Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 16:33:04

Автор Тема: МАЯ МАНОЛОВА – омбудсман на Р. България и кандидат за кмет на София  (Прочетена 136652 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Quote (selected)
проблемът на фирмин е нинова, така че в случая си в огромна грешка.

Проблемът на Firmin си ти, драги. Защото такива като теб правят Нинова възможна. Пред такива като мен номерата и лъжите и не минават.  8)

ама ти сериозно си си повервал. а проблемът ти не е проблем на мнозинството членове на бсп. те си харесват нинова, не любят нито джендъри, нито мигранти и са склонни да се ядосват на тези, които от висотата на пъпа си почват да ги поучават.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Онци, направо не те виждам ф швабия как искарваш бес да луднеш...
Позволяваш ли си на работа да не харесваш джендъри и мигранти?
Или само по форумите може, м?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Цитат на: Firmin
С него събеседва моята приятелка МПЛ
Пред огледалото и на селфита 

А оня ден некой произнесе некъде нова крилата мисла:
"Преди време и огледалата беха други ... "    :t2044::shy_whistler-1043: :t2044:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
проблемът на фирмин е нинова,

Проблемът на фирмин е самият фирмин и това, че се зима на сериозно. В сравнение с него дори Исус Христос е необразован грешник.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Щото след това вече ни сЪ знай знае ли сЪ!!!
Знай сЪ Джидж. Знай сЪ - нищо няма да стане.
Не така примиренчески, Мики, ти не си такъф човек!  :yes-1289:

Днес съм станала по нощите, за да ходя да гласувам – да дам своята дан кат' една от МИЛИТЕ ХОРА* тип софиянци /по Ной (:aplause:)/, тъй като миналата неделя не бях сред софиянците.  :D

А довечера можем пак да си говорим и евентуално – да вдигнем наздравица, дай Боже!!!  :m1728:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
да вдигнем наздравица, дай Боже!!!

Гъбите за мезе са от мен. Пресни гвоздейки и маматарки

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
да вдигнем наздравица, дай Боже!!!

Гъбите за мезе са от мен. Пресни гвоздейки и маматарки

Ади стига глупости! Сготви си гъбите и направи една разходка. Препаратите срещу въшките не са приятни, ама вършат работа..сепак трябва да се изчистиш :nuts:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Всички ромски истории, разказани, и от ляво, и от дясно, имат една шибана цел - да привлекат подкрепата от фашизоидния софийски електорат срещу супостата.


Уф. Ма тва ли е наистина целта? Или все пак иде реч за единствено документирания купен вот? А той е единствено документиран в ромските махалите, щото там населението е еднородно.
Ся, вярно е, че ромският вот и ромският въпрос са свързани, но как според Firmin се решава ромският въпрос, ако се премълчават факти като горния? М?
Като говорим за доказано купения вот.
Една история от изборна секция в циганската махла на голям наш град, разказана от член на СИК:
Минали, значи, емисари на ГЕРБ из махалата, раздали каквото раздали, поръчали да се гласува за правилния кандидат. Минали след тях и хора от ВМРО, раздали и те каквото раздали, поръчали и те да се гласува за правилния кандидат. Резултат - в над 50% от бюлетините мургавите братчеди добросъвестно отработили дареното, като задраскали и двамата кандидати, на ГЕРБ и на ВМРО.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Всички ромски истории, разказани, и от ляво, и от дясно, имат една шибана цел - да привлекат подкрепата от фашизоидния софийски електорат срещу супостата.


Уф. Ма тва ли е наистина целта? Или все пак иде реч за единствено документирания купен вот? А той е единствено документиран в ромските махалите, щото там населението е еднородно.
Ся, вярно е, че ромският вот и ромският въпрос са свързани, но как според Firmin се решава ромският въпрос, ако се премълчават факти като горния? М?
Като говорим за доказано купения вот.
Една история от изборна секция в циганската махла на голям наш град, разказана от член на СИК:
Минали, значи, емисари на ГЕРБ из махалата, раздали каквото раздали, поръчали да се гласува за правилния кандидат. Минали след тях и хора от ВМРО, раздали и те каквото раздали, поръчали и те да се гласува за правилния кандидат. Резултат - в над 50% от бюлетините мургавите братчеди добросъвестно отработили дареното, като задраскали и двамата кандидати, на ГЕРБ и на ВМРО.

