Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Март 28, 2024, 23:30:39

Автор Тема: Белорусия  (Прочетена 60187 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #300 -: Май 25, 2021, 21:26:31 »
 SgtTroy & Wreckage.
Благодарение на Google, може да се разгледат улиците на Минск и LA & San Francisco.
Може да коментирате по - убедително след това. Дали е прав батката?
Историята ще го оправдае!
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #301 -: Май 25, 2021, 21:30:20 »
SgtTroy & Wreckage.
Благодарение на Google, може да се разгледат улиците на Миснк и LA & San Francisco.
Може да коментирате по - убедително след това. Дали е прав батката?
Историята ще го оправдае.

Следя групата Приятели на КНДР въффейсбук.
Улиците на Пхенян бият улиците наминск както турчин негие бил.
И?

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #302 -: Май 25, 2021, 21:33:39 »
Quote (selected)
Следя групата Приятели на КНДР въффейсбук.
Улиците на Пхенян бият улиците наминск както турчин негие бил.
Рекидж, по̀чини си поне от единия ник.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #303 -: Май 25, 2021, 21:34:51 »
Следя групата Приятели на КНДР въффейсбук.
Улиците на Пхенян бият улиците наминск както турчин негие бил.
И?
Само несигурни в себе си хора следят Facebook-a. По-скоро ще намериш истината и "пътя" в Книгата отколкото във фацебуцето. Мъчно ми е за теб. :m1329:
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #304 -: Май 25, 2021, 21:41:43 »
Рекидж, по̀чини си поне от единия ник.
асиам само един ник.

Улиците на Сан Франсиско са ноо стръмни, а улиците на Минск, Пинск, Бобруйск и фсички останали белоруски градове  са напълно хоризонтални. Тамошният терен е силно равнинен.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #305 -: Май 25, 2021, 21:47:10 »
асиам само един ник.

Улиците на Сан Франсиско са ноо стръмни, а улиците на Минск, Пинск, Бобруйск и фсички останали белоруски градове  са напълно хоризонтални. Тамошният терен е силно равнинен.
Wreckage още е под впечатление от "Street of San Francisco" * когато Майкъл Дъглас беше млад. Преди десетина години като ходих по тях имаше "само" 7000 бездомници. Официално. Сега са повече и кметицата заявила, че няма да дава интервюта на бели журналисти. Само на черни. WTF :t2102: Оппа, грешка. май беше кметицата на Шикаго. Shame on me! Обърках ги, че и двете черни.
Не съм ходил по улиците на Минск, но ако имам късмет да съм в Европа, ще намина и рипортвам. Как е там.

* Също и "Bullitt" 1968 BTW Препоръчвам. Яко преследване по стръмните улици.
« Последна редакция: Май 25, 2021, 22:05:46 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #306 -: Май 25, 2021, 21:52:25 »

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #307 -: Май 25, 2021, 21:57:21 »
Quote (selected)
Сега са повече и кметицата заявила, че няма да дава интервюта на бели журналисти. Само на черни.

На Чикаго. Кметицата на Чикаго не ще да дава интервюта на бели. Тази на Сан Франциско е повече зелена, нежели черна.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #308 -: Май 25, 2021, 22:00:13 »
На Чикаго. Кметицата на Чикаго не ще да дава интервюта на бели. Тази на Сан Франциско е повече зелена, нежели черна.

колкото и дасе докарваш, сички видяхме, че си протиф лукашенко, а тва е важното  :t2015:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #309 -: Май 25, 2021, 22:00:45 »
На Чикаго. Кметицата на Чикаго не ще да дава интервюта на бели. Тази на Сан Франциско е повече зелена, нежели черна.
Посипвам си главата с пепел. Обърках ги и  се поправих.
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #310 -: Май 25, 2021, 22:01:59 »
Quote (selected)
Wreckage още е под впечатление от "Street of San Francisco" * когато Майкъл Дъглас беше млад.

фпечатлението ми е од Dirty Harry.

https://www.youtube.com/watch?v=TzUtXMNizVo
« Последна редакция: Май 25, 2021, 22:12:45 от wreckage »

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #311 -: Май 25, 2021, 22:12:37 »
Аз не разбрах какво общо има расово-социалната политика на кметицата в Чикаго с пиратския акт на Лукашенко.
В тая връзка да попитам симпли , некъв лукашистки корналиански рай тип Белорус ли ни готвят "левите сили"?

Неактивен dabedabe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8138
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #312 -: Май 25, 2021, 22:24:25 »
Ама то е много смешно, в нашето дередже да намираме кусури на другите. Не мислите ли?

Неактивен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 400
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #313 -: Май 25, 2021, 22:28:01 »
Офтоп
Алиса имаш ли информация за:
https://tlgrm.ru/channels/@malekdudakov/3556

 

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #314 -: Май 25, 2021, 22:38:39 »
Офтоп
Алиса имаш ли информация за:
https://tlgrm.ru/channels/@malekdudakov/3556

Не. Нямам.
Громи БЛМистите. Така им се пада!
А Ердоган ги нарече приятели.

О, Дудаков и приятел са много симпатични млади хора.
https://www.youtube.com/watch?v=-ANO0WPOyDw
« Последна редакция: Май 25, 2021, 23:07:45 от Алиса .. »

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #315 -: Май 25, 2021, 22:40:16 »
Николай Стариков: Лукашенко и КГБ, Ryanair, Протасевич и #этодругое
https://www.youtube.com/watch?v=nvWPRmbUeGY
« Последна редакция: Май 26, 2021, 01:27:49 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Accipiter

  • Sr. Member
  • ****
  • Коментари: 400
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #316 -: Май 25, 2021, 23:17:32 »
Офтоп
Алиса имаш ли информация за:
https://tlgrm.ru/channels/@malekdudakov/3556

Не. Нямам.
Громи БЛМистите. Така им се пада!
А Ердоган ги нарече приятели.

О, Дудаков и приятел са много симпатични млади хора.
https://www.youtube.com/watch?v=-ANO0WPOyDw
:well_done-1299:

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #317 -: Май 26, 2021, 00:00:04 »
https://youtu.be/u7jy0Fs_L6U

45 мин -> "различните канали под контрола на Лукашенко дават различни информации за различни уж преговори между самолета и наземен контрол"  :nuts:

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #318 -: Май 26, 2021, 00:15:20 »
тва целото беше ено ултраселско изпълнение на
мустакатия одкачалник и ноо се надявам, когато
слет ден-два се срещнат, Путин да го замери с
некой 5-килограмоф кристален пепелник,
декориран със златен двуглаф орел,
ена од чофките накойто да му
отреже половината мустак
и  едвалине да го
изкьорави.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #319 -: Май 26, 2021, 00:34:31 »
Чух различни мнения на хора учени и мъдри за случилато се в небето на Беларус и реакциите в Европа, самият аз се помъчих да осмисля какво и защо се случи и реших в две думи да обобщя:

1. Действието на Лукашенко: глупост.
2. Реакцията на ЕС: лицемрие.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #320 -: Май 26, 2021, 04:35:37 »
Лукашенко устроил оппозиции встречу с реальностью.
https://www.youtube.com/watch?v=CdY-IZXByJg

Добре е да се видят коментарите също.

"Я всегда думал что демократия - это власть народа, но вот товарищ Рузвельт мне доходчиво объяснил, что демократия - это власть американского народа". Иосиф Сталин.
« Последна редакция: Май 26, 2021, 09:42:18 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Simplified Solutions

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #321 -: Май 26, 2021, 07:02:11 »
Аз не разбрах какво общо има расово-социалната политика на кметицата в Чикаго с пиратския акт на Лукашенко.

Откъде да знам. Питай Бъч. Аз само отбелязах, че той бърка кметиците в разговора си с wreckage, но гледам поправил се е след моята реплика.

