Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 24, 2024, 09:46:14

Автор Тема: Плевнелиев: Държавният глава обслужва руския геополитически интерес!  (Прочетена 29444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Хм!
Аз набързо хвърлих един поглед тук.
http://craftbeer.bg/Red%20wine-cuvee-todoroff-4friends
И не ми се видя толкова страшно.

А аз говоря за тези: https://www.fourfriends.bg/
the lamers club honourable member …

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Така и така се е обадил модераторът, да вземе да направи остра забелеШка на Джиджи и Принца да престанат с декарите цитати, щото пълнят по страница :nuts:

А вий пък сте изцяло в рамките на темата за Плевнелиев.  :t9409:

С ВИНАТА!
След малко смятам да се включа и аз!  :aplause:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Сира всъщност не е толкова нов сорт, от доста време се отглежда и от малки частни производители.
Тази година си купувах за Коледа от един приятелски доставчик в София трите вида - мерло, каберне и сира.
Сирата беше най добро.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Я и аз да ви препоръчам българско вино. Ей това тук
https://www.medivalleywinery.com/%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/

Даже бялото инканто е разкошно, а аз по принцип предпочитам червено вино

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Така и така се е обадил модераторът, да вземе да направи остра забелеШка на Джиджи и Принца да престанат с декарите цитати, щото пълнят по страница :nuts:

А вий пък сте изцяло в рамките на темата за Плевнелиев.  :t9409:

Ми той това заслужава.

И виж как елегантно се получава -- без ненормативна лексика :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
мен ми се пие мавруд, ама тука няма. сега се тормозя с неква испанска сира.

Чок觧

  • Гост
Quote (selected)
И да попитам нещо -- какви са тези нови сортове, които навлизат наред с традиционните български? Сира, мелбек, тути-кванти?

 В Израел ги има отдавна . Аз съм привърженик на Шираз , Мелбек и Петит Сира . Израелците правят учудващо добри вина за тази пустиня ! :)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Малей... три страници.
Аз кутията на Пандора ли отворих с тоя синоптичнин?
Ама гледам в правилна посока се движите. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Quote (selected)
италиански, френски, испански
Пил съм още и алжирско и гръцко.
Изобщо не се изявявам като някакъв страхотен сомелиер или поне кат' прост дегустатор.
В Париж попаднах една година на 2.12. и още от "Орли" по булевардите висяха пресните плакати „Le Beaujolais Nouveau est arrivé!“
Същата вечер, с колегата там попаднахме "случайно" в едно много китно ресорантче, където ... след 12-тата каничка, към нас се присъедини и собственика...
Няма да кажа колко (канички) платихме...
Искам да кажа, че хубавото вино е точно това, което ти харесва и е в права пропорционалност на вкусовите ти усещания и възприятия.
Тè така!

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
мен ми се пие мавруд, ама тука няма. сега се тормозя с неква испанска сира.

Само португалски вина!  :yes-1289:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Малей... три страници.
Аз кутията на Пандора ли отворих с тоя синоптичнин?

Все още не, въпреки, че вече ни одумват :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Quote (selected)
А вий пък сте изцяло в рамките на темата за Плевнелиев. 
Ааапцелютно.
Тва нещо е "пиянството на един народ".
И ся си търсим оправданията.
Само ти ли не виждаш очевадната връзка?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Кой, къде ни одумва?

Апропо, тоз Тодоров е чевръстопръста дружка на Плювню, така че ...по темата си е :nuts:

Чок觧

  • Гост
мен ми се пие мавруд, ама тука няма. сега се тормозя с неква испанска сира.

Мен пък , ако ме питаш ми се пие врачански отел домашен , дето шишето остава лилаво като изпиеш виното ! Ама все нямам път натам ! :(

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Кой, къде ни одумва?

Апропо, тоз Тодоров е чевръстопръста дружка на Плювню, така че ...по темата си е :nuts:

В този форум. Ама май не са дочели темата докрай  :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
мен ми се пие мавруд, ама тука няма. сега се тормозя с неква испанска сира.

Мен пък , ако ме питаш ми се пие врачански отел домашен , дето шишето остава лилаво като изпиеш виното ! Ама все нямам път натам ! :(
на мен ми посиняват устните след втората бутилка някъде, и съответно като се прибера тутакси ме разпознават.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Абе, ей! Отел се пие с разредител лимонада, бре! Иначе ще навирите петите далеч преди края на бутилката :D

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Quote (selected)
на мен ми посиняват устните след втората бутилка някъде, и съответно като се прибера тутакси ме разпознават.
Червисвай се!
Ся никой няа ти забележи!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Кой, къде ни одумва?

Апропо, тоз Тодоров е чевръстопръста дружка на Плювню, така че ...по темата си е :nuts:

В този форум. Ама май не са дочели темата докрай  :smokin:

Нямат и кой знае какви шансове да я изчетат. Вие с Джиджанка така я законспирирахте с тия чаршафи, че не знам кой е луд да я чете цялата. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
Абе, ей! Отел се пие с разредител лимонада, бре! Иначе ще навирите петите далеч преди края на бутилката :D
аааа, няма такива. стандартното мезе е вълча салата - някакъв брой кюфтета, кебапчета и шишчета, на хапки горе-долу колкото шишче /кюфтетата и кебапчетата/ и оваляни стабилно в лют червен пипер, като този за шкембе чорба. сиреч да се мези и да се пие вино, не да се наяждаш с тях.

и по малко, по 3-4, за да са горещи. да пристигат там на равни интервали от по 10-15-20 мин.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7405
    • Профил
Кой, къде ни одумва?

Апропо, тоз Тодоров е чевръстопръста дружка на Плювню, така че ...по темата си е :nuts:

В този форум. Ама май не са дочели темата докрай  :smokin:

Нямат и кой знае какви шансове да я изчетат. Вие с Джиджанка така я законспирирахте с тия чаршафи, че не знам кой е луд да я чете цялата. :)

Ай ся, още можеше :image008:
the lamers club honourable member …

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4344
    • Профил
Кой, къде ни одумва?

Апропо, тоз Тодоров е чевръстопръста дружка на Плювню, така че ...по темата си е :nuts:
Че нали на 10.11.89 тъкмо с Тодорофф прекъснаха претапирането, за да изковат от тапетите плакати*

*да ме прости Вучетич

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
мен ми се пие мавруд, ама тука няма. сега се тормозя с неква испанска сира.

Само португалски вина!  :yes-1289:

Само ПОРТО /портвайн/ !!!  :clap-3332:

И най–вече бяло, щото даже и на мен червеното ми идва малко в повече "подсладено". А ароматът е невъобразим!!!
« Последна редакция: Март 04, 2019, 23:53:31 от Джиджи »

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Портвайн?
Ти сериозно ли?
ммда, всъщност...въпрос на вкус...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
да ме прости Вучетич

Ти знаеш ли, че имам посвещение от него, на книжка със скулптурите му. Последното му идване в България малко преди да почине.. тате се озовава пред въжетата на вече приключилата изложба в руския център, аз се шмугвам под тях...и после забрави да ми се кара за невъзпитанието, щото лично Вучетич го развел из залата. Още се гордее с нахалството ми

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Портвайн?
Ти сериозно ли?

Абсолютно! Най–вече като десертно, но жалкото е, че не се намира тук.

Освен да помоля Сержанта да ми изпраща. Естествено – срещу заплащане!

Остава само да определи валутата ...  :bounce-946:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Освен да помоля Сержанта да ми изпраща.

Така стават хубавите работи. Разправят, че най-силните чувства и връзки се получавали след предишна яростна конфронтация :D

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Портвайн?
Ти сериозно ли?

Абсолютно! Най–вече като десертно, но жалкото е, че не се намира тук.

Освен да помоля Сержанта да ми изпраща. Естествено – срещу заплащане!

Остава само да определи валутата ...  :bounce-946:

Портвайнът е хубаво, но наистина десертно вино.
Аз по-скоро имах предвид останалите португалски трапезни вина.
Иначе за десертни - Monbazillac
Джиджи ше ми плати с пресни домашни джиджифили  :t0328:
Аз конфронтации мажа само на палачинките  :0007:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Джиджи ше ми плати с пресни домашни джиджифили 

Става! Само дето няма да са домашни. Щото си кътам непрекъснато пресни купешки корени, които ми трябват за китайската кухня.

И може да се договорим така: аз да ти изпращам страхотни китайски манджи /най–вероятно замразени!  ;D/, а ти в замяна да ми изпращаш порнвайн.  :t0328:

ЛЕКА на всички!
« Последна редакция: Март 05, 2019, 00:40:34 от Джиджи »

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4344
    • Профил
Категорично бойкотирам виненото отклонение на темата.

Напускам!

Ако обърнете  на дюлева или троянска сливова  - свиркайте.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Категорично бойкотирам виненото отклонение на темата.

Напускам!

Ако обърнете  на дюлева или троянска сливова  - свиркайте.

А кайсиева? Или най–вече смокинова от Тополовград???

Ама за това – живот и здраве утре! Преди да са ни изгонили окончателно ...  :firefrog:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Категорично бойкотирам виненото отклонение на темата.

Напускам!

Ако обърнете  на дюлева или троянска сливова  - свиркайте.
Твърдо съм за троянската сливова, за дюлевата, за на Майндъра крушовата, но и аз като Джиджи съм на порто! Имам си специална чашка! Прилича на тези:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23740
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Малко неприлично рано, но от това което съм пробвал, чилийските наистина са разкошни.
Цяло Чили е на западен склон, няма по-добро изложение за лозите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11145
    • Профил
Quote (selected)
Твърдо съм за троянската сливова, за дюлевата, за на Майндъра крушовата, но и аз като Джиджи съм на порто! Имам си специална чашка! Прилича на тези:
Опитай от тези 67, голяма закачка са.

Има десетки модели, ама тъй и не можах да си намеря да си купя половин дузина swivel за ракия - малки.
Първия път като ми наливаха в такава едва се сдържах да не посегна да я хвана преди да се е "изляла".
 :beer-405:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7739
    • Профил
да се знае оттук нататък, че всеки може да скъса портрета синьоптицинов. припомням, един славиев сценарист скъса един плевнюв фотос, бетефау тутакси се разграничи:
Quote (selected)
Ние от bTV Media Group заявяваме, че емоционалната реакция на г-н Филип Станев вечерта на 6 юни 2016г. по повод личността на г-н Росен Плевнелиев, излъчена във външната продукция „Шоуто на Слави", е израз на собствена позиция. Като подчертаваме, че винаги сме давали възможност за изразяване на всички гледни точки, доколкото те не нарушават действащото законодателство, bTV Media Group се разграничава от изразеното лично мнение от страна на г-н Станев."

и вече от днес:
Quote (selected)
Софийският административен съд е оправдал сценариста на "Шоуто на Слави" Филип Станев, който през 2016 г. скъса в ефир снимка на тогавашния президент Росен Плевнелиев и го обяви за "политически труп".

С решение номер 2221 от 29.03.2019 г. съдът е постановил, че не са нарушени нито законите, нито Конституцията на страната.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7379083

признавам си, че не съм чел решението.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
 :t1207:
емоционалната реакция на г-н Филип Станев ...

Не знам защо, но тва ми напомня донякъде на ЕМОЦИОНАЛНАТА реакция на Кубрат Пулев, га целуна джурналистката след победата си над румънеца в Калифорния. А в момента за това му е отнет лицензът.

Баси! Тая европ’ска „политкоректност” e преминала секви граници, щом вече се е настанила и у Щатско!
Да не оставят ‘ората да изразяват емоциите си …  :t1933:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
:t1207:
емоционалната реакция на г-н Филип Станев ...

Не знам защо, но тва ми напомня донякъде на ЕМОЦИОНАЛНАТА реакция на Кубрат Пулев, га целуна джурналистката след победата си над румънеца в Калифорния. А в момента за това му е отнет лицензът.

Баси! Тая европ’ска „политкоректност” e преминала секви граници, щом вече се е настанила и у Щатско!
Да не оставят ‘ората да изразяват емоциите си …  :t1933:

О, да, миту почна от Европа, многобройните съдебни дела за сексуален тормоз също са европейски патент...по отношение на политкоректността Америка копира Европа точно толко колкото Холивуд копира Мосфильм ебаси.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
:t1207:
емоционалната реакция на г-н Филип Станев ...

Не знам защо, но тва ми напомня донякъде на ЕМОЦИОНАЛНАТА реакция на Кубрат Пулев, га целуна джурналистката след победата си над румънеца в Калифорния. А в момента за това му е отнет лицензът.

Баси! Тая европ’ска „политкоректност” e преминала секви граници, щом вече се е настанила и у Щатско!
Да не оставят ‘ората да изразяват емоциите си … 

О, да, миту почна от Европа, многобройните съдебни дела за сексуален тормоз също са европейски патент...по отношение на политкоректността Америка копира Европа точно толко колкото Холивуд копира Мосфильм ебаси.
Добре де, на мен ми е през ... тантелените чорапки откъде точно е почнАла.  :cool-1084:

Важното е, че вече буквално ме задушава!!! :t0174:


Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
O! Джиджи, кой? Да говоря ли с Лили? Не вярвам тя да те съди за вниманието ти, струва ми се, че не е такъв човек. :)
« Последна редакция: Април 06, 2019, 13:02:24 от Banshee »

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
O! Джиджи, кой? Да говоря ли с Лили? Не вярвам тя да те съди за вниманието ти, струва ми се, че не е такъв човек.
:t1815: За кое, Банши?

Тук аз въведох оф–топика за "политкоректността" и смятам да го приключвам, щото ше ме бият през пръстите. И то с право!

Но ако става въпрос за парфюмите, току–що постнах нещо в темата за Нинова и Гергов, където ти си зачекнала цветовете, от което пък Мики недоволства.

Веднага се префърлям там!!! ;D
« Последна редакция: Април 06, 2019, 13:26:33 от Джиджи »