Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 00:14:48

Автор Тема: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки  (Прочетена 95769 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #360 -: Юли 25, 2019, 15:16:10 »
Що си мислиш, че всеки би се притеснявал, ако мотивите му за встъпване в БКП станат обществено достояние?!?

Къде съм казал "всеки"? Аз например не се притеснявам, но въпросното лице се срамува от бившата си партия. Видно е във всеки негов пост. Това е конкретно за него, а не за "всеки".

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #361 -: Юли 25, 2019, 15:19:29 »
Какви са тези либерални сюргюни? Какво търси на Бузлуджа дребната буржоазия? Какви акъли дава лицето, загубило 10 избора? Само тоя факт е достатъчен да замлъкне и да не се обажда от брюкселската си дупка. 

Абе, въздухар, що та нямаше тебе на Бузлуджа през лятото на 1891, да ги питаш учредителите, отците основатели на Партията, що чини дребна буржоазия там, пък и акъл да им дадеш, че имаш много?

Колко от учредителите са с правилен "работническо-селски" произход, че съм забравил бе, корифей класов?

А Илич с какъв произход, ако ще ми се правиш марксист-ленинец? А Маркс? А Енгелс?

Сдуханяк жалък  :pissed-891:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #362 -: Юли 25, 2019, 15:24:23 »
Цитат на: Firmin
Председателят на ПЕС - как да го пропуснеш.  8)
Да си направи партия (Розови) Социалисти за Европейско Развитие на България и да се състезава със злите анти-джендър и анти-мигрант "кафяви" социалисти.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #363 -: Юли 25, 2019, 15:36:55 »
"
Quote (selected)
Moтивите искам да му видя, мотивите. На всеки мотив ще му пращам по едно Жони, черен бляк лейбъл. Например : "За пълна победа на комунизма".  Прас - едно Жони! "Да претворя в дела..." - Прас - второ Жони. И т.н.
Може и препоръките. Но за тях - червен ред лейбъл. Щото винаги са малко напудрени."

Бая "Жонита" ще праскаш, щото през зимата на 90-та мотивите не бяха такива. През зимата на 90-та кудкудякащата кухи клишета измет, към която, без съмнение, принадлежиш, беше взела да се оттича и от партията и от младежката и организация. Почваше да се оглежда за нови височайши задници, които да лобзае с неистова обич. Така се оттичаше, щото на едно събиране, решаващо, на градско ниво се преброихме под две дузини. То това им е хубавото на тези времена - можеш да преброиш читавите лесно. Нямаше наплив за партията тогава. Ехото отчетливо се чуваше в празните зали.

Точно боклуци като тебе, година по-рано или малко повече от зимата на 90-та, бяха писали донос до Областния комитет на ДКМС за това как другарят Firmin, когато всички негови другари са устремени и мотивирани, щото обичаш "мотивите", да влязат в редовете на БКП, той, незнайно защо не изявява такова желание, което, с оглед мястото му в ДКМС, озадачава и повдига въпроси. 30 години по-късно, види се яка е тази измет, ти ме питаш за ... мотивите ми. Мотивите ми аз, гадино, съм защитил с живота си през последните 30 години. И се отчитам за тях и съответствие пред другарите си и пред баща си, който също ми е другар. Щото боклуците тогава, сигурен съм, искаха през мен да ударят по него. Боклуци, дето после вяха сини знамена. Нито партията, нито баща ми, нито детето ми, са имали повод от мен да се срамуват.

И се радвай, че ни си ми наоколо. Щото такива мотиви щях да ти представя, гад мръсна, че ще те сглобяват в ортопедията по Синелников. Ясен ли съм? Надявам се.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #364 -: Юли 25, 2019, 15:38:24 »
А Илич с какъв произход, ако ще ми се правиш марксист-ленинец? А Маркс? А Енгелс?

Аааа, не пипай Маркс и Илич с мазни либерални пръсти! Произходът няма никакво значение ; важна е идеологията. Не си ври гагата при "червените потници". Гледай си, там, жендърите, бежанците и "социално слабите". Разбирам, че те е яд на отврат, че е останал верен на принципите си, но времето лекува всичко.
Много ме ласкаеш като постоянно ме тикаш в предните редици на борбата, но аз не съм "лидер" като теб. Ти си виден столичен либерал, а аз съм обикновен марксист и няма нужда да си мериш твойто ляво с мойто, щото то е ясно кой къде стои.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #365 -: Юли 25, 2019, 15:47:44 »
щото през зимата на 90-та мотивите не бяха такива.

Аха! Ти си от новите, от модерните. И е напълно естествено гадовете и боклуците като мен да се отичат от тази партия, когато се преименува и се отрече от марксизма.
И малце си подбирай речника, че да не те почна аз и две недели да идвам в съня ти. Космат, зъбат и страшен

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #366 -: Юли 25, 2019, 15:51:08 »
Quote (selected)
Ти си виден столичен либерал

И тук грешиш и нищо не си разбрал. Със столицата аз нямам и никога не съм имал нищо общо. Активната ми обществена и политическа дейност през последните години премина на място, където хората се познават всички. Там си като на длан - и ти, и семейството ти, и всичко, което вършиш или не вършиш. Всеки божи ден, ден след ден, година след година. А са кръшнали делата ти встрани от думите, а си увехнал навеки. Там анонимност няма. Там всички е в първо лице, единствено число - всеки си е с лична "сметка и влог" обществено и политическо доверие. Така е и с родителите ми, и с техните родители, и с родителите на родителите им. Знае се кой си и от кои си. И дори когато си в по-голям град, а и това е било, пак така е по-добре - да мислиш, говориш и действаш като на длан. И пак ме питай за "мотивите" ми, смешник кух.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #367 -: Юли 25, 2019, 16:04:19 »
щото през зимата на 90-та мотивите не бяха такива.

