Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 11:06:03

Автор Тема: Къде беше Нинова на 3-ти март?  (Прочетена 21487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #60 -: Март 05, 2019, 14:14:34 »
Quote (selected)
От него като президент, мъж или човек?  :image008:

Като готвач.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #62 -: Март 05, 2019, 14:29:18 »
Тя посочи, че току-що от Агенция „ТАСС“ е изтекла информация, че „Газпром“ е заявил, че не планира да участва в проекта газов хъб „Балкан“ в България.

Леле, мале! Замина му хъбът.

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #63 -: Март 05, 2019, 15:07:00 »
Пия си сутрешното чайче и чета:
Къде беше Нинова на 3-ти март и защо не беше на приема на президента?
Научавам, че опозиционната лидерка я е нямало в Офицерския клуб. Дотук ясно.
Научавам също, че ПРЕМИЕРЪТ и ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ също ги е нямало на приема в деня на единението на нацията, в който ден даже Патриархът и Главният Мюфтия показват дружелюбие.
Въпросът ми е:
Къде са празнували ПРЕМИЕРЪТ и ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, след като не са уважили главното събитие според Лилиан? Какво им е попречило да осъществят неформални срещи с целия дипломатически корпус, над няколко глътки президенско вино да разменят по няколко думи с ключови посланици без да се налага някой при някого да ходи, абе просто да попиарят страната?
Не би ли трябвало точно тримата най-главни да демонстрират единение в деня на националния празник? Още повече в очакване на знаков гост? Или премиерът и председателят на Народното Събрание са си гладили официалните гащи за срещата на следващия ден и са премитали съответните си резиденции и служебни кабинети? Или са лъскали копитата на Коня?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #64 -: Март 05, 2019, 15:15:46 »
нинова си каза ясно, че е предпочела да бъде на шипка. отговор на въпрос на пресконференцията.

а защо никой не пита къде бяха лидерите на българската партия дпс? барабар с почетния председател?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #65 -: Март 05, 2019, 15:23:18 »
Quote (selected)
а защо никой не пита къде бяха лидерите на българската партия дпс? барабар с почетния председател?

Абе те тия... Мани. Ами как стои въпросът с куп "лидери", also known as "патриоти"?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #66 -: Март 05, 2019, 15:26:52 »
Явор Нотев ги е отсрамил..."македонският" войвода от Русе и бургаският релсовик ся осребряват комисионни...патриотични :nuts:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #67 -: Март 05, 2019, 15:27:05 »
Асол и онци да не са от екипа на корни, че я защитават до последно  :image008:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 15:53:48 от Mr. Blue »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #68 -: Март 05, 2019, 15:30:13 »
Сардж, аз ще защитавам Нинова, до тогава, докогато върши нещата така, както на мен ми харесват. Изключително много одобрявам факта, че успя да нарита разни безобразни единители с шебеците, както и без съмнение - безкрайно одобрявам шутовете ѝ в дебелия задник на банкянския самодържец :smokin:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 15:59:23 от Mr. Blue »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #69 -: Март 05, 2019, 15:35:53 »
Сардж, аз ще защитавам Нинова, до тогава, докогато върши нещата така, както на мен ми харесват. Изключително много одобрявам факта, че успя да нарита разни безобразни единители с шебеците, както и без съмнение - безкрайно одобрявам шутовете ѝ в дебелия задник на банкянския самодържец :smokin:

Бе поредната месия според мен, но ще видим, може да ме изненада приятно.
« Последна редакция: Март 05, 2019, 15:59:53 от Mr. Blue »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #70 -: Март 05, 2019, 15:36:39 »
Асол и онци да не са от екипа на корни, че я защитават до последно  :image008:

Нещо имаше изподнадпредвид, или така ми се стори?

Така ти се е сторило ! :cool-1084:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 15:55:37 от Mr. Blue »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #71 -: Март 05, 2019, 15:43:05 »
Quote (selected)
Бе поредната месия според мен, но ще видим, може да ме изненада приятно.

Трябва да се следят постоянно и внимателно какви ги вършат. Аз така наблюдавам и президента, да не обяснявам колко се вбесих от някои от назначенията му в служебното правителство. Ама ще се научат, де...да се надяваме. Да знаят, че ако не изпълняват каквото казват - да се махат. Това е единственият начин, по който има шанс за тази държава...иначе - закривай!Проблемът е, че по-взискателни към избраниците си само т. нар. "леви избиратели". Няма смисъл да го доказвам, нали? Те, изборите си показват...

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #72 -: Март 05, 2019, 15:55:42 »
Quote (selected)
Аз така наблюдавам и президента, да не обяснявам колко се вбесих от някои от назначенията му в служебното правителство.
той тогава беше много залитнал по царедворци, да се надяваме, че е било инцидентно.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #73 -: Март 05, 2019, 15:56:32 »
Сардж, аз ще защитавам Нинова, до тогава, докогато върши нещата така, както на мен ми харесват. Изключително много одобрявам факта, че успя да нарита разни безобразни единители с шебеците, както и без съмнение - безкрайно одобрявам шутовете ѝ в дебелия задник на банкянския самодържец :smokin:
тва и аз го казвам едно към едно :way_to_go-1308:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 16:00:29 от Mr. Blue »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #74 -: Март 05, 2019, 16:03:05 »
Сардж, аз ще защитавам Нинова, до тогава, докогато върши нещата така, както на мен ми харесват. Изключително много одобрявам факта, че успя да нарита разни безобразни единители с шебеците, както и без съмнение - безкрайно одобрявам шутовете ѝ в дебелия задник на банкянския самодържец :smokin:
тва и аз го казвам едно към едно :way_to_go-1308:

Тук и аз  :way_to_go-1308:

Не съм и някакъв фен на Корнелка, даже никакъв.
Но човек, който разнася Бацуля като прани гащи няма как да не буди най-малкото уважение в мен.
Даже Президента бие на моменти. :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #75 -: Март 05, 2019, 16:08:44 »
а бе я да припомня как боко се моли на колегата станишев касателно нинова и манолова: цък

Quote (selected)
колега станишев, ако може да ми ги разпределяте една по една...

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #76 -: Март 05, 2019, 16:11:48 »

Въпросът ми е:
Къде са празнували ПРЕМИЕРЪТ и ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, след като не са уважили главното събитие според Лилиан? Какво им е попречило да осъществят неформални срещи с целия дипломатически корпус, над няколко глътки президенско вино да разменят по няколко думи с ключови посланици без да се налага някой при някого да ходи, абе просто да попиарят страната?
......
витиевато 67 8)
а защо да ми пука за тях?
те ли издигнаха президента? ходили ли са изобщо някога на този прием? те ли са опозиция?
тяхното отсъствие е закономерно, ясен знак на неодобрение
тук въпросът е един - не клюки от бала на дебютантките, а какъв сигнал подава Нинова с крещящото си отсъствие от приема?
това е политика, нищо не е случайно, всяко присъствие, отсъствие, жест е код за процеси ,които се случват
не е въпрос да оправдаем Нинова, или не
важното е какво точно се случва
и се интересувам, защото не смятам да гласувам за Борисов

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #77 -: Март 05, 2019, 16:17:00 »
Лилиан, ако държиш да почувстваш националния си празник, или нека да го нарека днешното си съществуване, иди на Шипка и наоколо(там има едно място, където и до ден днешен тревицата е оскъдна и тръпки те побиват), или в Плевен, а не на жълтите павета или в Бургас. Знам, знам, че ти е сложно, щото то не е толкова просто нещо като политиката, на която мноо държиш...аз на мястото на Нинова не бих се притеснила, дали ти ще гласуваш за нея. По-важното е други да гласуват...такива, дето смятат, че Шипка е по-важна от приемите :smokin:

Апропо, и докато ти се тревожиш къде точно е прекарала времето си на 3 март Нинова, т. нар. парламентаристи, към които не проявяваш никаква взискателност си прегласуваха простотиите, които ще те направят съвсем свободна ...в гласуването ти. Ся, разбра ли що не вярвам, че с такова население тази държава има смисъл
« Последна редакция: Март 05, 2019, 16:25:05 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #78 -: Март 05, 2019, 16:25:28 »
Мога да я заведа на Кокалана. Там наистина има... кокали.
Понятие не имею защо археолозите не са го отцепили това място, а може и да са.
Те и в долината сума ти тракийски гробници обосраха...
Но хич да не е ще може да си сипе чиста планинска вода.
На пръв поглед прилича на чешмяната. Но не е! :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #79 -: Март 05, 2019, 16:27:10 »
Quote (selected)
Мога да я заведа на Кокалана. Там наистина има... кокали.

Не си внушавам, направо ти прилошава и се разреваваш от само себе си. Там осъзнах какво значи изразът "земята помни кръвта"

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #80 -: Март 05, 2019, 16:30:22 »
витиевато 67 8)
а защо да ми пука за тях?
те ли издигнаха президента? ходили ли са изобщо някога на този прием? те ли са опозиция?
тяхното отсъствие е закономерно, ясен знак на неодобрение
тук въпросът е един - не клюки от бала на дебютантките, а какъв сигнал подава Нинова с крещящото си отсъствие от приема?
това е политика, нищо не е случайно, всяко присъствие, отсъствие, жест е код за процеси ,които се случват
не е въпрос да оправдаем Нинова, или не
важното е какво точно се случва
и се интересувам, защото не смятам да гласувам за Борисов
Хич, ама хич не ми пука кого одобряват премиерът и председателят на Народното Събрание! Ако ще според тях президентът да дави котенца преди обед, тези длъжностни лица са ДЛЪЖНИ да уважат държавния прием в чест на НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК! Те нямат право да изразяват личностни приязни и неприязни на този ден, защото те не представляват себе си, а държавността! А държавността би трябвало да е единна в празнуването на държавно-определящо събитие като Освобождението!
Нинова е освободена от такова задължение, защото не представлява държавна институция - тя е просто председател на една парламентарна дружинка. С нея, без нея, държавната машина не се променя. Затова релевантният въпрос е поради что държавните мъже и жени не са си на мястото ДО ПРЕЗИДЕНТА в такъв ден. Щото това не е прием по повод новата рокля на жена му, а честване на главно събитие за държавата, която ТЕ ВСИЧКИ (Божем) представляват.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #81 -: Март 05, 2019, 16:44:32 »
Quote (selected)
Щото това не е прием по повод новата рокля на жена му,]Щото това не е прием по повод новата рокля на жена му
ох, дори жена му не беше с нова рокля, а със същата онази дантела на Невена, с която ходи в арабските страни
много разочароващо 8)
« Последна редакция: Март 05, 2019, 16:55:23 от Lillian »

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #82 -: Март 05, 2019, 16:54:32 »
Щото това не е прием по повод новата рокля на жена му,
ох, дори жена му не беше с нова рокля, а със същата онази дантела на Невена, с която ходи в арабските страни
много разочароващо 8)
Tъпотия. Кюфтета и дантели. И Старшинката от Португалия като сватовница.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #83 -: Март 05, 2019, 16:57:28 »
Quote (selected)
Старшинката от Португалия като сватовница.
коя е тази?  жена ли е? :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #84 -: Март 05, 2019, 16:57:52 »
Апропо, и докато ти се тревожиш къде точно е прекарала времето си на 3 март Нинова, т. нар. парламентаристи, към които не проявяваш никаква взискателност си прегласуваха простотиите, които ще те направят съвсем свободна ...в гласуването ти. Ся, разбра ли що не вярвам, че с такова население тази държава има смисъл
все още само на ниво комисия, баци има време да го засърби до утре и да се отметне.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #85 -: Март 05, 2019, 17:00:17 »
Quote (selected)
Щото това не е прием по повод новата рокля на жена му
ох, дори жена му не беше с нова рокля, а със същата онази дантела на Невена, с която ходи в арабските страни
много разочароващо 8)

Боже! Направо си достойна за героиня от виенския бал от темата на София....едно към едно си с онези стрини :smokin:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 17:02:26 от Mr. Blue »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #86 -: Март 05, 2019, 17:06:31 »
А чета от отвъдното:
Quote (selected)
"На мен току-що ми хрумна една идея по повод приравняването на лева към еврото: Хубава валута е и китайският юан. Може в тази посока да се помисли. И пазарът е огромен." Това бяха последните думи на премиера на Русия Дмитрий Медведев на българо-руски форум за туризма в София във втория ден от двудневната му визита в София, съобщи Дневник.

Аупс! Кви фусти ви патят бе колежке Лиляно моме
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #87 -: Март 05, 2019, 17:08:32 »
Ми фустите, чантите като на адашката, парфюмите.....Парцалев оживява пред очите ми, га четеше списъка на Анка и мадам Злата новоциливилизованите с моди и ливанто. Аз защо харесвам родната класика! :D

Специален поздрав за Лили! Заслужи си го

https://www.youtube.com/watch?v=c_GqF5ZhG6o :nuts:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 17:11:21 от Асол »

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #88 -: Март 05, 2019, 17:12:02 »
 :t2030::t2030::t2030:
 :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #89 -: Март 05, 2019, 17:21:49 »
праведният гняв отиде много далеч
поне леката ми ирония трябваше  да бъде разпозната :bigok:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #90 -: Март 05, 2019, 17:24:56 »
Е ся, Лили, нали разбираш от ирония :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #91 -: Март 05, 2019, 17:31:10 »
не знам от кого се вдъхновява  - Ивайло или Свободата води народа на Дьолакроа, където жена върви през трупове?
аз обаче, винаги съм смятала картината за сексуална фантазия на художника
Малииий! Туй последното изтреби сичката  риба! :t1933:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #92 -: Март 05, 2019, 17:43:46 »
Това бяха последните думи на премиера на Русия Дмитрий Медведев на българо-руски форум за туризма в София

Тов. Медведев тънко е избъзикал нашия пръв партиен и държавен ръководител. Кой разбрал - разбрал!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #93 -: Март 05, 2019, 17:44:32 »
Присъствието на прием по случай национален празник не е задължително.
Това не е молитвена закуска, по време на която се броят полезните идиоти.
:aplause:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 18:01:44 от Джиджи »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #94 -: Март 05, 2019, 17:45:46 »
праведният гняв отиде много далеч
поне леката ми ирония трябваше  да бъде разпозната :bigok:
Абе не беше чак ирония, защото госпожата е пиар спец и знае, че на такива приеми домакинята трябва да е едно ниво на официалност под гостенките, инак неудобно става. Все пак посланиците може и да си доведат жените (тези, които ги имат, останалите си довеждат мъжете, а там протоколът няма как да пусне президента по къси гащи!)
Но не споделям мнението на Асол за криворазбраната цивилизация. Жената на президента трябва да изглежда като жена на президент, щото все пак и тя представя нацията, колкото и на определени лица да не им се ще. (Не, не, нищо не намеквам за Антония, грешно сте ме разбрали!)

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #95 -: Март 05, 2019, 17:50:50 »
Quote (selected)
Тов. Медведев тънко е избъзикал нашия пръв партиен и държавен ръководител. Кой разбрал - разбрал!

Още никой не го е разбрал. Следва да се обсъди в сутрешните блокове.
Ако Баце няма против, ще се обсъди и във вечерните блокове по-натам.
Може даже и обществен дебат да се инициира. Ако Баце няма против.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #96 -: Март 05, 2019, 17:51:18 »
Антонина, ако не възразяваш. Тя имаше увлечение по капите, направо за ингилизка лейди се вземаше :nuts:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #97 -: Март 05, 2019, 17:53:30 »
поне леката ми ирония трябваше  да бъде разпозната

Отде се събра целата тЪз ирония у теб, ма, Лиле
Щом тъ настъпят и почваш да сЪ самоиронизираш и иронизираш ...  :b0201:

А след снощи за виното и сабале за парфюмите, тук май почна да се оформя светска хроника …   :smile-1081:
« Последна редакция: Март 05, 2019, 17:58:32 от Джиджи »

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #98 -: Март 05, 2019, 17:56:55 »
Антонина, ако не възразяваш. Тя имаше увлечение по капите, направо за ингилизка лейди се вземаше :nuts:
Антонина, верно! Моя грешка!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #99 -: Март 05, 2019, 18:00:21 »
За разлика от всички останали, Антонина е дама!  :lightbulb_idea-1364:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #100 -: Март 05, 2019, 18:02:15 »
Да, бе! Дама! Кат Надка по посолствата... :nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #101 -: Март 05, 2019, 18:26:33 »
поне леката ми ирония трябваше  да бъде разпозната

Отде се събра целата тЪз ирония у теб, ма, Лиле
Щом тъ настъпят и почваш да сЪ самоиронизираш и иронизираш ...  :b0201:
Джидже,
ти Нинова ли харесваш ,мило?
няма лошо, и аз я харесвам донякъде, но този път съм права
и - всички тук го знаят, довери ми се и да си остане между нас
може ,разбира се, да си поподскачаш още малко за благоприличие,
аз те харесвам, нали знаеш  :bigok:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #102 -: Март 05, 2019, 18:30:45 »
праведният гняв отиде много далеч
поне леката ми ирония трябваше  да бъде разпозната :bigok:
Абе не беше чак ирония, защото госпожата е пиар спец
хм  :m1731:
такава е, но не разбрах...

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #103 -: Март 05, 2019, 18:37:16 »
Абе не беше чак ирония, защото госпожата е пиар спец
хм  :m1731:
такава е, но не разбрах...
Не е сложно. Ироничният поглед би видял в старата рокля стара рокля, а внимателният поглед би видял, че е спазен протокол. Така че коментарът за старата рокля би могъл да мине за ирония, ако не беше точно описание на факт, добре премислен и правилно изпълнен ход на жената на президента. Така че за това си одеяние тя заслужава не ирония, а потупване по рамото и всеобщо възхищение.
Разбира се, има проблем с оценката донякъде, защото я няма другата по-първа дама, която, видите ли, не била одобрявала президента и затова не му се явила на приема, гаче я е канил на джуркан боб по съседски! Че още се носи славата на друга една държавна жена, дето отиде облечена в синьо при Люксембургския херцог, та му изкара акъла, човекът се държеше здраво за шпагата си, щото не се знае знае ли се!  :bluegrab:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #104 -: Март 05, 2019, 18:39:29 »
Да илюстрираме за формалните одежди:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #105 -: Март 05, 2019, 18:42:29 »
ето малко допълнение, показващо нещата, които можеха да се случат:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #106 -: Март 05, 2019, 18:55:11 »
Абе не беше чак ирония, защото госпожата е пиар спец
хм  :m1731:
такава е, но не разбрах...
Не е сложно. Ироничният поглед би видял в старата рокля стара рокля,
да, така щеше да е, ако ставаше въпрос за роклята
оф, ади че взех да обяснявам много
време е за вечерята ;D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #107 -: Март 05, 2019, 18:59:48 »
Да илюстрираме за формалните одежди:


Мда.....
- Първа цел на прицел.
- Разрешавам стрелба.
- Втора цел не е на прицел - нямам боеприпаси за блатни вещици.
- Отбой.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #108 -: Март 05, 2019, 19:03:44 »
Мда.....
- Първа цел на прицел.
- Разрешавам стрелба.
- Втора цел не е на прицел - нямам боеприпаси за блатни вещици.
- Отбой.
Хади и ти сега! Човекът си има рапира, ще се отбранява сам!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #109 -: Март 05, 2019, 19:13:57 »
Мда.....
- Първа цел на прицел.
- Разрешавам стрелба.
- Втора цел не е на прицел - нямам боеприпаси за блатни вещици.
- Отбой.
Хади и ти сега! Човекът си има рапира, ще се отбранява сам!

Дано има сребърни елементи инкрустирани в острието, че и валонската стомана е безсилна срещу толкова сини екземпляри.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #110 -: Март 05, 2019, 19:22:48 »
Quote (selected)
Хади и ти сега! Човекът си има рапира, ще се отбранява сам!
Сигурно.
Но като го светне наводката ще се отбранява 1,5 секунди в зависимост от дистанцията. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #111 -: Март 05, 2019, 19:24:25 »
Quote (selected)
Хади и ти сега! Човекът си има рапира, ще се отбранява сам!
Сигурно.
Но като го светне наводката ще се отбранява 1,5 секунди в зависимост от дистанцията. :smokin:
Като му гледам дългите крака, ще се поотбранява, пък като драсне, все ще се спаси!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #112 -: Март 05, 2019, 19:31:55 »
Quote (selected)
да, така щеше да е, ако ставаше въпрос за роклята

Ми ти се вторачи в роклята(иронично, разбира се), даже ни даде и да разберем, че толкова си навътре в дрескода, че даже следиш и облеклото на Радева у странство. Дребната душица винаги държи да има нова рокля за всичко...и вее байряка на феминизма, докато се оправдава, че ще му отдели внимание след като сготви на мъжа си. Не е истина просто.....ти си произведение на реалния абсурд :D

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #113 -: Март 05, 2019, 19:33:15 »
Нека се отбранява.
СВД харесва това!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Пешо

  • Гост
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #114 -: Март 05, 2019, 19:38:02 »

Въпросът ми е:
Къде са празнували ПРЕМИЕРЪТ и ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, след като не са уважили главното събитие според Лилиан? Какво им е попречило да осъществят неформални срещи с целия дипломатически корпус, над няколко глътки президенско вино да разменят по няколко думи с ключови посланици без да се налага някой при някого да ходи, абе просто да попиарят страната?
......
…...
тяхното отсъствие е закономерно, ясен знак на неодобрение
тук въпросът е един - не клюки от бала на дебютантките, а какъв сигнал подава Нинова с крещящото си отсъствие от приема?
това е политика, нищо не е случайно, всяко присъствие, отсъствие, жест е код за процеси ,които се случват
не е въпрос да оправдаем Нинова, или не
важното е какво точно се случва
и се интересувам, защото не смятам да гласувам за Борисов
И аз мисля така - отсъствието на герберите (макар и официални лица) е обяснимо както с политическата им конфронтация с Президента, така и с простащината, която струи от Министерския съвет, от председателското място на НС и т.н.

Нещата не са така при Нинова и тъкмо затова нейното, а не на Караянчева и Борисов отсъствие предизвиква въпроси.

Но виждам, че темата вече се е отплеснала.

________
67-а, това за роклите и протокола откъде го научи ? Щото аз не съм го чувал, пък съм, все пак, бивш кадър на Външно Министерство. Според мен, рангът 'съпруга на Президента' превъзхожда ранга 'домакиня'.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #115 -: Март 05, 2019, 19:46:27 »
И аз мисля така - отсъствието на герберите (макар и официални лица) е обяснимо както с политическата им конфронтация с Президента, така и с простащината, която струи от Министерския съвет, от председателското място на НС и т.н.

Нещата не са така при Нинова и тъкмо затова нейното, а не на Караянчева и Борисов отсъствие предизвиква въпроси.
е, не. баци и попекинска като едни кротки идиоти пак са ги подвели и не са им обяснили /или пък те не са успели да осъзнаят поради лимитиран умствен капацитет/, че трябва да са там, и затова те не са отишли. и ти си готов да ги оправдаеш?! то бива, то може, ама такива признания даже герботроловете оттатък се въздържат да правят.

щото не върви някак постоянно да се оправдаваш, че имаш за минпред идиот, дето само го подвеждат.

нещата при нинова тя си ги каза - предпочела е да е на шипка. и толкоз. въпросът приключи.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #116 -: Март 05, 2019, 19:49:30 »

Въпросът ми е:
Къде са празнували ПРЕМИЕРЪТ и ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, след като не са уважили главното събитие според Лилиан? Какво им е попречило да осъществят неформални срещи с целия дипломатически корпус, над няколко глътки президенско вино да разменят по няколко думи с ключови посланици без да се налага някой при някого да ходи, абе просто да попиарят страната?
......
…...
тяхното отсъствие е закономерно, ясен знак на неодобрение
тук въпросът е един - не клюки от бала на дебютантките, а какъв сигнал подава Нинова с крещящото си отсъствие от приема?
това е политика, нищо не е случайно, всяко присъствие, отсъствие, жест е код за процеси ,които се случват
не е въпрос да оправдаем Нинова, или не
важното е какво точно се случва
и се интересувам, защото не смятам да гласувам за Борисов
И аз мисля така - отсъствието на герберите (макар и официални лица) е обяснимо както с политическата им конфронтация с Президента, така и с простащината, която струи от Министерския съвет, от председателското място на НС и т.н.

Нещата не са така при Нинова и тъкмо затова нейното, а не на Караянчева и Борисов отсъствие предизвиква въпроси.

Но виждам, че темата вече се е отплеснала.

________
67-а, това за роклите и протокола откъде го научи ? Щото аз не съм го чувал, пък съм, все пак, бивш кадър на Външно Министерство. Според мен, рангът 'съпруга на Президента' превъзхожда ранга 'домакиня'.

Е, хайде сега. Не само ти си някакъв бивш кадър! Ще ми бъде много интересно да науча какво точно представлява рангът "съпруга на президента" според протокола и как това се връзва с изискванията за нова рокля по всеки повод. Какво казва Джибров(лека му пръст) по въпроса!? :smokin:

п. п. Щото е подготвял бая народ да се държи прилично в общество по света и у нас, доста време след като официално се оттегли. Без съмнение това трябва да го знаеш, като кадър макар и бивш...на външно
« Последна редакция: Март 05, 2019, 19:56:23 от Асол »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #117 -: Март 05, 2019, 19:56:13 »
Според мен, рангът 'съпруга на Президента' превъзхожда ранга 'домакиня'.

То няма такъв ранг. Всъщност и в САЩ няма официално ранг "Първа дама". Това е просто титла за обръщение към жената на президента. И винаги ми става смешно, когато по телевизора некой интелигентно се изцепи, че за разлика от САЩ ние сме нямали първа таковата.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #118 -: Март 05, 2019, 19:56:55 »
Нема кво да предпочита, има си протокол и важност на събитията.

Ако американците я одобрят за минпред, дали ше открие некой прайд, м?  :0007:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: Къде беше Нинова на 3-ти март?
« Отговор #119 -: Март 05, 2019, 19:57:17 »
Разбира се, че няма такъв ранг. Учудващото е, че кадър на външно не го знае :nuts: