Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 01:44:54

Анкета

Каква според вас е формата на Земята?

Кръгла
0 (0%)
Плоска
6 (27.3%)
Сферична
4 (18.2%)
Не знам
1 (4.5%)
Като поничка
11 (50%)

Общ брой гласове: 16

Гласуването приключено: Март 21, 2019, 21:19:32

Автор Тема: Анкета: Формата на Земята  (Прочетена 87060 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #360 -: Април 01, 2019, 18:53:52 »
да, и константата да вземат най-накрая да я приравнят на 10, квойтуй 9.8, на нищо не прилича, кара хората само с елки да ходят насам-натам.

по осъзнато съгласие.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #361 -: Април 01, 2019, 19:05:15 »
да, и константата да вземат най-накрая да я приравнят на 10, квойтуй 9.8, на нищо не прилича, кара хората само с елки да ходят насам-натам.

по осъзнато съгласие.
Не знам, Задорнов си беше шегаджия (светла му памет!) но разправяше че в някакъв щат из щатско Пи го турнали 4 (словом: четири) със закон.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #362 -: Април 02, 2019, 19:58:16 »
Цитат
Известен рапър ще лети в Космоса, за да докаже, че Земята е плоска

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/lyubopitno/izvesten-rapr-shche-leti-v-kosmosa-za-da-dokazhe-che-zemyata-e-ploska-snimkavideo_news662520.html

Това съм го пропуснал.
Ще взема да си втвърдя позицията към "културата"
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #363 -: Април 04, 2019, 01:34:14 »
да, и константата да вземат най-накрая да я приравнят на 10, квойтуй 9.8, на нищо не прилича, кара хората само с елки да ходят насам-натам.

по осъзнато съгласие.
Не знам, Задорнов си беше шегаджия (светла му памет!) но разправяше че в някакъв щат из щатско Пи го турнали 4 (словом: четири) със закон.

Че то това може лесно да се докаже. Вземаш една окръжност с диаметър 1 и около нея чертаеш квадрат. Неговият периметър е 4. След това изрязваш четири квадратчета в четирите му ъгъла, които да се допират до окръжността. Периметърът си остава 4. Продължаваш да изрязваш квадратчета от двете страни на тези по същия начин, докато размерите им станат безкрайно малки и квадратът започне да клони към окръжност. Периметърът му си остава 4, което означава, че и дължината на окръжността е 4. Тя е равна на диаметъра по пи. Е, на колко е равно пи?

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #364 -: Април 04, 2019, 01:47:47 »
Цитат
Вземаш една окръжност с диаметър 1 и около нея чертаеш квадрат. Неговият периметър е 4. След това изрязваш четири квадратчета в четирите му ъгъла, които да се допират до окръжността. Периметърът си остава 4.
По-скоро диаметърът си остава 1-ца, колкото и да кълцаш (диференцираш) квадратчетата. :)
Шото ако бутнеш квадрата с ножицата, той вече не е квадрат. Трябва да взимаш наново споразумение с извънземното.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #365 -: Април 04, 2019, 02:05:30 »
Прочети го пак, по-бавно, че ме мързи да ти го чертая и да качвам картинката.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #366 -: Април 04, 2019, 02:08:02 »
Ше черпиш, некой вече е свършил работата

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #367 -: Април 04, 2019, 02:08:29 »
Трябва да взимаш наново споразумение с извънземното.
To накрая ще се ядоса и вместо ново споразумение ще прати снимка на кокошка  :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #368 -: Април 04, 2019, 02:15:50 »
То вече я е пратило. Виж последното кадро в дясно...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #369 -: Април 04, 2019, 21:57:06 »
Бе няма ли поне един, когото да не съм успял да убедя?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #370 -: Април 16, 2019, 09:52:39 »
Earth is Flat! - 100% PROOF!! AMAZING!!
https://www.youtube.com/watch?v=TdVKZkfAkpk

аз невинен, то така си беше :m1731:
the lamers club honourable member …

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #371 -: Април 16, 2019, 10:44:10 »
Ааааааа! Жълтата паничка кефи. Искам! Искам!!!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #372 -: Април 18, 2019, 12:45:56 »
Новото познание E01 S02 - Защо да вярваме, че Земята е кръгла?
https://www.youtube.com/watch?v=C_WvmbOsgrs

Любимците на Кайле. :)
Все си мисля че на бъзик ги дрънкаха тия дивотии, но кой знае... Кой знае...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #373 -: Април 18, 2019, 14:20:22 »
Стойчо е достатъчно центриран и себеосъзнат, че да има нужда да се бъзика като теб, за да отстоява себе си от въображаеми външни врагове.
Стойчо няма нужда да се бъзика, да напада, да хапе, за да се самоутвърждава в главата си.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #374 -: Април 18, 2019, 14:31:05 »
Аз се бъзикам безплатно. :)
Стойчо е пич - дума да няма, както и професорите.
Но това си е пазарна ниша - щом има "плоско" търсене, следва да се предложи и "плоско" предлагане.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #375 -: Април 18, 2019, 14:34:24 »
Много интересен разговор. Аз проф. Бойко Рангелов много го харесвам.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #376 -: Април 18, 2019, 14:36:26 »
Абонирай се за канала на Стойчо и тубата ще те води за носа.

Кстати, там са всички сезони и епизоди на "Новото познание".
« Последна редакция: Април 18, 2019, 14:38:44 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #377 -: Април 18, 2019, 16:27:14 »
Времето за провеждане на смислена дискусия е малко, в подобен род предавания за плебса, както от линка с Керев. Така и словоохотливият Професор не успя да отговори смислено относно въпросът защо отдалечени обекти се виждат със специални обективи и телескопи, въпреки очакванията защото трябва да са зад закръглението... Той намеси... "Теорията на относителността" и Айнщайн, та и мухите в японският влак.
 :firefrog:
А фактът е, че мачтите на кораба се Виждат първи, не защото тоя пълзи или плува през издутината пред очите ни, а заради особеностите на законите за Перспективата. Гледането с телескоп, веднага показва и вълничките разцепвани от "скритият" румпф на кораба... После, виждането с телескоп на други небесни тела, не изключва наличието на частен случай - нека не забравяме, че НАСА обяви (уж?), как били открити плоски обекти в далечният космос... Отделно пък, как от самолет дори и Академиците ще виждат закръглен хоризонт - просто защото илюминаторите на самолета при пътниците са с издути стъкла създаващи оптични изкривявания - "в добрият смисъл". Но снимки, клипове из плоските прозорци на пилотската кабина показват една доста добре изразена ПРАВА линия на хоризонта. И т.н. и т.н.

Отговорите на повечето от 200-та провокативни и без сериозен отговор, въпроси относно явни несъответствия с приетата до сега Кръгла догма, която може и истина да е, не спомагат да се намери еднозначен отговор. Съответно аз лично си запазвам винаги една доза съмнение, независимо от позицията ми към двете крайни твърдения (пък и не само за тези) и си имам винаги едно на ум. Още повече, че Официалните, които би трябвало да са едвам ли не Изворът на Истината, се оказаха и се експонираха като най-обикновени лъжци и мошеници. Така всякаквите Им напъни да "доказват" в никакъв случай не превръщат част от общоприетите "Истини" в ИСТИНИ, обаче със сигурност стават, от най-обикновени догми и  манипулации, в храна за кокошките на двора.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #378 -: Април 18, 2019, 17:23:22 »
Цитат
Времето за провеждане на смислена дискусия е малко, в подобен род предавания за плебса
Тези предавания се правят с цел ограмотяване.
До елементарна степен - вместо формули по дъската, ръкомахания и някакви сравнения.
На ме ми вършат работа, е не тези зевзеци де...
Но ако е важно ще се пробвам да издиря лекциите на факултет астрофизика на МГУ.
Обаче там е страшно!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #379 -: Април 18, 2019, 18:04:12 »
Какви плоски и кръгли земи?
Има нови данни.

Пророчества о конце света сбылись: в других измерениях Земли уже не существует
Конспирологи считают, что столкновение с Нибиру все же произошло, но в параллельной Вселенной

https://znaj.ua/ru/popcorn/226351-proroctva-pro-kinec-svitu-zbulisya-v-inshih-vimirah-zemli-vzhe-ne-isnuye

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #380 -: Април 18, 2019, 18:07:09 »
Цитат
Отделно пък, как от самолет дори и Академиците ще виждат закръглен хоризонт - просто защото илюминаторите на самолета при пътниците са с издути стъкла създаващи оптични изкривявания - "в добрият смисъл". Но снимки, клипове из плоските прозорци на пилотската кабина показват една доста добре изразена ПРАВА линия на хоризонта.
Не е от формата на прозорците, височината е малка.
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #381 -: Април 18, 2019, 18:27:31 »
Ако приемем хипотезата за веротностните паралелни  вселени в много от тях Земя изобщо не е съществувала.
В други сега може да се появи, да се сблъска с много други планети, да влезе в черна дупка и всякакви щуротии.
Така,че това пророчество е доста безсмислено.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #382 -: Април 18, 2019, 18:30:50 »
Отделно пък, как от самолет дори и Академиците ще виждат закръглен хоризонт - просто защото илюминаторите на самолета при пътниците са с издути стъкла създаващи оптични изкривявания - "в добрият смисъл". Но снимки, клипове из плоските прозорци на пилотската кабина показват една доста добре изразена ПРАВА линия на хоризонта.

Дори от закръглените пасажерски илюминатори хоризонтът е хоризонтален. Но мене повече ме интересува следният парадокс : всеки, който е летял с аероплан знае, че на височина над 10 000 метра земя не се вижда - само облаци. А от МКС-то не се виждат облаци - само Земя. Тук-таме  се вижда по некой - да не е без хич. Но понякога нема и един кьорав облак.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #383 -: Април 18, 2019, 18:38:10 »
Снимките показавани от МКС-то са подбрани.
Показват се тези в ясни дни, на никого не му е интересно да гледа нещо като Земя забулена в мъгла.
Тогава ще стане още по-весело ще има:
"Няма Земя има холограма и от този ъгъл не е видима." :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #384 -: Април 18, 2019, 18:45:45 »
Показват се тези в ясни дни, на никого не му е интересно да гледа нещо като Земя забулена в мъгла.

Ама и аз съм един карък! Стотици пъти съм летял, но ни веднъж не съм летял в росен, ясен ден и не съм видял Земята от 10 000 метра. Такъв ми бил късметя! Иначе на картинка е много красиво.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #385 -: Април 18, 2019, 18:49:49 »
Поставен така въпроса започвам да се чудя дали си летял над Земята или под, то при плоска такава няма разлика.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #386 -: Април 18, 2019, 18:51:36 »
И един друг парадох много ме мъчи : защо Нютън не е предвидил, че след 150-200 години некой тъпанар ще изобрети центрофуга на пералнята. А той е бил учен. Длъжен е бил да го предвиди.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #387 -: Април 18, 2019, 18:56:19 »
Поставен така въпроса започвам да се чудя дали си летял над Земята или под, то при плоска такава няма разлика.

Поставен така отговора и аз почвам да се чудя дали изобщо си летял със самолет. Ако някога над 10 000 метра си виждал земя или море...
А отговорът е прост : няма как да правиш снимкомагазин на Земята от "космоса", ако не се вижда земя. Тя трябва задължително да се вижда, за да се докаже, че е кръгла. Без значение колко големи са Континентите.
А иначе, облаците са си облаци и на плоска, и на кръгла Земя.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #388 -: Април 18, 2019, 19:00:22 »
Отделно пък, как от самолет дори и Академиците ще виждат закръглен хоризонт - просто защото илюминаторите на самолета при пътниците са с издути стъкла създаващи оптични изкривявания - "в добрият смисъл". Но снимки, клипове из плоските прозорци на пилотската кабина показват една доста добре изразена ПРАВА линия на хоризонта.

Дори от закръглените пасажерски илюминатори хоризонтът е хоризонтален. Но мене повече ме интересува следният парадокс : всеки, който е летял с аероплан знае, че на височина над 10 000 метра земя не се вижда - само облаци. А от МКС-то не се виждат облаци - само Земя. Тук-таме  се вижда по некой - да не е без хич. Но понякога нема и един кьорав облак.

В момента от МКС се виждат само облаци.
Онлайн транслация.
https://www.miroworld.ru/mks-onlajn-translyatsiya-s-kosmosa/

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #389 -: Април 18, 2019, 19:00:36 »
Цитат
Снимките показавани от МКС-то са подбрани.
Нали?
Те за тва ги въртят с месеци в едни центрофуги - докато си признаят!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #390 -: Април 18, 2019, 19:05:30 »
В момента от МКС се виждат само облаци.

А, в момента! Може! МКС-то е на 350-400 км над Земята. Но аз се не мога да нацеля момент, та да видя земя от 10 км. Само облаци, да ге!
Между другото, имаше един, дето постави свветовен рекорд по скачане с парашут от балон. На всички снимки от балона имаше гъсти облаци. А, и имаше две камери - една нормална и една рибешко око.
« Последна редакция: Април 18, 2019, 19:09:21 от otvrat »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #391 -: Април 18, 2019, 19:07:52 »
Много страшно изглежда като напишеш 10 000  метра.
Като се замислиш, че са само 10 км може и да ти светне нещо, ако искаш.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #392 -: Април 18, 2019, 19:13:20 »
Като се замислиш, че са само 10 км може и да ти светне нещо, ако искаш.

Не знам! Аз само питам и очаквам некой да ме светне. Да ми обясни просто на просто зададен въпрос : защо никой не вижда земя от 10 км. и никой не вижда облачна пелена над Земята от 350 км? На снимките, искам да кажа.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #393 -: Април 18, 2019, 19:16:00 »
Цитат
МКС-то е на 350-400 км над Земята.
Височина: 408 км.
Скорост: 7,66 км./сек.
Екипаж: 6 космонавта.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #394 -: Април 18, 2019, 19:16:05 »
Цитат
всеки, който е летял с аероплан знае, че на височина над 10 000 метра земя не се вижда - само облаци
Ти му ева мамата на въздушното разузнаване, евала!
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #395 -: Април 18, 2019, 19:17:59 »
Цитат
Да ми обясни просто на просто зададен въпрос : защо никой не вижда земя от 10 км. и никой не вижда облачна пелена над Земята от 350 км? На снимките, искам да кажа.

Колко просто?
Аз виждам лайнерите когато е ясно и са на 10 км.
Съмнявам се, че те ме виждат, но и аз съм доста по-малък. :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #396 -: Април 18, 2019, 19:19:08 »
МКС е върха на тази цивилизация!
За нещо повече - чоплете си из ушите извънземното ако пусне.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #397 -: Април 18, 2019, 19:19:27 »
В момента от МКС се виждат само облаци.

А, в момента! Може! МКС-то е на 350-400 км над Земята. Но аз се не мога да нацеля момент, та да видя земя от 10 км. Само облаци, да ге!
Между другото, имаше един, дето постави свветовен рекорд по скачане с парашут от балон. На всички снимки от балона имаше гъсти облаци. А, и имаше две камери - една нормална и една рибешко око.

Едва ли ще ти помогна, но май е нормално на 10 км да виждаш предимно облаци, а на по-голяма височина(350-400 км.) да се виждат не само облаци. Колкото по-нагоре толкова повече планета се вижда.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #398 -: Април 18, 2019, 19:22:39 »
Цитат
никой не вижда облачна пелена над Земята от 350 км?
Погледни все пак линка който съм дал по-горе.
Само облаци се виждат от МКС.
При това не са снимки а онлайн МКС.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #399 -: Април 18, 2019, 19:27:47 »
Цитат
никой не вижда облачна пелена над Земята от 350 км?
Погледни все пак линка който съм дал по-горе.
Само облаци се виждат от МКС.
При това не са снимки а онлайн МКС.
Когато има облаци се виждат облаци, когато е ясно се вижда земята.
Представяш ли си от хилядите снимки в медията да праснат точно тази с облаците и да пишат:
Това долу е Земята, ама не се вижда.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #400 -: Април 18, 2019, 19:33:51 »
Благодаря на всички за изчерпателните, научни отговори. Особено ме впечатли онзи за 408 км. Само 8 км в смъртоносната радиация. Според А. Леонов, де.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #401 -: Април 18, 2019, 19:39:58 »
Значи ако е прав Мъск и много други като него, живеем в холографска вселена. От което какво следва? Не ли че Земята се пак е плоска?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #402 -: Април 18, 2019, 19:43:18 »
Значи ако е прав Мъск и много други като него, живеем в холографска вселена. От което какво следва? Не ли че Земята се пак е плоска?
На Мъск ракетите му също ли са холограми?
Много скъпи илюзии. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #403 -: Април 18, 2019, 19:48:18 »
Благодаря на всички за изчерпателните, научни отговори. Особено ме впечатли онзи за 408 км. Само 8 км в смъртоносната радиация. Според А. Леонов, де.
Според кой?!??
Забравих да хлъцна.
« Последна редакция: Април 18, 2019, 19:57:26 от micky »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Hateras

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 757
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #404 -: Април 18, 2019, 19:55:05 »
Цитат
Значи ако е прав Мъск и много други като него, живеем в холографска вселена
Мъск таквоз нещо не е казвал. Задават му въпрос "Какво ако живеехме в симулация..." и той отговаря "Ми ако живеехме в симулация, то тогава..."
GOD is REAL, unless declared INTEGER

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #405 -: Април 18, 2019, 20:26:40 »
Ми убу де, това ли е пойнта?
Ако живеем в холографска вселена, каква е Земята?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #406 -: Април 18, 2019, 20:28:58 »
Ми убу де, това ли е пойнта?
Ако живеем в холографска вселена, каква е Земята?
Холографска.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #407 -: Април 18, 2019, 20:33:59 »
За сега се намираме в хАхогравската част на вселената, не ни пускат в хола още.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #408 -: Април 18, 2019, 20:42:35 »
Холографията не беше ли метод, който кара плоските неща да изглеждат тримерни?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #409 -: Април 18, 2019, 20:49:27 »
Холографията не беше ли метод, който кара плоските неща да изглеждат тримерни?
Не.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #410 -: Април 18, 2019, 20:56:52 »
холограмата е двумерна, а изглежда тримерна
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #411 -: Април 18, 2019, 21:01:27 »
холограмата е двумерна, а изглежда тримерна
Холограмата не може да бъде двумерна.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #412 -: Април 18, 2019, 21:07:51 »
холограмата е двумерна, а изглежда тримерна
Холограмата не може да бъде двумерна.
Ти пък, мики, ми ако извънземното е нашепнало, може и едноизмерна да е! Свива се и се разтяга както си иска! Всичко е илюзия, илюзията е всичко и изобщо не се лекува!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #413 -: Април 18, 2019, 21:10:12 »
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #414 -: Април 18, 2019, 21:32:04 »
an image made with a laser beam, in which the objects shown look like they have depth rather than appearing flat and can seem to move
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #415 -: Април 18, 2019, 21:39:24 »
А нали знаеш, че ако счупиш холографско изображение, всяко парченце запазва 100% информацията?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #416 -: Април 18, 2019, 22:23:00 »
Така, значи дойдохме на моята, че Земята е И плоска и има безброй много паралелни реалности.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #417 -: Април 18, 2019, 22:25:15 »
Така, значи дойдохме на моята, че Земята е И плоска и има безброй много паралелни реалности.
Обаче ти черпиш!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #418 -: Април 18, 2019, 22:26:45 »
Така, значи дойдохме на моята, че Земята е И плоска и има безброй много паралелни реалности.
Обаче ти черпиш!
Във всички паралелни реалности, без изключения! :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Анкета: Формата на Земята
« Отговор #419 -: Април 19, 2019, 00:58:42 »
an image made with a laser beam, in which the objects shown look like they have depth rather than appearing flat and can seem to move
Кайли, преглеждал ли те е някога ушен лекар ?
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.