Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 13:03:48

Автор Тема: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!  (Прочетена 27882 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #120 -: Април 25, 2019, 13:57:50 »
Quote (selected)
От Коритаров.
Но пък за сметка на това през ТВЕвропа. :nuts:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #121 -: Април 25, 2019, 13:59:38 »
Тва не беше ли талавизийка на братока на Пешо коня или не повня?

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #122 -: Април 25, 2019, 14:44:22 »
Не ме е гнус от никой, който изнася факти. А от интерпретациите на всички, не само на Коритаров, ме е гнус.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #123 -: Април 25, 2019, 14:54:17 »
Не ме е гнус от никой, който изнася факти. А от интерпретациите на всички, не само на Коритаров, ме е гнус.
Само дето трябва да се внимава с фактите. Шото в информационния век факт е едва ли не пост в туитър/фацебук.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #124 -: Април 25, 2019, 15:05:40 »
Не ме е гнус от никой, който изнася факти. А от интерпретациите на всички, не само на Коритаров, ме е гнус.
Ах, фактите.
 
Примерно факта - Оръжието на убийството е намерено в къщата на Пешо.
Само дето липсва факта, там го остави полюцая Иван.
 
/примера не е във връзка със скорошни разследвания/

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #125 -: Април 25, 2019, 16:50:32 »
да де, внимавам с фактите
за разлика от вас, които внимавате само за нашите и ненашите
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #126 -: Април 25, 2019, 16:53:36 »
И как ти се получава като сама си каза - "не съм го гледала" ?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #127 -: Април 25, 2019, 17:58:46 »
Quote (selected)
че даже и аз ще тръгна да крада от фондовете :D
Уууу, ми аз...!
 :smokin:

Нямаш грижи :D

Други желаещи? Да не сме пък по-прости от гербавите да си спретнем едно опг, хем с повече акъл
Пиши ме и мен. Ши водя сметките, се пак с тва си изкарвам хляба. А... И съм работИла бюЖетар три години в общината, имам и връСки  :t2027:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #128 -: Април 25, 2019, 18:01:02 »
Quote (selected)
Действителната дейност на къщата за гости край Сандански на бившия зам.-министър на икономиката Александър Манолев е за задоволяване на личните му нужди. Къщата е била използвана само от Манолев и семейството му, съобщи на извънреден брифинг говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова.

Днес Окръжна прокуратура- Благоевград привлече като обвиняеми бившия министър на икономиката Александър Манолев и Анна Димитрова за престъпление, засягащо финансовите интереси на Европейския съюз, извършено от двамата в съучастие и при условията на продължавано престъпление /по чл.248а, ал.3, вр. ал.2 вр. чл. 20, ал.3 и ал.4 вр. чл. 26, ал.1 от НК/.

"Според доказателствата, които са събрали колегите, всички документи, които са послужили и са представени пред Държавен фонд „Земеделие”, са с невярно съдържание. Те са привлечени като обвиняеми за престъпление, което нарушава интересите на ЕС за представяне на неверни сведения пред ДФ „Земеделие”.

Всички документи, които са били представени пред фонда за отпускане на финансирането, са с невярно съдържание. Искани са пари за дейност, която не е имало намерение да се осъществява и не е осъществена”, поясни Арнаудова. От думите й стана ясно още, че е направена частична експертиза на подписите. В голяма част от документи подписът не е положен от Ана Димитрова.

„Доказателствата са достатъчни, за да се ангажира наказателната отговорност и на двамата”, категорична бе Арнаудова. Тя добави, че Ана Димитрова съществува. Тя е на 25 години е дъщеря на жената, която отглежда децата на Манолев.

 

"Манолев е отказал да му бъде направена криминалистическа регистрация, отказал е да попълни и декларация за имотното състояние. Още в началото на разследването бяха възложен данъчни ревизии и на Анна Димитрова, и на Александър Манолев. Очакваме и информация от мобилния оператор да ни каже този номер, който фигурира във всички документи.