Ся, тва си е грешка на ортаците - съуправленци. Щото са тъпи. А можеха братски да си делнат секциите, ама пуста лакомия и простотия

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Както обещах и аз минАх да подпечатам пенционното уведомление на Фандъка Му :smokin:
 
Джидже, джидже.
Виде ли ква я напраИха ваште "лидери".
Вместо като зрели ора да кажат - важното е да се разкара ГЕРБ, после ще се изясняваме те съ гънат кат .....
Е изгубиха един глас за районен кмет.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Както обещах и аз минАх да подпечатам пенционното уведомление на Фандъка Му
Току-що го напраих и АЗ! ГласувАх!!! :yes-1289:
 
Quote (selected)
Джидже, джидже.
Виде ли ква я напраИха ваште "лидери".
Вместо като зрели ора да кажат - важното е да се разкара ГЕРБ, после ще се изясняваме те съ гънат кат .....
Е изгубиха един глас за районен кмет.

А ти требе да спреш да ма джиджосваш за "нашите" лидери, тъй като обявих тук офицялното си слизане от файтона още преди повече от 10 дни!!! :t0328:
Остана ми сал един РаданКъ, от когото надали някога ше се откажа!  :ive_got_it-1379:

А и той отдавна вече не е лидер ...

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
ама ти сериозно си си повервал. а проблемът ти не е проблем на мнозинството членове на бсп. те си харесват нинова, не любят нито джендъри, нито мигранти и са склонни да се ядосват на тези, които от висотата на пъпа си почват да ги поучават.

Е, щом си харесват Нинова, значи са щастливи - имат си я, халал да им е. Хомофобията и ксенофобията не са нещо, с което една европейска и модерна лява партия следва да се похвалва. А може би доколко модерна и доколко лява е БСП е въпрос все тъй дискусионен. Колкото до висотата на пъпа ми, уви. Все още ти е недостижима. Турил съм теб и други като теб ... една чакра по-надолу.  8)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Хомофобията и ксенофобията не са нещо, с което една европейска и модерна лява партия следва да се похвалва.
Излиза че за да е модерна и европейска една партия трябва задължително да зареже основни, фундаментални човешки ценности?
Ами те от ГЕРп са някакъв такъв сбирщайн - за какъв чеп им е на хората БаСиПе-то тогава?!
И предполагам така стои въпросът и с "изборът" ни - ЕС и НАТО?
И това сега - когато Русия заякна и може да си позволи лукса да ни прибере! И без това и трябва пробив на фронтовата линия, най-малкото заради бракята сърби.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Хомофобията и ксенофобията не са нещо, с което една европейска и модерна лява партия следва да се похвалва.
Излиза че за да е модерна и европейска една партия трябва задължително да зареже основни, фундаментални човешки ценности?
Ами те от ГЕРп са някакъв такъв сбирщайн - за какъв чеп им е на хората БаСиПе-то тогава?!
И предполагам така стои въпросът и с "изборът" ни - ЕС и НАТО?
И това сега - когато Русия заякна и може да си позволи лукса да ни прибере! И без това и трябва пробив на фронтовата линия, най-малкото заради бракята сърби.

Ти тези тъпни сериозно и в добро ментално здраве ли ги писа? Фундаментална човешка ценност е хуманизмът, зачитането на човешкото достойнство, солидарността, свободата, равенството. Потисничеството и дискриминацията не са фундаментални ценности. Те произтичат от идеологии. И обслужват идеологии.

