Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 16:38:06

Автор Тема: тва е положението - вече сме пиратска държава  (Прочетена 2626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7736
    • Профил
Quote (selected)
България е изключена като собственик на морски флаг от всички списъци по Парижки меморандум. Организацията има трите списъка – черен, сив и бял, касаещи флаговете с висок, среден и нисък риск за корабоплаването. В края на юли, на сайта на международната морска организация се вижда, че името на страната ни липсва и в трите списъка. Експерти посочват като главна причина скандала с либийския танкер „Бадр“.
...
В последното публикувано издание от 2018 година България фигурира в сивия списък на меморандума – място, което не е променяно от над 10 години. Най-вероятната причина за изпадането на страната ни е изключително намалелия брой кораби, плаващи под български флаг. За периода 2016-2018 г. в пристанищата на страните от меморандума са извършени 25 проверки на общо 13 кораба, плаващи под български флаг. Констатирани са 123 забележки, а веднъж е задържан кораб за прекалено много нарушения, става ясно от проверката.

„Ако изпадането не се дължи на някакво техническо изискване, това означава, че сме почнали да берем плодовете на скандала с либийския танкер „Бадр““, коментира председателят на доброволната спасителна организация „БУЛСАР“ к.д.п. Никифор Герчев. Според него само преди няколко месеца в официалния бюлетин на Световната морска организация България е била описана като пиратска държава и сравнена със Сомалия...
http://www.glasove.com/categories/novini/news/bylgariya-e-izklyuchena-kato-sobstvenik-na-morski-flag-ot-parizhkiya-memorandum

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #1 -: Август 22, 2019, 07:39:06 »
И не само пиратска, но контрабандно-бандитска на високо държавно-изпълнително-банкерско-куроротно-пристанищнособственическо равнище, твърди една нестатуквотИквеническа медиа от няколко дни. Предлагам последната публикация по въпроса с коментар:

Бургас, най-добрият за живеене град, такъв, какъвто е, а не какъвто изглежда по главната улица, Бургас на престъпната криминална шайка ЦветелинаБориславова/ЦветанкаКарагьозова/-БойкоБорисов и Ко. Затова именно на циганите аз и вие ще продължим да им плащаме тока, водата, социалните помощи, детските..., а от невръстни просещи циганета няма да можем да се разминаваме по главната улица и бистрата й, за който факт са ослепели както полицията, така и социалните служби, така и агентите за “закрила” на детето, ‘Blindness’ отвсякъде, начи
http://afera.bg/%d1%88%d0%b5%d0%bd%d0%b3%d0%b5%d0%bd-%d0%bb%d0%b8-%d0%ba%d0%be%d0%b9-%d0%b8-%d0%ba%d0%b0%d0%ba-%d0%be%d1%85%d1%80%d0%b0%d0%bd%d1%8f%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d0%be%d0%ba%d0%b0%d0%b8%d0%bd%d0%be/

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #2 -: Август 22, 2019, 07:44:24 »
...
« Последна редакция: Август 22, 2019, 07:53:16 от SvSophia »

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #3 -: Август 22, 2019, 07:51:55 »
Ето откъде взех имената, които си позволих да цитирам по-горе, и откъдето става ясно защо именно тези имена:
http://afera.bg/%d1%80%d0%b5%d1%81%d1%82%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b4%d1%83%d0%bc%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b5%d1%82%d0%b5%d0%bb%d1%8f%d1%82-%d0%b8-%d0%ba%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%b9%d1%81%d0%ba%d0%b8/

статУ/Иквеническите медии такава информация по ТВ няма да дадат, хеле пък любимата на българина Нова ТВ, по понятни причини.

И българинът, не зная кой век поред, продължава сладко да похърква в робския си сън... Не съм сигурна какво може изобщо да го събуди от летаргията му, граничеща с леталност. Едно обаче е сигурно от 70-те години на 19 век - не са нито стар ревматизъм, нито млада жена.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #4 -: Август 22, 2019, 08:56:56 »
Е, и? Още една папчица в досието на DEA. Нищо лично. Като "понапреднат" с напъните покрай АЕЦ Белене, ще разберете защо. От бай СИМО.  8)

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23674
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #5 -: Август 23, 2019, 19:31:05 »
Quote (selected)
"Някой си измисля глупости и вие ме карате да ги коментирам. Защо ти е ресор „Земеделие“, там парите са разпределени ясно и точно между всички държави.

https://www.segabg.com/hot/bulgariya-ne-shtyala-resor-zemedelie-budeshtata-ek
 © Segabg.com 2019

Верно сме пирати и далавераджии на дребно. Баце иска нещо нерегламентирано с много дупки в рамката да текат финанси за всяка негова прищявка. Такиви
закони- макони, регламенти не Му ги хвали.
Ех, Алеко, ако беше малко по-далновиден щеше да напишеш и за Ганьо минпред. Нямаше да спреш на изборния Ганьо.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11136
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #6 -: Август 23, 2019, 19:51:32 »
Не е виновен Алеко друже, такива модели чак като МП /ПутроПитеци/ са над  възможностите на фантазията, дори на фантасмагориите на фантастите.
Аз затова си чета само определени фантасти, със съответното образование, че да ги разбирам.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #7 -: Август 24, 2019, 05:49:56 »
Приятели, колеги, съчувствайте ми, друго вече от 10 лета не ми остана, освен вашето съчувствие и разбиране:
Вчера някакава гербероидна калинка от ГЕРБерските в Крумовград е сравнила лицето ББ с Хаджи Димитър, а... прабаба ми по бащина линия - не се шегувам! - е първа братовчедка на Хаджи Димитър. Къде е вселенският, арменският в случая не може да ми помогне, поп да се оплача от таз кръвна обида на целия ми голям и достоен род???!!!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: тва е положението - вече сме пиратска държава
« Отговор #8 -: Август 24, 2019, 05:54:02 »
Пиратствата с паметта и достойнството българско са далеч по-гибелни от всичките престъпления, вече тридесетилетни,  на ОПГтата, по съвместителство колониални администранти, които ни унищожавяат като нация и държава във всички други - икномически, селскостопански, политически, сфери на нашия живот.