Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 16:08:35

Автор Тема: Корнелия срещу Баце  (Прочетена 275950 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1380 -: Май 05, 2020, 14:14:15 »
Божкееее.
Свръхчовека и сивата безлична тълпа.
Некое фото на гусина райчева от "Лукоф марш"?
 
Даже погледнах, ми нема текст заглавието е на редакцията
Явно не си прочел, но си побързал да се изходиш. И защо - нали ти писах, че материалът е над възможностите ти...
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1381 -: Май 05, 2020, 14:20:29 »
Quote (selected)
поради което не приемам, че бсп изведнъж, с появата на корнелия, се е загрижила за лявото.
Ти може и да не приемаш, но Корнелия е първият истински ляв лидер на БСП след Т. Ж.  :nuts:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1382 -: Май 05, 2020, 14:28:45 »
Quote (selected)
поради което не приемам, че бсп изведнъж, с появата на корнелия, се е загрижила за лявото.
Ти може и да не приемаш, но Корнелия е първият истински ляв лидер на БСП след Т. Ж.  :nuts:

по-скоро мисля, че отчаянието и разочарованието са в основата на прекомерните надежди в нея, но тя не успява да ги материализира така, че да има реални шансове да оглави следващо правителство или поне бсп да е доминираща сила в следващо правителство.

хората може да са недоволни от сегашната власт, но не ми се струва да виждат в корнелия такава алтернатива, че да гласуват масово за нея. протестният (и в голяма степен националистическият) вот отива при разните "патриотични" формации и при марешки; там тя няма как да пробие, колкото и да се опитва.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1383 -: Май 05, 2020, 14:37:04 »
Копнеете начело на БСП да е пак Станишев, но няма да стане.

НЯМА ДА Е СЪСЕЛА!  :smokin:
« Последна редакция: Май 05, 2020, 14:39:52 от Nor1 »
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1384 -: Май 05, 2020, 14:45:33 »

Ти може и да не приемаш, но Корнелия е първият истински ляв лидер на БСП след Т. Ж.
Възможно ли е лидер с манталитет, битие и биография на десен човек да бъде "истински ляв лидер"?
 Въпросът е принципен.

При определени допускания - да.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1385 -: Май 05, 2020, 14:45:59 »
Копнеете начело на БСП да е пак Станишев, но няма да стане.

НЯМА ДА Е СЪСЕЛА!  :smokin:

нямам такива копнежи.
мен повече ме притеснява липсата на адекватна опозиция. което е твърде удобно на сегашната власт.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1386 -: Май 05, 2020, 14:51:20 »
Възможно ли е лидер с манталитет, битие и биография на десен човек да бъде "истински ляв лидер"?
Въпросът е принципен.

При определени допускания - да.

единственият случай на катарзис на политик, който съм склонен да приема за верен, е този - https://en.wikipedia.org/wiki/John_Profumo

Shortly after his resignation, Profumo was invited to work at Toynbee Hall as a volunteer by Walter Birmingham, who was a warden there.

Toynbee Hall is a charity based in the East End of London, and Profumo continued to work there for the rest of his life, becoming Toynbee Hall's chief fundraiser, and using his political skills and contacts to raise large sums of money.

All this work was done as a volunteer, since Profumo was able to live on his inherited wealth.

His wife, the actress Valerie Hobson, also devoted herself to charity until her death in 1998.

In the eyes of some, Profumo's charity work redeemed his reputation.

