Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 10:15:50

Автор Тема: САЩ приемат закон с искане да се разкрият доходите на... Путин.  (Прочетена 7882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
В США разработан законопроект с требованием раскрыть доходы Путина

Конгрессмены США разработали законопроект под названием «О транспарентности в отношении Владимира Путина», сообщила член палаты представителей Элис Стефаник.
В проекте говорится о необходимости американской разведке предоставить конгрессу информацию о доходах и имуществе Путина.

Как отметила сама Стефаник, она гордится тем, что является соавтором этого документа.

Цялото тук:
https://ru.rt.com/d02w

Весели хора! Да не са минали и те на Новичок.... :)
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Не са преминали!
Винаги са си били, но ф последно време го мешат и с ментета.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Как отметила сама Стефаник, она гордится тем, что является соавтором этого документа.

Уникална тъпотия! Американското разузнаване ще търси "парите на Путин"!

 :b0201:


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Не, то нека си ги търси и нека си им докладва кое, как и що.
Но не разбирам що за тъпня е да се приема закон за нещо, което може да се поръча просто ей така на съответните им служби.
Напъните това да е закон /не четох тъпнята, АКО се иска да е закон!/ говори за все по прогресиращото ментално увреждане, изначално залегнало в тази сбирщина.
Те представяте ли си, все още си въобразяват, че са наместници на Господ на тази клета планета!
Явно кратките периоди на освестване са били само ремисии.
Разбирам, когато бяха икономически лидери, макар и в съмнително финансово изражение в зелена шума, разбирам, когато се срина едната система и се почувстваха световен лидер и във военно отношение, но сега просто ме изумяват!
Поне за елита им не съм имал такова мнение, но явно и там герберастията* си казва думата.
*употребявам това понятие вече като състояние на ментални, необратими увреждания, със сериозни съмнения за заразност на заболяването.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
В документа се посочва например, че в рамките на 180 дни от влизането му в сила, директорът на националното разузнаване Дан Коутс трябва да представи пред Конгреса подробен отчет за личните активи и капиталите на руския президент Владимир Путин.

Докладът трябва да включва информация за източниците на неговите доходи, както и тези на членовете на семейството му, включително "инвестиции, банкови сметки, дялове от уставни капитали".

https://news.bg/int-politics/novite-sanktsii-na-sasht-udryat-putin-i-obkrazhenieto-mu.html

DASKA се казвало нещото...  :m1728:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Но, не смятат да приемат закон, за разкриване доходите на нашите!
Вие си ги избрахте!

Пешо

  • Гост
По-важно е друго:

Quote (selected)
В законопроекта се уточнява, че президентът ще разполага с 60 вместо с 90 дни за въвеждане на санкциите, свързани с руския държавен дълг, а самата забрана започва да действа 90 дни след влизането на закона в сила.

Налага се забрана върху инвестициите в руски проекти, свързани с втечнен природен газ извън Русия, разработване на петролни находища в Русия, в обем от 1 милион долара или общо 5 милиона за период от 12 месеца. Забраната важи и за всички руски енергийни проекти в чужбина, които се оценяват над 250 милиона долара.

Списъкът с банките, срещу които ще бъдат наложени санкции, ще бъде определен от президента на САЩ. В предишната версия присъстваше конкретен списък с банки.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Забраната важи и за всички руски енергийни проекти в чужбина, които се оценяват над 250 милиона долара.

Нищо не могат да направят с енергийните проекти. Никой няма да купува 30-40% по-скъп газ заради кефа на янките. Русия вече е готова за тотални санкции. Те обаче ще се върнат много лошо към САЩ.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Но, не смятат да приемат закон, за разкриване доходите на нашите!

Ми... Същата работа. Къв кабахат имат да чоплят където и да било, за каквото и да било?
Айде ние тука васали - сами сме си свалили част от суверенитета, ма по Света не е баш тъй.
В случая само майтапа е голям че ровят в гащите на Върховният Главнокомандващ най-могъщата армия в Света...

Аз май пак обърках секциите - то си е за секция "майтапи" отсекъде.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
Сащисаните най-много да се доиграят до ново вътрешно море като граница между Канада и Мексико. Море свързващо Тихият с Атлантическия океани.
 :smokin:
- Море имени Путина...
 8)

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Сабалем детето Ким се изгъбаркало с тов. Тръмп. Тръгнал си нацупен.

