Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 21:52:23

Автор Тема: МАЯ МАНОЛОВА – омбудсман на Р. България и кандидат за кмет на София  (Прочетена 135251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Ако сравним с избор на автомобил практически всеки балотаж представлява избор на таратайка която ако пали пак добре...
Да речем, че е така. И какво, ще оставиш избора на някой друг, че да ти натресе непалещата таратайка ли?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Quote (selected)
„Представям си София светла, почтена, абсолютно прозрачна, в която гражданите ще имат цялата информация“. Това заяви днес кандидатът за кмет на София Мая Манолова на представянето на Инициативния комитет, който я издига за кмет.
Манолова декларира, че ако стане кмет, ще направи Столичната община изцяло електронна, ще се управлява само от едно гише и "гражданите ще го носят в джоба си".

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/maia-manolova-sofiia-v-momenta-niama-kmet-a-izpylnitelen-direktor-288767/
:m1731:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
И какво, ще оставиш избора на някой друг, че да ти натресе непалещата таратайка ли?

Не. Ще ходи пеша, гордо вдигнал глава, подминаван от ръсещи кални пръски таратайки.  :image008:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Как върви работата с ГЕРБ II? Днес няма ли новости?  :smokin:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Как върви работата с ГЕРБ II? Днес няма ли новости?  :smokin:
Моят Президент сутринта ги накълва /пак/ с няколко приказки. Още ходят /като/ разногледи калинки.
Друго няма. Ако не броим простотията на вънкашното, но то е друга тема.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Накълва ГЕРБ 1. С тях работата отдавна е ясно накъде върви. Няма да е още на тези избори, но направлението е ясно. Което не отменя проявената доблест и храброст.
За следващите вече е по-интересното.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Мдаа,
Радев, Нинова, сега и Манолова.
Боко, Бокооо.
Требеше остафката ф началото на годината и воала. Даже и ка беше габровеца моеше инсталираш минпред.  А сега ка че я крепиш? И докога?

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Как върви работата с ГЕРБ II? Днес няма ли новости? 
Моят Президент сутринта ги накълва /пак/ с няколко приказки. Още ходят /като/ разногледи калинки.
:way_to_go-1308:

Според думите и на МОЯ /същия!/ президент, когото слушах по радиото в колата /цитирам по памет/:

Quote (selected)
Ако нещата в България не се променят, или апатията ще продължи да опразва България, или улицата ще помете статуквото.
:yes-1289:
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 13:13:25 от Джиджи »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Като я гледам бълг. "улица" как се е засилила да помита статукво ...
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Quote (selected)
Нинова посочи, че на много места общинските структури издигат местните авторитетни личности, около които се обединява само БСП.
Демек, БСП по места отива към капсуловане и самоизолация. Неразумно.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.


Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Като я гледам бълг. "улица" как се е засилила да помита статукво ...

Шъ въ замоля, начи, противно Хитър Петър, де рекъл "Дядо попе, който ръси - той мете!", кат почнити да митети статуквуту, да си ръсити, щото от прах кихъм.  :sad-3295:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Тиквата беше изръсена при Симеон, а се разлисти и узря при Станишев. И за да бъдат изметени тиквите, трябва първо да бъдат доизметени съселите. И след тях да се поръси със светена вода
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Тиквата беше изръсена при Симеон, а се разлисти и узря при Станишев. И за да бъдат изметени тиквите, трябва първо да бъдат доизметени съселите. И след тях да се поръси със светена вода
Това с ръсенето ще е проблем.
Светената вода от Плиска се оказа обикновен жабуняк даже пурхут не Му докара.
Ръсенето със захар също не Му вреди, отдавна е тествано.
Заливат го с кофи шербет по медиите и Той прелива от щастие.
Ще трябва нещо друго.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Като я гледам бълг. "улица" как се е засилила да помита статукво ...
Е, един политик има право да използва хиперболи. Иначе си прав - българската 'улица' може най-много да задръсти Орлов мост и кръстовището на Ректората.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Тиквата беше изръсена при Симеон, а се разлисти и узря при Станишев. И за да бъдат изметени тиквите, трябва първо да бъдат доизметени съселите. И след тях да се поръси със светена вода
Станишев няма никаква заслуга за възхода на Бойко. Този възход, макар и по времето на правителството на 'тройната', се дължеше изцяло на народната любов и глупостта на остатъчното 'дясно'.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Quote (selected)
Станишев няма никаква заслуга за възхода на Бойко.

Заслуга за възхода на Борисов имат предимно бивши ченгета от епохата на Живков, свързани с българския ъндърграунд от 90-те, които внушаваха наляво и надясно, чрез глашатаите и адютантите си, включително на Позитано 20, "Той е наше момче". Станишев прозяпа и това тогава, както и много други неща. Притиснат от хората на Първанов, но не само.

Ваше момче, щото го бяхте допуснали толкова близо, че да мачка ушите на Живков, бог да го прости. А после го пробутахте и за гавазин на Сакскобургготски. А после и в МВР - Главсек. Във вашата сметка е, прочее. На Генералското движение.

 >:(

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Станишев прозяпа и това тогава, както и много други неща.

Ау, как можеш да говориш така за началника на ПЕС!? Къде щеше да си ти ако не беше той? Щеше да си член на БСДП и да правиш анализи в некое кафене. А сега си в голяма либерална партия, под крилото на другаря Шорош и други агенций.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Тиквата беше изръсена при Симеон, а се разлисти и узря при Станишев. И за да бъдат изметени тиквите, трябва първо да бъдат доизметени съселите. И след тях да се поръси със светена вода
Станишев няма никаква заслуга за възхода на Бойко. Този възход, макар и по времето на правителството на 'тройната', се дължеше изцяло на народната любов и глупостта на остатъчното 'дясно'.
Къде тЪ бърка теб "дясното" при възхода на Борисов, бря?!  :b0756:

 :m0955:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Тиквата беше изръсена при Симеон, а се разлисти и узря при Станишев. И за да бъдат изметени тиквите, трябва първо да бъдат доизметени съселите. И след тях да се поръси със светена вода
Станишев няма никаква заслуга за възхода на Бойко. Този възход, макар и по времето на правителството на 'тройната', се дължеше изцяло на народната любов и глупостта на остатъчното 'дясно'.
Къде тЪ бърка теб "дясното" при възхода на Борисов, бря?!  :b0756:

 :m0955:

Въх. Тва  „Аденауер“, тва Зайдел, тва Науман.
Бива ли тъй. От ина цицка бозаете па да се разсейвате.
За демократическия институт, америка за България и проч. нема даже да споменаваме.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
А това е основната оферта към тях
Това от архитектчето ли?
Ми Джиджи отрича.

Не следя разговора, защото ме нямаше 2–3 дни, но мога да споделя как виждам аз нещата.

Първо, архитектчето – колкото и да е интелигентно! – за кмет нема апцелутно никъф шанс.  :nuts:

Второ, РБ сепак ше го пробутат на първия тур, за да не изглеждат  предварително капо; и

Трето, ако имат поне малко акъл в главите си, трябва да подкрепят Мая на втория тур. За да помогнат да бутнем шебеците ...
Не знам. Само знам, че аз ще гласувам за Мая Манолова!!! :yes-1289:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Не знам. Само знам, че аз ще гласувам за Мая Манолова!!! :yes-1289:

Сега остава Фирмин да гласува за архитекта ( майтап, знам,че не е в София ) ей така да си размените акции. :t0328:
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 19:01:23 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи, не ти ли рекох, мило - алиас Спартак си заколва коня ...