Profumo was appointed a Commander of the Order of the British Empire (CBE) in 1975, and received the honour at a Buckingham Palace ceremony from Queen Elizabeth II, signalling his return to respectability. In 1995, former Conservative Prime Minister Margaret Thatcher invited him to her 70th birthday dinner, where he sat next to the Queen.


https://www.theguardian.com/commentisfree/2013/dec/04/profumo-affair-christine-keeler-stephen-ward

...Profumo, who performed an ostentatious penance, cleaning toilets at Toynbee Hall in London's East End, emerging occasionally to attend Margaret Thatcher's 70th birthday party, or to collect a CBE from the Queen.
« Последна редакция: Май 05, 2020, 14:54:59 от SgtTroy »

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1387 -: Май 05, 2020, 14:51:32 »
Quote (selected)
хората може да са недоволни от сегашната власт, но ...
Откъде разбра, че са недоволни, като изобщо няма признаци за подобно нещо?
Те и да са недоволни понякога, никога не е от властта, ами така – например от коронавируса или от лошото време.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1388 -: Май 05, 2020, 15:43:26 »
Корнелия срещу Баце?

Каква е разликата ляво - дясно, или лявоцентристи срещу дясно центристи, защото не виждам такава.

Който казва някаква наболяла истина го преследват, Корнелия не я преследва прокурора, или някой задъхан "разследващ" журналист.

Оня ден чак на мен ми стана неудобно, а Васил Иванов как не го беше срам, да изпълни една политическа поръчка, уж разкривайки далавери на Костадин Костадинов, аз злоупотреби не видях, теглил заеми, купил си къща и кола, и никакво нарушение, ама ония с личните асансьори не ги пита, от къде са им милионите.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1389 -: Май 05, 2020, 15:47:06 »
Корнелия става все по-безлична, а корона кризата ѝ предостави чудесна възможност да блесне, не Баце печели, тя губи доверие.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1390 -: Май 05, 2020, 15:52:10 »
Тя губи доверие, а Баце нищо не печели. Два месеца след като обявят, че епидемията у нас е отшумяла , рейтингът на тулупа ще се срине под предишните нива.
« Последна редакция: Май 05, 2020, 16:15:40 от Bacho Кольо »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1391 -: Май 05, 2020, 16:01:22 »
Не мисля, че опонентите ѝ в партията са по-добри. Въобще, българският кукловод, добре си подбира кадрите.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1392 -: Май 05, 2020, 18:23:55 »
Напротив. Всички "осветени" ще са губещи. Ковида ще е "силно абразивен".
И не само в България. ЕНП и ПЕС ще се борят за оцеляване. Оранжевия е в ъгъла. Даже тов. Владимирович има сериозни проблеми, а ако накрая Беларус се окаже с по ниска смъртност от руснаците, то ще станат огромни и нерешими.
Единствения разумен подход е, колкото по малко те забелязват, толкова по-добре.
Като се срути картонената къщурка ще има време за лидерство и изяви.
 
Междудругото Боко също пробва да се сниши, ма пусто е в ситуация бълха на чело с тва правителство. Е избута муфтачийски да обира негативите, бута Дончев по "съвети" .....
« Последна редакция: Май 05, 2020, 18:39:09 от 66 »

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1393 -: Май 05, 2020, 19:53:54 »

Ти може и да не приемаш, но Корнелия е първият истински ляв лидер на БСП след Т. Ж.
Възможно ли е лидер с манталитет, битие и биография на десен човек да бъде "истински ляв лидер"?
 Въпросът е принципен.

При определени допускания - да.
Прав си, навярно.
Ще бъдеш прав и ако твърдиш обратното - че (при определени допускания) е възможно един силно ляв по произход, образование, възпитание, кариера и т.н. човек да завие на обратно и да стане агресивно десен. Нагледахме се.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1394 -: Май 05, 2020, 20:00:05 »
Quote (selected)
поради което не приемам, че бсп изведнъж, с появата на корнелия, се е загрижила за лявото.
Ти може и да не приемаш, но Корнелия е първият истински ляв лидер на БСП след Т. Ж.  :nuts:

по-скоро мисля, че отчаянието и разочарованието са в основата на прекомерните надежди в нея, но тя не успява да ги материализира така, че да има реални шансове да оглави следващо правителство или поне бсп да е доминираща сила в следващо правителство.