Аха! Ти си от новите, от модерните. И е напълно естествено гадовете и боклуците като мен да се отичат от тази партия, когато се преименува и се отрече от марксизма.
И малце си подбирай речника, че да не те почна аз и две недели да идвам в съня ти. Космат, зъбат и страшен

Речника е такъв, щото не си ми наблизо. Иначе и без речник щях да ти проведа разяснителна работа.

И нищо не си разбрал през 90-те. През 90-те рано-рано стана ясно, че предстои проверка . На моето поколение. Нас ни гледаха и възпитаваха като писани яйца - не знаехме ни война, ни глад, ни неграмотно, ни невежество. От нас се искаше просто да се учим, да бъдем най-добрите и да сме готови да работим за обществото по най-добрия възможен начин, ставайки все по-добри в това, което правим. И изведнъж се оказа, че нищо от това, което имахме за нерушимо, не е такова. И отвсякъде изпълзя най-гнусна гад, за която представа си нямахме, че се въди по тези места. Мнозина се отрекоха от марксизма. Малцина - не. Но марксизмът не е това, което тук ми пробутваш с учебникарските си клишета. Изпразнен от хуманизъм, той е едно сухо лайно, както и всяка друга доктрина, призоваваща и обосноваваща диктатура. Пък била тя и на пролетариата. Марксизмът, който аз практикувам, е в грижата за хората, в защитата на слабите и уязвимите. В куража да ти пука. И да си готов да жертваш своето за благото на общото. Революционната война и червеният терор са крайни средства. Средства срещу реакцията, срещу белия терор. Срещу фашизма, като крайна тяхна проява. Те не могат да бъдат ни знаме, ни цел, ни средство дори в съвременния свят, без наличие на възможно най-остра криза. Въпреки сталинската теза за изостряне на класовата борба - впрочем, вярна, но в своя исторически контекст. А виж социалната държава може. По всяко време.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #368 -: Юли 25, 2019, 16:05:23 »
За протокола. От Разград е, освен вече споменатите, лицето А-танас А-танасов от сектата на Костов – и той генерал, яко лицето Борисов и сонм други величия.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #369 -: Юли 25, 2019, 16:08:23 »
За протокола. От Разград е, освен вече споменатите, лицето А-танас А-танасов от сектата на Костов – и той генерал, яко лицето Борисов и сонм други величия.

Маалииий ... Става все по-зловещо. Тези "земляци" още при Костов ли се намериха и познаха или това е от по-скоро?  :D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #370 -: Юли 25, 2019, 16:32:26 »
Quote (selected)
И малце си подбирай речника, че да не те почна аз и две недели да идвам в съня ти. Космат, зъбат и страшен


Можеш да идваш само като Акакий Акакиевич Башмачкин, но не те съветвам да се превъплъщаваш до там.

А иначе, извинявай. Не ми е ден, нещо, днес. И си го изкарах на теб. Не че не съм ти набрал, де. Има и за още. Но не е редно. Извинявам се.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #371 -: Юли 25, 2019, 16:46:40 »
Речника е такъв, щото не си ми наблизо.

Речникът ти е такъв, защото си такъв. Това е ясно. Никакъв марксизъм не ти пробутвам. Няма как да ти го пробутам, защото БСП официално се отказа от него и официално се води социалдемокрация. Чат ли си? Да пробутвам марксизъм на теб е равносилно да го пробутвам на РаданК. Досежно диктатурите : И Маркс, и Ленин са обяснявали смисъла на понятието "диктатура". И той не е това, което ти интерпретираш.
Сега твоята партия официално отстоява друга диктатура - диктатура на дребната буржоазия. Тя се изразява в тотално налагане на либерални дребнобуржоазни идеи и принципи, залегнало в партийни програмии, държавна политика и законодателство.
Мен не ме брига, че ти си дребнобуржоазен либерал. Брига ме, че се обявяваш за единствен пророк на "лявото". Това явно е продиктувано или от неграмотност, или от демагогия.
От правна гледна точка БСП е юридически наследник на БКП, но от идеологическа няма нищо общо с нея. 

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #372 -: Юли 25, 2019, 17:31:29 »
Quote (selected)
Мен не ме брига, че ти си дребнобуржоазен либерал. Брига ме, че се обявяваш за единствен пророк на "лявото"

О, рахат да си от тоз кахър, челеби. Всякой съм бивал, ама "единствен пророк на "лявото"" - нивгаш. Не разбирам и с коя калъчка тъй остра отреза социалдемокрацията от марксизма, ама нейсе - това да ти е.

Чудя се, прочее, и друго - дали БСП е тъй далеч от БКП, колкото БКП от БСДП, или повече. Ама нямам кахър с това - щото ти ще ме просветиш. Нали? Пътем, можеш рече и като как е тези дни хавата по тез места - за "широк" или пък за "тесен" социализъм има почва ;D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #373 -: Юли 25, 2019, 17:55:36 »
Не разбирам и с коя калъчка тъй остра отреза социалдемокрацията от марксизма, ама нейсе - това да ти е.

