Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 28, 2024, 00:33:06

Автор Тема: Chemtrails  (Прочетена 27871 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #240 -: Септември 18, 2023, 07:34:48 »
Не знам защо всички решиха че поливането става през двигателите
Преди полет самолетите ги пръскат с нещо ... може пък да е това :think:
Стелт покритието на американските невидимки което се прави на ново след всеки полет?
Може! :)))
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #241 -: Септември 18, 2023, 08:16:46 »
Пръскат ги с антилед, когато околната температура е под - 5  градуса С. Разреден моноетиленгликол, практически обикновен антифриз ...

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #242 -: Септември 18, 2023, 08:51:08 »
Не знам защо всички решиха че поливането става през двигателите
Преди полет самолетите ги пръскат с нещо ... може пък да е това :think:
С дезодорант?

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #243 -: Септември 18, 2023, 12:30:27 »
Вече бях го писал нейде...

- Преди 20 и кусур години се интересувах от "следите". Бях стигнал до няколко твърди факти. Може би ги имам из стари хард-дискове. Когато имам време ще ги потърся.

1. Някакви две фирмички от Калифорния бяха измудрили за пръскането. С някакъв алуминиев окис или диоксид и второ - с бариев окис или диоксид (знаещите валентностите да посочат, моля, правилните окончания).

2. Основното е, че тези частици (тогава), са били вероятно от първите нано-таквиз.

3. Изследвания в диви места из Калафорнията показваха тогава още, сериозно замърсяване именно от тези оксиди.

4. Твъдеше се, че Баревия-таквоз се натрупва в мозъка и ... т.н. А след 10 и повече години - радост в къщи.

5. Заради това един бе се договедил (май в Денвър нейде), да си направи Оргонов излъчвател. Имам подробности как се прави. И този очиствал небето в определен радиус - зависи от "кофата". Но с времето едни дрогарета от Трибуквените са се активирали и правели посещения на "бунтовниците"- чистофайници.

6. Имам снимки и на вътрешността на самолет с такива резервуари. Виждал съм снимки как "следата" се оставя от към краят на крилете! Не от моторите. Ако е било от там, не е проблем да пуснат някоя и друга шлауха...

7. Дали има нещо такова за да требят двукраките хлебарки? - Убеден съм, че няма да са го пропуснали и този номер да скроят на плебса! Нали не мислите, че имаме работа с алтруисти? То стига, че произвеждат масово УМНО-КРАСТАВИТЕ говеда, та едно пръскане ще ги затрудни! Хайде, по-сериозно - сещате ли се колко още неща даже и не подозираме, па после:
- 'ко стана въ?! ... Пландемия, нищо особено!

По точка 5. може Кайли да си спомня нещо и от едно от томчетата за/с Крион.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #244 -: Септември 18, 2023, 13:20:33 »
До сега винаги съм се отнасял към chemtrails (кемтрейловете) като към конспиративни теории и въобще не съм се интересувал по въпроса. В миналата сряда вечерта сериозно се замислих поради следната случка. Във Виена още от осемдесетте години нямам кабелна телевизия, а сравнително голяма за футпринта сега тук 1.2м офсет сателитна чиния и дори при силен снеговалеж, който трупа сняг върху нея не ми се е влошавало нивото на сателитния сигнал. Вечерта в сряда във Виена се появи дъждоносна буря с гръмотевици и изведнъж сигналът от сателита се влоши до изгубване (CNN изчезна последен). Антената е монтиране на прозореца,  така че веднага проверих, да не би случайно кабела е прекъснат. Всичко беше нормално. Започна силно да вали и след около половин час постепенно сигналът се възстанови, въпреки е продължи обилно да вали!
НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ ТОЗИ СТРАНЕН ФЕНОМЕН!


Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #245 -: Септември 18, 2023, 13:46:16 »
Гръмотевиците по принцип йонизират (и озонират) въздуха и може да си получил сянка.
Предположение, не съм експерт.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #246 -: Септември 18, 2023, 17:52:14 »
Започна силно да вали и след около половин час постепенно сигналът се възстанови, въпреки е продължи обилно да вали!
НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ ТОЗИ СТРАНЕН ФЕНОМЕН!
След като използваш 1.2м диаметър антена, най-вероятно сигналът на сателита е на   Ku band честота.
https://questtel.com/wiki/satellite-frequency-bands
Тази честота не се влияе от дъжда, но се влияе от малките ледени кристали които понякога се образуват в облаците. Сателитният сигнал е преминавал през облак с ледени кристали и е повлиян [дифракция и абсорбсия]
"like light waves, radio waves are affected by the phenomena of reflection, refraction, diffraction, absorption, polarization, and scattering."
https://en.wikipedia.org/wiki/Radio_propagation
Йонизацията влияе на късите и УКВ вълни, затова те се отразяват от йоносфрата, но сантиметър и по-къси вълни [милиметрови] преминават прекрасно през нея затова и сателитния сигнал стига до земята.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ionosphere
« Последна редакция: Септември 18, 2023, 18:32:01 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #247 -: Септември 18, 2023, 19:42:36 »
Пръскат ги с антилед
... Знам ... но не намерих иконка за ирония. :spiny:
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #248 -: Септември 18, 2023, 20:48:03 »
До сега винаги съм се отнасял към chemtrails (кемтрейловете) като към конспиративни теории и въобще не съм се интересувал по въпроса. В миналата сряда вечерта сериозно се замислих поради следната случка. Във Виена още от осемдесетте години нямам кабелна телевизия, а сравнително голяма за футпринта сега тук 1.2м офсет сателитна чиния и дори при силен снеговалеж, който трупа сняг върху нея не ми се е влошавало нивото на сателитния сигнал. Вечерта в сряда във Виена се появи дъждоносна буря с гръмотевици и изведнъж сигналът от сателита се влоши до изгубване (CNN изчезна последен). Антената е монтиране на прозореца,  така че веднага проверих, да не би случайно кабела е прекъснат. Всичко беше нормално. Започна силно да вали и след около половин час постепенно сигналът се възстанови, въпреки е продължи обилно да вали!
НЕ МОГА ДА СИ ОБЯСНЯ ТОЗИ СТРАНЕН ФЕНОМЕН!

Нащо като йонизиран въздух или мокра повърхност на антената / двате са проводници / ??

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #249 -: Септември 18, 2023, 21:33:55 »
Нащо като йонизиран въздух или мокра повърхност на антената / двате са проводници / ??

---
Използвам офсет (параболична) антена 1 ,2 м, която по ефективност е като с 1,5 м диаметър обикновена (prime focus) антена. Гледам само сателит Астра 19,2 градуса изток, чиито предимно немски канали са от края на 10 гигахерца до края на 12 гигахерца. Размерът на антената не зависи от честотата, а зависи най-вече от силата на сигнала във футпринта, където се намира тя. За този банд офсет антените са за предпочитане, защото са с по-малки размери и LNB (даун конвертора) е изместен надолу, така че е по-изправена и освен всичко друго през зимата събира по-малко сняг. от  В София, която се намира на ръба на футпринта антената ми е офсет 2,2 м, защото сигналът е много по слаб. Понякога сателитът се клати леко и влошава сигнала, особено при лошо време.
До сега във Виена не съм имал въобще намаляване на сигнала, от както имам сателитно приемане от миналия век, докато в София понякога при лошо време преди (миналия век), когато беше аналоговата система имаше снежинки понякога при лошо време. Сега при цифровата система - смущения в сигнала.
Именно за това сега не мога да разбера случката от сряда, защото във Виена никога и при никакви обстоятелства не е имало смущения дори при сняг върху чинията, а сега сигналът беше за около половин час НУЛА при еднакъв силен дъжд и буря през цялото време! Сякаш някаква пелерина премина. Вода, пара, кристали сравнително слабо влияят на тази честота 10-13 ГХц,  както при 2,7 Гига. Очевидно нещо по-спиращо електромагнитната вълна на тази честота; така сякаш съм поставил ръката си пред LNB-то. Конспирация, що ли?

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #250 -: Септември 18, 2023, 21:53:01 »
Нащо като йонизиран въздух или мокра повърхност на антената / двате са проводници / ??

