Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 22:54:48

Автор Тема: Теория на конспирациите  (Прочетена 162016 пъти)

0 Потребители и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #840 -: Май 19, 2019, 16:27:37 »
не виждам смисъл да ръчкам из 3Д 1000 години, като мога да разбера нещо от 4Д за ден
Пропуснал съм кога се е появила 4Д-версия на Ютюб  :sad-3295:

https://www.4youtube.com
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #841 -: Май 19, 2019, 16:34:53 »
Quote (selected)
https://www.4youtube.com
Това в четвъртото измерение ли се отваря, шото при мене не ще?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #842 -: Май 19, 2019, 16:38:17 »
Quote (selected)
https://www.4youtube.com
Това в четвъртото измерение ли се отваря, шото при мене не ще?
Кофти брат!
При мен се отваря, при Кайли сигурно и https://www.5youtube.com
се отваря.
Бегай при някой чакръкчия да ти отвори едната чакра или поне една бира да отвори. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #843 -: Май 19, 2019, 16:39:37 »
Не разбрах мисълта каква е, с каква скорост се движи, движи ли се напред-назад във времето и има ли изобщо науката обяснение за тоя феномен.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #844 -: Май 19, 2019, 16:41:17 »
Не разбрах мисълта каква е, с каква скорост се движи, движи ли се напред-назад във времето и има ли изобщо науката обяснение за тоя феномен.
Същото като в тубата или молива и листа.
Можеш да превърташ напред, назад, обаче все си там.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #845 -: Май 19, 2019, 16:55:59 »
Quote (selected)
Бегай при някой чакръкчия да ти отвори едната чакра или поне една бира да отвори.
Мани! Днес на всякъде затворено. Едвам се уредих с малко 3Д маруля за 3Д ракията!
Народа го е ударил на уволнение, или се е метнал по измеренията...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #846 -: Май 19, 2019, 18:35:55 »
Кайле, черпя:
"Без формат" - Квантова психология
https://www.youtube.com/watch?v=maWJ-bFsLCM
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #847 -: Май 19, 2019, 19:08:32 »
Не разбрах мисълта каква е, с каква скорост се движи, движи ли се напред-назад във времето и има ли изобщо науката обяснение за тоя феномен.

няма, за това и нищо не можеш да разбереш.
the lamers club honourable member …

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #848 -: Май 19, 2019, 21:51:49 »
Мики, помъчих се търпеливо да изслушам този гусин, но като започна да обяснява запълване на празноти и трите деца с тяхното развитие - зложих му стоп и няма да го изслушам. Не, че в началото нямаше любопитна зацепка предполагаща внимание и за по-нататък...

Ако ти или Кайли сте го слушали докрай и смятате че е интересен, ще се самоизнасиля и ще се опитам да съм търпелив. Може пък нататък да е по-добре...
 :sad-3295:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #849 -: Май 19, 2019, 22:10:15 »
Ейс, аз мислех да го приключвам на "божествената частица".
Но искрено ме развесели и изслушах всички щуротии.
Като цяло нищо интересно, освен че те пречиствал с чаша вода, ако си вярвал или нещо такова...
И още куп мешавица от термини и религии.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #850 -: Май 19, 2019, 22:49:07 »
и аз го отсвирих
Имам си далеч по-ценни източници от разни бг самонавиващи се шарлатани
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #851 -: Май 20, 2019, 13:44:10 »
Quote (selected)
Което е една изключително странна "случайност". Пък аз хич не вярвам в случайности.
И правилно не вярваш! Щото не е случайност  :smokin:
---
Quote (selected)
Че и тъмна дарк сайд има.
Няма. Има албум на Флойд който се казва така.
---
Quote (selected)
А, и самолетите взимали еднакви разстояния по и срещу въртенето за едно и също време.
Инерцията, колега, инерцията...
---
Quote (selected)
човекът имал 23, пък маймуните и уж другите му предци - 24.
Днешните човекоподобни маймуни не са предци на човека. А сред смятаните за предци има и такива с повече от 24.
---
Quote (selected)
Как така, нали са еволюирали, що човеци в джунглите не са се превърнали обратно в шимпанзета?
Не са се превърнали в маймуни, щот' дори и в джунглата е по-далавера да си човек а не маймуна.
Обаче в шимпанзета няма как, вж. по-горе.
Quote (selected)
Получаване на по-сложен организъм от по-прост, чрез случайни прескачания на атоми и молекули в генетичния материал, противоречи на Втория закон на термодинамиката, вижда ме го в света около нас - ентропията само нараства, всичко върви към разпад, към хаос, от по-сложно към по-просто.
Хади сега, на Сулата дивотиите! :nuts:

