Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 27, 2024, 10:43:33

Автор Тема: оставката на нинова - рунд пореден  (Прочетена 206315 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1620 -: Април 30, 2022, 13:15:51 »
Нашите вече не се крият. Преди, когато го правеха през американски фирми, от кумова срама отричаха и се опитваха да го крият. Сега, когато го правим "по полуофициални канали на ЕС"* вече сме чисти като ангели.

*цитатът е на  човек на възлова позиция в наша компания.

Не знам колко сме чисти, но капитанът на Царевна е де факто арестуван и нещата не са никак добре...това и аз го чух по разни канали

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1621 -: Април 30, 2022, 13:16:17 »
Сори,
Quote (selected)
Джузепе и Онзи, ама не се правят на
ампета
Ама Асол, точно пък на теб трябва най да ти е ясно, че за да направи каквото и да е един вице, му трябват документи! Не приказки, не емоции, не морал, а документи.
Има ли ги?Не!
Писах вече , може ли да ги изиска?
Следва смях.
Бе той и Архимед ли беше, щял да премести земята, ако имал лост и опорна точка, ама на - и до сега земята си стои там, дето Господ я е  поставил.
Очакванията на некои коуеги Нинова да е поне полубог, изглеждат силно преувеличени. За тяхна сметка.
Морал ли спомена?
Най вредното качество в момента?
Нищо, че всеки дудне за такъв.
Когато и само когато му изнася.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Aсол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5255
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1622 -: Април 30, 2022, 13:17:28 »
Точно за морал споменах, щото Нинова е съвършено наясно, че точно за определен морал става дума! Изобщо не се шегувам!

Ще се повторя. От 12 човека, 8 са почти вън! И това е многобройна първична организация. Разбираш ли, колко са сериозни нещата?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1623 -: Април 30, 2022, 13:25:55 »
Сериозни за кого? Преди да се пръкнат комунистите е имало пак партии и нещата пак са кретали. Дали ще са 2-3 партии или 200-300, разлика няма. А дали си учил история на БКП, история на КПСС и диамат/исмат понякога оказва продължително влияние върху светогледа и преценката. Даже роботите ги препрограмират. Доста сме задръстени и наплашени. Това не е добре. Много неща зависят от нас самите. Да вземем за модел евреите. Вярно, те са повече патили от нас. И ний ли трябва да минем по техния път? Трябва да укрепим връзките с Израел, и да опознаем повече тоя народ. Евреите са добронамерени към нас, така мисля.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 14:07:27 от dabedabe »

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1624 -: Април 30, 2022, 13:35:02 »
ама датата на производство защо още не е излязла?
След 16 години във ВПК мога да ти кажа като Ото, защо ти е датата?
Не разбирам колкото Бачо, но на примависта, има ротация на военно временни запаси.
Ако чакаш да видиш 04-22, ще трябва доста по-голям прозорец.
е добре де, тогава на какво точно основание сте зяпнали срещу нинова?! тя твърди /и досега никой не я е опровергал/, че от 2015 насам няма износ нито за русия, нито за крайна.

какво е доказателството, че това не е така?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1625 -: Април 30, 2022, 13:36:34 »
Проблемът е, че в Мариупол хванаха произведени февруари 2022 г. И го показаха на видео, и аз го пуснах тук. А в пристанището има един прочул се карабл

това не го знаех. дори и да е така, тогава там по пътечката от по-горе: с кого е сключен договорът, има ли право нинова да го спре, ако не е завършил, има ли право въобще да огласи нещо по него и т.н.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1626 -: Април 30, 2022, 13:38:22 »
щото нали се сещаш, че ако нинова няма право нито да спре договора, нито да огласи каквото и да е, то всичките вопли срещу нея са безсмислени и трябва да се търси сметка от сключилите въпросните договори?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1627 -: Април 30, 2022, 13:53:37 »
След пъпкуването на ИТН и ПП, няма кой да го бие.
БСП с разкрачената си стойка ще падне дори от борда, а за Янев, не знам. Ще обере протестния вот на разочарованите от pro100киру и корни и максимума му е 2-3 място, но няма с кого да играе, ако не иска това да са му първи и последни избори.
За мен Възраждане са преродени Болен и съм ги отписал
Отнийде взорът надежда не види! Ами тогава да легнем да умираме.
На какво основание сте отписали "Възраждане"?

Неактивен lucho

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8874
    • Профил
    • Личен сайт
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1628 -: Април 30, 2022, 13:57:34 »
щото нали се сещаш, че ако нинова няма право нито да спре договора, нито да огласи каквото и да е, то всичките вопли срещу нея са безсмислени и трябва да се търси сметка от сключилите въпросните договори?
И кой ще я търси тая сметка? Ако служебното правителство ги е сключило, то Радев го е назначил, но пък Радев го предложи Нинова, така че пак при нея отиваме! Точно тя е ключът към сваляне на американските марионетки от власт, но не смее да го направи.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1629 -: Април 30, 2022, 14:00:10 »
че от 2015 насам няма износ нито за русия, нито за крайна.

какво е доказателството, че това не е така?

Ето ти доказателство, след като се видяха на видео муниции, с маркировка на български оръжейни заводи, от превзети позиции на ВСУ, нашите  наредиха да не се маркират, каза ми го работник във военен завод!

Какво друго се товари на украинските транспортни самолети у нас, сухи пасти ли!?

Да лъжеш избирателите си означава само едно, не си във властта за доброто на народа, а за своя далавера.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1630 -: Април 30, 2022, 14:01:09 »
Абе, onzi, министърът слага окончателния подпис и толкоз. Играе ролята на автоматичен печат. Кой ще рови. и докъде ще стигне. Ако администрацията е нелоялна, може ли без нея? Нещата са извън България. Насадени сме и толкоз. Ако е друг на този пост, какво ще е по-различно?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1631 -: Април 30, 2022, 14:07:26 »
че от 2015 насам няма износ нито за русия, нито за крайна.

какво е доказателството, че това не е така?

Ето ти доказателство, след като се видяха на видео муниции, с маркировка на български оръжейни заводи, от превзети позиции на ВСУ, нашите  наредиха да не се маркират, каза ми го работник във военен завод!

Какво друго се товари на украинските транспортни самолети у нас, сухи пасти ли!?

Да лъжеш избирателите си означава само едно, не си във властта за доброто на народа, а за своя далавера.

а бе ти нормален ли си? доказателство 'една жена каза'  :crying_with_laughter-3302:

и на основание това твое 'доказателство' какво точно очакваш да направи нинова и как точно да обоснове действията си? които със 100% вероятност ще бъдат оспорени в съда? м?

сподели, умнико

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1632 -: Април 30, 2022, 14:08:24 »
Насадени сме и толкоз.
Не е така, можем и да откажем на американците, но с кариерата на политиците ни и с кариерите на техните деца  в западните банки, ще е свършено,  награбените им милиони изнесени на запад и пак там накупени имоти ще им ги конфискуват, както на лоялните на Путин олигарси!

Колониалните ни чиновници и компрадорски елит са във властта, единствено за да забогатеят, съдбата на България им е през оная работа!

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1633 -: Април 30, 2022, 14:09:22 »
Абе, onzi, министърът слага окончателния подпис и толкоз. Играе ролята на автоматичен печат.

ти от доста време играеш ролята на автоматичен кретен, ама не се притеснявай, свикнал съм ти. нищо автоматично няма. има действие, което може да бъде или да не бъде направено, като и в двата случая има последствия.

Quote (selected)
Кой ще рови. и докъде ще стигне. Ако администрацията е нелоялна, може ли без нея? Нещата са извън България. Насадени сме и толкоз. Ако е друг на този пост, какво ще е по-различно?

насаден си в ролята на кретен. разбрах. :t1206:
« Последна редакция: Април 30, 2022, 14:24:19 от AR-15 »

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1634 -: Април 30, 2022, 14:13:23 »
Аз се радвам за теб, че си трезвомислещ и далновиден, че и закачлив. Казваш утре да ходим да ги махаме. В колко часа?

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1635 -: Април 30, 2022, 14:14:13 »
а бе ти нормален ли си? доказателство 'една жена каза' 

Аз съм нормален, но ще ти кажа какво не е нормално, лицемерието е признак за психопатия и нарцисизъм, които са диагноза за антисоциално личностно разстройство, не се лекува, но могат да бъдат съдени.

Да искаш преки доказателства, когато изобилстват косвените, които са също доказателства, е признак за психопатия.