Отначало ...
Quote (selected)
„Честно казано, предвид агресията на която сме подложени аз и моите колеги пред последните седмици и месеци, си мислех дали не е добре да си подготвя оставката, да напиша на нея дата 5 ноември, независимо дали ще бъда избрана за кмет или не, да я подам тогава, за да имам някаква защита от международните институции, ако нещата продължават да са толкова груби, колкото са в момента“, каза Манолова.

... но след това ...
Quote (selected)
„Но след това реших, че един човек, който се кандидатира за кмет на София, който да иска да поведе гражданите, трябва да бъде смел и трябва да дава личен пример. Така че нямам нужда от застраховки“, допълни тя.

... и конят пръхти и рита в прахта, умиращ. Край на първо действие. Аплодисменти. 

Firmin, днес писах некъде тук, че сме джиткали 2–3 дни нагоре–надолу с колата, за да избегнем задръстванията по празниците, така че съм слушала най–вече радио. И от това, което съм чула лично от интервютата с Мая, отново няма да се съглася с теб. Затуй ще цитирам по памет част от казаното от Манолова. Заедно с отговор на въпроса, чут лично от самата нея: "Какъв е мотивът на Мая Манолова да се кандидатира за кмет на София:

Quote (selected)
•   Защо се кандидатирам за кмет? Защото като омбудсман не ми се получи поради отпора на властимащите.

•   Затова ще се опитам да защитавам хората чрез изпълнителната власт.

•   Трябва да се смени моделът на управление на столицата, тъй като софийският модел е модел на управление на цялата страна.

•   А столицата се управлява от „приятелски кръг”, което важи и за цяла България.
 
:light_bulb-1377:

« Последна редакция: Септември 05, 2019, 20:15:56 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
•   А столицата се управлява от „приятелски кръг”, което важи и за цяла България

Тука Мая сериозно се е объркала.
Това не е приятелски, а вражески освен ако за нея лично....... :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
•   А столицата се управлява от „приятелски кръг”, което важи и за цяла България

Тука Мая сериозно се е объркала.
Това не е приятелски, а вражески освен ако за нея лично.......
Ти кавички не разчиташ ли, бре? Или се праиш на улаф ...  :t0135: :t0131:

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
•   А столицата се управлява от „приятелски кръг”, което важи и за цяла България

Тука Мая сериозно се е объркала.
Това не е приятелски, а вражески освен ако за нея лично.......
Ти кавички не разчиташ ли, бре? Или се праиш на улаф ...  :t0135: :t0131:

Кога говореше нямаше кавички.
Те са дело на РобПресПрас. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
БафМааМуТате! За кавичките ми е ново и на мен. Ше ни отковат синтактично, ей! :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
"СДС пита Манолова за 9 септември и Паметника на Съветската армия" - тук
Му-ха-ха-ха
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
"СДС пита Манолова за 9 септември и Паметника на Съветската армия" - тук
Му-ха-ха-ха

Ти ако знаеш оригиналното ЛГБТ общество какви въпроси има!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
"СДС пита Манолова за 9 септември и Паметника на Съветската армия" - тук
Му-ха-ха-ха



Баси натопорчените старчета ... Особено тоя – у лево!!! :b0201:
Кво ли ше искат от Майчето?!  :scared-3306:
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 21:08:18 от Джиджи »

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Тия четиримата са некви безполезни и безвредни изкопаеми от средата на миналото столетие.

Прочее, дали щабът на Манолова осмисля каква удобна топка и вдигнаха безполезниците от СДСто.
Сега ще я видим дали е Меси или е ... Вуцата
« Последна редакция: Септември 05, 2019, 21:11:14 от Bacho Кольо »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Да лъсне София предизборно… Каква я свърши наистина за толкова време Фандъкова?

https://e-vestnik.bg/30957/da-lasne-sofia-predizborno-kakva-ya-svarshi-naistina-za-tolkova-vreme-fandakova/

За това да си кажат софиянци кое криво кое право, обаче следващото си го мисля и аз:

Quote (selected)
Опозицията БСП се е приготвила да се самоубива, като подкрепи провинциал-популистката Мая Манолова, която е по-скоро резервен кандидат на Борисов.


ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Quote (selected)
Особено тоя – у лево!!!

Джиджи
Дай инфо как се казват тези хора.
Познах само Александър Йорданов, но нещо е отслабнал.
Да не е болен?

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Тея натопорчените паткани, какво пък имат да питат и да изискват?

- Да, Паметникът ще остане и тези същите пак ще се блъскат пред него та да поставят поименно венци най-отпред. Само още малко, Огън - служба не остана... И пак да, 9-ти септември си остава като дата за определени събития. Всичките тези ЕАТЦ-лизачи на 4-буквия и подметки си маршируваха на манифестациите при соца и зъб не обелваха, натискаха се да носят знамена, та да се отличават малко по-така, а сега се сетили "да протестират"... За какво и срещу кого?

- Срещу самите себе си, дребни мижитурки и слагачи. Я да видим, били ли са "горяни" или пък Борци срещу КаманизЪма и за Фашизъма? Свидетелства нещо да проснат, па покажат... Като пашпорти на смели бегълци-емигранти, говорители в Свободна Европа или драскачи в Дойче веле?

Той Г. Марков, Бог да го прости, много ненавиждаше подобни мишоци... И не да няма защо!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Някой от Свиленград?
Как се посреща кандидатурата на Милко Кавалджиев за кмет там?
ДПС никога не залага на куц
кон, което ме навява на мисълта, че каруцата/Свиленград е куцото в тандема.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Quote (selected)
Особено тоя – у лево!!!

Джиджи
Дай инфо как се казват тези хора.
Познах само Александър Йорданов, но нещо е отслабнал.
Да не е болен?

Откъде да го знам? :D А тоя – у лево, изопщо не мога да го разпозная.

До АлЙор, отляво надясно, са Румен Христов, сегашният председател на СДС / :m1313:/, а до него е първият Главен преговарящ за влизането ни в ЕС преди МегиКу, чието име в момента не мога да се сетя.

Ако се сетя, ще го добавя тук. Ааааа, Буратино току–що го е рекъл:

Владимир Кисьов
« Последна редакция: Септември 06, 2019, 19:39:51 от Джиджи »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
За това да си кажат софиянци кое криво кое право, обаче следващото си го мисля и аз:

Quote (selected)
Опозицията БСП се е приготвила да се самоубива, като подкрепи провинциал-популистката Мая Манолова, която е по-скоро резервен кандидат на Борисов.

Туй, дето си го мислиш и си цитирал, Буратино, изобщо не е така!!!

Само ми помни думата, щото хич не обичам да обяснявам ... :D

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23481
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/sds-pita-manolova-za-9-septemvri-i-pametnika-na-suvetskata-armiya

Коментар N16
От ляво на дясно ( каквото и да значи за тия ляво/дясно )
Илия Лазаров
После оня кръглия Ал  или мистър All
Румен Христов
Владимир Кисьов

ПоВня ( диалект от странджанско ) Джиджи!
ПоВня!
« Последна редакция: Септември 06, 2019, 19:39:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: Джиджи
Цитат на: buratinob
Мая Манолова, която е по-скоро резервен кандидат на Борисов
Туй, дето си го мислиш, изобщо не е така!!!
Мен пък ме съмнява, че е точно така.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
https://www.segabg.com/hot/sds-pita-manolova-za-9-septemvri-i-pametnika-na-suvetskata-armiya

Коментар N16
От ляво на дясно ( каквото и да значи за тия ляво/дясно )
Илия Лазаров
После оня кръглия Ал  или мистър All
Румен Христов
Владимир Кисьов

ПоВня ( диалект от странджанско ) Джиджи!
ПоВня!

А ти, кво искаш да кажеш с тва – че аз не поВня ли?  :m1302:

Тоя – у лево! – никогиш не съм го знаЯла кой е! Само ми е познат по физЬОномия.