Quote (selected)
В тая връзка да попитам симпли , некъв лукашистки корналиански рай тип Белорус ли ни готвят "левите сили"?

Не виждам връзката.
И какво ни готвят "левите сили" не знам, но се надявам ти да разкажеш, предвид натрапчивото внимание, което им отделяш напоследък тук. 
« Последна редакция: Май 26, 2021, 07:25:20 от Simplified Solutions »

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #322 -: Май 26, 2021, 07:50:19 »
В тая връзка да попитам симпли , некъв лукашистки корналиански рай тип Белорус ли ни готвят "левите сили"?

Ах, колко елементарно! Какъв страх от "левите сили"! Не знам дали те интересува, но жените ще бъдат общи.

Неактивен 66

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8067
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #323 -: Май 26, 2021, 08:00:57 »
Тука липсва нещо. Въздесъщите "руски хакери".
 
А защо е тъй? Елементарно ,Урсуля. Ако те са писали предупреждението за взривно устройство в самолета, то требеше освен над Беларус да не летят и над Русия. Което значи бастисването на амстердамското летище, минимум.
Ердоган харесва това  :smokin:

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #324 -: Май 26, 2021, 08:36:36 »
Аз не разбрах какво общо има расово-социалната политика на кметицата в Чикаго с пиратския акт на Лукашенко.

Разговорът ни отведе там. Всъщност както ги виждам нещата има връзка. Както са свързани всички неща в нашия живот.
На западът и на Америка в частност ѝ трябват проблеми по целият свят, за да се търси долара като сигурна валута. САЩ  си имат голям проблем у дома. Огромният дълг, който не се готви никой да го плаща. Принципът им е: "Kick the can down the road". На банкстерите. Всички тези бездомници, липса на производство са свързани с грешни политики и дългът е резултат. Няма просперираща държава със слаба валута. Никога не е имало.
Някой след нас да го решава проблема. Трябва да се намали натиска върху долара. Затова са и всички тези цветни революции. В Белорусия в частност. Този Протасевич е пионка в голямата игра на Америка. Най - вероятно платен. Както сме се убедили няма спонтанни революции. Революционерите трябва да ядат. Трябва да посещават плажовете на Гърция с нискотарифни авиолинии. Явно за Беларус няма 5 милиарда както за Украйна.

PS Нека не се използват такива изрази "пиратски". Това е пропаганда. Когато има война (тайна или явна), няма пиратство.
Нали вече не се говори за "мирно - съвместно съществуване"? Обявихме държава за враг. Явно сме във война. Е, няма фронтове, няма окопи. Но има жертви. Има разрушения, грабеж...Вече държава се разрушава и без да се пращат окупационни воиски. Поне не в началото. После се праща армия (за съвместно ползване на базите :m1329:). Да го преглътнат по-лесно туземците. :lol: После...
В началото има "активисти" за права и свободи. Като този Протасевич. Против "диктатурата" на батката.
Тук се сещам за друг диктатор. Садам. Махнаха го и настана в Ирак такъв живот... "Ех живот здравей, здравей..." :lol:
Та свързани ли са нещата или пиша отвлечено?
За Кольо: Глупак ли е Лукашенко или патриот?
« Последна редакция: Май 26, 2021, 09:33:12 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8691
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #325 -: Май 26, 2021, 09:19:52 »
Вие си ги избрахте!

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #326 -: Май 26, 2021, 10:06:36 »
Откъде да знам. Питай Бъч. Аз само отбелязах, че той бърка кметиците в разговора си с wreckage, но гледам поправил се е след моята реплика.

Не виждам връзката.
И какво ни готвят "левите сили" не знам, но се надявам ти да разкажеш, предвид натрапчивото внимание, което им отделяш напоследък тук.