Психопатите са патологични лъжци. Техните отношения с другите хора са практически дефинирани от манипулация и експлоатация. Психопатът не вижда никаква причина, поради която да бъде честен или грижовен, загрижен за другите хора. Те обикновено са много добри в лъжите, понякога са способни да объркат дори опитни разпитващи. Понеже те са неспособни на срам или страх, езикът на тялото при тях или тонът на гласа им, и други подобни знаци, никога не ги издават, както обикновено се случва с другите лъжещи. Всъщност те абсолютно не се страхуват от това да бъдат хванати в лъжа. Когато те са поставени в ситуация да отговарят на реални въпроси и да се сблъскат с реалните факти, те, без дори да направят пауза, ще преработят своята история така че да пасва на фактите и да изглежда консистентна. Това непрекъснато преработване на тяхната история води до противоречия, които оставят слушателя объркан.

Уикипедия
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1636 -: Април 30, 2022, 14:16:10 »
скот ритър е изключително прав в констатацията си, че на запад вече никой не търси факти и истина - всичко се основава на впечатления или възприятия, както там се превежда perception. истина, лъжа - на кого му пука, след като впечатлението е вече създадено.

очевидно аз съм старомоден.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1637 -: Април 30, 2022, 14:17:40 »
Да искаш преки доказателства, когато изобилстват косвените, които са също доказателства, е признак за психопатия.

ми то и косвени няма. аз за това питах за датата на производство. щото излезе възможно боеприпаси, произведени и изнесени по времето на станишко, да са в момента в употреба в украйната, и затова ти да обвиняваш нинова.

кретен.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1638 -: Април 30, 2022, 14:23:37 »
Това "кретен" за мен ли се отнася?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1639 -: Април 30, 2022, 14:31:28 »
Kакто и да се увърта и шикалкави, ясно е, че от България за Украйна се пращат оръжия и боеприпаси. Няма начин Нинова да не е наясно с това. Следователно е длъжна да направи поне тези неща:
1. Да огласи каквото знае и официално да поиска открито разследване.
2. Да напусне това ясно антибългарско, антируско и слугуващо на САЩ правителство.

Всякакви оправдания "не знаех, не са ми казали, не съм видяла документи за износ, аз съм в правителството, за да им дърпам юздите" са лицемерие.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1640 -: Април 30, 2022, 14:35:36 »
Нинова да не е наясно с това. Следователно е длъжна да направи поне тези неща:
1. Да огласи каквото знае и официално да поиска открито разследване.
2. Да напусне това ясно антибългарско, антируско и слугуващо на САЩ правителство.
Групата на БСП в Парламента гласува против изгонването на американските военни бази в България, какво може да се очаква от Нинова!? Тя е същия вид колониална администрация, обслужваща интересите на САЩ в региона, и в същото време заблуждава българските избиратели, че е лява и русофилка.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1641 -: Април 30, 2022, 14:38:51 »
Цитат на: Maximus II
Групата на БСП в Парламента гласува против изгонването на американските военни бази в България

За това също не може да има никакво оправдание.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1642 -: Април 30, 2022, 14:41:02 »
Kакто и да се увърта и шикалкави, ясно е, че от България за Украйна се пращат оръжия и боеприпаси.

всъщност не е ясно. ясно е, че от 2015 не се изнасят нито за русия, нито за украйна. ясно е, че разни украински самолети летят от софия за полша, натоварени със зелени сандъци.

ясно е, че е напълно възможно поляците да си обновяват боеприпасите, като старите /произведени преди 10-15 години/ да отиват в украйната.

ясно е, че всъщност няма никакво доказателство, че изнасяме каквото и да е с двойно предназначение натам. единственото възможно такова доказателство е капитанът, дето не мърда от кораба в мариупол.

това е ясно. останалото са внушения, базирани на слухове и измислици.

може и да не съм прав - опровергай ме. ама с факти, по-впечатлителни от 'един човек, дето там работи, ми каза'. щото тва последното е едно към едно с 'я дочь офицера...'

Неактивен PlaNed

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 930
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1643 -: Април 30, 2022, 14:50:58 »
Цитат на: PlaNed
На какво основание сте отписали "Възраждане"?
Елементарна хигиена.
Ако стигнете дъното, не се отчайвайте.
Налейте си пак!

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1644 -: Април 30, 2022, 14:53:50 »
Ама кой на кого какво казал и какво знае и мисли са доста различни неща. Истината е все по-кът. Затуй кадиите са тъй скъпо платени. Поне да вършеха работа. Бе не може ли без прокуратура? В древността не знам да е имало прокуратура.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 15:07:56 от dabedabe »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1645 -: Април 30, 2022, 15:02:12 »
Цитат на: PlaNed
Цитат на: lucho
На какво основание сте отписали "Възраждане"?
Елементарна хигиена.