хората може да са недоволни от сегашната власт, но не ми се струва да виждат в корнелия такава алтернатива, че да гласуват масово за нея. протестният (и в голяма степен националистическият) вот отива при разните "патриотични" формации и при марешки; там тя няма как да пробие, колкото и да се опитва.
Нинова имаше своя златен шанс след победата на Радев, но не можа да го осребри. И се спихна. Според мен - окончателно и безвъзвратно.
БСП също пътува надолу, раздирана от вътрешни личностни противоречия.

Няма да се изненадам, ако на следващите избори партията на Слави Тр. изпревари БСП.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1395 -: Май 05, 2020, 20:09:04 »
Тц, Слави източва електорат от ГЕРБ.  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1396 -: Май 05, 2020, 20:10:00 »
Quote (selected)
Нинова имаше своя златен шанс след победата на Радев, но не можа да го осребри. И се спихна. Според мен - окончателно и безвъзвратно.
БСП също пътува надолу, раздирана от вътрешни личностни противоречия.

Е, Ми, Да.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1397 -: Май 05, 2020, 20:29:29 »
Цитат на: Пешo
БСП също пътува надолу, раздирана от вътрешни личностни противоречия.

Шансът на БСП е час по скоро от нея да бъдат изхвърлени всички съселисти. При това грубо и ярко.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1398 -: Май 05, 2020, 20:39:20 »
Цитат на: Пешo
БСП също пътува надолу, раздирана от вътрешни личностни противоречия.

Шансът на БСП е час по скоро от нея да бъдат изхвърлени всички съселисти. При това грубо и ярко.

10-12% с корнелия  :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1399 -: Май 05, 2020, 20:44:20 »
Ще бъдеш прав и ако твърдиш обратното - че (при определени допускания) е възможно един силно ляв по произход, образование, възпитание, кариера и т.н. човек да завие на обратно и да стане агресивно десен.
Това е далеч по-лесно.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1400 -: Май 15, 2020, 19:11:19 »
Днес е 15 май 2020 г. Вече 3дни няма извънредно положение, а мандатът на Корнелия Нинова като председател на БСП е изтекъл преди една седмица. Ако приспаднем извънредното положение, вече 3 дни др. Нинова е самодържец-председател. Др. Нинова знае точно как правилно се рестартира икономиката на България, но очевидно не знае как може да направи вътрешнопартийния избор на Председател.  :smokin:

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7406
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1401 -: Май 15, 2020, 19:12:56 »
Днес е 15 май 2020 г. Вече 3дни няма извънредно положение, а мандатът на Корнелия Нинова като председател на БСП е изтекъл преди една седмица.

Втори ден,  Калине, втори.

Който още не е изтекъл между другото :smokin:
the lamers club honourable member …

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1402 -: Май 15, 2020, 19:25:59 »
Коректно, самодържието в БСП е само от два дни.  :image008:

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1403 -: Май 16, 2020, 16:46:54 »
Не забелязвам някой да се е решил да коментира тази вчерашна статия:

Всички се борят с covid-19, Корнелия - с вътрешния враг

Що тъй ? П. Цеков и него ли ще го пишем станишевист ? Или направо нещо по-радикално ?
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1404 -: Май 16, 2020, 17:03:07 »
Сега я прочетох.
Не виждам нищо лошо че БСП се издържа от държавната субсидия.
Това е официален законен източник, сигурно харесваш модела на Герб, ДПС и патриотите ( сега когато са на власт ) да грабят от където сварят.
не знаех че Нинова е "открила" Мангъров, съгласила се е с неговото мнение, аз без да съм член на БСП също мисля така.
какво трябваше да направи?
Да го пришие на знаме и да го развее като лично постижение?
Колкото до вътрешните борби, докато станишевци и гергоци не получат ограничителна заповед за БСП все ще е така, с Корнелия или без гнилото е на друго място.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1405 -: Май 16, 2020, 19:35:14 »
Не забелязвам някой да се е решил да коментира тази вчерашна статия:

Всички се борят с covid-19, Корнелия - с вътрешния враг

Що тъй ? П. Цеков и него ли ще го пишем станишевист ? Или направо нещо по-радикално ?
Петьо Цеков е описал Корнелия Нинова така, както и поглединфо не я е описвал... :smokin:
Quote (selected)
Засега от централата звънят на избрани социалисти и ако те не вдигнат телефона, от централата ги отлюспват безкомпромисно. "Специално в организацията, където аз членувам, реално са зачеркнати с писмо редица живи, функциониращи председатели на големи села"
Quote (selected)
Освен че отлюспва реални членове, Нинова започна и да уволнява - миналата седмица, докато критикуваше правителството, че не се грижи за хората, останали без работа и без доходи, тя съкрати половината /5 души/ от може би най-важния партиен отдел - организационния.
Quote (selected)
Поради същата причина - безпаричие, беше съкратена огромна част от служителите в партийната телевизия БСТВ.
:m1728:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1406 -: Май 16, 2020, 21:31:01 »
Както неведнъж вече отбелязвам, пълно единогласие при всички открити и скрити гербави.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1407 -: Май 16, 2020, 21:35:06 »
Както неведнъж вече отбелязвам, пълно единогласие при всички открити и скрити гербави.
Единогласието предполага единомислие, мисъл.
Тук имаме обикновено стадно чувство, следваме силния.
Утре ще има друг коч, може да поведе стадото в обратна посока пак ще тръгнат след него.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1408 -: Май 16, 2020, 21:48:06 »
калинчо,

първият ти цитат е манипулация до степен на гнусна лъжа. това тръгна от едно интервю на андролова с мерджанов, който казва, цитирам:
Quote (selected)
Нещо повече, много от общинските партийни организации са заявили членска маса, но от Позитано звънят по телефоните на отделните членове и там където не получат отговор, ги зачертават от списъците. Специално в организацията, където аз членувам, реално са зачеркнати с писмо редица живи, функциониращи председатели на големи села.

значи, от една страна, заявили хората списъци с имена и телефони, ама имената не ебават да дигат телефоните. от друга, не вярвам нещо да е попречило на имената да върнат разговора, като си погледнат някога телефоните. както и не вярвам да е невъзможно и сега, като няма карантина, да отидат и да кажат нещо в смисъл "а бе жив съм бе, ето ме".

и на базата на това цековият вече убедено прокламира, че нинова люспи. което е нагла лъжа до степен на безобразие.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1409 -: Май 16, 2020, 21:51:09 »
баци изключително подло удря бсп в бюджета чрез субсидиите, и то след като субсидиите са одобрени, съответният закон - гласуван, и на базата на това са направени планове за разходи. по никое време се започва с намаляване на субсидиите до степен на пълното им изчезване, при това от днес за вчера.

то верно, че гербавите не могат да помнят, щото ако помнят, ще се червят. професионални склеротици.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1410 -: Май 16, 2020, 21:57:03 »
Цитат на: buratinob
Цитат на: Nor1
Както неведнъж вече отбелязвам, пълно единогласие при всички открити и скрити гербави.
Единогласието предполага единомислие, мисъл.