Aми, отрязах я с вашта калъчка. БСП официално се отказа от марксизма. Тчк. Официално се обяви за социалдемокрация. Тчк. Къде се ръгате пак обратно? Да, социалдемокрацията преди век и половина е била марксистка, но от Плеханов и Мартов насам е либерална. А вашата "модерна лява" социалдемокрация е тъждествена с марксизма, колкото Канада е тъждествена с канализация.
И какво ми говориш за "тесни" и "широки"? Какъви марксисти са сакъзов и Пастухов? Какво било преди 100 години няма нищо общо с настоящето. Никой не гледа юридическото правоприемство, а идеологическото.
Има архив, всеизвестен е "левият" ти нарцисизъм. И ето, един човек (в случая отврат) ти казва, че е марксист, а ти почваш да си мериш "лявото" с него. Толкова окаяно ли си неграмотен? Без значение кой ти го казва. Може да не е виждал Маркс на картинка, но щом ти казва, че е марксист, ти отиваш да подсмърчаш в ъгъла. И колкото повече определения добавя към политическите си възгледи, като ленинист, сталинист и т.н., толкова повече се отдалечава от теб в лявото политическо пространство. А ти оставаш да се бориш за либерална демокрация и да си мериш "лявото" с Христо Иванов. Толкова е просто! Ако не вдяваш - сори, майна!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #374 -: Юли 25, 2019, 18:36:36 »
Quote (selected)
Но марксизмът не е това, което тук ми пробутваш с учебникарските си клишета. Изпразнен от хуманизъм, той е едно сухо лайно, както и всяка друга доктрина, призоваваща и обосноваваща диктатура.
Фирмин оправихте ли масите вече, че се концентрирахте върху проблемите шепа ненормалници? Сега като погледна назад май това беше една от причините за залеза на социализма.
Първо почнаха да оправят малка група АБПФК , после децата, внуците и докато ги наредят
системата взе че се разпадна. За ония по нивите и с червените потници не остана време.
Сега пак по същата пътека на "потомствените" партийци. После ще пишеш стратегии как да привлечем младите, зелените и най-вече глупавите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #375 -: Юли 25, 2019, 22:12:03 »
Quote (selected)
После ще пишеш стратегии как да привлечем младите, зелените и най-вече глупавите.

Мисля, отдавна, по отношението ми към теб, следва да си разбрал през къде са ми глупавите.

Стратегията ми е не да привлека, а да подкрепя, младите и зелените. Но! В никой случай - глупавите. Глупавите са целева група на хитреци, крадци и измамници. Аз не лъжа, не крада и не мамя. Що са ми тогаз, Бог да им е на помощ? Да съм умен и велик връз простотията и невежеството им? И от това нямам нужда. Те пък - още по-малко. Тям Боце - прост е, ще се разберат. Той ги обича, те го обичат - пасторал и идилия. Могат да си векуват така и сигурно така ще и да е.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #376 -: Юли 25, 2019, 22:59:48 »
Quote (selected)
Мен не ме брига, че ти си дребнобуржоазен либерал. Брига ме, че се обявяваш за единствен пророк на "лявото".
И какво от това ? В този форум почти всеки е нечий единствен пророк. Ти - също се изживяваш като такъв.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #377 -: Юли 25, 2019, 23:05:00 »
Господа, намалете тестостерона за да не се стигне до затваряне на темата.
the lamers club honourable member …

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #378 -: Юли 26, 2019, 10:51:59 »
Ако мнозинството е избрало председател и някой не го харесва, кой трябва да си отиде?
Никой не трябва да си ходи. Председателят и недоволният от председателя трябва на равна нога да се изслушат един друг и да видят кой крив , кой прав.
Колкото до твоето разбиране затова що е то партийна дисциплина, що е то председател и как трябва да влиза в кризисните ситуации, аз не го споделям. И не просто аз. Настоящето  на БСП не го споделя. Защото то е разбиране от един минал етап, когато принципът на демократичния централизъм беше закрепен в Устава на БКП.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #379 -: Юли 26, 2019, 11:40:21 »
Никой не трябва да си ходи.
тва е вярно

Quote (selected)
Председателят и недоволният от председателя трябва на равна нога да се изслушат един друг и да видят кой крив , кой прав.
а това не е. слушането е станало по-рано, като се е провеждал избора. има избор, има и резултати от него. загубилите трябва да ги приемат и да работят за общото благо, а не само да смърдят.

между другото, тази нетърпимост към чуждото мнение и неспособност да се приеме загубата са огромен проблем в световен мащаб. виж например фирмин. или станишев. или щатите. или венецуела.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #380 -: Юли 26, 2019, 11:46:42 »
Ти - също се изживяваш като такъв.

Кога това? Би ли посочил конкретен пример? Нещо на йота близко до писанията на Фирмин? Ако го бъркаш с опита ми да разясня, че социаллиберализмът не е автентично ляво, това е твой проблем, а не мой.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #381 -: Юли 26, 2019, 11:55:51 »
Колкото до твоето разбиране затова що е то партийна дисциплина, що е то председател и как трябва да влиза в кризисните ситуации, аз не го споделям. И не просто аз. Настоящето  на БСП не го споделя. Защото то е разбиране от един минал етап, когато принципът на демократичния централизъм беше закрепен в Устава на БКП.

Ти какво "разбиране" имаш за партийна дисциплина? Щото аз, като по-прост, разбирам думата "дисциплина" еднозначно. Демократическият централизъм се изразяваше в задължителност на решенията на вишестоящ орган. А ти ми казваш, че това е отживелица, и според твоите модерни разбирания никой не е длъжен да спазва тези решения. ОК, но би ли обяснил какъв е смисълът да членуваш в подобна организация. Може ли избощо да съществува някаква организация без елементарна дисциплина? Малцинството не е ли длъжно да спазва решенията на мнозинството? И ако председател на партия не може да кадрува какво може да прави?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #382 -: Юли 26, 2019, 12:10:56 »
Quote (selected)
а това не е. слушането е станало по-рано, като се е провеждал избора. има избор, има и резултати от него. загубилите трябва да ги приемат и да работят за общото благо, а не само да смърдят.

Категорично, по-вероятно е да напусна БСП, отколкото да работя за Нинова и шайката и клакьорчета. Както и да членувам в ... ""Партията", която се надига" - по Велислава Дърева.

https://pogled.info/avtorski/Velislava-Dareva/partiyata-koyato-se-nadiga.106987

Впрочем, все повече ми се струва, че това е естественото развитие на нещата. БСП не може да остане в този състав. Прекалено много и прекалено далеч отвъд бяха преминати граници.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #383 -: Юли 26, 2019, 12:15:51 »

Quote (selected)
Господа, намалете тестостерона за да не се стигне до затваряне на темата.

Скъпи, тя държавата ще пуска кепенците, ти със затваряне на тема във форум ме плашиш.  ??? Пък и тестостеронът на моята възраст така и така си намалява, кът е, прочее, и да го хабя за некои  :t2407: тук ми се види прекалено.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #384 -: Юли 26, 2019, 12:16:49 »
Quote (selected)
Категорично, по-вероятно е да напусна БСП, отколкото да работя за Нинова и шайката и клакьорчета.
това, че си неспособен да надмогнеш егоизма си и да приемеш загубата на предпочитаният от теб председател, е известно. това, че си неспособен да се мобилизираш и да впрегнеш уменията си за доброто на партията /не на председателя, на партията/ - също.

какво правиш в партия, чийто избор не признаваш?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #385 -: Юли 26, 2019, 12:26:17 »
а дърева за пореден път реве как конгресът не можел да избере председател. сиреч как диванетата - членове ще могат да избират пряко, а полубоговете, които представляват тези диванета - не. горките полубогове, отнеха им цялата власт. и даже не ѝ прави впечатление, че по този начин се утвърждава прекият избор на ръководство на всички нива. тя си иска конгресът да може да назначава, полубоговете там да се пазарят и споразумяват. членовете кучета ги яли.

пфу.

даже и не забелязва колко от делегатите на последния конгрес подкрепиха т.нат. вътрешна опозиция.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #386 -: Юли 26, 2019, 12:47:01 »
Quote (selected)
какво правиш в партия, чийто избор не признаваш?

Следвам Устава и Програмата. А този председател е вреден в крайна степен за партията. Но, уви, на партията и е нужно време да го осъзнае. За съжаление, и историческото и политическото време не тече според партийния часовник. И иска своето. Ако БСП, водена от негодници и некадърници, е неспособна да го даде, то обществото ще потърси алтернатива. Ако БСП, превръщайки се все повече в жалко подобие на ГЕРБ, не може да се справи с ГЕРБ и да предостави на обществото шанс за промяна, то тя ще бъде "отместена" от политическата сцена съвсем скоро. Тезата на папесата от Позитано 20, че БСП е алтернатива на ГЕРБ, и че като алтернатива на ГЕРБ няма алтернатива може да се окаже съвсем скоро твърде пресилена. При това съдържащата се, според представите на Нинова, в горното теза, че тя пък няма алтернатива начело на БСП, ще я отнесе вятърът доста по-рано. По ред системни причини, дето не им е и място и време да обсъждаме. Всяко с времето си.

Мобилизация и впрягане на умения, може да се окаже, човек си струва да "инвестира" стратегически - зад "хоризонта" Нинова. Пак ще ви повторя - Нинова е минало. Пред нея няма нищо, освен опустошението на егото и. А то накрая, като потроши всичко, ще изяде само себе си. Автоимунно.

И още нещо ... Отдавна съм в тази партия и доста съм видял. Ако Нинова разчита на "бойци", например, като този паразит, долу, на снимката, да и водят битките, горко и.


Заради него Миков, на времето, преди пет години, строши противоуставно хатъра на Благоевградската организация и си заложи авторитета, колкото му беше останал. Защото никой не щеше да го знае там. Пък му беше туй гайле "наследство" от Станишев. Е, няма добро ненаказано. Затова и Станишев ги гледа с тези очи клакьорчетата на Нинова - щото добре ги знае какво  :t2407: са. Е, как какви - качествени, перспективни, министри, заместник председатели на Парламента ...  :pissed-891:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #387 -: Юли 26, 2019, 12:51:41 »
Следвам Устава и Програмата.
това не е вярно, ти не подкрепяш политиката на партията и директно нарушаваш съответното задължение от устава.