Аз винаги отделям внимание на това какво става в "ляво". Човек трябва да внимава за такива неща, за да минимализира негативните последици.
Но нека пре-формулирам въпроса: подкрепящите левите партии тук дали се надяват България да се превърне в държава от типа на Белорус с руска помощ като гласуват за разните му там "леви обединения"?

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #327 -: Май 26, 2021, 10:35:53 »
подкрепящите левите партии тук дали се надяват България да се превърне в държава от типа на Белорус с руска помощ като гласуват за разните му там "леви обединения"?
Аз лично не се надявам на такова нещо. Надявам се да дойдат Ал. Йорданов, Ст. Тафров, Хр. Иванов, Тагарев, Е. Поптодорова, Свет...  /оп, обещах без повод  да не споменавам името на дебелогъзия олюф/
Ти на кво се надяваш?!?

AnonimusBG

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #328 -: Май 26, 2021, 10:45:06 »
Чух различни мнения на хора учени и мъдри за случилато се в небето на Беларус и реакциите в Европа, самият аз се помъчих да осмисля какво и защо се случи и реших в две думи да обобщя:

1. Действието на Лукашенко: глупост.
2. Реакцията на ЕС: лицемрие.

Поне аз Бачо мисля точно така.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #329 -: Май 26, 2021, 10:58:31 »

..
На западът и на Америка в частност ѝ трябват проблеми по целият свят, за да се търси долара като сигурна валута. САЩ  си имат голям проблем у дома. Огромният дълг, който не се готви никой да го плаща.
...
 Както сме се убедили няма спонтанни революции. Революционерите трябва да ядат. Трябва да посещават плажовете на Гърция с нискотарифни авиолинии. Явно за Беларус няма 5 милиарда както за Украйна.
...
 Когато има война (тайна или явна), няма пиратство.
...
За Кольо: Глупак ли е Лукашенко или патриот?
Отзад напред: Мисля, че Лукашенко е патриот , но в случая постъпи твърде глупаво. Патриотите не са застраховани от глупости.
За останалото имаш едно голямо  :thup:

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #330 -: Май 26, 2021, 11:09:53 »
аз пък съм на мнение, че батка го изпържиха.

1. подозирам, че от кулата са били длъжни да обявят бомбената заплаха в момента на получаването ѝ, т.е. ако някой е подал заплахата в момента, в който самолетът е бил над беларус, те са нямали друг ход.
2. решението за приземяване е на пилотите, батька там е непричем.
3. миг-ът е вдигнат след като потенциалната бомба завива към минск, сиреч и там няма друг ход, стандартна процедура.
4. когато телеграмчикът /кактотаммуеимето/ е излезнал от самолета и е стъпил на беларуска територия, те са били задължени да го арестуват - той е бил обявен за международно издирване. пак няма друг ход.
5. ако ченгетата са видяли как издирван за тероризъм предава лаптоп и телефон на неква там до него, те са били длъжни да я арестуват и нея. отново няма друг ход. арестите стават на беларуска територия и съответно по беларуските закони.

та така.

това, което много ми се губи, е съюзната държава. съюз просто не се забелязва. няма го. верно, че батка се опъваше до последно, ама сега освен разни не съвсем адекватни реакции, примерно радост как щял да се увеличи трафика през руските пристанища и летища, друго няма. официални реакции - хич.

а ако русия скръцне със зъби на колективния запад и ги заплаши да забрани въздушния трафик през нейна територия на диванетата, които без факти, само по подозрения се засилват да забраняват въздушните съобщения с беларус - ще има колективно насиране и отрезвяване.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #331 -: Май 26, 2021, 11:14:48 »
сега чета, че телеграмчикът е пропял като ено канарче.
Quote (selected)
Междувременно се появи видео, което публикува в Telegram един близък до беларуското правителство новинарски канал. В него Роман Протасевич потвърждава, че се намира в „Следствен арест №1" в Минск. На записа блогърът казва: „Ще продължа да сътруднича на следствените органи. Признавам, че участвах в организирането на масовите протести в Минск“. Протасевич допълва, че се отнасяли с него добре, и че е готов да направи и други признания.
http://epicenter.bg/article/-quot-Otvlecheniyat-quot--ot-Lukashenko--Koy-e-Roman-Protasevich-/250005/11/0

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #332 -: Май 26, 2021, 12:34:39 »
Аз лично не се надявам на такова нещо. Надявам се да дойдат Ал. Йорданов, Ст. Тафров, Хр. Иванов, Тагарев, Е. Поптодорова, Свет...  /оп, обещах без повод  да не споменавам името на дебелогъзия олюф/
Ти на кво се надяваш?!?

Ваша милост е досущ некоя оживяла статуя на Аполон или Хермес, може би?
Аз не попитах "кои" искате, а "какво" искате. За Бъч вече е ясно - той си иска диктатурата. За подкрепящите левите питам. 

Памфуций

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #333 -: Май 26, 2021, 12:38:45 »
сега чета, че телеграмчикът е пропял като ено канарче.http://epicenter.bg/article/-quot-Otvlecheniyat-quot--ot-Lukashenko--Koy-e-Roman-Protasevich-/250005/11/0

Там пише и:
Quote (selected)
На видеото ясно се вижда, че лицето му е гримирано. Личат си и следи от побой.
[/b]

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #334 -: Май 26, 2021, 12:41:13 »
МОСКВА, 25 мая - РИА Новости. Лидер ЛДПР Владимир Жириновский считает, что если власти Белоруссии хотели задержать основателя Telegram-канала Nexta Романа Протасевича, то для этого не следовало сажать целый самолет, а действовать другим способом - тихо и спокойно.
Quote (selected)
"Если им нужен был этот товарищ Протасевич, что, трудно… (его) где-то выкрасть? В Афинах, в Вильнюсе, тихо, спокойненько, упакуйте, увезите. Вы целый самолет сажаете - конечно, это людей возмущает. Зачем таким способом пытаться арестовать какого-то мальчишку?"
- сказал Жириновский журналистам.

Лидер ЛДПР отметил, что Протасевич – не разведчик, а "мальчишка, хулиган, и вы его не можете поймать, чтобы ничего этого не устраивать". :nuts:

----------------
МОСКВА, 24 мая - РИА Новости. Экс-сотрудник ЦРУ Эдвард Сноуден, которого искали в самолете президента Боливии, принудительно посаженном в Европе, назвал возмутительным инцидент с бортом Ryanair в Минске.

Quote (selected)
"Посадка самолета по принуждению с целью ареста диссидентов всегда была возмутительным явлением. Это современное выражение "экстраординарной выдачи" времен Буша (международные акты похищения людей государственными агентами), и ему следует противостоять, независимо от того, под каким флагом это происходит"
, - заявил Сноуден в Twitter.

https://twitter.com/Snowden/status/1396870608655425544

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #335 -: Май 26, 2021, 12:44:32 »
Там пише и:
Quote (selected)
На видеото ясно се вижда, че лицето му е гримирано. Личат си и следи от побой.

и какво като пише? ти видеото гледал ли си? или пак ще се почне простотията с врякането за нещо, дето не го знаеш какво е, примерно разни там изречения от правилника?

какво примерно му пречи да си хакне главата в стената? сам? за да може да се вряка как "имало следи от побой"?

бъди така добър да сложиш видеото тук, по възможност и с коментари къде и как точно е гримиран, какво има под грима и как може да е било причинено.

