Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Май 16, 2024, 22:23:09

Автор Тема: А сега накъде...  (Прочетена 1900159 пъти)

0 Потребители и 54 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14220 -: Август 09, 2021, 19:04:41 »
Глупачка...

 :smokin:

Неактивен noooo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1366
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14221 -: Август 09, 2021, 19:05:54 »
В случая добър или лош адвокат няма никакво значение. Сега го избират за министър, а най-малко на база поведение - не става.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14222 -: Август 09, 2021, 19:07:05 »
Апропо Митрофанка май отмъкна Слави от Мустафа?

 :nuts:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14223 -: Август 09, 2021, 19:07:17 »
пет пари не давам дали Илиев е плагиат или не
за всекиго от нас, ако разровят, ще намерят някакъв излагащ факт и ще го награмадят
не е нищо нечовешко
това момче обаче е социопат!
чудех се какво точно не харесвам в хората от ИТН, освен че са арогантни и изненадващо прости
когато гледах Илиев днес разбрах - тези момчета нямат свяст
нямат  комплекса от гени и придобити качества, който прави човека свестен, без значение от произход, образование или занаят

и друго - не съм съгласна ,че поведението, което видяхме, приляга на добрия адвокат
от години съм в адвокатска среда и наблюдавам,че най -успешните от тях са тихи, с прецизен изказ и обмислена фраза, чувство за хумор и почти без драматична показност
а и - добрите адвокати са умни! :smokin:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14224 -: Август 09, 2021, 19:07:35 »
Глупачка...

 :smokin:

Държа Ной да не те праща в кофата за боклук! Такива кат тебе трябва да висят в цялата си прелеС и неадекватност. За да има база за сравнение! :smokin:

Quote (selected)
от години съм в адвокатска среда

Не се и съмнявам. Също така произходът ти беше инжИнерин, ако си спомням добре :nuts:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14225 -: Август 09, 2021, 19:07:42 »
И това е смешно. Всички знаем, у нас се назначават само "наши" момчета и момичета!

Верно? Всички ли знаем? Ами ако аз не знам, "всички" ли сте? За какво го е "назначила" БСП? За началник-цикъл? Но дори и да е "наше момче", не мога да схвана примитивната ти логика ала "Имаш ли аквариум с рибки"

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14226 -: Август 09, 2021, 19:09:22 »
Бду защо Барба Дос стана проблем за бесепе точно днес?

Е тва въртогъзене е малце смущаващо.

Те би тряало да го познават от преди  :smokin:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14227 -: Август 09, 2021, 19:11:28 »
които според мен рязко се различават с поведението на адвокат, да не говорим за „истински“. Вие не ги коментирате, но от това те не изчезват.

Начи, това "според мен" е смешно. Сам казваш, че не си общувал с адвокати, а даваш оценки за професионални качества на адвокат, базирани на конкретно поведение. Ами ако всички адвокати са такива? Откъде знаеш, след като черпиш инфо само от фюлмите?
Не знам какво ти е смешно, защото не става ясно от това, което казваш.
Ще ти кажа на мен какво ми е смешно. Смешно ми е, че се опитваш да ме обориш, само че няма как и ти го знаеш. Затова приказваш за околни неща и всячески избягваш конкретните, ясно наблюдавани в разговора с журналиста, черти на Илиев, които го показват като нищожество, а съвсем не като „истински адвокат“. Посочих ги, но на теб не ти отърва да ги коментираш. Ей това ми е смешно.

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14228 -: Август 09, 2021, 19:12:31 »
Ако Илиев не става то и СУ НЕ СТАВА!

Самоизядоха се.Мърди некфи.6 години немат топки да изнесат тоя случай.

Умнокрасиви мухльовци в пълния им блясък !

 :smokin:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14229 -: Август 09, 2021, 19:14:17 »
Ако Илиев не става то и СУ НЕ СТАВА!

Самоизядоха.Мърди некфи.6 години немат топки да изнесат тоя случай.

Умнокрасиви мухльовци в пълния им блясък !

 :smokin:
Когато си прав, си прав!
 :well_done-1299:
Тази кака Киселова, не беше никак убедителна. Крали ѝ работата, ама си затраяла...
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14230 -: Август 09, 2021, 19:14:57 »
Quote (selected)
които го показват като нищожество, а съвсем не като „истински адвокат“.

В световната практика едни от най-добрите адвокати са обикновени човешки нищожества - примери има за целия китайски народ. Не бъркай боя със ситуацията

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14231 -: Август 09, 2021, 19:15:47 »
Quote (selected)
Също така произходът ти беше инжИнерин
не, само правописът ми :bigok:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14232 -: Август 09, 2021, 19:18:00 »
Хаджията вече се изпусна, че чака подкрепа от ИТН в третия мандат!

Изобщо не е "изпускане", а напълно съзнателна провокация.

Неактивен Vançe

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 499
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14233 -: Август 09, 2021, 19:18:54 »
Португалският поданик едва изтрайва у нечий постинг да се появи абревиатурата и веднага изсипва говновоза.


    На фъфлидж  буларидж, говновоз е кофнофос... :0007:
   
П Да не се чюдят ползващите фъфлидж лянгидж. :m1273:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14234 -: Август 09, 2021, 19:19:14 »
Не знам какво ти е смешно,

Ами, смешно ми е, че чистосърдечно признаваш, че не си общувал адвокати и в същото време даваш оценки за професионалните качества на адвокат, базирани единствено на неговото поведение. Сега по-ясен ли съм? И за никакви "околни неща" не говоря. Ти не можеш да даваш оценки за "истински адвокат" ако такъв си виждал само на филм. И за камила ли ще имаш мнение ако не си виждал камила? Аз имам принципна позиция без да намесвам личността. А ти? Това ми е смешно.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14235 -: Август 09, 2021, 19:19:32 »
не, само правописът ми :bigok:

Тва е неграмотност ...чиста и неподправена. Нещата трябва да се наричат със собствените им имена... :smokin:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14236 -: Август 09, 2021, 19:20:05 »
Тя пък вземала от Близнашки, но поне го цитирала.

Вземете кой да е учебник по кфото и да е за висше образование и на последната страница има цел ферман откъде е взимано.

Покрай Илиев и на Герджиков му пада реномето и въобще на целия юридически факултет.

12 години търпяха една мутра прочела една книга да ги управлява.И съм сигурен че бая хора от СУ са гласували за нея...




Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14237 -: Август 09, 2021, 19:23:29 »
Междувременно видими резултати от наследството от ГЕРБ:

Quote (selected)
Държавната компания "Булгартрансгаз" е глобена с 427 413 лв. от Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР) заради това, че е теглила заеми и е сключвала договори за строителството на продължението на газопровода "Турски поток" без разрешението на регулатора. Това се вижда от сайта на КЕВР.
При изпълнението на проекта, наричан при управлението на ГЕРБ "Балкански поток", държавното дружество не е поискало предварително одобрение от КЕВР както на сключването на договорите за изпълнение на строителните дейности, така и на банковите заеми, с които са извършени плащанията за тях. Всичко това е в нарушение на Наредбата за лицензиране на дейностите в енергетиката, се разбра от доклад на регулатора.
Проверката беше назначена със заповед на председателя на КЕВР Иван Иванов на 5 април, а резултатите от нея са били представени и обсъдени на закрито заседание на 2 юли, съобщава "Капитал".

От доклада се разбира, че "Булгартрансгаз" затъва в дългове покрай "Турски поток", като регистрира 2.57 млрд. лв. задължения и излиза на счетоводна загуба за 2020 г. От финансовия отчет на дружеството се вижда, че задълженията към банки се увеличават от 391 млн. лв. до 922 млн. лв., а търговските и други задължения на дружеството имат рекорден ръст - от само 10 млн. лв. в началото на 2020 г. до 1.25 млрд. лв. в края на годината.


В същото време девет от десетте договора за банков кредит, описани в проверката, са със срок над една година. За тяхното сключването дружеството отново не е поискало разрешение от КЕВР. Такъв е и друг от случаите - в пет от договорите за банков кредит са учредени залози, за което "Булгартрансгаз" също не е искало от комисията разрешение за извършване на сделката.

Заради тези нарушения служебният министър на енергетиката Андрей Живков беше поискал ръководството на компанията да бъде сменено, но това все още не е станало.
« Последна редакция: Август 09, 2021, 19:29:44 от Бонго »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14238 -: Август 09, 2021, 19:24:56 »
В световната практика едни от най-добрите адвокати са обикновени човешки нищожества - примери има за целия китайски народ. Не бъркай боя със ситуацията
Остави световната практика. Говорим за конкретно тв интервю. В него няма абсолютно нищо, което да показва Илиев в добра светлина в който и да е смисъл.

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9074
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #14239 -: Август 09, 2021, 19:28:29 »
Преди няколко дни имаше тук дискусия относно изкушението и че грехът си остава с поддалия се на изкушението, а не с искусителя.
И в най-страшните времена е имало хора, които са оставали хора, и такива, които са казвали "е, какво пък толкова, живеем един път, и такива са времената!".
Вярно е! Но за да останеш човек в такива времена се изисква голяма душевна сила. Великото у човека е, че дори тогава се намират хора, които да поведат другите по верния път или да ги отсрамят, жертвайки се.

Quote (selected)
Ей ти ги индийците, ходеха гладни, но не пуснаха ГМО ориз на техните полета. Значи можело.
Може! Когато народът се обедини около някаква идея, той постига своето.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14240 -: Август 09, 2021, 19:28:50 »
Остави световната практика. Говорим за конкретно тв интервю. В него няма абсолютно нищо, което да показва Илиев в добра светлина в който и да е смисъл.

Защо плюеш бесепе?  :smokin:

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14241 -: Август 09, 2021, 19:28:59 »
Тя пък вземала от Близнашки, но поне го цитирала.
ЗИПе, мътни са ти тези неща.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14242 -: Август 09, 2021, 19:29:34 »
Не знам какво ти е смешно,

Ами, смешно ми е, че чистосърдечно признаваш, че не си общувал адвокати и в същото време даваш оценки за професионалните качества на адвокат, базирани единствено на неговото поведение. Сега по-ясен ли съм? И за никакви "околни неща" не говоря. Ти не можеш да даваш оценки за "истински адвокат" ако такъв си виждал само на филм. И за камила ли ще имаш мнение ако не си виждал камила? Аз имам принципна позиция без да намесвам личността. А ти? Това ми е смешно.
За пореден път ти обръщам внимание – нямаш никакъв аргумент по същество и да, това наистина е смешно. Опитваш се да тълкуваш мога ли аз да преценя някакъв сульо по поведението му, само че не това е въпросът, а дали каквото казах е вярно. Няма да си губя повече времето да повтарям очевидни неща, само защото с всичка сила жумиш да не ги видиш.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14243 -: Август 09, 2021, 19:30:02 »
Quote (selected)
В него няма абсолютно нищо, което да показва Илиев в добра светлина в който и да е смисъл.

Добрата светлина е, че мноо добре става за адвокат и ако некой има нужда от такъв, със сигурност ще го потърси. Тва в битов план. Аз няколко пъти призовах да не се смесват морални и професионални качества

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14244 -: Август 09, 2021, 19:30:51 »
Защо плюеш бесепе?  :smokin:
Не правя това и не е твоя работа, ако поискам да го правя.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14245 -: Август 09, 2021, 19:31:25 »
Добрата светлина е, че мноо добре става за адвокат и ако некой има нужда от такъв, със сигурност ще го потърси. Тва в битов план. Аз няколко пъти призовах да не се смесват морални и професионални качества

Глупости.

Всъщност, професионализъм без морал е приемлив вариант само на територията.
Енджой  :0007:

Неактивен ЗИП

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3706
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14246 -: Август 09, 2021, 19:31:52 »
Добре де, и как тогава тоя чиляк е адвокат на годината, кантора на годината, уважаван доскоро преподавател в СУ ?

Илиев повлича всичко това със себе си!

А Тошко каза, че ще ровят в други дисертации на други хора.Започва некфо уникално ШОО...

 :popcorn:

Иначе, да, с тоя характер няма как да бъде вътрешен министър.Тотална агресия, няма улегналост.

Така се говори по форуми и кръчми, но не в национална телевизия...

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14247 -: Август 09, 2021, 19:32:41 »
Добрата светлина е, че мноо добре става за адвокат и ако некой има нужда от такъв, със сигурност ще го потърси. Тва в битов план. Аз няколко пъти призовах да не се смесват морални и професионални качества
За n-ти път повтарям: къде личат качествата на Илиев в разговора, защото именно това обсъждаме?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14248 -: Август 09, 2021, 19:32:51 »
Тва е неграмотност ...чиста и неподправена. Нещата трябва да се наричат със собствените им имена... :smokin:
Ох, да бяха всичките неграмотни неграмотни колкото Лилиан!  :bigok:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14249 -: Август 09, 2021, 19:33:19 »
Добре де, и как тогава тоя чиляк е адвокат на годината, кантора на годината, уважаван доскоро преподавател в СУ ?
Парола "наше момче", някакви среди го бутат напред и нагоре, не е селфмейд.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14250 -: Август 09, 2021, 19:33:30 »
Не правя това и не е твоя работа, ако поискам да го правя.

Ааа, не.
Поставяйки под съмнение качествата му, даваш оценката си и за партията, която го е наемала, радвала му се е, а днес се отрече трижди от него и го обяви за неприемлив като кандидат-министър   :nuts:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5257
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14251 -: Август 09, 2021, 19:33:57 »
Quote (selected)
Всъщност, професионализъм без морал е приемлив вариант

насекъде. Извади си главата от под юрганя

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14252 -: Август 09, 2021, 19:35:49 »
Глупости.

Всъщност, професионализъм без морал е приемлив вариант само на територията.

"Кажи ми кои са ти адвокатите, да ти кажа кой си!"
Може да е експерт в областта си, но нали трябва и да си общуваш с него.
Освен това, плагиатът си остава черно на бяло. А това е кражба, както и да й викаме инак. Не можеш да назначиш кокошкар за вътрешен министър, защото кокошкарите ще могат да се изкарват целите в бяло с неговия пример.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14253 -: Август 09, 2021, 19:37:47 »
Но подобно нещо няма да се толерира в професионална адвокатска среда.

А, стига, бе! Кво значи "да се толерира в професионална адвокатска среда"? Другите адвокати нема да го канят на рожденни дни ли? Нема да си играят на топчета с него ли? На един адвокат изобщо не му пука за колегите-адвокати, а за клиентите.
При нагло поведение пред съд резултата е предизвестен. Отнася го клиента на "адвоката".
Напротив добър адвокат е по нисък от тревата.
Така че поведението му е шоо. Умишлено е държанието му.
 
Начи стигнахме пак до сакралното "Или избираме Илиев, или ......

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14254 -: Август 09, 2021, 19:38:04 »
Момчето дава симптоми на психопат!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4363
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14255 -: Август 09, 2021, 19:38:19 »
Апропо Митрофанка май отмъкна Слави от Мустафа?

Апропо, за какво и е на Е.В. Митрофанова разлагащ се политически труп, при това, висок 195 см.?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9074
    • Профил
    • Личен сайт
Re: А сега накъде...
« Отговор #14256 -: Август 09, 2021, 19:38:27 »
Който плагиатства, се нарича плагиатор, а не плагиат. Плагиат е това, което е "сътворил", преписвайки.
Идеалният адвокат няма морал, а? Ако това важи и за идеалния прокурор, то Илиев и Гешев са идеални!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14257 -: Август 09, 2021, 19:38:46 »
нямаш никакъв аргумент по същество

Може и да нямам. Според теб. Няма да споря. Но искам да ми дадеш пример, като ми отговориш на един въпрос. И професионалните качества на инженерите ли ги оценяваш по поведението им? Ако тоя беше инженер, същото ли щеше да кажеш? Простичък въпрос. Отговори с "да" или "не". Ти винаги се изсулваш, но дано тоя път имаш повечко достойнство.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14258 -: Август 09, 2021, 19:39:54 »
Ааа, не.
Поставяйки под съмнение качествата му, даваш оценката си и за партията, която го е наемала, радвала му се е, а днес се отрече трижди от него и го обяви за неприемлив като кандидат-министър   :nuts:
Не мисля, че можеш да екстраполираш поведението на адвоката върху клиента. Иначе всички престъпници с прилични адвокати ще са ангели в бяло.  :cool-1084:
Мога да си наема адвокат по кореспонденция и никога да не се срещна лично с него. Той може да дави котенца в свободното си време, а аз да не зная.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14259 -: Август 09, 2021, 19:39:59 »
"Кажи ми кои са ти адвокатите, да ти кажа кой си!"
Може да е експерт в областта си, но нали трябва и да си общуваш с него.

На територията не ги виждат така нещата. Не е като фанглоговорящия свят.

Тряа да е "печен", квото и да значи тва, пробивен, нагъл и т.н.
Моралът е некъде мноо назад фкласацията.

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14260 -: Август 09, 2021, 19:42:23 »
Ти чат ли си че на изборите работи хоремашката логика, а не прехвалената ти екпертиза на жадни адвокати?

За такива като тебе - може би. Но един средно интелигентен човек никога няма да обвързва лошо поведение с професионални качества. И да прави "връзка" между поведение и консултации на БСП. Чат ли си?

Мерси за комплимента.
Слава Богу в живота си никога не съм държал дълго до себе си хора с професионални качества, но с лошо поведение(по твоему).
Нито по-важни от мен, нито по-неважни.
Независимо от евентуалната изгода.
Не ти завиждам ако ти се налага да лицемерничиш с такива "професионалисти" заради някакъв твой интерес.
Аз не мога.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14261 -: Август 09, 2021, 19:42:27 »
Не мисля, че можеш да екстраполираш поведението на адвоката върху клиента. Иначе всички престъпници с прилични адвокати ще са ангели в бяло.  :cool-1084:
Мога да си наема адвокат по кореспонденция и никога да не се срещна лично с него. Той може да дави котенца в свободното си време, а аз да не зная.
Фсъщност бъзикам менема сасолски аргументи, матой несе усеща, щото е дрт и скапаци  :smokin:

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14262 -: Август 09, 2021, 19:44:49 »
На територията не ги виждат така нещата. Не е като фанглоговорящия свят.

Тряа да е "печен", квото и да значи тва, пробивен, нагъл и т.н.
Моралът е некъде мноо назад фкласацията.
Добре, нека е "печен", "варен в собствен сос", "маринован" и прочие, но къде ще е пробивен и нагъл? В съда? И съдията ще търпи наглост като "Господин съдия, защо сега обвиняват моя клиент, че е откраднал кокошка? Това дали го е имало или нямало, кокошката е изядена преди две години, не можете да докажете нищо! Но въпросът се повдига сега, за да се омаскари моя клиент, от онези жълто-кафяви средства за масова информация, които имат изгода!"  :t1815:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3613
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14263 -: Август 09, 2021, 19:46:16 »
нямаш никакъв аргумент по същество

Може и да нямам. Според теб. Няма да споря. Но искам да ми дадеш пример, като ми отговориш на един въпрос. И професионалните качества на инженерите ли ги оценяваш по поведението им? Ако тоя беше инженер, същото ли щеше да кажеш? Простичък въпрос. Отговори с "да" или "не". Ти винаги се изсулваш, но дано тоя път имаш повечко достойнство.
Какви инженери те гонят? Я попрегледай за какво е разговорът. Аз твърдя, че в разговора в Нова лицето Илиев не показва качества на добър адвокат, а точно обратното. И като го твърдя, привеждам аргументи. Ти се опитваш да ми противоречиш, а аргументи нямаш, и отгоре на това се опитваш да отклоняваш темата. Научи се да говориш по същество.
И не ми говори за изсулване, защото точно ти го правиш.
Не се опитвай и да ме уязвиш, защото нямаш основание, а това е жалко поведение.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14264 -: Август 09, 2021, 19:46:46 »
Добре, нека е "печен", "варен в собствен сос", "маринован" и прочие, но къде ще е пробивен и нагъл? В съда? И съдията ще търпи наглост като "Господин съдия, защо сега обвиняват моя клиент, че е откраднал кокошка? Това дали го е имало или нямало, кокошката е изядена преди две години, не можете да докажете нищо! Но въпросът се повдига сега, за да се омаскари моя клиент, от онези жълто-кафяви средства за масова информация, които имат изгода!"  :t1815:

Contempt of court не му мърда

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4363
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14265 -: Август 09, 2021, 19:48:22 »
Тук не оценяваме качествата на адвоката Илиев.
Тук  оценяваме качествата на евнтуалния бъдещ министър на вътрешните работи и  силов  вицепремиер Илиев.
И ако е така, ще изкажа свето скромно и ненатрапчиво мнение:
Не става!

 П.С. И не виждам смисъл да питам баба му и майка му

Памфуций

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14266 -: Август 09, 2021, 19:49:33 »
Сега слушам излиянията на Тошко в "Лице в лице" и оставам с впечатление, че документът, който Нинова показа не е точно "споразумение" с БСП, а "прекрасна програма", която "разпратили на всички партии". Поне аз оставам с впечатлението, че ИТН са оформили договорките с БСП като "програмна декларация", подписали са я и са я разпратили циркулярно.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14267 -: Август 09, 2021, 19:50:50 »
А моралът е важен

Ако тва е неговият морал, на какво ще научи студентите, от какви грешки ще ги предпази?

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14268 -: Август 09, 2021, 19:52:32 »
Но подобно нещо няма да се толерира в професионална адвокатска среда.

А, стига, бе! Кво значи "да се толерира в професионална адвокатска среда"? Другите адвокати нема да го канят на рожденни дни ли? Нема да си играят на топчета с него ли? На един адвокат изобщо не му пука за колегите-адвокати, а за клиентите.
Сигурно има и такива адвокати, на които от нищо не им пука. Но аз говорех за професионалисти. На адвокатското съсловие затова му се вика "съсловие", защото всички си имат думата с всеки. От избора ти на адвокат зависи изхода на делото ти. Ако съдията знае, че адвокатът ти е продажно копеле, за което паричките са всичко, ти си вече в киреча.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14269 -: Август 09, 2021, 19:53:38 »
Тук  оценяваме качествата на евнтуалния мъдещ министър на вътрешните работи и  силов  вицепремиер Илиев.
Гледах го, не можеше да се владее, ставаше зъл от въпроси, които не му харесват, грандоман, надменен, болен характер, не става за МВР - там искаме сигурност, ред, предвидимост!
Да не забравите да гласувате!  ;)

AnonimusBG

  • Гост
Re: А сега накъде...
« Отговор #14270 -: Август 09, 2021, 19:54:22 »
А сега де?

Да го актуализираме.
Ще излезе и нещо повече от добър адвокат.
Проверете.
Няма го почетния консул на Барбадос в сайта на Барбадоското външно министерство.

https://www.foreign.gov.bb/honorary-consuls/?fbclid=IwAR2simEygAX0OQB8tgqDq6wtIsqr98p4XUnE2QaFgeaiE8D03dXhptlbeEw

Сигурно са забравили да го напишат.
« Последна редакция: Август 09, 2021, 20:09:57 от AnonimusBG »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14271 -: Август 09, 2021, 19:54:52 »
и отгоре на това се опитваш да отклоняваш темата. Научи се да говориш по същество.

Я се дръж прилично! Зададох ти елементарен въпрос. Имай малко достойнство! Питам отново: ако тоя Илиев беше инженер, същото ли щеше да твърдиш за инженерните му способности? Не ти ли е неудобно всеки път да се измъкваш като ученичка от конкретни въпроси? Зини, речи. И изобщо ти какво образование имаш, за да даваш оценки за професионалните качества на други?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7423
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14272 -: Август 09, 2021, 19:55:15 »
Защо плюеш бесепе? 

Не правя това и не е твоя работа, ако поискам да го правя

всъщност сержантът хвърля камъни в градината на Асол, така че не му се впечатлявай много :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14273 -: Август 09, 2021, 19:58:09 »
Ако съдията знае, че адвокатът ти е продажно копеле, за което паричките са всичко, ти си вече в киреча.

Глупости! Съдиите не отсъждат според моралните качества на адвокатите, а според наличните факти и доказателства по делото. Процесът е състезателен. Всеки си доказва тезата. Може да си кофти човек, но това няма отношение в едно дело.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14274 -: Август 09, 2021, 20:03:39 »
Глупости! Съдиите не отсъждат според моралните качества на адвокатите, а според наличните факти и доказателства
Съдил ли си се, влизал ли си в съд? Аз съм и горното не е вярно, съдиите и адвокатите са в комбина, в симбиоза.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10121
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14275 -: Август 09, 2021, 20:06:53 »
Съдил ли си се, влизал ли си в съд?

Да, а ти? А случайно да си чувал, че България е абсолютен шампион в Европа по осъдителни присъди? Над 90%? Не си ли? Така си и знаех. Баси комбината между съдии и адвокати.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8857
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14276 -: Август 09, 2021, 20:14:07 »
Съдил съм се по гражданско дело, адвокатът ми е познат, обясни ми че е зависим от съдиите, друг съдия, ми обясни колко е корумпирана системата... Броят осъдителни присъди, сам по себе си нищо не значи, само в представите на либералите е нещо.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14277 -: Август 09, 2021, 20:15:44 »
Позагледах какво става в медии и медийки днес. Имам някакво натрапчиво усещане, че по редакции и редакцийки е имало масови среднощни митинги-инструктажи, с основни мотиви от сорта на No Passaran! За нами Москва!.
 :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14278 -: Август 09, 2021, 20:17:21 »
Съдил ли си се, влизал ли си в съд?

Да, а ти? А случайно да си чувал, че България е абсолютен шампион в Европа по осъдителни присъди? Над 90%? Не си ли? Така си и знаех. Баси комбината между съдии и адвокати.

Един приятел пита кви са осъдителните присъди в гражданското право?  :nuts:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23942
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: А сега накъде...
« Отговор #14279 -: Август 09, 2021, 20:18:49 »

Ей го цялото. Оказва се, че сафчуците са дали и писмено споразумение :nuts:
СлафчЪФците с кеф ще потопят и БСП.
Поне за тая дейност ще получат яки кинти от много места.
ЕС е вреден за вашето здраве!