Автор Тема: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки  (Прочетена 94476 пъти)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #120 -: Юли 01, 2019, 17:44:42 »
посланията си - антилиберализъм, ИК, джендъри, мигранти и т.н.- към не особено мислещата част на електората
Точно това са мислещите хора - съпротивяващите се на смъртоносната неолиберална отрова на джендъризма и ислямисткото нашествие, и на техните отровни лицемерни адепти.
И тук ще напомня нещо тривиално:
Quote (selected)
Ефектът на Дънинг-Крюгер е когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности. Тази склонност се приписва на метакогнитивната неспособност на неквалифицирания да разпознава грешките си.
Уточнете се с колегата си Фирмин кой ще е Наполеон и кой Лао дзъ. Кой - Дънинг и кой - Крюгер. А най-вече - кой ще играе ролята на мъжа и кой на жената.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #121 -: Юли 01, 2019, 17:45:39 »
Quote (selected)
"Бедните десни" не са дерт на лявото.

Амчи тъй, де!

"Бедните десни" не са дерт на Лявото - това са Бесните. "Бедните леви" са дерт на Лявото - това е Труда.
"Богатите десни" са дерт на Лявото - това е Капитала. "Богатите леви" не са дерт на Лявото - това са му  Синчетата, ИБ и другарката Нинова.

 :cool-1084:

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #122 -: Юли 01, 2019, 17:46:55 »
Орбан е неолиберал, Путин е неолиберал, Салвини е неолиберал, оня гъз къде стана плезидент на Бразилия напоследък - и той е неолиберал.
Със същата убеденост можеш да ги обявиш и за полузащитници на "Ливърпул". Go on.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #123 -: Юли 01, 2019, 17:49:03 »
Quote (selected)
Уточнете се с колегата си Фирмин кой ще е Наполеон и кой Лао дзъ. Кой - Дънинг и кой - Крюгер. А най-вече - кой ще играе ролята на мъжа и кой на жената.

Ааа, не знам. Оправяйте се. Аз съм Нарцис.  :cool-1084:

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #124 -: Юли 01, 2019, 17:49:38 »
Амчи тъй, де!

Са, вашето "ляво" ни е ясно. Стой си в либералното блато и не си навирай гагата в идеологии, които си предал, и от които те е срам.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #125 -: Юли 01, 2019, 18:24:22 »
Quote (selected)
Уточнете се с колегата си Фирмин кой ще е Наполеон и кой Лао дзъ. Кой - Дънинг и кой - Крюгер. А най-вече - кой ще играе ролята на мъжа и кой на жената.

Както намекна "колегата" Фирмин на него му е непонятно.
Мъж, жена са му неизвестни субекти. Виж ако попиташ правилно:
Активен или пасивен, може да срещнеш разбиране. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #126 -: Юли 01, 2019, 18:28:22 »

Nor-чо
, ти не знаеш кво е неолиберализъм бе, майка. Джокер:
Nor-чо не знае и други неща. Или ги гледа през "криф макарон".  :b0302:

А и джокери не ползУва.  :m1708:

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #127 -: Юли 01, 2019, 18:42:08 »
Nor-чо чете Фирмин през латексов предпазител, ако ви харесва, може да си го сготвите. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #128 -: Юли 01, 2019, 18:57:10 »
Малко странно, но когато назрява революционна ситуация, сред масите е отстъпникът г-н Миков, а не др. Корнелия и др. Весела.
От днешния протестен митинг във Видин.
https://youtu.be/kq7rNPVbCTk?t=1006

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #129 -: Юли 01, 2019, 19:00:55 »
г-н др.Миков не беше ли от монтанско?
Сигурно го чакате в Сънито да помага?
Ако настоявате ще пратим и Бенчо от бургаско без да е депутат, само симпатизант.
С Ролса ли да дойде или с комбайна? :too_happy-1067:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #130 -: Юли 01, 2019, 19:03:47 »
Малко странно, но когато назрява революционна ситуация, сред масите е отстъпникът г-н Миков, а не др. Корнелия и др. Весела.
От днешния протестен митинг във Видин.
https://youtu.be/kq7rNPVbCTk?t=1006
и кое точно му е странното според теб? миков си е оттам. или си мислиш, че като е опозиция на нинова, трябва да зареже бсп? това даже и фирмин не си го мисли :bigok:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #131 -: Юли 01, 2019, 19:04:06 »
Quote (selected)
Със същата убеденост можеш да ги обявиш и за полузащитници на "Ливърпул". Go on.