---
. Понякога сателитът се клати леко и влошава сигнала, особено при лошо време.
---

Ми ти си го написал. Имали сте не лошо, а много лошо време и кучетата и котките са летели ниско,  и сателита де  :cool-1084:

P.S. Може ли да е маханичен ефект ? 1,2м си е доста площ. При силен вятър може да се "наведе" от позицията си и в зависимост от остротата на характеристиката на насоченост, сигналът да стане много слаб или да изчезне съвсем. После се връща на мястото си.
« Последна редакция: Септември 18, 2023, 22:07:52 от Фют »

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #251 -: Септември 19, 2023, 04:58:17 »
CNN изчезна последен
Къде се помества CNN в диапазона 10-13GHz?
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #252 -: Септември 19, 2023, 08:08:28 »
Къде се помества CNN в диапазона 10-13GHz?

---

CNN миналата година (есента ако не се лъжа), смени честотите си и сега използва два транспондера (66 и 60) с вертикална поляризацияq съответно на честоти 11,739 и 11,778 гигахерца.

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #253 -: Септември 19, 2023, 08:29:51 »
(66 и 68)

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #254 -: Септември 19, 2023, 19:37:11 »
(66 и 68)
Значи има канали под и над CNN ... следва извода че "поливането" освен да ни трови има и характеристика на лентов филтър (само дето не им се е получило съвсем) за CNN (може пък техните честоти да нещо като "25-я кадър").  :smokin:

Ако ми разрешите да прифразирам братя Стругацки:
"Ако ни поливат ще е гадно, ако не ни поливат ще е скучно ... със сигурност има и трети вариант и аз съм за него."
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Captain Buddy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1633
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #255 -: Септември 19, 2023, 20:05:52 »

Значи има канали под и над CNN ... следва извода че "поливането" освен да ни трови има и характеристика на лентов филтър (само дето не им се е получило съвсем) за CNN (може пък техните честоти да нещо като "25-я кадър").  :smokin:

---

Да, има канали под CNN, както и канали над CNN.
Даун линка за всички канали е от сателита АСТРА, но ъп линкът към него е различен. За CNN ъп линка е от американска наземна станция и вероятно е по-силен, поради което малко по-късно се изгуби.
 
За сведение явление като "25-я кадър" НЕ СЪЩЕСТВУВА, надлежно доказано и освен това преди време тук дискутирано по повод неграмотните простотии от един български кинаджия, кандидат грантаджия.


Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #256 -: Септември 20, 2023, 06:42:59 »
"25-я кадър" НЕ СЪЩЕСТВУВА
Съгласен ... просто се опитах да направя нова теория на конспирацията относно сателитните честоти на CNN ... уви - неуспешно.
активен участник в Брауновото движение

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #257 -: Септември 20, 2023, 19:28:40 »
Днес целият ден се полива нон стоп. Видях на два пъти феномена - поливащ самолет, прекъсва следата напълно и след няколко километра започва отново. За съжаление и в двата случая ми пречеха сгради да направя панорамна снимка на следата с прекъсването. Ей това имаше днес

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #258 -: Септември 20, 2023, 19:41:53 »
Рядко се заглеждам в небето.
Вчера с унуката на люлката - там можем да изкараме с часове ( ако аз устискам ).
Малкия много се кефи на самолети, "хваща им опашката" и след това те искат не искат трябва да кацнат на летището в Сарафово - такава е легендата.
И си се люляме, ама самолетите малко сезона затихна и гледаме едно ниво над кацащите = иния едето са като точки в небето. От запад на изток летят някакви, един след друг дву или четири моторни, правят яка бразда, ама минута след това я няма.
От юг на свер тръгва някаква точка, няма никаква следа и си лети.
Точно се скрива и следваща обаче на разстояние - поне оптично и тя скяш хвърчило - нищо не оставя. Скрива се и друга още по към нас, явно трасето е десетки километри в същата посока. Точно стигна до нашия хоризонт и там където беше минал първия се появи "конденз", след минута и на второито трасе, накрая и на третото.
И си висят мамка им, не се разсейват - поне 20 минути ги гледах, после ни извикаха да се прибираме.
Някой ако може да ме светне за конденза със забавено действие.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #259 -: Септември 20, 2023, 20:42:24 »
Някой ако може да ме светне за конденза със забавено действие.
Съмнително е че те светна, но поне ще те объркам малко :)
1. Химикали със забавено действие (таймер?)
2. При горенето на керосин се отделя вода което повишава влажността на въздуха в "дирята". Ако околната температура не е достатъчна за мигновенно кристализиране (или недостатъчна влажност) може да се наблюдава такова със забавено действие.
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #260 -: Септември 20, 2023, 20:47:14 »
И аз си мислех че там горе на 10 000 метра е топло та се не трае, нали е по-близо до слънцето. :0005:
Виж за таймера - времето за химична реакция на изпуснатото с атмосферата никогиш нямаше да ми хрумне.
П.П. споменах ли че самолетите с диря летяха един след друг в един коридор, а тия другите в една посока, но в различни коридори вероятно километри като да покриваха площ?
« Последна редакция: Септември 20, 2023, 20:54:39 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #261 -: Септември 20, 2023, 21:05:25 »
Quote (selected)
Някой ако може да ме светне за конденза със забавено действие.
Боже Господи ! Защо си кривите така мисълта и търсите невероятни обяснения за очеИЗВАДни неща, които виждат очите ви ? :blurry_drunk-2127: Просто гледате КЕМТРЕЙЛС ! Милиони наблюдатели като вас гледат същото, мнозина правим опити да го систематизираме, визуализираме, търсим техническото обяснение... Но това са ХИМИЧЕСКИ СЛЕДИ. Кемтрейлс ! Едни самолети отделят, други не отделят. В делнични дни се полива обилно. В събота и неделя много по-малко. Има периоди по една седмица НЕ поливат. После идва първо число на следващия месец и поливат като из ведро ! Антропогенният произход на феномена ви боде в очите ! Но вие търсите невероятни обяснения , скарани с елементарната логика... Опомнете се ! Не бъдете Нане в зоопарка ! Жирафът съществува ! ИМА такова животно ! :smokin:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #262 -: Септември 20, 2023, 21:15:12 »
Честно казано за антопогенния произход съм 50 на 50.
Не че нещо, ама нашите сегашни "партнери" мога да ги наподобя на човеци само ако много си затворя очите.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #263 -: Септември 20, 2023, 21:47:48 »
 :)))
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #264 -: Септември 20, 2023, 23:51:45 »
Quote (selected)
Някой ако може да ме светне за конденза със забавено действие.
Боже Господи ! Защо си кривите така мисълта и търсите невероятни обяснения за очеИЗВАДни неща, които виждат очите ви ? :blurry_drunk-2127: Просто гледате КЕМТРЕЙЛС ! Милиони наблюдатели като вас гледат същото, мнозина правим опити да го систематизираме, визуализираме, търсим техническото обяснение... Но това са ХИМИЧЕСКИ СЛЕДИ. Кемтрейлс ! Едни самолети отделят, други не отделят. В делнични дни се полива обилно. В събота и неделя много по-малко. Има периоди по една седмица НЕ поливат. После идва първо число на следващия месец и поливат като из ведро ! Антропогенният произход на феномена ви боде в очите ! Но вие търсите невероятни обяснения , скарани с елементарната логика... Опомнете се ! Не бъдете Нане в зоопарка ! Жирафът съществува ! ИМА такова животно ! :smokin:

 Хи,хи. Нещо за циркулация на въздуха нагоре,надоле , наляво и надясно и т.н. , респективно температурата  и влажността му  и то на растояние  от няколко десетки  до стотици,хиляди  метри да ви е известно ? А след преминанването на един дебел  самолет, плюващ горещ въздух,  интересно как изглежда температурният профил след него в 3Д простсрансвото, та да видим къде са изпълнени условията за конденз ( температура на оросяване и относителна влажност 100% ) - веднага след, след х метра нагоре, надолу, наляво, надясно ( ако има други посоки допълнете ме ). За илюстрация на нехомогеноста на физическите параметри на вуздуха .-  прословутите " въздушни дупки".
Извод- стоножката ..конденз се появява там, където може да се появи -темрература на оросяване+100% относителна вкажност.
Твай.
П.С. След пет процедури на лягане по скалата Giuseppe/Buratino вcе пак успях да го навържа този papir  :0005:


Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #265 -: Септември 21, 2023, 04:56:32 »
споменах ли че самолетите с диря летяха един след друг в един коридор
Така ти се е сторило щото са далече и на високо ... най-малкото са имали различна височина на полета.
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #266 -: Септември 21, 2023, 05:15:14 »
интересно как изглежда температурният профил след него в 3Д простсрансвото
И на мен ще ми е интересно ... някъде бях чел на нам си колко километра след Джъмбо дирята му не е никак безобидна особенно за малки самолети.
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #267 -: Септември 21, 2023, 06:15:30 »
невероятни обяснения за очеИЗВАДни неща
Още чакам снимките по които да открия 10-е разлики ... иначе в древна Гърция светкавицата е било очеИЗВАДен факт, че Зевс е гневен за нещо си.
« Последна редакция: Септември 21, 2023, 07:45:10 от Дърт Вейдър »
активен участник в Брауновото движение

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #268 -: Септември 25, 2023, 17:12:48 »
Вчера неделя, тихо, слънчево и синьо небе. Днес - от сутринта ПОТРЕСАВАЩО ПОЛИВАНЕ  :angryfire: Такова нещо за пръв път виждам ! Имаше фигури, кръстове, Z-тки, звезди, невероятни мрежи в небето. Имаше самолети които пускаха следи и спираха ... Но потресът е сега следобед. Започна ВАЛЕЖ от бели нишки и парцали ! Първо жена ми ме извика в двора на входната врата имала огромни паякови нишки, гледам ! Няма никакви паяциа снежнобели нишки с дължина 2-3 метра се захващат за мрежата , по стените , навсякъде ! Вдигнах очи в небето , на десетки, стотици метри височина хвърчат нишки ,бели парцалчета , ветрецът ги носи... Опитах да снимам с айфона, 12 мгпиксела камера на ръба на възможностите, по далечните нишки просто не се виждат , хванах няколко непосредствено...

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #269 -: Септември 25, 2023, 17:14:34 »




    На първата снимка виждате следа, чийто край НЕ Е САМОЛЕТА, той заминаваше на другия край на следата /надолу на снимката/ . Това е мястото от което изведнъж почна да полива ! Втората снимка е една от сутришните следи, изключително плътен аерозол, който веднага почна да се отнася от въздушното течение /посоката е от изток на запад/ 3,4, и особено 5-та снимка са от сега, следобед. Виждат се по-ниско летящите бели „парцалчета”, но като се взре човек нагоре, до където стига погледа се виждаха подобни ! Невероятна смрад изляха днес !  :angryfire:
« Последна редакция: Септември 25, 2023, 17:20:19 от Muktata »

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #270 -: Септември 25, 2023, 19:17:20 »
Направи си оргонов излъчвател!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #271 -: Октомври 09, 2023, 16:46:59 »
Quote (selected)
Ако Кемтрейлс (аерозолите) не съществуват, ТОГАВА КАКВО СЕ СЛУЧИ ТУК?
https://www.bitchute.com/video/ojKhnYq2Cboh/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #272 -: Октомври 09, 2023, 20:06:03 »
КАКВО СЕ СЛУЧИ ТУК?
Свърши му горивото? ...
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #273 -: Октомври 09, 2023, 20:16:58 »
КАКВО СЕ СЛУЧИ ТУК?
Свърши му горивото? ...
На тия горивото им е повече от мерака.
За мерака справка с вица за китайците/ сега индийците според статистиката.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Zmeja

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2150
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #274 -: Октомври 09, 2023, 20:57:55 »
https://www.facebook.com/gameboyred93/videos/1255121565195485/?extid=NS-UNK-UNK-UNK-IOS_GK0T-GK1C
Със следи, без следи, плътни, едва забележими - всякакви.

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #275 -: Октомври 15, 2023, 20:19:06 »

image host До петък ежедневно поливане. Вчера и днес - събота и неделя ПОЧИВКА ! Поливачите не работят , небето кристално синьо, днес с малки пухкави облачета. Температурите денем 13-15 градуса, лек ветрец. Самолетите или изобщо не оставят следи, или много къси инверсионни следи като това на снимката. А 380 от Манчестер за Дубай... Това е положението. Кемтрейлс се правят от ХОРА , които най-често си почиват през уикенда. Сигурно спазват
Кодекс на труда и си имат профсъюзи... :smokin:

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #276 -: Октомври 16, 2023, 14:49:04 »
И така, добър ден ! Хубав понеделник !!! Днес е слънчево, хладно - 10-11 градуса, лек вятър , сухо /51 % влажност/ - що да видим на небето ? БРУТАЛНО ПОЛИВАНЕ   :angryfire: Огромни следи , които веднага се размазват от вятър и правят невероятни форми -



И "върхът на сладоледа" - аерозолът дава дъга ! Дъга-посред сух и студен есенен ден без капка дъжд и с ясно небе ??? Вижда се петното с цветовете на дъгата, аерозолите пречупват светлината !

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8817
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #277 -: Октомври 16, 2023, 18:56:38 »
И над нас е така, какво да се прави, ресурси няма за всички, населението трябва да се намаля.

Не помня в младостта и детството ми, да е имало по небето такива чудеса.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #278 -: Октомври 16, 2023, 20:48:01 »
А при нас само облаци...
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #279 -: Октомври 16, 2023, 20:57:22 »
:
А при нас само облаци...
Баровец!
Уредил си се с пълно покритие.
На нас простосмъртните само по вадите ни пускат.
За още по-бедните, капково.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #280 -: Октомври 16, 2023, 21:34:28 »
А при нас само облаци...
Това не са облаци. Няма такива облаци. Това са кемтрейлс разнесени от вятъра. Същото показвам от днес, в началото е типичен дебел мазен кемтрейлс, въздушното течение веднага го "разчепква" и го прави да изглежда като на твоите снимки и моите... Това са небесни фъшкии, аерозоли  :angryfire:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9565
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #281 -: Октомври 16, 2023, 21:38:44 »
Има такива облаци и се наричат „перести облаци“.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #282 -: Октомври 16, 2023, 21:46:44 »
Уредил си се с пълно покритие
5жи, бате!
активен участник в Брауновото движение

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #283 -: Октомври 16, 2023, 21:49:48 »
А при нас само облаци...
Това не са облаци. Няма такива облаци. Това са кемтрейлс разнесени от вятъра. Същото показвам от днес, в началото е типичен дебел мазен кемтрейлс, въздушното течение веднага го "разчепква" и го прави да изглежда като на твоите снимки и моите... Това са небесни фъшкии, аерозоли  :angryfire:

https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=cirus+clouds&iax=images&ia=images
the lamers club honourable member …

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #284 -: Октомври 16, 2023, 21:58:51 »
А при нас само облаци...
Това не са облаци. Няма такива облаци. Това са кемтрейлс разнесени от вятъра. Същото показвам от днес, в началото е типичен дебел мазен кемтрейлс, въздушното течение веднага го "разчепква" и го прави да изглежда като на твоите снимки и моите... Това са небесни фъшкии, аерозоли  :angryfire:

https://duckduckgo.com/?t=ffab&q=cirus+clouds&iax=images&ia=images
https://nauchensviat.eu/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-2012-03-17-19-53-51-2012-03-17-19-55-01-physical-geography-2012-06-16-19-58-32-types-clou/
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #285 -: Октомври 16, 2023, 22:09:20 »
Мамицата им ... даже съобщения си разменят  :angryfire:

активен участник в Брауновото движение

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #286 -: Октомври 16, 2023, 22:14:44 »
Има такива облаци и се наричат „перести облаци“.
Половината от това което сте постнали като гугле сърч са размазани от въздушни течения кемтрейлс. Дори не гледате какво поствате. Погледни на снимките ми от днес - мазна и дебела самолетна следа, която се превръща в какво ?? В "перест облак" - смях ! Напинете си мозъците, всеки може да напише "перести облаци" в търсачката и да "обори" кемтрейлс. Перестите облаци са най-често лед , аз ви снимам аерозол който пречупва светлината и дава дъга !!! Къде в умерения пояс има такова чудо - Кайле повече трябва да четеш, триока...

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #287 -: Октомври 16, 2023, 22:16:56 »
Мамицата им ... даже съобщения си разменят  :angryfire:


Как се вика човек дето сам оборва себе си ?   :t0301:

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #288 -: Октомври 16, 2023, 22:28:24 »
Как се вика човек дето
... не усеща шегата?
активен участник в Брауновото движение

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #289 -: Октомври 16, 2023, 22:51:49 »
 
Половината от това което сте постнали като гугле сърч са размазани от въздушни течения кемтрейлс. Дори не гледате какво поствате. Погледни на снимките ми от днес - мазна и дебела самолетна следа, която се превръща в какво ?? В "перест облак" - смях ! Напинете си мозъците, всеки може
Има такива облаци и се наричат „перести облаци“.
  Перестите облаци са най-често лед , аз ви снимам аерозол който пречупва светлината и дава дъга !!! Къде в умерения пояс има такова чудо - Кайле повече трябва да четеш, триока...

Водни капчици във въздуха не са ли аерозол, и водата във въздуха  не поражда ли дъга ( що така след дъжд )?
А за умереният пояс, качи се на 10 хиляди метра и си пипни дрънкалките, твърди са като лед :think:







Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7407
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #290 -: Октомври 16, 2023, 23:00:37 »
Има такива облаци и се наричат „перести облаци“.
Половината от това което сте постнали като гугле сърч са размазани от въздушни течения кемтрейлс. Дори не гледате какво поствате. …

А другата половина са перести облаци. А твърдението, което ме провокира да ти покажа извадката от снимки на перести облаци беше

Quote (selected)
Това не са облаци. Няма такива облаци.

Е, явно има и такива облаци. За кемтрейлс не съм толкова категоричен като теб и за това не ги коментирам.

Толкова от мен по темата.
the lamers club honourable member …

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #291 -: Октомври 16, 2023, 23:34:11 »
Няма такива облаци трябваше да бъде в кавички "облаци". Естествено че има естествени перести облаци. Дали не мислиш че ми изнасяш лекция по метеорология като ми обясняваш че има перести облаци?  :nuts:  Поантата беше че няма такива "облаци" - защото не са облаци, а са следи ! Разликата между следите и естествените перести облаци е в липсата на прилика. Едните се образуват след самолети, а другите нямат връзка със самолети. А стига толкова за днес.

Неактивен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2584
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #292 -: Октомври 17, 2023, 01:20:00 »
Видно е от последните снимки, как има още не размазани след и други, по-стари следи, но вече напълно размазани и не изчезващи дълго време! На времето се занимавах специално с тази тема и бях намерил значими изследвания по въпроса. Нямам съмнение какво виждам ката ден над кратуните ни.

Нима може да има съмнения, че щом имат всякакви наночастици, тези доказани паразити, няма да ги пръскат наоколо?! Декларирали са, че ще изтребват плебса подобно на някакви плъхове, а ние тук се киприм наоколо и спорим за явни неща?! Ей това не го разбирам.

Те ни унищожават, а ние се назландисваме над всякаквите видове техни отрови и ексременти с които ни тъпчат, спорим какво били те - амброзия или само обикновен пчелен мед!

- Мукта, не съм те забравил, но сега нямам никакво време да ровя и сортирам, тези дни ще съм готов.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #293 -: Октомври 17, 2023, 11:34:38 »

Мамицата им, а тук са минали вече на дигитална дрисня!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11176
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #294 -: Октомври 17, 2023, 11:43:33 »

 :)))
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Фют

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1519
  • No complain no explain
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #295 -: Октомври 17, 2023, 11:51:16 »

 :)))


Най ми харесват алтокумулус. С къв самолет ги правят,Муктадата дали знае ?  :t1818:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #296 -: Октомври 17, 2023, 12:15:05 »

 :)))



Най ми харесват алтокумулус. С къв самолет ги правят,Муктадата дали знае ?  :t1818:
С дронове?
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Дърт Вейдър

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 292
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #297 -: Октомври 17, 2023, 20:53:31 »
С дронове?
Да ... ама не поливат (малък капацитет) - само подпръцкват.
активен участник в Брауновото движение

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23777
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #298 -: Октомври 17, 2023, 21:07:29 »
С дронове?
Да ... ама не поливат (малък капацитет) - само подпръцкват.
Малки, ама работливи!
Кога наш Енгелс не товари ИИ с алабализми на "втория акъл" му остава време да джурка рояци дроновете.
И си пръцкат на пиксели.


ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Muktata

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 840
    • Профил
Re: Chemtrails
« Отговор #299 -: Октомври 24, 2023, 22:05:28 »
Днес до обед облаци и дъжд, по обед започна разкъсване и към 16 ч. стана почти напълно слънчево. 14 градуса и слаб ветрец. Разбира се, разкри се небесна картина на обилно "поливане" , следи надлъж и нашир. Нищо ново за показване и снимане, когато внезапно видях на няколко километра в страни от мен ей - това  ----
  "Поливки" , очевидно правени не от граждански самолети, а от кръжащи дронове -  по два успоредно описват кръгчета. Имаше и още един в страни , но не съм го хванал на кадър . Вуала е вуаси!   :smokin: