Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 09:27:47

Автор Тема: Над 87% от червените конференции номинират Станишев  (Прочетена 102567 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А, и понеже сме на тема, свързана с европейските ценности, нрави и елит, ето нещо интересно

https://www.segabg.com/category-first-page/vissha-sluzhitelka-na-ek-se-samoubila-zaradi-natisk-da-ukriva-fakti :smokin:

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Абе, за това, за което ми говориш в предишния си коментар, не е точно така, щото виж до каква позиция са издигнали това леке:

В срещата участваха председателят на щаба и областен координатор на ГЕРБ-София Цветомир Паунов ...

Сори, но ме мързи да цитирам повече и пожелавам на всички

ЛЕКА
« Последна редакция: Март 18, 2019, 22:30:51 от Джиджи »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ти да видиш, ето как 15/15 се е прочул, пуснали са го по "время". това - в контекста на отношението към русия, дето го чепкахме с банши. 19 минути /цък/:
Quote (selected)
Първи канал на руската телевизия показа в централните си новини Время пламенната защита на червения евродепутат Момчил Неков в Европарламента. В кратката си реч той определя като „грешка” прекратяването на стратегическото партньорство на ЕС с Москва. Европарламентът обаче избра другата позиция, което наблюдателите свързват с натиска за отменяне на Северен поток 2. Ключовите държави в проекта – Германия чрез канцлера Ангела Меркел и Австрия чрез външния министър Карин Кнайсъл, заявиха, че няма да се отказват. Газпром им дава до 70% по-ниски цени от котировките на щатския втечнен газ с включената доставка.

този се оказа читав, правилно отказа на станишев навремето. станишев го натискаше да не става евродепутат, щото курумбашев вече си беше пуснал оставката от нашия парламент, пък се оказа, че за него място няма.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
и докато сме на изборна вълна - мая манолова е декларирала, че няма общо с добрият вълк лупи. 19 минути /цък/. новината е многопластова.
Quote (selected)
Омбудсманът Мая Манолова заяви пред 19 минути, че няма нищо общо с Александър Томов. Вицепремиерът в правителството на Попов от 1990-91 година я издигна за кандидат – кмет на София от името на сдружението Заедно на 6 извънпарламентарни партии. То проведе през уикенда конференция в Националния дворец на културата. Движението му ще се яви на европейските избори, но за основна своя цел обяви вземането на властта в няколко областни града, начело със София, Пловдив, Варна и Русе. Не става ясно защо Бургас е извън таргетите на Томов.

Напомняме, че след напускането от БСП, той успя веднъж да вкара в парламента своята партия Българска евролевица през 1997-2001 г. при управлението на Костов, не успя с ДАР, ГОР и Българска социалдемокрация – другите формирани от него партии.

Извън парламента се занимаваше с бизнес като директор на Кремиковци при собственика Митал и на футболния клуб ЦСКА. Последното му амплоа беше като представител на хонконгския милиардер Стивън Ло, който получи сертификат за Инвеститор клас А за проекта си за софийски Лас Вегас при Равно поле. Азиатецът инвестира 19 млн.евро, но не получи резултат и не вложи останалите над 1,5 млрд. евро.

Томов огласи в предаването ЕвроДикоФ, че това е станало след неговото изместване от проекта и наместването в него на близкия до премиера собственик на асфалтова база Иван Саздов, ръководител на инициативния комитет за издигането на Борисов за кмет, който е сключил с Ло консултантски договор за 34 млн.евро при втория кабинет на ГЕРБ. След това и той е бил заменен от друг наш бизнесмен при Борисов 3.
лупи - човекът-партия. виж подчертаното :too_happy-1067:

последният абзац демонстрира ритането по кокалчетата в мамковината.