Но, слава Богу, никога ни мЪ йе гледал така ...  :icon_idea:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Няколко съсловия - на медицинските сестри, на полицаите, артистите и част от фармацевтите, ще излязат на протест в сряда пред Народното събрание.
Първоначално за тази дата беше планиран шестият протест на сестрите, които от пролетта настояват за по-високи възнаграждения и гарантирани поне две минимални работни заплати, а също и за отмяна на статута на болниците като търговски дружества.

Quote (selected)
Към протеста ще се присъединят и полицаи, съобщиха от синдикалната Федерация на служителите в МВР.
Quote (selected)
В подкрепа на протеста ще присъстват и част от фармацевтите - те пък са против въвеждането на нови регулации в аптеките, които изискват сериозна инвестиции и увеличават административната тежест. Участие са заявили и пациентски организации, лекари специализанти, Съюзът на артистите в България.
https://www.segabg.com/node/92115

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
Медицински специалисти от Северозапада отиват на национален протест
Медицински специалисти от Северозапада потеглят на протест пред Народното събрание утре, научи агенция BulNews. Всеки, който иска да подкрепи исканията на служителите в бели престилки, може да се присъедини към тях. За целта дарител е заплатил пътуването до и от София, като осигуреният автобус тръгва в 13 часа от бензиностанция „ОМВ“ във Враца.
:smokin:
https://www.bulnews.bg/article/358551

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Един призрак ще броди из София, призракът на Мая Манолова... :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Един призрак ще броди из София, призракът на Мая Манолова...

Ми, ето я днес – на интервю в "Денят започва" по БТВ – в цялото ѝ величие.

Вече е получила подкрепа от различни политически партии и движения, които аз тук не мога да изчерпам: от АБВ, Движение 21, ДБГ, БЗНС, „Да, България” ...

Мая заяви твърдо, че всяка подкрепа за нея ще бъде ЗА ПРОМЯНА <> срещу съществуващия от 14 години модел на управление на София, който отдавна се е мултиплицирал в цяла България.

Например:
Quote (selected)
•   почти всички обществени поръчки се провеждат само с един кандидат;
•   в София и в страната няма достатъчно детски градини;
•   общинските пари се харчат неефективно;
•   презастрояването:  нашествие на багерите в почивните дни

Някои от основните ѝ намерения:
Quote (selected)
•   инвестициите в София – не само в центъра, но и в кварталите;
•   електронна община;
•   при вземане на важните за града решения – електронни референдуми по всеки отделен въпрос
•   развитие на София на север – ниско етажно строителство

Мото: „София – Виена на Балканите!” – както при най–успешния столичен кмет Иман Иванов.

И накрая, личното ми мнение:
Quote (selected)
За кмет на София: по–добре независим юрист, отколкото учителЬница–изпълнителка.
:aplause:
« Последна редакция: Септември 15, 2019, 12:49:07 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Мая заяви твърдо, че всяка подкрепа за нея ще бъде ЗА ПРОМЯНА <> срещу съществуващия от 14 години модел на управление на София, който отдавна се е мултиплицирал в цяла България.

Това как кореспондира със заявленията на нейния екип, че не желаят подкрепа от БСП, и че такава може да ѝ навреди? Самата Манолова имаше изказвания в този смисъл.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
[/b]
Това как кореспондира със заявленията на нейния екип, че не желаят подкрепа от БСП, и че такава може да ѝ навреди? Самата Манолова имаше изказвания в този смисъл.

I do not know! :loser:

Пиша само това, което съм чула по ТВ от самата нея и даже съм си водила "преводачески" записки. :bigok:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Мото: „София – Виена на Балканите!” – както при най–успешния столичен кмет Иман Иванов.
Хм, странен кмет... По-скоро Джиджо пише на БДС подредба. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Нямам никакви илюзии относно качествата на Манолова. Мая Манолова с нищо , ама с нищо не превъзхожда Фандъкова.  И тя си има своите зависимости, и тя е силно калнколюбива.

Просто трябва да се гласува против ГЕРБ

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Просто трябва да се гласува против ГЕРБ
Или не трябва да се гласува? :)
Извечният спор - това с по-малкото зло....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Уф. Дали Манолова ше спечели в София е на практика без значение. Се пак в интерес на истината няма никакви индикации, че няма да е по-добър кмет от Фандъка.
Виж загубата в София е рокова за шебеците и лично за Боко.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Или не трябва да се гласува? :)
Извечният спор - това с по-малкото зло....
Пред мен такава дилема не стои. С 2-3 изключения, винаги съм гласувал за по-малкото зло. Без колебание.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Просто трябва да се гласува против ГЕРБ
Или не трябва да се гласува? :)
Извечният спор - това с по-малкото зло....
Негласуването е най-тъпия вариант.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Т.е. гласуването за архитракторчето на психодесните, трошач на руски паметници е остра идея поради защото е на терсене на Фъндъкич. :)
Но както и да е, гласувайте си там.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Гласуването на когото и да било е нещо. Негласуването е нищо.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Гласуването ви за чума или холера мен ми е през малкото micky.
Буратино ме притеснява, къде се загуби тоя убав човек...
Да не са го прибрали гешефторите ми е идеята, иначе ако жената го е насмела да не пише - ето уже другое дело!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За политически необвързани хора, отговорът на въпроса кое е по-малкото зло от Фандъкова и Манолова никак не е лесен.
Да паднел ГЕРБ, пък после ще му мислим. И това не е добра идея. ГЕРБ ще се срути и това е неизбежно. Вероятно ще се срути скоро, дали месеци, дали година-две, но посоката е ясна. Какво ще дойде на тяхно място е интересното. Ако ще е същия набор калинки и котараци с друга опаковка - покорно благодаря. Допускането, че каквото и да дойде след ГЕРБ ще е по-добро подлежи на доказване, а се приема като аксиома. Впрочем със същото като концепция допускане, самите ГЕРБ дойдоха на власт.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Цитат на: micky
Буратино ме притеснява, къде се загуби тоя убав човек...
Ти него уважаваш ли го, бе ?  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
За мен отговорът на въпроса за кого ще гласувам е безкрайно лесен, еднозначен, и пределно ясен - на първия тур  за когото падне, на втория - за Манолова.
Радините вълнения, теоремите и аксиомите засега  ги бутам настрани...
« Последна редакция: Септември 15, 2019, 17:59:13 от Bacho Кольо »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
За първия тур и при мен нещата са сравнително ясни, за малък кандидат за кмет (задължително действителен глас, за да има база за балотаж) и много внимателно за съветници (никой от "големите", но по-малък с шанс и с читав изглед). Ако се стигне до втори тур, тогава ще е голямото главоблъскане. При учителка - юристка ще е без мен. При учителка - архитект, единият от кандидатите трябва много убедително да изясни някои неща преди втория тур, иначе също без мен. При този вариант обаче, моето ще са бели кахъри на фона на достоевските драми дето ще са в ляво. :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Мото: „София – Виена на Балканите!” – както при най–успешния столичен кмет Иван Иванов.
Хм, странен кмет... По-скоро Джиджо пише на БДС подредба.
  :D

Това го изрече сабале пред очите ми по телевизора самата Мая Манолова.
Е, може аз да съм прекалила с "мотото", щото требеше да излизам.  :cool-1084:

А по принцип съм съгласна с нея, че Виена е една от най–подредените столици в Европа, които съм видяла. А те не са малко ...
П.С. И стига с тоя "трошач на паметници"!  :t0135: Ше го туря в саркофаг.  :ive_got_it-1379:

/Напомка за Ной: 4 малки емотикона = квота от 2 големи!!!/
« Последна редакция: Септември 15, 2019, 19:00:11 от Джиджи »