Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Април 19, 2024, 12:59:32

Автор Тема: КАК ВЕСЕЛКО ЩЕ СТАНЕ СКОРО НА КАПИТОЛИЙСКИЙ ХЪЛМ ВИСОК  (Прочетена 1941 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
http://epicenter.bg/article/Rudi-Dzhuliani--Obama-i-Poroshenko-otkradnaha-100-mlrd--ot-Ukrayna/201682/7/0

Руди Джулиани. Прокурор по закона RICO. Кмет на Ню Йорк. Личен адвокат на Тръмп.

Quote (selected)
Бившият кмет на Ню Йорк и адвокат на президента на САЩ Доналд Тръмп Руди Джулиани съобщи на своя профил в Twitter, че ще публикува доказателства за превземането на властта в Украйна от администрацията на бившия американски държавен глава Барак Обама и нейната ангертурна мрежа начело с бившия украински президент Петро Порошенко.

Както твърди Джулиани, Порошенко и неговите помощници са откраднали и изтеглили от страната повече от 100 милиарда долара. По думите на адвоката, част от тези средства са отишли при членовете на Демократическата партия и по-конкретно – Джо Байдън и Хилъри Клинтън.

„70% отиват при покровителите в САЩ, а 30% остават за Порошенко и членовете на режима му“, пише бившият кмет на Ню Йорк.

По неговите думи, фактите показват, че корупцията в Украйна е била „толкова обширна и ужасна, че президентът беше длъжен да поиска разследване САЩ-Украйна“.

„Импийчмънтът (на Тръмп) е част от прикритието на демократите... Националният комитет на Демократическата партия на САЩ се е сговорил с Украйна да унищожи кандидата Тръмп. Порошенко и неговите съучастници са се намесили директно в демократичните избори на САЩ и ще отговарят за това“, заяви Джулиани и добави: „Те са ограбвали Украйна и са прикривали своите престъпления с високи ценности“.

 

Източник: Агенция "Фокус"

https://twitter.com/rudygiuliani?lang=bg

Вай, вай, вай ... !  :smokin:

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Сега много ми липсва емотикони с пуканките.

Дано на Джулиани му стиска и го направи.

Неактивен Асол

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3698
    • Профил
Интересно. Тази новина явно се е сторила много безинтересна на редакцията на СЕГА, щото не я е отразила. А мислещите хора отдавна са наясно за американското участие в украинската "революция"..и за кражбите също

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11135
    • Профил
Quote (selected)
А мислещите хора отдавна са наясно за американското участие в украинската "революция"..и за кражбите също
Нищо няма да стане Асол, всичко ще мине под знака на "мръсните номерца" и то е ясно защо - болднал съм думата.
А там такива са рядкост. Ф същото време, съществено значение има само това, което печели бройки /гласове/. Другото е нищо. Това, че се били оакали, това, че са извършвали престъпления заклеймени от самите тях /международната оПщност/ - бълха ги уапала. Това се отнася до другите, а за другите - всички мурафети са позволени. Другите, просто са сива маса, материал длъжен да работи за благоденствието на тяхната нация.
Правилно е забилязъл Сталин /ако верно му приписват тази мисъл/ че от Рузвелт разбрал, че ”Аз досега смятах, че демокрацията е власт на народа. Но ето ”другарят” Рузвелт популярно ми разясни, че демокрацията е власт на американския народ”.
И си вярват - от пръва ръка и прясна информация!
Те така те.
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Kole

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4128
    • Профил
Quote (selected)
”Аз досега смятах, че демокрацията е власт на народа. Но ето ”другарят” Рузвелт популярно ми разясни, че демокрацията е власт на американския народ”.
По-лошото е че си вярват, че са измислили демокрацията.
...
И че са спечелили Втората световна.
И че носят мир и демокрация по света.
И че са набори на Римската империя (вж. Тръмпич)

Неактивен Firmin

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4371
    • Профил
Просто на Капитолия е ден за пране. Нищо вредно за американската демокрация, впрочем. Хубаво е от време на време на американеца да му става ясно какви поразниците са ги вършили, докато са му ги разправяли разни.  :smokin:

Ние този номер тук го имаме за стар.  ???


Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4339
    • Профил
Правилно е забилязъл Сталин /ако верно му приписват тази мисъл/ че от Рузвелт разбрал, че ”Аз досега смятах, че демокрацията е власт на народа. Но ето ”другарят” Рузвелт популярно ми разясни, че демокрацията е власт на американския народ”.

От всички мисли, приписвани на Сталин, тази е най-неоспоримата.