Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 15:19:15

Автор Тема: Толерантност и реалност  (Прочетена 115203 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #120 -: Ноември 05, 2019, 07:32:50 »
Горките "трнсджендър" деца. :sad-3311:
Що за изрод може да подложи детето си на това?!
Операции, чужди хормони с литри, ампутирани гениталии.
Тези скопени хибридчета няма да бъдат родители.

А позорните, идиотски и демократични статии, колко било нужно и жизнеутвърждаващо да се прави това, няма да ги коментирам

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #121 -: Ноември 09, 2019, 05:14:08 »
Ейййй, дочаках/ме/ Покаяние - от идеолозите на джендър стадиз.
Не ми се вярваше, че ще доживея:
https://glasove.com/categories/na-fokus/news/teoriyata-za-dzhendyra-kanadski-istorik-falshificiral-izsledvaniyata-si

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #122 -: Ноември 09, 2019, 07:09:46 »
Жалко, че това разкаяние ще бъде удавено в плювки от хора на възторжените джендър кастрати.

Quote (selected)
Причината, поради която защитавах позицията си с толкова плам, гняв и увереност, е, че това ми позволяваше да скрия, че на едно много елементарно ниво бях неспособен да докажа голяма част от думите си. В интелектуално отношение, това не е добре.
« Последна редакция: Ноември 09, 2019, 07:12:38 от Kole »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #123 -: Ноември 09, 2019, 08:58:40 »
Голем майтап това разкаяние. Оказва се, че не било жендър, а жанр (genre). Оти ручахме жабета? Това променя картинката и от биологична я прави театрална. А иначе "разкаялият" се е всичко друго, но не и преподавател в университет. Само олигофрен може да каже, че "полът не е биологична реалност, а социална конструкция". И нека пак некои да додат да ми кажат, че в Америка образованието било некъв връх. Щом ти преподават такива идиоти и ти неминуемо ставаш идиот.

Неактивен хикса

  • Full Member
  • ***
  • Коментари: 247
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #124 -: Ноември 09, 2019, 10:06:20 »
Начи идиотизмът не е биологична реалност, а социална конструкция. А от идиот до джендър нема и една крачка. Следователно, полът не е биологична реалност, а социална конструкция. :ive_got_it-1379:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #125 -: Ноември 10, 2019, 08:42:18 »
Modern genetics will improve health and usher in “designer” children

It may also provoke an ethical storm

Quote (selected)
SOMETIME NEXT year, if all goes to plan, a gay male couple in California will have a child. The child in question will have been conceived by in vitro fertilisation. In this case a group of eggs from a female donor are now being fertilised by sperm from both fathers (half from one, half from the other). Of the resulting embryos, the couple will choose one to be implanted in a surrogate mother. An uplifting tale of the times, then, but hardly a newsworthy event. Except that it is.

Where the story becomes newsworthy is around the word “choose”. For the parents, in conjunction with a firm called Genomic Prediction, will pick the lucky embryo based on a genetically estimated risk of disease. Such pre-implantation testing is already used in some places, in cases where there is a chance of parents passing on a condition, such as Tay-Sachs disease, that is caused by a single faulty gene. Genomic Prediction is, however, offering something more wide-ranging. It is screening embryos for almost 1m single-nucleotide polymorphisms (SNPs). These are places where individual genomes routinely differ from one another at the level of an individual genetic letter. Individual SNP differences between people rarely have much effect. But add them up and they can raise or lower by quite a lot the likelihood of someone suffering a particular disease. Generate several embryos and SNP-test them, then, and you can pick out those that you think will grow up to be the healthiest.

https://www.economist.com/science-and-technology/2019/11/07/modern-genetics-will-improve-health-and-usher-in-designer-children


Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #126 -: Ноември 27, 2019, 18:38:51 »
Quote (selected)
Олян се вглеждаше безутешно в писмо от г-жа Естреса Партли от Движението за Равен Ръст[1]. Пощенската служба, както се оказва, не била вземала на работа достатъчно джуджета. Олян беше изтъкнал, напълно основателно, както му се струваше, че една трета от личния състав се състоеше от джуджета. Тя обаче отговори, че не това било проблемът. Проблемът бил, че доколкото джуджетата са на ръст средно две трети от човешкия, то Пощата, в качеството си на социално отговорна институция, трябвало да назначава по джудже и половина на всеки назначен човек. Пощата трябвало да бъде на висотата на откритостта към джуджешката общност, беше заявила г-жа Партли.

https://chitanka.info/text/21283/2#textstart

Трудно е да се спори с благородници по дух.

Quote (selected)
Имаше и нещо там за основните ценности. Той въздъхна. Ето докъде я беше докарал. Той беше обществено отговорно лице и сега хората можеха безнаказано да го цакат с разни „основни ценности“.
« Последна редакция: Ноември 27, 2019, 18:41:39 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #127 -: Ноември 27, 2019, 19:35:13 »
 :way_to_go-1308: Борка
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #128 -: Ноември 27, 2019, 19:52:01 »
Сър Тери е Голям.
Ето нещо от "Стражите! Стажите!"