Съмненията са, че това е личния номер на Александър Манолев", каза още Арнаудова. "Мерките за неотклонение са: 100 000 лева парична гаранция за Александър Манолев и 2000 лева за Анна Димитрова. Тези параични гаранции са съобразени спрямо имотното им състояние", уточни говорителят на главния прокурор.

Като слагам горното под въпрос (щото имам определени съмнения към прокуратурата доколко може да си докаже твърденията), не бях виждала такова газене през просото, толкова голям тъпанар! Знаех, че са много прости, ама горното ако е вярно...да представяш фалшиви документи  (фалшиво искане за плащане!!!), с които да получиш пари? Тая, ако не си припознае подписа накрая  (ще трябва да я принудят) - този със сигурност ще изгърми....

ОК, Биби! Какво ще кажеш за горния текст? :D

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #129 -: Април 25, 2019, 18:49:59 »
Малко трудно ще стане така.
Ще се изтъпанят двама които да свидетелстват че са спали и са си платили и ойде прокуратурата у киреча.
Ма те толку си могат явно.
 
Виж за документите могат ги заковат. Също регистрации, данъци .....
 
Докато програмата беше действаща едно приятелче което тогава беше в ДФ вика прави проект и да направим две къщи една до друга, евентуално и трета за гости, ма ме домързя.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #130 -: Април 25, 2019, 18:57:11 »
Лошото е, че при сключване на договори в УО -то се представят спесимени на тези, които имат право да работят с парите най-вече (това може да е една от причините прокуратурата толкова бързо да обяви за фалшивите подписи)...направо не ми се мисли, ако все пак са били чак такива тъпанари :D

Не разбрах и дали са им платили нещо. Щото, ако има и плащане, ще стане айайайайай......ще гърмят и трещят схеми и схемаджии
« Последна редакция: Април 25, 2019, 18:59:19 от Асол »

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #131 -: Април 25, 2019, 19:01:16 »
Боко нещо се оправдавал че Шкембелията не бил от ГРБ, та затва не го махал.
Ми то кой си "махнал" от партията бре? никой. Само от постовете дето заемат.
 
В смисъл? Какво дали са платили?
Платили са си 80-те процента. И явно няма никакви "корекции", тъй че проекта си отчетен точно.
Те корекции правят май само на "публични" реципиенти. На частни не смеят. Предполагам нареждане.
« Последна редакция: Април 25, 2019, 19:05:54 от 66 »

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #132 -: Април 25, 2019, 19:13:19 »
Quote (selected)
В смисъл? Какво дали са платили?

Ся, договорът им сключен е 391 хиляди и малко отгоре. Нашият човек например си строи със свои пари отнякъде - дотук НК е сравнително либерален и всичко фалшиво отдолу може да се замете некакси .......но идва  един момент (няма точен такъв определен, стига да е в рамките на срока за изпълнение на проекта), когато нашият човек иска му се възстановят похарчените пари (тук фалшивият подпис вече става проблем голем) и ако порожановите са му ги платили тия искани пари - са следващите помагачи в обвиненията на прокуратурата. И тъй като едва ли имаш някакви съмнения, че Манолевия е единствен по рода си привилигираван мошеник...повечето хора биха сключили сделки с прокуратурата (естествено ще си вземат адвокати)....даваш ли си сметка какво може да стане? Цецо тутакси заминава на втора линия от плажната ивица...щото по селската програма си приказваме ...за милиарди :D

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #133 -: Април 25, 2019, 19:17:51 »
Цветния никога не е бил на първа линия на брега.
Няма въображение за товатой е по  дребните кокошкарски далаверки.
За това дразни и винаги е на крачка от съжителство с Киро Жарта.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #134 -: Април 25, 2019, 19:30:00 »
Quote (selected)
Действителната дейност на къщата за гости край Сандански на бившия зам.-министър на икономиката Александър Манолев е за задоволяване на личните му нужди. Къщата е била използвана само от Манолев и семейството му, съобщи на извънреден брифинг говорителят на главния прокурор Румяна Арнаудова.

Днес Окръжна прокуратура- Благоевград привлече като обвиняеми бившия министър на икономиката Александър Манолев и Анна Димитрова за престъпление, засягащо финансовите интереси на Европейския съюз, извършено от двамата в съучастие и при условията на продължавано престъпление /по чл.248а, ал.3, вр. ал.2 вр. чл. 20, ал.3 и ал.4 вр. чл. 26, ал.1 от НК/.

"Според доказателствата, които са събрали колегите, всички документи, които са послужили и са представени пред Държавен фонд „Земеделие”, са с невярно съдържание. Те са привлечени като обвиняеми за престъпление, което нарушава интересите на ЕС за представяне на неверни сведения пред ДФ „Земеделие”.

Всички документи, които са били представени пред фонда за отпускане на финансирането, са с невярно съдържание. Искани са пари за дейност, която не е имало намерение да се осъществява и не е осъществена”, поясни Арнаудова. От думите й стана ясно още, че е направена частична експертиза на подписите. В голяма част от документи подписът не е положен от Ана Димитрова.

„Доказателствата са достатъчни, за да се ангажира наказателната отговорност и на двамата”, категорична бе Арнаудова. Тя добави, че Ана Димитрова съществува. Тя е на 25 години е дъщеря на жената, която отглежда децата на Манолев.

 

"Манолев е отказал да му бъде направена криминалистическа регистрация, отказал е да попълни и декларация за имотното състояние. Още в началото на разследването бяха възложен данъчни ревизии и на Анна Димитрова, и на Александър Манолев. Очакваме и информация от мобилния оператор да ни каже този номер, който фигурира във всички документи.

Съмненията са, че това е личния номер на Александър Манолев", каза още Арнаудова. "Мерките за неотклонение са: 100 000 лева парична гаранция за Александър Манолев и 2000 лева за Анна Димитрова. Тези параични гаранции са съобразени спрямо имотното им състояние", уточни говорителят на главния прокурор.

Като слагам горното под въпрос (щото имам определени съмнения към прокуратурата доколко може да си докаже твърденията), не бях виждала такова газене през просото, толкова голям тъпанар! Знаех, че са много прости, ама горното ако е вярно...да представяш фалшиви документи  (фалшиво искане за плащане!!!), с които да получиш пари? Тая, ако не си припознае подписа накрая  (ще трябва да я принудят) - този със сигурност ще изгърми....

ОК, Биби! Какво ще кажеш за горния текст? :D
Какво да кажа...
Аз съм от Сандански. Румето Арнаудова е от Сандански, беше ми комшийка в блока. Манолев е от Кулата, ма родата му е в Сандански. Тия неща са обществена тайна. Не чак за фалшивите документи, де. Но че къщичката му е лична. Ще съм много изненадана, ако наистина последват присъди. Това ще означава: 1. Първо - Боко е отписан и от нашите. 2.  Второ - жертват Манолев, за да прикрият по-големи бели. Ще поживеем, ще видим...

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #135 -: Април 25, 2019, 19:50:37 »
Искани са пари за дейност, която не е имало намерение да се осъществява и не е осъществена”, поясни Арнаудова.
---------------------------
Е да де. За всички е така. А Асол питаше и други питаха оттатък и да не са имали гости, та кво?
И как ще ги хванат. И какво ще се докаже, ако проверка установи, че не са имали гости или са имали по пет на година.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #136 -: Април 25, 2019, 19:51:32 »
И всички искат по малко под 400 000 лв., щото горната граница на тия проекти е 200 000 евро.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #137 -: Април 25, 2019, 19:54:24 »
Кайло, аз го разбирам по друг начин. Такава дейност недоговедена  би могла да бъде, тенис корт/басейн/джакузи  вместо тревни площи с цветя, например. Да си купиш жакузи, вместо да насадиш цветенца ...да вземеш парите и да излъжеш, че са за цветенцата. Това, дето ти си го написала е задължителна дейност, душа! Ако я нямаше в проекта, нямаше да има и договор.
Както вече споменах, въпреки че Арнаудовата е дърдорила много, не е била достатъчно ясна. Ако покажат документите, ще ти кажа какво най-вероятно е станало. Единственото, което е сигурно, е, че за фалшификации нямаше да се говори, ако става дума за гостите. Още първата година щеше да лъсне касовият апарат...нещо друго е ментето
« Последна редакция: Април 25, 2019, 19:58:34 от Асол »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #138 -: Април 25, 2019, 19:57:25 »
Някой който може да сменя името на темата
"Кайли отвръща на удара"
« Последна редакция: Април 25, 2019, 20:14:48 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #139 -: Април 25, 2019, 20:13:23 »
Quote (selected)
В смисъл? Какво дали са платили?

Ся, договорът им сключен е 391 хиляди и малко отгоре. Нашият човек например си строи със свои пари отнякъде - дотук НК е сравнително либерален и всичко фалшиво отдолу може да се замете некакси .......но идва  един момент (няма точен такъв определен, стига да е в рамките на срока за изпълнение на проекта), когато нашият човек иска му се възстановят похарчените пари (тук фалшивият подпис вече става проблем голем) и ако порожановите са му ги платили тия искани пари - са следващите помагачи в обвиненията на прокуратурата.
Ами платили са ги. Включително някой със документацията се е разходил до там, или поне би трябвало.
Ако се разприказва Порожанов по добре да се беси.
 
По интересно за мен е как министър на туризма участва в програма, верно в друго министерство. Нещо конфликт на интереси?
Дали е изпълнен проекта и има ли корекции. Ако няма как проект на нещо което очевидно е еднофамилна вила е минало
Ако има как е разплатено .....
 
И това явно не е изолиран случай. При една обстойна и коректна проверка ще стане страшно.
« Последна редакция: Април 25, 2019, 20:16:15 от 66 »

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #140 -: Април 25, 2019, 20:16:18 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #141 -: Април 25, 2019, 20:18:24 »
Подозирам, че тва "през просото" е .... магистрала.

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #142 -: Април 25, 2019, 20:18:44 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...
Това не е водно превозно средство, а въздухоплаващо.
Балон са и са пробити от всякъде, Баце от надуване скъса минискус.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #143 -: Април 25, 2019, 20:30:31 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...
Това не е водно превозно средство, а въздухоплаващо.
Балон са и са пробити от всякъде, Баце от надуване скъса минискус.
Добре, де...
Да не падне балона...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #144 -: Април 25, 2019, 20:49:34 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...

Това е така. Ама в случая са забъркани и редови държавни служители, които в подобен вариант прокуратурата не може да си позволи да не подведе под отговорност! Тва не е Фильо с тефтера колил и бесил сам - тука са забъркани подчинени, щото Порожана е черешката на тортата, а под него има поне 7 парчета, дето дисциплинарката ще им е най-щадящата ситуация. И като се има предвид, че тоз народ е мониторирал и одобрявал какво ли не ....? Аз лично, бих им обещала имунитет за пълно срутване на кочината... ситуацията е безценна...със сигурност поне сред адвокатите ще има такива, които ще се навият - тва ще е шансът на живота им :smokin:

Неактивен BiBi_an

  • Newbie
  • *
  • Коментари: 38
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #145 -: Април 25, 2019, 20:59:26 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...