Няма изискване еволюцията да води задължително до по-сложни организми.
И да земете да го намерите тоя Втори закон, па да го прочетете и осмислите. Белки спрете да ръсите тъпни като горната...
---
Тема за размисъл: сабалем измих чиниите, при което ентропията в кухнята категорично намаля. И ся, на базата на тоя експериментален факт, може да се предположи, че
1) аз съм нарушил въпросния закон, или
2) ти нещо не си в час с термодинамиката.
---
Quote (selected)
А т.н. еволюция се подпомага от същества, които ходят назад напред в онова, което ние наричаме време, и подръчкват тук-там по нещо.
А тия същества от 'де са се взели?
« Последна редакция: Май 20, 2019, 14:09:12 от Hateras »
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #852 -: Май 20, 2019, 14:10:25 »
Quote (selected)
човекът имал 23, пък маймуните и уж другите му предци - 24.
Днешните човекоподобни маймуни не са предци на човека. А сред смятаните за предци има и такива с повече от 24.
А с равно и по-малко от 23 има ли?
Щото ако няма, излиза, че за да просперира, човекът е деградирал.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #853 -: Май 20, 2019, 14:37:07 »
Защо да е деградирал? То ние и опашки като свят нямаме, и това ли е деградация?
Впрочем, кокошките имат 39 двойки.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #854 -: Май 20, 2019, 14:42:51 »
Инерцията, колега, инерцията...

Коя тая инерция? Науката твърди, че Земята се върти от Изток на Запад с 500 м./сек. Науката също казва, че цялата атмосфера се върти със същата скорост заедно със Земята. Затова хеликоптерите висяли на едно място във въздуха. Аз не съм математик, но имам някакви елементарни познания по математика, които ми казват, че ако летиш с 800 км./час в среда, която се движи с 500 м./сек. срещу посоката на движение, сметката нещо не излиза.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #855 -: Май 20, 2019, 14:50:05 »
Quote (selected)
Аз не съм математик, но имам някакви елементарни познания по математика, които ми казват, че ако летиш с 800 км./час в среда, която се движи с 500 м./сек. срещу посоката на движение, сметката нещо не излиза.
Сложи гравитацията и сметката ще излезе.
Иначе казано, Земята те тегли с въпросните 500м./сек. на където си върви, а ти си хвърчи спокойно в каквато искаш посока, с каквато искаш скорост.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #856 -: Май 20, 2019, 14:50:46 »
Quote (selected)
ако летиш с 800 км./час в среда, която се движи с 500 м./сек. срещу посоката на движение, сметката нещо не излиза
Правилно, няма да излезе. Обаче, средата не се движи спрямо хеликоптера с 500 m/s. Както вече няколко пъти казвам, заради инерцията.
---
Колко е разликата в скоростите преди излитането? Нула. И като излети, изведнъж се пръкват тия 500 m/s?
« Последна редакция: Май 20, 2019, 14:57:09 от Hateras »
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #857 -: Май 20, 2019, 15:03:32 »
Quote (selected)
Което е една изключително странна "случайност". Пък аз хич не вярвам в случайности.
И правилно не вярваш! Щото не е случайност  :smokin:
Тъй де - гравитацията на Земята била забавила въртенето на Луната чрез приливния ефект. Ама, доколкото се сещам, при Фобос и Деймос не е така. Че има и още една "случайност" - няма друга планета в сл. с-ма с такъв голям спътник.