щото от хайли лайкли простотии вече се изприщвам.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #336 -: Май 26, 2021, 12:47:37 »
Все пак лицемерието на пазиБоже демократичния Запад е далеч по-голямо /и опасно/ от глупостта на Лукашенко.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #337 -: Май 26, 2021, 12:49:28 »
Ваша милост е досущ некоя оживяла статуя на Аполон или Хермес, може би?
Аз не попитах "кои" искате, а "какво" искате. За Бъч вече е ясно - той си иска диктатурата. За подкрепящите левите питам.
На тъпия ти въпрос - тъп отговор.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #338 -: Май 26, 2021, 12:49:59 »
onzi, ама тва за грима е од твоя линк.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #339 -: Май 26, 2021, 12:52:28 »
Quote (selected)
Личат си и следи от побой
Такива работи стават само в Русия и Беларус, никъде другаде.
Скрипал например никой не го видя и няма да го види никога. Също и дъщеря му, след като се изказа по свое желание и напълно свободно. Няма да ги видим никога – следователно в братска Англия службите не упражняват насилие. Дръж тая логика и ще се храниш добре и занапред.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #340 -: Май 26, 2021, 12:57:25 »
Ваша милост е досущ некоя оживяла статуя на Аполон или Хермес, може би?
Аз не попитах "кои" искате, а "какво" искате. За Бъч вече е ясно - той си иска диктатурата. За подкрепящите левите питам.

Одговорът на тоя въпрос се крие фотговорите на следните потвъпроси:
1. Леви ли са левите български партии и ако да, фсмисъла на кое точно ляво - родно, европейско, руско, азиатско, друго?
2. Каква е грубо казано възрастовата структура на поткрепящите левите български партии?
3. Какъв е мигриращият електорат между разните патреоти и левите български партии?

 :nuts:


Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3564
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #341 -: Май 26, 2021, 12:59:05 »
Quote (selected)
сказал Жириновский журналистам
Намери и какво е казал Азис за политиката на Гватемала в Близкия изток, или Цецо Цветанов за ядрената физика.

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #342 -: Май 26, 2021, 12:59:43 »
Все пак лицемерието на пазиБоже демократичния Запад е далеч по-голямо /и опасно/ от глупостта на Лукашенко.

Ми да. ПазиБоже демократичният Запад вероятно тряаше да се усмихне нелофко, да каже "Ама, Батька, недей така, моля ти се" и да продължи напрет сеедно, че нищо несее случило. Нали?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #343 -: Май 26, 2021, 13:01:04 »
onzi, ама тва за грима е од твоя линк.

и? аз съм го окачествил като фейк и не съм му обърнал внимание. този, който избира да се доверява на откровени манипулатори, да бъде така добър да подкрепи вярата си с нещо по-съществено.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #344 -: Май 26, 2021, 13:04:16 »
Ми да. ПазиБоже демократичният Запад вероятно тряаше да се усмихне нелофко, да каже "Ама, Батька, недей така, моля ти се" и да продължи напрет сеедно, че нищо несее случило. Нали?

а какво се е случило? някой знае ли? кой е изпратил мейла, как са били длъжни да реагират при получаването му, кой е бил по канчето пилотите да идат в минск, а не във вилнюс, кой е изкарал телеграмчикът от самолета на беларуска земя?

а ако не знаеш, що си толко нагъл да врякаш?

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #345 -: Май 26, 2021, 13:08:48 »
ей го колективния запад, с цялото му новичочество при скрипалите, и железните ченгета, дето новичок ги не лови:

Неактивен SgtTroy

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5521
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #346 -: Май 26, 2021, 13:13:35 »
ей го колективния запад

...фкойто живееш и работиш като съзнателен личен избор, въпреки че едва ли има нещо фтоя колективен запат, което да ти харесва?  :m1273:

санонимуса нема тема, по която да съм фсъгласие. но той е единственият тук, който може да има колкото крайни мнения си поиска по каквито и да е теми. щото е избрал да живее фрассия.
съзнателен. личен. избор.

не да се закачи за "запада", да се ползва от благините му. и да храчи по същия тоя запад. секи път.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #347 -: Май 26, 2021, 13:18:20 »
.
Но нека пре-формулирам въпроса: подкрепящите левите партии тук дали се надяват България да се превърне в държава от типа на Белорус с руска помощ като гласуват за разните му там "леви обединения"?
Според мен не се надяват, но много им се иска.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

Неактивен onzi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7722
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #348 -: Май 26, 2021, 13:30:38 »
...фкойто живееш и работиш като съзнателен личен избор, въпреки че едва ли има нещо фтоя колективен запат, което да ти харесва? 

айде без простотии, ако ти е възможно. оди да повръщаш другаде, не тука. има един куп неща, които ми харесват, както и един куп други, които меко казано не одобрявам. смотаната изнасилена пропаганда тип 'хайли лайкли' е от втората група.

иначе си се постарал да не отговориш на нито един от въпросите ми. което те прави лек като перце. специално за теб, още веднъж:
Quote (selected)
а какво се е случило? някой знае ли? кой е изпратил мейла, как са били длъжни да реагират при получаването му, кой е бил по канчето пилотите да идат в минск, а не във вилнюс, кой е изкарал телеграмчикът от самолета на беларуска земя?

а ако не знаеш, що си толко нагъл да врякаш?

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #349 -: Май 26, 2021, 13:48:52 »
и? аз съм го окачествил като фейк и не съм му обърнал внимание. този, който избира да се доверява на откровени манипулатори, да бъде така добър да подкрепи вярата си с нещо по-съществено.
задръш така, че нещо не схващам...тва за текста од епицентър, който лично ти цитира, ли се однася?

Неактивен otvrat

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 10076
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #350 -: Май 26, 2021, 13:51:59 »
не да се закачи за "запада", да се ползва от благините му.

Баси тъпизма! "Благините на запада" и тяхното ползване! Мдаа, това определено не е Рио де Жанейро!

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #351 -: Май 26, 2021, 13:52:52 »
ПазиБоже демократичният Запад вероятно тряаше да се усмихне нелофко, да каже "Ама, Батька, недей така, моля ти се" и да продължи напрет сеедно, че нищо несее случило. Нали?
Не.
 Дали ще се усмихне ми е през уя. Трябваше да реагира така , както е реагирал при други подобни случаи. Не, че съм го очаквал. Ясно е, че това, което е позволено на американци, австрийци, израелци, украинци, не е позволено на Белорусия.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #352 -: Май 26, 2021, 13:58:15 »

Quote (selected)
Министерство транспорта и коммуникаций Белоруссии заявило, что сообщение об угрозе взрыва пришло от имени солдат ХАМАС.
👇
Quote (selected)
В ХАМАС опровергли свою причастность к угрозам взорвать самолет.
👇
Quote (selected)
Позже ХАМАС осудил Белоруссию за вовлечение конфликта между Палестиной и Израилем в ситуацию вокруг задержания Протасевича.
Quote (selected)
«Это возмутительно и демонстрирует архаичное мышление [белорусского правительства], которое не понимает, что сейчас мы живем в век свободных СМИ»
, — заявил «Ленте.ру» замглавы политбюро палестинского движения Муса Абу Марзук.
👇
Quote (selected)
ХАМАС, не ХАМАС — это сегодня не имеет значения»
, — сказал Лукашенко.
☝️🤡
https://lenta.ru/news/2021/05/26/luka_hamas/

Неактивен Алиса

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5571
  • Алиса в страната на кривите огледала
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #353 -: Май 26, 2021, 14:00:48 »
Много постна темата.
Няма Русия, руското ГРУ не сложило бомбата, Путин не изпратил имейла...
Скукаааа!

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #354 -: Май 26, 2021, 14:04:11 »
Ми ако се разтърсиш ф тубата, сигурно ще намериш некой одкачалник, който да твърди, че таа простотия на Лука е фсъщност уйдурма на ЦРУ, антифа, дълбоката държава и либералите, целяща да бъде съборен Путин.

Активен Bacho Кольо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4319
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #355 -: Май 26, 2021, 14:15:38 »
Ми ако се разтърсиш ф тубата, сигурно ще намериш некой одкачалник, който да твърди, че таа простотия на Лука е фсъщност уйдурма на ЦРУ, антифа, дълбоката държава и либералите, целяща да бъде съборен Путин.
Не просто в тубата
И не просто откачалник, а ексевродепутат - откачалник.
Два часа след първото събощение въпросната откачалничка, не и помня името, каза, че ако Русия е участвала в приземяването, незабавно ще трябва да се спре Северен поток.
След още два часа услужливият сайт Faktor.bg, вече разтръби новината.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #356 -: Май 26, 2021, 14:23:28 »
Вервам че на срещата им теа дни Путин ще благодари сърдечно на мустакатия си колега-плезидент за тва как хуу го е накиснал със самолетните си простотии.

 
Quote (selected)
Here's another nice mess you've gotten me into!
както каза Лоръл на Харди...

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11073
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #357 -: Май 26, 2021, 14:29:52 »
Quote (selected)
На второй записи диспетчер спрашивает борт Ryanair: «Эта рекомендация приземлиться в Минске — откуда она к вам поступила? Она пришла от авиакомпании, от аэропорта отправки или аэропорта прибытия?».
Экипаж самолета отвечает, что рекомендация приземлиться в Минске принадлежит ему.
Което, гъзетата наша някога любима го превежда като:
 
Quote (selected)
А телевизия ОНТ публикува фрагменти от записи на разговори между беларуските диспечери и екипажа на самолета. Първият фрагмент показва, че службата за сигурност на летището била получила писмо на електронната поща за наличие на взривно устройство на борда на самолета. На втория запис диспечер пита пилотите откъде е дошла инструкцията за аварийно кацане в Минск - от авиокомпанията ли, от летището на отпътуване или от летището на пристигане? На което екипажът отговаря, че инструкцията е точно от питащия.
ДВЕПМ и тъпаци или там който го е превеждал или тълкувал или както искате така го разбирайте!
Ако такива са ви преводачите, нищо чудно, че светът е станал едно по опасно и тъпо място.
https://www.segabg.com/category-observer/kak-belarus-otvleche-zhurnalist-vuv-vuzduha
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен пешo

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2946
    • Профил
Re: Белорусия
« Отговор #358 -: Май 26, 2021, 14:44:56 »
Много си е правилен преводът :
" Диспетчер спрашивает борт Ryanair - Ета рекомендация приземлиться в Минске — откуда она к вам поступила? Она пришла от авиакомпании, от аэропорта отправки или аэропорта прибытия?».
Экипаж самолета отвечает, что рекомендация приземлиться в Минске принадлежит ему."
Кому - диспетчеру.
Against stupidity the very gods themselves contend in vain.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Белорусия
« Отговор #359 -: Май 26, 2021, 14:50:56 »
...фкойто живееш и работиш като съзнателен личен избор, въпреки че едва ли има нещо фтоя колективен запат, което да ти харесва?  :m1273:

санонимуса нема тема, по която да съм фсъгласие. но той е единственият тук, който може да има колкото крайни мнения си поиска по каквито и да е теми. щото е избрал да живее фрассия.
съзнателен. личен. избор.

не да се закачи за "запада", да се ползва от благините му. и да храчи по същия тоя запад. секи път.

Благодарим ти благоговейни Западе, че ни позволяваш да опитваме от твоите благинки, че иначе сме заникъде с онова 26 място в света по качество на живота през 1989 г. според ООН-ето.
С твоите благинки е друго. Не ни трябва вече и животновъдство https://www.bloombergtv.bg/a/9-bulgaria/93632-balgariya-e-zagubila-72-ot-zhivotnovadstvoto-i-ptitsefermite-si-ot-2005-g
и образование и демография
https://www.pan.bg/view_article-49-519293-nyama-takava-dyrzhava-prez-2020-godina-bg-uchilishtata-sa-sys-100-po-malko-ot-1.html
За какво са ни?
Ти си се погрижил за всичко.
Сполай ти Западе.
Амин.

P.S. Последният ромалъ да дръпне шалтера. Ако може да чете.