Много са ви странни харвардските представи за хигиена.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1646 -: Април 30, 2022, 15:04:02 »
Цитат на: dabedabe
Бе не може ли без прокуратура? В древността не знам да е имало прокуратура.

И адвокатура не е имало, докато не са я измислили гръцките мошеници.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1647 -: Април 30, 2022, 15:05:11 »
Според мен, когато една амбициозна партия не може да влияе на събитията/политиката, по-добре е да се концентрира в агитация, в смисъл активна позиция в обществото, каквато тук не се наблюдава. Без съмишленици всяка кауза е обречена. Да не напомням колко години загуби Хитлер. В очите на германците каузата  му е била обещаваща и справедлива. Идеологията е време да се признае за наука. Та в нашите условия, па и за всяка страна, една национална доктрина е жизнена необходимост. Ма не писана от шаламановци и подобни подлоги, а от патриоти с доказан произход и поведение.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1648 -: Април 30, 2022, 15:34:27 »
скот ритър е изключително прав в констатацията си, че на запад вече никой не търси факти и истина - всичко се основава на впечатления или възприятия
Кой тоз? Не съм го чувал. Баджанак, или месия?
« Последна редакция: Април 30, 2022, 15:44:31 от dabedabe »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1649 -: Април 30, 2022, 15:41:49 »
скот ритър е изключително прав в констатацията си, че на запад вече никой не търси факти и истина - всичко се основава на впечатления или възприятия

Това само доказва, че Западът е под властта на злото, той е самото зло.

"Ваш баща е дяволът; и вие искате да изпълнявате похотите на баща си. Той си беше открай човекоубиец и не устоя в истината, понеже в него няма истина. Кога говори лъжа, своето говори, защото е лъжец и баща на лъжата."
Йоан 8:44
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1650 -: Април 30, 2022, 15:58:08 »
Предполагам, че и на запад има нормални хора. Просто трябва катарзис за ненормалните. Англия и Франция ще патят най-много. Ний не сме расисти. Само някой да ни посъветва как да озаптим циганите. Да, пари ще трябват, но не само.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 16:13:45 от dabedabe »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1651 -: Април 30, 2022, 16:08:52 »
За ненормалните трябват "Сармат", бесилка и (най-лек вариант) трудов санаториум в Сибир.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1652 -: Април 30, 2022, 16:13:44 »
че от 2015 насам няма износ нито за русия, нито за крайна.

какво е доказателството, че това не е така?

Ето ти доказателство, след като се видяха на видео муниции, с маркировка на български оръжейни заводи, от превзети позиции на ВСУ, нашите  наредиха да не се маркират, каза ми го работник във военен завод!

Какво друго се товари на украинските транспортни самолети у нас, сухи пасти ли!?

Да лъжеш избирателите си означава само едно, не си във властта за доброто на народа, а за своя далавера.
Отново съм удивен от начина, по който сте се фиксирали в датата на производство.
Тя няма никакво значение досежно износа, направлението на износа и годината на износа.
За сведение - в Балаклея намериха муниции със съветско клеймо, показаха на екрана такова от Чехословакия и ГДР. И?

Дори да видим муниции с дата на производство 2020 в окопите на ВСУ, това не дава никаква, ама никаква информация относно тезата, че България изнася след 2020 оръжие за Украйна.

Спрете се, върнете се и проучетете, попитайте жени, работещи в системата как, кога, от кого и срещу какви документи се разрешава износ на военна (не на такава с евентуално двойно предназначение), на военна продукция.

И тогава ще спрем сами да клепаме държавата си ради несъгласието си с една личност (Нинова) и една партия (БСП).
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Активен фелдкурат Ото Катц

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1704
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1653 -: Април 30, 2022, 16:23:27 »
Нашите вече не се крият. Преди, когато го правеха през американски фирми, от кумова срама отричаха и се опитваха да го крият. Сега, когато го правим "по полуофициални канали на ЕС"* вече сме чисти като ангели.

*цитатът е на  човек на възлова позиция в наша компания.
"Полуофициалните канали на ЕС" на човека на възлови позиции се отнасят за командната линия за спускане на заповедите.