П.П. Айзък Азимов много хубаво ги обяснява тия неща в научно-популярните си книги, но както казах по-горе - хич не вярвам в случайности. Пък на Земята "случайности" да искаш ...  :smokin:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #858 -: Май 20, 2019, 15:12:36 »
Обаче, средата не се движи спрямо хеликоптера с 500 m/s. Както вече няколко пъти казвам, заради инерцията.

В случая аз не визирам хеликоптера. Аз говоря за полет на самолет срещу посоката на въртене на Земята. Срещу въртящата се атмосфера. Няма как при константни величини полетът от Лондон до Ню Йорк да е еднакъв по време с полета от Ню Йорк до Лондон. При една и съща скорост на самолета.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #859 -: Май 20, 2019, 15:24:57 »
Ами продължаваш да смяташ без гравитация.
По твоята логика дай да махнем малко закони на Максуел, шото ламбата денем свети по-слабо, от колкото нощем.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #860 -: Май 20, 2019, 15:43:16 »
Quote (selected)
Ама, доколкото се сещам, при Фобос и Деймос не е така
Грешиш.
Quote (selected)
няма друга планета в сл. с-ма с такъв голям спътник.
Грешиш.
---
Quote (selected)
Аз говоря за полет на самолет срещу посоката на въртене на Земята. Срещу въртящата се атмосфера
И за самолета като за хеликоптера. Преди да излети, скорост спрямо атмосферата е нула (плюс - минус вятъра).
Като излети - каквото там е набрал с моторите. В твоя пример 800 km/h. Няма разлика в скоростите 500m/s.
« Последна редакция: Май 20, 2019, 15:55:04 от Hateras »
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #861 -: Май 20, 2019, 15:51:03 »
Като излети - каквото там е набрал с моторите.

Ясно, разбрах! Преди да скоча да плувам срещу течението, скоростта ми е нула (плюс-минус вятъра). Като цопна в бързея - колкото мога да загриба с ръцете. А за да преплувам едно и също разстояние по и срешу течението за еднакво време ми помага инерцията и вълшебната гравитация.
Между другото, гравитацията помага ли на пералната центрофуга да изхвърли водата от праните ми гащи?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #862 -: Май 20, 2019, 15:56:58 »
Като излети - каквото там е набрал с моторите.

Ясно, разбрах! Преди да скоча да плувам срещу течението, скоростта ми е нула (плюс-минус вятъра). Като цопна в бързея - колкото мога да загриба с ръцете. А за да преплувам едно и също разстояние по и срешу течението за еднакво време ми помага инерцията и вълшебната гравитация.
Между другото, гравитацията помага ли на пералната центрофуга да изхвърли водата от праните ми гащи?
Некоректно. Смени бързея с басейн, който се движи с 500 м./сек.
За праните гащи - не, не влияе.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #863 -: Май 20, 2019, 16:04:41 »
Quote (selected)
Преди да скоча да плувам срещу течението
Има разлика в скоростите, спрямо нещата на брега. За теб е нула, за клечка, плуваща в потока не е нула.
Ако обаче си вътре, и решиш да се отдалечиш от клечката, ще ти е все тая, на къде ще заплуваш.
---
Нали помниш, по условие, атмосферата се върти със скороста на земята.
« Последна редакция: Май 20, 2019, 16:07:27 от Hateras »
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #864 -: Май 20, 2019, 16:23:18 »
атмосферата се върти със скороста на земята.

Без посока, нали? Там няма по и срещу въртенето. Не може да те отнесе като клечка в поток, защото ти вечно се вертиш с 500 км.сек. Дори и в нужника.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #865 -: Май 20, 2019, 16:52:01 »
Е как без посока? По условие:
Quote (selected)
Земята се върти от Изток на Запад с 500 м./сек.
---
Quote (selected)
защото ти вечно се вертиш с 500 км.сек. Дори и в нужника.
И не само аз, всички, включително и ти. Да, и когато си в кенефа, също.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #866 -: Май 20, 2019, 16:57:13 »
Quote (selected)
И не само аз, всички, включително и ти. Да, и когато си в кенефа, също.
Причината е, че влияем аз, ти, онзи, и кенефа на системата със Земята точно николко.
И като всяко правило си има изключения. Например след сериозна кръчма...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #867 -: Май 20, 2019, 21:40:36 »
Quote (selected)
    Земята се върти от Изток на Запад ....
Малиииийй...
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #868 -: Май 20, 2019, 22:06:55 »
Итак, начинаем хит-парад ляпов о Луне из уст официальной науки (которая лже):
Ляп #6
Луна светит отражённым светом Солнца

Да ну?! Подвесьте на улице мяч и посветите на него мощным фонарём (хоть ксеноновым). Осветит ли он окружающие предметы? Нет. А Луна освещает, да ещё как. В полнолуние можно спокойно книжку читать. Но дело даже не в способности освещать.

Посмотрите на мяч внимательней: в центре — световой блик от фонаря, потому что

любой сферический объект отражает свет
неравномерно, а обязательно с бликом в центре. Это физика и она неумолима. Видать, Луна не знакома с ней, а жаль, потому что любой профессиональный фотограф подтвердит этот феномен.

Напрашивается логический вывод: либо Луна плоская (поэтому блика нет), либо она светится изнутри собственным светом (в этом случае блика также не будет).
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #869 -: Май 20, 2019, 22:19:24 »
Далее по освещению. Почему, когда серп минимальный, окружность Луны очерчена световым контуром? Что это за свет? Даже если бы у неё была атмосфера, которая рассеивала бы солнечный свет, светящейся окантовки не было бы. Мы же на Земле видим ночное небо чёрным!





"Наука" и здесь придумала отмазку и назвала это явление "Пепельным светом Луны".
Пепельный свет Луны — свечение неосвещённой прямым солнечным светом поверхности Луны образуется солнечным светом, рассеянным Землёй, а затем вторично отражённым Луной на Землю. Таким образом, маршрут фотонов пепельного света Луны таков: Солнце → Земля → Луна → Земля.
И последнее по освещению: мозги окончательно вскипают, когда серп Луны смотрит рогами на закат или вообще вниз на Землю.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #870 -: Май 20, 2019, 22:22:18 »
Солнечный ветер, электро-магнитные волны, гравитация других небесных тел, приливы и отливы океанов — это всё детский лепет по сравнению с ударом булавы, то бишь бомбардировкой метеоритами и прочим космическим мусором — а кратеры там не хилые, как учит астрономия!
 Подобный удар может не просто закрутить Луну волчком, но и отфутболить её со своей прежней орбиты, да так, что на Земле взбесятся все моря и океЯны и очередной потоп неизбежен. Если кто не в курсе, то атмосферу Земли бомбардируют тысячи мелких и средних "камушков" в сутки, которые просто сгорают в атмосфере. Учитывая, что у Луны атмосферы нет, она должна вертеться в небе как мячик в пруду но, нет — Луна стоит как вкопанная на своих параболических рельсах.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #871 -: Май 20, 2019, 22:24:37 »
Полнолуние

Это самый тупорылый ляп, это контрольный выстрел в голову "Лунному мифу". Любой здравомыслящий человек без каких-либо приборов и докторской степени по физике может разбить миф о Луне вдребезги, задав только один вопрос:
За чей счёт светит Луна в полнолуние?

