Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 08:02:34

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 206297 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1440 -: Януари 24, 2022, 17:34:15 »
И аз имам питане Асол.
Как се чувстват софийските ППО-та, под задника на Паргов?
Или и той ше се очовечва?
Или пък те? :think:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1441 -: Януари 24, 2022, 17:35:14 »
крумчо на мен ми направи впечатление на мноо зелен. ама много. не знам дали късен пубертет, забавено развитие, неотстранена наивност или неква комбинация.

иначе има потенциал.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1442 -: Януари 24, 2022, 17:38:21 »
И аз имам питане Асол.
Как се чувстват софийските ППО-та, под задника на Паргов?
Или и той ше се очовечва?
Или пък те? :think:

В момента под парговия задник мноо пари, съвсем неслучайно той хем се бараше демократ, хем си призна, че лично е участвал в писането на новия устав, според който Конгреса съвсем неслучайно реши да скипне оставката. Демек, хем е новатор, хем е съгласен с решението на Конгреса  :nuts:

Крум има потенциал. Първо  да се докаже като биткаджия, пък после да претендира за Партията! Има и време и възможности...от него си зависи

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1443 -: Януари 24, 2022, 17:39:32 »
Оставете Крумчовите напъни. Вигенина глейте. Подцених го аз. Умно е момчето.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1444 -: Януари 24, 2022, 17:44:19 »
Quote (selected)
Демек, хем е новатор, хем е съгласен с решението на Конгреса 
Ооох, как са ми ясни тияяяя!
Доста по трудни са от свинаря и Кирето.
Не ви е лесно.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1445 -: Януари 24, 2022, 17:48:09 »
Не би казала това. Вас ви облъчват по телевизора и нямате никаква възможност да се запознаете с мнението на редовите в тази партия, щото те , а не вие или журналята от кол и въже гласуват. Ще се произнеса за кой ли път - докато Нинова си спазва обещанията и върши това, което преобладаващата членска маса на БСП иска, тя ще бъде председател. Просто и ясно
Не знам какво иска членската маса на БСП, но и не ме облъчват по телевизора, защото всъщност не го гледам – освен предавания за животни по съответните канали.
Като външен наблюдател не ме интересува ни най-малко дали Нинова или друг ще командва тайфата. Ежбите в тази партия са ми безразлични, защото, както писах, за мен БСП стана безсмислена, ненужна на страната, и това тя постигна чрез собственото си поведение, а не поради зла умисъл отвън. Вече доста години е такава полуразкапана мърша, но процесът на гниене доста се засили.

И нека е ясно: не казвам горното с удоволствие. Бих искал да не е вярно. Бих искал да има голяма, мощна лява партия, движена от енергични и почтени люде. Но БСП не е нищо от това и не би могла да бъде. А да се обсъжда, че и с ентусиазъм, Нинова ли да бъдела или не началник – това в днешно време вече е смешно.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1446 -: Януари 24, 2022, 17:49:56 »
Ко речи?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1447 -: Януари 24, 2022, 17:50:58 »
п. п. Здравче, знаеш ли кое ми е най-интересното? Питате ме как стоят нещата в БСП, аз ви отговарям. После след прочита на веСникарските "анализатори"..се чудите - кво станА? Що ме питате тогава, като слушате външната  пропаганда?
Асолче, нямам нито време, нито нерви да чета вестници. Предпочитам да питам, по възможност хора, които за мен или са извор, или са му роднини ;).В случая моя извор си ти. Пак ще питам - защо и беше на Нинова тая оставка за парлама? Отстрани изглежда като липса на достойнство и себеуважение, раз, прекомерен кариеризъм - два. ''Констатирането'' башка. Нинова продължава да ми прави лошо впечатление. Има поемане на отговорност само по два начина:
-подаваш оставка
-оправяш нещата


Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1448 -: Януари 24, 2022, 17:56:29 »
аменеменема, напълно одобрявам. Дойде ред каманяките да берат горчиви плодове. То беше ясно отдавна. Дано успеем се освободи от метастазите.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1449 -: Януари 24, 2022, 17:59:16 »
Quote (selected)
Първо  да се докаже като биткаджия, пък после да претендира за Партията! Има и време и възможности...от него си зависи
Последните трийсетина години битките на БСП са все у дома, битови скандали, битово насилие с джендър вариации. Навън току се целунат с царчета , ДПС мастийчета, сега и с кмбриджките ментета. Битки извън шатрата няма, там важи:
"Да не се изложим пред чужденците!"
Преди пред едни източни чуждеци, сега пред западни задокеански.
Та няма какво да му придиряте на Крумчо, деца израснали в нездрава семейна среда това са видели, това повтарят.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1450 -: Януари 24, 2022, 18:00:23 »
Здравче, ако не се лъжа, си нещо като управител, или сайбия, или нещо такова на заведение.
Захванала си се здраво да го направиш добро място за клиентите.
Имаш проблеми. И с клиенти и с доставчици и данъчни и други.
В един момент ти писва и фърляш пешкира!
В следващия от масите се надигат верните ти посетители и застават на изхода. Не те пускат, като и не те величаят, като казват нещо средно - напр. "Стой си, дет се вика, ела зло, че без теб - по зло". Мрънкаме, но ако и ти напуснеш - ние къде ще се събираме да си пием бирата и да ти ядем пресолените миди?
Ясно ти е кво питам, кажи ся - кво прайш?
« Последна редакция: Януари 24, 2022, 18:06:14 от Giuseppe »
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1451 -: Януари 24, 2022, 18:10:03 »
аменеменема, напълно одобрявам. Дойде ред каманяките да берат горчиви плодове. То беше ясно отдавна. Дано успеем се освободи от метастазите.
Ако говориш за „каманяки“, може би не си разбрал какво одобряваш. В моя речник такава дума няма. За мен думата „комунист“ не е ругателна, а точно обратното. Комунисти бяха родителите ми и ред други достойни хора. А БСП няма защо да бъдат наричани комунисти или да им бъде приписвана връзка с комунизма. Те нямат и представа какво е това.

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1452 -: Януари 24, 2022, 18:13:07 »
Пак ще питам - защо и беше на Нинова тая оставка
Защото ни спести сумА ти катадневен вой. От сичкото талавизии, весници, НПОта, аналлизатори и цоцолози, та и от чешмата.
Същите дет мълчат що Слафчу не е подал оставка или кво стаа с ристю и педя човек лакът женерал.
Така че оставката беше точна.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1453 -: Януари 24, 2022, 19:01:23 »
Не възнамерявам да се дообяснявам. Според мен бях грешно разбран. Нейсе.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1454 -: Януари 24, 2022, 20:25:18 »
Quote (selected)
Христо Иванов е единствената номинация за председател на "Да, България". Това става ясно от публикуваната информация на интернет страницата на партията. На 29 януари Националната конференция на формацията трябва да избере председател и ръководство. Срокът за номинациите, които се правят от местните структури, изтече на 9 януари.
https://www.manager.bg/politika/hristo-ivanov-e-edinstvenata-nominaciya-za-predsedatel-na-da-blgariya
 :lol:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1455 -: Януари 24, 2022, 22:09:50 »
Асолче, нямам нито време, нито нерви да чета вестници. Предпочитам да питам, по възможност хора, които за мен или са извор, или са му роднини ;).В случая моя извор си ти. Пак ще питам - защо и беше на Нинова тая оставка за парлама? Отстрани изглежда като липса на достойнство и себеуважение, раз, прекомерен кариеризъм - два. ''Констатирането'' башка. Нинова продължава да ми прави лошо впечатление. Има поемане на отговорност само по два начина:
-подаваш оставка
-оправяш нещата

Душа, направо съм стресната и то не на шега. У десно при тебе текат сложни и аналогични процеси, а ти се вълнуваш от БСП!? За мен е доста странно..за теб не е ли?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1456 -: Януари 24, 2022, 22:24:09 »
Дясно, ляво, всичко мина в историята. По-редно е нещата да се наричат право и криво.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1457 -: Януари 24, 2022, 22:28:47 »
Дясно, ляво, всичко мина в историята. По-редно е нещата да се наричат право и криво.

Нещата са ляво и дясно. Знам, че се либерастите се пробват да ги размиват, но за твоя изненада Маркс все още е актуален, въпреки че у нас нема синдикати. Последното е яка греда, ще трябват нови...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1458 -: Януари 24, 2022, 22:32:42 »
Quote (selected)
По-редно е нещата да се наричат право и криво.
Бива!
Ако  можеше пък и кривото да не определяше кое е правото, сичко щеше да е наред.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1459 -: Януари 24, 2022, 22:34:47 »
Чакай сега. Ченгетата си бяха ваши хора. Санким някакъв Тренчев сам решил да прави някаква "Подкрепа". Що никой не поиска т.н. синдикати да се пререгистрират? Да се види колко са кухи, демек назначени. Като всичките ни/по-скоро ви други работи от сценария.

Неактивен mercury

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 80
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1460 -: Януари 24, 2022, 22:41:57 »
В съвременната социология и политическа наука лявото и дясното, дето се размиват се нарича социаллиберализъм.
Що се отнася до Маркс, наистина е актуален и днес, само дето социалното неравенство не е на нивото на Малката кибритопродавачка, за да се стигне до пролетарски революции.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1461 -: Януари 24, 2022, 22:59:45 »
В съвременната социология и политическа наука лявото и дясното, дето се размиват се нарича социаллиберализъм.
Що се отнася до Маркс, наистина е актуален и днес, само дето социалното неравенство не е на нивото на Малката кибритопродавачка, за да се стигне до пролетарски революции.

Ти ли се явяваш нивото? Не за друго, ама да знам с кво си имам работа..ако не си същата от форума на  СЕГА с този никнейм

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1462 -: Януари 24, 2022, 23:09:16 »
Вярно, пролетарски революции скоро не е имало. Но пък цъфтят едни други. Наторени със зелен мулч.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1463 -: Януари 25, 2022, 15:27:49 »
Душа, направо съм стресната и то не на шега. У десно при тебе текат сложни и аналогични процеси, а ти се вълнуваш от БСП!? За мен е доста странно..за теб не е ли?
Аз моето мнение за ''моето'' дясно го изразих тук още преди изборите. Най-вероятно и Хр. Иванов ще остане на поста, но да не слагам каруцата пред коня.
А ти Асолче, се измъкваш на принципа ''атаката е най-добрата самоотбрана''. Да, ама не.  :t2626:

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1464 -: Януари 25, 2022, 15:29:31 »
Аз моето мнение за ''моето'' дясно го изразих тук още преди изборите. Най-вероятно и Хр. Иванов ще остане на поста, но да не слагам каруцата пред коня.
А ти Асолче, се измъкваш на принципа ''атаката е най-добрата самоотбрана''. Да, ама не.  :t2626:

Не се измъквам, а отчитам реалността. БСП на този етап не може да извади друг лидер освен Нинова. Това са фактите. И никой с инстинкт за самосъхранение не рита срещу тях. Точно същото е и при ДСБ, и при дабългарите, и при славчувците, и при гербавите. Ама точно същото

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1465 -: Януари 25, 2022, 15:36:58 »
Това беше честен отговор. :ok:  И обоснован аргумент.  :m1248:
Мен обаче много ме дразнят цирковете с оставките. И тъй като г-жа Нинова повтаря, показвайки липса на въображение и кураж, тя ме дразни най-много. Можеше да поиска вот на доверие, например. И най-вероятно щеше да го получи. Което би било ОК и за поддръжници и за опоненти. Дори за мен, люпещата семки в зрителския балкон щеше да означава, че не е моя работа, щом членовете на БСП така са решили.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1466 -: Януари 25, 2022, 16:33:00 »
Quote (selected)
щеше да означава, че не е моя работа, щом членовете на БСП така са решили.
що, сега да не би да е твоя?!? :cool-1084:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1467 -: Януари 25, 2022, 16:39:38 »
Според мен е добре за правителството, а и не само за него, че Нинова е вицепремиер. При всичките и кусри, тя е стабилизиращ фактор , сред всичките, най-меко казано странни особи, провряли се в него.
А като гледам изявите на Киро, оптимизмът ми ежедневно си спихва. Вчера се хвалеше на македонеца, че е обучил 600 пазиБоже "харвардци". Интересно .  тоя човек, изтъкан от дефицити, на какво ли ги е учил?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1468 -: Януари 25, 2022, 16:46:44 »
Кирчо определено се изпуска. Все ухилен, разкопчан. Пак не умерихме май.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1469 -: Януари 25, 2022, 16:50:42 »
Мен обаче много ме дразнят цирковете с оставките.

Дразнят ви, ама постоянно морализаторствате за оставки. А даже и не знаете, че оставките, освен че се дават, се и приемат. Подаването е поемане или признаване на вина. Този жест е достатъчен и не е задължително да си тръгнеш.

Неактивен fierce

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 842
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1470 -: Януари 25, 2022, 16:52:42 »
Quote (selected)
не е задължително да си тръгнеш.
особено ако въобще не ти се тръгва! :)))

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1471 -: Януари 25, 2022, 16:54:38 »
Този жест е достатъчен и не е задължително да си тръгнеш
Точно така загина от глад и Едвин Сугарев. Загина няколко пъти. Щото то да заявиш, че ще се самоубиеш е достатъчно и не е задължително да го правиш.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1472 -: Януари 25, 2022, 16:56:08 »
Quote (selected)
Подаването е поемане или признаване на вина.

Много християнско!
При католиците си има индулгенции за такива работи, ама там са платени.
В БСП видимо е обратното - те плащат на прегрешилия.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1473 -: Януари 25, 2022, 17:06:57 »
В БСП видимо е обратното - те плащат на прегрешилия.


Не знам как е в БСП и не ме интересува. И мисля, че освен Асол, тук никой не трябва да го интересува как е в БСП.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1474 -: Януари 25, 2022, 17:35:22 »
Мен пък ме интересува ставащото в държавата, а БСП, е в състава на управляващата коалиция, при това, председателят и е вицепремиер.

Неактивен Здравка

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1863
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1475 -: Януари 25, 2022, 17:37:21 »
Кирчо определено се изпуска. Все ухилен, разкопчан. Пак не умерихме май.
Ти какво очакваше? Това се предлага на пазара, на бая ни Ганя правнука с диплома от Харвард.

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10103
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1476 -: Януари 25, 2022, 17:51:04 »
а БСП, е в състава на управляващата коалиция, при това, председателят и е вицепремиер.

И кво от това? БСП е в състава на управляващата коалиция и председателят ѝ е вицепремиер. Никаква връзка с кой, как и защо трябва да си подава оставка в БСП. Абсолютно никаква! Освен ако не членуваш в БСП. Същото касае и ДСБ, и всяка друга партия. Обсесията от БСП и Нинова, в каквато и да е посока, е подозрително нездрава.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3580
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1477 -: Януари 25, 2022, 18:19:33 »
на бая ни Ганя правнука с диплома от Харвард.
Чак диплома оттам няма. Има едва няколкомесечен престой в това място – за цвят в биографията. Това не го прави изучил се в харвардта.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1478 -: Февруари 07, 2022, 18:48:45 »
Евалла, слушах Свиленски преди малко в "Още от деня".
И повтарям - ако се издъни Нинова - тоя ше трябва да е.
Малко мекичък ми се види, ама пък може и да се научи.
Ся слушам и Деса!
Т.н. дуловска гаубица.
Нямам какво да добавя.
Бих препоръчал обратното на "учи, еби..." - няма кво да учиш и спри с ебнта - ше и дойде таман!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Звездоброец

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 718
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1479 -: Февруари 07, 2022, 22:20:28 »
Ти какво очакваше? Това се предлага на пазара, на бая ни Ганя правнука с диплома от Харвард.

Дипломата му е от UBC (University of British Columbia), това дето му викаме бакалавър. От Харвард е взел MBA (Master of Business Administration). Това се води 2-годишна "graduate degree" (май че нещо като нашите магистри, но не ми са много ясни степените в България). Какъв е майстор е ясно от успехите му в бизнеса (слабички). Малко от добрите "бизнесмени" в САЩ са завършили MBA. Обикновено целта на MBA е да се продадеш по-скъпо в някоя по-голяма компания, започвайки от нивото на "low-level management".

Активен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1480 -: Февруари 07, 2022, 22:47:54 »
Тоест няма завършена икономика.
Тва МВА предполагам включва разнасяне на папки, форматиране на документи, ексел и изготвяне на презентациии по зададена тема.
Въпреки, че след мъките и засекретяването на плана за развитие ......
Междудругото титлата не беше ли мастър ъф сайънс, от университетите. Или тва некъф "арт" се води та затва.  :smokin:

Неактивен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4346
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1481 -: Февруари 08, 2022, 08:05:49 »
Тоест няма завършена икономика.
Тва МВА предполагам включва разнасяне на папки, ...
При всички положение има.
 Което въобще не му е пречка да е изключително бос по темите история, международни отношения, география, икономическа география на България, енергетика, състояние на българската икономика. Все дефицити, предпоставка един премиер да взема грешни решения. И като се вземе предвид колко боси са тези от обкръжението му, можем да предположим що за съветници е назначил...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1482 -: Февруари 16, 2022, 15:17:07 »
Quote (selected)
https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/partiyna-intriga-raztrese-bsp-sofiya
Какво става Асол, идва ли му времето и на Парговчето?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1483 -: Февруари 16, 2022, 21:48:58 »
Др. Нинова здраво разчиства терена за лява партия в България.  :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1484 -: Февруари 16, 2022, 21:54:32 »
Ни мой съ косиш!
Как върви изчегъртването? Май не са те докопали още?
Не губи надежда!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1485 -: Февруари 16, 2022, 22:03:24 »
Първо с вашите сигурно трябва да приключи изчегъртването, после ако ни дойде ред и на нас. :smokin:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1486 -: Февруари 16, 2022, 22:20:54 »
Първо с вашите сигурно трябва да приключи изчегъртването, после ако ни дойде ред и на нас. :smokin:
С нашите гледам върви успешно.
Надявам се и с вашите да е поне също толкова.
 :bigok:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен mercury

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 80
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1487 -: Февруари 18, 2022, 18:25:49 »
Циганията в БСП продължава. Такъв свиреп интригант и прост човек досега не беше оглавявал тази партия. По вестниците пише, че левият интелектуален елит е въстанал срещу Диктатора.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1488 -: Февруари 18, 2022, 18:32:09 »
Циганията в БСП продължава. Такъв свиреп интригант и прост човек досега не беше оглавявал тази партия. По вестниците пише, че левият интелектуален елит е въстанал срещу Диктатора.

Имената на елита ако може.
Интересно е кой го възприема като ляв.
Интелектуален може би?
Но с поправка на материални придобивки.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1489 -: Февруари 18, 2022, 18:39:54 »
Циганията ... свиреп интригант и прост човек ... По вестниците пише ... Диктатора.

Затуй никой с мозък вече не вярва на "вестниците" парцалите ви.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен mercury

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 80
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1490 -: Февруари 18, 2022, 18:56:27 »
Анжел Вагенщайн, проф. Пантев и интелектуалци в подкрепа на Калоян Паргов
Позиция на 48 представители на творчески, научни и образователни институции и организации в подкрепа на лидера на столичните социалисти Калоян Паргов.
 

Позиция

 

във връзка със събитията в Столичната организация на БСП

 

Ние, като представители на творчески, научни и образователни институции и организации, изразяваме тревогата и недоумението си по повод атаките срещу ръководството на Столичната партийна организация на БСП и опитите за нейното дестабилизиране чрез „подписка” на анонимни социалисти срещу легитимно избрания председател на БСП - София Калоян Паргов.

Днес Българската социалистическа партия е част от управлението на България и има шанса да реализира своите приоритети, каузи и политики, които дълги години отстояваше като опозиционна сила. Първите стъпки на БСП в управлението са амбициозни и успешни – приемането на социално ориентиран бюджет с близо 20 милиарда лева за реални социални политики, позицията на партията срещу чужди войски на наша територия и в защита на АЕЦ „Белене”, реални стъпки към възстановяването на държавността и прилагането на принципите на социалната държава и връщането на ролята на държавата в икономиката и индустрията, битката срещу диктата на монополите и колекторските фирми. Това са само първите стъпки, защото в управлението на държавата БСП тепърва ще има много работа, ще се сблъсква с тежки отговорности, предизвикателства и рискове.

Днешната ситуация изисква повече от всякога БСП да бъде единна и мобизирана, да използва ума, труда и таланта на всеки социалист. Провокирането на изкуствени вътрешни конфликти, реваншизъм срещу инакомислещите и разделителните линии е пагубно за БСП в този отговорен исторически момент. Вярваме, че като лидер на БСП, натоварен и с високи държавни отговорности, Корнелия Нинова няма да позволи разделение в Софийската партийна организация и ще работи за нейната консолидация. Столичната организация на БСП е най-голямата и масова структура в партията, нейно публично лице и ключов кадрови и интелектуален резерв. Навярно в БСП-София, както и в цялата партия, са допускани грешки и съществуват проблеми, но те трябва да бъдат решавани вътре в структурата и в открит диалог.

На столичните социалисти, както и на цялата партия, предстоят решаващи местни избори през 2023 г. Затова е изключително вредно и опасно срещу БСП-София да се води вътрешнопартийна война особено когато това се прави без доказателства, с неубедителни и лицемерни мотиви. БСП-София под ръководството на Калоян Паргов през годините е доказала, че е работеща структура, в която тече активен организационен и идеен живот. Води битка срещу Модела „ГЕРБ” и вредните политики на кмета Фандъкова. БСП-София беше една от малкото партийни организации, която удвои своя изборен резултат и присъствие в Столичния общински съвет и районните администрации. Стабилна и работеща, тя има всички шансове през 2023 година да сложи край на пагубното дясно управление в София и за пръв път от 1990 г. насам да има ляв кмет на българската столица. Това е залогът днес и всеки опит БСП-София да бъде дестабилизирана е не просто атака срещу вътрешнопартийната демокрация, но и е пряка атака срещу шанса на БСП за достойно представяне и победа в София и ще лежи на съвестта, партийния морал и политическата отговорност на този, който поръчва, и този който осъществява подобни действия.

Ние сме за единство и мобилизация на БСП зад каузата на държавността, социалистическите идеи и идеали и активните леви политики.

Подкрепили позицията:

Анжел Вагенщайн

Андрей Пантев, проф.

Георги Стоянов, проф

Спас Доневски, проф.

Иво Кременски, проф. дмн

Ивайло Мирчев, проф.

Велислава Дърева

Станка Шопова

Иван Токаджиев

Захари Захариев, проф.

Юлия Пискулийска

Велиана Христова

Петранка Троянова, проф.днм

Маруся Любчева,проф.

Вергиния Вакарелова

Владимир Райчев

Владимир Гюров

Светла Тошкова, проф.

Любомир Коларов

Георги Наков

Ваня Добрева, проф. дфн

Емил Бехар

Боряна Бужашка, проф.

Славчо Велков

Йонка Кинова

Марин Маринов

Недялка Филипова

Константин Пеев

Мариана Лазова

Веселина Василева

Мария Петкова

Петя Пейчева

Светлана Шаренкова, проф.

Сивко Пачев

Симеон Кръстев

ген. Стефан Стефанов

Тодор Ненов

Милен Димитров

Ласка Минчева

Таня Соколова, арх.

Трифон Митев

Уляна Пачева

Коста Илиев

Христо Георгиев

Снежана Петкова- Димитрова, доц.

Радка Рангелова

Юлиян Веселинов

Румяна Братованова

18 февруари 2022 г.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1491 -: Февруари 18, 2022, 19:01:00 »
малко от тия съм чувал, ама тоя дървеняк Пантев не е ли от плеядата критици по които учениците преди 1989 си пишеха класните работи.
На него ми мяза, същата клатикултурна мишка.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен mercury

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 80
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1492 -: Февруари 18, 2022, 19:02:21 »
 :crying_with_laughter-3302:
Въх, уби мъ!

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1493 -: Февруари 18, 2022, 19:03:50 »
Анжел Вагенщайн, проф. Пантев и интелектуалци в подкрепа на Калоян Паргов
Позиция на 48 представители на творчески, научни и образователни институции и организации в подкрепа на лидера на столичните социалисти Калоян Паргов.
 

Позиция

 

във връзка със събитията в Столичната организация на БСП

 

Ние, като представители на творчески, научни и образователни институции и организации, изразяваме тревогата и недоумението си по повод атаките срещу ръководството на Столичната партийна организация на БСП и опитите за нейното дестабилизиране чрез „подписка” на анонимни социалисти срещу легитимно избрания председател на БСП - София Калоян Паргов.

Днес Българската социалистическа партия е част от управлението на България и има шанса да реализира своите приоритети, каузи и политики, които дълги години отстояваше като опозиционна сила. Първите стъпки на БСП в управлението са амбициозни и успешни – приемането на социално ориентиран бюджет с близо 20 милиарда лева за реални социални политики, позицията на партията срещу чужди войски на наша територия и в защита на АЕЦ „Белене”, реални стъпки към възстановяването на държавността и прилагането на принципите на социалната държава и връщането на ролята на държавата в икономиката и индустрията, битката срещу диктата на монополите и колекторските фирми. Това са само първите стъпки, защото в управлението на държавата БСП тепърва ще има много работа, ще се сблъсква с тежки отговорности, предизвикателства и рискове.

Днешната ситуация изисква повече от всякога БСП да бъде единна и мобизирана, да използва ума, труда и таланта на всеки социалист. Провокирането на изкуствени вътрешни конфликти, реваншизъм срещу инакомислещите и разделителните линии е пагубно за БСП в този отговорен исторически момент. Вярваме, че като лидер на БСП, натоварен и с високи държавни отговорности, Корнелия Нинова няма да позволи разделение в Софийската партийна организация и ще работи за нейната консолидация. Столичната организация на БСП е най-голямата и масова структура в партията, нейно публично лице и ключов кадрови и интелектуален резерв. Навярно в БСП-София, както и в цялата партия, са допускани грешки и съществуват проблеми, но те трябва да бъдат решавани вътре в структурата и в открит диалог.

На столичните социалисти, както и на цялата партия, предстоят решаващи местни избори през 2023 г. Затова е изключително вредно и опасно срещу БСП-София да се води вътрешнопартийна война особено когато това се прави без доказателства, с неубедителни и лицемерни мотиви. БСП-София под ръководството на Калоян Паргов през годините е доказала, че е работеща структура, в която тече активен организационен и идеен живот. Води битка срещу Модела „ГЕРБ” и вредните политики на кмета Фандъкова. БСП-София беше една от малкото партийни организации, която удвои своя изборен резултат и присъствие в Столичния общински съвет и районните администрации. Стабилна и работеща, тя има всички шансове през 2023 година да сложи край на пагубното дясно управление в София и за пръв път от 1990 г. насам да има ляв кмет на българската столица. Това е залогът днес и всеки опит БСП-София да бъде дестабилизирана е не просто атака срещу вътрешнопартийната демокрация, но и е пряка атака срещу шанса на БСП за достойно представяне и победа в София и ще лежи на съвестта, партийния морал и политическата отговорност на този, който поръчва, и този който осъществява подобни действия.

Ние сме за единство и мобилизация на БСП зад каузата на държавността, социалистическите идеи и идеали и активните леви политики.

Подкрепили позицията:

Анжел Вагенщайн

Андрей Пантев, проф.

Георги Стоянов, проф

Спас Доневски, проф.

Иво Кременски, проф. дмн

Ивайло Мирчев, проф.

Велислава Дърева

Станка Шопова

Иван Токаджиев

Захари Захариев, проф.

Юлия Пискулийска

Велиана Христова

Петранка Троянова, проф.днм

Маруся Любчева,проф.

Вергиния Вакарелова

Владимир Райчев

Владимир Гюров

Светла Тошкова, проф.

Любомир Коларов

Георги Наков

Ваня Добрева, проф. дфн

Емил Бехар

Боряна Бужашка, проф.

Славчо Велков

Йонка Кинова

Марин Маринов

Недялка Филипова

Константин Пеев

Мариана Лазова

Веселина Василева

Мария Петкова

Петя Пейчева

Светлана Шаренкова, проф.

Сивко Пачев

Симеон Кръстев

ген. Стефан Стефанов

Тодор Ненов

Милен Димитров

Ласка Минчева

Таня Соколова, арх.

Трифон Митев

Уляна Пачева

Коста Илиев

Христо Георгиев

Снежана Петкова- Димитрова, доц.

Радка Рангелова

Юлиян Веселинов

Румяна Братованова

18 февруари 2022 г.

Предавам се.
Нека някой от тях да убеди членската маса на БСП че е по-важен от Корнелия и може да спечели директните избори.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1494 -: Февруари 18, 2022, 19:35:59 »
а бе попозиция. значи при положение, че обвиненията към паргов са конкретни, тези искат да го измъкнат с общи приказки. това мирише. ама мирише не, а направо си вони.

а паргов е леке. класическо. от типа 'имам принципи, ако не ви харесат, имам и други'. ето малко от предните ми мнения за него:
Quote (selected)
Относно решението на Националния съвет на БСП да изключи Георги Гергов от партията, Паргов коментира: „Преди 7 години Сергей Станишев и Димитър Дъбов предложиха за изключване Георги Първанов, Румен Петков и други, които бяха оформили АБВ. Тогава не малка част от софийската организация, включително и аз, напуснахме залата и не участвахме в гласуването. Оттогава това е принципна политиката, която една част от градската организация следваме”.

И допълни: „Не участвах в гласуването за изключването на Иван Иванов от Варна, същото направих и с Георги Гергов. Считам, че не това е подходът. В момента имаме други задачи”.

„Всяка една дата за изборите за нас е приемлива, стига епидемиологичната обстановка да позволява нормалното протичане на изборния процес. Това е основното предизвикателство тази година", каза още Паргов.

този паргов е неква пълна плюнка. леке, дето се скрива при проблем и изпълюява след разчистането му. гнус.

значи този не го интересува дали правилата се спазват, за него не това е подходът. баси мекотелото.
и другото нещо: съществува ли нещо, което парговия да не може да отстъпи? баси мекотелото е тоз. червени били линиите, ама ще ги пребоядиса и ще отстъпи от тях:
Quote (selected)
Калоян Паргов: Може временно да отстъпим от червените си линии в името на стабилно правителство

гнусна работа.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23761
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1495 -: Февруари 18, 2022, 19:42:38 »
Quote (selected)
Калоян Паргов: Може временно да отстъпим от червените си линии в името на стабилно правителство
Това и направи Нинова, не че Паргов е всичко друго но не и симпатизант даже на дребнобуржоазната БСП.
Паргов може да бъде всякакъв, стига да има за лапане.
Такива са 99% от "активистите".
Нинова не е изключение.
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1496 -: Февруари 18, 2022, 20:54:48 »
Много се радвам, когато некой от файтона десняци се загрижат за здравето на БСП.
Сега няма време, мъ утре отивам да връщам обгрижването при Ристю и мон женерал.
Така де, вежливостта го изисква!
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен mercury

  • Jr. Member
  • **
  • Коментари: 80
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1497 -: Февруари 18, 2022, 20:56:55 »
Какво ли е да си левак?  :crying_with_laughter-3302:

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1498 -: Февруари 18, 2022, 21:00:24 »
Не знам...нещо като половинката ти???
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1499 -: Февруари 18, 2022, 21:05:00 »
"Как ша са упрайм другарю начельник, като всички си хецкат гъзовете по цял ден?" Изказване на профсъюзно събрание, от една другарка, метачка да кажем.