Това е така. Ама в случая са забъркани и редови държавни служители, които в подобен вариант прокуратурата не може да си позволи да не подведе под отговорност! Тва не е Фильо с тефтера колил и бесил сам - тука са забъркани подчинени, щото Порожана е черешката на тортата, а под него има поне 7 парчета, дето дисциплинарката ще им е най-щадящата ситуация. И като се има предвид, че тоз народ е мониторирал и одобрявал какво ли не ....? Аз лично, бих им обещала имунитет за пълно срутване на кочината... ситуацията е безценна...със сигурност поне сред адвокатите ще има такива, които ще се навият - тва ще е шансът на живота им :smokin:
Ти разсъждаваш като нормален, разумен човек. Гербавите не са такива. Сега ще хвърлят Манолев на кучетата и ще почнат да вдигат гюрултия около него, за да може другите да се изнижат в тарапаната. Правят го непрекъснато. За съжаление, нерядко имат успех. Силно се наявам този път да не им се получи.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #146 -: Април 25, 2019, 21:01:42 »
Сетих се и за трето, което може да се окаже вярното.
Манолев я е карал през просото и положението му е неспасяемо. Фърлят го зад борда, да не потъне кораба...

Това е така. Ама в случая са забъркани и редови държавни служители, които в подобен вариант прокуратурата не може да си позволи да не подведе под отговорност! Тва не е Фильо с тефтера колил и бесил сам - тука са забъркани подчинени, щото Порожана е черешката на тортата, а под него има поне 7 парчета, дето дисциплинарката ще им е най-щадящата ситуация. И като се има предвид, че тоз народ е мониторирал и одобрявал какво ли не ....? Аз лично, бих им обещала имунитет за пълно срутване на кочината... ситуацията е безценна...със сигурност поне сред адвокатите ще има такива, които ще се навият - тва ще е шансът на живота им :smokin:
Ти разсъждаваш като нормален, разумен човек. Гербавите не са такива. Сега ще хвърлят Манолев на кучетата и ще почнат да вдигат гюрултия около него, за да може другите да се изнижат в тарапаната. Правят го непрекъснато. За съжаление, нерядко имат успех. Силно се наявам този път да не им се получи.

Ами значи е крайно време БСП да бъде вдигната на крак! :nuts:

Истината е, че съвсем не се шегувам....вилата е на шията

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #147 -: Април 25, 2019, 22:17:29 »
Кайло, аз го разбирам по друг начин. Такава дейност недоговедена  би могла да бъде, тенис корт/басейн/джакузи  вместо тревни площи с цветя, например. Да си купиш жакузи, вместо да насадиш цветенца ...да вземеш парите и да излъжеш, че са за цветенцата. Това, дето ти си го написала е задължителна дейност, душа! Ако я нямаше в проекта, нямаше да има и договор.
Както вече споменах, въпреки че Арнаудовата е дърдорила много, не е била достатъчно ясна. Ако покажат документите, ще ти кажа какво най-вероятно е станало. Единственото, което е сигурно, е, че за фалшификации нямаше да се говори, ако става дума за гостите. Още първата година щеше да лъсне касовият апарат...нещо друго е ментето

Значи не разбрах ти кво го разбираш.
Имаш проект за вила, да си джиткаш. Иде европрограма за къща за гости. Променяш проекта, намираш си печена агенция с връзки в ДФЗ да те съветва, прави ти проект, подава го, печелите, строиш, следите сички китки да са на място, контактите на определеното отстояние от пода, плащаш в срок, събираш документи и фактури, минаваш акт 16, регистрираш в общината съзвездието, ХЕИ, пожарна и квото трябва там, чаршафи, табелки, звънци, подаваш докиментацията в ДФЗ, получаваш 200 000 евро в бг лв.
Къщата е за гости и навсякъде е упоменато, че ще функционира като такава. Пускаш я по сайтовете на цени, на които никой няма да дойде и си трайкаш пет години. После пей сърце.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #148 -: Април 25, 2019, 22:18:49 »
Някой който може да сменя името на темата
"Кайли отвръща на удара"
Ако отвръщах на удара, още следобед щех дебело да подчертая, че ЕЙ излъгала, че не познавала тъста си за времето, за което била в съдружие с него. Ама не го казах, нали?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #149 -: Април 25, 2019, 22:21:28 »
Кайло, аз го разбирам по друг начин. Такава дейност недоговедена  би могла да бъде, тенис корт/басейн/джакузи  вместо тревни площи с цветя, например. Да си купиш жакузи, вместо да насадиш цветенца ...да вземеш парите и да излъжеш, че са за цветенцата. Това, дето ти си го написала е задължителна дейност, душа! Ако я нямаше в проекта, нямаше да има и договор.
Както вече споменах, въпреки че Арнаудовата е дърдорила много, не е била достатъчно ясна. Ако покажат документите, ще ти кажа какво най-вероятно е станало. Единственото, което е сигурно, е, че за фалшификации нямаше да се говори, ако става дума за гостите. Още първата година щеше да лъсне касовият апарат...нещо друго е ментето

Значи не разбрах ти кво го разбираш.
Имаш проект за вила, да си джиткаш. Иде европрограма за къща за гости. Променяш проекта, намираш си печена агенция с връзки в ДФЗ да те съветва, прави ти проект, подава го, печелите, строиш, следите сички китки да са на място, контактите на определеното отстояние от пода, плащаш в срок, събираш документи и фактури, минаваш акт 16, регистрираш в общината съзвездието, ХЕИ, пожарна и квото трябва там, чаршафи, табелки, звънци, подаваш докиментацията в ДФЗ, получаваш 200 000 евро в бг лв.
Къщата е за гости и навсякъде е упоменато, че ще функционира като такава. Пускаш я по сайтовете на цени, на които никой няма да дойде и си трайкаш пет години. После пей сърце.

Тва е в общия случай, извън списъка - ще си платиш по ниски тарифи там и ще влезеш в общата база на класиралите се/не финансираните, за да има с какво да се гордееш.  А списъкът е всичко(100% платен)! Просто ще се пръсна от смях! Удивителното е, че още не си разбрала къде се намираш!  :D
« Последна редакция: Април 25, 2019, 22:23:45 от Асол »

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #150 -: Април 25, 2019, 22:39:54 »
Асол, дръж:
Сергей Станишев: Сега е моментът да ударим шамар на десницата
https://www.youtube.com/watch?v=fcKIw6ElhRc
 :t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #151 -: Април 25, 2019, 22:44:20 »
Тва е в общия случай, извън списъка - ще си платиш по ниски тарифи там и ще влезеш в общата база на класиралите се/не финансираните, за да има с какво да се гордееш.  А списъкът е всичко(100% платен)! Просто ще се пръсна от смях! Удивителното е, че още не си разбрала къде се намираш!  :D
*
Обяснявам практически как някой си прави вила с европейски пари. И тоя някой изобщо не е случаен човек.
А ти какво точно се опитваш да ми кажеш? Че европейски пари случайни хора не печелят ли?
Е, аз някъде казала ли съм, че печелят?!??
Няма случайни хора, спечелили европроекти, и тия неслучайни хора са от герб, дпс, бсп.
Ако се опитваш да кажеш, че само от герб са печелили, по-добре недей.
« Последна редакция: Април 25, 2019, 23:25:33 от Ной »
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #152 -: Април 25, 2019, 23:27:00 »
Преди малко звездичкосах една част от мнение за лични нападки.
Молбата ми е към участниците в дискусията: не ми хабете звездичките.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #153 -: Април 25, 2019, 23:30:01 »
Преди малко звездичкосах една част от мнение за лични нападки.
Молбата ми е към участниците в дискусията: не ми хабете звездичките.
На бирите звездички ли им викаме, че тъкмо се чудя какви съм ги писал.?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #154 -: Април 25, 2019, 23:35:39 »
Преди малко звездичкосах една част от мнение за лични нападки.
Молбата ми е към участниците в дискусията: не ми хабете звездичките.
На бирите звездички ли им викаме, че тъкмо се чудя какви съм ги писал.?
Някои сте с връзки.  :t0328:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #155 -: Април 25, 2019, 23:40:42 »
Преди малко звездичкосах една част от мнение за лични нападки.
Молбата ми е към участниците в дискусията: не ми хабете звездичките.
На бирите звездички ли им викаме, че тъкмо се чудя какви съм ги писал.?
Някои сте с връзки.  :t0328:
:t0328:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #156 -: Април 25, 2019, 23:47:46 »
Quote (selected)
Че европейски пари случайни хора не печелят ли
Даже ще съм много конкретна - печелеха! До двеилядо две и четиринайста..от там нататък - са в рамките на статистическата грешка. Ся, станА ли ти по-ясно? :smokin:

И бъди така любезна да не се правиш на много запозната, защото нямаш и най-малката представа...ами за нищо

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #157 -: Април 26, 2019, 00:43:05 »
Да ти го каж направо - нямам ни най-малко желание да се връща предишният порядък, само щото тогава 15% от поръчките са били печелени и от хора без връзки.
Ако ме разбереш, разбереш. Ще си скубете косите пак след изборите, като ви гледам. Никой не ви иска ни вас, ни герб, ни дпс, ни останалите.
А че само ти разбираш, ама нищо не казваш без пари, вече цяла България разбра.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #158 -: Април 26, 2019, 00:45:16 »
Никой не ви иска ни вас, ни герб, ни дпс, ни останалите.
:m1728:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #159 -: Април 26, 2019, 01:04:11 »
Quote (selected)
А че само ти разбираш, ама нищо не казваш без пари

За тебе винаги ще е само срещу пари! Приеми, че си специална  :D

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #160 -: Април 26, 2019, 01:49:54 »
Пълзях по мрежата и стигнах до Регистър на "Mеста за настаняване и заведения за хранене и развлечения", където ето какво пише за въпросните къщи "на Йончева":

Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #161 -: Април 26, 2019, 11:15:38 »
Quote (selected)
А че само ти разбираш, ама нищо не казваш без пари

За тебе винаги ще е само срещу пари! Приеми, че си специална  :D
Приемам, че съм работила едно нещо, но нищо не знам за него
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #162 -: Април 26, 2019, 11:30:46 »
Пълзях по мрежата и стигнах до Регистър на "Mеста за настаняване и заведения за хранене и развлечения", където ето какво пише за въпросните къщи "на Йончева":

Това, без съмнение е престъпление отсекъде! Не стига, дето срокът за устойчивост е изтекъл, ами и "злоупотребителите с евросредства" продължават да ползват "къщите на Елена" по предназначение съобразно целта на проекта още в далечната 2009 година.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11066
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #163 -: Април 26, 2019, 14:27:35 »
Интересно, че и по турско не е имало проблеми с ограмотяване на населението.
Чааак преди двайстина години започнаха трудностите.
пъсъ, оставям настрана автентичните шопи!
Там важи вица за варенето на шопската глава с павето.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #164 -: Април 26, 2019, 15:23:28 »
Асол, колко къщи за гости си помогнала да се построят по тия програми?
Надявам се, че това не е инфо срещу заплащане.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #165 -: Април 26, 2019, 15:25:23 »
Това е нахален въпрос, който аз определям като опит за установяване на самоличност,  а аз нямам намерение да се запознаваме с теб  :D

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Re: ГЕРп отвръща на удара - Йончева е корупционерка!
« Отговор #166 -: Април 26, 2019, 18:46:36 »
Ясно. Ни една. Изобщо нямаш идея от първа ръка. Това обяснява и всичките ти приказки на ангро.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9366
    • Профил
Бизнесменът Иван Саздов съди депутата от БСП Елена Йончева, потвърдиха за NOVA от Софийския градски съд.

Миналата седмица бизнесменът заяви пред медиите, че завежда дело срещу депутата за максималното обезщетение, посочва телевизията.

Саздов приема като клевета и набеждаване думите на Йончева, че е купил къща в Барселона за Бойко Борисов и имал офшорка, в която е превел над един милион и половина евро.

Във вторник официално нито Елена Йончева, нито бизнесменът са коментирали темата.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.