Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 24, 2024, 13:22:58

Автор Тема: милионерите нашенски  (Прочетена 2131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
милионерите нашенски
« -: Август 09, 2019, 17:34:11 »
нещо напоследък темата с милионерите вълнува родните информационни източници. ето например медиапул гордо съобщава, че
Quote (selected)
За една година БНБ е регистрирала нови 90 българи с влогове над 1 милион лева. В страната има точно 916 милионери, чието общо богатство възлиза на около 2 млрд. лв, съобщава Нова телевизия.

Общите спестявания на българите са 53 милиарда лева. В тези данн и не влизат фирмените влогове.

Средната за страната брутна месечна заплата е 1247 лева, но разликите по региони са огромни. Най-ниска е срадната заплата във Видин и Благоевград - по 700 лв., докато най-високата е в София - 1724 лв.
https://www.mediapool.bg/bnb-otchita-90-novi-milioneri-v-stranata-news296710.html

стандарт пък разбутва кокалите на ванга:
Quote (selected)
"Най-скром­ни­ят ми­ли­о­нер в Бъл­га­рия!" Та­ка на­ри­чат Ван­га в Ру­сия. Сен­за­ци­он­но тв раз­с­лед­ва­не го­во­ри от­к­ри­то по най-неп­ри­ят­на­та те­ма за про­ро­чи­ца­та при­жи­ве - па­ри­те. Ако до­се­га сте слу­ша­ли ис­то­рии за ми­ли­он или два, при­гот­ве­те се за мно­го по-шо­ки­ра­ща су­ма. Два­де­сет и пет (25!) ми­ли­о­на до­ла­ра е ус­пя­ла да ос­та­ви след се­бе си пет­рич­ка­та яс­но­вид­ка, твър­ди рус­ко­то раз­с­лед­ва­не. Скан­дал­ни­ят филм със заг­ла­вие "Ми­ли­о­ни­те на Ван­га" за­поч­ва с края на про­ро­чи­ца­та - ав­густ 1996 г. Де­сет­ки хи­ля­ди, на­че­ло с пре­зи­ден­та д-р Же­лю Же­лев, це­ли­ят ми­нис­тер­с­ки ка­би­нет, пред­се­да­те­лят на На­род­но­то съб­ра­ние, глав­ни­ят про­ку­рор на ре­пуб­ли­ка­та, мно­го де­пу­та­ти, чуж­ди дип­ло­ма­ти, твор­ци, как­то и ед­ри биз­нес­ме­ни са не­у­те­ши­ми в Ру­пи­те на 40-гра­ду­со­ва же­га. Же­ни и стар­ци при­па­дат, ня­ма въз­дух. Ван­га уми­ра. След смърт­та й за­поч­ва ис­тин­с­ка­та вой­на за нас­лед­с­т­во­то й, ко­я­то мно­зи­на счи­тат за ис­тин­с­ка све­ти­ца. "Ис­ти­на­та е, че е би­ла ми­ли­о­нер­ка - зла­то, кеш, со­лид­ни бан­ко­ви смет­ки, ко­и­то ос­та­вя след се­бе си. Но къ­де оти­ва има­не­то, към ко­е­то всич­ки про­тя­гат ръ­ка?", пи­та чуж­дес­т­ран­но­то раз­с­лед­ва­не. "Нас­лед­с­т­во­то на Ван­га е 25 ми­ли­о­на до­ла­ра", от­си­ча Люд­ми­ла Ким, рус­ка­та ле­чи­тел­ка, яс­но­вид­ка и близ­ка при­я­тел­ка на Ван­ге­лия.

Копирано от standartnews.com
https://standartnews.com/lifestyle-lyubopitno/nay-skromniyat-milioner-v-blgariya-399001.html

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: милионерите нашенски
« Отговор #1 -: Август 09, 2019, 17:34:51 »
а аз исках някой да ми каже 5-6 милионера от бсп, без гергов, ама така и не научих нови имена...

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: милионерите нашенски
« Отговор #2 -: Август 09, 2019, 22:08:10 »
а аз исках някой да ми каже 5-6 милионера от бсп, без гергов, ама така и не научих нови имена...
Влачи - Весела Лечева, Кирил Добрев, Петър Курумбашев, Кристиян Вигенин, Евгений Узунов, Петър Кънев, Красимир Премянов...
Стигат ли като начало?  :smokin: