календарен запис месец/ден), тъй като 3, 1 и 4 са трите най-важни цифри на ирационалното число π в десетичния му вид. През 2009 г. Камарата на представителите на САЩ подкрепя отбелязването на празника.
Честито!
Ние пак ще празнуваме денят пиЙ! :b0201:

Днес е и един друг празник:
Сирни Заговезни: ден за прошка

Искам прошка на всички дето съм ги настъпил неволно или волно!
От мен всички сте простени!
Просто да ви е ( да не се бърка с прости сте)! :t0301:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Малейййй, ноо нещо сте изписали под моя пост за кончината на К.М.  Жестоко не я харесвах, факт. Изредилият всичките и постове и депутатстване удобно е забравил да спомене, че покойната беше известно време PR на гангстера Иво Карамански
Никога не съм я бъркала със сестра и Вера Маринова, която е най-смотания спортен коментатор, когото някога съм слушала.
Да, руса съм, дясна, градска и хубава, за което - простете ми, прощавам ви.
« Последна редакция: Март 15, 2021, 15:55:39 от Здравка »

Неактивен Delius

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 201
    • Профил
Простено - простете.

"гангстера Иво Караманов"

Карамазов - Карамански.
Палосич! Палосич!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
градскорусодесни щучки - сичкото таквоз  :smokin:

айде и аз: простено - простете.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Здравка Quote
Малейййй, ноо нещо сте изписали под моя пост за кончината на К.М.  Жестоко не я харесвах, факт. Изредилият всичките и постове и депутатстване удобно е забравил да спомене, че покойната беше известно време PR на гангстера Иво Караманов.
Никога не съм я бъркала със сестра и Вера Маринова, която е най-смотания спортен коментатор, когото някога съм слушала.
Да, руса съм, дясна, градска и хубава, за което - простете ми, прощавам ви.
Unquote
---
Неуважаема Здравка, няма да кажа, че сте ултракрепидарист (индивид, който има навик да дава мнения по въпроси извън нивото на своето познание), защото е прекалено изискан термин за сепла женичка като Вас.
Очевидно като типична блондинка черпите с шепи познание от жълтите издания, та за това бъркате името на Иво КАРАМАНСКИ, Вера Маринова въобще НЕ Е СЕСТРА НА КЛАРА, Клара има брат, Клара никога не е била PR на КАРАМАНСКИ … Това, че сте дясна личи от нивото на Вашето познание, демонстрирано по форумите. Просто не надскачайте рецепцията на хотела и кухнята Ви!
За разлика от Вас Клара (RIP) е завършила радиоелектроника и журналистика, очевидно 1147 пъти по интелигентна от Вас! Изявен журналист и политик, който за разлика от масата политическа глутница не се облагодетелства от властта.
 
 Bitte weiter schwimmen! (Normallerweise die Schießen schwimmen)

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Здравка Quote
Малейййй, ноо нещо сте изписали под моя пост за кончината на К.М.  Жестоко не я харесвах, факт. Изредилият всичките и постове и депутатстване удобно е забравил да спомене, че покойната беше известно време PR на гангстера Иво Караманов.
Никога не съм я бъркала със сестра и Вера Маринова, която е най-смотания спортен коментатор, когото някога съм слушала.
Да, руса съм, дясна, градска и хубава, за което - простете ми, прощавам ви.
Unquote
---
Неуважаема Здравка, няма да кажа, че сте ултракрепидарист (индивид, който има навик да дава мнения по въпроси извън нивото на своето познание), защото е прекалено изискан термин за сепла женичка като Вас.
Очевидно като типична блондинка черпите с шепи познание от жълтите издания, та за това бъркате името на Иво КАРАМАНСКИ, Вера Маринова въобще НЕ Е СЕСТРА НА КЛАРА, Клара има брат, Клара никога не е била PR на КАРАМАНСКИ … Това, че сте дясна личи от нивото на Вашето познание, демонстрирано по форумите. Просто не надскачайте рецепцията на хотела и кухнята Ви!
За разлика от Вас Клара (RIP) е завършила радиоелектроника и журналистика, очевидно 1147 пъти по интелигентна от Вас! Изявен журналист и политик, който за разлика от масата политическа глутница не се облагодетелства от властта.
 
 Bitte weiter schwimmen! (Normallerweise die Scheißen schwimmen)

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Здравченце, не им се връзвай, мъжка им работа! Мога да не харесвам когото/която си искам и без причина! Знам си, че нещо не му/й е наред и това е! Като във вица за свекървата:
"Маме, това на снимката са трите ми гаджета. За коя си мислиш, че планирам да се оженя?"
"За онази с фльонгата, синко, тя отсега ме дразни!"
Всека една жена е потенциална свекърва или тъща, още от млада възраст, така че това качество трябва да се формира и полира цял живот, за да бъде готово в нужния момент!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Да, руса съм, дясна, градска и хубава, за което – простете ми, прощавам ви.

Тъй като аз до „руса” мога малко труддддно да го докарам, затова пък отношенията ми с т.нар. „силен пол” винаги са били на основа:

„Той е УМНИЯТ, блондинката съм АЗ …”   :0005:

И така си живея ф мир и съгласие с околния свят!!!  :cool-1084:



Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
И така си живея ф мир и съгласие с околния свят!!!  :cool-1084:

За тебе прИкрасно, ама околния свят питаш ли го? :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!


Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
И така си живея ф мир и съгласие с околния свят!!!

За тебе прИкрасно, ама околния свят питаш ли го?

Що, бе?! Колкото повече "блондинки", толкова повече ... :bigok:

И колкото повече "умни мъже", толкова повече ...  :0007: