Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 29, 2024, 12:55:27

Автор Тема: Десен човек ли съм?  (Прочетена 2121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Десен човек ли съм?
« -: Юни 24, 2019, 10:15:31 »
Попадна ми случайно от мрежата:
Quote (selected)
КАКВО БИХ КАЗАЛ НА КОНГРЕСА НА СОЦИАЛИСТИТЕ, АКО БЯХ ДЕЛЕГАТ?
След броени часове БСП ще си избира нов председател или ще преизбере стария си председател. Това сигурно е важно и значимо за БСП. И не само за БСП. Аз не съм делегат на тоя конгрес, не съм чен на БСП и дори не съм симпатизант на БСП. Аз съм само симпатизант на вероятната възможност БСП да активира истински десните хора, да активира онези, които не одобряват имитацията в политиката, да отстрани от власт ГЕРБ и ортаците им, които съсипаха България за 10 години. 
Аз съм симпатизант на възможността БСП да се покае, че създаде ГЕРБ като дериват на БКП, да си признае тая вина и отговорност и да се мобилизира, за да поправи грешката си, ако иска България все пак да я има.
Аз съм симпатизант на волята на БСП да разкара ГЕРБ от политическата сцена и от управлението на България, защото, макар и само от официалните източници за информация, виждам, че България се срива и от десетилетие няма нито икономика, нито здравеопазване, нито образование, нито сигурност, нито някакъв международен авторитет и значение дори в региона на Балканите, а населението на България е подложено на бепрецедентен за историята ни геноцид, разпад и всеобща развала на държавата.
Аз съм симпатизант на идеята останките от някогашната България да бъдат съхранени и да се превърнат във фундамент на възраждане и реставрация на нормалното.
Аз съм симпатизант на идеята БСП да се отърве от ренегатите, които я дърпат назад, към пропастта и безвремието, предречени от управлението на ГЕРБ и, ако може, да зищити останките от суверенитета на българския народ.
Аз не съм член и симпатизант на БСП, нито съм делегат на конгреса, на който ще се избира или преизбира председателя на тая партия и ми все едно кой ще бъде избран или преизбран. Ако БСП не успее да отстрани и неутрализира ГЕРБ завинаги, вкл. и в своите редици и ако БСП не успее да стори това, ще бъда един от първите, които ще хвърли камък и срещу вас и ще ви прокълна да изпаднете в забвение. Но тъй като не съм член на БСП и делегат на конгреса, няма да кажа нищо повече. Ако БСП не може да си избере ръководство, което да ликвидира ГЕРБ, значи за нищо не става. Ако БСП допусне в ръководството си колаборационистите на ГЕРБ Гергов, Станишев, Дъбов, Пирински, Божинов, Янков и компания, защо трябва да я има БСП?  Ако БСП не може да спре диващината ГЕРБ, да върви по дяволите!
Толкова.
Любо КОЛЬОВСКИ,
десен човек, гласувал няколко пъти за БСП заради заграбеното с имитация дясно пространство , от най-чудовищната трансформация на БКП
Аз не съм десен човек, но много малко бих извадил или добавил от мнението на Любо.
Дали съществува реално Любо - не знам.
Но съм съгласен дори с това -
Quote (selected)
Ако БСП не може да спре диващината ГЕРБ, да върви по дяволите!
Заедно с Гергов и герговчетата си.
Нали няма нужда да ви ги посочвам поименно?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #1 -: Юни 24, 2019, 10:48:42 »
този кольовски ли, льольовски ли, е идиот. може да е полезен, да, но е идиот. щото все още не е проумял, че герб ще го свали масовото гласуване, а не фръцкането на такива като него /веднага си спомням за кайлето в тази връзка/.

та, като се определя като десен, да си гледа десните, да им направи един анализ като сущий фирмин и да ги стимулира да си върнат гласоподавателите в следващия парламент. щото бойко открадна основно тях, десните. употребени и захвърлени - това са те в момента.

и да остави бсп на мира, освен ако нещо не му е присветнало и има намерение да "им" гласува. каквото намерение аз от писмото му не долових.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #2 -: Юни 24, 2019, 10:55:09 »
Но съм съгласен дори с това -
Quote (selected)
Ако БСП не може да спре диващината ГЕРБ, да върви по дяволите!
аз пък не съм съгласен некъв, дето хал хабер си няма от бсп, да раздава акъл в качество на последна инстанция. категорично не съм съгласен при това. щото това поведение твърде много ми мяза на кайлиното и на ранния буратино /той напоследък поспря да ръси непоискани съвети/.

дали бсп ще върви по дяволите, сиреч при бесно сините, или не - това ще си решат членовете и симпатизантите ѝ, а не некви, дето основно се идентифицират като "антикомунисти" и съответно "анти-бсп".

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #3 -: Юни 24, 2019, 11:27:50 »
този кольовски ли, льольовски ли, е идиот. може да е полезен, да, но е идиот. щото все още не е проумял, че герб ще го свали масовото гласуване, а не фръцкането на такива като него /веднага си спомням за кайлето в тази връзка/.

та, като се определя като десен, да си гледа десните, да им направи един анализ като сущий фирмин и да ги стимулира да си върнат гласоподавателите в следващия парламент. щото бойко открадна основно тях, десните. употребени и захвърлени - това са те в момента.

и да остави бсп на мира, освен ако нещо не му е присветнало и има намерение да "им" гласува. каквото намерение аз от писмото му не долових.
За да има масово гласуване е нужна мотивация и активизация. Писанието на 'льольовски' е насочено тъкмо натам - да мотивира хора от широката периферия и условно дясното пространство да изоставят (поне временно) предубежденията и пристрастията си и да се обединят в името на обща цел. Защото колкото и масово да се гласува, ако резултатът е вкарване в НС на още няколко файтонни партии, ще си останем пожизнено с ОПГ-то.

Не съм съгласен с всичките му постановки, но като цяло -  :way_to_go-1308:
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #4 -: Юни 24, 2019, 12:01:04 »
Има някои смислени неща в цитираното излияние, но е комично „десните“ да чакат БСП да върши работата, която би трябвало да е и тяхна работа: изгонването на ГЕРБ. И не само да чакат, ами и точно това да обявяват – че чакат и нищо не правят.

ГЕРБ ще остане на власт, докато всички онези, които се смятат за поне малко нормални, не се проникнат от разбирането, че всички заедно трябва да действат срещу ГЕРБ и ДПС. Тези двете трябва да бъдат унищожени.
Обаче за 30 години единственото определено, което артикулират „десните“ е, че на всичко са готови, освен на общи действия с БСП. Така стигаме до шизофреничното положение: хем БСП „създаде ГЕРБ като дериват на БКП“ и ГЕРБ е „най-чудовищната трансформация на БКП“, хем с готовност се накоалирваме с ГЕРБ, стига те да ни земат. Да не говорим, че „знакови“ фигури от „десните“ направо си станаха членове на ОПГ-то.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #5 -: Юни 24, 2019, 12:45:35 »
Обаче за 30 години единственото определено, което артикулират „десните“ е, че на всичко са готови, освен на общи действия с БСП. Така стигаме до шизофреничното положение: хем БСП „създаде ГЕРБ като дериват на БКП“ и ГЕРБ е „най-чудовищната трансформация на БКП“, хем с готовност се накоалирваме с ГЕРБ, стига те да ни земат. Да не говорим, че „знакови“ фигури от „десните“ направо си станаха членове на ОПГ-то.
те трябва първо да дефинират срещу кого се борят. щото не бсп им изсмука електората, а герб. докато не го осъзнаят - ще се въртят около оста си.

Неактивен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Десен човек ли съм?
« Отговор #6 -: Юни 24, 2019, 13:44:54 »
А, че има противоречия в мнението - тва ясно, но друг ми бе пойнта - ако аз съм съгласен с повечето от написаното - десен човек ли съм, след като автора се определя като такъв?
И обратно - автора лявоориентиран ли е по същество, след като пък аз се определям като такъв и имаме доста общи виждания?
И накрая - понеже дребните все искат да се прегърнат с някого, че да изглеждат по важни, не е ли време Радан да се прегърне с Корнелия, че да свършат едно полезно нещо за мамковината - изриване на ловките тъпанари!
Химера, може би, но едните, дето се барат за десни, ще трябва да преодолеят егото си на "антикомунисти", отделен въпрос е колко са такива и що е то "антикомунист", а другите, левите и те ще трябва да преодолеят егото си, в името на същата цел и да подадат ръка /нека да бъде и с омерзение/ на десните.
Целта оправдава средствата!
Нали така бе според ордена на ...- знаете го, знае го и мутрата и го прилага перфектно. А на война - като на война, средства не се подбират.
Дали това си заслужава? Тва е въпросът!
И ми се щеше да зная, дали това е възможно според вас?
Това, че няма да се променим - ясно, а и никой не иска това. Но дали сме готови в името на съществуването на БГ, да създадем / по скоро да допуснем създаването/ на ляво-дясно ОФ?
Можем ли да надскочим себе си, в името на това - простаците да заемат пак мястото, което им е отредено от Господ?
Не знам, казвайте?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.