Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 16:27:24

Автор Тема: коронавирус - тема за коментари  (Прочетена 235898 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 810
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3420 -: Ноември 30, 2023, 21:30:41 »
Вчера внезапно от "сърдечен арест" си отиде евродепутатката Мишел Риваси (Michèle RIVASI 1953), френски евродепутат от групата на Зелените - Европейски свободен алианс. Тя беше известна с борбата си против фармамафията и вакс-терора на Пфайзер над здравните служители. Завчера за пореден път е поставила въпроса за милиардите , които е забърсал Пфайзер по линия на ЕС с "ваксините" , а вчера внезапно е починала. Ето едно от интервютата й, в което спокойно и аргументирано заявяваше че Европейските Правителства нарушават брутално самите Евродирективи със задължителните "ваксинации", и така се поставят извън Закона https://twitter.com/i/status/1729846447821009073 . Изобличаваше политиката на страх и терор, която водеха правителствата под диктовката на Фармамафията. Изобличаваше опитите да се събират лични здравни данни от европейските граждани. Една смела и честна жена, на която затвориха без време устата , RIP ... Впрочем интересни са и коментарите под туита в Х за смъртта й. Вероятно са използвали срещу нея техниката RCD (Resonance Cardiaque a Distance). Това е авангардна технология за убийство от разстояние на набелязана цел, срещу човека се насочва много мощен сноп от електромагнитна енергия , мегаватова мощност, и с честота на вълните 150-200 херца, които интерферират със сърдечната честота на човек /нормално 60-90 удара в минута/ , могат мигновенно да изведат човек от ритъм. Имитират едно тежко ритъмно нарушение от което човек може да умре за минути без никакви външни признаци на въздействие. Все едно е загинал от собствен сърдечен проблем ! Няма данни в мрежата за тази технология, сигурен белег че я ИМА и вече е използвана и срещу други неудобни личности.  :angryfire:

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1628
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3421 -: Ноември 30, 2023, 23:46:18 »
... Впрочем интересни са и коментарите под туита в Х за смъртта й. Вероятно са използвали срещу нея техниката RCD (Resonance Cardiaque a Distance). Това е авангардна технология за убийство от разстояние на набелязана цел, срещу човека се насочва много мощен сноп от електромагнитна енергия , мегаватова мощност, и с честота на вълните 150-200 херца, които интерферират със сърдечната честота на човек /нормално 60-90 удара в минута/ , могат мигновенно да изведат човек от ритъм. Имитират едно тежко ритъмно нарушение от което човек може да умре за минути без никакви външни признаци на въздействие. Все едно е загинал от собствен сърдечен проблем ! Няма данни в мрежата за тази технология, сигурен белег че я ИМА и вече е използвана и срещу други неудобни личности.  :angryfire:

---

Много моля коментарът ми да не бъде разбран като заяждане, а като добронамерено уточнение към горното предположение.
Преди 5 години си правих изследване с магнитен резонанс и тогава надлежно се иноформирах относно тази технология, а освен това като конструктор съм работил със СВЧ устройства.
Resonance Cardiaque a Distance (Дистанционен сърдечен резонанс) вероятно се има предвид техника на магнитния резонанс за получаване на изображения на сърцето. Това означава, че тялото бива облъчвано от мощни магнитни импулси с продължителност Т1 (30 – 800 милисекунди или 1 до 33 херца) и Т2 (80 – 2000 милисекунди или 0,5 до 12,5 херца) и честота на запълване на импулсите 60 до 139 мегахерца.
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение, тъй като за целта това би било огромно стационарно устройство и отнема време.
Облъчване при магнитен резонанс би имало негативно въздействие ако човекът има пейс мейкър и би му нарушило електронната схема/батерията му.
Има създадено приложение на електромагнитна енергия за въздействие (контрол/отблъскване на тълпа), но при него се използва насочена СВЧ елекромагнитна енергия, която просто като микровълнова печка изпържва човешката плът .

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 290
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3422 -: Декември 01, 2023, 01:13:47 »
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение
Да кажем също така, че полето за да е "насочено" апарата трябва да е около "жертвата" ... и също така ще събере джилезуту в N-метра околовръз.
активен участник в Брауновото движение

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3423 -: Декември 01, 2023, 09:08:18 »
Трудно ми е да си представя, мощно облъчване с честота на импулсите 150 – 200 херца извън болнично заведение, тъй като за целта това би било огромно стационарно устройство и отнема време.
Предполагам, ако има такова нещо, че става въпрос за модулация с такава честота.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Вие си ги избрахте!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3425 -: Декември 05, 2023, 18:42:47 »
При нас сезонът на политагитацията започна. Тръгнаха рекламите: Може да комбинирате "регулярната" за сезона грипна ваксина с такава за Ковид. Ще получите сериозна отстъпка (big saving).  ;). Накрая: Спонсорирано от Пфайзер :pissed-891:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3426 -: Декември 05, 2023, 18:57:36 »
а те и тука поне от два-три месеца хелферинките на джипито дискретно подпитват 'направихте ли си вече ваксина за грип?' като кажеш не, следва 'а за ковид?'

а аз от своя страна като им обясня, че при последната ми антигрипна ваксина /повече от 10 годин оттогаз/ изкарах най-тежката пневмония през живота си, след това не съм се ваксал противогрипно и съответно не съм пневмонясвал - мигат, мигат, па млъкват.

Активен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 290
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3427 -: Декември 05, 2023, 20:29:11 »
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от месните при 15С не ходя по джапанки)
активен участник в Брауновото движение

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3428 -: Декември 05, 2023, 20:32:34 »
а те и тука поне от два-три месеца хелферинките на джипито дискретно подпитват 'направихте ли си вече ваксина за грип?' като кажеш не, следва 'а за ковид?'

а аз от своя страна като им обясня, че при последната ми антигрипна ваксина /повече от 10 годин оттогаз/ изкарах най-тежката пневмония през живота си, след това не съм се ваксал противогрипно и съответно не съм пневмонясвал - мигат, мигат, па млъкват.
Съвсем същото при моя милост: Като факт - имам си мои "зравеопазващи" ядове и явно поради това ДжП ми все иска да ме васкинира и/или да ме изследва за нещо си. Щяло да ме предпази от разни вероятни допълнителни ядове. Аз невинно питам: а ясно ли е, какви странични ефекти мога "да придобия"? Тя свива стеснително рамене. Факт - не ме насилва, но явно е "длъжна" да ми предложи. Пази си работата жената. Пример: мойта госпожа забърсва всеки грип дето го има или го няма. Аз по спомени съм имал такова събитие 2 пъти - веднъж през 1988 и 2ри път през 2009.... да ама аз си имам други ядове. А бе речено е: На когото му е писано да го обесят, няма да се удави.

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3429 -: Декември 05, 2023, 20:49:43 »
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от месните при 15С не ходя по джапанки)
изкарах най-тежката пневмония през живота си
На два пъти съм се лъгал да си сложа грипна ваксина (правописа верен) - не последователни години ... и резултата беше две от най-болнавите ми зими (при условие, че тука няма отрицателни температури и за разлика от местните при 15С не ходя по джапанки)
Еее, ваште там много кекави бре! При +15 Ц тук са по бодита и тенктопс. За обущата - ако няма по-малко от 2 педи сняг, сичко що е младеж под 20 г ходи с онея галошки, дето им викат крокс. По наблюдение - много ги харесват, защото не трябва ... да се връзват. Ето, вчера към 21 ч прибирам най-големния внук от тренировка. Темп -3 Ц, ръси лапавица. Излизат младежите от залата - както са били вътре (шорти и тениски) и по галошки?! Взе да мърмори, че било студено в колата??? Ами студено е, защото аз не мисля за разумно 15 мин да горя нахалос бензин...а той си има яке и анцунг в раницата.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3430 -: Декември 19, 2023, 18:43:44 »
Quote (selected)
Какво трябва да знаем за новия вариант на COVID-19
JN.1 беше открит за първи път в САЩ през септември, но в началото се разпространяваше бавно
...
Хоспитализациите също се увеличават, въпреки че много по-малко хора са приети отколкото по това време миналата година. Смъртните случаи в момента са стабилни, въпреки че са склонни да изостават леко спрямо хоспитализациите.
https://www.vesti.bg/sviat/kakvo-triabva-da-znaem-za-noviia-variant-na-covid-19-6186861
УжасТ!
Хоспитализират ги, а те не мрат!
Ма това верно е някакво "китайско менте" на оригиналния вирус на Били надничащ от прозореца.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3431 -: Декември 19, 2023, 19:53:12 »
Страните от ЕС унищожават 312 милиона ваксини срещу COVID-19 на стойност 4 милиарда евро

Според мен подарените от България ваксини с изтичащ срок не се броят за изхвърлени.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9487
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3432 -: Декември 19, 2023, 20:14:33 »
Пък оня ден гледах, че акциите на фрицер се сринали с 40-50%
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3433 -: Декември 19, 2023, 20:20:49 »
Quote (selected)
"Пфайзер" купува биотехнологична компания за 43 млрд. долара
Купува с парите на ЕсЕс.
Това е причината за спада на акциите.
Придобивката е същият балон.
Идеята че като смесиш две л@йна ще получиш амброзия е стара като света.
Не се получава, но винаги има ентусиасти за "синергия".
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3434 -: Декември 30, 2023, 09:33:51 »
Изненадващи са комбинациите на коронавирус с варицела, COVID с аденовирус, херпангини с възпаление на уши

Quote (selected)
...има много аденовируси, риновируси, COVID и ентеровирусни инфекции. Освен това доста често пациентите се оказвали с микоплазмени пневмонии, което не е било толкова често срещано в предишни години. Имало и много малчугани с херпангини, коксаки вируси и варицела... Джипита коментираха пред “Труд news”, че през декември изненадата дошла от комбинацията на вируси и дадоха пример за случаи на коронавирус с варицела, на COVID с аденовирус, херпангини в комбинация с възпаление на уши. Често при последната комбинация се стигало до остри отити и се налагало да се прави парацентеза

От къде мислите се вземат толкова вируси наведнъж и дали е свързано с био лабораториите на САЩ и милиардните печалби на корпорациите? Такава лаборатория се настани и у нас!
Вие си ги избрахте!

Неактивен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1226
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3435 -: Декември 30, 2023, 11:03:34 »
Не съм медицинско лице и не знам отде "идат" тия секакви гадински, но бая ги има в момента. Аз съм от 3 дни в БГ и вече 2 уговорени срещи се отложиха. Болни хората. Снощи правихме уговорката, ей сега ми звъннаха, че са ковидясали. Доброто е, че хората вече не се паникьосват, а го примат повече или по-малко нормално (доколкото е "нормално" да си болен).

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3436 -: Декември 30, 2023, 12:48:51 »
Двамата ми внуци се прибраха в България за Коледа. Единият с приятелката му в момента са на легло, а другият, който трябваше да бъде на работа с неговата приятелка по Нова година замина за чужбинско. Приятелката му, която се разболяла по пътя, се обадила във фирмата, че е болна, а от там й отговорили доста нелюбезно, че им създава сериозни допълнителни трудности.
---------------
Едно време беше ясно: Едните са капиталисти, фабриканти, чорбаджии - другите работници, които се борят за права и по-добър живот. Сега първите били работодатели, а следователно вторите - работополучатели, за което трябва да благодарят.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3437 -: Декември 30, 2023, 13:42:37 »
Работодал, работовзел.
Езикът ни става все по-богат, ние все по-бедни.
Равновесие.
Имаше някакво правило за запазване на енергията и масата.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8765
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3438 -: Януари 02, 2024, 10:34:27 »
Двата инфаркта слагат край на кариерата на Том Локиър. Спортист, на 29 г. с два инфаркта!?
Вие си ги избрахте!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2130
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3439 -: Януари 02, 2024, 11:18:42 »
Работодал, работовзел.
Езикът ни става все по-богат, ние все по-бедни.
И на авсралийците - също.
Quote (selected)
Австралия се готви да изтрие думите „брат“ и „сестра“.
https://kritichno.bg/politika/avstraliya-se-gotvi-da-iztrie-dumite-brat-i-sestra-prichinite/
Не е баш за коронавируса, но ако не ограничим глобалната ненормалност, светът, ако изобщо го има, не го чака нищо добро.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3570
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3440 -: Януари 07, 2024, 18:54:05 »
„Допълнителната“ смъртност – най-висока при най-перфорираните.
А у нас и в Румъния е отрицателна.

 https://stalingrad.life/articles/privitsya-chtoby-umeret/

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1517
  • No complain no explain
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3441 -: Януари 22, 2024, 15:50:18 »
Ето.Top-down design.

Първо се определя желаемият ресултат- Davos, после кой е виновен- китайци,руснаци се тая- The Guardian, и на края конкретните параметри на  на причинителя-проектно задание.

The Guardian: чудовищная «эпидемия Х» затаилась в российской мерзлоте
Источник: https://rusnext.ru/news/17059248861299553

https://www.theguardian.com/society/2024/jan/21/arctic-zombie-viruses-in-siberia-could-spark-terrifying-new-pandemic-scientists-warn?ref=upstract.com
« Последна редакция: Януари 22, 2024, 16:02:26 от Фют »

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1517
  • No complain no explain
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3442 -: Февруари 12, 2024, 20:29:15 »
Ей, нямат търпение с този вирус Х
https://politikus.info/uploads/posts/2024-02/1707754928_1.jpg

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3443 -: Март 15, 2024, 17:32:09 »
Quote (selected)
Това ще става по преценка на лекуващия лекар
От днес влиза в сила правилото, че заразените с COVID-19 се самоизолират за период до 14 дни по преценка на лекуващия лекар. Контактните им хора ще се поставят под медицинско наблюдение за срок от десет дни, пише БНР.
https://nova.bg/news/view/2024/03/15/448355/%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81-covid-19/
Кратък коментар:
 :pissed-891: :pissed-891: :pissed-891:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен deneb

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 272
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3444 -: Март 15, 2024, 21:40:20 »
Quote (selected)
Това ще става по преценка на лекуващия лекар
От днес влиза в сила правилото, че заразените с COVID-19 се самоизолират за период до 14 дни по преценка на лекуващия лекар. Контактните им хора ще се поставят под медицинско наблюдение за срок от десет дни, пише БНР.
https://nova.bg/news/view/2024/03/15/448355/%D0%B4%D0%B2%D0%B5-%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%BC%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%81-covid-19/
Кратък коментар:
 :pissed-891: :pissed-891: :pissed-891:
Специално погледнах датата на публикацията да не сме се върнали в 2021 г без да разбера, но не...съвсем прясна е лудостта им.
И на това, който иска, ще му намери колая, ама защо да се налага да го търси. С други болести значи можем да ходим и да заразяваме, само с ковид не можем, нищо, че вече не могат да го ползват за плашило, както в началото.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3445 -: Април 17, 2024, 18:21:35 »
Quote (selected)
Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт разработиха универсална ваксина срещу всички вируси
...
Hoвaтa вaĸcинa мoжe дa пpeдпaзвa oт paзлични пaтoгeни и щe бъдe бeзoпacнa зa бeбeтaтa и xopaтa c пoнижeн имyнитeт. Ocoбeнoтo e, чe тя въздeйcтвa въpxy мaлĸитe интepфepиpaщи PHK, ĸoитo yчacтвaт в имyнния oтгoвop нa виpycнaтa инфeĸция.

Opгaнизмът нa зapaзeния чoвeĸ или живoтнo пpoизвeждa мaлĸи интepфepиpaщи PHK ĸaтo имyнeн oтгoвop нa виpycнaтa инфeĸция, нo виpycитe ycпeшнo зaoбиĸaлят тaзи бapиepa и блoĸиpaт миPHK c пoмoщтa нa cпeциaлни пpoтeини. Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт в Pивъpcaйд ca peшили дa ce нacoчaт имeннo ĸъм тoзи мexaнизъм, зa дa cъздaдaт yнивepcaлнa вaĸcинa cpeщy paзличнитe виpycи.
https://glasove.com/tehnologii/ucheni-ot-kalifopniyckiya-ynivepcitet-razrabotiha-universalna-vaksina-sreshtu-vsichki-virusi
Верно първоизточник е"
Източник: kaldata.com
Ама и учЕните....
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1375
    • Профил
Re: коронавирус - тема за коментари
« Отговор #3446 -: Април 17, 2024, 20:28:51 »
Учeни oт Kaлифopнийcĸия yнивepcитeт разработиха универсална ваксина срещу всички вируси

Леля Поли (лелята на Том Сойер) може да спи спокойно. Pain kiiller (пенкилерът) отново е открит!