Автор Тема: Коронавирус в България  (Прочетена 1046978 пъти)

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6360 -: Април 30, 2021, 22:08:49 »
nice

Аз също чаках днеска, ама за агнешко. Поено време плешките свършиха, опашката од линейна стана кръгла, като неин център се оказа родителката на новината - гражданка на непреклонна възраст од оня тип консуматори, които избягват стоенето на опашки посретством декларацията "Аз за малко само нещо да попитам". Слет тва претставителка на опашката флезе ф"При Кирето" да верифицира информацията и се изясни, че да, плешки фмомента нема, но до половин час ще докарат. Опашката си върна линейната форма, но 15 минути по-късно се раздвои на опашка за агнешко и опашка за фсичко друго, но не и агнешко. Слет две минути, по вина на неколко засегнати од синдрома "Аз за малко само нещо да попитам", опашката за фсичко друго, но не и агнешко също стана кръгла  и напраи тапа на фхода на месарницата, която се задържа до пристигането на баничарката с новите агнета. Виждайки сочите си, че агнета има за фсички, опашката отново си върна естествената форма, а аз флезох, зех си плешката и един комплект аксесоари към нея и се разкарах од тва шантаво място.

Поне тази грижа ми е спестена. За утре съм поръчал половин агне , от което плешката ще направя за Възкресение, бутчето - за Гергьовден, а ребрата - в промеждутъка със спанак.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6361 -: Май 01, 2021, 12:02:10 »
Чувам, че е чудесна държава (като се забравят отровните змии, крокодилите и паяците които те усмъртяват).
Дали ще приемат "expat" от USA?
Нямало палатки по улиците и бездомници. Както е в LA и Филаделфия. Нямат наркотици и Корона. (не е бирата)

San Francisco is a Sh*thole

https://www.youtube.com/watch?v=ld6qYJe4pRs

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6362 -: Май 01, 2021, 12:23:05 »
Таман прочетох, че Явстралия налага глоба до 66 000 долара и затвор за австралийци, които искат да се върнат от Индия.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Eisblock

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2587
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6363 -: Май 01, 2021, 19:37:04 »
Quote (selected)
Там също имало много бездомни.116 000 регистрирани за цялата държав
:smokin:
Виждал съм обиталища на "бездомни". Ето тук:https://www.google.cat/maps/@-26.6533584,153.1022268,3a,75y,296.41h,89.67t/data=!3m6!1e1!3m4!1snL-OacZMDOWEBV9Ex2H-SQ!2e0!7i16384!8i8192 Тук е пълно с жилища на колела. До някое време са им били раздавани от социалните служби безплатно. Тук са се заселили и си живеят кротко на брега на реката Маручи. Плажовете са фантастични и точно зад поселището, на пясъчната ивица преди устието, идват пеликани да ги хранят... Но истински бездомни, както в западната част на Европа, пък вече и в София - не съм виждал. Даже в Сидни и другаде.

Инак, с един апартамент на колела, малък и скромен бих бил много щастлив да се мъча на устието, пък и не само там. В Нооза (по-нагоре) по крайбрежието, из реката има пък плаващи жилища. И много луксозни и много скромни... Интересното е, че не се плаща нищо, както е ако са на сушата - парцелите не са евтини.

ПП - Линка с здравният мин. не се отваря. Няма достъп. Но ми е интересно по какъв повод и какъв е контекста на казаното - защото ако е дословно, това е страхотно самоизобличение!!!

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6364 -: Май 01, 2021, 19:38:19 »
Чудех се това къде да го пусна - тук или в скрижалите.
Домашните мухи заразяват с ковид според ново изследване. Аз питах домашните животни или птиците дали не заразяват, за мухи не бях се сетила.
Върховно е. Мисля, че и комарите заразяват.
https://parasitesandvectors.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13071-021-04703-8
Да намятаме по един бял чаршаф, задължително с маски и с бавни стъпки към гробищата.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6365 -: Май 01, 2021, 19:59:20 »
На заглавната си страница днешният гурел ни показва дебилчета с намордници, които радостно се ваксинират. Като сложиш кусура върху тях, почват да пищят следния текст: „Ваксинирай се. Носи маска. Спаси живот“. На мен последното ми изглежда като противоречие с първите две.
Линк към картинката „за вечни времена“

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6366 -: Май 01, 2021, 20:06:34 »
Това е само на българския гугъл май, тук чества 1-ви май
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6367 -: Май 01, 2021, 20:07:38 »
Чудех се това къде да го пусна - тук или в скрижалите.
Домашните мухи заразяват с ковид според ново изследване. Аз питах домашните животни или птиците дали не заразяват, за мухи не бях се сетила.
Върховно е. Мисля, че и комарите заразяват.
https://parasitesandvectors.biomedcentral.com/articles/10.1186/s13071-021-04703-8
Да намятаме по един бял чаршаф, задължително с маски и с бавни стъпки към гробищата.
С риск да стане като във вица за Сталин и боядисването на Кремъл в зелено, но да попитам все пак, защо с бавни стъпки?

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6368 -: Май 01, 2021, 20:22:01 »
Некой да не помисли, че сме откраднали чаршафа.
За повече подробности виж тук от мин. 50:00
https://www.youtube.com/watch?v=QOsBDxCP0es
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6369 -: Май 01, 2021, 21:01:11 »
С риск да стане като във вица за Сталин и боядисването на Кремъл в зелено, но да попитам все пак, защо с бавни стъпки?

За да не мислят, че си откраднал чаршафа :cool-1084:

Шкумбата е голяма работа :notworthy:
the lamers club honourable member …

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6370 -: Май 01, 2021, 21:15:44 »
На заглавната си страница днешният гурел ни показва дебилчета с намордници, които радостно се ваксинират. Като сложиш кусура върху тях, почват да пищят следния текст: „Ваксинирай се. Носи маска. Спаси живот“. На мен последното ми изглежда като противоречие с първите две.
Линк към картинката „за вечни времена“

Аз не съм сигурен дали е тази темата, но искам да попитам. Защо, след като съм чипосан, пак ми се налага да го следя било с таблет, било с друга апараура. 

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6371 -: Май 01, 2021, 21:22:47 »
Quote (selected)
Аз не съм сигурен дали е тази темата, но искам да попитам. Защо, след като съм чипосан, пак ми се налага да го следя било с таблет, било с друга апараура
Въпросът е под мой цитат, но не разбирам за какво става дума.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6372 -: Май 01, 2021, 21:39:58 »
Аз не съм сигурен дали е тази темата, но искам да попитам. Защо, след като съм чипосан, пак ми се налага да го следя било с таблет, било с друга апаратура.

Защото чипът, като всичко от Microsoft, е дялан с тесла :smokin:
the lamers club honourable member …

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6373 -: Май 02, 2021, 14:05:59 »
https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/04/30/4205219_rusiia_proizvede_purvite_v_sveta_vaksini_sreshtu/?ref=home_editorial
Quote (selected)
Русия произведе първите в света ваксини срещу коронавирус за животни, предаде "Ройтерс", като цитира информация на земеделския регулационен орган "Росселхознадзор". За момента са направени 17 хил. дози от препарата "Карнивак-Ков".

Ваксината беше регистрирана през март, след като тестове показаха, че води до появата на антитела срещу COVID-19 при кучета, котки, лисици и норки. Първите дози ще бъдат изпратени в няколко руски региона, съобщи "Росселхознадзор", като подчерта, че компании от Австрия, Аржентина, Германия, Гърция, Казахстан, Иран, Ливан, Малайзия, Полша, Таджикистан,Тайланд, Южна Корея са изразили интерес към закупуване на ваксината.

Световната здравна организация е изразявала опасения за опасността от предаване на вируса между хора и животни. Руският регулационен орган заяви, че ваксината ще може да защити уязвимите видове и да предотврати мутации на COVID-19.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6374 -: Май 02, 2021, 14:14:12 »
А мухите как ще ги ваксинират?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6375 -: Май 02, 2021, 14:47:38 »
А мухите как ще ги ваксинират?

С мухобойка :smokin:
the lamers club honourable member …

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6376 -: Май 02, 2021, 15:27:51 »
А мухите как ще ги ваксинират?

На океанското дъно до Калифорния имало много складирана ваксина за мухи.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен Manrico

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 589
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6377 -: Май 02, 2021, 17:16:42 »
Quote (selected)
Русия произведе първите в света ваксини срещу коронавирус за животни, предаде "Ройтерс", като цитира информация на земеделския регулационен орган "Росселхознадзор".
В Западния свят първо изпитват ваксините на животни, а после на хора, в Русия - обратно.

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6378 -: Май 02, 2021, 17:23:47 »
В Западния свят първо изпитват ваксините на животни, а после на хора, в Русия - обратно.
Виждането е интересно, но ми се струва, че ваксините за животни се отличават от тези за хора, даже в Русия.
Аз не съм чула за човешка ваксина против дирофилариоза, хеле пък да е била изпитвана върху хора.  :smokin:

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6379 -: Май 02, 2021, 17:25:55 »
И за това ли Спутник V е по-добра, и няма ни един случай на тромбози?
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1267
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6380 -: Май 02, 2021, 17:31:03 »
В Западния свят първо изпитват ваксините на животни, а после на хора, в Русия - обратно.

В случая със Sars-Cov-2 изпитанията върху животни са били прескочени и директно разработчиците на ваксини са преминали към първа фаза клинични тестове. Примерен линк, сигурно има и още.

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6381 -: Май 02, 2021, 19:26:52 »
Sputnik V
@sputnikvaccine
Sputnik V is the world’s first registered COVID-19 vaccine with over 91.6% efficacy, developed by Gamaleya Inst. Authorized in 64 countries

Мръън, ама те рушняците... мръъъън...

 :crying_with_laughter-3302:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6382 -: Май 02, 2021, 20:43:55 »
В Западния свят първо изпитват ваксините на животни, а после на хора, в Русия - обратно.
Къде, кога, как?
Тия ваксини не са изпитвани върху животни, де сега ги изпобиха на станаха ли вече милиард не знам.
През 2005 са правели опити върху животни с ваксина срещу коронавирус и животните си заминали. Сега нямаха време за опити върху животни.


Пуснах изследване научно, не жълт вестник, че домашните мухи пренасят коронавируса. Кви животни, кви пет лева.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6383 -: Май 02, 2021, 21:02:56 »
Sputnik V
@sputnikvaccine
Sputnik V is the world’s first registered COVID-19 vaccine with over 91.6% efficacy, developed by Gamaleya Inst. Authorized in 64 countries

Мръън, ама те рушняците... мръъъън...

 :crying_with_laughter-3302:

As of 6 a.m. EDT May 1, a total of 103,422,555 Americans had been fully vaccinated, or 31.2 percent of the country's population, according to the CDC's data.
ТукЛ https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
За Русия дават доста по-ниски стойности 7, 534 млн или 5.2% от населението. Защо така? Надали износът е основната причина. 

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6384 -: Май 02, 2021, 21:13:08 »
As of 6 a.m. EDT May 1, a total of 103,422,555 Americans had been fully vaccinated, or 31.2 percent of the country's population, according to the CDC's data.
ТукЛ https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
За Русия дават доста по-ниски стойности 7, 534 млн или 5.2% от населението. Защо така? Надали износът е основната причина.

Според мен непукизмът е основната причина.
Няма никакви проблеми да отидеш и да се ваксинираш.
Аз между другото също не съм се боцнал. Може би ще отида когато третата(класическа) руска ваксина стане достъпна като Спутника сега.
Нещо не им вярвам на ДНК и РНК ваксините

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6385 -: Май 02, 2021, 21:16:56 »
Почваш с непукизъм и свършваш, че не им вярваш на ваксините и чакаш класическа.
Последно кое?
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

AnonimusBG

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6386 -: Май 02, 2021, 21:27:39 »
Почваш с непукизъм и свършваш, че не им вярваш на ваксините и чакаш класическа.
Последно кое?

Както искаш го разбирай.
Непукизмът си е характерна черта за Русия.
Не им вярваш на ваксините е преувеличено. Боя се от новите неутвърдени технологии.
Чакам е силно казано. Може би по-вярното е че бих се боцнал с класическата ваксина..
Просто за толкова години живот са ми били достатъчно класически ваксини и още съм жив и здрав.
Така че им вярвам.

Активен peniko

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1230
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6387 -: Май 03, 2021, 18:40:52 »
Една случка от вчера: трябваше да закарам големия внук на рожден ден. Партито беше в парк, на открито. Дадоха ми поканата понеже там беше адреса. Ще цитирам част от нея: "Възрастните, които искат да присъстват, могат да го направят при условие, че имат поне 1 ваксинация за Ковид"...... :m1708:

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6388 -: Май 03, 2021, 19:22:15 »
Quote (selected)
Просто за толкова години живот са ми били достатъчно класически ваксини
Самият факт, че постоянно се бърка смисълът и използването на ваксина например срещу детски паралич или едра шарка с тези за ковид е показателен за това, че облъчването с глупости работи. Шарлатанските препарати, с които охотно се боде маса народ, кой от страх, кой щото иска да ходи в чужбина, нямат нищо общо със споменатите ваксини. Онези са по една за цял живот и добре проверени. С днешните отрови ще ви бодат редовно, начесто, много вероятно докато сте живи. Дано да е дълго.

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6389 -: Май 03, 2021, 20:52:39 »
Темата ни е от доста време, няма спомен дали сме коментирали т.н. ИИПА - Индуцирано инфектиране подпомагано от антитела, когато антитялото индуцирано от ваксина, само към един вирусен протеин, закачено към вируса, подлъгва имунната клетка, той се настанява в нея и там се размножава?

Това със сигурност не се знае за днешните ваксини, векторни и иРНК. Споменавали сме за наблюдения, че ваксинирани, карат ковид по-тежко.
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6390 -: Май 04, 2021, 09:03:14 »
Bill and Melinda Gates announce they are getting divorced.

https://www.nbcnews.com/news/us-news/bill-melinda-gates-are-getting-divorced-future-foundation-question-n1266179

Слочаенос??? Не мисла!!!1!

Неактивен Maximus II

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 8828
  • Fuck the EU
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6391 -: Май 04, 2021, 09:26:37 »
"филантропската индустрия"

Кефи ме американският английски!   :t2015:
Да не забравите да гласувате!  ;)

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6392 -: Май 04, 2021, 10:55:21 »
Quote (selected)
Bill and Melinda Gates announce they are getting divorced
Апартаментът на кого остава?

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6393 -: Май 04, 2021, 11:16:52 »
Тъкмо ѝ се бях навил на Бети 2 да я утешавам, че остана вдова горката, а сега и Мелиндичка ще има нужда от утеха. Колебая се. Двуженството още не е в ЕТАЦ. Някакви съвети?

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6394 -: Май 04, 2021, 12:06:16 »
Тъкмо ѝ се бях навил на Бети 2 да я утешавам, че остана вдова горката, а сега и Мелиндичка ще има нужда от утеха. Колебая се. Двуженството още не е в ЕТАЦ. Някакви съвети?

Ами освен да приемеш исляма за друго не се сещам :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6395 -: Май 04, 2021, 12:25:48 »
Quote (selected)
Американски щат предлага безплатна бира срещу Covid ваксина
https://www.segabg.com/hot/category-foreign-country/amerikanski-shtat-predlaga-bezplatna-bira-sreshtu-covid-vaksina
Ей, коги ще ги стигнем хамериканците бре?
НИКОГИШ! :cool-1084:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6396 -: Май 04, 2021, 12:30:31 »
Quote (selected)
Счест можем да кажем, че сме приключили и третата вълна на COVID-19 в България. Това заяви премиерът в оставка Бойко Борисов при пристигането у нас на 273 780 дози от covid-ваксината на Pfizer/BioNTech. Борисов заяви, че от тази нощ институтът "Роберт Кох" е извадил България от високорисковите държави и вече сме в зона с по-нисък риск, като Гърция, Малта.
 
https://www.manager.bg/politika/borisov-priklyuchihme-s-tretata-vlna-na-covid-19

Мота ми се в долапа някакво шампанско, таман повод да го отворя, надявам се до довечера да се "аерира" или безаерира, че от мехурчетата ми се гади. :t0328:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Неактивен ddantgwyn

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7410
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6397 -: Май 04, 2021, 12:45:43 »
 
https://www.manager.bg/politika/borisov-priklyuchihme-s-tretata-vlna-na-covid-19

Мота ми се в долапа някакво шампанско, таман повод да го отворя, надявам се до довечера да се "аерира" или безаерира, че от мехурчетата ми се гади.

Ами освен да го разклатиш добре, друго не ти остава :cool-1084:
the lamers club honourable member …

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6398 -: Май 04, 2021, 13:11:06 »
Ами освен да приемеш исляма за друго не се сещам :cool-1084:
Тц! Не става. Не мисля, че двете биха съжителствали в един дом. Ще трябва да избирам. Едва ли двете биха се били докато по-добрата победи за един мъж.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6399 -: Май 04, 2021, 21:17:58 »
Знаете ли къде се намират сега реакциите от ваксините срещу ковид? Не мога да ги намеря из сайта им.
http://www.adrreports.eu/en/search.html#
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Mae Ashi

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1267
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6400 -: Май 04, 2021, 21:34:49 »
Знаете ли къде се намират сега реакциите от ваксините срещу ковид? Не мога да ги намеря из сайта им.
http://www.adrreports.eu/en/search.html#

Като отвориш този линк:
http://www.adrreports.eu/en/index.html

пише следното:
Quote (selected)
NEW! To consult the reports for COVID-19 vaccines, follow this link, then click on the letter 'C' and scroll down until “COVID-19.

На линка:
http://www.adrreports.eu/en/search_subst.html#
търсиш:
COVID-19 MRNA VACCINE MODERNA (CX-024414)
COVID-19 MRNA VACCINE PFIZER-BIONTECH (TOZINAMERAN)
COVID-19 VACCINE ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
COVID-19 VACCINE JANSSEN (AD26.COV2.S)

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6401 -: Май 04, 2021, 21:43:05 »
Мерси, имам го линка, интересно преди малко не се отваряше ни една ваксина, отдавна не бях ги отваряла. А сега се отваря.
Дотук странични реакции до 1 май:
АЗ 200 581
Файзер 161895
Модерна 20 127
Янсен 1575
Гонят към 400 000
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Неактивен Калинчо

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4004
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6402 -: Май 04, 2021, 21:51:51 »
Quote (selected)
За да проверите докладите за ваксини срещу COVID-19, следвайте този линк, след това кликнете върху буквата „C“ и се придвижете надолу по страницата до „COVID -19”.
http://www.adrreports.eu/bg/index.html
 :m1273:

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6403 -: Май 04, 2021, 21:59:55 »
Дежурко, ползвам го от месеци, просто днес е така
No Response from Application Web Server
There was no response from the application web server for the page you requested.
Please notify the site's webmaster and try your request again later.

Реших, че са го преместили другаде.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6404 -: Май 04, 2021, 23:10:49 »
Интересно, при другите ваксини 2/3 от случаите са докладвани от медицински лица, при АЗ 3/4 са докладвани от немедицински лица, хората яко са се наплашили.
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен buratinob

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 23786
  • ЕС е вреден за вашето здраве!
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6405 -: Май 05, 2021, 07:22:25 »
Quote (selected)
Близо 3 пъти повече излекувани от новозаразени, отчитат властите
https://www.segabg.com/hot/polozhitelnite-testove-za-kovid-sa-pod-6
Кратко и ясно!
Властта лекува, властта заразява!
Отчет за извършеното от правителството Му.
На пенсионерите 50 лева, на калинките  500, на изедниците им затваряме бизнесите, без Него сме за никъде. :bigok:
ЕС е вреден за вашето здраве!

Активен Giuseppe

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 11177
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6406 -: Май 05, 2021, 08:03:03 »
Quote (selected)
На 65 ден от 1 доза имам 32% при 30% граница на теста за вирус-неутраизиращи антитела. Тоест едно нищо, никаква защита. Нямам намерение да си поставя пак АЗ.
Кви са тия % ?
На брой антитела се кара в тестовете, освен ако кайлето не си е правила И тест за интелигентност и да ги е омешала нещо. Там верно 30% си е тревожно.
 :smokin:
ако сте съгласни с всеки експерт по дванайсет от дванайсет въпроса, отидете на психиатър.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6407 -: Май 05, 2021, 09:54:44 »
https://www.segabg.com/hot/polozhitelnite-testove-za-kovid-sa-pod-6
Прави ми впечатление, че при обявяване на дянните от НОЩ или който там ги дава на медиите, винаги има 1-2 цифри, които се срещат в почти всяко число. Днес, в горния линк, това са цифрите „6“ и „4“. Обикновено това се се случва, когато тия числа се изсмукват от пръстите или преписват от тавана. А могже и да е само усещане.

Памфуций

  • Гост
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6408 -: Май 05, 2021, 18:09:53 »
https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/05/05/4206013_koronavirusut_po_sveta_surbiia_shte_predloji_po_25_na/?ref=home_layer2
Сърбия ще предложи по €25 на всеки ваксиниран
Сръбското правителство прие идеята за "финансова поддръжка" за всеки ваксинирал се срещу COVID-19, предаде телевизия N1.

Това стана малко след като инициативата бе предложена от президента Александър Вучич и на практика е мярка за насърчаване на имунизационната кампания в Сърбия в момент, когато тя се забави.


По оформянето на помощта в размер 3000 динара (около 25 евро) вече работят финансовото и здравното министерство. Според правителството всеки ще може да получи помощта, ако я потърси до 15 юни. На критериите отговарят всички ваксинирани на възраст над 16 г. - дори само с една доза - до 31 май.


Сърбия бе европейски шампион по ваксиниране, който процентно изоставаше само от петнайсетина пъти по-малката Малта. След като обаче се сдоби с милиони дози, основно от Русия и Китай, в момент, когато ЕС имаше проблем с доставките, Белград се сблъсква с намаляващ интерес към ваксините, на фона на скептицизъм и конспиративни теории.

Неактивен Butch

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4530
  • Victoria Nuland "Fuck the EU"
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6409 -: Май 05, 2021, 18:24:08 »
Тъкмо ѝ се бях навил на Бети 2 да я утешавам, че остана вдова горката, а сега и Мелиндичка ще има нужда от утеха. Колебая се. Двуженството още не е в ЕТАЦ. Някакви съвети?
Да станеш мормон е решение. Разрешават повече жени. И тъщи респективно. :lol:
The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints
Не знам "излишните мъже" в Utah, какво ги правят.

PS нали съм ви писал в стария форум, че преди 10-12 години при едно посещение на "Bryce Canyon" видях в туристическият център кът с техни библии на различни езици. Имаше и на български. Бзех една за спомен. Без пари, кво му плащаш? :lol:
Не съм я отворил. :smokin:
« Последна редакция: Май 05, 2021, 18:32:37 от Butch »
От "Празната тенджера по калдъръма"

Неактивен Ной

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 4942
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6410 -: Май 05, 2021, 18:37:41 »
Да станеш мормон е решение. Разрешават повече жени. И тъщи респективно. :lol:
Е, понякога можеш да отървеш повече тъщи, като вземеш няколко кръвни сестри!  O:-)

Неактивен аменеменема

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3581
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6411 -: Май 05, 2021, 18:41:26 »
Quote (selected)
Сърбия ще предложи по €25 на всеки ваксиниран
Подкупът – част от истинската, демократичната медицина! Но ако не щат морков, има и тояга – също характерен белег на демократичност, научност и развито здравеопазване.

Неактивен Shabaan_bin_Robert

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1378
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6412 -: Май 05, 2021, 21:48:55 »
Quote (selected)
Да станеш мормон е решение. Разрешават повече жени. И тъщи респективно. :lol:
The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints
Не знам "излишните мъже" в Utah, какво ги правят.
Това е вариант. Но все пак мисля да се ориентирам към Бети 2. Искам да дам шанс на Били да пак да се събере с Мелинда. Щото сега какво? Ще вземе да мине на кукла с ИИ. И тя  нали ще е с Виндовс, че как иначе, в сюблимния момент ще спре и ще каже, че нлябва да се рестартира. Ъпдейти.
Пък ако се вземем с Бети, има некъв шанс да върнем бритите в правата  евровяра.А излишните мъже в Юта сигурно сформират Свещен отряд, като онези в Тива по времето на Ал. Македонски.

Неактивен Banana Joe Maldonado

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 2977
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6413 -: Май 05, 2021, 22:28:25 »
Интуицията не те лъже - вземете се с Бети. Оставаш я на течение за малко и цяло Кралство е твое ;-)
А Миринда да си помисли през това време добре и като се натамани, няма да се налага да се срещаш със свещения ортяд от Юта.
*********   ✹    *********

Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6414 -: Май 06, 2021, 07:03:35 »
Безплатно порно:



https://www.globalcitizen.org/en/media/vaxlive/

 :crying_with_laughter-3302:



Неактивен Дозирис 2.0

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 3482
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6415 -: Май 06, 2021, 08:43:34 »
State-by-state look at colleges requiring COVID-19 vaccines
The complete list of higher education institutions mandating vaccination for the fall 2021-22 semester.

https://universitybusiness.com/state-by-state-look-at-colleges-requiring-vaccines/

Коментар от друг форум:

Quote (selected)
Think about it, you have to pay a fortune plus get a shady chemical injection to go to college to then get indoctrinated. What a deal...

Активен kаily

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 9572
    • Профил
Когато Господ иска да накаже някого, първо му взима акъла.

Активен Nor1

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 7441
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6417 -: Май 06, 2021, 12:39:06 »
Последната стъпка ще е:
Отказващите да се ваксинират със западна РНК-ваксина - в "здравни изолационни центрове", т.е. в концлагери.
Джиджи: Ти ги оставѝ военните бази, Butch, защото аз предпочитам да говорим тук за булките на брат ми.

Неактивен wreckage

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 5128
  • Just looking at some stuff that i clicked on.
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6418 -: Май 06, 2021, 20:03:25 »

👇

😈

Неактивен kasapina

  • Just Member
  • *****
  • Коментари: 1998
    • Профил
Re: Коронавирус в България
« Отговор #6419 -: Май 07, 2021, 14:05:04 »
Словакия беше обещала, че ако тестовете на ваксината са успешни, то тя ще я одобри за вътрешно потребление. Да видим дали ще си спазят обещанието.

Венгрия подтвердила надежность поставленного Словакии "Спутника V"
https://ria.ru/20210507/sputnik-1731380672.html
ПРАГА, 7 мая — РИА Новости. Проведенные в лаборатории в Венгрии тесты поставленного Словакии "Спутника V" завершились успешно и показали его надежность, сообщил в пятницу журналистам глава словацкого Минздрава Владимир Ленгварский.