Мокрите сънища как Русия те мушва под полата си моля не ги споделяй. Никой няма тук нужда който и да е да го "прибира". Ако ти е трудно "неприбран", съчувствам ти. Но пък ти е вече време и да пораснеш. И да оставиш играчките - самолетчета, ракетки, пушчици разни ... Щото това си е форма на инфантилизъм. Светът не е полигон за изпитание на военна техника и войните, които, уви, се водят, не са пийп шоу за пъпчиви милитомани.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Младежо, каквото съм имал да пиша - писах го. Който има ум, разбра. Хъшлашкият ти стил да повтаряш едно и също е жалък. Да се правиш на Джеръми Паксман пред мен си е направо губене на време. На мен за избори и изборни резултати няма да ми говориш и пишеш. Четвърт век правя избори, по един или друг начин. Никакво възстановяване няма в партията. Организационно-политическото и състояние е окаяно. И по-лошо от това, при което Нинова пое партията. В това състояние тя не може да обслужи основната си функция в опозиция - да предложи алтернатива. Това се потвърждава избор след избор. На власт може да се върне в това състояние, само ако някой друг, устремил се към властта, я вземе на стоп. Умората и разочарованието от ГЕРБ е единственият източник на по-добрия резултат на БСП. ГЕРБ загуби стратегическо преимущество в тези избори, но удържа позициите си. Ако си прочете правилно уроците от този избор и ги научи, през 2021 ще е готова. Стига да не пропилеят 2020. В БСП през 2020 предстои поредната битка за задника на Нинова. Той ще е съсредоточието. Ще го или не ще го на Позитано 20. БСП ще пропилее 2020. И така през пролетта на 2021 ти пак ще ми мрънкаш позитанските си опорки за Станишев и Миков и за трудния възход в епохата на Нинова. А ГЕРБ ще получат пореден мандат, от който да атакуват и Президентството през есента.
:t2042:
цитирам написаното, за да може да се прочете още веднъж!
точно така ми изглеждат нещата в БСП, без да съм специалист
цигани, купен вот, корпоративен вот - глупостите на губещия
БСП няма сили, няма съпротивителна мощ, няма личности, няма идеи, с които да победи
не е възможно да се опитваш да победиш Борисов с неговите методи и на неговия терен
най-вероятно е да не бъде победен и с новото/старо оръжие Манолова
аз съм песимист за БСП под ръководството на Нинова

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Излиза че за да е модерна и европейска една партия трябва задължително да зареже основни, фундаментални човешки ценности?
и кои български граждани изключваш от фундаменталните чавешки ценности, Мики?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Светът не е полигон за изпитание на военна техника и войните, които, уви, се водят, не са пийп шоу за пъпчиви милитомани.
Само тук ще те ковна, шото не ми се занимава с дивотии: А за какво се водят войните?
Да не би да е за мадами, м?

Quote (selected)
и кои български граждани изключваш от фундаменталните чавешки ценности, Мики?
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Онци, направо не те виждам ф швабия как искарваш бес да луднеш...
Позволяваш ли си на работа да не харесваш джендъри и мигранти?
Или само по форумите може, м?
Точно затова изпуска парата тук във форума, за да може във Швабия да е примерен като шушумига.
Използва форума като безплатен психотерапевтичен кабинет.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
това не е разговор за този век :image008:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
ама ти сериозно си си повервал. а проблемът ти не е проблем на мнозинството членове на бсп. те си харесват нинова, не любят нито джендъри, нито мигранти и са склонни да се ядосват на тези, които от висотата на пъпа си почват да ги поучават.

Е, щом си харесват Нинова, значи са щастливи - имат си я, халал да им е. Хомофобията и ксенофобията не са нещо, с което една европейска и модерна лява партия следва да се похвалва. А може би доколко модерна и доколко лява е БСП е въпрос все тъй дискусионен. Колкото до висотата на пъпа ми, уви. Все още ти е недостижима. Турил съм теб и други като теб ... една чакра по-надолу.  8)
Да е жива и здрава Нинова да държи БСП далеч от властта, стига ни един Баце на главата.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Да е жива и здрава Нинова да държи БСП далеч от властта, стига ни един Баце на главата
.
 :bigok:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
това не е разговор за този век :image008:
Че кво му е на века? Слънцето изгрява от запад ли, что ли...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Quote (selected)
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
това не е разговор за този век :image008:
Въх, вече почна да ни определяш кой век е и за какво можем да говорим, а ?  :nuts:
Пък то за вас си е ясно, че единствените ви "ценности" са педерастия, лесбийски феминизъм и крокодилски сълзи за брадатите "майки".



Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
играчките - самолетчета, ракетки, пушчици разни ... форма на инфантилизъм.
Най-вече лопатките на пясъчника  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
Правото на щастие е. И то включва правото да бъдеш обичан и да обичаш. Ако два полово зрели пълнолетни индивида изпитват обич и влечение помежду си, теб какво те бърка, че не разбрах? Под твоя юрган не са, нали? Под техния си. И какво, смяташ за нормално да им отнемеш правото на щастие? Защото са различни? В случая - от теб. С кое право решаваш, прочее, кой може и кой не може да бъде щастлив?