Съзнателно използвах думата "единогласие", а не "единомислие". При гербавите и при васалните им съселисти мисъл няма, обаче са гласовити като магарета.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1411 -: Май 17, 2020, 15:44:59 »
Quote (selected)
първият ти цитат е манипулация до степен на гнусна лъжа.
Искаш да кажеш, че въпросният цитиран (аз само препредавам цитирането) мерджанов е някакъв отчаяно гербав тип (почти като мен, едва ли не)? Интересно в кой гербаджийски змиярник се крие тази гнусно лъжеща особа?  :m1728:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1412 -: Май 17, 2020, 17:53:07 »
В БСП има доста змиярници, които обслужват ГЕРБ. Вината на Нинова е, че не ги разчисти.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1413 -: Май 17, 2020, 18:33:26 »
Quote (selected)
първият ти цитат е манипулация до степен на гнусна лъжа.
Искаш да кажеш, че въпросният цитиран (аз само препредавам цитирането) мерджанов е някакъв отчаяно гербав тип (почти като мен, едва ли не)? Интересно в кой гербаджийски змиярник се крие тази гнусно лъжеща особа?  :m1728:
Не бе, тоя не е гербаджия, а долен станишевист.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1414 -: Май 17, 2020, 18:39:27 »
Quote (selected)
Не бе, тоя не е гербаджия, а долен станишевист.
Такива бабуваха на ГЕРБ, малко либерастия, малко песовщина и те ти завършен Станишев и негов наследник.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1415 -: Май 17, 2020, 19:04:50 »
Quote (selected)
Не бе, тоя не е гербаджия, а долен станишевист.
Такива бабуваха на ГЕРБ, малко либерастия, малко песовщина и те ти завършен Станишев и негов наследник.
Вероятно бъркаш Станишев с Първанов - тъкмо Гоце даде едно рамо на ББ срещу Сергей. Последният, впрочем, застана начело на ПЕС едва в края на 2011, така че и тук си объркал намесените.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1416 -: Май 17, 2020, 19:16:02 »
Първанов даде едно рамо на Станишев, после на ББ.
Станишев е нарицателно, лансираха го други, както и Пеевски не е върха на пирамидата, а мюрето.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1417 -: Май 17, 2020, 19:29:18 »
Quote (selected)
първият ти цитат е манипулация до степен на гнусна лъжа.
Искаш да кажеш, че въпросният цитиран (аз само препредавам цитирането) мерджанов е някакъв отчаяно гербав тип (почти като мен, едва ли не)? Интересно в кой гербаджийски змиярник се крие тази гнусно лъжеща особа?  :m1728:

искам да кажа точно каквото съм казал, а именно че така цитираното от теб е манипулация до степен на гнусна лъжа. коя точно дума не разбра? коя? манипулация, гнусна, или лъжа? или някоя друга?

кажи, пък ако съм в настроение, ще обясня :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1418 -: Май 17, 2020, 20:21:54 »
Quote (selected)
първият ти цитат е манипулация до степен на гнусна лъжа.
Искаш да кажеш, че въпросният цитиран (аз само препредавам цитирането) мерджанов е някакъв отчаяно гербав тип (почти като мен, едва ли не)? Интересно в кой гербаджийски змиярник се крие тази гнусно лъжеща особа?  :m1728:
Не бе, тоя не е гербаджия, а долен станишевист.
Не е възможно да е чак толкова зле - станишевист. Сигурно е само гербав. :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1419 -: Май 17, 2020, 20:30:09 »
Quote (selected)
така цитираното от теб е манипулация до степен на гнусна лъжа. коя точно дума не разбра? коя? манипулация, гнусна, или лъжа? или някоя друга?
Доста ясно се вижда и е казано, че нещата са извадка от статия, чисто и ясно цитирана. Да е нещо извадено от контекста, да се изказва по-силно човек за манипулиране, ама не е. Разбирам, че ако от висшето ръководство на Партията ги говорят тези неща не е същото, ако го бяха казали други хора, но факт, те ги казват тези неща. Тъжната реалност. Даже не съм коментирал и на какви избори за парламент ще ходите, след като вътрешен избор на Председател вече не можете да организирате.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1420 -: Май 17, 2020, 20:35:08 »
Доста ясно се вижда и е казано, че нещата са извадка от статия, чисто и ясно цитирана.
тва гербавите виждате неща, дето за останалите са невидими. не е статия, а интервю. цитирано е мнение, към което доказателства няма. няма бе, няма. нъц. има плюнки.

Quote (selected)
Да е нещо извадено от контекста, да се изказва по-силно човек за манипулиране, ама не е.
извадено е  от контекста, защото част от мнението е прието за цялата истина. отделно, че мнението виси в пространството, без да е подкрепено с каквото и да е.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1421 -: Май 17, 2020, 21:06:45 »
Quote (selected)
мерджанов е някакъв отчаяно гербав тип
Не, не е, особата е от наебаните по мандати - нещо, което трябваше отдавна да стане в БСП
https://kanal3.bg/news/bulgaria/parlamentarni-novini/44612-Horata-na-Kostov-iskali-da-izgonyat-starite-deputati-na-BSP
Ето от там още тръгва змиярстването.
Лошо Калинчо, лошо!
Мноо лош опит за манипулацийки!
Мен лично мерджанското /фирминово, гергово, янково и на други псета/ виене ми е като музика в ушите.
виждам, че възлагаш известни надежди, но това са като надеждите за кочовите муде.
Мога да ти изброя още доста тулупи, смятащи че членството в БСП е професия, а заемането на ръководни постове - мениджърски умения.
Абе вие горките гербави що сте все по мерките на мутрата дялани с теслата бе, не мое ли поне понякога да се погледнете отстрани?
Всъщност недейте, ако сте с по слаба нервна система.
Отчайващо е.
« Последна редакция: Май 17, 2020, 21:09:11 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1422 -: Май 22, 2020, 20:38:10 »
Quote (selected)
така цитираното от теб е манипулация до степен на гнусна лъжа. коя точно дума не разбра? коя? манипулация, гнусна, или лъжа? или някоя друга?
Доста ясно се вижда и е казано, че нещата са извадка от статия, чисто и ясно цитирана. Да е нещо извадено от контекста, да се изказва по-силно човек за манипулиране, ама не е. Разбирам, че ако от висшето ръководство на Партията ги говорят тези неща не е същото, ако го бяха казали други хора, но факт, те ги казват тези неща. Тъжната реалност. Даже не съм коментирал и на какви избори за парламент ще ходите, след като вътрешен избор на Председател вече не можете да организирате.
Eeee, ти зе да каканижеш кат седесар 2001.
Дали БСП ще спечели не е същественото. Същественото е че ГЕРБ ще ги загуби.
А това е по-лошият вариант, вервай ми :D
После 2-3 служебни правителства и дегербизация и ще обвинявате Нинова, че не е съставила правителство  :smokin:
« Последна редакция: Май 22, 2020, 20:40:18 от 66 »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1423 -: Май 22, 2020, 20:46:34 »
За съжаление няма да стане тъй. "национално-отговорните" "демократично-десни" и "патриотично-валерокаракачани" ще се прегърнат с гербавите и ще спретнат поредната "цивилизована проевропейска" хунта.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1424 -: Май 22, 2020, 20:54:08 »
БанкИ и Учиндол побратимени паланки.
И все в името на вимето България.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1425 -: Май 22, 2020, 20:59:01 »
За съжаление няма да стане тъй. "национално-отговорните" "демократично-десни" и "патриотично-валерокаракачани" ще се прегърнат с гербавите и ще спретнат поредната "цивилизована проевропейска" хунта.
Ами аз МВРО си го броя с ГЕРБ. То май ще е единственото от Паричния фронт, заедно и поотделно дето ще остане.
Не стига даже и с Дългия клоун и/или Марешки. Може да пробват с Доган .... ама той е друго ниво и ми се чини, че ще ги отсвири.
Първо щото ще се разчистват герберите и нема се пипат ората на ДПС.
Що да се бута между шамарите, па може и да поприлапат нещо в сянката.
Па и ситуация с намален бюджет, а той ще е по-нисък с поне пет, а по-вероятно с  десет процента, нараснала задлъжнялост, растящо недоволство .....
бе не си е работа да си на власт догодина.
За капак гризане на гърла, западно от Любляна се задава.
 
Поддържам си прогнозата.
« Последна редакция: Май 22, 2020, 21:09:38 от 66 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1426 -: Май 22, 2020, 21:36:00 »
Що се хабите?
ДПС-то вече са готови.
Привет на пАТРИОТИТЕ.
Успяха ли да напълнят гушите?
Нямат шансове на следващите избори.

Цонев: Не виждам проблем от ДПС да влезем в коалиция с ГЕРБ в следващия парламент
https://eurocom.bg/new/tsonev-ne-vizhdam-problem-ot-dps-da-vlezem-v-koalitsiya-s-gerb-v-sledvashchiya-parlament-5ebe3f681448f

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1427 -: Май 22, 2020, 22:31:40 »
не са готови още, само нишани дават. като решат, че е дошъл момента, ще станат върло опозиционни и баци ще падне - било от вот на недоверие, било щото сам ще хвърли пешкира. точно както решиха, че трябва да развалят достлука с бсп, и пиха там едни кафета.

който иска, да провери колко гласувания и приети решения има съвместно от герб и дпс. ако не беше възстановената бройка депутати от бсп, и конституцията да са променили досега. има там едни членове, примерно че бракът е между мъж и жена...

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2950
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1428 -: Май 23, 2020, 09:48:19 »
Quote (selected)
Дали БСП ще спечели не е същественото. Същественото е че ГЕРБ ще ги загуби.
За да загуби ГЕРБ изборите, трябва някой друг да ги спечели, а такъв засега не се забелязва.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1429 -: Май 23, 2020, 14:31:20 »
Quote (selected)
Дали БСП ще спечели не е същественото. Същественото е че ГЕРБ ще ги загуби.
За да загуби ГЕРБ изборите, трябва някой друг да ги спечели, а такъв засега не се забелязва.
Абе от царя насам никой не е печелил избори.
ГЕРБ  винаги намират някой да се спазари с тях.
Може би има и външни импулси, но това ще го четем след време.
Ако доживеем.
Останаха ДПС и БСП.
ДПС както пише онзи вече дават нишани, а в БСП ако вземат връх Станишев и Гергов смятай че са плеснели с ръце и са се прегърнали.
Поизгладняли са червените мобифони покрай Нинова.
Много принципна се оказа.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1430 -: Май 23, 2020, 14:38:32 »
Всъщност Крадлиф дедо управлява с ДПС. Не броим "мандатоносителите".
Последните управлявали самостоятелно с парламентарно мнозинство са Виденов и Костов.
Ама Костоф си беше постановка, така че ......

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1431 -: Май 23, 2020, 15:07:21 »
Хм, Манолова прибра жълтопаветните десни. Май и други дребни движения и партийки. Освен това се е ориентирала към секви дребни, семейни, мини фирмички. Те по-принцип са си клиантела на Боко, ама в текущата ситуация ще останат гладни.
 
Интересни времена, мда.
 
Думам ви, че декадата на мутренското включване привършва.
То тъй беше и с циганското. И двете ойропроекти. И двете с нулефф резултат, освен натрупаните пачки.
Който има уши да слуша. Другите да четат Цекофф.
 
Абе знае ли некой напраифме ли вноската по немско-френския ойро план.
Щото ко да - изгорехме. Афстрийските другари подкрепени от холандци .... набутаха колец, у колелото на ойротаквозто.
« Последна редакция: Май 23, 2020, 16:12:36 от 66 »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1432 -: Май 23, 2020, 15:19:19 »
Всъщност Крадлиф дедо управлява с ДПС. Не броим "мандатоносителите".
Последните управлявали самостоятелно с парламентарно мнозинство са Виденов и Костов.
Ама Костоф си беше постановка, така че ......

Прав си. Сега погледнах че е имал 120 гласа в НС.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1433 -: Май 23, 2020, 19:15:39 »
На зле вървят нещата Калинчо, на зле  :smokin:
Е Боко раздава помощи, на едрите, па бачкаторите - кредити. Ко успеят се доредят де.
Много клиантела, много нещо. И изгладнява.
Пари нема. Ойробалона се спу,ка .....
Мъка и тормоз.
 