не са полузащитници на "Ливърпул", ако беха, щех да знам. Фсредите на наште халфове нема неолиберали.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #132 -: Юли 01, 2019, 19:05:48 »
Малко странно, но когато назрява революционна ситуация, сред масите е отстъпникът г-н Миков, а не др. Корнелия и др. Весела.
От днешния протестен митинг във Видин.
https://youtu.be/kq7rNPVbCTk?t=1006
И кое и е революционното на ситуацията бе товариш?
Революционери хренови.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #133 -: Юли 01, 2019, 19:07:47 »
г-н др.Миков не беше ли от монтанско?

Quote (selected)
Михаил Райков Миков е български политик, председател на Националния съвет на Българската социалистическа партия от 27 юли 2014 г.[2] до 8 май 2016[1] и лидер на коалиция БСП Лява България (Коалиция за България преди парламентарните избори през 2014 г.). Миков е юрист по образование и дългогодишен парламентарист, консултант по редица законопроекти във Великото, 36-то и 37-то Народно събрание, народен представител в следващите четири състава на законодателния орган – 38-ят, 39-ят, 40-ят[3] и 41-ят от 5-и Многомандатен избирателен район – Видин, председател на 42-то Народно събрание [4] и председател на парламентарната група на коалиция БСП Лява България в 43-то НС.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #134 -: Юли 01, 2019, 19:19:46 »
Монтанско. видинско, все северозападнала България.
Както писа Фирмин, между две спирки на метрото в София има повече, обитатели.
Понякога пише и истини, но според мен са обитатели, не са точно граждани.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #135 -: Юли 01, 2019, 19:24:01 »
Др. Корнелия май беше от югоизтока... :image008:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #136 -: Юли 01, 2019, 19:28:51 »
Др. Корнелия май беше от югоизтока... :image008:
Ти дръж другарката Лечева и не се разсейвай. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #137 -: Юли 01, 2019, 19:30:50 »
Др. Корнелия май беше от югоизтока... :image008:
ъхъ, точно оттам е, даже не югоизток, а направо странджа-сакар. а май е преди юни и след април.

Quote (selected)
Корнелия Нинова е родена на 16 януари 1969 г. в село Крушовица, област Враца[2]. Завършва с пълно отличие Националната гимназия за древни езици и култура в София. Дипломира се в юридическия факултет на СУ „Климент Охридски“ отново с пълно отличие. През 1995 г. работи в Софийския градски съд като стажант-съдия, а в периода 1995 – 1996 г. е юрисконсулт на Столична община.

От 1996 до 1997 г. е следовател в столичната следствена служба. В периода март-август 1997 г. е юрисконсулт на БТК.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #138 -: Юли 01, 2019, 20:19:01 »
Nor-чо не знае и други неща. Или ги гледа през "криф макарон".  :b0302:
Kривомакаронка хренова  :b0301:   :bigok:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #139 -: Юли 01, 2019, 21:08:50 »
Плъхове-педерасти, латексови предпазители, на Фирмин му било непонятно кое е мъжът, кое жената, гагата, либералното блато ...

Ей това ви е нивото. После да ви взима човек на сериозно. Че за кое? За простотиите? За простащините ви? С тях прикривата липсата дори и на жалко подобие на мисъл. Апропо, да ви питам реално, на една ръка разстояние, колко от тези тъпни щяхте да посмеете да изръсите? Е, на, заради такива като вас, няколкостотин хиляди млади и просветени хора си биха камшика, без мисъл за връщане, по Европа и по белия свят. И други ще ги последват. Нови десетки, стотици хиляди. И правилно. Що да ви развалят рахатя. Толкова ви е добре без тях. Извисявате се, несмутени, титани на мисълта.


Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #140 -: Юли 01, 2019, 21:17:28 »
Quote (selected)
Апропо, да ви питам реално, на една ръка разстояние, колко от тези тъпни щяхте да посмеете да изръсите?
Дистанция изключително опасна за чиновници хренови.
От мен се считай в безопасност на разстояние не по малко от 5 км. и в добре зарита дупка!
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #141 -: Юли 01, 2019, 21:27:04 »
Quote (selected)
От мен се считай в безопасност на разстояние не по малко от 5 км. и в добре зарита дупка!

Леле! Туй ще да е някоя гаубица! А чиновниците биват всякакви, даже и хреновите.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #142 -: Юли 01, 2019, 21:34:05 »
Nor-чо не знае и други неща. Или ги гледа през "криф макарон".  :b0302:
Kривомакаронка хренова  :b0301:   :bigok:
:too_funny-1052:

П.С. Важното обаче е, че емотиконната квота на "кривомакаронката" е спазена! :ive_got_it-1379:

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #143 -: Юли 01, 2019, 21:47:34 »
Quote (selected)
От мен се считай в безопасност на разстояние не по малко от 5 км. и в добре зарита дупка!

Леле! Туй ще да е някоя гаубица! А чиновниците биват всякакви, даже и хреновите.
Туй е една особена дистанция при оптиките. Не случайно танковете метат на 5 км.
Но да не те занимавам с дебилни неща - над тази дистанция си общо взето Фирмин, под нея си цел.
Не че мятам на 5 км. не съм танк. :)
Идеята е че видим ли си ще те намеря, има си тактики за скъсяване. Затова препоръчах дупката.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7388
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #144 -: Юли 02, 2019, 07:45:22 »
Ще намалите ли тестотерона в общуването или ще трябва да се вземат допълнителни мерки?
the lamers club honourable member …

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #145 -: Юли 02, 2019, 17:10:29 »

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #146 -: Юли 02, 2019, 19:22:24 »
Quote (selected)
Въпросът за субсидиите в свързан с ролята на парите в политиката – всичко ли по партиите трябва да бъде платено, да бъде почасов труд, ами къде отиват идеите, къде отиват каузите? За какво всъщност трябва да харчат парите, защо партиите трябва да стават част от пазарната икономика? Аз не съм убеден, че трябва така да става. Една огромна част от ресурсите, те могат да ги получават при определени условия от обществото, разбира се, и трябва да ги отчитат, да бъдат контролирани, без да има покупко-продажба. Например, трябвало да наемат офиси. Защо трябва да наемат офиси?
Държавата може да им дава, разбира се, трябва да следи те да ги използват по предназначение, да не ги преотдават, да не ги ползват за кръчми и т.н. и всички познати номера, на които сме се нагледали. Или примерно да плащат за медии, ами ако сме го докарали дотам, че който има по-голяма кесия си купува повече медийно влияние, това каква демокрация е? Следователно имат нужда от някакви медии, да получават от обществените медии някакъв дял и толкова.

Я някой ме цитира! Четат ни, Бравос!:  :ive_got_it-1379:
« Последна редакция: Юли 02, 2019, 19:33:38 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #147 -: Юли 02, 2019, 21:22:01 »
Има ли анализ, как би се отразило във вътрешнопартиен план избирането на г-н Станишев за председател на европарламента? :smokin:

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #148 -: Юли 02, 2019, 22:22:09 »
А като си представих само как Радан гласува за Станишев и отивам да си сипя още едно.  :D

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #149 -: Юли 03, 2019, 11:46:28 »
Отдъхнете. Размина ви се. За пълнота на изложението, впрочем:

Quote (selected)
Сергей Станишев се е отказал от номинацията му за президент на Европейския парламент. Това става ясно от заявление на лидер на ПЕС Сергей Станишев, публикувано във Фейсбук.

Ето пълния текст на изявлението на Сергей Станишев:

За мен е голяма чест, че Европейският съвет е разглеждал (и постигнал широко съгласие за) моята кандидатура за председател на Европейския парламент. Това е признание за моите политически позиции и поведение през годините и оценка на моята категорична европейска ангажираност. Благодаря на премиерите и на европейските лидери за инициативата и номинацията.

Наред с това, за мен водещият политически ангажимент е бил и остава този към политическото семейство на социалистите като президент на #ПЕС. През последната година проведохме мощна и вдъхновяваща кампания за социална промяна на Европейския съюз. Издигнахме най-убедителния кандидат за президент на Комисията, който спечели дебатите и сърцата на европейците. Представихме манифест “Нов социален договор за Европа”.

След проведените европейски избори последователно отстоявахме кандидатурата на Франс Тимерманс за председател на ЕК - като носител на тази промяна. Оценявам усилията на всички от нашето политическо семейство, начело с премиерите ни, които водиха преговорите в Съвета. Знам, че балансът между политическите сили, географски региони и равноправно представяне на половете е сложен и не се съмнявам в усилията на нашите представители в Европейския съвет.

Не мога да не скрия моето разочарование, че голямата промяна в #Европа, която можеше да се постигне с Франс Тимерманс начело на ЕК, се отлага. Това породи недоволство и в Групата на социалистите и демократите в ЕП по отношение на постигнатия в Брюксел пакет, както и сред повечето евродепутати. Отстъплението от принципа за Общия кандидат, отстояван вече в два избора, ще разочарова и отдалечи европейските граждани. Логичен е въпросът защо издигаме кандидати и участваме в кампании, щом накрая някой друг взема решенията.

Позицията председател на ЕП е една от 5-те ключови за ЕС. Тя би била чест за мен и висок престиж за страната ми. Но кандидатурата ми като президент на ПЕС е обвързваща за политическото семейство и парламентарната група по отношение на постигнатия пакет. Моето участие в състезанието щеше да послужи като печат на взетите решения.

Ето защо вчера се обърнах към председателя на групата на социалистите Ираче Гарсия, да не разглеждат моята номинация за президент на Европейския парламент.

За мен на първо място винаги са били и остават интересите и единството на Социалистическото семейство и Голямата промяна в ЕС. Отстояването на Социална и справедлива Европа изисква друга моя роля - тази на лидер на европейската левица, която да превърне нашата битка в реални политики - вече имаме повече премиери в Съвета, втори сме в ЕП, а лявата вълна на Стария континент ще укрепи и позициите на партиите ни в отделните държави-членки. А тази битка далеч не е приключила. Бих казал, че тя сега започва.
http://epicenter.bg/article/Stanishev-sam-se-otkazal-ot-nominatsiyata-za-predsedatel-na-Evroparlamenta-/187143/2/0
 

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #150 -: Юли 03, 2019, 12:50:59 »
Отдъхнете. Размина ви се.

Страшно ни се размина! Един соросоиден либерал бил заменен от друг соросоиден либерал.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #151 -: Юли 03, 2019, 13:20:21 »
Quote (selected)
защо издигаме кандидати и участваме в кампании, щом накрая някой друг взема решенията

Ропот в мишата дупка ?  :nuts:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #152 -: Юли 05, 2019, 11:32:14 »
Станишев похвалил Буцата, че бил голем държавник. Така постъпва всеки модерен ляв либерал. А както вика Фирмин, който не е съгласен с ПЕС е фашис. Лошата новина е, че Корнела се разграничила от думите на соросоидния председател. Фирмините трябва да ѝ поискат оставката.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #153 -: Юли 05, 2019, 12:00:02 »
Quote (selected)
Фирмините трябва да ѝ поискат оставката.
От Баце, или направо от арменския поп?
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #154 -: Юли 05, 2019, 12:24:45 »
А БСП чисти ръководството си от излишното гюбре:

Quote (selected)
БСП промени ръководството на парламентарната си група
Партията се разграничи от изказване на Станишев за Борисов

05 Юли 2019 [/i]

Парламентарната група на „БСП за България“ e направила промени в ръководството си. Това съобщи председателят на Народното събрание Цвета Караянчева в началото на днешното пленарно заседание. А за промените е съобщил заместник-председателят на ПГ на „БСП за България“ Драгомир Стойнев.
 
Промените са гласувани на 2 юли 2019 г. от Общото събрание на парламентарната група. На заседанието е освободен Антон Кутев от поста заместник-председател на ПГ на „БСП за България“. Кристиан Вигенин се освобождава от поста секретар на групата. Общото събрание е избрало Пенчо Милков, Димитър Данчев и Александър Симов за секретари на ПГ на „БСП за България“.

Според Нова телевизия Кутев е разжалван заради критиките си към лидера на БСП Корнелия Нинова за загубата на евровота. Вигенин пък ще бъде издигнат за зам.-председател на парламента от квотата на БСП. В момента запазеното място за лявата ПГ за заместник на Караянчева е все още вакантно, след като мнозинството отстрани от поста Валерий Жаблянов преди година и половина, а социалистите отказаха да посочат негов приемник в знак на протест.

Изпълнителното бюро на БСП се разграничава от думите на президента на ПЕС Сергей Станишев, че премиерът Бойко Борисов действа като държавник, а не като политик. А в официалното съобщение на партията се казва, че такава оценка е крайно неадекватна. "България е най-бедната и най-корумпирана страна в ЕС. Заради корупция не ни приемат в Шенген. Потъпкана е парламентарната република, разделението на властите и правовата държава. На дъното сме по свобода на словото. Заявяваме, че позицията на БСП относно политиката на Борисов и ръководеното от него правителство остава непроменена - те са вредни за България и промяната е необходима".

По-рано през седмицата Борисов обяви номинацията на Станишев за кандидат за съпредседател на Европейския парламент заедно с Манфред Вебер от ЕНП за чест и гордост за България и каза, че депутатите от ГЕРБ ще гласуват за него. Станишев обаче поиска кандидатурата му да бъде оттеглена заради единството на ПЕС.

https://www.segabg.com/hot/bsp-promeni-rukovodstvoto-na-parlamentarnata-si-grupa
:firefrog:
« Последна редакция: Юли 05, 2019, 12:36:29 от Джиджи »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #155 -: Юли 05, 2019, 12:32:13 »
такава оценка е крайно неадекватна.




Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #156 -: Юли 05, 2019, 12:49:05 »
Бацето и Съсела се харесват:
"Аз вече ше зема да казвам, че съм пИдал, да ма мислят за умен"
"То няма значение дали си отгоре или отдолу"
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #157 -: Юли 05, 2019, 12:59:53 »
такава оценка е крайно неадекватна.
да, цитатът е точен. ето го официалното съобщение: http://bsp.bg/news/view/16646-pozitsiya_na_izpylnitelnoto_byuro_na_bsp_.html

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #158 -: Юли 05, 2019, 13:33:13 »
Според мен, Станишев е доста по-компетентен от Нинова в преценката на поведението на Борисов. Особено в областта на външната политика и отношенията в ЕС.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #159 -: Юли 05, 2019, 13:37:36 »
Самата компетентност е. Може да загуби още 10 пъти избори срещу него, че и 20. Въобще, докато е жив.
Ама пък поддържа ИК и Пакта за миграцията.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #160 -: Юли 05, 2019, 13:43:16 »
Според мен, Станишев е доста по-компетентен от Нинова в преценката на поведението на Борисов. Особено в областта на външната политика и отношенията в ЕС.
И какво му е компетентното?
В детайли ако може.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #161 -: Юли 05, 2019, 16:28:43 »
Само фактът, че Станишев е избиран няколко пъти за председател на европейска партия е достатъчен.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #162 -: Юли 05, 2019, 16:36:04 »
Достатъчен за какво?
Като оставим на страна винтовката. За сега...
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #163 -: Юли 05, 2019, 16:54:19 »
Само фактът, че Станишев е избиран няколко пъти за председател на европейска партия е достатъчен.

На теб какво ти показва този факт?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #164 -: Юли 05, 2019, 16:58:35 »
Само фактът, че Станишев е избиран няколко пъти за председател на европейска партия е достатъчен.

Ако беше останал начело на БСП, а не се беше скатал в Брюксел като нищо щеше да разбие Бойко на всички избори които съществуват.
Или нямаше да го разбие?
To be, or not to be, that is the question.

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #165 -: Юли 05, 2019, 17:12:40 »
Една се размина....
Почина депутатът от ГЕРБ Снежана Дукова
 :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #166 -: Юли 05, 2019, 19:49:23 »
Quote (selected)
“Виждате ли тая лопата? Като ви извъртя с нея, само на човешки права и конвенции ще ми станете! Я марш всеки да си върши задълженията!! Айде, бързо!!”
Така приключихме с правата в този дом – и резултата можете да го видите.

http://glasove.com/categories/kultura-i-obshtestvo/news/lopatata-kitajska-pritcha

С посвещение на всички толерасти с алтернативни леви виждания.
Южно от кръста не е ляво! :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #167 -: Юли 05, 2019, 20:06:44 »
Борисов: Със Станишев сме запазили нормално поведение, къде е драмата

Драмата Баце, е че ни няма винтовките.
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #168 -: Юли 05, 2019, 20:18:29 »
За провалената номинация на Станишко съжалявам само за едно.
Исках да видя Ал. Йорданов да гласува за него по заповед на Баце!
Хляба ни го взеха, сега взеха да посягат и на зрелищата!
Не така! :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #169 -: Юли 05, 2019, 20:28:40 »
Във Франция ще станат интересни неща  :cool-1084:
Франсетата не са нито овчедушни като нас, нито коне с капаци като швабите.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #170 -: Юли 05, 2019, 20:29:24 »
Съгласен съм.
Струваше си да погледнем как Александър Йорданов гласува за сина на Димитър Станишев.
Общо взето щеше да се получи някакъв сюрреализъм.
Жалко че не ни доставиха това удоволствие.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #171 -: Юли 05, 2019, 20:39:25 »
Quote (selected)
Така приключихме с правата в този дом – и резултата можете да го видите.

С посвещение на всички толерасти с алтернативни леви виждания.
Южно от кръста не е ляво!

Искаш да живееш в дом, където са приключили с правата? Наистина ли? А дали ще ти хареса резултатът?

Колкото до мен, да споделям дом с титани на мъдростта на нивото "южно от кръста не е ляво", с мерак да приключват с правата, не ми е мечта. Но човек прави жертви.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #172 -: Юли 05, 2019, 20:43:27 »
Искам да живея в дом, не в крайпътен хан приемащ всякакви отрепки и техните гадости стига да имат пари или по-голяма тояга, но това няма да го разбереш.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен micky

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5303
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #173 -: Юли 05, 2019, 20:49:02 »
[Искаш да живееш в дом, където са приключили с правата? Наистина ли? А дали ще ти хареса резултатът?
Ако източникът на забавление е 7.62 мм. ще ми хареса. :smokin:
Този пост вероятно съдържа продуктово позициониране на тема Армията на Федерацията. Преди употреба, прочете листовката!

AnonimusBG

  • Гост
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #174 -: Юли 05, 2019, 20:57:59 »
Фирмин естествено ме прескочи.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #175 -: Юли 05, 2019, 20:59:10 »
Фирмин естествено ме прескочи.
Не си негов тип! :beer-405:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #176 -: Юли 05, 2019, 21:02:03 »
Станишев похвалил Буцата, че бил голем държавник. Така постъпва всеки модерен ляв либерал. А както вика Фирмин, който не е съгласен с ПЕС е фашис. Лошата новина е, че Корнела се разграничила от думите на соросоидния председател. Фирмините трябва да ѝ поискат оставката.

Всъщност, да. За тъпота ако се искаше оставка - може. Първо, предвидима до баналност реакция. Снощи, кат гледах Станишев, доста се смях - само гледай, викам на жената, как ще хвръкнат на Позитано. Второ, глупаво и ненужно. Електоратът е наясно с това колко Нинова мрази Станишев и колко Нинова мрази Борисов - заедно и поотделно. Но, както се видя съвсем наскоро, това не и решава на Нинова проблемите нито в партията, нито извън нея. И да си разкъса ризата на барикадата от страст или злоба, все тая - освен двама-трима гаврошовци от партийната и клиентела, няма кой да я последва. Щото нищо друго тя, освен пазви и злоба, не предлага, а и няма, за да предложи. Но нощта нещо тия дни не ще да ражда из мъртва утроба вековната злоба на роба и не и е ортак в революцията. А тъй се надаше, милата. Трето, с баналността на неумната си реакция Нинова, за пореден път, даде на Борисов възможността да влезе в предпочитана от него роля - на благ и мъдър бащица, хулен за добрината и държавническата си мъдрост.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #177 -: Юли 05, 2019, 21:04:17 »
Фирмине, ти разграничи ли се от твоя либерален европейски вожд или и ти смяташ Борисов за голям държавник?

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23485
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #178 -: Юли 05, 2019, 21:05:01 »
Quote (selected)
Трето, с баналността на неумната си реакция Нинова, за пореден път, даде на Борисов възможността да влезе в предпочитана от него роля - на благ и мъдър бащица, хулен за добрината и държавническата си мъдрост.

А бе Фирмин не си ли спомняш, че "вие си го избрахте" или поне не рипахте срещу него? Сега Нинова е виновна, че трябва да ви изрива оборите!
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7318
    • Профил
Re: Фирмин - всичко за БСП - анализи и препоръки
« Отговор #179 -: Юли 05, 2019, 21:07:32 »
Фирмин естествено ме прескочи.
Toй те прескача, откакто взе да го тормозиш с едни статистики за изборите, дето не се връзват с несравнимите му секретни анализи   :beer-405:
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.