Quote (selected)
А този председател е вреден в крайна степен за партията. Но, уви, на партията и е нужно време да го осъзнае.
този председател е изборът на партията. това, че си неспособен да приемеш загубата, вече го обсъдихме. неспособен си.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #388 -: Юли 26, 2019, 12:56:00 »
между другото, защо прибягваш го фалшификати? що пак лъжи, фирмин?
Quote (selected)
Вигенин твърди, че популярната му снимка със Станишев на шезлонгите е фалшифицирана
...
"Касае се за посещение през 2005 г. на делегация на БСП. Това беше част от програмата на посещението във Виетнам. С нас са и други представители на Изпълнителното бюро. Снимката, така, както е известна в момента, е фалшифицирана. На оригиналната снимка, която беше публикувана за първи път във в. "24 часа", има и други хора, които могат да се видят. Оттам нататък правете си извода за каква кампания става въпрос", обясни Вигенин, цитиран от "Фокус".

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #389 -: Юли 26, 2019, 12:57:13 »
Quote (selected)
Мобилизация и впрягане на умения, може да се окаже, човек си струва да "инвестира" стратегически - зад "хоризонта" Нинова.
И какво има там ? Кой, по-точно ?
Дай жокер.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #390 -: Юли 26, 2019, 13:00:20 »
Какво скандално има н а тази снимка, че не вдявам ?
Двама души са се изтегнали под слънчевите лъчи. Е, и ? Какво искате, непрестанно да гледат начумерено и строго напред, като партиен секретар в ТКСЗ от 1953-а ли ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #391 -: Юли 26, 2019, 13:05:39 »
на мен ми е интересно какви ще ги говори фирмин, когато следващият председател бъде избран пряко и отразява директно, без посредници, мнението на мнозинството членове.

какъв ли гъзовъртеж ще падне, ако въпросният председател не му хареса :image008:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #392 -: Юли 26, 2019, 13:26:39 »
например, като този паразит, долу, на снимката, да и водят битките, горко и.

Ти пак не си в час! Тоя "паразит" е креатура на великия, според теб, Станишев. И отново пказваш гьонсуратлък, като нападаш Нинова за него, а не Станишев, който го издигна и наложи. Чак вънкашен министър го направи. Това е любимецът на Станишев. Двамата са като Адриан и Антоний. И за всеки е ясно, че Нинова го остави като жест към либералния съсел. Но ти лицемерно обвиняваш за него Нинова.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #393 -: Юли 26, 2019, 13:32:39 »

между другото, защо прибягваш го фалшификати? що пак лъжи, фирмин?

Quote (selected)
Вигенин твърди, че популярната му снимка със Станишев на шезлонгите е фалшифицирана
...
"Касае се за посещение през 2005 г. на делегация на БСП. Това беше част от програмата на посещението във Виетнам. С нас са и други представители на Изпълнителното бюро. Снимката, така, както е известна в момента, е фалшифицирана. На оригиналната снимка, която беше публикувана за първи път във в. "24 часа", има и други хора, които могат да се видят. Оттам нататък правете си извода за каква кампания става въпрос", обясни Вигенин, цитиран от "Фокус".

След като разбрахме, че съм лъжец и фалшификатор, нека да видим в каква степен съм пропаднал. Малък тест за разобличителя.

Отбележете вярното твърдение:

а/ На снимката не е Станишев;
б/ На снимката не е Вигенин;
в/ Това не е Виетнам;
г/ Вигенин не е полегнал най-близо до Станишев от цялото Изпълнително бюро;
д/ Наоколо няма 85 000 000 виетнамци, които не са в кадър;
е/ Нито едно от горните .

И не, пет пари не давам колко горещи са били другарските чувства между Станишев и Вигенин по това време, а така също съм последният, дето ще си послужи с мръснишки намеци.  Но факт е, че Вигенин по това време не е имал нищо против да афишира близостта си до Председателя на БСП. В сугубо партиен смисъл.

« Последна редакция: Юли 26, 2019, 13:42:25 от Firmin »

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #394 -: Юли 26, 2019, 13:40:19 »
например, като този паразит, долу, на снимката, да и водят битките, горко и.

Ти пак не си в час! Тоя "паразит" е креатура на великия, според теб, Станишев. И отново пказваш гьонсуратлък, като нападаш Нинова за него, а не Станишев, който го издигна и наложи. Чак вънкашен министър го направи. Това е любимецът на Станишев. Двамата са като Адриан и Антоний. И за всеки е ясно, че Нинова го остави като жест към либералния съсел. Но ти лицемерно обвиняваш за него Нинова.

Изчезни и се скрий. Да не ставаш смешен. Никакви жестове към Станишев няма в това как Нинова се отнася към Вигенин. Напротив. Жестът е към останалите. Ако и цунете пръстенчето на папесата, или някое друго любезно предоставено ви място, пък ако ще и да сте предали другарите си, как добре ще си преживеете, да знаете.

Quote (selected)
"Предстоят местни избори. Не смятам, че Нинова трябва да подава оставка сега", каза Вигенин.
28 май 2019
https://izbori.bg/16268/


 :t2407:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #395 -: Юли 26, 2019, 13:50:31 »
Quote (selected)
какъв ли гъзовъртеж ще падне, ако въпросният председател не му хареса

"Гъзовъртежът" го оставам на такива като теб,  :t2407:, да поминувате, поради липса на какво да е качество полезно. На Позитано гъзоврътковци да искаш. То оттам и халът ни.

Аз нямам, никога не съм имал и не мисля, че някога ще имам необходимостта да си въртя задника пред кой да е партиен ръководител. Напротив, откак се помня все съм бил критичен, често и остър в критиката си. За мен столът не придава авторитет. Ако нямаш качествата, необходими да заемаш дадена позиция и да изпълняваш определена обществена функция, то ти си един безкраен майтап, посмешище и срам за избралите те.

Както казваше един покоен приятел, не гербът прославя рицаря, а рицарят прославя герба си.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #396 -: Юли 26, 2019, 13:58:27 »
След като разбрахме, че съм лъжец и фалшификатор...

фалшификатор ще си, ако ти си направил фалшивката. това твое дело ли е?

иначе служиш ли си с фалшификати - служиш си. целта оправдава ли средствата?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #397 -: Юли 26, 2019, 14:07:14 »
Quote (selected)
Нет или да
                  Владимир Высоцкий



Давно смолкли залпы орудий,
Над нами — лишь солнечный свет.
На чём проверяются люди,
Если войны уже нет?

Приходится слышать нередко
Сейчас, как тогда:
"Ты бы пошёл с ним в разведку?
Нет или да?"

Не ухнет уже бронебойный,
Не быть похоронной под дверь,
И кажется — всё так спокойно
И негде раскрыться теперь...

Приходится слышать нередко
Сейчас, как тогда:
"Ты бы пошёл с ним в разведку?
Нет или да?"

Покой только снится — я знаю,
Готовься, держись и дерись:
Есть мирная передовая —
Беда, и опасность, и риск.

Приходится слышать нередко
Сейчас, как тогда:
"Ты бы пошёл с ним в разведку?
Нет или да?"

В полях обезврежены мины,
Но мы не на поле цветов,
Вы поиски, звёзды, глубины
Не сбрасывайте со счетов.

Поэтому слышим нередко,
Если приходит беда:
"Ты бы пошёл с ним в разведку?
Нет или да?"

1968


Поэтому слышим нередко,
Если приходит беда:
"Ты бы пошёл с ним в разведку?
Нет или да?"


Онзи ден гледам една снимка, Нинова с народни представители от БСП. Усвоиха този тертип от ГЕРБ. Да се изправят на тумба, накуп, да гледат строго. Да демонстрират сплотеност и решимост. Смешно.

И в един момент се запитах кого от тези, около Нинова, на снимката, бих нарекъл свой другар? Ни един, всъщност. Дори не стигнах и до другото - ты бы пошел с ним в разведку, нет или да. Ни с един от тези. Ни с един. Нямам им доверие за две пари. И не като членове на БСП, като хора им нямам доверие.

Да, разбира се, нямам съмнение в бързия ви отговор - ясно, че и аз не съм ви първи избор при бойна задача. Но, честно казано, това слабо ме занимава. В смисъл, ноторно известен факт е. Пък и преди доста години този въпрос е намерил отговор - в разузнавателните взводове подборът е социометричен. Така е от зората на вековете - при спартанците сиситията служи в една мора. Така и трябва.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #398 -: Юли 26, 2019, 14:07:15 »
Давай Фирмине! Всичкото либерастия тебе гледа. :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #399 -: Юли 26, 2019, 14:10:07 »
Quote (selected)
фалшификатор ще си, ако ти си направил фалшивката. това твое дело ли е?

иначе служиш ли си с фалшификати - служиш си. целта оправдава ли средствата?

Не разбрах - ти попълни ли си тестчето по-горе или не? Кое точно е "фалшивка", прочее? Фотошопът ли го просна Вигенин до Станишев или нещо друго ще да е?  ???

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #400 -: Юли 26, 2019, 14:30:20 »
Не разбрах
не мога да помогна.

Quote (selected)
Кое точно е "фалшивка", прочее?
снимката.

освен че не разбра, и не отговори. целта оправдава ли средствата?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #401 -: Юли 26, 2019, 14:41:54 »
Quote (selected)
– Има една снимка, на която сте се излегнали един до друг със Станишев на яхта…

– Първо, това не е яхта. Тази снимка е правена по време на едно посещение във Виетнам преди време, а с нас са още трима души от Изпълнителното бюро на БСП, един от тях е правил снимката. Оттук нататък не зная защо тази снимка се използва като някакво доказателство. Когато се правят непристойни намеци за мен и Сергей, винаги се публикува тази снимка.

Както разбираме от самия Вигенин, снимката е напълно автентична. Двама са в кадър, двама зад кадър и един снима - петима от Изпълнителното бюро, със Станишев и Вигенин. Кое е фалшификат, тогава?

И пак повтарям, аз не правя "непристойни намеци". Тази материя не ме занимава. А твърдя, че Вигенин бе един от най-близките съратници на Станишев. Това той би ли го оспорил? Или пък ти?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #402 -: Юли 26, 2019, 14:42:11 »
Общо взето съм съгласен с Фирмин, но по друга причина.
Ако е вярно че Нинова разчита на Вигенин мога само да и посъчувствам.
100% ще я предаде ако задуха друг вятър.
Малко история от съвсем близкото минало.

Вигенин подкрепи в Киев новите управляващи
Външният министър кани в България децата на загиналите по време на събитията
.......
България подкрепя суверенитета и независимостта на Украйна, е заявил външният министър на България Кристиан Вигенин на среща в Киев с временния президент на Украйна Александър Турчинов, съобщиха от МвнР. Новото правителство заедно с международната общност трябва да създаде условия за спадане на напрежението стабилизация на страната, казал Вигенин.
.......
Българската делегация поднесла цветя на площад „Независимост” в памет на загиналите по време на събитията, довели до свалянето от власт на президента Виктор Янукович. България е готова да приеме децата на загиналите за ваканция през лятото, казал Вигенин.
Българският външен министър разговарял и с вицепремиера Владимир Гройсман, председателя на партия „УДАР” Виталий Кличко и депутата във Върховната рада и специален пратеник на Украйна за Автономна република Крим Борис Тарасюк.

https://clubz.bg/1311-vigenin_podkrepi_v_kiev_novite_upravlqvashti

Това е от 04.03.2014
Ега ти външния министър, който веднага избра фашагите(или те са демократи и либерали?).
Интересно е какво ще каже сега за тогавашния воаяж?

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #403 -: Юли 26, 2019, 14:47:43 »
Quote (selected)
Общо взето съм съгласен с Фирмин, но по друга причина.
Ако е вярно че Нинова разчита на Вигенин мога само да и посъчувствам.

А, тя причината е същата. Вигенин тогава отиде в Киев по свое решение, без да е натоварен от правителството или пък от Орешарски. Това се изясни по-късно. Почивен ден бил, та не съгласувал.

Питаме се, кои сили са тъй мощни, че да "зафучат" един външен министър - социалист, евреин както се твърди, на бегом на раздумка с бандеровците неонацисти и крайни антисемити в Киев.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #404 -: Юли 26, 2019, 15:01:08 »
Както разбираме от самия Вигенин, снимката е напълно автентична. Двама са в кадър, двама зад кадър и един снима - петима от Изпълнителното бюро, със Станишев и Вигенин. Кое е фалшификат, тогава?

ето какво казва самият вигенин:
Quote (selected)
Снимката, така, както е известна в момента, е фалшифицирана. На оригиналната снимка, която беше публикувана за първи път във в. "24 часа", има и други хора, които могат да се видят. Оттам нататък правете си извода за каква кампания става въпрос

пак да те попитам: целта оправдава ли средствата? толко ли не можеш да намериш по-почтени средства, та се занимаваш с лъжи и фалшификати?

очевидно не можеш нито да отговориш, нито по-почтено да действаш.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #405 -: Юли 26, 2019, 15:01:14 »
Питаме се, кои сили са тъй мощни, че да "зафучат" един външен министър - социалист, евреин както се твърди, на бегом на раздумка с бандеровците неонацисти и крайни антисемити в Киев.

Председателят на ПЕС, например. А всички знаем кои сили стоят зад него. Твоите хора толкова се бяха уплашили от справедливия американски гняв, че се осраха да умилостивяват янките раболепно. То не бяха Вестингхаузи, спиране на потоци и кво ли не. Съвсем резонно е човекът на Сорос, Паница и ЦРУ да проводи интимния си приятел в Киев, за да засвидетелства верноподаничество.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #406 -: Юли 26, 2019, 15:03:57 »
Председателят на ПЕС, например.

обаче същият този председател на пес не можа да накара вигенин да подпише истанбулската. трябваше да доде боко с вънкашна калинка, та да я подпишат и още да се назлъндисват за оттегляне на подписа, нищо че е противоконституционна.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #407 -: Юли 26, 2019, 15:13:08 »
обаче същият този председател на пес не можа да накара вигенин да подпише истанбулската.

Е, сигурно си правят дребно сечено тук-таме. Брюксел е далече, Станишев се ожени...Неоснователно драматизират Стамбулската. Либерални семейни дрязги. Минават и заминават.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #408 -: Юли 26, 2019, 15:14:34 »
Quote (selected)
пак да те попитам: целта оправдава ли средствата? толко ли не можеш да намериш по-почтени средства, та се занимаваш с лъжи и фалшификати?

очевидно не можеш нито да отговориш, нито по-почтено да действаш.

Не остана много. Дерзай. Тези лъжи им трябва едно има-няма още осемдесетина пъти повтаряне, за да минат за истина. Давай си кураж и действай. Като развален грамофон. То за друго, че не ставаш, е ясно. Половин дузина позитански опорки ти стигат. Даже и компютър ти не требе, можеш направо от телефона, както се вижда. На некадърниците, дето те инструктират, горещ другарски привет провождам. Да илядат!  :cool-1084:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #409 -: Юли 26, 2019, 15:33:27 »
не знам дали е останало или не, ама все пак: целта оправдава ли средствата?

еййй, много трудно, много :nuts:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #410 -: Юли 26, 2019, 15:58:56 »
този председател е вреден в крайна степен за партията. Но, уви, на партията и е нужно време да го осъзнае. За съжаление, и историческото и политическото време не тече според партийния часовник. И иска своето. Ако БСП, водена от негодници и некадърници, е неспособна да го даде, то обществото ще потърси алтернатива.
Tочно така. БСП беше водена от негодници (Първанов и Станишев)и некадърници (Миков). И се срина. Бълг. общество потърси алтернатива, и за съжаление, падна в следващия капан на западните глобалисти. От капана "Костов" през капаните "Сакскобургготски" и "Станишев" в капана "Борисов". Не е ясно само кога ще дойде следващият капан и как ще се казва.
(Гърците паднаха пък в капана "Ципрас", та и те не са толкова прозорливи, колкото се опитва да ги изкара техният сънародник Фирмин.)

Сега фирмините дружно и бясно лаят по тези, които се опитват да извадят левите (в полит. смисъл) сили от либералното блато на левите (в секс. смисъл) сили. От блатото на ПЕС-ове, станишевци и "мили, мъдри и толерантни хора с блага усмивка" и сапьорска лопатка в ръката зад гърба.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #411 -: Юли 26, 2019, 16:04:48 »
Ами да ти отговоря, тогава.
Целта е необходима като оправдание на средствата главно и основно на некадърниците. Поради произтичащата от некадърността оскъдица в прилаганите средства и методи. Когато некадърникът е и негодник, това, общо взето, е първото, което му идва наум за оправдание.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #412 -: Юли 26, 2019, 16:09:00 »
Quote (selected)
(Гърците паднаха пък в капана "Ципрас", та и те не са толкова прозорливи, колкото се опитва да ги изкара техният сънародник Фирмин.)

Можеш да си оцениш прозорливостта, прочее, спрямо тази на гърците, като сравниш хала на твоите сънародници с техния.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #413 -: Юли 26, 2019, 16:12:12 »
Целта е необходима като оправдание на средствата главно и основно на некадърниците. Поради произтичащата от некадърността оскъдица в прилаганите средства и методи. Когато некадърникът е и негодник, това, общо взето, е първото, което му идва наум за оправдание.

я да приложим сега това ти твърдение към теб самия. доколкото ми е известно, не се смяташ за некадърник. следователно не ти е необходимо отправданието, че си служиш с непочтени средства за постигането на висша, благородна или въобще добродетелна цел.

следователно за теб тези средства не са непочтени, сиреч нямаш проблеми да лъжеш и да ползваш каквито и да е фалшивки. и да заставаш гордо до лъжци.

ти да видиш :smokin:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #414 -: Юли 26, 2019, 16:26:54 »
Quote (selected)
(Гърците паднаха пък в капана "Ципрас", та и те не са толкова прозорливи, колкото се опитва да ги изкара техният сънародник Фирмин.)

Можеш да си оцениш прозорливостта, прочее, спрямо тази на гърците, като сравниш хала на твоите сънародници с техния.

Както се казва да кажа две-три думи.
Преди доста време ми попадна едно материалче където пишеше че според някаква статистика на ООН през 70-те години на миналия век мамковината има повече промишленост от Турция и Гърция заедно.
Къде сме сега и къде са те?
Комунисти, антикомунисти, социалисти, демократи, либерали, земеделци, депесари, патриоти, монархисти,  еколози (сигурно съм забравил някои) все още дояждате това което ви построиха вашите бащи, майки, дядовци и баби, а вие още и ги плюете.
Идиоти.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #415 -: Юли 26, 2019, 17:36:26 »
Quote (selected)
Общо взето съм съгласен с Фирмин, но по друга причина.
Ако е вярно че Нинова разчита на Вигенин мога само да и посъчувствам.

А, тя причината е същата. Вигенин тогава отиде в Киев по свое решение, без да е натоварен от правителството или пък от Орешарски. Това се изясни по-късно. Почивен ден бил, та не съгласувал.

Питаме се, кои сили са тъй мощни, че да "зафучат" един външен министър - социалист, евреин както се твърди, на бегом на раздумка с бандеровците неонацисти и крайни антисемити в Киев.

Тук пишат нещо друго:
Вигенин заминал за Киев с мандат от премиера
Много се надявам да няма намеса на Русия или на която и да е друга страна в Украйна, заяви Орешарски

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-naprezhenieto-v-krim/vigenin-zaminal-za-kiev-s-mandat-ot-premiera-6006805

Кой беше сивият кардинал на този воаяж?
Дали не е сега в ПЕС?
Или са го прескочили тогава?
Ако са го прескочили кой го е прескочил?
Много въпроси, които естествено ще останат без отговор.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #416 -: Юли 26, 2019, 17:53:56 »
Тук пишат нещо друго:
Вигенин заминал за Киев с мандат от премиера
Много се надявам да няма намеса на Русия или на която и да е друга страна в Украйна, заяви Орешарски

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/tema-naprezhenieto-v-krim/vigenin-zaminal-za-kiev-s-mandat-ot-premiera-6006805

чудо вече, още една лъжа, кой ги брои. че и има ли смисъл. човекът е ясен.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #417 -: Юли 26, 2019, 20:54:13 »
Quote (selected)
сиреч нямаш проблеми да лъжеш и да ползваш каквито и да е фалшивки

Искам ясно да заявиш тук, че тази снимка е "фалшивка". Тогава ще мога също така ясно да ти река за кого тук лъжата не е проблем.

И така, последно, твърдиш, че това не е Вигенин, това не Станишев и такава снимка не е направена, така ли?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #418 -: Юли 26, 2019, 20:59:35 »
Фирмине бягаш по тъч линията.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #419 -: Юли 26, 2019, 21:02:50 »
Фирмине бягаш по тъч линията.
Да не е луд се занимава с важните неща?
Така хем е в битката, хем по периферията та чак в трибуните.
ЕС е вреден за вашето здраве!