Quote (selected)
"Ние бяхме дракони. Предполагаше се да сме жестоки, лукави, безсърдечни и ужасни. Но ето какво ще ти кажа, маймуно такава“ — огромното лице се приближи още повече, така че Уанз се озова срещу безпощадните дълбини на очите му, — „ние никога не сме се изгаряли, измъчвали или разкъсвали един другиго, наричайки това нравственост.“

Quote (selected)
От трона нямаше и следа, нито пък от заемалия го доскоро, макар че не беше изключено сложна медицинска експертиза на малката купчинка въглени в опустошената и тлееща дървения да предложи някакви улики.
:firefrog:
« Последна редакция: Ноември 27, 2019, 19:54:32 от Kole »

AnonimusBG

  • Гост
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #129 -: Ноември 28, 2019, 17:26:36 »
Войната на утробата
Умиращите нации обикновено се определят като такива, чийто коефициент на плодовитост е 1,5 или по-нисък. По тази мярка 30 страни в Европа днес са или умиращи, или - както Франция - гледат как тяхната култура и население се трансформират от растящи етнически и религиозни малцинства.
Европа се свива, точно както населението на ислямските, африканските и азиатските страни набъбва. През 2020 год. по света ще има 1 милиард мъже в боеспособна възраст (15-29 год.), от които само 65 милиона ще бъдат европейци.

https://www.lentata.com/page_16300.html

И оригинала.
https://www.wsj.com/articles/SB114159651882789812?fbclid=IwAR2zDqfR0UIWZaBcf-rmsS2GUgDXtJU_UlLOVGIg-SejH9lHGClDNzXAOCo

Неактивен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7317
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #130 -: Ноември 28, 2019, 17:33:39 »
Цитат на: AnonimusBG
Европа се свива, точно както населението на ислямските, африканските и азиатските страни набъбва.

Firmin likes this.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #132 -: Ноември 30, 2019, 12:57:25 »
https://twitter.com/vesti_news/status/1200711063060328448
  :clap-3332:

А туй е точно за коуегите от съседните 2-3 темички, дето са се разпищолили там.  :yes-1292:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #133 -: Декември 08, 2019, 15:09:16 »


 :b0201:

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #134 -: Декември 08, 2019, 15:26:18 »
Не ща да съм нетолерантен и сексист, пък и не разбирам от футбол, ама кога 11 млади мъже в разцвета си от Англия ступат 11 млади мъже от България в разцвета им с 6:0, на коя казарма кухнята ползват, че да ги натирят последните, да мият чинии  :image008:

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #135 -: Декември 08, 2019, 15:27:41 »
Не ща да съм нетолерантен и сексист, пък и не разбирам от футбол, ама кога 11 млади мъже в разцвета си от Англия ступат 11 млади мъже от България в разцвета им с 6:0, на коя казарма кухнята ползват, че да ги натирят последните, да мият чинии  :image008:

Сравняваш ябълки с круши.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #136 -: Декември 14, 2019, 06:09:09 »
Daily grind of a 50s housewife



 :bigok:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #137 -: Декември 14, 2019, 15:47:56 »
Искам да споделя една много поучителна история за толерантността и демократичните ценности.
Накратко:
В микробритания осъден педофил и изнасилвач, заявява че е транссексуален и се чувства жена. Властите му/й влизат в положението и услужливо го/я прехвърлят в женски затвор, където с мъжкия си полов х%й "ощастливява" затворнички против волята им.

https://www.telegraph.co.uk/news/2018/10/11/transgender-prisoner-born-male-sexually-assaulted-female-inmates/

AnonimusBG

  • Гост
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #138 -: Декември 14, 2019, 18:53:36 »
Тия дето откраднаха ключа от санитаря на лудницата да вземат да се прибират вече, да му върнат ключа, да се кротнат, жената да се върне при мъжа, мъжът при дълга си, децата при детството си и родителите си, народите при родината си, цветовете да се върнат в дъждовната дъга, светът- в нормалността, много далече отиде безумието.

Изтощиха я тази клета Планета тия кастрирани книжни същества, тия жалки редактори на Бог.


https://www.lentata.com/page_16359.html

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #139 -: Декември 14, 2019, 20:16:33 »
Справедливостта иска да кажа ,че аз като  най-отскоро възкръснал  имам най малко право на оценка на сий форум. Но мисля че не е така право, имам като всички други ,въпросът е в качеството на оценката.Това, че тук присъстват много стари форумци прави климата познат и умерен със всичките му предимства и недостатъци. И като се има предвид , че повечето от нас се забавляват искрено, това прави форума приятно място за всякакви споделяния и разговор Има много от стария форум и това ме кара да се чувствам добре...като гледам и другите  не са заритали да го напускат, общо взето , ако аз бях създал това място щях да се гордея с това, но не съм ! ОбаТче ми е гот!

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #140 -: Декември 14, 2019, 22:14:23 »
ако аз бях създал това място щях да се гордея с това, но не съм ! ОбаТче ми е гот!
:aplause:

Ами речи го на тоя, дето го е създал.

Щото снощи пак некви черни мисли зашариха из главЪтЪ му ф тва отношение ...
 :nuts: :too_happy-1067: :nuts:
« Последна редакция: Декември 14, 2019, 22:17:34 от Джиджи »

Неактивен Kerpeden

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 743
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #141 -: Декември 15, 2019, 20:26:42 »
ако аз бях създал това място щях да се гордея с това, но не съм ! ОбаТче ми е гот!
:aplause:

Ами речи го на тоя, дето го е създал.

Щото снощи пак некви черни мисли зашариха из главЪтЪ му ф тва отношение ...
 :nuts: :too_happy-1067: :nuts:
Може от храната да е , той не е такъв човек!!!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #142 -: Декември 16, 2019, 15:45:07 »
Quote (selected)
Москвич планирует судиться с ЛГБТ, чтобы вернуть людям радугу



Житель Москвы Роман Масленников планирует добиться через суд, чтобы радуга перестала считаться символикой сексуальных меньшинств. Для этого он готов жаловаться сразу в Страсбург, в Европейский суд по правам человека.

Москвич в своем видеообращении, опубликованном в Сети, заявил, что для него радуга всегда была символом счастливого детства и теперь он не может смириться с тем, что ее ассоциируют прежде всего с флагом лиц нетрадиционной сексуальной ориентации.

Источник: https://www.ridus.ru/news/315330

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #143 -: Декември 16, 2019, 15:49:27 »



 
===========
Бел. Ной - Коле, нещо липсва в адреса, не можах да го оправя! Постни го още един път, само пътечката ако трябва.

- Благодаря,  Ной : ) Реванширам се с две картинки.
« Последна редакция: Декември 16, 2019, 17:38:08 от Kole »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #144 -: Декември 16, 2019, 16:46:08 »
Quote (selected)
Москвич планирует судиться с ЛГБТ, чтобы вернуть людям радугу



Житель Москвы Роман Масленников планирует добиться через суд, чтобы радуга перестала считаться символикой сексуальных меньшинств. Для этого он готов жаловаться сразу в Страсбург, в Европейский суд по правам человека.

Москвич в своем видеообращении, опубликованном в Сети, заявил, что для него радуга всегда была символом счастливого детства и теперь он не может смириться с тем, что ее ассоциируют прежде всего с флагом лиц нетрадиционной сексуальной ориентации.

Источник: https://www.ridus.ru/news/315330

а чо здесь европа?!
в азиатский суд жаловаться надо!  :nuts:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #145 -: Декември 16, 2019, 17:42:40 »
Quote (selected)
а чо здесь европа?!
Жалби в седалището, бе, Troyкаджия :giggle-3307:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #146 -: Декември 16, 2019, 17:45:17 »
аз са разбирам що два лондонски гей бара наддаваха бясно за колекцията ми от списания дъга от 80те, тряаше повече пари да им зема  :t2412:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #147 -: Декември 16, 2019, 18:10:45 »
А ти кво? Само в натура?

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #148 -: Декември 16, 2019, 18:20:28 »
Това с дъгата е яко.
По време на желязната завеса дъгата беше различна от двете страни.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #149 -: Декември 16, 2019, 22:07:20 »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #150 -: Декември 16, 2019, 22:12:17 »
А ти кво? Само в натура?

тилудлисибе?
натура и пари   :0005:

AnonimusBG

  • Гост
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #151 -: Януари 02, 2020, 20:52:27 »
- Что дальше происходит с людьми, которым поменяли гражданский пол?

- Результаты такие, что 20 процентов по опубликованной зарубежной статистике вообще не чувствуют никаких перемен после смены пола. Кроме того, присутствуют высокий суицидальный риск, опасность наркотической и алкогольной зависимости, психических расстройств. И все это никак не расценивается.

В 80-е годы были исследования, результаты которых показывали, что во многих случаях операция ничего не дает. А сейчас на первом плане работа с жалобами. Дай пациенту то, что он хочет, и он от тебя отстанет.

Одно дело, когда речь идет об истинных транссексуалах. Им надо помогать. Но таких людей не так уж много. Другая история, когда мы имеем дело с психически больными людьми, которые не критичны к своему состоянию. Пациент приходит к психиатру и говорит: я хочу сменить пол. Но, если мы диагностируем психическое расстройство, возникают неудобные вопросы: насколько он (она) понимает последствия, которые наступят после смены паспортного пола, гормонотерапии и хирургической коррекции пола?

- Читала, что ООН включила в перечень базовых (критически необходимых) прав человека свободный доступ к операциям по смене пола. Минимальный возраст для смены пола без согласия родителей должен составлять 15 лет, при наличии согласия родителей – 9 лет…

- Понижение порога возможного согласия на смену пола – еще одна неприятная особенность, которая приводит к тому, что несчастных подростков начинают подвергать действию гормональных препаратов или антиандрогенов (угнетающих выработку тестостерона), если речь идет о биологических мужчинах. Это эксперименты на людях, по-другому даже не скажешь.

Делается это якобы с благородной целью – облегчить подросткам пубертат. Известно, что такие больные тяжело переживают признаки взросления: оволосение, утреннюю эрекцию, рост груди. Но опасность заключается в том, что гормоны оказывают влияние не только на соматику, но и на психику. Какие личности сформируются в результате такой терапии, никто не знает!

- А что, есть уже тревожные факты?

- Да, уже есть сообщения, что такие больные часто совершают суицидальные попытки, они проявляют агрессию, отличаются неуравновешенностью. Далеко не все специалисты готовы проводить опыты на подростках.

Читал, что из клиники, специализирующейся на подобных операциях и методах терапии в Великобритании, увольняются врачи, которые не согласны с этим.

Дело доходит до абсурда: мне звонят из Швейцарии, Германии родители больных с половой дисфорией, которые видят, что у их детей психическое расстройство. Они подробно излагают симптомы, а врачи твердят одно: меняем пол! Родители не доверяют врачам.

- Получается, несовершеннолетний может прийти к врачу с такой серьезной проблемой без родителей?

- Больше того, есть прецеденты, когда в суд подавали на родителей, когда они не желали ребенку сменить пол. Но существует статистика, которая свидетельствует: большинство таких больных передумывают.

Это черта подросткового возраста, связанная с неприятием себя, своей внешности. С половым созреванием подобная особенность проходит. У подростков мозг перестраивается, многие клетки головного мозга погибают. Надо пережить этот период без гормональных воздействий. Подростковая психика неустойчивая, сегодня – одно, завтра – другое.

- Но как-то можно помочь такому подростку в трудный период?

- Естественно. Ему можно назначить лечение, в каких-то ситуациях даже психотропными препаратами, но ни в коем случае не гормональными, после приема которых неизвестно что получится. Я вижу в этом прямое нарушение врачебного принципа: не навреди.

- В Великобритании число молодых людей, которые считают, что природа ошиблась с их телом, за 10 лет увеличилось в 25 раз. Быть трансгендером модно! Замечаете рост обращений по поводу смены пола?

- Во всем мире сегодня наблюдается рост пациентов, которые обращаются с данной проблемой. Надо понимать, чем это вызвано.

Есть гипотезы, что, мол, раньше скрывали, а теперь все об этом прочитали и пошли дружными рядами менять пол. По моему впечатлению, а я с этим двенадцать лет уже работаю, во многих случаях мы имеем дело с психически больными людьми, начитавшимися СМИ и решившими, что все их проблемы в неправильном поле или инфантильными личностями. Бывают, конечно, и истинные транссексуалы, но их мало.

- В общем, опять журналисты виноваты?

- Журналисты если и виноваты, то только в том, что проблема слишком муссируется. Психически неустойчивые люди читают об этом и заражаются. И это уже похоже на эпидемию, которая охватывает континенты. Эффект усиливают соцсети и Интернет.

Это напоминает индуцированный психоз, когда здоровые люди заражались бредом больного человека и подражали ему. Транссексуалы, конечно, существуют, и таким людям, безусловно, надо менять пол. Но в общем количестве больных с половой дисфорией они в меньшинстве.

Поэтому каждый пациент нуждается в тщательном обследовании разными специалистами: психологом, психиатром, эндокринологом, сексологом. Потом собирается комиссия и решает вопрос о диагнозе. Надо понять, что проблема заключается именно в половой самоидентификации человека и что она не является последствием психического заболевания, например, шизофрении.

- Как долго наблюдается такие люди, прежде чем им выдают вожделенную справку?

- Раньше срок наблюдения составлял не менее двух лет. В DSM - 5 (американская классификация психических и поведенческих расстройств) его сократили уже до 6 месяцев, а сейчас даже этого особо не требуют. Хотя такой период необходим для исключения хронических психических расстройств.

- У меня есть знакомая молодая женщина, которая не считает себя ни мужчиной, ни женщиной, она – человек. При этом социально вполне успешный. Понятно, что она не кричит на каждом углу о своей особенности.

- Не могу комментировать конкретный случай, не видя человека, однако пол – фундаментальная характеристика, и для того, чтобы от него отречься, нужны серьезные внутренние основания.

- На Западе ее вряд ли сочли бы психически больной!

- Возможно, потому что многие современные западные психиатры считают, что все это разнообразие – норма. Сейчас там тенденция – депатологизация, то есть, исключение из списка заболеваний. Взяли и вывели из классификации эгодистоническую гомосексуальную ориентацию. Гомосексуальность официально не входит в МКБ-10 (классификацию психических и поведенческих расстройств), кроме этой формы – когда человек тяготится своим гомосексуальным влечением и хочет от него избавиться. А мне говорят: нет таких больных! Но я – клиницист, вижу все это в жизни, работаю с этими людьми.

- Какие у них проблемы?

- Эти люди борются со своим влечением, не хотят себя вести, как гомосексуалы. Им надо помогать. Западные коллеги пишут, что такая психотерапия не этична. Но есть работы, подтверждающие, что, чем позже проявляется влечение к представителям своего пола, тем больше шансов, что личность уже сложилась, и она будет сопротивляться. Кстати, некоторые женщины с такой проблемой обращаются с запросом на смену пола, поскольку не в силах примириться с гомосексуальным влечением.

Другой пример – фетишизм. Это классическая парафилия, но теперь нет такого в МКБ-11. Оказывается, сексуальное влечение к неживым предметам – тоже вариант нормы. Мазохизм – тоже классика жанра, но опять-таки – вариант нормы. А фетишистский трансвестит? Сегодня переодевание в одежду другого пола в целях улучшения сексуального возбуждения тоже норма.

- И какие аргументы на Западе позволяют считать все это нормой?

- Основания: не нарушает закон, никому не приносит ущерба. Значит, это не болезнь. Даже педофилия вызвала дискуссию в свое время. Это расстройство сохранили в классификации только по правовым соображениям. Все больше заболеваний выводится из патологий. Абсурд!

- Всемирная организация здравоохранения определила, что с 1 января 2022 года транссексуалы не будут приравниваться к психически нездоровым людям...

- Да, транссексуальность включили в расстройства сексуального здоровья. Тем самым смогли сохранить оплату: на Западе затраты на гормоны и на операции входят в медицинскую страховку.

Вера в слова приводит к курьезным случаям. В Германии задерживают насильника, а он в полиции представляется женщиной. В спорте происходит то же самое, когда биологический мужчина считает себя женщиной. Имея заведомо мускульный приоритет, участвует в женских соревнованиях, потому что «оно» определило себя как женщину.

У меня была пациентка с биполярным аффективным расстройством, у нее в маниях женская идентификация, а в депрессиях – мужская. Соответственно, резко менялось поведение: там женская одежда, кокетство, заигрывание с мужчинами. Говорила мужским голосом.

https://www.mk.ru/social/2020/01/02/nerazberikha-so-smenoy-pola-vstrevozhila-seksologa-vvedenskogo.html

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #152 -: Януари 02, 2020, 20:58:08 »
Quote (selected)
- В Великобритании число молодых людей, которые считают, что природа ошиблась с их телом, за 10 лет увеличилось в 25 раз. Быть трансгендером модно! Замечаете рост обращений по поводу смены пола?

- Во всем мире сегодня наблюдается рост пациентов, которые обращаются с данной проблемой. Надо понимать, чем это вызвано.

Полезно четиво по темата:
Quote (selected)
ЗАЩО НЯКОИ ХОРА ИСКАТ ДА СА ИНВАЛИДИ

https://www.chr.bg/istorii/priroda/zashto-nyakoj-hora-iskat-da-sa-invalidi/
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #153 -: Януари 02, 2020, 20:59:30 »
Что дальше происходит с людьми, которым поменяли гражданский пол?


Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #154 -: Януари 03, 2020, 09:59:04 »
AnonimusBG, buratinob, много добри статии!
Идеално е описана идиотията с "човешкото право" да бъдеш скопен инвалид. 

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #155 -: Януари 03, 2020, 10:15:26 »
Quote (selected)
Другой пример – фетишизм. Это классическая парафилия, но теперь нет такого в МКБ-11. Оказывается, сексуальное влечение к неживым предметам – тоже вариант нормы.

(...)

Даже педофилия вызвала дискуссию в свое время. Это расстройство сохранили в классификации только по правовым соображениям. Все больше заболеваний выводится из патологий. Абсурд!
Ами некрофилите? Докога ще бъдат смятани за извращенци? Ами най-добрите приятели на животните - зоофилите?
Хау деър ю?!!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #156 -: Януари 14, 2020, 17:58:05 »
Quote (selected)
Съдът окончателно обяви ромските стипендии за дискриминация
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/sudut-okonchatelno-obyavi-romskite-stipendii-za-diskriminaciya

Quote (selected)
Парите бяха предназначени за ромски ученици с успех над 3.50, които получаваха по 30 евро месечно.

Ще бъде забавно ако сега някой родители атакуват МОН за пропуснати ползи, ако тръгнат да ги съдят и индивидуално за дискриминация ще стане "феерично".
Поне 90% от децата отговарят на критерия за успех, давностните срокове още не са изтекли.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #157 -: Януари 14, 2020, 18:04:32 »
То си беше ясно от началото че е дискриминация, ама беше идея на соросоидните НПО, излизаха с номера, че било "Позитивна дискриминация" - натрапена практика от САЩ.
Вие си ги избрахте!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #158 -: Януари 25, 2020, 17:47:26 »
Quote (selected)
Ултиматумът на Goldman Sachs
Една от най-големите инвестиционни банки в света, американската Goldman Sachs повече няма да организира първични публични предлагания /IPO/ за компании, чиито бордове на директори не включват поне една жена, човек с различна сексуална ориентация, или пък с различен цвят на кожата. Това заяви изпълнителният директор Дейвид Соломон по време на икономически форум в Давос.

https://www.manager.bg/biznes/ultimatumt-na-goldman-sachs

Quote (selected)
Десетки компании в САЩ и Европа, които станаха публични в последните месеци са с бордове, които се състоят само от бели мъже,  посочи той. Goldman Sachs се застъпва за повече разнообразие в управлението на компанията, защото смята, че това води до значително по-висока ефективност за самия бизнес, добавя Соломон.

Енгелсе, това би трябвало да те интересува повече.
На мен ми звучи зловещо, чиста "позитивна" сегрегация.
По някое време и в кината/театрите филма/постановката ще почва когато в залата има представители на всички малцинства.
Това ще го преживеем, обаче ако задължат и лекарите да лекуват равномерно един мъж, една жена, един друг  то специалистите по гинекология и лекуващите простата няма да могат да покрият критериите. :t0328:
« Последна редакция: Януари 25, 2020, 17:50:57 от buratinob »
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #159 -: Януари 25, 2020, 17:58:15 »
Наистина както предричат футуролозите ще се появят нови професии.
1. Член на борда на директорите с квалификация мъж.
2. Член на борда на директорите с квалификация жена.
3. Член на борда на директорите с квалификация нетрадиционна сексуална ориентация - тук са къде 50 различни позиции.
4. Член на борда на директорите с квалификация от раса - тук също няколко позиции.

В добрият случай бордовете ще станат от по 60 калпака нали трябва да има и някой който да разбира от работата. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен SvSophia

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 514
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #160 -: Януари 25, 2020, 18:09:55 »
Йоан Златоуст
Из Четвърта беседа върху Послание до римляни (PG 60, 417 sq.)
А кое е злото? В живота ни е навлязъл един странен и противозаконен копнеж. Налегна ни болест тежка и неизлечима, разрази се по-лоша от чума. Измислиха ново и страшно беззаконие, защото то променя не само човешките, но и природните закони. Така блудството стана дребна работа и то вече се определя като обикновен разрат. И както при страданията, когато дойде много силна болка, тя надвива впечатлението от предишната, така и прекаленият размер на тази сквернота прави непоносимото да не изглежда вече като непоносимо, тоест разврата с жена.
Защото изглежда, че е прекрасно да може да се измъкне човек от тези мрежи и има опасност занапред женският пол да стане излишен, щом като младежите заместват всичко онова, което принадлежи на жените. И не е само това злото, но и с голяма волност се одързостяват към такъв разврат и беззаконието се е узаконило. Така че никой не се страхува и не трепери. Никой не се срамува и не се изчервява, но дори се гордеят за тези жалки действия, а благоразумните се смятат за глупави и онези, които се стремят да ги вразумят, уж били заблудени. И ако са по-слаби, ги бият, а ако са по-силни - осмиват ги, подиграват ги и ги засипват с безброй хули. С нищо не могат да помогнат нито съдилищата, нито законите, нито възпитателите, нито бащите, нито слугите, нито учителите.
Защото успяха едни да покварят с пари - такива се интересуват как да спечелят някоя пара. А онези, които са по-разумни и се грижат за спасението на душите си, щом веднъж са им показали доверие, едни от тях много лесно ги приспиват и мамят, а други пък се страхуват от силата на безнравствените хора. Впрочем, по-лесно би се избавил някой, когото са заподозрели, че се стреми към царската корона, отколкото да се измъкне някой от ръцете на онези мерзавци, ако се опита да избави децата от тях.
Така насред градовете, сякаш са някъде в голяма пустош, мъже с мъже вършат разврат. Които пък са избегнали тези клопки, трудно ще избегнат обаче злословията от онези, които вършат подобни безобразия.
Първо, защото са твърде малко и затова лесно биха могли да останат незабелязани сред множеството на вършещите злини; и второ, защото самите онези мерзавци и мръсни бесове, като не могат по друг начин да навредят на тези, които не са им обърнали внимание, се опитват да ги накажат по този начин. Защото, като не са могли да ги наранят смъртно, нито да засегнат самата им душа, стремят се да накърнят поне похвалата за тяхното благоразумие, която тези хора получават от обществото, и да развалят добрия им образ.
Затова и чух, че мнозина се изненадват как досега не е завалял огнен жупел, как градът ни още не е изпитал онова наказание, което е понесъл Содом, макар и да е заслужил много по-тежко наказание, защото не се вразумяват дори и от злините, постигнали содомци? Но макар че онова селище вече две хиляди години крещи с вида си по-силно и от човешки вик към цялата вселена, за да не дръзне някой да върши подобен грях, не само не е намалял стремежът им към този грях, но са станали и по-нагли, все едно че спорят и се борят с Бога; и се опитват на дело да докажат, че колкото повече Той ги заплашва, те толкова повече ще бъдат привързани към тези злини.[...]
При някои от безсловесните животни има много силен полов нагон и неудържимо желание за сношение, което прилича на някаква лудост. Но при тях не се наблюдава това влечение на мъжко към мъжко и си остават в границите, които природата им е поставила. И хиляди пъти да се увеличи нагонът им, те все пак не прекрачват законите на природата. А тези, уж разумни същества, които са се запознали с божественото учение и учат дори другите какво трябва и какво не трябва да правят, които са слушали Писанията, дошли от небето, самите те с проститутките не завързват връзки толкова лесно, колкото с младежи. Сякаш не са човеци, сякаш няма Божи промисъл, който наказва престъпленията, но все едно някакъв мрак е завладял всички и вече никой нито вижда това, нито ги чува – до такава степен се одързостяват във всяко отношение и при това с толкова голяма ярост. А бащите на развращаваните деца мълчаливо търпят това и нито изчезват заедно с тях, нито мислят как да поправят злото. Защото дори да трябваше да закарат децата си в изгнание в чужбина заради тази страст – било по море, било на някой остров, било на необитаема земя, било във вселената над нас, не би ли трябвало да се постараят и да направят всичко, така че да не се внасят тези срамотии? И ако някъде има някое село, нападнато от тежка болест, например холера, няма ли да отведем оттам синовете си, дори те там да печелят много добре и здравето им все още да е добро? Сега обаче, когато навсякъде има такава голяма поквара, ние не само водим децата си към тази пропаст, но и онези, които искат да ги освободят, ние ги пропъждаме, сякаш те носят бедите. Наистина, какъв гняв и какви мълнии заслужава цялото това поведение, когато се стремим да поправим думите на предупреждаващите и да ги „изчистим“ с мярката на светската мъдрост, а душата, която лежи в блатото на разврата и непрекъснато се разлага, не само я пренебрегваме, но и когато пожелае да се поправи, ние й пречим?
И нима някой ще дръзне да каже, че е възможно тези, които са затънали в такива грехове, да се спасят? Как да се спасят? Защото тези, които са избегнали страстта на разврата, онази тиранична любов, която разрушава всичко (макар че са малцина тези), те обаче не избягват жаждата за богатство и слава. А повечето от тях са обладани и от тези последните страсти, но и на страстта на разврата се отдават с огромен устрем.
« Последна редакция: Януари 25, 2020, 18:12:11 от SvSophia »

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #161 -: Януари 25, 2020, 18:39:03 »

Quote (selected)
Десетки компании в САЩ и Европа, които станаха публични в последните месеци са с бордове, които се състоят само от бели мъже,  посочи той. Goldman Sachs се застъпва за повече разнообразие в управлението на компанията, защото смята, че това води до значително по-висока ефективност за самия бизнес, добавя Соломон.

Енгелсе, това би трябвало да те интересува повече.
На мен ми звучи зловещо, чиста "позитивна" сегрегация.
По някое време и в кината/театрите филма/постановката ще почва когато в залата има представители на всички малцинства.
Това ще го преживеем, обаче ако задължат и лекарите да лекуват равномерно един мъж, една жена, един друг  то специалистите по гинекология и лекуващите простата няма да могат да покрият критериите. :t0328:
Спомням си един виц от времето на соца.
Американец попада в малък расистки град.
Няма какво да прави и решава да отиде на кино.
Билетопродавачката го пита кое място иска, той посочил средата на салона.
- Ама вие май не сте от тук, казала тя.
- Как разбрахте?
- Тук белите мъже вземат места само на балкона.
Качил се на балкона, филмът започнал, но го напънала малка нужда.
Къде е тоалетната попитал той съседа си.
- Ама вие май не сте от тук, казал той.
- Как разбрахте?
- Тук белите мъже пикаят от балкона.
Срам не срам, отишъл на края на балкона, извадил го и започнал да пикае.
По едно време отдолу някой се провикнал.
- Ей, ама ти май не си от тук.
- Как разбра?
- Ами разклати го малко, да не пръска само на мен.
  :peeing-2085:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен Engels

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5913
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #162 -: Януари 25, 2020, 18:46:00 »
Что дальше происходит с людьми, которым поменяли гражданский пол?


Първият екземпляр го няма в природата, поне засега.
Вторият се среща масово в порно филмите.
 :m1731:
"The future is already here – it's just not evenly distributed."

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #163 -: Януари 25, 2020, 19:01:44 »
-

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #164 -: Януари 25, 2020, 22:31:07 »
Что дальше происходит с людьми, которым поменяли гражданский пол?


На мен това ми напомни за филма на Педро Алмодовар – „Всичко за майка ми”.

Със Сесилия Рот, Мариса Паредес, Кандела Пена, Пенелопе Крус  и …

Тони Кантомъж–жена с изключително миловидно женско лице, който играе Лола.

А „Той–ТЯ” – Лола, е в основата на цялата драма с „прелъстяване” на повечето от посочените по-горе жени, някои от които раждат от „него–нея”, като така се заразяват самѝ и предават на собствените си деца специфичната зараза, присъща най-вече на такъв вид транс-сексуални субекти …  :m1731:


« Последна редакция: Януари 26, 2020, 13:36:08 от Джиджи »

Неактивен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23463
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #165 -: Януари 31, 2020, 15:15:01 »
Quote (selected)
В навечерието на „Оскарите“ авторът на най-добрите американски романи от последния половин век Стивън Кинг попадна на раздаването на наградите, като по невнимание коментира в своя Twitter, че „никога не е вземал предвид „разнообразието“ по въпросите на изкуството, а само качеството“. Кинг набързо го засрамиха феминистките, ЛГБТ активисти и представители на цветни малцинства, вестниците и телевизионните канали осъдиха неговия пост.

На Кинг не му помогна дори това, че през последните няколко години активно флиртува с бързо радикализиращата холивудска политическа коректност - писателят с ентусиазъм се съгласи на адаптацията на „Тъмната кула“ с чернокожата Идрис Елба в главната роля, без проблеми подкрепи гей любовната линия във филмовата екранизация на "То". Но едно просто съображение на автора, че филмите за Оскарите трябва да бъдат подбрани по качество, а не по пол или раса, предизвика буря от възмущение към режисьора в социалните мрежи.

https://pogled.info/svetoven/borbata-za-pravata-na-maltsinstvata-prikriva-upadaka-na-zapada.112986

Заглавието на материала е:
Quote (selected)
Борбата за правата на малцинствата прикрива упадъка на Запада
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Lillian

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2161
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #166 -: Януари 31, 2020, 15:45:25 »
с чернокожата Идрис Елба в главната роля
дааа, много е чернокожа ТАЗИ Идрис
авторът на текстчето ме разсмя :smokin:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #167 -: Януари 31, 2020, 15:47:02 »
Quote (selected)
чернокожата Идрис Елба

https://pogled.info/svetoven/borbata-za-pravata-na-maltsinstvata-prikriva-upadaka-na-zapada.112986

Заглавието на материала е:
Quote (selected)
Борбата за правата на малцинствата прикрива упадъка на Запада

Целата ви работа е като "чернокожата Идрис Елба"  :smokin:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #168 -: Януари 31, 2020, 16:16:03 »
Баба Коледа, жена в смокинг, младоженец с воал и мъж кърмещ бебе сред новите 117 емоджита на 2020 г.

Quote (selected)
Пользователей ждёт 62 новых эмодзи и 55 новых вариантов пола и оттенков кожи, включая варианты, учитывающие гендерные аспекты, такие как «человек, кормящий ребенка» или «человек в смокинге». Их дизайн, как правило, доступен только для одного пола.



Unicode Consortium представила 117 новых эмодзи и символов, которые интернет-пользователи смогут увидеть в своих смартфонах уже через несколько месяцев. Среди них много изображений, которые удовлетворят вкусы даже самых нетерпимых к гендерному неравенству.

В этой коллекции абсолютное торжество толерантности выразилось появлением таких неоднозначных для традиционно мыслящих людей символов как мужчина в фате, гендерно-нейтральный Санта, женщина в смокинге.



Кроме прочего, авторы этих изображений, решили также обыграть и другую тему - кормление детей. Видимо, для толерантного мира было важно показать, что заниматься этим могут и мужчины. Кстати, среди пиктограмм появился и флаг трансгендеров - инициатором создания этого изображения были Google и Microsoft.



Пиктограммы у пользователей iOS, Android, WhatsApp и Twitter появятся во второй половине 2020 года, а интернет-сообщество уже сейчас вовсю обсуждает нововведения. Источник: https://news.ru/technology/emodzi-v-2020-godu-popolnitsya-transgendernym-flagom-i-simvolom/

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #169 -: Януари 31, 2020, 17:37:15 »
Quote (selected)
В навечерието на „Оскарите“ авторът на най-добрите американски романи от последния половин век Стивън Кинг попадна на раздаването на наградите, като по невнимание коментира в своя Twitter, че „никога не е вземал предвид „разнообразието“ по въпросите на изкуството, а само качеството“.
:t2030:

Quote (selected)
През последните няколко години Кинг флиртува активно с бързо радикализиращата се холивудска политическа коректност - писателят с ентусиазъм се съгласи на адаптацията на „Тъмната кула“ с чернокожата Идрис Елба в главната роля, без проблеми подкрепи гей любовната линия във филмовата екранизация на "То". Но едно просто съображение на автора, че филмите за Оскарите трябва да бъдат подбрани по качество, а не по пол или раса, предизвика буря от възмущение към режисьора в социалните мрежи.
:t2102:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #170 -: Февруари 02, 2020, 14:15:52 »
Ной, сериозно ли стават такива работи из ваше село?

Quote (selected)
Запретить отношения между мужчинами и женщинами потребовали в Канаде

Президент Канадской федерации женщин Габриель Бушар в своем Twitter-аккаунте заявила, что следовало бы запретить отношения мужчин и женщин. Она подчеркнула, что они по своей природе насильственны.
https://360tv.ru/news/mir/zapretit-otnoshenija-mezhdu-muzhchinami-i-zhenschinami-potrebovali-v-kanade/

След това мадам поднесла извинения, защото изказването й всъщност било саркастично.

https://mobile.twitter.com/RadioCanadaInfo/status/1222232618097356801?

Интересно как изобщо може да му хрумне на "те" такава мисъл....

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #171 -: Февруари 02, 2020, 16:16:27 »
Ной, сериозно ли стават такива работи из ваше село?

Quote (selected)
Запретить отношения между мужчинами и женщинами потребовали в Канаде

Президент Канадской федерации женщин Габриель Бушар в своем Twitter-аккаунте заявила, что следовало бы запретить отношения мужчин и женщин. Она подчеркнула, что они по своей природе насильственны.
https://360tv.ru/news/mir/zapretit-otnoshenija-mezhdu-muzhchinami-i-zhenschinami-potrebovali-v-kanade/

След това мадам поднесла извинения, защото изказването й всъщност било саркастично.

https://mobile.twitter.com/RadioCanadaInfo/status/1222232618097356801?

Интересно как изобщо може да му хрумне на "те" такава мисъл....
Коле, напълно вярно е. Дамата се отрече коги федералните власти рекоха, че ще им резнат субсидийката от четвърт милион, а провинциалните власти намекнаха, че стоте хиляди долара могат и да не дойдат. Дамата обаче е известна с подобни епатажни изхвърляния, до степен ръководената от нея институция първа да се отрече от горната глупост.
Аз попитах дали ще има "заварено положение" за вече женените, или да копаем землянки (тези, които оставаме) или да дълбаем канута (тези, които имигрираме).

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #172 -: Февруари 02, 2020, 16:25:20 »
Що ли не се изненадвам, че иронията се е превърнала в извор на поредния страшен слух в норвежка гора.
И аз съм се подхилвала, чак възмущавала от малоумията в политкоректността (например - и аз не съм във възторг от Идрис Елба в роля, написана от Стивън Кинг за типаж - строго в стила на Клинт Истууд), но ответната вълна успява да счупи рекордите и по буквализъм.
« Последна редакция: Февруари 02, 2020, 16:36:43 от Banshee »

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #173 -: Февруари 02, 2020, 16:42:32 »
Що ли не се изненадвам, че иронията се е превърнала в извор на поредния страшен слух в норвежка гора.
И аз съм се подхилвала, чак възмущавала от малоумията в политкоректността (например - и аз не съм във възторг от Идрис Елба в роля, написана от Стивън Кинг за типаж - строго в стила на Клинт Истууд), но ответната вълна успява да счупи рекордите и по буквализъм.

чернокожата Идрис Елба, на която колегите така се радват ле?

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #174 -: Февруари 02, 2020, 16:50:43 »

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #175 -: Февруари 02, 2020, 17:19:26 »
  :yes-1289:

Неактивен Banshee

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1570
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #176 -: Февруари 02, 2020, 17:22:14 »
А на всичко отгоре, в книгата си има чернокожа девойка, даже няколко, защото е шизофреничка с няколко личности. Можеха да му дадат на Идрис нейната роля.  :D

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #177 -: Февруари 02, 2020, 17:29:04 »
Стивън Кинг си изтри профила във фейсбук, „Тръгвам си от Фейсбук. Не ме устройва потокът от лъжлива информация“, твърди авторът.

Сигурно малко хора проумяват, че зад войната на бесните лесбийки срещу мъжа, стои не някаква борба за  абстрактни права, равноправие и ненасилие, лесбийките съзнавайки се като мъже, искат да отнемат жените и властта от мъжете, искат ги за себе си, и не смятат да ги делят с мъжете.

Излишно е да ви казвам, че това е за лудницата, до живот.
Вие си ги избрахте!

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4111
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #178 -: Февруари 02, 2020, 17:31:05 »
Quote (selected)
напълно вярно е.
Ужаст.
За пръв път ги виждам госпожата, но съдейки по снимката, ситуацията май е като във вица "сам не може, ама и на друг не дава".

Quote (selected)
Аз попитах дали ще има "заварено положение" за вече женените, или да копаем землянки
Не пускай идеи да не се сетят, че и землянки трябва да са отделни
 :giggle-3307:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8690
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Толерантност и реалност
« Отговор #179 -: Февруари 02, 2020, 17:33:59 »
Виж каква героиня ми хрумна, девойка шизофреничка, едната ѝ личност е чернокожа, а другата бяла, дали възможно? 

Днес е налудно, утре ще го видим по ТВ каналите.
Вие си ги избрахте!