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #872 -: Май 20, 2019, 22:28:39 »
 Посмотрите внимательно на полную Луну — это идеальный круг. А откуда должен падать свет, чтоб сфера отразилась идеальным кругом? Правильно, из-за нашей спины, но вот   неувязочка: за нашей спиной никакого Солнца нет и быть не может. За нашей спиной Земля, а Солнце за Землёй. Кто-нибудь мне объяснит,

чей, чёрт возьми свет отражает Луна в полнолуние?

 А что на этот счёт думает официальная наука?
       Полнолу́ние — фаза Луны, при которой разность эклиптических долгот Солнца и Луны равна 180°. Это означает, что плоскость, проведённая через Солнце, Землю и Луну, перпендикулярна плоскости эклиптики. Если все три объекта находятся на одной линии, происходит лунное затмение.Луна в полнолунии имеет вид правильного светящегося диска.

Заметьте, никто не тянул Вики за язык:

"...Луна в полнолунии имеет вид правильного светящегося диска..."

Если придать витиеватым цитатам Вики человеческий облик, то получится следующее: В полнолуние Солнце строго за нашей спиной по горизонтали, но немного выглядывает из-за Земли по вертикали. Странная вещь — Вики не даёт схему столь сложного явления. И не зря.

Да потому что выглядеть это будет вот так:

Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #873 -: Май 20, 2019, 22:30:56 »
Известный  американский  писатель-фантаст и ученый  А.Азимов  обращал  внимание  на  некоторые  "странности"  Луны,  позволяющие  предположить,  что  наша  "космическая  соседка"  вероятнее  всего  является  не  естественным  природным  (космическим) объектом.

И вот,  что он  об  этом  говорит:   "Стыдно,  что  мы  до  сих  пор  не  знаем,  что  на  самом  деле  делает  там  наша  собственная  Луна.  Она  слишком  далеко,  чтобы  быть  истинным  спутником  Земли;  слишком  велика,  чтобы  быть  захваченной  Землей;  шансы,  что  такой  захват  сработал  на  Луне,  что  она  вышла  почти  на  круговую  орбиту  вокруг  Земли,  слишком  малы,  чтобы  думать,  что  это  правдоподобно.

Есть,  конечно,  теории,  что  когда-то  Луна  была  гораздо  ближе  к  Земле,  а  затем  постепенно  удалилась  в  результате  приливного  воздействия.   Но у  меня  есть  возражение.  Если  бы  Луна  была  реальным  спутником и  вращалась  вокруг  Земли  на  расстоянии,  скажем,  в 2000 миль,  она  вращалась  бы  в  плоскости  земного  экватора,  а  этого  нет.  Но  тогда,  если  Луна  и  не  настоящий  спутник  Земли,  и  не  захваченное  тело, то  что  она?"
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #874 -: Май 20, 2019, 22:46:55 »
Quote (selected)
За чей счёт светит Луна в полнолуние?
Менструацията при жените в нормална ситуация е точно един лунен цикъл.

А знаете ли че:
 Зеленото успокоява очите?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #875 -: Май 20, 2019, 22:50:46 »
Quote (selected)
А знаете ли че:
 Зеленото успокоява очите

а бе зависи. то по принцип и риболовът успокоява нервите и так далее, ама ако си примерно без билет - действа стресиращо.

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #876 -: Май 20, 2019, 23:03:02 »
Quote (selected)
Подвесьте на улице мяч и посветите на него мощным фонарём (хоть ксеноновым). Осветит ли он окружающие предметы? Нет.
Е, как "не"? Ти в дискотека била ли си?
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #877 -: Май 20, 2019, 23:05:43 »
Това с риболова категорично го отхвърляме с моето извънземно.
Да му седя аз диван-чапраз и да му се моля на добичето да клъвне?!
След няколко часа седянка, ако вземат че дойдат горски-морски, ще съм толкова спокоен че нищо чудно да си платят неуловения риболов в десетократен размер!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #878 -: Май 20, 2019, 23:09:26 »
то по принцип на риболов се ходи по-иначе.

взема се /примерно/ каса бира, 5-6 кила пържоли от вратните, помъква се барбекюто, палатката и поне като за каре карти агитка, щото трябва да се прави нещо, докато загрява барбекюто.

и се слагат няколко въдици, квото се закачи - берекет версин. ама без билет пак си е малко кофти. ако контролиращият орган дойде, докато има в наличност бира и скара, е по-добре.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #879 -: Май 20, 2019, 23:10:01 »
«Одинаковые на Земле, на Марсе и в галактике Андромеды»: метрологи обновили четыре базовые единицы измерений

По решению Генеральной конференции по мерам и весам с 20 мая 2019 года учёные обновили четыре базовые единицы измерений: килограмм, ампер, кельвин и моль. Теперь они определяются через универсальный коэффициент — постоянную Планка. Известный парижский платиново-иридиевый цилиндр отныне не является международным эталоном килограмма. Большинство людей этого не заметят, однако для учёных обновлённая система измерений открывает новые возможности, считают специалисты. Дата переопределения величин приурочена к Всемирному дню метрологии.
https://ru.rt.com/dkko
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #880 -: Май 20, 2019, 23:12:57 »
и в тази връзка, че не ми се търси темата с вицовете:
Quote (selected)
Между приятели:
Двама приятели си говорят за жените:
- Не мога да ги разбера тия жени! Моята помни на коя дата сме се запознали, къде сме се срещнали, какво съм й казал аз, какво ми е казала тя, в кое кафе сме отишли на първата среща и не можеш да си представиш какви неща още! А аз, братче, нищо от това не си спомням!
Другият помислил и казал:
- Виж какво! Ти помниш ли, когато хвана първия си голям шаран?
-Как да не помня! Беше на язовир Доспат, бяхме отишли петък вечер, 12 април преди 5 години. Петък през нощта нищо не ми клъвна! Чак неделя сутринта видях, че се е закачил, вадих го един час - беше 5 кг! Накрая Пешо влезе с ботушите да го вади с кепчето, щото оня се мяташе така здраво, че мислех, че ще ми изкубне въдицата от ръцете...
- А мислиш ли, че шаранът помни?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #881 -: Май 20, 2019, 23:37:30 »
"Без формат" - Загадките на Луната
https://www.youtube.com/watch?v=IBnNuoVfD1I
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #882 -: Май 20, 2019, 23:39:54 »
"Без формат" - Загадките на Луната
https://www.youtube.com/watch?v=IBnNuoVfD1I
Да позная без да съм го пускал (слушам друго) - професор Филипов? :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ганий

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 911
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #883 -: Юни 04, 2019, 16:40:44 »
За да отпъдя мисълта, че пак ме тресе параноята, ще замоля някой запознат с Конспирацията да ми каже има или няма нещо гнило в това ръкостискане...

https://www.msn.com/en-us/news/world/what-to-get-a-queen-inside-the-trumps-gifts-for-royals/ar-AACmR9I?ocid=spartanntp#image=AACiY4M|25

25/46 SLIDES © Victoria Jones/Reuters
Britain's Queen Elizabeth II greets President Donald Trump as he arrives for the Ceremonial Welcome at Buckingham Palace, in London, on June 3.
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 16:43:41 от Ганий »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #884 -: Юни 04, 2019, 17:01:59 »
Разбирам въпроса, но едно ръкостискане не може да е притеснително, притеснително е нивото на дебилност  на народите у нас и по света. Дебилността на тия долу, позволява на тия горе да правят каквото искат.
Вие си ги избрахте!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #885 -: Юни 04, 2019, 17:19:19 »
има или няма нещо гнило в това ръкостискане...

Ако имаш предвид масонско - не, това не е масонско ръкостискане.
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 17:22:51 от otvrat »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #886 -: Юни 04, 2019, 17:22:30 »
-

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #887 -: Юни 04, 2019, 18:43:51 »
За да отпъдя мисълта, че пак ме тресе параноята, ще замоля някой запознат с Конспирацията да ми каже има или няма нещо гнило в това ръкостискане...
Кви конспирациЙ и масонства ви тресат, бе, драги?! Всичко е на показ пред света! :ive_got_it-1379:

Quote (selected)
С топовни салюти и почетен караул кралица Елизабет посрещна Тръмп
03.06.2019

Президентът на САЩ Доналд Тръмп и Мелания Тръмп пристигнаха във Великобритания на тридневно посещение.



Държавното посещение на Острова е по покана на кралица Елизабет II и е организирано няколко дни преди премиерът на Великобритания Тереза Мей да се оттегли официално от управлението.



Посланикът на САЩ във Великобритания Уди Джонсън обяви, че в началото на визитата Тръмп е получил “много британско посрещане”. Той публикува снимки в „Туитър”, на които американският лидер и принц Чарлз инспектират почетния караул по-рано днес.



Тръмп положи венец пред Паметника на Незнайния войн в Уестминстърското абатство



https://news.bg/world/s-topovni-salyuti-i-pocheten-karaul-kralitsa-elizabet-posreshtna-tramp.html
  :bigok:
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 18:50:08 от Джиджи »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #888 -: Юни 04, 2019, 18:46:21 »
Quote (selected)
С топовни салюти и почетен караул кралица Елизабет посрещна Тръмп

Явно не са уцелили!
Мики?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #889 -: Юни 04, 2019, 18:55:02 »
Quote (selected)
С топовни салюти и почетен караул кралица Елизабет посрещна Тръмп

Явно не са уцелили!
Мики?
За три дни, докато почти мЪ нямаше тук, вий окончателно сте сЪ побъркали ...   :t2319:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #890 -: Юни 04, 2019, 19:01:19 »
А ЧарлС, май вече йе готоф??!  :t1813:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #891 -: Юни 04, 2019, 19:01:26 »
Quote (selected)
С топовни салюти и почетен караул кралица Елизабет посрещна Тръмп

Явно не са уцелили!
Мики?
Да им имам гърмялките...
Пълни аматьори!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #892 -: Юни 04, 2019, 19:02:52 »
А ЧарлС, май вече йе готоф??!  :t1813:

Зад всеки успял мъж седи една Камила. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #893 -: Юни 04, 2019, 19:14:17 »
За да отпъдя мисълта, че пак ме тресе параноята, ще замоля някой запознат с Конспирацията да ми каже има или няма нещо гнило в това ръкостискане...
Не е обичайното. Ама не ми се рови какво значи. И да, масоните нямат само един жест. А и не са само масоните.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #894 -: Юни 04, 2019, 19:22:44 »
.
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 19:25:17 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #895 -: Юни 04, 2019, 19:44:56 »
А ЧарлС, май вече йе готоф??!  :t1813:

Зад всеки успял мъж седи една Камила.
:D
Ф случая обаче не иде реч за Камила(та), а за кралицаТА.   :lightbulb_idea-1364:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #896 -: Юни 04, 2019, 20:00:09 »
Ф случая обаче не иде реч за Камила(та), а за кралицаТА.   :lightbulb_idea-1364:

Тва зверче ли:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #897 -: Юни 04, 2019, 20:15:19 »
Taя кралица нещо полезно за света или за когото и да било свършила ли е някога ?
« Последна редакция: Юни 04, 2019, 20:17:39 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #898 -: Юни 04, 2019, 20:17:09 »
Taя кралица нещо полезно за света или за когото и да било ?
Добре, че се държи бабето.
Представи си ЧарлС като крал. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Теория на конспирациите
« Отговор #899 -: Юни 04, 2019, 20:19:55 »
Няма нужда да си ги представям. Едни и същи близкородствени дегенерати. Само Хари ми се вижда нормален. Сигурно е от коняря на Даяна.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.