Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 17:52:54

Автор Тема: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/  (Прочетена 6007 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Май вече беше време за отделна тема, щото нещата стават неудържими.  :P

Quote (selected)
Борисов: Радев е двуличен човек
Премиерът не разбирал откъде е "тази злоба" у президента
11 Дек. 2019



Quote (selected)
„Президент е този, който е обединител на нацията. А Румен Радев действа като опозиционен лидер, който за 40 минути не каза нищо добро за държавата. Аз гледах само първата минута и отидох да играя футбол. Защото човек, който започва да говори от името на народа, дори Левски не си го е позволил. От името на кой, кой ти даде това право!"

Така премиерът Бойко Борисов коментира пред репортери интервюто на президента Радев по-рано пред Би Ти Ви.

Радев критикува управляващите с намек, че се „осланят на външни класации“ за икономическото развитие на страната ни, а не обръщат поглед към реалните проблеми на хората.

Quote (selected)
"Него го е яд, че няма демократичен президент, който да не е седял на камината на Белия дом. А на него това  му е предпоследната година от мандата."

"Не мога да разбера откъде е тази злоба. И аз не го харесвах като шеф на ВВС, когато падаха самолети и хеликоптер, вследствие на неговата работа. Тогава дойдоха да ме молят да не го махаме. И не го махнахме."

"Той е двуличен човек. Един ден хората ще разберат колко двуличен човек са избрали за президент. Когато тръгнах за НАТО ми се обади и каза „Нека да отида аз”. Казах „Добре, отиди.”

„Той сега си мисли, че ще се кандидатирам за президент и го навиват. Заклех се преди 15-20 г., че този пост не ме интересува. Каква е тази злоба? Събира инвеститори и вика “колко е готино в България”. Те му се смеят във Facebook.”

От клипа с интервюто:

Quote (selected)
Да си президент значи да си обединител на нацията, а не опозиционен лидер. Да говориш с такава омраза само за една партия и един човек заради някакви страхове или завист е под достойнството на президентската институция. Много отдавна съм казал, че президентският пост не ме интересува. Не разбирам защо Румен Радев без да е провокиран от каквото и да било ходи по телевизионните студия, кара се с партийни лидери и говори за плюсове и минуси. Ако добавим към бюджетното салдо милиардите, които платихме след правителството на Орешарски и фалита на КТБ, ще получим няколкото плюсове към кредитния си рейтинг.

https://www.segabg.com/hot/borisov-radev-e-dvulichen-chovek-video

Ииии …  :t1813:

Quote (selected)
Когато тръгнах за НАТО ми се обади и каза „Нека да отида аз”.
Казах „Добре, отиди.”
  :shy_whistler-1043:
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 10:52:33 от Джиджи »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #1 -: Декември 12, 2019, 11:37:47 »
Quote (selected)
А на него това  му е предпоследната година от мандата.
От първия мандат Бацуляк. От първия!
Виж,  като наближи да свършва втория вече ше му мислим как со благо, со кротце и со гьостерицата подвизаващите се из Парламата, пардон Парламента да си бутнат скапаните закони така щото Радев да ни е президент докато му писне.
Повтарям се, ма нейсе. Муча и аз едно и също като клета грета.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #2 -: Декември 12, 2019, 14:19:50 »
Цитат на: Джиджи
падаха самолети и хеликоптер, вследствие на неговата работа

Дело за клевета ?  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #3 -: Декември 12, 2019, 14:24:38 »
Цитат на: Джиджи
падаха самолети и хеликоптер, вследствие на неговата работа

Дело за клевета ?
Ами, най-вероятно ще трябва ...  :t1933:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #4 -: Декември 12, 2019, 14:31:12 »
Парламента да си бутнат скапаните закони така щото Радев да ни е президент докато му писне.
:yes-1292:

Quote (selected)
Повтарям се, ма нейсе. Муча и аз едно и също като клета грета.

Те други с какви глупости се повтарят, а ти с крилата фраза, дето съм си я копнала и аз.
:bouquet-1089:
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 14:36:53 от Джиджи »

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #5 -: Декември 12, 2019, 17:55:06 »
След вчерашното гласуване за Цацаров май вече е време за партия на Радев.
И да не се страхува от аналогии с Първанов.
Най-вероятно ще има много пречки отвън, но ако намери грамотни хора(изключваме разни анализатори естествено) може и да му се получи.
Въпросът е дали ще рискува да влезе в жестока схватка с неизвестен изход?
Характерът му май го предполага.
За БСП естествено нищо хубаво.
Или с Радев или с Гергов и Станишев.
Но понякога без хирургия става по-лошо.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #6 -: Декември 12, 2019, 18:19:12 »
Партия, ама с каква цел?
Щото партия ми звучи като да зарязва президентството...
Инак за втори мандат е последното нещо което му трябва.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #7 -: Декември 12, 2019, 18:23:54 »
Вчера половината фирмини в парламентарната група на бсп са гласували за цацата, след като е имало решение да гласуват против. И после се чудят що никой не гласува за тях.
Ако Радев направи партия, бсп никога няма да види повече от 11 депутата в парламента.

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #8 -: Декември 12, 2019, 18:27:32 »
Партия, ама с каква цел?
Щото партия ми звучи като да зарязва президентството...
Инак за втори мандат е последното нещо което му трябва.

Втори мандат е хубаво за него, но както знаем нямаш ли мнозинство в НС нищо не зависи от теб.
Да. Да зарязва президентството и да се бори за истинската власт.
За какво му е "Дондуков" 2 ако нищо не може да промени?
Впрочем това си е негова работа.
Аз просто се надявам, че ще се намери някой свестен човек, който да измени тренда.
Според мен той става.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #9 -: Декември 12, 2019, 18:51:31 »
Не я виждам аз тая партия... Даже не знам дали може да стане преди края на мандата.
Не знам дали можеш да си вземеш парапатките щото вече не те кефи и искаш при мама...
Фирмина е по членовете и членките с алинеите - той да каже.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #10 -: Декември 12, 2019, 19:03:42 »
Ако Р. Радев направи партия, три месеца след регистрацията и  всички ще забравят и Р. Радев,  и партията му.
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 19:07:51 от Bacho Кольо »

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #11 -: Декември 12, 2019, 19:05:45 »
Не я виждам аз тая партия... Даже не знам дали може да стане преди края на мандата.
Не знам дали можеш да си вземеш парапатките щото вече не те кефи и искаш при мама...
Фирмина е по членовете и членките с алинеите - той да каже.

Съгласен съм, че е сложно, но има ли други варианти.
Другият вариант е толкова и толкова години стигат.
10 вече минаха(ТЖ свали ВЧ навремето за толкова години, т.е. сега ББ и ЦЦ).

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #12 -: Декември 12, 2019, 19:06:48 »
Ако Р. Радев направи партия, три месеца след регистрацията,  всички ще забравят и Р. Радев,  и партията му.

Бачо
Защо Бойко не го забравиха навремето?

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #13 -: Декември 12, 2019, 19:11:26 »
Quote (selected)
Съгласен съм, че е сложно, но има ли други варианти.

Има. Чистка в БСП или разделянето й на "тесни" и "широки"..това вече се е случвало, така че имаме добра практика :smokin:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #14 -: Декември 12, 2019, 19:15:52 »
Нито Борисов ще подаде оставка вече (освен ако не го накарат началниците му), нито Радев (не знам дали има това право).
Пък и нищо не зависи нито от единия, нито от другия. Ще става каквото кажат "Началниците" отвън, а Б., Р. и другите у нас ще трябва да внимават накъде духа вятърът. А вятърът ще сменя посоката си често, бързо и непредвидимо.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #15 -: Декември 12, 2019, 19:17:22 »
Quote (selected)
Съгласен съм, че е сложно, но има ли други варианти.

Има. Чистка в БСП или разделянето й на "тесни" и "широки"..това вече се е случвало, така че имаме добра практика :smokin:

Това може би е най-добрия вариант, НО кинтите са при колаборационистите и другите  се чудят какви да ги правят ако няма пари.
Вчерашното гласуване си е индикатор за такива неща.

AnonimusBG

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #16 -: Декември 12, 2019, 19:19:44 »
Нито Борисов ще подаде оставка вече (освен ако не го накарат началниците му), нито Радев (не знам дали има това право).
Пък и нищо не зависи нито от единия, нито от другия. Ще става каквото кажат "Началниците" отвън, а Б., Р. и другите у нас ще трябва да внимават накъде духа вятърът. А вятърът ще сменя посоката си често, бързо и непредвидимо.

Нор
Естествено е прав.
Но аз все пак имам някква надежда за президента.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #17 -: Декември 12, 2019, 19:25:45 »
Цитат на: Асол
Чистка в БСП или разделянето й на "тесни" и "широки".

Широките искат те да направят чистката и да поведат към светлото евро-ЛГБТ-мултикулти бъдеще. И не искат гласувания от всички членове на БСП, щото само те (песоглавите) знаели кое било правилно и добро.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #18 -: Декември 12, 2019, 19:33:50 »
Quote (selected)
Широките искат те да направят чистката и да поведат към светлото евро-ЛГБТ-мултикулти бъдеще.

Така е, ама имат един голям проблем - нямат електорат.  Да не обяснявам какво се случи на една партийна сбирка, след като хора наоколо разбраха, че е на БСП...трябваше да ги чуе Фирмин....тъкмо наопъки на неговите виждания :D

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #19 -: Декември 12, 2019, 19:51:22 »
Чистка в БСП или разделянето й на "тесни" и "широки".

Няма как да стане. БСП е именно широки социалисти. Там тесни няма. Имам предвид ръководството. Н какво могат да се разделят едни широки социалисти? Но по-големи и по-малки компромисти. Ми, те вече са разделени.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #20 -: Декември 12, 2019, 20:03:15 »
След вчерашното гласуване за Цацаров май вече е време за партия на Радев.
И да не се страхува от аналогии с Първанов.
  :t2654:

Радев е умен човек и е наясно, че ся е най-тъпият момент да прави партия!!!
И за какво му е? Да се доказва пред премиера на Републиката ли?!  :b0205:

Ако е нужно, ще я направи когато му дойде времето. Но не по-рано от средата или последната четвърт от мандата му на президент.

А сега се е захванал да "осигури" промени в Конституцията, което наистина му прави чест!!!
:bouquet-1089:

Quote (selected)
Но понякога без хирургия става по-лошо.

Ми да режат, бе, има достатъчно какво да режат: Цуци, Цаци, Геши и секви подобни конпири!!! :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #21 -: Декември 12, 2019, 20:07:19 »
А сега се е захванал да "осигури" промени в Конституцията, което му прави чест!!!

Ще му направи чест единствено ако свика Велико НС. Сериозни промени за прокуратурата може да направи само то. Всякакви други промени ще са като смехотворната "съдебна реформа" на онея мишоци РаданКъ и Бойкикев.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #22 -: Декември 12, 2019, 20:09:57 »
Цитат на: Асол
Да не обяснявам какво се случи на една парт. сбирка, след като хора наоколо разбраха, че е на БСП...
трябваше да ги чуе Фирмин....тъкмо наопъки на неговите виждания :D

На затуй искат на тъмно и на тясно да си изберат свое ръководство на БСП, да разчистят "изостаналите, неуки хомофоби и расисти", и електоратът на БСП да си гласува за тях по навик, и щото не знае накъде всъщност дърпат и чии интереси защитават.

Като му кажа на Ф.: "добре бе, направете си със Станишев нова партия без "изостанали, неуки хомофоби и расисти"", подскача като ужилен. Що подскача? Щото знае, че за такъв розов файтон ще гласуват по-малко българи, отколкото за тъмносините файтони даже.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #23 -: Декември 12, 2019, 21:36:15 »
Бай Йух ми е бил мярка за простотия, обаче продължава да копае към дъното на дъното.
Само заради спирането на Южен поток трябва да бъде съден за държавна измяна.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #24 -: Декември 12, 2019, 21:44:11 »
Цитат на: Асол
Да не обяснявам какво се случи на една парт. сбирка, след като хора наоколо разбраха, че е на БСП...
трябваше да ги чуе Фирмин....тъкмо наопъки на неговите виждания :D

На затуй искат на тъмно и на тясно да си изберат свое ръководство на БСП, да разчистят "изостаналите, неуки хомофоби и расисти", и електоратът на БСП да си гласува за тях по навик, и щото не знае накъде всъщност дърпат и чии интереси защитават.

Като му кажа на Ф.: "добре бе, направете си със Станишев нова партия без "изостанали, неуки хомофоби и расисти"", подскача като ужилен. Що подскача? Щото знае, че за такъв розов файтон ще гласуват по-малко българи, отколкото за тъмносините файтони даже.

Далеч си от това да ме караш да "подскачам". Но пък е интересно защо всичката фашизоидна измет напоследък се е засилила да превзема БСП, а не си направи нова партия на "изостанали, неуки хомофоби и расисти". Коя е мухоловката, де сбира тези мухи-лайнарки? Да не би една доктрина на "консервативен социализъм"да е?

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #25 -: Декември 12, 2019, 21:49:47 »
Свикване на ВНС би било добро нещо, ако се знаеше предварително, че колборантите няма да имат превес. Защото тогава, вместо изписани вежди, ще има извадени очи!!!

Нова "партия" би била добра и тя би била успешна, само ако тя има изчистена и ясна идеологическа платформа. Всякаквите мулти-култи, дермократски шменти-капеле и шамански заклинания не водят до никъде.

Освен това, един Президент е и съвместимо главнокомандващ при определени (извънредни) ситуации. Това може да е силен и решаващ лост в ръцете на волева, влиятелна и уважавана личност всред армията. Напр. Турция бе спасявана навремето така, няколко пъти от разбеснели се екстремисти. И не само там...

Надявам се, че извънредни и военни ситуации няма да се появят тъдява, за да бъде поставен един Президент пред решаваща дилема... Сегашната сумИтоха засяга само животът на плебса - погледнато от към глобален аспект.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #26 -: Декември 12, 2019, 21:49:52 »
Quote (selected)
Широките искат те да направят чистката и да поведат към светлото евро-ЛГБТ-мултикулти бъдеще.

Така е, ама имат един голям проблем - нямат електорат.
То и "тесните" (както обичат да мислят за себе си) нямат, ама броят чужд електорат. Който вика за тях, ама гласува за други, както се вижда и тук.  :bigok:

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #27 -: Декември 12, 2019, 22:19:56 »
Цитат на: Firmin
Но пък е интересно защо всичката фашизоидна измет напоследък се е засилила да превзема БСП, а не си направи нова партия на "изостанали, неуки хомофоби и расисти". Коя е мухоловката, де сбира тези мухи-лайнарки? Да не би една доктрина на "консервативен социализъм"да е?

Тя фашизоидната измет от мухи-лайнарки превзе БСП още преди да направи преврата срещу Т. Живков. Сега се опитва да я превземе наново, след като беше частично свалена от контрапреврата на Нинова.
А на нас, нормалните хора, ни харесва нормалният, истинският социализъм, а не мангало-педерастката брюкселска диктатура.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #28 -: Декември 12, 2019, 22:29:57 »
Я чакай и аз да се изразя така надуто, като проговоря от името на нас, нормалните хора: Социализмът на правителството на Станишев и на мен ми се виждаше проформа, европеиден и лъжещ старите комунисти, които му гласуваха като под строй. Обаче в сравнение с консервативните иноватори в тая партия, просто ми се вижда цвете, шугър, спайс и евритинг найс.
« Последна редакция: Декември 12, 2019, 22:35:59 от Banshee »

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #29 -: Декември 12, 2019, 22:33:02 »
Кви са тея "консервативни иноватори" :nuts:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #30 -: Декември 12, 2019, 22:34:07 »
Ми в това е майтапът, сега ли го забеляза? "Консервативните социалисти".  ;D

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #31 -: Декември 12, 2019, 23:28:06 »
Ми в това е майтапът, сега ли го забеляза? "Консервативните социалисти".  ;D
Кви са тея "консервативни иноватори" :nuts:

Запитаха те за "консерв. иноватори", не за консерв. социалисти  :angry-smiley-014:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #32 -: Декември 12, 2019, 23:30:12 »
Е не, чак толкова не надценявай услужливостта ми, помагайте си взаимно.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #33 -: Декември 12, 2019, 23:40:11 »
Услужливост нямаш. Имаш лицемерие и интригантство. Като цялата ви групичка.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #34 -: Декември 12, 2019, 23:48:08 »
Абе ти програма ли си?  8)

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #35 -: Декември 13, 2019, 00:14:55 »
Искаш да съм програма ли ?  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #36 -: Декември 13, 2019, 00:26:17 »
А сега се е захванал да "осигури" промени в Конституцията, което му прави чест!!!

Ще му направи чест единствено ако свика Велико НС. 

Ми нали точно за това работи, бря!  :m1313:

Малиииий, писнАхте ми тая вечер ...  :animated-smileys-stargate-015

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #37 -: Декември 13, 2019, 06:58:51 »
Социализмът на правителството на Станишев и на мен ми се виждаше проформа, европеиден и лъжещ старите комунисти, които му гласуваха като под строй. Обаче в сравнение с консервативните иноватори в тая партия, просто ми се вижда цвете, шугър, спайс и евритинг найс.

Moже нещо да съм изпуснал, но би ли ме подсетила в какво точно се изразяваше "социализмът на Станишев"? Някаква значима социална политика? Нещо, данъци, освобождаване от данъци на най-бедните. Нещо значимо, социалистическо. Само не ми казвай за Швейцарското правило. То не е "социалистическо".
 

Simplified Solutions

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #38 -: Декември 13, 2019, 08:12:18 »
Добро утро, компанията.

Абе в СЕГА онова лапацало с диагнозата написало следното:

"Станал е доцент и д-р за разликал от пилота от изтребителната авиация."

https://www.segabg.com/hot/radev-kum-borisov-ne-sum-zagubil-nito-edin-chovek-i-samolet
 © Segabg.com 2019

Няма ли тук някой с достъп (аз съм с бан неизвестно докога) да го уведоми (щот в ПИК такива неща не пишат), че Радев е доктор на военните науки* за разлика от Баце, който беше измислен кандидат на спортните науки**, каквито при това вече няма.

Дип че навремето Чичо Фичо беше изровил подробности и се оказа, че за кандидатския Му минимум в графата за чужди езици бил записан... френски!  :nuts:


* - https://www.president.bg/cat9/Biografia-na-prezidenta/

** - https://www.transmedia.bg/2017/11/22/%D0%BF%D0%BE-%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4-%D1%80-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81/
« Последна редакция: Декември 13, 2019, 08:15:30 от Simplified Solutions »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #39 -: Декември 13, 2019, 08:19:51 »
Опа!
Благодаря!
 :yes-1289:
« Последна редакция: Декември 13, 2019, 08:28:03 от Simplified Solutions »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #40 -: Декември 13, 2019, 08:22:19 »
Симпли, я си го модифицирай последното с мерси-то и му го прати на лично, е кой знае кой чете...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Simplified Solutions

  • Гост
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #41 -: Декември 13, 2019, 08:27:39 »
Не схванах идеята, но ще го съкратя. ;)
« Последна редакция: Декември 13, 2019, 08:45:55 от Simplified Solutions »

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #42 -: Декември 13, 2019, 08:45:34 »
Дип че навремето Чичо Фичо беше изровил подробности и се оказа, че за кандидатския Му минимум в графата за чужди езици бил записан... френски!  :nuts:
Що ли се присетих:
- Говорите ли някакви чужди езици?
- Разбира се, немски!
- Кажете ни как е "Добър ден!" на немски!
- Бонжоар!
- Но това е на френски!
- О, значи и френски говоря!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #43 -: Декември 13, 2019, 08:54:25 »
Я-а, модик не спи.
Се чудим дали да не го замолим да си рискува другата кожа да покани ЗИПче, има една подходяща тема за ДРСМД-то и няма постове даже.
Закантили са го тия серсеми от ония дни и е идеалния момент да го прикоткаме, ако още чете...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #44 -: Декември 13, 2019, 11:40:41 »
Я чакай и аз да се изразя така надуто, като проговоря от името на нас, нормалните хора: Социализмът на правителството на Станишев и на мен ми се виждаше проформа, европеиден и лъжещ старите комунисти, които му гласуваха като под строй. Обаче в сравнение с консервативните иноватори в тая партия, просто ми се вижда цвете, шугър, спайс и евритинг найс.
присъединявам се :0007:
Банши, само на ухо си споделям с теб, че ако не пишех в този форум, нямаше да знам ,какви  социалисти има, мислех ,че това вече сме го минали
но не, има ,пишат...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #45 -: Декември 13, 2019, 12:17:28 »
Социализмът на правителството на Станишев и на мен ми се виждаше проформа, европеиден и лъжещ старите комунисти, които му гласуваха като под строй. Обаче в сравнение с консервативните иноватори в тая партия, просто ми се вижда цвете, шугър, спайс и евритинг найс.

Moже нещо да съм изпуснал, но би ли ме подсетила в какво точно се изразяваше "социализмът на Станишев"? Някаква значима социална политика? Нещо, данъци, освобождаване от данъци на най-бедните. Нещо значимо, социалистическо. Само не ми казвай за Швейцарското правило. То не е "социалистическо".

единствената чисто социална мярка беше преизчисляването на пенсиите. всичко останало беше много яко либерално, че даже и дясно, примерно плоския данък.

обаче пенсиите ги преизчисли, баци ревеше като заклан как тройната вдигнала пенсиите, а той трябва да ги плаща.

а банши, естествено, се е изплискала за пореден път. лилито, от друга страна, радостно се е присъединила :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #46 -: Декември 13, 2019, 12:18:27 »
добро утро, корнелия  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #47 -: Декември 13, 2019, 12:19:26 »
гутен морген, троле :bigok:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #48 -: Декември 13, 2019, 12:20:47 »
как ти върви партийката, слушат ли, м?

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #49 -: Декември 13, 2019, 12:48:04 »
Р. Радев трябва да се сдържа и да не влиза в лексиката на СИКаджията. Досега почти винаги му се отдава.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23464
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #50 -: Декември 13, 2019, 13:53:42 »
Р. Радев трябва да се сдържа и да не влиза в лексиката на СИКаджията. Досега почти винаги му се отдава.
:way_to_go-1308:
Иначе щеше да е феерично в съда да се явят Президентът како оклеветен и МП като клеветник.
Направо поредния консултативен съвет. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: БОРИСОВ срещу РАДЕВ /премиер VS президент/
« Отговор #51 -: Декември 13, 2019, 14:07:56 »
БоБо явно доста го заболя последната плесница на Румен Радев.
И днес по новините - половината новини с коментари, с отношения от БоБо.
Явно опитва да минимизира щетите. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!