Пешо

  • Гост

селянизация, селянизация  :t26130:
Селянизацията, сержант, се проведе в България през 50-те години. Времето, когато съотношението 20:80 се обърна от 80% селяни към 80% граждани. Тогава столицата стана 'голямото село'.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Така е, всичките от по-неителигентната периферия сме се селянизирали в различни отрязъци от времето, с изключение на няколкото тукашни поне десетина поколения чистак гражданя, цървулени аристократи по рождение  :nuts:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
ако някой не е осведомен - вече има насрочена дата, радев определи 26.05 за евроизборен ден.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
А ето и как можеш да се държиш адекватно и с достойнство, включително и да не гнусиш избирателите си
Quote (selected)
«Россия является страной стратегического значения для большей части Европы. Это страна, граничащая с большинством государств-членов Европейского Союза, и общая граница с Союзом составляет почти 2300 километров. Отказать ей в статусе стратегического партнера, помимо близорукости, также является стратегической ошибкой. Такой тезис означает отрицание реальной европейской политики XXI века», – выступил Момчил Неков, депутат Европарламента от Болгарии.
https://www.1tv.ru/news/2019-03-17/362062-ssha_i_ih_soyuzniki_proveli_masshtabnuyu_ataku_na_severnyy_potok_2
Подобно поведение никъде не предизвиква подигравки и присмех...да не посочвам обратните примери :smokin:

Моята преференция ще е за него

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
аз тва го мернах снощи, даже и тук го пуснах, но изказването му го нямаше, в 19 минути не са си направили труда да го цитират, само бяха отбелязали, че са го пуснали по "время".

читав излезе 15/15, да :way_to_go-1308:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Видях, че го пусна, ама реших да намеря оригинала...да не излезе, че е фалшива новина. Това нали е модерно напоследък

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова
Ох, заваллъ!
Да Ви имам проблемите.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
някой питаще къде бил баци. оправя бакии - сега е привикал пенсионните променители да им набива канчетата. епицентър /цък/
Quote (selected)
Премиерът Бойко Борисов привика на "Дондуков" 1 социалния министър Бисер Петков, синдикатите и ръководителя на НОИ Ивайло Иванов заради новата формула, по която от тази година се изчисляват пенсиите.

Тя ощетява хиляди, сочат експерти. Засегнати ще бъдат 31% от новите пенсионери само тази година.
...

нерви му образуват, бъзикат пенсиите преди избори.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Аз питах, като предположих, че ще изгрее при поредната дивна шебешка простотия. Ами...изгря :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Всъщност простотията не е толкова шебешка като промяна, а като изпълнение. Тепърва ще правят анализи дали са 31% ощетените, с колко са ощетени ако изабщо и т.н. - т.е. вземат решения в зависимост от това на къде му е сочел на тупана онаа работа сутринта като е ставал.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
то вече и резултат има:
Quote (selected)
Борисов привика социалния министър, синдикати и НОИ и нареди: Да няма намалени пенсии! (ОБНОВЕНА)
...
Шефът на НОИ Ивайло Иванов пък обясни пред медиите, че, за да няма ощетени, всяка нова пенсия ще се смята и по старата, и по новата формула и ще се прилага тази, която е по-благоприятна.
...

и оти ги ручаха жабетата?

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2576
    • Профил
- Ручат жабоците ли?

Просто пробват, ако мине. Всред морето от ежедневни идиотщини и некадърност, считат простодушно и наивно, че могат още и още да пробутват умрели котки като демократични нафори на плебса...
 :smokin:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
читав излезе 15/15, да :way_to_go-1308:
Аз откога го хортувам това, ама не ме слуша никой! *вирва нос*

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Quote (selected)
Просто пробват, ако мине.
не знам... струва ми се идиотско да го правят само и само за да поддържат имиджа на баци като великодушния монарх, който с лека ръка оправя бакиите. а ако не е за това, то със сигурност в герб има малоумници, които непосредствено преди избори решават да си играят с настроенията на повече от 1/3 от работещите /някак от 37-38% спадна на 31% бройката на ощетените/.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
не знам... струва ми се идиотско да го правят само и само за да поддържат имиджа на баци като великодушния монарх, к

Не е това. Аз оттатък го написах - трябва да се плащат едни предстоящи разходи, като реднешки таралясници например, трябва и да остане нужното за присвояване, затова се взема откъдето най ще мине - от стадото...ако то се развълнува - цецо ще намести протоколите, цаци и сие  ще осигурят безпрепятственото протичане на процеса, хранените журналеси ще чуруликат в хор, господарите и те ще ударят рамо, ако се наложи според ситуацията. Пълзи такава гнус, че не знам докъде ще я докараме

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Назърбаев е подал оставка като президент на Казахстан

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Назърбаев е подал оставка като президент на Казахстан
те това е новина - мълния.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Ами на мен ми излизат автоматично от ТАСС. Още не е актуализирана

https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/6234286?following_ch=4124&utm_source=tass&utm_medium=push&utm_campaign=push_all

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
Назърбаев е подал оставка като президент на Казахстан
Син има ли?
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Няма!
Изненада!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
При этом Назарбаев заявил, что останется председателем Совбеза Казахстана.

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Quote (selected)
изобщо не съм изненадана, че тук трима-четирима симпатизанти, които опитваме, да изкажем мнение, сме обстрелвани, като за последно
чакайте бе, ние сме симпатизанти, левите идеи са ни близки и ние не харесваме основния ви враг ББ, що стреляте?
отступать некуда — позади Нинова
Ох, заваллъ!
Да Ви имам проблемите.
 :smokin:
така е, нашият проблем е незначителен в сравнение с вашия :smokin:

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
чудна работа ,в тема за Станишев ,Нинова и БСП
се съобщава за оставка на президента на Казахстан Назарбаев
как ги свързвате тези неща? :image008:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Quote (selected)
така е, нашият проблем е незначителен в сравнение с вашия :smokin:
Всеки със своите.
Зависи от подредбата на приоритетите.
Господ раздава на всички по равно - на един ф повече от едно, по малко от друго.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
чудна работа ,в тема за Станишев ,Нинова и БСП
се съобщава за оставка на президента на Казахстан Назарбаев
как ги свързвате тези неща? :image008:
Коя тема е подходяща за тая новина.
Изключително важна, между другото...

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
чудна работа ,в тема за Станишев ,Нинова и БСП
се съобщава за оставка на президента на Казахстан Назарбаев
как ги свързвате тези неща? :image008:

Това определено е мълния, Лили, а за такива работи не се отварят нови теми

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
райчев е вангувал по радиото и в епицентър са понаписали това-онова /цък/:
Quote (selected)
Гледах социологическо изследване какво мисли населението по въпроса дали Йончева е корумпиран човек, който си отмъщава на властта, или човек, който храбро се сражава и затова властта я напада. Съотношението беше 45 на 20 в полза на Йончева – това е силен играч, шанс за левицата. На всичко отгоре не е като Радев - външна за левицата кандидатура, а човек, който рамо до рамо се сражава с Нинова и то доста успешно

„БСП не се държи на членовете си, а на симпатизантите си, които са около милион. Членовете са около 200 000,“ припомни Райчев.
...
„Нинова налага нова линия – на подмладяване и изчистване на старите муцуни, по тази причина те доста активно са се съюзили и дават отпор. На мен ми се струва, че тяхната борба е безнадеждна, защото Нинова базира властта си върху една много широка основа - тя наложи на Конгреса преди година председателят на партията да бъде избиран пряко - всичките партийни членове гласуват. Там тя е много популярна и ако се сражава някой срещу нея на тази основа, ще се получи загуба от типа 90 на 10 или 80 на 20. Фактически тя владее играта,“ обясни социологът.

Най-изгодният вариант за левицата е Станишев да получи място в листата на БСП и скандалът да се потуши, заяви социологът в предаването „Нещо повече“ по програма „Хоризонт“. Според него противопоставянето „не е на принципна основа“.

„Единственото голямо разминаване е по въпроса за либералния характер на лявото. Станишев защитава в Европа прогей вълна, промигрантска. Обратно на това, Нинова защитава в България – тя е решително против Истанбулската конвенция, а за мигрантите заема твърда позиция. Нима българските леви по въпроса за Истанбулската конвенция или по въпроса за мигрантите биха стояли на позицията на Станишев. Няма идейна основа. Остава основата: „Аз кой съм, ти коя си“. Това електоратът не го обича и наказва един от двамата. В случая ще е Станишев,“ смята Райчев.

Настоящият трус е „несравнимо по-слаб“ от сблъсъка между Първанов и Станишев в миналото, тъй като политическият залог в основата му не е толкова голям, изтъкна той и обобщи:

„Никакво разцепление на БСП няма да има. Това са сънища на техните противници“.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Днес тук беше пуснат офтопик, отнасящ се до Назърбаев.  Да запомним името Касим-Жомарт Токаев.

... пореден МГИМОшник, между другото

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Quote (selected)
отступать некуда — позади Нинова
:aplause:

Неактивен 67

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1344
    • Профил
    • Критиканзер
Днес тук беше пуснат офтопик, отнасящ се до Назърбаев.  Да запомним името Касим-Жомарт Токаев.

... пореден МГИМОшник, между другото
Довечера ако ми остане време, ще проверя от кой жус е. Останалото е маловажно, МГИМОшник или не.  :)

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
отступать некуда — позади Нинова
:aplause:

Би било много интересно, ако заменим "Нинова" със "Станишев" или за да сме съвсем екзатни една есенция от зависимости, например :smokin:

п. п. Аз на няколко пъти давах едни линкове (основно в стария форум) и показвах как се работи с тях за да придобиеш някаква представа за финансовите потоци в определени посоки и да разбереш как точно се случват нещата в държавата ни.  Може да се рови безпрепятствено там и при налична базова подготовка да се открият любопитни връзки и зависимости. Не знам поради какви причини (допускам, че е поради незнание/неинформираност/непрофесионализъм/незаинтересованост или гузност), но кой знае защо, иначе много обществено ангажирани люде си правят яки пасове и карат на обща патетика, клишета и обикновено лакейство. Нарочно се изразявам сравнително витиевато и се надявам, че това ще бъде разбрано.....
« Последна редакция: Март 19, 2019, 20:59:25 от Асол »

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
не знам... струва ми се идиотско да го правят само и само за да поддържат имиджа на баци като великодушния монарх, к

Не е това. Аз оттатък го написах - трябва да се плащат едни предстоящи разходи, като реднешки таралясници например, трябва и да остане нужното за присвояване, затова се взема откъдето най ще мине - от стадото...
Икономиите от предлаганата пенсионна реформа са около 9 млн лв за тази година. Нерде 9 млн, нерде Ф16.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Нерде 9 млн, нерде Ф16.

Няма да помогнат, ноо не това е целта.
Парите са окрадени, ипотекирани са и внуците ни.
Има една цел Баце да устиска до края поне третия мандат, всяка стотинка е секунда до целта.
След това, потоп, да му мислят следващите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
не знам... струва ми се идиотско да го правят само и само за да поддържат имиджа на баци като великодушния монарх, к

Не е това. Аз оттатък го написах - трябва да се плащат едни предстоящи разходи, като реднешки таралясници например, трябва и да остане нужното за присвояване, затова се взема откъдето най ще мине - от стадото...
Икономиите от предлаганата пенсионна реформа са около 9 млн лв за тази година. Нерде 9 млн, нерде Ф16.

Това са пълни глупости, които не възнамерявам да коментирам. С цялото ми уважение към годините ти, но не се бутай да коментираш неща, от които си нямаш и понятие и не си в състояние да прецениш. Закони (общо казано, щото всичко се връзва към поне една купчина от норми, включително и подзаконови актове!!!) не се правят с хоризонт година  - тотална нелепица!
И тъй като съм убедена, че няма да мирясаш и предчувствам, какво точно ще напишеш, първо  ще те изчакам да се удавиш...
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:08:58 от Асол »

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
не знам... струва ми се идиотско да го правят само и само за да поддържат имиджа на баци като великодушния монарх, к

Не е това. Аз оттатък го написах - трябва да се плащат едни предстоящи разходи, като реднешки таралясници например, трябва и да остане нужното за присвояване, затова се взема откъдето най ще мине - от стадото...
Икономиите от предлаганата пенсионна реформа са около 9 млн лв за тази година. Нерде 9 млн, нерде Ф16.

Това са пълни глупости, които не възнамерявам да коментирам. С цялото ми уважение към годините ти, но не се бутай да коментираш неща, от които си нямаш и понятие и не си в състояние да прецениш. Закони (общо казано) не се правят с хоризонт година  - тотална нелепица!
Не възнамеряваш да коментираш, защото нямаш какво да възразиш. В случая законът е направен именно с дългосрочна перспектива - няма вечно да има хора, работили преди 1997-а.
Впрочем, дори и пои времето на шастливия соц, се брояха само три от последните 10 години.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
В случая законът е направен именно с дългосрочна перспектива - няма вечно да има хора, работили преди 1997-а.
Впрочем, дори и пои времето на шастливия соц, се брояха само три от последните 10 години.

Ти дори нямаш и елементарно понятие как се прави подобна методика и много ти личи още в първото изречение. За това какво може да пише в законите, пък съвсем. Продължавай :D
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:13:31 от Асол »

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
В случая законът е направен именно с дългосрочна перспектива - няма вечно да има хора, работили преди 1997-а.
Впрочем, дори и пои времето на шастливия соц, се брояха само три от последните 10 години.

Ти дори нямаш и елементарно понятие как се прави подобна методика и много ти личи още в първото изречение. За това какво може да пише в законите, пък съвсем. Продължавай :D
Айде сега - методика. Първо беше закон, сега - методика. Методика за кое ?
Пак казвам - нямаш аргументи, само се дуеш и се хвалиш, че разбираш.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Тези които разбират как се правят такива методики и закони защо не споделят? И защо не са направили каквито трябва методики и закони през изминалите години? ГЕРБ управляват през 9 от последните 10 години.
Е, ако през 2009 година са били в средното училище или в детската градина, това не важи. :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
Първо беше закон, сега - методика. Методика за кое ?

Не мога да ти помогна. Ти очевидно имаш проблеми да стигнеш от едното до другото, но това не ти пречи да се изказваш компетентно

Quote (selected)
И защо не са направили каквито трябва методики и закони през изминалите години? ГЕРБ управляват през 9 от последните 10 години.

Само 9 години били управлявали! Сигурно са чакали да пораснат следващите, които биха разбрали как се управлява държава!? Че ти не можа ли да им помогнеш експертно, или другите там текущи такива.  Затъваш зверски.. :D
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:24:44 от Асол »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Закон, методика у нас все тая.
Баце днес наруши нещо, закон ли методика ли все тая, у нас е така.
Пенсиите ще се смятат по два начина, по-изгодният за пенсионера.
Така докато не свърши мандата, после да му мислят следващите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Май Кайлето използва познат ник. :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Май Кайлето използва познат ник. :smokin:

Надценяваш се много! И пренебрегваш анонимността си...много :smokin:

Пешо

  • Гост
Quote (selected)
Първо беше закон, сега - методика. Методика за кое ?

Не мога да ти помогна. Ти очевидно имаш проблеми да стигнеш от едното до другото, но това не ти пречи да се изказваш компетентно
Моля ? Не можеш да кажеш методика за какво ? Е*ати компетентната....
Циркаджилък.

Пешо

  • Гост
Май Кайлето използва познат ник. :smokin:
Мммм... И аз имам подобно усещане.

ПП. Стана съвсем безсмислено, аз отивам да гледам сериал.
« Последна редакция: Март 19, 2019, 21:30:25 от Minderbinder »

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
E, щом и до заплахи стигаме...
Една особа, дето живеела в стъклена къщичка, много искала да хвърля камъни по съседите... :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
E, щом и до заплахи стигаме...
Една особа, дето живеела в стъклена къщичка, много искала да хвърля камъни по съседите... :smokin:

Не са заплахи, а уточняване на граници...ние сме културни хора и е редно да разбираме някои неща, като къде и какво точно можем да си позволяваме :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Ако е за Нинова, мога да изчакам спокойно девет седмици и половина и след това да ехиднича като Сократ-май. :smokin:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Нямам си на идея защо реши, че става дума за Нинова (много, ма много си се объркал)...аз имах предвид съвсем други неща и все си мислех, че трябва да си ги разбрал, поне ако си бил на подходящо ниво в цирка. Както и между другото да оцениш, че независимо  от твоите лични ангажименти, аз съм безкрайно тактична. Кайли нямаше да те бави :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Ако е за Нинова, мога да изчакам спокойно девет седмици и половина и след това да ехиднича като Сократ-май. :smokin:

Аз ше ехиднича от по-рано, макар че още не съм решил къде да гласувам. :image008:

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Quote (selected)
макар че още не съм решил къде да гласувам

Това има точно никакво значение...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Първо да отмине 29 март, че още не сме махнали този ден от календара. :image008:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Не възнамеряваш да коментираш, защото нямаш какво да възразиш. В случая законът е направен именно с дългосрочна перспектива - няма вечно да има хора, работили преди 1997-а.
не се ли усещаш как си противоречиш? дългосрочната перспектива в случая е да не правят нищо - точно щото, както сам се сети, няма вечно да има хора, работили преди 1997-а.

следователно законът е направен именно за пенсионерите от днешните дни и непосредственото бъдеще. няма дългосрочност. няма предвидимост. като допълнение - няма оценка на въздействието /или е секретна/, няма обществено обсъждане, а бе герберия до шия.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Законът, без последните нововъведения от ГЕРБ, е правен с перспектива четвърт век, с разчети и с обществено обсъждане. Единственото което не е отчетено са хаотичните години около 1997-ма. И този проблем си има решение дето не е кой знае каква сложнотия, но герберите са като чука, за който всички проблеми са пирони.
Тази история с избрани три години има някакъв смисъл в едно общество където всички заплати са регулирани в някакви рамки и такъв отрязък е представителен за житейския принос. Когато се мине в друга система обаче, това дава възможност за сериозни злоупотреби. Не са само банкерите, има купчини фалшиви миньори, металурзи... има варианти фалирали предприятия да ти напишат огромни осигурителни вноски, които естествено никога не са плащани и няма да бъдат платени, но правата си седят...

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Quote (selected)
Giuseppe

Re: СДС в листата на ГЕРБ
« Отговор #15 -: Днес в 21:46:01 »
Цитат
Ооо, да, ватмана е най баш аристократ.
Потомствен!
То Евгени да си у нас се оказва диагноза, не било име.

Е що ти трябваше да викаш дявола!

Quote (selected)
Ето какво е написал в профила си Евгений Дайнов: "Ясно е от две години, че на всички избори Нинова ще намира начин да съсипва кампанията на БСП така, че винаги ГЕРБ да печели.

https://dnes.dir.bg/politika/evgeniy-daynov-korneliya-ninova-izmisli-kak-otnovo-da-si-torpilira-partiyata
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Ей тва е да си лорд!
Секква тъпня ти е позволена!
Пардон, реших че другия глупак, със синята кръв е написала това?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.