Документалното оформяне, разрешаване, прикриване, слагане на тенекията и разпореждане за експедиция и прочие си е по старому.*
~~~~~~
* според един знаток с 42 години практика, натъртвам практика.
“Когато думите изгубят значението си, хората губят свободата си.” Конфуций

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1654 -: Април 30, 2022, 16:29:25 »
Вие явно сте ненормални.
Пледирате да се наложи ембарго върху износа на оръжейна продукция за САЩ и ЕС или как? :smokin:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1655 -: Април 30, 2022, 16:31:58 »
Спрете се, върнете се и проучетете, попитайте жени, работещи в системата как, кога, от кого и срещу какви документи се разрешава износ на военна (не на такава с евентуално двойно предназначение), на военна продукция.

И тогава ще спрем сами да клепаме държавата си ради несъгласието си с една личност (Нинова) и една партия (БСП).
:thup: :t2015:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1656 -: Април 30, 2022, 16:34:09 »
Вие явно сте ненормални.
Пледирате да се наложи ембарго върху износа на оръжейна продукция за САЩ и ЕС или как?

не, пледират нинова да си подаде оставката. и на въпроса 'що' отговарят 'щото сички знаят'. а ако питаш какво точно знаят сички, се оказва, че на някого един дето там работи нещо му бил казал :crying_with_laughter-3302:

ама сички знаят, нема пет-шест, дааа

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7740
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1657 -: Април 30, 2022, 16:36:55 »
скот ритър е изключително прав в констатацията си, че на запад вече никой не търси факти и истина - всичко се основава на впечатления или възприятия

Това само доказва, че Западът е под властта на злото, той е самото зло.

"Ваш баща е дяволът; и вие искате да изпълнявате похотите на баща си. Той си беше открай човекоубиец и не устоя в истината, понеже в него няма истина. Кога говори лъжа, своето говори, защото е лъжец и баща на лъжата."
Йоан 8:44

а бе максимусе, ти въобще усещаш ли се, че цитираното от теб се отнася за теб самия на сто процента? а?

договедваш ли се, че като немаш доказателства, то всичко, което папагалиш за нинова са един куп лъжи и ти си един "лъжец и баща на лъжата", м?

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1658 -: Април 30, 2022, 16:54:17 »
Цитат на: onzi
Цитат на: 66
Вие явно сте ненормални.
Пледирате да се наложи ембарго върху износа на оръжейна продукция за САЩ и ЕС или как?
не, пледират нинова да си подаде оставката.
и на въпроса 'що' отговарят 'щото сички знаят'

Да, трябва да се забрани износа за САЩ и ЕС, защото се вижда, че всъщност отива за Украйна.
И не, не сме ненормални. Или сме толкова ненормални, колкото са били тия германци, които са били срещу Хитлер през 1942 г..

И не искаме Нинова да си подаде оставката като шеф на БСП, а БСП да излезе от това национално-предателско правителство и да му поиска вот на недоверие.

А относно въпроса "защо ?" - ами защото такива са ни "перцепциите" за това правителство и за подкрепящите го - че "хайли лайкли" ще доунищожи България.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1659 -: Април 30, 2022, 17:02:25 »
Много лесно може да се докаже, че оръжие не се доставя - лицемерите, не си играйте с думите, да не се изнася за украйна, ДОСТАВЯ се за Украйна, съзнателно и преднамерено! - със следните правила: Нинова маанипулира, като казва, че не отговаряме дали нашите доставки за Полша или САЩ, не се трансверират в Украйна, ако иска нашето правителство може да включи такава клауза в договорите за доставка, пример, който вече дадох: Германия не може да достави муниции в Украйна, нито другаде, без разрешението на производителя Швейцария, Германия е искала разрешение, и Швейцария е забранила.

Фактът, че нашите управници не го правят, означава само едно - знаят, те така са решили да бъде!

Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1660 -: Април 30, 2022, 17:05:00 »
И не "клепаме" държавата си ние, цял свят знае, Путин няма точно от тоя форум да научи, той си има разузнаване, единствено трябва да пазим тайна от червените бабички, да не разлюбят Корнелия, до следващите избори!

Позицията ви е смешна!

ПП Забравили сте че Путин и той има спътници, и от тях се вижда всеки камион, самолет и кораб, от къде тръгва, къде се товари и къде пристига!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1661 -: Април 30, 2022, 17:07:28 »