Неактивен Bradatko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 821
    • Профил
Направо му наби страхотен шут!
Дончо си тръгна скоропостижно, което ... някак ми напомни как Боку се изхлузи от Русия!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Аз май пак обърках секциите - то си е за секция "майтапи" отсекъде.
Сега Мики, ще се караме!
За набедените модерни гейчета може, ама да се шегуваш с болни умствено неразвити индивиди, не е човешко.
П.П. Тръмпича да не си е тръгнал и той по нощите?
Кимчето, малко, ракетите му малки, а гледай какви големи хора плачат от тях.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Аз май пак обърках секциите - то си е за секция "майтапи" отсекъде.
Сега Мики, ще се караме!
За набедените модерни гейчета може, ама да се шегуваш с болни умствено неразвити индивиди, не е човешко.
П.П. Тръмпича да не си е тръгнал и той по нощите?
Кимчето, малко, ракетите му малки, а гледай какви големи хора плачат от тях.

Ми давай да се караме, че то като ги няма навлеците (хвала всем Модераторам & Администраторам!!) може да си умрем от скука.
Ся че тия са умствено странни е факт. Аз ако се пиша Наполеон, кротко ще си ме приберат и ще си ме изследват.
Ама аз нямам ядрено оръжие, за разлика от тия паразити...
Но ти хванах идеята, ама то трябва да има раздел "медицина" и там да си ги изследваме.

А пък какво стана в Ханой за мен си остана загадка.
Мое мнение: КимЧо пак  :t10502: ДонЧо. Ама как и с кво - понятие не имею...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Колко ядрено оръжие имат, те си знаят.
Същите смешници като бритите и френците.
Ядрените глави и носителите имат срок на годност, може да си стоят в шахтите, но дали ще рискуват да ги изстрелят за мен е загадка.
Последните 20 години в такава техника инвестират само Русия, Китай, Северна Корея, Иран, Индия, Пакистан и Израел.
Няма да се учудя ако в Израел има повече годни ЯО от колкото в цяло НАТО.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Казуса

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 31
    • Профил
Откакто разбрах, че има някаква си щатска (държавно-административна) група за поддръжка на свободата на Чечения (която все още съществува) и някакъв си закон за противодействие на Кремъл (извън закона за противодействие на неприятелите на Америка посредством санкции), нищо не може да му учуди при нормотворческите протуберански у отвъдокеанските ни брадърушки.

Правото при тях е сбъркана работа. Радвам се, че България е към континенталната правна система. Англо-саксите са някакви извращения на цивилизационното развитие.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Кремль ответил на требования из США раскрыть активы Путина


Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/districts/1408356-kreml/?utm_referrer=main_last_news_list

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Там има нещо сбъркано първоначално.
На 18 години можеш да отидеш в армията и да убиваш да пушиш марихуана в някой щати, но не можеш да пиеш бира до 21 години.
Представям си такава картинка:
Млад мъж/жена във военна униформа, закичен пурпурно сърце ( раняван в да кажем Афганистан ).
Кара си отпуската в в Лас Вегас, хазарт, някой и друг нощен пеперуд или пеперуда.
Седи кротко в бара и разказва как е убивал, как е ранен.
Всички са възхитени, кротко смучат бира, а той е на мляко, няма 21 години.
Сюреализма пасти да яде! :yes-1289:
« Последна редакция: Февруари 28, 2019, 19:49:54 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Там има нещо сбъркано първоначално.

Дали е нещо, или всичко - большой вопрос!
Пример:
Отиваш да си откриеш някаква сметка в някаква банка, получаваш подарък пушка. По твой избор...
Няма психо-няма михо...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
получаваш подарък пушка.
Тва не го бъркай!
Ако и тук се получаваше подарък пушка за откриване на сметка, насралите се политици чет нямаше да имат...при фсяко откриване на сметка.
Което пък е здравословно.
Даже и за политиците.
Тва, че ония ги използват /подаръците/ обикновено не по предназначение си е друг проблем.
Пак краварски.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Аз си държа на първоначалното.
Почнеш ли да зидаш къща върху криви основи, няма как да получиш стабилна конструкция, колкото повече етажи дигаш, по-криви стават.
Първите заселници са били изметта на Европа, каторжници, авантюристи.
Очаквано са стигнали до това положение.
Същият сценарий ни готвят и на нас в Европа.
Ако някой си мисли, че като докара 18 годишни зоофили от Афганистан ще възвиси Европа,да ме цунка....е сетихте се.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Аз си държа на първоначалното.
Почнеш ли да зидаш къща върху криви основи, няма как да получиш стабилна конструкция, колкото повече етажи дигаш, по-криви стават.
Първите заселници са били изметта на Европа, каторжници, авантюристи.
Очаквано са стигнали до това положение.
Същият сценарий ни готвят и на нас в Европа.
Ако някой си мисли, че като докара 18 годишни зоофили от Афганистан ще възвиси Европа,да ме цунка....е сетихте се.

В случая не съм съгласен. "Основите" постоянно се обновяват със свежа кръв от непрекъснатата имиграция, а двете световни войни им идват ептен дюшеш.
А "кореняците" американци - те са дебела, никому не нужна маса тип "лош матр'ял".
Така си мисля от мойта си камбанарийка - не съм ходил в САЩ. И със сигурност няма да отида.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Кореняците американци са индианците.
Кореняците европейци са по-светлите от сегашната популация.
Какво се е случило на индианците всички знаем.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Казуса

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 31
    • Профил
Quote (selected)
А "кореняците" американци - те са дебела, никому не нужна маса тип "лош матр'ял".

Много голям процент от старите янки са с немски произход. Това според мен обяснява някои от най-големите успехи на тази нова нация.
Чел съм поп публикации в интернет, че немският език за малко не става държавен език на САЩ (там официален няма). Така че, мисля си аз, немската същност предопределя до голяма степен успешното случване на актуалната Световна империя.


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Кореняците американци са индианците.
Тях не ги броим. Те са отпратени со благо, со кротце и со бая кютек в по-добрия свят.
Под "кореняци" следва да разбираме първото поколение заселници.
Наследниците им имат най-големи традиции и да речем опит.
Там някъде има объркване, което ги води до грешни размисли от типа че са изключителни...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9369
    • Профил
Абе, не ви ли прави впечатление, че англосаксонската раса някак си лудва скоропостижно. То не беха феериите на брекзит, не беше скрипачок, сега и това. Какви са те, откъде са, друга работа немат ли си, откъде накъде...
Не знам, ама как англосаксите се излагат в последните две години, никой друг не го е правил...
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Под "кореняци" следва да разбираме първото поколение заселници.
Наследниците им имат най-големи традиции и да речем опит.
Е това е първото поколение "французи" с алжирски корени.
Скоро и първото поколение "германци".
Тях направо ги назначават за елит.
Немецът, цял живот, работи, да я докара до статута на 18 годишен мигрант.
Храна, квартира и джобни за сметка на работещият.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Е това е първото поколение "французи" с алжирски корени.
Скоро и първото поколение "германци".
Де ги англичаните?
Аз ли нещо пак зле с историята, но всичко почва с английски каторжници....
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Англичанин майка не храни. :cool-1084:
Английски каторжник.
Сега им викат английски футболни фенове.
Когато са там са пирати на служба на короната, навън са най-долната измет.
Няма как да прокопсат ако не крадат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Пешо

  • Гост
Абе, не ви ли прави впечатление, че англосаксонската раса някак си лудва скоропостижно. То не беха феериите на брекзит, не беше скрипачок, сега и това. Какви са те, откъде са, друга работа немат ли си, откъде накъде...
Не знам, ама как англосаксите се излагат в последните две години, никой друг не го е правил...
Не.
По-скоро става въпрос за тотално овладяване на съзнанието на масите чрез медиите, в резултат на което им се пробутват всякакви дивотии. Писал съм и преди, че ние, живелите при 'щастливия' соц имаме една здравословна закалка - да не вярваме на онова, дето го пишат вестниците и показва телевизора. Децата ни вече са различни.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Quote (selected)
Сега им викат английски футболни фенове.
Сети ме за Марсилия. На европейското руснаците се объркаха и взеха че биха англичаните с 2:1 или нещо такова...
Един от "феновете" да вземе да стъпче руското знаме, че и да го препикае.
Ако беше "лихие девяностые" сигурно щяха да се направят че не са го видели, обаче братушките ги насметоха още от стадиона.
И ги разнасяха като прани гащи из целия град чак докато отпаднаха.
Голем майтап беше. :D
Даже си спомням някакви френски заглавия "Русия освободи Марсилия".
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Това и аз го помня, макар,че не съм фен.
Имаше голям рев за лошите руснаци. :way_to_go-1308:
ЕС е вреден за вашето здраве!

фелдкурат Ото Катц

  • Гост
Темата става актуална тия дни с някакви нови разработки както и с искането на Шолтенберг (Столтънбърг) руснаците да разкрият нещо си ....

Къде е Мики?
Моля доведете го тутакси!
Липсва, даге!