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
Въх, вече почна да ни определяш кой век е
не бе, не съм аз :smokin:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Въх, вече почна да ни определяш кой век е
не бе, не съм аз :smokin:

О, хич не съм сигурен, че за един и същи век става дума. Всеки, най-вероятно, пребивава в свой си "пространствено-времеви континуум". Това е много интересна и много поучителна тема, но не тук и е мястото.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
... Организационно-политическото и състояние е окаяно. И по-лошо от това, при което Нинова пое партията. В това състояние тя не може да обслужи основната си функция в опозиция - да предложи алтернатива. Това се потвърждава избор след избор...

Добре де, ако не е Нинова, кой да е?
Тя има трески за дялане. Нещо повече, Нинова биографично и манталитетно не е социалист, не е ляв човек. Ама аз , човек външен за БСП , не виждам някой, който да е по-подходящ от нея. За толкова време тя допусна не повече от 2-3 съществени грешки.

На мен ми импонираше Жаблянов, но БСП го попиля с лека ръка. А и не знам доколко е добре приет от съпартийците си.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Пък то за вас си е ясно, че единствените ви "ценности" са педерастия, лесбийски феминизъм и крокодилски сълзи за брадатите "майки".

Това, разбира се, е поредната демонстрация на нискочелия фашизоиден елементаризъм. Но ние го подминаваме с разбиране. От теб, уви, друго не може да се очаква, на този ти етап на еволюционно развитие. Онтогенезата като рекапитулация на филогенезата. Можем само да се надяваме, а и да ти желаем също, живот тъй дълъг, щото развитието на мозъка ти да повтори еволюцията на вида ти.  :m1731:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
Правото на щастие е. И то включва правото да бъдеш обичан и да обичаш. Ако два полово зрели пълнолетни индивида изпитват обич и влечение помежду си, теб какво те бърка, че не разбрах? Под твоя юрган не са, нали? Под техния си. И какво, смяташ за нормално да им отнемеш правото на щастие? Защото са различни? В случая - от теб. С кое право решаваш, прочее, кой може и кой не може да бъде щастлив?
Че аз ги обичам бре бай Фирминче. През оптиката много ги обичам! :nuts:
Обаче как да ти обясня, че като снайперист тия представляват за мен нулев интерес ако си правят каквото там си правят под юрганите, а не си завират голите смотани задници под носа ми, като си НГВС?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
На мен ми импонираше Жаблянов, но БСП го попиля с лека ръка. А и не знам доколко е добре приет от съпартийците си.

Не, по-страшно е. БСП си запуши ушите и си закри очите, за да не чуе което се съдържаше в доклада, представен от Жаблянов на последното заседание на конгреса. Жаблянов бе вестоносецът - от Националния съвет и работната му група към Конгреса понесъл "благите вести". Но не. Нямаше кой да чуе. В БСП всеки поел тежката роля да е Касандра или пък Лаокоон, го чака същият край. Същият край, троянски, чака и БСП, обаче. Защото загуби доблестта да чува истината. Не дори да я приема, не. Да я чува само - и това отказва. А това си е направо антична трагедия.

Скоро друг вестоносец ще понесе "благите вести" за тежкия възход - предстои заседание на НС или, може би, на конгреса, на което да се отчетат бодряшки епохалните "победи" на Нинова и клакьорчетата и. Сега вестоносецът ще е сама Тя. Че и предстои вътрешен избор, а друго тя няма какво да отчете. Брошката Радев, щото, се поизтърка на ревера и, по ред причини. Тя нея си я носи основно "вкъщи" - пред партията. Щото милион и нещо други, избрали Радев не и правят халал тази "декорация".

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Това, разбира се, е поредната демонстрация на нискочелия фашизоиден елементаризъм. Но ние го подминаваме с разбиране. От теб, уви, друго не може да се очаква, на този ти етап на еволюционно развитие. Онтогенезата като рекапитулация на филогенезата. Можем само да се надяваме, а и да ти желаем също, живот тъй дълъг, щото развитието на мозъка ти да повтори еволюцията на вида ти.
"ние го подминаваме с разбиране"

Кои вие ? ЛГБТ-тата ? Нормалната еволюция вас ви елиминира рано или късно  :aplause:
Затова се опитвате всячески да я заобиколите и надхитрите. Всуе  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Че аз ги обичам бре бай Фирминче. През оптиката много ги обичам! :nuts:
Обаче как да ти обясня, че като снайперист тия представляват за мен нулев интерес ако си правят каквото там си правят под юрганите, а не си завират голите смотани задници под носа ми, като си НГВС?

Снайперистът, пиле, си е професионален воайор. Прочее, те де да знаят, че ти си завираш носа, през оптика 4х в голите им задници от миля разстояние. А може би дори и нощем, с ПНВ? Има европейски страни, в които не е традиция да се дърпат пердета и да се пускат щори на прозорците. Рай за снайпера, би казал. Ама те де да знаят. В техните общочовешки ценности се включва правото на уединение и интимност несмутена от нечия ... оптика.  ???

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
В техните общочовешки ценности се включва правото на уединение и интимност несмутена от нечия ... оптика.
Това на центъро на голямото село, посред бял ден?
Подсети ме - ти си модерен ляв - прайд ли как му викахте там...
Е те тогава се сещам за инструментите.
Общо взето същото е с другите с "право" - циганите. Значи смарангясания мангал може да краде, убива и изнасилва срещу условни или никакви присъди, докато аз му плащам данъците?
Модерно!
И не ме кефи!!!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Кои вие ? ЛГБТ-тата ? Нормалната еволюция вас ви елиминира рано или късно  :aplause:
Затова се опитвате всячески да я заобиколите и надхитрите. Всуе 

Шариков, те сам ли успя или някой ти помогна? Да надхитриш нормалната еволюция, де.  :cool-1084:

https://www.youtube.com/watch?v=ffAHXuBJs-I


 :m1731:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
В техните общочовешки ценности

Не съществува такова животно "общочовешки ценности". Не плямпай клишета, а влагай мисла, философе.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Норчо, с това ли ще се занимаваме само? Да се кълнем, че не сме обратни? По-важни работи нямаме ли си? Отделно че всичко, което много се доказва е съмнително. Латинска сентенция май беше.

Кой ще гласува за някаква секта, занимаваща се основно с такива глупости? Очевидно не само десните не са гласували, те нали са един файтон хора, но и много от левите.
Сега ще видим как са се представили и националистите, те също са обрали много от вота на  интересиращите се горещо от престъпния таен живот на джендърите.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Това на центъро на голямото село, посред бял ден?
Подсети ме - ти си модерен ляв - прайд ли как му викахте там...
Е те тогава се сещам за инструментите.
Общо взето същото е с другите с "право" - циганите. Значи смарангясания мангал може да краде, убива и изнасилва срещу условни или никакви присъди, докато аз му плащам данъците?
Модерно!
И не ме кефи!!!

Интересно, покрай Луков марш дали се сещаш за инструментите? А шкембелия-костюмар чист българин генотип Бай Ганьо дали може да краде, убива и изнасилва срещу условни или никакви присъди, докато ти и аз му плащаме данъците? Или "смарангясания мангал" те възпалява повече? И що тъй? Питам се, де.  :m1731:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
В техните общочовешки ценности

Не съществува такова животно "общочовешки ценности". Не плямпай клишета, а влагай мисла, философе.

О, сигурен съм. Твърде малко човеци биха се осмелили да споделят ценност с Ваше Философско Високоумие. Аз, например, не смея и немея.  :sad-3295:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
... А в това време ...

Фандъкова - 58,4% (52%)
Манолова -   41,6% (42%)

... според чужди (свои)  ???

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
През същата година, призори на двадесет и първия ден от десетия месец, месеца без богове, двете армии се сблъскаха. Това стана недалеч от планинското селце Секигахара, близо до северния път, в отвратително време — мъгла и киша. Привечер Торанага вече бе спечелил битката и тогава започна голямата сеч. Паднаха четиридесет хиляди глави.

 

Три дни по-късно Ишидо бе пленен жив и Торанага добродушно му припомни предсказанието на ясновидеца. После, окован във вериги, го изпрати в Осака, за да бъде изложен на показ пред народа, а на ета бе заповядано да го закопаят здраво в земята, така че да се вижда само главата му. След това на всички минувачи бе предоставена възможността да пилят с бамбуков трион най-знаменития врат в империята. Ишидо издържа три дни и умря — много стар.

 :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Това на центъро на голямото село, посред бял ден?
Подсети ме - ти си модерен ляв - прайд ли как му викахте там...
Е те тогава се сещам за инструментите.
Общо взето същото е с другите с "право" - циганите. Значи смарангясания мангал може да краде, убива и изнасилва срещу условни или никакви присъди, докато аз му плащам данъците?
Модерно!
И не ме кефи!!!

Интересно, покрай Луков марш дали се сещаш за инструментите? А шкембелия-костюмар чист българин генотип Бай Ганьо дали може да краде, убива и изнасилва срещу условни или никакви присъди, докато ти и аз му плащаме данъците? Или "смарангясания мангал" те възпалява повече? И що тъй? Питам се, де.  :m1731:
луков-марш и шкембе войводите се третират лесно.
Ти щом си тръгнал да се питаш, вземи се запитай за една буля дето рече че навлеците ще ни оправят демографския проблем.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Vae victis!
Brennus

Горко на победените! — закон жесток
от векове жестоки осветен!
Горко на победените! — възглас висок
на тържествующ меч въз меч строшен.
 
Към падналий бъди безжалостно суров,
към беззащитния бъди немилостив,
и полуживий враг добий го с удар нов!
Горко на победените! Вик страшен, див!
 
Не! Българският син на този вик е глух!
В венеца лавров свой тоз срам не ще вплете.
Велик по доброта, велик по меч и дух,
не може до мъсти, не може — и да ще!
 
В борбата гневен лъв, извън борбата мек
и кротък, кат дете, не си ли, роде мой,
на висша красота пример за наший век?
O, нека друг да е във зверствата герой!
 
Не! Сърби ний не сме! Далеко сме от тях,
кат херувим от бяс, като небе от ад!
Врага си бийм, кат враг, но проснат ли е в прах,
ний в него виждаме пак человек и брат!
 
Наследство ли е туй, нагон или завет —
великодушьето е наша слабост, мощ.
На тигър от кръвта в кръвта ни няма след
и тигру да простим готови ний сме йощ!
 
O, Боже, извор жив на милост и любов,
ти сам в душата ни тез чувства закова.
O, не, ний не мъстим, въпреки страшний зов,
не можем — и да щем, не можеме това!

Иван Вазов, Януари 1916

 :m1731:

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Всичко това напомня за фалшификацията на Маркс от наглите, лицемерни и манипулативни политици и журналисти. Заблуда която се внушава и до днес.
https://societe-chez-kerpeden.eu/index.php?topic=1256.msg58574#msg58574
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
НГВС-то го удари на поезия.
Изкуствения интелект пък на фалшификации.
Ну, ну... Так держать!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Русия се обяви за създаване на Голямо евразийско партньорство
https://www.segabg.com/hot/rusiya-se-obyavi-za-suzdavane-na-golyamo-evraziysko-partnorstvo

Ама ние сме модерни леваци. Кво ш'съ занимаваме с тия... Не тот век.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
НГВС-то го удари на поезия.
Изкуствения интелект пък на фалшификации.
Ну, ну... Так держать!
От мен да мине, ето нещо и за теб:
Хлорацетон - твоя първи лакриматор
 
В химически войски ползвахме хлорацетофенон, по ефективен е, но е по сложно да намериш ацетофенон, докато ацетон има навсякъде.
Технологията е проверена, с Хлорацетон разгонвам ромите от градината.
Quote (selected)
Минимальная слезоточивая концентрация 0,018 мг/л
Непереносимая концентрация 0,11 мг/л

Получит совершенно не сложно, в моей практике химика это был самый первый лакриматор полученный мною, времени ушло около 30 минут.
Сразу скажу что вонь адова и травонуться можно.Работать под тягой или на открытом воздухе.
http://x-shoker.ru/forum/18-693-1

"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
От мен да мине, ето нещо и за теб:
Хлорацетон - твоя първи лакриматор

Сакън! Насърчаваш го за токсикомания. Ще вземе да привикне. Я по добре малко фадо за него. Сержанта ще одобри терапевтичната цел  :D

https://www.youtube.com/watch?v=7qEtt3MD3PA


 :'(

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Сержанта ще одобри
Я равнис бе, киртак хренов!
Че си ми четен вестник как ще надуеш "песните на победата" след няколко часа.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
От мен да мине, ето нещо и за теб:
Хлорацетон - твоя първи лакриматор

Сакън! Насърчаваш го за токсикомания. Ще вземе да привикне. Я по добре малко фадо за него. Сержанта ще одобри терапевтичната цел  :D

https://www.youtube.com/watch?v=7qEtt3MD3PA


 :'(
Ако пробва как спират дъхът бойните сълзотворни, дори в такава мека форма като хлорацетон, може да преосмисли военолюбството си.
Не че храня особени надежди да го върнем към по хуманни идеи.
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Quote (selected)
БСП няма сили, няма съпротивителна мощ, няма личности, няма идеи, с които да победи
Никой няма и не може да има съпротивителна мощ да победи клиентелисткия и купения вот. А избори не се печелят с идеи. Нито с личности - това с ББ и царя няма да се повтори, дори и със Слави.

Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
... А в това време ...

Фандъкова - 58,4% (52%)
Манолова -   41,6% (42%)

... според чужди (свои)  ???
Имам усещането, че това е вик на оргазъм.

Що ли за човек е този, който се наслаждава на загубата на партията си, защото мрази лидера ѝ ? Всъщност, мрази всички лидери за последните 20 години.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Ако пробва как спират дъхът бойните сълзотворни
Ти ли беше тоя, дето се шашкаше че компотите, пардон компютрите ще ни таквозят?

Кохорта НГВС-та тръгнали да обясняват на спецназ как се коли кокошка.
Ну, ну... Так Держать!

Киртаци хренови!!!

П.П. Нойя, ако те назори някое словосъчетание - търси из темата за казармата...

П.П.2. Поздрави от Буратино, обещава скоро да се върне. Сега бил ангаже с нещо си.
« Последна редакция: Ноември 03, 2019, 18:10:24 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
Ако пробва как спират дъхът бойните сълзотворни
Ти ли беше тоя, дето се шашкаше че компотите, пардон компютрите ще ни таквозят?

Кохорта НГВС-та тръгнали да обясняват на спецназ как се коли кокошка.
Ну, ну... Так Держать!

Киртаци хренови!!!

П.П. Нойя, ако те назори някое словосъчетание - търси из темата за казармата...
Най смешното е че дори не можеш да се доближиш до моите постижения в казармата.
 
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Му верно ли за кокошкари ви обучаваха - да колите кокошки? Пък нас ни лъжеха, че ви учели да им отхапвате главите. Соцпропаганда ще да е било. :m1728:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Най смешното е че дори не можеш да се доближиш до моите постижения в казармата.
Не се доближавам. Но ще ми е трудно да ти обясня. :)
Пък и чакаме всеки момент Бай Фирмин да надуе гайдите на победата.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Хомофобията и ксенофобията не са нещо, с което една европейска и модерна лява партия следва да се похвалва.
Излиза че за да е модерна и европейска една партия трябва задължително да зареже основни, фундаментални човешки ценности?
Ами те от ГЕРп са някакъв такъв сбирщайн - за какъв чеп им е на хората БаСиПе-то тогава?!
И предполагам така стои въпросът и с "изборът" ни - ЕС и НАТО?
И това сега - когато Русия заякна и може да си позволи лукса да ни прибере!

Ама вече уведомиха ли ни, че ше си ни приберат!  ;D

Аз къде съм спала?!!!  :t0120:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
и кои български граждани изключваш от фундаменталните чавешки ценности, Мики?
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".
:roll-1076: :bounce-946:

N.B. Включвам се в разговора късно, така че мога само да фърлям светлина върху некои родили се междувременно бисери ...  :D
« Последна редакция: Ноември 03, 2019, 19:26:29 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Лиле, тук първо трябва да се изясним дали педерастията е "фундаментална човешка ценност".

Ние вече изяснихме, че не съществуват "общочовешки ценностИ", а камо ли "Фундаментални" такиви. Да, може да има либерални ценности, но те нито са общочовешки, нито са фундаментални. Да вземем педерастията, за която Жижи намеква. Ми, тя дори не е либерална, защото в "добрата либерална Англия" към 50 000 души са били осъдени за мужеложство. А сега това е общочовешка фундаментална ценност.