Потърпете седмица бе антикорнелианци, Киро внася предложение в НС доколкото разбирм във вторник, дебати, приема се, твърденията на мисирките са за почти 200 подкрепящи... нататък са ден, два за излизане от коалиция и минаване в опозиция.
Ако не го направят, аз за себе си съм казал извинявам се на всички и т.н. - писах.
Ще гледам обаче за реципрочност много, ама много внимателно!
И не само ще гледам!
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1662 -: Април 30, 2022, 17:11:22 »
Интересни хора сте.
Онзи ден Джузепе се питаше защо сме в един файтон с пановете за руския газ.
Отговорих му че се чува че сме вторите след поляците снабдители на ВСУ(една жена казала).
Та затова бият самара да се сеща катъра. Мръсници.
Пък вие си спорете за точки, запетаи, тирета и други препинателни знаци в договорите за износ.
На който му трябва знае за какво става въпрос.
Те така.
Няма страшно четох че сме щели да внасяме газ от Тринидад и Тобаго.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1663 -: Април 30, 2022, 17:14:25 »
Абе вий не разбрахте ли, че договорите са ташак работа. Ша разсмейте мириканците. Айде бай Дън е тужур осмайлен. Ма да било подписано черно на бяло. И туй го дрънкат уж сериозни хора. Стана тъй, че договорите са за наивници. Търговските договори с ясни. За политическите говоря. Що американците не покажат подписния договор за окупация на Германия за 150 години? Сигурно и на Япония. Това е нещо нечувано и небивало. Дали не може се направи договор за 1000 години, та да е рахат човек?
......................
Пък като сте се взрели в туй БСП, още по-балям ташачок. Дваесе и първи век сме ва ей. Идеологиите умират. Взех се тревожа за идеолозите.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 17:31:24 от dabedabe »

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1664 -: Април 30, 2022, 17:14:40 »
нататък са ден, два за излизане от коалиция и минаване в опозиция.

Вярваш ли, тя ще насрочи конгрес, или там нещо си партийно, ще протака, докато набутат Македония в преговорите за членство ЕС, после бития - бит и т.н., това беше хоризонтът на това предателско правителство, предварително се знаеше, за това разни кокорчовци бързаха да напълнят гуши и банкови сметки, сякаш сте забравили царските юпита...
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8815
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1665 -: Април 30, 2022, 17:18:08 »
И туй го дрънкат уж сериозни хора. Стана тъй, че договорите са за наивници.
Договорът на Швейцария с Германия не е "за наивници", и двете старни го спазват. Могат и нашите, но не искат, защото са алчни и лицемерни!
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1666 -: Април 30, 2022, 17:18:31 »
И не искаме Нинова да си подаде оставката като шеф на БСП, а БСП да излезе от това национално-предателско правителство и да му поиска вот на недоверие.
Изобщо не е необходимо да се искат вот на недоверие.
В момента в който БСП напусне правителството то става непълно и задължително състават трябва да се допълни.
Дали ще стане или ще се окажем без пръвителство зависи от опозицията. Моето мнение е че Бочко няма пропусне да го свали.
 
А тия приказки как нямало да изнасяме могат да станат като напуснем ЕС и НАТО. Не и преди това.


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1667 -: Април 30, 2022, 17:21:11 »
Всъщност сега оръжието което се изнася се заплаща.
Атанасоф, простия киро и проч подлоги искат то да се предоставя безплатно :smokin:

Неактивен sim4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 367
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1668 -: Април 30, 2022, 17:27:16 »
Те така.
Няма страшно четох че сме щели да внасяме газ от Тринидад и Тобаго.
Те са основен чуждестранен вносител в САЩ , какво им е на островитяните ?

Πo дaнни нa eнepгийнoтo миниcтepcтвo oт 105 тaнĸepa c LNG, пpиcтигнaли в CAЩ oт чyжбинa cлeд 2016 г., 100 ca били oт мaлĸaтa ĸapибcĸa ocтpoвнa дъpжaвa.

Тринидат и Тобаго са номер едно в света, по изнесен втечнен газ на глава от населението, вторите - Катар са далеч след тях ..

Та като замисъл по принцип - ОК .. как иначе може да се реализира дефакто ?

Тринидат и Тобаго си имат договори, изнасят ..  на нас на каква цена ще продадат?

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1669 -: Април 30, 2022, 17:32:59 »
Симчо ние сме арабии и цената ще е арабийска.

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1670 -: Април 30, 2022, 17:33:39 »
Quote (selected)
Дали ще стане или ще се окажем без пръвителство зависи от опозицията. Моето мнение е че Бочко няма пропусне да го свали.
Вече го писах, ама...гласува се в НС дали да даваме оръжие , от упр. коалиция само БСП е против, но дори турците могат да я компенсират, а ако се въздържат, мутрю винаги е парадирал, че е готов да "услужи " с 20-30 "депутати".
Само че в такива случаи не се правят "услуги" безплатно, презварително се пазари цената.
А за пред плебса, тя се спазарява лесно, достатъчно е герберастията да не влиза в зала, кога просткиро предлага нещо, устройващо и герберастията.
За което не ги устройва...ами простокиро просто няма да предлага такива.
Сещаш се кво става, нали?
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1671 -: Април 30, 2022, 17:36:40 »
Цитат на: 66
Всъщност сега оръжието което се изнася се заплаща.
Атанасоф, простия киро и проч подлоги искат то да се предоставя безплатно

По-скоро искат от Украйна рушвет.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

AnonimusBG

  • Гост
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1672 -: Април 30, 2022, 17:37:47 »
Не мога да разбера с какво променливите са по-добри от герберастите?
Според мен само с това че не са герберасти.
Корнелия можеше да стои отстрани и да ги гледа как се пекат на бавен огън.
А сега ще трябва да лекува изгаряния и тя.

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1673 -: Април 30, 2022, 17:38:27 »
240 нагаждачи са ни прекалено много. А старият партиен дом, дето се пръснаха 40 милиона на вятъра, ако не се взриви, да се направи музей поне. Макар че не знам кой ще влезе в тоз тъмен зандан.
.......................
герб е тайфа от тарикати. Я има 5-6 свестни депутати, я не. И са влезли поради грешка на смърдящите тартори. Мога да предложа подробен списък на особено вредните. Първите 10 са ясни. Сал една Дариткова се усети и подви куйрука навреме.
« Последна редакция: Април 30, 2022, 17:44:38 от dabedabe »

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7437
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1674 -: Април 30, 2022, 17:41:20 »
Цитат на: AnonimusBG
чува се, че сме вторите след поляците снабдители на ВСУ

Именно. Когато патакламата свърши, руснаците трябва да останат за нас, българите, с мисълта, че сме се възпротивили на въоръжаването на бандерите, а не с мисълта, че сме били първи техни дружки.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1675 -: Април 30, 2022, 17:43:17 »
Корнелия можеше да стои отстрани и да ги гледа как се пекат на бавен огън.
А сега ще трябва да лекува изгаряния и тя.
Не можеше.
Щеше да се пищи, че сме станали "президентска република" :smokin:

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1676 -: Април 30, 2022, 17:44:11 »
А старият партиен дом, дето се пръснаха 40 милиона на вятъра, ако не се взриви, да се направи музей поне. Макар че не знам кой ще влезе в тоз тъмен зандан..

Присъединявам се към идеята. Да се възстанови и ул. "Търговска."

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11175
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1677 -: Април 30, 2022, 17:44:57 »
Продължавам нататък.
Горния вариант е напълно реалистичен.
Сам се чудя, аз какво бих направил на мястото но Нинова, ако кокорчовците ме заплашат с такъв, за да си трая?
Да се развикам, правейки се на мъш,на което дори и някой да ми повярва ще е мизер, или да поема риска да остана, да им слугувам някой друг месец докато натрупам данни и тогава да им тегля ножа!
Трудно решение.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Джиджи

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 12990
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1678 -: Април 30, 2022, 17:45:41 »
Quote (selected)
Цитат на: 66

    Всъщност сега оръжието което се изнася се заплаща.
    Атанасоф, простия киро и проч подлоги искат то да се предоставя безплатно

По-скоро искат от Украйна рушвет.
:lol: :rotfl:


Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8091
    • Профил
Re: оставката на нинова - рунд пореден
« Отговор #1679 -: Април 30, 2022, 17:45:56 »
Цитат на: AnonimusBG
чува се, че сме вторите след поляците снабдители на ВСУ

Именно. Когато патакламата свърши, руснаците трябва да останат за нас, българите, с мисълта, че сме се възпротивили на въоръжаването на бандерите, а не с мисълта, че сме били първи техни дружки.
Руснаците не са малки.
Требе да са установили правилото - Нищо лично, просто бизнес.
Те също не ни дават газ без пари :smokin: Или поне по цени от 95-та