И злата Манолова иска му измъкне дребната клиантела. Дребна ма много  :nuts:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1434 -: Май 23, 2020, 19:43:56 »
На зле вървят нещата Калинчо, на зле  :smokin:
Е Боко раздава помощи, на едрите, па бачкаторите - кредити. Ко успеят се доредят де.
Много клиантела, много нещо. И изгладнява.
Пари нема. Ойробалона се спу,ка .....
Мъка и тормоз.
 
И злата Манолова иска му измъкне дребната клиантела. Дребна ма много  :nuts:
Като дългогодишен деятел на ГЕРБ и няколко мандата депутат пак от ГЕРБ, няма начин Мая Манолова да не измъква електорат точно от ГЕРБ. Др. Нинова като и.д. Председател на БСП  трябва да се радва много, особено ако спечели вътрешните избори в Партията. Е, ако успее да организира такива избори поне до Нова Година.  :smokin:

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1435 -: Май 23, 2020, 20:02:10 »
На зле вървят нещата Калинчо, на зле  :smokin:
Е Боко раздава помощи, на едрите, па бачкаторите - кредити. Ко успеят се доредят де.
Много клиантела, много нещо. И изгладнява.
Пари нема. Ойробалона се спу,ка .....
Мъка и тормоз.
 
И злата Манолова иска му измъкне дребната клиантела. Дребна ма много  :nuts:
Като дългогодишен деятел на ГЕРБ и няколко мандата депутат пак от ГЕРБ, няма начин Мая Манолова да не измъква електорат точно от ГЕРБ. Др. Нинова като и.д. Председател на БСП  трябва да се радва много, особено ако спечели вътрешните избори в Партията. Е, ако успее да организира такива избори поне до Нова Година.  :smokin:
Тва не се ли викаше "чувал", де попадаш под кръстосан огън  :m1731:
Руснаците май викат котёл, предполагам що техните нема измъкване ....
Че и Цонев кат сущи юда сака да Му лепне адна коалиционна цалуфка на челото
Бе мъка, както отбелязах.
Но тва са бели кахъри. С ойрорайха кво става?
Паре нема? Или как?
 
А за "избори" ... как се правят таквиз при забрана за събиране на повече от десет чиляка
« Последна редакция: Май 23, 2020, 20:06:02 от 66 »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1436 -: Май 23, 2020, 20:08:40 »
Quote (selected)
Тва не се ли викаше "чувал", де попадаш под кръстосан огън  :m1731:
Руснаците май викат котёл, предполагам що техните нема измъкване ..
Прилича на нещо такова. Не е за завиждане др. Нинова. Единственият стратегически ход е да не е тя виновната и умишлено да се провали на изборите за Председател. Според мен ще пробута за председател или Калоян Паргов или Кирчо Добрев, за да оберат калая от най-големия исторически провал на избори.  :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23767
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1437 -: Май 23, 2020, 20:10:06 »
Quote (selected)
А за "избори" ... как се правят таквиз при забрана за събиране на повече от десет чиляка

Новите  правила май бяха за 30% от капацитета ( на залата на партията ).
Баце ще се зарадва да ни спретне едни избори с 30% от електората.
То и сега толкова гласуват, като отпаднат пенсионерите от изборноите списъци току виж взел сам мандат.
ЕС е вреден за вашето здраве!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1438 -: Май 23, 2020, 20:13:15 »
Quote (selected)
за да оберат калая от най-големия исторически провал на избори. 

Кога това7

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: Корнелия срещу Баце
« Отговор #1439 -: Май 23, 2020, 20:21:52 »
Ма мноо сме смешни.
Значи Тръмп може да загуби изборите заради влошената икономика, а Боко не.
Ташак. При това американците имат печатница, "наказването" на избори не е нац. спорт като в България, Байгън е разследван в друга държава, не Тръмп, туканка раследват Боко, за барцелонската афера, за сега "неофициално" ......
и т.н. и т.н.
Ма вервай си де. Не ми пречиш.
Въпреки че мяза не на вяра, а на длъжностна характеристика.  :smokin: